Sada je: sub apr 27, 2024 7:07 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 640 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri mar 12, 2008 1:03 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri sep 01, 2004 4:13 pm
Postovi: 23
Lokacija: Heliopolis
Ko je god u beogradu a zeli da proba da pravi CB sa cinkom nek se javi . Imam jedno parce od kilogram da se napravi piljevina ali nemam vremena.

Zlatna prasina bi mogla da pomogne ali onda kao suprotnost je potrebno srebro na drugoj strani.

A zlato je isuvise skupo za takve seksperimente bez nekih uredjaja koji mogu da mere pojave i energiju.

poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 12, 2008 3:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
LOL na sta sam naisla _http://endimion17.blog.hr/arhiva-2007-01.html :evil3:

Citat:
Izravna posljedica Reichovih zabluda je danas svuda proširena, a najbrže ide Internetom. Iznjedrila je nekoliko hoaxeva kao što su Joe cell, cloudbuster, holy grenades i slično, a koristi se i za "znanstveno" objašnjavanje mistične snage piramidalno oblikovanih objekata (pyramid power), zatim "snage kristala", čakri i sličnih stvari koje ne postoje bar u materijalnom svijetu, i ne djeluju na njega, te je poduprla jednu od najnovijih i najluđih teorija zavjere - chemtrails.

Najprominentnije stranice na "Hrvatskoj bliskim prostorima" koje propagiraju pseudoznanost i potpuno, očajno šarlatanstvo su stranice "Znanja" te galaksija.com. Praktično sve što sam vidio na tim stranicama je teška zlouporaba i masivno iskrivljavanje znanosti, zatom neosnovani zaključci, pseudoarheologija (pod krinkom alternativne povijesti), izmišljotine i teška, teška paranoja. Ako se želite malo nasmijati, posjetite ih. Njihov forum, koji je postao balkansko okupljalište šarlatana i njihovih sljedenika, je "za riknuti".

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Zadnja izmjena: sjemenka; čet mar 13, 2008 2:53 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 12, 2008 10:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto feb 05, 2008 5:49 pm
Postovi: 243
Lokacija: Zagreb (mirno predgrađe)
znam tog lika, cito sam vec sta pise...
totalno je opsjednut sluzbenom znanoscu, boji se i istrazit sve sto prkosi s njom da nebi mozda vidio koliko stvari prkosi sa njegovim ogranicenim sustavom uvjerenja... jedan od onih nazovi znanstvenika koji vole znanost tako da mogu reci JA sam u pravu a ti ne umjesto da traze istinu (kakva god bila) sto bi trebala biti poanta...

nekazem da nikad nije napiso nijednu pametnu, cak su mi i zanimljivi neki njegovi tekstovi o znanosti, ali tako se ograniciti ...


btw. link ti nevalja zbog one crtice( _ ) na pocetku.

_________________
Kako je malo potrebno za sreću! Zvuk gajdi. – Bez muzike bi život bio zabluda.
- Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 14, 2008 10:39 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Au, Jack, vidim da si se nasao na udaru jos jednog Blejd Ranera (interna sala, ne zamerite :wink: ).
slika

Hvala za link, sjemenka. Tekst nece izazvati izlive besa, kako sugerise autor, ali hoce jedan kratki osvrt.

Ozbiljan razgovor o orgonu i njegovoj upotrebi je veoma dobrodosao i na odgovarajucim temama na ovom sajtu se mogu procitati razliciti, cesto kriticki pogledi na ovu temu. Medjutim, linkovani novinski clanak ne sadrzi nijedan jedini argument, a kamoli naucni dokaz koji bi osporio Rajhova istrazivanja, niti pruza bilo kakav dodatni uvid u njih. Naravno, osim ako neko pod argumentom – i naucnim dokazom - ne podrazumeva dovodjenje u pitanje psihickog zdravlja nekog coveka :wink: . Kao sto je to uradila i FBI.

Eksperimente sa orgonskom energijom i razgovor o njoj cu prepustiti kolegama sa susednih topica i zadrzacu se samo na par aspekata samog teksta koji su mi privukli paznju.

Progon Rajha od strane FBI je zapoceo upravo jednim slicnim novinskim clankom. Usledilo je podizanje tuzbe, hapsenje, smrt u zatvoru i paljenje njegovih spisa od strane FBI-a. Nekome su ocigledno smetala njegova istrazivanja. Medjutim, autor clanka ovo flagrantno nasilje nad pojedincem nonsalantno komentarise recenicom „takvo je bilo vreme“. Doduse, vec u sledecem pasusu ne propusta na podidje nasoj balkanskoj antipatiji prema Amerikancima, sugerisuci da se eto iz Amerike siri „zavera“ pod nazivom „free energy“.

Na slican nacin progon od strane nacista komentarise recenicom „pobegao je plaseci se za svoj zivot“. Pobegao i plasio se – interesantno. :-k
Po svemu sudeci, hrabrost potrebna za naucno istrazivanje bez predrasuda i potragu za istinom ne postoji u pojmovnom opusu autora clanka. Za razliku od raznih herojskih mitova i definicija hrabrosti, koji nas navode da sledimo dobrovoljne davaoce tudje krvi (nemoj da mi se ovde zatekao neki dezerter i neka uplasena pobegulja :D ) ova hrabrost je izgleda siguran znak psihickog oboljenja.

O cemu ubedljivo svedoci i dijagnoza paranoje postavljena u zatvoru (??) cija validnost se izgleda prihvata sa dubokim poverenjem (??).
Drugim recima, ukoliko se nadjete na udaru prvo jedne ekipe budala, pa druge ekipe budala, pa onda novinskih strucnjaka, pa vas onda bez ikakvog razloga osude i uhapse i spale vam sve radove, a vi se usudite da se upitate sta to nije u redu, to vase pitanje ce bez ikakve sumnje – na osnovu ekspertize jos jednog strucnjaka –ukazivati na paranoju.

Citat:
Ono što straši svakoga tko ovo shvaća, je činjenica da u svijetu postoje instituti orgonomije, u kojima se školuju pseudoznanstvenici. U tome prednjači SAD. Dok iz nekog razloga dopušta široku uporabu oružja (zbog čega je visok postotak ubojstava), dopušta i razvitak sramotne iskrivljene znanosti. Ti instituti su samoprozvani instituti, kao što postoje instituti homeopatije i instituti ljekovite, mistične moći obične vode.
Država to naravno, ne priznaje, ali niti ne rješava.


Jos jedna interesantna pojava.
Zatrovani smo GMO-hranom, izduvnim gasovima koji spadaju u bojne otrove, radio-aktivnim otpadom, ... da ne nabrajam dalje, ... medjutim nista od toga ne pobudjuje pozornost autora. SVE to je OK.

Ono sto izaziva njegovu duboku zabrinutost su ljudi koji eksperimentisu sa besplatnom energijom (americka zavera). Sto jest’ jest’, velika opasnost za zdravlje i dobrobit nasih sugradjana 8) .

Nema sta, hrabri borac za istinu koji se ne plasi da izazove izlive besa. 8) Masala!
Samo nekoliko aspekata. U tekstu ih ima jos.

Tako, u pogledu orgona se nadam ozbiljnoj, kritickoj, ne-manipulativnoj i objektivnoj diskusiji, a momcima na susednom topiku vrlo subjektivno drzim pesnice za uspeh eksperimenata sa Joe cell i sto brzem i efikasnijem umrezavanju njihovih znanja i vestina :wink: .

==============================================
Jedan sasvim kratak osvrt na crkvu materijalizma (krucijalni argument autora: ne postoje u materijalnoj stvarnosti) cu prepustiti Dr. Deepak Chopri:

„(…) Uobičajena predstava o tome ko smo mi potiče iz predrasuda materijalizma. Obično mislimo o sebi kao o fizičkom telu koje je naučilo da misli i nekoj vrsti učaurenog ega smeštenog u vreću od mesa i kostiju koji provodi svoj životni vek sveden na volumen tela. Ova ideja o tome ko smo potiče otuda što realnost interpretiramo preko čula. Smatramo da nam naša čula pružaju preciznu sliku o svetu. Imamo ideju da je čulno iskustvo krucijalni test za realnost, da samo ukoliko mogu da opipam nešto, ili da vidim nešto to zaista i postoji – u drugom slučaju to je samo moja imaginacija“.

Čak i sa stanovišta „zdravog razuma“ mi znamo da to nije istina. Moja čula mi govore da je Zemlja ravna u šta više niko ne veruje. Moja čula mi govore da je tlo na kome stojim nepokretno, ali ja znam da se ono kreće kroz prostor vrtoglavom brzinom. Moja čula mi govore da određene stvari imaju izvesnu strukturu, boju i miris – ali se ispostavlja da moje opažanje ne odgovara njihovoj pravoj prirodi, već predstavlja reakciju posmatrača.

U „Harvard Medical School“ je pre otprilike dvadeset godina sproveden eksperiment tokom koga su mačići odvedeni u sobu koja je imala samo horizontalne linije. Kada su mačići porasli, nisu mogli da vide ništa drugo osim horizontalnog sveta. Drugi mačići su odvedeni u sobu sa vertikalnim linijama i kada su porasli nisu mogli da vide ništa osim vertikalnog sveta. Naravno, to nema nikakve veze sa sistemom verovanja ovih mačaka.

Njihov mozak je ispitan i one nisu imale među-neuronske veze koje bi im omogućile da vide „drugačiju vrstu sveta“. Drugim rečima, način na koji su te mačke doživljavale realnost svojim čulima kada su bile male je programirao nervni sistem na takav način da je on služio samo jednoj svrsi – da se učvrsti početna interpretacija. Dakle, ono što su videle je u krajnjoj liniji bila interpretacija, koja predstavlja ono što psiholozi nazivaju prevremeno kognitivno pohranjivanje. Aparat percepcije je oblikovan ranim iskustvima koja zatvaraju neurološku strukturu u fiksiranu percepciju stvarnosti.“


Zadnja izmjena: Arja; pet mar 14, 2008 5:34 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 14, 2008 11:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
sjemenka je napisao/la:
LOL na sta sam naisla _http://endimion17.blog.hr/arhiva-2007-01.html :evil3:

Citat:
Izravna posljedica Reichovih zabluda je danas svuda proširena, a najbrže ide Internetom. Iznjedrila je nekoliko hoaxeva kao što su Joe cell, cloudbuster, holy grenades i slično, a koristi se i za "znanstveno" objašnjavanje mistične snage piramidalno oblikovanih objekata (pyramid power), zatim "snage kristala", čakri i sličnih stvari koje ne postoje bar u materijalnom svijetu, i ne djeluju na njega, te je poduprla jednu od najnovijih i najluđih teorija zavjere - chemtrails.

Najprominentnije stranice na "Hrvatskoj bliskim prostorima" koje propagiraju pseudoznanost i potpuno, očajno šarlatanstvo su stranice "Znanja" te galaksija.com. Praktično sve što sam vidio na tim stranicama je teška zlouporaba i masivno iskrivljavanje znanosti, zatom neosnovani zaključci, pseudoarheologija (pod krinkom alternativne povijesti), izmišljotine i teška, teška paranoja. Ako se želite malo nasmijati, posjetite ih. Njihov forum, koji je postao balkansko okupljalište šarlatana i njihovih sljedenika, je "za riknuti".


Eto što sve strah može učinjeti. :( A izgleda da ih žestoko pogađa i ono "balkansko okupljalište" :D :D

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 14, 2008 3:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
btw. link ti nevalja zbog one crtice( _ ) na pocetku.



Ja sam dodao crticu na link zato sto mislim da nema potrebe da forum bude linkovan sa tim blogom. Koga interesuje da procita, mislim da nije neki problem da copy-paste adresu u browser.

Citat:
Ozbiljan razgovor o orgonu i njegovoj upotrebi je veoma dobrodosao i na odgovarajucim temama na ovom sajtu se mogu procitati razliciti, cesto kriticki pogledi na ovu temu. Medjutim, linkovani novinski clanak ne sadrzi nijedan jedini argument, a kamoli naucni dokaz koji bi osporio Rajhova istrazivanja, niti pruza bilo kakav dodatni uvid u njih. Naravno, osim ako neko pod argumentom – i naucnim dokazom - ne podrazumeva dovodjenje u pitanje psihicko zdravlje nekog coveka Wink . Kao sto je to uradila i FBI.


Koliko sam ja video, ni jedan njegov clanak ne sadrzi neki ozbiljan argument nego podrazumeva uobicajeno znanje iz srednje skole, predpostavljam da je lik bio odlican ucenik. Drugo, metod po kome izvodi zakljucke je na prilicno povrsnom nivou i takodje vise lici na seminarski rad nekog srednjoskolca nego na ozbiljnu analizu. Prosle godine sam procitao neki clanak o homeopatiji i da budem iskren bio sam razocaran niskim kvalitetom kritike i neznanjem o toj temi, jer mi je logicno da ako nesto zelis da kritikujes da se pre toga malo detaljnije upoznas sa tim, umesto toga ceo clanak lici na srednjoskolski seminarski rad iz biologije.

Ono sto je znacajnije kada su u pitanju clanci te osobe, jeste - hipokrizija, koja je, cini se, redovna pratnja osobama takvog mentalnog sklopa. Kao sto rece Arja, zatrovani smo i hranom koju jedemo i vazduhom koji disemo, ali to ne pobudjuje paznju doticnog autora. Tako na primer, umesto da kritikuje farmaceutske kompanije i mainstream medicinske institute na primer zato sto nisu nikada ulozili vise novca u istrazivanje pozitivnog uticaja nikotina na neurotransmitere u mozgu, odnosno u lecenju alchajmerove bolesti ili istrazivanje uticaja vitamina B17 na kancerogene celije, on kritikuje homeopatiju o kojoj u sustini ne zna niista.

Ili umesto da kritikuje crkvene budalastine i politicke teorije i manipulacije koje zaista ostavljaju negativne posledice na mentalno zdravlje ljudi, on kritikuje "alternativnu znanost", ili kako on kaze "alternativu" znanosti.

I naravno, sve to pod "krinkom" brige za ljude i da zeli skrenuti paznju ljudima da ne budu zavedeni i prevareni. Tu licemerje i paramoralizam dolazi do svog vrhunca.

Istu osobu mozete pratiti i na drugim forumima pod nickom "Endimion17" i primeticete da se uvek razbacuje suvoparnim znanjima bez ikakvog pokusaja povezivanja i dublje analize osim one koju je procitala u nekom udzbeniku, a o nekim ozbiljnim istrazivanjima nema ni govora.

Dubljom observacijom nacina komunikacije doticne osobe na drugim forumima, uocljivo je da osoba evidentno pati od narcisoidnog poremecaja licnosti, sto se ocituje u agresivnosti, iskljucivosti i aroganciji. To bi takodje objasnilo i hipokriziju koja je prisutna i cini se da ta osoba sve sto radi, radi samo zbog toga da bi na kraju svojih komentara i clanaka dobila pohvale i hvalospeve.

Drugim recima, nista novo, takvih psihopatoloskih ostecenih osoba je oduvek bilo i bice ih. Zapravo, takve osobe i jesu kljucne za odrzavanje postojeceg sistema na nivou prosecnih ljudi.


Pozdrav


Zadnja izmjena: Aragorn; pet mar 14, 2008 11:07 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 14, 2008 10:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto feb 05, 2008 5:49 pm
Postovi: 243
Lokacija: Zagreb (mirno predgrađe)
Aragorn je napisao/la:
Dubljom observacijom nacina komunikacije doticne osobe na drugim forumima, uocljivo je da osoba evidentno pati od narcisoidnog poremecaja licnosti, sto se ocituje u agresivnosti, iskljucivosti i aroganciji. To bi takodje objasnilo i hipokriziju koja je prisutna i cini se da ta osoba sve sto radi, radi samo zbog toga da bi na kraju svojih komentara i clanaka dobila pohvale i hvalospeve.


=D> :mrgreen:

_________________
Kako je malo potrebno za sreću! Zvuk gajdi. – Bez muzike bi život bio zabluda.
- Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 15, 2008 8:10 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Da, da, izgleda da bi oni koji tvrde da se istorija ponavlja mogli imati pravo. :wink: Uloge su definisane a i akteri su tu.

„ŠTA SE DOGAĐALO U TO VRIJEME 1946 ILI 1947 GODINE ŠTO JE PRIVUKLO PAŽNJU NA REICHA NA FEDERALNOM NIVOU DO TE MJERE DA SU ZAPOČELI ISTRAŽIVANJE NJEGOVOG RADA?

Jedna od stvari bio je jedan članak novinarke po imenu, Mildred Eady Brady. Ona je objavila članak u novinama The New Republic pod naslovom ‘Čudan Slučaj Wilhelma Reicha’ i u njemu je potpuno neistinito predstavila Reicha vjerovatno po nalogu nekoga odozgo. Na kraju tog članka ona je pozivala državu da interveniše protiv čovjeka koga je ona proglasila za šarlatana. (Uporedi sa: „Ono što straši svakoga tko ovo shvaća, je činjenica da u svijetu postoje instituti orgonomije, u kojima se školuju pseudoznanstvenici. (...)Država to naravno, ne priznaje, ali niti ne rješava.“). To je bilo ono što je započelo kampanju FDA protiv Reicha. Cijelo to vrijeme, tokom 7 godina, oni nikada nisu javno priznali da sprovode istragu protiv njega. Međutim, to se veoma dobro znalo. Kontaktirali su ljude, postavljali im raznorazna pitanja i šikanirali ih.

Bilo je to 1954. godine kada FDA donjela prvu sudsku odluku, odnosno dalekosežne mjere po kojima se svakome, na području cijele Amerike zabranjuje da piše o orgonskoj energiji, da priča o orgonskoj energiji ili da upotrebljava uređaje za proizvodnju orgona za medicinske svrhe. To je bio najčudniji dokumenat koji se ikada pojavio u istoriji američkog zakonodavstva, tj. to je bila samo prva faza svega toga.

Tokom perioda od deset godina, FDA je potrošila 4 – 6% svog ukupnog budžeta kako bi zaustavila tog čovjeka. To je bila jedna zaprepašćujuća količina novca za svrhu proganjanja jednog doktora - naučnika. Koliko mi je poznato, na vrhuncu njegove karijere, zajedno s njim je radilo negdje između 125 i 150 njegovih pacijenata“.

Detaljnije o Rajhu:
http://www.galaksija.com/planeta/vilhelmrajh.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 24, 2008 8:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
Arja,da li po tebi, covek moze da "proizvodi" i "usmerava" orgonsku energiju,i koje su to stvari,materije,ili nesto drugo, sto moze da pojaca orgonsku snagu svakog coveka? Ima li to sve veze i sa mislima pojedinca,mozda sa Reikijem,ili meditacijom,ili orgon moze samo "vestacki" da se proizvede i koristi za pokretanje auta ili neke druge masine,ili za razbijanje oblaka?? :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 25, 2008 12:25 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Arja,da li po tebi, covek moze da "proizvodi" i "usmerava" orgonsku energiju,i koje su to stvari,materije,ili nesto drugo, sto moze da pojaca orgonsku snagu svakog coveka? Ima li to sve veze i sa mislima pojedinca,mozda sa Reikijem,ili meditacijom,ili orgon moze samo "vestacki" da se proizvede i koristi za pokretanje auta ili neke druge masine,ili za razbijanje oblaka??


Ma, neeee, sve je to samo americka zavera 8) , smisljena da bi odvratila postene gradjane od koriscenja normalnih energenata, a u cilju ruiniranja naftne industrije i osiromasenja njenih nosilaca.
Ima cak i takvih subverzivnih elemenata koji svojim aktivnostima podrivaju i vojnu industriju zeleci time da proizvedu potpuni krah na berzi i nastupanje potpunog haosa.

Eto, opet ja o zaverama #-o . Necu vise, obecavam.

Ne, salim se, oф корс. Ovde mogu samo da mislim i/ili pokusam da interpretiram neka iskustva. A mislim da takva energija postoji – prana, chi, orgon. Zivotna energija, inteligentna svetlost koja sve prozima.
A o nejnoj dostupnosti i njenoj upotrebi...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 19, 2008 10:45 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Molio bih za link gde mogu da nadjem detaljno uputstvo o tome kako da napravim piramidu ili orgonski top i gde mogu da nadjem kristale.Hvala i pozdrav svima.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 21, 2008 5:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
Cezar je napisao/la:
Molio bih za link gde mogu da nadjem detaljno uputstvo o tome kako da napravim piramidu ili orgonski top i gde mogu da nadjem kristale.Hvala i pozdrav svima.


RAS je ispisao negde na forumu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 21, 2008 5:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
Da li mozda onej SERB ili REN rade po principu CB-a ili piramidice?? I da li uopste oni i rade,ima li neko iskustvo..ima i neka PHD piramida..ko zna,mozda sve radi po istom principu..zna li neko nesto? :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 21, 2008 7:07 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
zemuntrio je napisao/la:
Cezar je napisao/la:
Molio bih za link gde mogu da nadjem detaljno uputstvo o tome kako da napravim piramidu ili orgonski top i gde mogu da nadjem kristale.Hvala i pozdrav svima.


RAS je ispisao negde na forumu..


Ovu temu sam celu prelistao, ali o piramidi nisam nasao.Samo o topovima, ali opet ne znam gde da pronadjam kristale.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 21, 2008 11:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 02, 2006 10:21 am
Postovi: 69
Cezare,
Nisi napisao odakle si pa te ne može niko savetovati gde da potražiš kristale. Npr. ako si iz BG, ja ću ti pokloniti koliko ti bude trebalo. Inače su "kod nas" retke prodavnice koje ih prodaju, i vrlo su skupi. Recimo za cenu jednog HHg kristala ja preko interneta (iz Amerike) kupim kilogram.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 22, 2008 3:28 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Ja sam iz Subotice, iz Srbije.Kad budem dolazio u BG, javicu ti se.Ako znas gde da nadjem uputstvo za piramide i detaljno uputstvo za orgonski uredjaj za automobilske motore, moli te stavi link.Hvala.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 23, 2008 10:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
Cezar je napisao/la:
zemuntrio je napisao/la:
Cezar je napisao/la:
Molio bih za link gde mogu da nadjem detaljno uputstvo o tome kako da napravim piramidu ili orgonski top i gde mogu da nadjem kristale.Hvala i pozdrav svima.


RAS je ispisao negde na forumu..


Ovu temu sam celu prelistao, ali o piramidi nisam nasao.Samo o topovima, ali opet ne znam gde da pronadjam kristale.

Evo ti,opet je RAs ovo napisao,evo
www.dekameron.eu Lomina 23 Bgd


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 23, 2008 3:45 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Hvala. :D

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 13, 2008 9:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 12, 2008 4:08 am
Postovi: 124
Lokacija: Zagreb
Pozdrav svima od novog člana !

Gdje se u Zagrebu može pronaći dućan sa kristalima koji se mogu primijeniti u izradi
HHG-a, topova i sl., a da su zadovoljavajuće kvaliteta te povoljne cijene ?

Naišao sam na neke "kristalne dućane" u kojem su mi isti već na prvi pogled izgledali kao
nešto što liči na sve samo ne na kristal.
Naravno i cijene su bile isto takvog izgleda tj. da te Bog očuva koliko visoke. :shock:

Thanx svima. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 13, 2008 10:19 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
GAL, dobrodošao i pozdrav izradi orgonskih uređaja! Možda ćemo napokon imati iznad grada malo čišće nebo ( ovi chemtrailsi nemilo piče... ).

Imaju odlične kristale po vrlo pristupačnim cijenama ( bar u odnosu na druge slične dućane ):

http://www.nebeski-dar.hr/

Osobno sam bio tamo, zbilja prekrasan izbor. Kamenje je jako dobre kvalitete, iz Južnoafričke Republike je ( i Madagaskara mislim ), nezagađeno "zapadnjačkim skladištenjem kraj nekog repetitora", npr. ). Idući tjedan im trebaju stići još i drugačiji oblici i veličine ( zašiljeni i sa obe strane )... itd. Preporuča se gorski kristal za orgonske uređaje. ( možda mogu biti i neki drugi ?! ) Cijene možeš vidjeti na njihovom "Web-shopu", šalju i pouzećem, mislim.

No, pitaj tamo, ako što treba.


:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 640 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 70 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz