Sada je: uto apr 16, 2024 7:40 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 120 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned dec 16, 2007 12:03 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned nov 18, 2007 9:49 pm
Postovi: 5
reci te mi imali neko literaturu o ruskoj skoli numerologije. =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 09, 2008 5:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 27, 2007 11:23 pm
Postovi: 138
Jeli tko od vas ikada promislio da možda planeti ne utječu na naš život, nego se samo gibaju paralelno s njim? Sve teče ciklično, tako se gibaju planeti, tako da su valjda jednom već bili u ovakvome položaju, a u isto vrijeme odvijao se na ovome planetu ovakav film, možda u drugome vremenskome razdoblju? To jest, živjeli smo i tad, kako živimo i danas...

Dakako sve to teorecki gledano, i ta mi je misao još mlada, tako da bi bilo potrebno još razradit, ali to je otprilike osnovno... uglavnom, zanima me zna li itko koliko bi vremena bilo potrebno da se planeti vrate u jedan isti položaj? Neznam puno o gibanju pa mi nemojte zamjerit ako sam u nečemu pogriješio...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 15, 2008 5:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
prijatelju , jaaaako puno vremena :mrgreen:
gađam 8 632 013 947 275 347 023 godina , koji trilijun manje više :mrgreen:
neko malo pametniji od moje malenkosti bi reko da je nemoguće da dođu u isti položaj. koliko ja znam , da se 2 planeta vrate na iste položaje potrebne su tisuće godina , ajde množi i ostale , ukontaj kretanje sunčevog sustava , kretanje galaksije.
reko bih da je onaj malo pametniji od mene u pravu :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 15, 2008 2:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 27, 2007 11:23 pm
Postovi: 138
-Nix- je napisao/la:
prijatelju , jaaaako puno vremena :mrgreen:
gađam 8 632 013 947 275 347 023 godina , koji trilijun manje više :mrgreen:
neko malo pametniji od moje malenkosti bi reko da je nemoguće da dođu u isti položaj. koliko ja znam , da se 2 planeta vrate na iste položaje potrebne su tisuće godina , ajde množi i ostale , ukontaj kretanje sunčevog sustava , kretanje galaksije.
reko bih da je onaj malo pametniji od mene u pravu :mrgreen:


Dakako da je poanta da je gibanje UNUTAR sunčeva sustava...

Pa a vjerujem da netreba tako dugo da dva planeta dođu u međuodnos... pretpostavljam dakako...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 15, 2008 9:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
sustav ne moze doci u isti polozaj , pogotovo ne tako ogroman sustav. šansa da se ponovi nešto , bilo što je beskonačno mala. evo pr.
biciklist se zabije u zid i sruši cigle . te cigle se rasporede nasumično po podu. šansa da se taj biciklist opet ide zabijat u zid i da se te cigle ponovno posloze u isti položaj kao prvi put je jednaka šansi da se te cigle vrate na svoje mjesto i ponovno sastave. to je zakon kaosa :P


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 22, 2008 4:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
jeli zna ko što u astrologiji znači lilith ( dark moon)?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 23, 2008 2:04 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon okt 22, 2007 12:00 pm
Postovi: 17
Lokacija: istra
-Nix- je napisao/la:
jeli zna ko što u astrologiji znači lilith ( dark moon)?


Lilit - crni Mjesec
http://www.noviforum.net/showthread.php?t=3697

Sjeverni cvor
http://www.noviforum.net/showthread.php?t=3642


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Pomoć astrolozi :D
PostPostano: čet jan 14, 2010 4:26 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon apr 13, 2009 10:43 pm
Postovi: 28
Znak: Vaga
Podznak: Bik

Uzmimo u obzir da postoje samo dva para znakova kojima vlada jedna te ista planeta.
Vaga i bik imaju zajedničkog vladara: VENERU
A, venera je, znamo svi, "zadužena" za ljuuubaav :D

E sad, objasnite mi, kako neko ovog astrološkog "sklopa", može da funkcioniše bez ljubavi?
Stalno slomljenog srca xD
Nije ovo nikakva kuknjava, već me samo interesuje vaše mišljenje :D

Pitam jer me jako često ovo ometa u mom istraživanju i podizanju svijesti. xD Hvala!

_________________
Kakve su ti misli, takav ti je život!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pomoć astrolozi :D
PostPostano: čet jan 14, 2010 10:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Citat:
Pitam jer me jako često ovo ometa u mom istraživanju i podizanju svijesti. xD Hvala!


Ili možda pitaš radi nečega drugoga,zašto lagati.I dont get it.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Astrologija, Akupunktura, Numerologija
PostPostano: sri jan 20, 2010 7:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 09, 2008 5:56 pm
Postovi: 205
interesuje me energetski aspekt ljudskog tijela, njegove tochke, protok energije i sl. literatura o akupunkturi (linkovi) i slitjnom.

hvala

:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Astrologija, Akupunktura, Numerologija
PostPostano: čet jan 21, 2010 7:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 23, 2008 12:56 pm
Postovi: 57
strangelove je napisao/la:
interesuje me energetski aspekt ljudskog tijela, njegove tochke, protok energije i sl. literatura o akupunkturi (linkovi) i slitjnom.

hvala

:love3:


http://torrentpump.com/extratorrent.com ... 0356db7d7/
http://torrentpump.com/extratorrent.com ... 38b4cad6f/
http://torrentpump.com/extratorrent.com ... 11ef8bc25/

http://www.filefactory.com/file/1a0a64/ ... _part1_rar
http://www.filefactory.com/file/2ad4bb/ ... _part2_rar
http://www.filefactory.com/file/08a965/ ... _part3_rar
http://www.filefactory.com/file/c23357/ ... _part4_rar
http://www.filefactory.com/file/36c360/ ... _part5_rar
http://www.filefactory.com/file/ceb387/ ... _part6_rar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Astrologija, Akupunktura, Numerologija
PostPostano: sub mar 20, 2010 8:27 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned mar 14, 2010 8:13 pm
Postovi: 2
zanima me jeli danas povoljan dan za sadnju voćaka, zasadio sam mladicu jabuke jonagold i florina, neku šljivu i neku kajsiju. molim vas, želim znati što mogu očekivati od voćaka, te sam obrezao dvije jabuke, krušku, mušmulu i višnju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Astrologija, Akupunktura, Numerologija
PostPostano: pon aug 09, 2010 3:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 23, 2008 12:56 pm
Postovi: 57
Kendruf je napisao/la:
zanima me jeli danas povoljan dan za sadnju voćaka, zasadio sam mladicu jabuke jonagold i florina, neku šljivu i neku kajsiju. molim vas, želim znati što mogu očekivati od voćaka, te sam obrezao dvije jabuke, krušku, mušmulu i višnju.



http://www.bunkahle.com/astrolog/mocal.cgi

http://www.ajda-vrzdenec.si/l2.asp?L1_I ... 6&LANG=slo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Astrologija, Akupunktura, Numerologija
PostPostano: uto dec 28, 2010 10:49 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Thun Maria - Praktično vrtlarenje (biološko-dinamička metoda).pdf

Kod:
http://www.sendspace.com/file/8qzhuz


:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pomoć astrolozi :D
PostPostano: ned sep 11, 2011 12:06 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet jun 09, 2011 11:30 pm
Postovi: 6
Lokacija: Beograd
Q je napisao/la:
Znak: Vaga
Podznak: Bik

Uzmimo u obzir da postoje samo dva para znakova kojima vlada jedna te ista planeta.
Vaga i bik imaju zajedničkog vladara: VENERU
A, venera je, znamo svi, "zadužena" za ljuuubaav :D

E sad, objasnite mi, kako neko ovog astrološkog "sklopa", može da funkcioniše bez ljubavi?
Stalno slomljenog srca xD
Nije ovo nikakva kuknjava, već me samo interesuje vaše mišljenje :D

Pitam jer me jako često ovo ometa u mom istraživanju i podizanju svijesti. xD Hvala!


Venera-Vaga,Bik
Mars-Ovan,Škorpion
Merkur-Devica,Blizanci
Saturn-Vodolija,Jarac
Jupiter-Ribe,Strelac
postoje ustvari samo dva znaka koja nemaju drugog vladara ,a to su Rak i Lav kojim vladaju sunce i mesec


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Astrologija, Akupunktura, Numerologija
PostPostano: ned sep 11, 2011 12:24 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet jun 09, 2011 11:30 pm
Postovi: 6
Lokacija: Beograd
Burdus je napisao/la:
Tocno je da zapadna astrologija sluzi zavaravanju i skretanju paznje. Napokon da to negdje mogu procitati. Znam deceniju da je povrsna (moze se doduse kroz nju nesto reci o osobnosti), a oko pet godina da je potpuna prijevara. Vecina zapadnih astrologa su organski portali, posebno muski, pa nije ni cudo. Tada nisam znao tko je na tu ideju dosao, nisam znao ni kada, ni zasto im je bilo potrebno i o cemu se radi. Bio sam u soku jer je ono sto sam smatrao duhovnim, uzvisenim itd, ispala jos jedna manipulacija i laz.
Nije zapadna astrologija potpuno nefunkcionalna, vec je samo precijenjena. Sasvim sigurno moze posluziti odredjenim bicima da se snadju na svojim vibracijskim i spoznajnim koordinatama. Zamislite da je Univerzum neboder, a da je nasa Galaksija jedan omanji stan. E u tom stanu ima jedna mala spajza za koju vaze iluzorna pravila zapadne astrologije. Em astronomski nije precizna em ne funkcionira. I hrpa planeta koje su tamo samo su visak i stvaraju zabunu. Da ne govorim o debilnim tumacenjima i silnim knjigama papirnatih velikana novog doba.
Jyoytish je pak multidimenzionalna tehnika duhovne spoznaje, i jedini problem je sto ispravno tumacenje ovisi o intiuciji astrologa i njegovom duhovnom kapacitetu, jer i tu ima falsifikata.
Logicno je to sa zapadnom astrolgijom. Ako su sve uspjeli zatrovati i pokvariti, zasto ne bi i astrologiju.
Astrologija vazi kao antipod materijalizmu, sto naravno nije, i nema nista jednostavnije vec zamagliti pravo stanje stvari sa necim sto javno uziva rebelijanski ugled, barem kad je neupucena populacija u pitanju.
Zapadna astrologija je trojanski konj za 3D.
"Evo dobit cete sve, cak i iluziju da komunicirate sa univerzumom, samo se nemojte micati iz 3D... i neka lijepo bude sve po starom".

Zapadna astrologija je paraspoznajna tehnika organskih portala. Bez te cinjenice je nemoguce razumijeti dubinu manipulacije, premda je nisu svijesni.
Naime 3D je za organske portale citav univerzum, kao sto je zapadna astrologija sredstvo komunikacije s tim univerzumom, koji je, kako smo rekli, u stvarnosti spajza.

Kada covjek vidi simbolicni prikaz energija - astroloski znaci, polja, aspekti, tocke itd. - a koji je astronomski i spoznajno netocan, stvara se jaz izmedju realnosti i laznih cinjenica koje su mu predocene kao znanstvene i bogom dane.
Ako kolektivna svijest vjeruje u okrnjenu informaciju, ona u ljudskom iskustvu s vremenom postaje istina.. istina u iluziji u kojoj zivimo. Tako da primjerice simbol planete koji nema veze s nama i nema sanse da utjece ni na koga, postane predmetom stotine knjiga i tekstova. A tisuce od toga lijepo zive, sto je u redu. Ova planeta ionako nije namijenjena za istinu, barem ne jos neko vrijeme.

Milijuni ljudi su od trzisnog procvata zapadne astrologije dobili pogresne informacije o svom zivotnom putu, partneru, duhovnom zadatku itd. I ako povjeruju u te ogranicene informacije, a nema razloga da ne, stvaraju svoj zivot u veoma ogranicenoj varijanti. Sto nekako ima smisla s pozicije kontrolora.
Uskoro vise, samo da se prisjetim svih detalja koji su me nervirali i sokirali sve ove godine.
Pozdrav.


Žao mi je što je današnja astrologija takva kakva jeste,ali ako se malo vratimo u istoriju i setimo činjenice da su za vreme inkvizicije spaljivani ljudi i knjige,jasno je da je astrologija izgubila svoj izvor i nema odakle da crpi znanje. Astrolog koji koristi današnju astrologiju ako je i malo svesno biće zna da ona nema utemeljenost,pa samim tim nema ni pravo da nešto tvrdi kao stopostotno tačno.
Izuzetno me je recimo nervirala rečenica u jednoj knjizi pisanoj od strane našeg astrologa koja kaže da osoba sa suncem u Lavu ne zna šta je milost....to je bilo dovoljno da neuzmem više nikad knjigu u ruke od dotičnog autora jer su me uvek izuzetno nervirale kategorične izjave.
Postoji još jedan problem kod izrade natalne karte i stepena Ascedenta ili vrha neke kuće. Pošto znamo da je 1 stepen jednak 4 minute.greška od 4 minute u vremenu rodjenja može promeniti kompletnu sliku naročito ako je pri kraju znaka. Na primer nečiji ascedent za vreme rodjenja 10 sati i 45 minuta je na 29,30 stepeni jarca...a recimo on je pogrešio minute rodjenja,pogrešno upisane ili ko zna šta...za 4 minute menja se znak i automatski to vise nije njegov ascedent pa on nije mršavi crni namćorasti ćikica već je naprotiv možda buckasti davež,a i automatski se menjaju vrhovi kuća te on više možda neće imati sreće u nagradnim igrama već će netačnom predikcijom izgubiti i onaj zadnji dinar na igrajući u kladionici na neku foru iz ikasa u ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Astrologija, Akupunktura, Numerologija
PostPostano: pet jul 10, 2020 11:34 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
.








..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Astrologija, Akupunktura, Numerologija
PostPostano: čet okt 20, 2022 8:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Obzirom da je Mars aktivan a to je ratnički planet do Nove g mozemo svasta očekivati. Prije svega zelim da kazem da postoji mogućnost velikih nemira i pobuna u vezi svega,od poskupljenja pa zbog rata u Ukrajini. Bojim se da ce doci do velikih problema tj.da čudaci mogu pogoditi nuklearni reaktor u Ukrajini pa moze doći do zagadjenja zraka.i onda nas opet zatvore. Blago sam iznenadjena da se na forumu slabo priča o ratu u Ukrajini i šta bi mi mogli,mi na Balkanu,mogli dozivjeti kao posljedice ratnih zbivanja u Ukrajini.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Astrologija, Akupunktura, Numerologija
PostPostano: ned okt 23, 2022 1:10 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Obzirom da je Mars aktivan a to je ratnički planet do Nove g mozemo svasta očekivati. Prije svega zelim da kazem da postoji mogućnost velikih nemira i pobuna u vezi svega,od poskupljenja pa zbog rata u Ukrajini. Bojim se da ce doci do velikih problema tj.da čudaci mogu pogoditi nuklearni reaktor u Ukrajini pa moze doći do zagadjenja zraka.i onda nas opet zatvore. Blago sam iznenadjena da se na forumu slabo priča o ratu u Ukrajini i šta bi mi mogli,mi na Balkanu,mogli dozivjeti kao posljedice ratnih zbivanja u Ukrajini.


Uz to, preko mejnstrim i društvenih medija se stvara i slika da Ukrajina pobjeđuje Ruse što naravno ne odgovara stvarnosti, pa se tako pravi i prostor za detonaciju taktičke nuklearne bombe na području pod kontrolom ukrajinske vojske kako bi se za to optužili Rusi (“poduzeli su to iz očaja”) što bi bila tzv. “false flag” operacija koja bi onda trebala poslužiti kao razlog za globalnu osudu Rusije i eventualno uključivanje NATO pakta u rat.

Nadalje, ove nedelje počinje i nuklearna vježba NATO pakta “Steadfast Noon” gdje postoji šansa da dođe do neke “greške” koja bi dovela do opšteg nuklearnog rata. U svakom slučaju, Treći svjetski rat je počeo a da li će ona “vruća faza” (nuklearna?!) početi ove ili iduće godine, to ostaje pitanje?! Trenutno, ne vidim kako sve ovo može izaći na dobro?!

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Astrologija, Akupunktura, Numerologija
PostPostano: ned okt 23, 2022 10:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
I Ukrajina mozebit Laze da napreduje kako bi dala pidsticaj svojim vojnicima i kako bi opravdala naouruzavanje od EU. Pa neka im šalju još,jer Zelenski tvrdi ide im...da se razumijemo, zao mi je Ukrajine,suosjećam se. Nadam se da ce se desiti neki sporazum i da ce stati rat, ali tesko u narednih pola god. Naredni mjeseci su ključni za otkrivanje istine i mozebit da još koja zemlja zarati uzput, politika je kurva,izvinte me sto psujem...ja samo pričam onako kako čujem...

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 120 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz