Sada je: sub apr 27, 2024 9:54 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 640 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon aug 21, 2006 11:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Kod:
Par dana pre pravljenja CB-a trajale su vrućine i nebo je bilo konstantno presvučeno onim jednoličnim tankim slojem iz chemtrailsa (plave boje skoro da nije bilo ali je sunce peklo).



I na Novom Beogradu bas tako.


Citat:
Malopre sam bio gore na krovu i bilo je interesantno. Bilo je toliko vedro da se moglo videti hiljade zvezda što ne pamtim kad sam poslednji put video iznad grada.


Tacno.Ja sam oko 10 bio na zeleznickoj stanici i bilo je jako prijatno i vedro al sa nekim jurecim malecnim oblacima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 24, 2006 6:42 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet nov 24, 2006 5:48 pm
Postovi: 5
Lokacija: Ljubljana
Chembuster, slikano ponoči

http://marjan13.moj-album.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 24, 2006 8:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Marjan je napisao/la:
Chembuster, slikano ponoči

http://marjan13.moj-album.com/


Pozdrav Marjane, dobro dosao. :-)

Kako ti objasnjavas ove "svjetlosne krugove" na slikama, konkretno - ovaj:

http://marjan13.moj-album.com/slike/586 ... zCyjqK.jpg


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 24, 2006 8:43 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet nov 24, 2006 5:48 pm
Postovi: 5
Lokacija: Ljubljana
Ne vem kako nastanejo ti svetlobni krogi niti ne vem od kod so. Napaka na fotoaparatu je skorajda izključena. Kondenz ni. Včasih lahko s prostim očesom vidiš migetanje in ko to potem ponoči slikam se na fotografiji pokažejo svetlobni krogi. Mogoče je to orgon.
Okoli chembusterja jih je bistveno več kot drugje.
Okoli chembusterja je več svetlobnih krogov če so bakrene cevi odprte, če pa so bakrene cevi zaprte z bakrenimi zapiralnimi čepi so svetlobni krogi v zraku ( proti nebu ), manj pa jih je okoli chembusterja.
Število svetlobnih krogov zavisi tudi od višine kristalov v bakreni cevi.
Verjetno ima določen vpliv tudi vreme.
Vse skupaj je velika neznanka.

Če ima kdo kakšne načrte za izdelavo še bolj učinkovitega chembusterja, bi lepo prosil, da te podatke objavi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 24, 2006 11:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Citat:
Če ima kdo kakšne načrte za izdelavo še bolj učinkovitega chembusterja, bi lepo prosil, da te podatke objavi.

Ne znam da li su ovi ucinkovitiji od tvog, ili su ti vec poznati ovi linkovi:
http://www.metatech.org/cloudbuster_&_o ... rator.html
http://www.galaksija.com/planeta/orgonskitopovi.htm


U vezi "svjetlecih krugova", jesi li cuo za "Orbs"?
http://www.galaksija.info/forum/viewtop ... ght=#11191

Vjerovatno su privuceni orgonom? Par interesantnih slika chembustera i "orb-a" iznad njih:
http://brendanmichaeljames.com/abovecb.htm

Hvala za slike i tvoja zapazanja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 25, 2006 4:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Evo ja sam bio slobodan da fotosopom malo doradim Marjanovu fotografiju, znaci samo kontrast, velicina i ostrina, nista doslikano...znaci to je to, odnosno isto kao i na originalu.Izgleda zanimljivo.

slika


slika

Kada bih imao original u naprimer RAW formatu verovatno bi moglo mnogo bolje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 27, 2006 2:46 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet nov 24, 2006 5:48 pm
Postovi: 5
Lokacija: Ljubljana
Hvala za linke.
Vse moje fotografije so na žalost samo v jpg.


Zadnja izmjena: Marjan; čet nov 30, 2006 12:57 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 28, 2006 5:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 2:57 pm
Postovi: 73
Lokacija: Tu
Bez panike, ovakvih krugova imam na mnogo fotografija. Pošto u okolini imamo nekoliko kraških jama (like Postojnska, samo manje), imam puno jamskih slika, jer se djeca jako rado veraju po njima.
Ti krugovi nastaju samo u kombinaciji sa ugradjenim fleš-om digitalnog aparata. Kad upotrebljavam ručni fleš, tih krugova nema. Jako pomogne i čiščenje objektiva.
Zanimljivo je, da se krugovi pojavljuju samo na nekoliko slika, koje nisu slikane uzastopno, ali u svakom slučaju - 100% sam siguran da ide za igru svjetlosti kod ekstremnih uvjeta fotografiranja - da se razumemo, na mojim slikama, ne mogu da sudim ostale, za koje ne znam, pod kakvim uslovima i čime su napravljene...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 29, 2006 8:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
To mi je najprihvatljivije objašnjenje.

Nego, kad smo već na temi orgonskih uređaja da li bi se umjesto metalne piljevine mogli iskoristiti metalni čvalići pošto mi nije baš jednostavno doći do piljevine.

Ima li ko kakvih iskustva?

I da li postoji negdje nacrt "Pošasti"?

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 29, 2006 8:59 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet okt 05, 2006 10:04 am
Postovi: 16
Lokacija: zagreb
Citat:
Pozdrav Marjane, dobro dosao.

Kako ti objasnjavas ove "svjetlosne krugove" na slikama, konkretno - ovaj:
http://marjan13.moj-album.com/slike/5865296/CK2qv8jsfgzCyjqK.jpg


.....svjetlosni krugovi su posljedica svjetlosnog udara blica u kapi vode.......konkretno kise.......mislim da su neke novine objavljivale slike sa svjetlecim krugovima u kontekstu NLO-a, no svatko moze dobiti svoje svjetlece krugove ako digitalnim foto-aparatom sa postavkama blica na automatiku napravi nocnu fotografiju za vrijeme kise....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 29, 2006 12:20 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet nov 24, 2006 5:48 pm
Postovi: 5
Lokacija: Ljubljana
Fotografirano v dežju.
Kad pada kiša.

http://www.moj-album.com/uredi/marjan13/5914487/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Projekt Chembuster
PostPostano: čet dec 07, 2006 7:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
www.sanjarica.org/ChemIzgradnja/index.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 22, 2007 12:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Citat:
Evo sad sam opet pogledao nebo (sat kasnije - 11:11 PM), svuda naokolo su gusti oblaci a iznad mene je oko 50% vedro.

Meni to uspijeva oko tri godine, ali bez topova. Već i susjedi primjećuju da je iznad moje kuće manje oblaka nego par kuća dalje, da u vrtu sve raste ko ludo.
a šta da im kažem, ionako ne bi vjerovali...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 04, 2007 6:18 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri sep 01, 2004 4:13 pm
Postovi: 23
Lokacija: Heliopolis
Za sve vas koji eksperimentisete sa ovim velikim uredjajima. Mogli bi recimo da spojimo malo i logicnog znanja iz istorije recimo egipatske. U starom egiptu su faraoni i svestenici koristili bakar i cink u svrhe lecenja. Recimo Horus wands ili wands of RA kako se sada mogu naci nformacije ili uredjaji za lecenje na netu rade po principu plusa i minusa i dovodjenja samog energetskog tela u balans. Cink se drzi u levoj a bakar u desnoj ruci. Da ne bih detaljno objasnjavao princip tih uredjaja proguglajte malo.

Da skratim pricu. Ako vec koristimo bakarne sipke zasto ne bi stavljali piljevinu od cinka u epox. Bakar kao plus a cink kao minus bi po nekim zakonim alahemije mogli dati uredjaj koji ima mnogo jaci pogon u startu. A kristali bi imali takoreci pogon.

MNogo puta sam ovo predlagao raznim osobama ali sam uvek bio upitan zasto bas cink. Vredelo bi probati. Jer ne leze sve informacije na internetu i ne treba samo klonirati postupak , treba nekada uvoditi i inovacije koje bi mogle imati rezultata.

poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 02, 2008 12:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 12:48 am
Postovi: 96
Lokacija: Planeta Zemlja/Srbija/Beograd
‚Pozdrav svima-ovo je zanimljiva tema samo tako!Do skoro nisam znao za chemtrails ali ako ste na youtube nemožete da zaobidjete brdo materijala koje zabrinuti i ljuti ljudi postavljaju.
Gorčilo,postovi su ti odlični i informativni do neba!Hvala care :)
Rado bih kupio neku zaštitu ali neznam gde,kako i od koga :([/b]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 10, 2008 7:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
horussssss je napisao/la:
Za sve vas koji eksperimentisete sa ovim velikim uredjajima. Mogli bi recimo da spojimo malo i logicnog znanja iz istorije recimo egipatske. U starom egiptu su faraoni i svestenici koristili bakar i cink u svrhe lecenja. Recimo Horus wands ili wands of RA kako se sada mogu naci nformacije ili uredjaji za lecenje na netu rade po principu plusa i minusa i dovodjenja samog energetskog tela u balans. Cink se drzi u levoj a bakar u desnoj ruci. Da ne bih detaljno objasnjavao princip tih uredjaja proguglajte malo.

Da skratim pricu. Ako vec koristimo bakarne sipke zasto ne bi stavljali piljevinu od cinka u epox. Bakar kao plus a cink kao minus bi po nekim zakonim alahemije mogli dati uredjaj koji ima mnogo jaci pogon u startu. A kristali bi imali takoreci pogon.

MNogo puta sam ovo predlagao raznim osobama ali sam uvek bio upitan zasto bas cink. Vredelo bi probati. Jer ne leze sve informacije na internetu i ne treba samo klonirati postupak , treba nekada uvoditi i inovacije koje bi mogle imati rezultata.

poz

=D>

nadam se da je neko probao i ovu varijantu...Sto se mene tice,i covek kao samo ljudsko bice,je neki vid orgonskog topa,(mozda cak i najjaceg).. U svom sastavu covek ima i metale,i kristale,i vodu i energiju..sto znaci da se moze dovesti sugestijom ili programiranjem (kao i kristali) da odradi odredjenu svrhu...ozdravi,vibrira odredjenu frekvenciju...ili rastera oblake.. :lol:


Zadnja izmjena: zemuntrio; pon mar 10, 2008 7:32 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 10, 2008 7:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
arwen dor je napisao/la:
Citat:
Evo sad sam opet pogledao nebo (sat kasnije - 11:11 PM), svuda naokolo su gusti oblaci a iznad mene je oko 50% vedro.

Meni to uspijeva oko tri godine, ali bez topova. Već i susjedi primjećuju da je iznad moje kuće manje oblaka nego par kuća dalje, da u vrtu sve raste ko ludo.
a šta da im kažem, ionako ne bi vjerovali...


=D> bravo,bas to i pricam..jos samo kad bi svi znali kako se to radi,u najkracim crtama... #-o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 11, 2008 11:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
Dali tko zna za sigurno dali se mogu koristiti i ovakvi obradjeni gorski kristali http://raidopet.com/kristali_gorski%20kristal.html ili bi trebalo biti iskljucivo u prirodnom obliku. Pitam jer najeftinije sto sam nasla je 50 kn po kom u zg, a to mi se cini previse posto u jednu piramidu ide 5 kom.


Zna li itko di se u zg mogu nabaviti povoljniji kristali? :|



evo na sta sam naisla ... konstrukcija piramide http://www.geocities.com/undergsci/pyraconstruct.html

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Zadnja izmjena: sjemenka; sri mar 12, 2008 10:23 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 11, 2008 11:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
Pa trebalo bi da moze...jer kristal je kristal,u svakom obliku... :D
Jel neko mozda probao da u metalne opiljke stavi malo zlata...cisto malo prasine...mislim da bi se dobio duplo jaci efekat... :?: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 12, 2008 12:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
arwen dor,kako ti rasterujes oblake? Ako moze detaljan opis...ako nije tajna :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 640 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 63 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz