Sada je: sri apr 24, 2024 11:14 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 120 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri nov 08, 2006 10:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
Mene je također kruta matematika astrologije odvajala od većeg zanimanja za istu, ali što dalje, brojevi me sve više zaokupljaju i ne samo brojevi, nego i forme. Jer....(nisam nikada mislila da ću to reći) nema ljepše stvari od svijeta koji se očituje u broju. A nekako mi i matematika više nije tako odbojna kao prije, nego naprotiv, privlači me magnet njene apstraktnosti.
Baš sam danas razmišljala o određenosti sudbine položajem planeta i sjetila sam se scene iz jednog filma u kojemu dva matematičara započinju igru sličnu šahu. Na početku igre, mogućnosti igranja bile su beskonačne, ali već nakon prvog poteza mogućnosti igranja bile su predvidljive. Možda je tako i s položajem planeta u trenutku našeg rođenja, možda su njihovim položajem mogućnosti naše igre iliti života već određene, a svaki nas potez vodi prema već zacrtanom ishodu. Hm, da....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 08, 2006 11:07 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Na početku igre, mogućnosti igranja bile su beskonačne, ali već nakon prvog poteza mogućnosti igranja bile su predvidljive. Možda je tako i s položajem planeta u trenutku našeg rođenja, možda su njihovim položajem mogućnosti naše igre iliti života već određene, a svaki nas potez vodi prema već zacrtanom ishodu.


igrati kao mihail talj sa neocekivanim zrtvama dame u presudnom trenutku. :wink:
lep sah.

u pogledu determinisanosti: hm, mozda dusa zaista bira/kreira planetarnu konstalaciju, kao svoj kreativni akt kojim formira licnost izlazuci je uticajima/pritiscima, na slican nacin kao sto delovanje elemenata oblikuje povrsinu planete. te je determinisanost samo nas utisak uslovljen ogranicenom perspektivom.
sa stanovista licnosti (nas): nauciti uzivati u stvaralackoj snazi elemenata, koji nekada mozda remete nas ususkani spokoj, ali bez cijeg delovanja verovatno ne bismo izgladili neravnine na dusi. saradjivati...

Citat:
Moje misljenje je da je retrogradnog Merkura i Saturna uvijek lako zapaziti na osobi. Ja ga uocavam gotovo u 100% slucajeva bez greske.


moj merkur je retrogradan – kako se to zapaza, op? u 6. je kuci. saturn nije, ima dobre izlaze prema neptunu i jupiteru.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 09, 2006 2:20 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Moja jedna vizija svega ovoga je sljedeća:

Astrologija je znanost koja će nam vjerojatno biti potpuno jasna kad dođemo u 4. denzitet, jer se tek tamo ima svijest o strujanjima energije između planeta i zvijezda ( možda i galaksija ). Onda ćemo moći "vidjeti" i "čuti" sve te energije koje kolaju između svih tih svemirskih tijela. I vjerojatno ćemo moći percipirati sve te povezanosti, pa možda to u potpunosti i naučimo.

Sad većinom samo naklapamo o nečemu što ćemo tek "sutra" u potpunosti razumjeti. Pokušavamo objasniti 4D događaje s 3D umovima i objašnjenjima.

Pas možda shvaća da se čovjek transportira nekim napravama koje ljudi zovu - automobili, samo u svojim mislima naklapaju koliko skrivenih pasa ( ili konja ) ima u tom, za njih, čudnom vozilu i kako se ono tako može kretati...

Niža svijest ne može u potpunosti razumijeti višu svijest, a pogotovo ne objasniti principe višeg denziteta rječnikom i znanjem iz ovog nižeg u kojemu se trenutno nalazi.

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 12, 2006 11:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Tema da li je astrologija strogo determinizirana i ako je, zasto je ili ako nije, zasto nije prelazi granice spekulativne rasprave na forumu ovakvog tipa tako da bolje da je za bar sad ostavimo po strani.
Napomena na tu temu sa moje strane bi bila prica o jednoj dosta misticnoj grani Jyotisha koja se zove Nadi. Naime legenda kaze da su se ocevi covjecanstva (Manui) i prvi astrolozi potrudili, i napravili natalnu kartu svake osobe koja ce se ikad roditi. To su sve nacrtali na listovima paprati. Postoje (navodno jelte) izdanci te loze po sjevernoj Indiji i danas. Naime ne samo da su napravili sve te karte nego su posebno napravili karte za ljude za koje su znali da ce doci po njih jednog dana i traziti ih. Dakle ako je nekom "sudeno", trebao bi otici u Indiju, reci svoje ime i dobiti svoju kartu, naime ona ceka na njega. Price kruze da ti ljudi koji traze karti i dobiju. E sad...tko zeli provjeriti....

Drugo, planete ne utjecu na covjeka niti to astrologija tvrdi.
Svjestan sam neupucenosti ogromnog dijela astrologa oko pocetaka metafizicke discipline kojom se bave pa time i nezgodnih formulacija iz kojih bi se dalo zakljuciti da recimo planet Merkur utjece na ovo ili ono. Medutim u originalnim najstarijim tekstovima koje imamo o predmetu (Brihat Parashara Hora Sastra, Jaimini sutre) je jasno ukazano na vrstu odnosa izmedu svemira i covjeka i on nije kauzalnog tipa. Nikakva planeta ne utjece na nikakvog covjeka. Osim ako ga ne pukne po glavi. Ili ako mislite na gravitaciju. Ali astroloski "utjecaj" je drugog tipa.

@Arja
Kako sta "djeluje", tj Merkur retrogradan, nisu tocno odredene akcije (za to je potrebna cijela karta i neko vrijeme za procjenu) vec odredena kvaliteta svih drugih akcija koje covjek radi a na koji se odreden utjecaj iskazuje. Retrogradni Merkur ukazuje (po meni) na potencijalno razne stvari.
Samim time sta je u 6 kuci moze govoriti o ovim stvarima.
Odnosi sa tvojim suradnicima na poslu su gori nego sta se cini, ogovaranje je mozda u pitanju, nesto bas nije kako se cini, ti nisi zadovoljna svojim poslom (problem za naci posao si imala mozda) mada si sklona rec da jesi (ili barem neko vrijeme si bila sklonatoj procjeni), imala si problema nac svoj zivotni put i posao, mozda mislis da jesi ali razmisli jos jednom. Sklona si bolestima koje nisu dijagnosticirane ili si se fizicki u mladosti teze razvijala fizicki. Volis gledati detalje ali u njima se lako gubis, ne koristis ili nemas razvijen posebno analiticki dio uma, malo racionaliziras, tumacis uglavnom osjecajima, tesko ti je biti otvorena oko nekih pitanja. Nisi najspretnija na svijetu, rad sa rukama bi izistikivao veliki utrosak energije.

To je sve na temelju toga da ti je Merkur retrogradan i u 6 kuci. Dakle 0.1% relevantih podataka. Ako je u dobrim odnosima sa Jupiterom (sta su to dobri odnosi?Vjerojatno mislis na sekstil ili trigon, dakle ne nuzno dobri) onda su stvari bolje. Takoder razni utjecaji se u raznim zivotnim dobima eksponiraju.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 13, 2006 6:42 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Tacno sam znala da mi se odgovor nece dopasti :wink:

Citat:
@Arja
Kako sta "djeluje", tj Merkur retrogradan, nisu tocno odredene akcije (za to je potrebna cijela karta i neko vrijeme za procjenu) vec odredena kvaliteta svih drugih akcija koje covjek radi a na koji se odreden utjecaj iskazuje. Retrogradni Merkur ukazuje (po meni) na potencijalno razne stvari.

Da, to mi je jasno, ali posle ovakvog odgovora nema sanse da je ti tumacis. :wink: Salim se, naravno.

Citat:
Odnosi sa tvojim suradnicima na poslu su gori nego sta se cini, ogovaranje je mozda u pitanju, nesto bas nije kako se cini, ti nisi zadovoljna svojim poslom (problem za naci posao si imala mozda) mada si sklona rec da jesi (ili barem neko vrijeme si bila sklonatoj procjeni), imala si problema nac svoj zivotni put i posao, mozda mislis da jesi ali razmisli jos jednom.


Hm, Jupiter mi je zgodno namesten, pa to mozda neutralizuje taj uticaj. Doduse citava natalna karta mi je bazirana na potpunim suprotnostima. Jesam menjala poslove, ali u okviru svoje struke i uvek to posmatrala kao nesto pozitivno i kao sticanje dodatnog iskustva. Takodje, uspostavljanju dobrih poslovnih odnosa i dobrom timskom radu poklanjam izuzetnu paznju. Ali mozda ovi negativni aspekti i sluze da te nateraju da se potrudis oko nekih stvari.

Citat:
tesko ti je biti otvorena oko nekih pitanja.

Da, ovo je veoma tacno. Ostavljam utisak izuzetno otvorene osobe, ali taj utisak vara.

Citat:
Takoder razni utjecaji se u raznim zivotnim dobima eksponiraju.

Da, tacno, ovo se cesto zanemari. Posmatramo sebe kao gotova bica, zaboravljajuci procese kroz koje smo prosli. Volela bih kartu koja bi mogla da iscrta obrazac razvoja, a ne da definise neke jednom date stvari.
No, op, hvala na tumacenju mog merkura. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 13, 2006 3:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Mislim da je vrijeme da se i ja malo bolje upoznam sa tim nekim stvarima, za početak čisto reda radi, a kasnije ćemo vidjeti. Malo da proširim svoja znanja o "pseudo-znanostima" hehehe... Šalu na domaću, odakle početi? Jyotish bi me isto zanimao pogotovo, zapravo volim uglavnom sve što ima veze sa Indijom, nekako me smiruje i oduvijek me privlačilo... Jel' ima netko neku dobru knjigu za posuditi, ali baš DOBRU, da ne trebam previše izvlačiti žito od kukolja, tako da se dobro najedem. I koliko dobro mogu knjige u svemu tome doći, kakva se praksa preporuča, ovo ono, ja sam potpuni laik na tome području a volio bih znati više. Pa pomozite laiku ;).

Općenito, zaključio sam da bih stvarno više trebao raditi na sebi, na poboljšanju kvalitete života, na vlastitom zdravlju i hrpi drugih stvari, hoću što više znanja apsorbiratiiii, učiti, rasti, sazrijevati. :)

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 15, 2006 3:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 29, 2006 3:33 pm
Postovi: 58
Pantagruel,ovu knjigu nisam citala ali kazu da je dobra za pocetnike.


http://www.vbz.hr/knjiga.asp?isbn=9536216027

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: i
PostPostano: čet nov 16, 2006 9:48 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 13, 2006 3:49 pm
Postovi: 1
Lokacija: smederevo
Interesuje me da li neko moze da mi kaze kakav je ovo saturn.Nalazi se u 7 kuci u vagi i pravi samo konjukciju sa mesecom inace je vladar desete i jedanaeste kuce.
Citala sam literatutu i niko nije bio optimista u vezi ovog aspekta ali pozicija mu je odlicna.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 29, 2006 10:35 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned nov 26, 2006 6:12 pm
Postovi: 19

Da li neko zna gde mogu nabaviti sledece uredjaje i koja im je cena :
1.uredjaj za akupunkturu marke PROGNOS
2.KIRLIJANOVU KAMERU
3.CHAKRA MASINU koju je izumeo japamski naucnik Hiroshi Motojama

Ako neko zna neka mi odgovori .Pozdrav svima

_________________
udruzimo znanja-napravimo bioenergetsku masinu na biotronskom krugu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 30, 2006 10:57 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned nov 26, 2006 6:12 pm
Postovi: 19

Zar je moguce da niko ne zna?

_________________
udruzimo znanja-napravimo bioenergetsku masinu na biotronskom krugu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 12, 2006 11:55 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned nov 26, 2006 6:12 pm
Postovi: 19
Assa,na pocetku stranice procitao sam tvoj tekst u kome kazes:

-Istok ima talasno lecenje. Ima tabelu koja izracunava tacnu poziciju otvorene akupunkturne tacke, i to ima shemu racunanja za svaku od 360 (kusur) osnovih i isto toliko sporednih akupunkturnih tacaka & otvora ka nasem energetskom sistemu-svesti.... Shema se lako racuna, a tacka je otvorena svega nekoliko jedinica vremena.
U ovom izlaganju se ne usudjujem da vam predam shemu takvog racunjanja, krajnje je ozbiljna, ali i delotvornija od bilo kog sistema koji sam koristila u svojoj praksi.

voleo bih da mi se javis na mail:,da popricamo o tome jer kazes da nije za ovako javno,imam jednu veoma zanimljivu tezu. Na svom imanju sam pronasao bioenergetska polja.Verujem da su veoma lekovita i delotvorna. Ali bi bilo veoma zanimljivo izracunati najbolje vreme stajanja na njima u zavisnosti od vrste oboljenja.Vec sam o njima pricao na ovom forumu

_________________
udruzimo znanja-napravimo bioenergetsku masinu na biotronskom krugu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 29, 2006 1:22 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Što se tiče numerologije, jedan prijatelj mi je poslao link ( thanx Hanuman ):

http://www.astrokrug.com/astrologija_1_ ... /index.htm

Zbilja da se čovjek zapita, pa gdje sve možemo vidjeti "znakove" ?!?


:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 29, 2006 3:41 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Jack987 je napisao/la:
Što se tiče numerologije, jedan prijatelj mi je poslao link ( thanx Hanuman ):

http://www.astrokrug.com/astrologija_1_ ... /index.htm

Zbilja da se čovjek zapita, pa gdje sve možemo vidjeti "znakove" ?!?


:mrgreen: :wink:


Jack, pa tu temu je netko već bio otvorio ranije na Galaksiji ;). Valjda si previdio...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 29, 2006 3:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Valjda si previdio...


Jesam... tek sam se kasnije sjetio da sam to već negdje vidio... #-o . Hehe, tko bi se svega sjetio u jednom trenutku ?!? #-o

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Astrologija, Akupunktura, Numerologija
PostPostano: sub maj 26, 2007 10:42 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub maj 26, 2007 5:02 pm
Postovi: 15
Tocno je da zapadna astrologija sluzi zavaravanju i skretanju paznje. Napokon da to negdje mogu procitati. Znam deceniju da je povrsna (moze se doduse kroz nju nesto reci o osobnosti), a oko pet godina da je potpuna prijevara. Vecina zapadnih astrologa su organski portali, posebno muski, pa nije ni cudo. Tada nisam znao tko je na tu ideju dosao, nisam znao ni kada, ni zasto im je bilo potrebno i o cemu se radi. Bio sam u soku jer je ono sto sam smatrao duhovnim, uzvisenim itd, ispala jos jedna manipulacija i laz.
Nije zapadna astrologija potpuno nefunkcionalna, vec je samo precijenjena. Sasvim sigurno moze posluziti odredjenim bicima da se snadju na svojim vibracijskim i spoznajnim koordinatama. Zamislite da je Univerzum neboder, a da je nasa Galaksija jedan omanji stan. E u tom stanu ima jedna mala spajza za koju vaze iluzorna pravila zapadne astrologije. Em astronomski nije precizna em ne funkcionira. I hrpa planeta koje su tamo samo su visak i stvaraju zabunu. Da ne govorim o debilnim tumacenjima i silnim knjigama papirnatih velikana novog doba.
Jyoytish je pak multidimenzionalna tehnika duhovne spoznaje, i jedini problem je sto ispravno tumacenje ovisi o intiuciji astrologa i njegovom duhovnom kapacitetu, jer i tu ima falsifikata.
Logicno je to sa zapadnom astrolgijom. Ako su sve uspjeli zatrovati i pokvariti, zasto ne bi i astrologiju.
Astrologija vazi kao antipod materijalizmu, sto naravno nije, i nema nista jednostavnije vec zamagliti pravo stanje stvari sa necim sto javno uziva rebelijanski ugled, barem kad je neupucena populacija u pitanju.
Zapadna astrologija je trojanski konj za 3D.
"Evo dobit cete sve, cak i iluziju da komunicirate sa univerzumom, samo se nemojte micati iz 3D... i neka lijepo bude sve po starom".

Zapadna astrologija je paraspoznajna tehnika organskih portala. Bez te cinjenice je nemoguce razumijeti dubinu manipulacije, premda je nisu svijesni.
Naime 3D je za organske portale citav univerzum, kao sto je zapadna astrologija sredstvo komunikacije s tim univerzumom, koji je, kako smo rekli, u stvarnosti spajza.

Kada covjek vidi simbolicni prikaz energija - astroloski znaci, polja, aspekti, tocke itd. - a koji je astronomski i spoznajno netocan, stvara se jaz izmedju realnosti i laznih cinjenica koje su mu predocene kao znanstvene i bogom dane.
Ako kolektivna svijest vjeruje u okrnjenu informaciju, ona u ljudskom iskustvu s vremenom postaje istina.. istina u iluziji u kojoj zivimo. Tako da primjerice simbol planete koji nema veze s nama i nema sanse da utjece ni na koga, postane predmetom stotine knjiga i tekstova. A tisuce od toga lijepo zive, sto je u redu. Ova planeta ionako nije namijenjena za istinu, barem ne jos neko vrijeme.

Milijuni ljudi su od trzisnog procvata zapadne astrologije dobili pogresne informacije o svom zivotnom putu, partneru, duhovnom zadatku itd. I ako povjeruju u te ogranicene informacije, a nema razloga da ne, stvaraju svoj zivot u veoma ogranicenoj varijanti. Sto nekako ima smisla s pozicije kontrolora.
Uskoro vise, samo da se prisjetim svih detalja koji su me nervirali i sokirali sve ove godine.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 27, 2007 2:08 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Burdus, dobrodošao!

Samo naprijed, pokrenuo si zanimljivo pitanje... što se, u stvari, dešava i ne samo sa astrologijom... kako profinjeno djeluju da nas se koči... izopačenost je izgleda simbol našeg 3D...
#-o

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 27, 2007 5:49 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub maj 26, 2007 5:02 pm
Postovi: 15
Hvala Jack, sretan sam sto sam dio nekog normalnog foruma. Drago mi je da smo vise manje svi istomiljenici, makar me optuzili za jednoumlje. Mentalni pluralizam je zgodan ponekad, ali umara.

Kad smo vec kod izopacenosti, protiv nje se ne moze boriti klasicnim metodama, protiv nje se uopce ne moze boriti. Izgleda da je jedino rjesenje stvoriti (ili dobiti) 4D Zemlju, i to nekako zastititi, uciniti sigurnim i ugodnim za zivot. Tko je spreman da se pridruzi uvijek je dobrodosao, a tko nije, sretna mu 3D.

Mene su pozitivne tekovine jugoslavenskog socijalizima - na primjer ljubav prema bliznjem, tolerancija, gledaj interese drugih ljudi kao svoje itd, sto i jest na neki nacin bilo u srcu odgoja moje famlije, i ne samo moje - prilicno kostale u zivotu. Naucio sam u medjuvremenu biti realan. Bringersi i Ra materijal su dosta pomogli.

Veliki pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Astrologija, Akupunktura, Numerologija
PostPostano: uto maj 29, 2007 7:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Burdus je napisao/la:
Naime 3D je za organske portale citav univerzum, kao sto je zapadna astrologija sredstvo komunikacije s tim univerzumom, koji je, kako smo rekli, u stvarnosti spajza.



=D>
ovo si lepo rekao
ziva istina,nazalost,
ali,
nije bed,zidovi spajza su sve klimaviji
to ti je kao kad rushish zid,
shto vishe rupa napravish to se lakshe srushi
zato,
alat u shake,
veci,manji,nije bitno
ko chime raspolaze :mrgreen:
shto vishe rupa to vishe svetlosti ulazi u shpajz/podrum
VREME JE :!:
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: malo astrologije, meteorologije i astronomije
PostPostano: pet sep 07, 2007 10:57 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto aug 28, 2007 12:57 am
Postovi: 27
Lokacija: Novi Beograd,Srbija
na osnovu mog horoskopa 21.decembar 1980. e Beograd , Srbija

prvo taj datum 2012 e sudbonosan... tada mi je 33 ca i konjunkcija sa UAranom natalnog sunca
Teslina soba 3327(sve je delio sa 3 , a to je strelac ili jupiter) a zbir 33
sa 1980 daje tu godinu
ove su zvanicno priznali (merkur dispozitor tacke priznanja) da se klima promenila (27+1980=2007 konjunkcija uran neptun a jupiter na 8 st Vage meteorologija i saturn u IC takodje vidovitost u vezi sa meteorologijom , dok je merkur opozicija mesec polovina od strelac ili 90 45 st C ili piramida trzni centar u blizini 45 og bloka N.Beograd)
Mars TOPLAna po direkcijama ili veliki trzni centri , trgovacki jer je jupiter na 8 st moda krojaci i crtac sa misem koji 7 muva 1 im udarcem ... ili Fashion TV za znalce :)

Osoba koja mi je sudjana rodjena je Orvelove 1984 e a 1984+MJ23=2007

kalendar MAya zavrsava 3 ci ciklus , a poznat je venerin od 65 god (130/2, uran opoz je broj 13)
iz Da vincijeva koda znamo za pentagram po nebu venere , najsjajnije planete neba !

Zmijonosa 13 i znak ... jasno je konunkcija uran merkur 6 o i merkur ili devica grcki Homer

mars NJutn , merkur jabuka , Aleksandar - merkurovsko ime , (poreklo grcko!)Poup njegov prijatelj ... RAdna skela :)

svi putevi vode u Vecni grad. Uran iz 5 og sa pluton sekstil sunce vecan , je Rimljanin i 5 KOloseum , (ili Pula hrvatska:) )
pauka koji je u Egiptu(vaga i trojedno drvo , 3 u jednom ko sada neke kafe, ili trojstvo Otac, Sin Sv Duh) Bogorodicu spasao tog maca (mars) u rupi preko koje je bila svila pauka , jaca od celika !

rupe(opozicija mesec merkur) u pustnji (SAHARa, sahar secer ) , Bermudski trougao (mars i uran)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Astrlogija KNJIGE
PostPostano: ned sep 09, 2007 4:31 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto aug 28, 2007 12:57 am
Postovi: 27
Lokacija: Novi Beograd,Srbija
http://www.kepler.edu.yu/knjigeidvd.php?nav=knjige
POsto su mnogi trazili ...
evo ovde mozete naci i nabaviti dosta dobrih knjiga iz oblasti astrologije .

:love9:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 120 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz