Sada je: čet mar 28, 2024 10:46 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Joga house
PostPostano: pon feb 24, 2014 5:56 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 22, 2014 7:13 pm
Postovi: 4
Poštovani,na ovaj forum sam se registrovao isključivo radi učenja i kanalisanja znanja u dobrom pravcu.
Oduvek me je interesovala ezoterija i spoznaja znanja,joga,indijska,tibetanska učenja.

Naravno želim napraviti brvnaru sa ciljem izolovanja od civilizacije,potpuno prepuštanje mističnim istočnjačkim učenjem.
Već dugo vremena emailom se dopisujem sa glumcem Stivenom Sigalom,i podučava me kako da dobijam koncentraciju i ispunjavam prostor energijom,da bi bio slobodan u etru.

Čitao sam jednu temu ovde,gde je opisana piramida i žilet,delovanje podzemnih voda i tome slično.

Brvnara biće na zidovima stubovima visine 2.1m,odnosno nad prostorijom koja će služiti kao ostava za drva i mesto za grejanje prostora.
Da li smem da gradim ytong blokom jer je od krečnjaka,ili ciglom koja je od crvene zemlje.
Šta je najpogodnije,oblice su najskuplje,a oblice moraju biti borove.

Koji oblik prostora za meditaciju mora biti,da li je to valjak sa kupastim krovom,trougao,ili xeksagon.
Kod valjka i trougla nemam adekvatno iskorišćenje materijala,ima višak materijala,praktično bačen novac.
Kod nekih mistika,kažu meditira se u kupoli od stakla,na patosu od kamena kremena.
To su skupe egzibicije,ja sam mislio da osnovu napravim od blok cigle ili ytong bloka,iznutra odradim kamenom vunom kao toplotnu izolaciju,a krug iznutra oblikujem sa knauf rigips pločama.
Tako dobijen zid da premažem rigips gletom sa prahom kamena belutka kremena,i tako dobijem odgovarajući objekat.

Prostor za sranje ne bih pravio blizu brvnare,jer se smatra nečistim,nekada su ljudi wc pravili van kuće.

Bavim se ezoterijom,ne sa demonima,altar moram napraviti u okviru prostora,ali neznam jer neko ima slike ili bolju ideju.

Postoji mnogo faktora pročišćavanja,mesta gradnje,imam ritual sa pticama,gde ptice slete i zadrže se to je pogodno i čisto mesto.
U realnom smislu treba naći vlasnika zemljišta i doći do realne cene zemlje i izvršiti kupoprodajni ugovor.
Treba znati tvrdoću zemljišta za izlivanje stopa i nulte ploče temelja,da li tu prolazi vodovod da ne remeti energiju objekta ili podzemna žila vode.
Voda iz cevi je mrtva voda,zato se voda baje ili stavlja izložena mesečevom svetlu da se pročisti,kao orgon.

Napravio sam specijalan uredjaj sličan grafoskopu,koji sakuplja mesečevu svetlost i usmerava poput lasera kroz polirani kristal sočivo pod uglom od 60 stepeni,da bih u prostoriji punio sve vode energijom.
Uredjaj ima tražilac sa x,y motorom pan,tilt koji se koristi za catv kamere,teleskopsku cev sa reflektujućom mylar folijom.

Ugao od 60 stepeni je vrlo bitan,jer biljke u veštačkim uslovima vide najbolje pod ovim uglom,biljke sa led svetlom daju bolji prinos nego one sa mh i hps sijalicom.

Kako je ovo bitno,biljke su ključ svega,ako njih ne razumemo,netrebamo se baviti temama vezanim za medjuprostore,biljke se koriste za ezoteriju,za ishranu, :love12: :tongue: pusenje.

Patos planiram od dasaka,a kao prostor za gaženje tapison,ili nešto drugo.
Kada izvodim rituale ja sam nag,potpuno čist i rčma operem obrijem sve dlake,držim post na vodi 40 dana i pijem 3x3 vodu energiziranu na punom mesecu.

Meditaciju vršim u potpunom mraku bez svetlosti zvezda,jer zvezde pokazuju put,zvezde su mapa na nebu i to je nebeski sat,jer se nebeski svod pomera sa rotiranjem zemlje.
Samo koristim svetlo meseca skoncentrisano preko mašine u staklenu flašu napunjenu vodom.

Prostor kadim specijalno napravljenim tamjanom koji se mesi sa uljima koja sam dobivao presovanjem i cedjenjem trava u svrhu rituala.
Sveće kada koristim,kupujem med,loj,i druge smese kao i eterična ulja sa alkoholom,nekoristim ništa što ima parafin u sebi iako je parafin lek za rak.
Sveće oblikujem u kvadrate,odnosno u oblike obeliska,a imam ih različitih boja,crnu izbegavam,kao i ponedeljak,jer se tada radi zlo.

Jer ima neko da pomogne kod odredjivanja mesta za gradjenje,možda ima neka finta koju nisam koristio.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz