Sada je: čet mar 28, 2024 2:43 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Master Key System - na hrvatskom
PostPostano: pet apr 30, 2010 8:13 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 30, 2010 8:09 pm
Postovi: 1
e jel mi neko more reci di mogu naci neke slike koje oznacavaju, simboliziraju podsvjesni um


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Master Key System - na hrvatskom
PostPostano: čet maj 20, 2010 4:38 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet aug 06, 2009 10:02 am
Postovi: 16
Lokacija: Hrvatska
daco je napisao/la:
Citat:

Nisam pročitao knjigu,ali ova knjiga i slične knjige koje se bave tematikom da čovjek privuče sve šta on želi smatram efektivnim sredstvom za držanje ljudi u još većem snu.


Daco, slažem se s tobom. Treba se probuditi, a ne ostati spavati, to i je bit ovoga foruma. I ja sam bio zaluđen ovom tematikom, čak sam si privukao ono što sam najviše želio, sportski auto, ali sada mislim da je to pogrešno.
Ali, opet, tko zna...možda je to samo jedna od lekcija koje treba naučiti da bi bili bliže buđenju, i koja će nam trebati kada se probudimo :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Master Key System - na hrvatskom
PostPostano: pet sep 17, 2010 3:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 7:58 pm
Postovi: 158
Lokacija: Zagreb
Cuj, u ovoj knjizi se nalazi ogromno znanje. Na tebi je da odlucis kako ces to znanje iskoristiti. Naravno, nema onog tko ne pozeli nesto materijalno. Zar ne bi bilo glupo doci na Zemlju, u materijalnu realnost i ne iskusiti materijalno??? Da nismo imali zelju iskusiti materijalnost ne bi se ni rodili!!!
Dok sam proucavala zakon privlacnosti, svaki dan sam si govorila samo pozitivne stvari tipa: zivot je lijep, okruzena sam dobrim i pozitivnim ljudima, itd... I tako je i bilo.. U mom drustvu i okolini vladala je harmonija.
Kad pogledas situaciju u svijetu, ratove i patnju, zar ne bi bilo lijepo kada bi barem 50 % ljudi koji procitaju ovu knjigu imali slicne misli. Svijet bi bio ljepse mjesto. Manje svadje vise sloge i ljubavi. Manje kontrole vise slobode..
Jedini problem je taj sto je ljudima lakse misliti destruktivne misli nego pozitivne.. i cijela stvar pada u vodu.
Imamo znanje koje nas moze osloboditi ali i dalje kukamo kako smo zrtve jedne velike zavjere, jadni mi, sta mi tu mozemo.... A po zakonu privlacnosti to dalje i ostajemo..

_________________
"...svima zelim raj za sve..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Master Key System - na hrvatskom
PostPostano: pet okt 15, 2010 2:12 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri aug 25, 2010 1:12 pm
Postovi: 2
Ne želim obeshrabrivati one koji žele prakticirati. Ova učenja su predstavljena i u Tajni i kanaliziranju Hickovih i uostalom, to su drevna znajna. Slično privlači slično. To je jedan od zakona svemira. I tko želi, ako pravilno prakticira, može dobiti novi sportski auto, ili pokriti minus na kartici i puno više. Ali samo onaj tko shvati zakon na pravilan način. Ali bih vas dobronamjerno upozorio na jedan detaljčić: Prakticiranje ovoga zakona svemira u svrhu materijalne dobrobiti (na čemu je u svim ovim učenjima naglasak, što mi je vrlo sumnjivo), vezati će vas još čvršće za Matrix, za ovu materijalnu ravan i spriječavat vaš duhovni razvoj (slično privlači slično, ergo: materijalno privlači materijalno). Neki to možda i žele, a neki bi ne razmišljajući mogli upasti u tu zamku i radi njih ovo pišem. Ako već želite koristiti ovaj zakon, a uz to želite i duhovno napredovati, onda koristite njegove principe za to. U tom slučaju ne bi trebali stavljati materijalne stvari u prvi plan. Čim sam pročitao učenja, sumnjivo mi je bilo kako se suptilno ipak sve svodi na privlačenje novca, mada je fino zapakirano. Način kako sam ga ja koristio privukao je u moj život neke ljude i neka učenja koji su mi pomogli u procesu oslobađanja. Mislim na pojave koje se ponekad zovu sinhronicitet. To vam je u biti taj zakon.

Toliko. :love11:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Master Key System - na hrvatskom
PostPostano: ned feb 05, 2012 2:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 7:58 pm
Postovi: 158
Lokacija: Zagreb
Citat:
Ali bih vas dobronamjerno upozorio na jedan detaljčić: Prakticiranje ovoga zakona svemira u svrhu materijalne dobrobiti (na čemu je u svim ovim učenjima naglasak, što mi je vrlo sumnjivo), vezati će vas još čvršće za Matrix, za ovu materijalnu ravan i spriječavat vaš duhovni razvoj (slično privlači slično, ergo: materijalno privlači materijalno)


U potpunosti si u pravu Skole Pl.!
Problem se pojavio kada je ovo znanje (drevno znanje) pusteno pred siroku publiku tj. cijeli svijet. Cim su svi postali svjesni da misli stvaraju, pogledaj kakav kaos je nastao na Zemlji. Kriza u svijetu je nastala upravo zbog prikazivanja the secreta javnosti. Svi su htjeli novac i to odmah a dobili su ..... I koliko god da su neke grupe pokusale dati ljudima smjernice (da ne dodje do kaosa), nije uspjelo. Ali, cini mi se da je malo prosla ova zaludjenost zakonom atrakcije, polako to ljudi zaboravljaju. Nadam se da ce se to odraziti i na stanju u svijetu.

_________________
"...svima zelim raj za sve..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Master Key System - na hrvatskom
PostPostano: ned feb 05, 2012 9:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Nebih se složio da su za stanje u svijetu krivi knjiga "Tajna", a pogotovo mislim da nije krivo znanje koje se tumači u knjizi.
Slična znanja su bila dostupna ljudima i stoljećima prije, "ako baš hoćete čak i u bibliji, i u drugim "svetim knjigama".

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Master Key System - na hrvatskom
PostPostano: uto feb 07, 2012 1:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 7:58 pm
Postovi: 158
Lokacija: Zagreb
Cuj, sada svi tvrde da primjenom zakona atrakcije i vizualizacije ne možeš mjenjati tuđe živote, možeš mjenjati samo svoj. To nikako NIJE istina.
Magija koristi isti princip i djeluje. Ono što izvizualiziraš bilo za sebe, bilo za drugog se ostvari. Samo što oni koji taj princip nazivaju magija, jako dobro znaju koliko discipline čovjek mora imati da bi se magija ostvarila.
Daj čovjeku bez discipline znanje u ruke i vidjeti ćeš kaos.

Koliko znam u Bibliji nigdje ne piše ništa o vizualizaciji. Odandje o tome ljudi nisu nista mogli čuti. Samo je stih u evanđelju po Marku 11:22, 11:23 stih koji tvrdi da će ti Bog dati sve što poželiš ako vjeruješ da ti je to vec dano.
(U Nag Hammadi knjižnici piše i ponešto o tome kako je evanđelje po Marku krivotvoreno!!!)
Tak da mi to ne drži vodu.
A uostalom, iako je tog znanja bilo i prije, nije se moglo toliko proširiti jer nije bilo interneta i ovako dobrog marketinga kao danas. :) Nije ni ćudo što se nije moglo toliko popularizirati kao u današnje vrijeme.

:offtopic: Moram priznati, što dublje idem u ovom proučavanju zakona atrakcije nekako mi se čini da se korišenje magije želi nametnuti ljudima onak lijepo upakirano dok se sva učenja kršćanstva i islama žele izbrisati sa zemlje.

_________________
"...svima zelim raj za sve..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Master Key System - na hrvatskom
PostPostano: sri feb 12, 2014 8:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 12, 2014 8:47 pm
Postovi: 1
Dali neko zna kako da skinem prevod knjige sa RapidShare - javlja "Download permission denied by uploader" iako sam prijavljen.
Ako neko ima prevod nek mi ga molim pošalje na milan.tuma@gmail.com

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Master Key System - na hrvatskom
PostPostano: čet feb 13, 2014 12:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
Jel neko prosao ovu knjigu. 24 nedelja i pravljenja vezbe? Promene? Pozitivno, negativno?

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz