Sada je: ned jun 16, 2024 1:59 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 47  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: OBLIKOVANJE SVOJE ZIVOTNE SITUACIJE
PostPostano: čet jun 30, 2011 11:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 25, 2011 8:07 am
Postovi: 83
Sjenko je napisao/la:
O da :)


Znaci i ti vidis da sam ja uzbudjen?! :roll:


Citat:
Po rečenicama ovog tipa te se prepoznaje dragi moj. Niko nije reko da promatrač vidi, nego onaj tko vidi... #-o


Znaci ti onda vidis ta moja vlakna prema njegovima, il tko vec, mislio sam da si na njega ciljao sory. Znaci ti si onda novi nahual. Toooo je pohvalno sta ne!!! Sam velim zakazalo ti vidjenje ovaj put.

Citat:
O da, to ti je vampirizam, ali ne moraš brinut puno je takvih koji to rade i nema im pomoći ako si sami ne žele pomoći :(


Pa mislim da nisam vampir, no kako se to sad ocituje na vama, sta se dogadja?
Ja ne radim ama bas nista negativno po vas pa mi je to cudno da to tako tumacis.


Zadnja izmjena: z3ta+; čet jun 30, 2011 11:21 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jun 30, 2011 11:20 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ako si čito knjige onda znaš da viđenje nije rezervirano samo za naguale.

Da i sad si promjenio post gdi vidiš da si se posro... tipično.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jun 30, 2011 11:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 25, 2011 8:07 am
Postovi: 83
promatrač je napisao/la:
Ako si čito knjige onda znaš da viđenje nije rezervirano samo za naguale.


Procito sam ih sve davno.
Sad ponavljam, citam ponovo.
Naici cu i na to opet.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jun 30, 2011 11:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Uvijek sam volio prepiske s tobom Toltač. To je jednostavno vježbanje volje, kao da radiš sizifov posao. Što god napišem, bit će citirano i odgovreno s nečim što nema smisla \:D/

Ali dobro, neka ti je veselja. Vampiri su uvijek uzbuđeni kad nekom kradu energiju, tako da, ne moram vidjeti da si uzbuđen.

Što se viđenja vlakana tiče, to stvarno nema veze s time da li je netko nagual ili ne. Osobno znam preko 10 ljudi, od kojih su neki na ovom forumu, koji to mogu. Naime nesporedno opažanje energije je "apstraktna" činjenica i dođe s razvojem svijesti.
To što je nekima od vas to samo pojam iz knjige, tu ja na žalost nemogu pripomoći.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jun 30, 2011 11:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 25, 2011 8:07 am
Postovi: 83
promatrač je napisao/la:
Da i sad si promjenio post gdi vidiš da si se posro... tipično.



Pa da, grijesim, al trudim se ispraviti rijeci posto ti smeta moja nepismenost.
No vidim da i ti nadopunjujes svoje postove.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jun 30, 2011 11:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 25, 2011 8:07 am
Postovi: 83
Sjenko je napisao/la:
Uvijek sam volio prepiske s tobom Toltač. To je jednostavno vježbanje volje, kao da radiš sizifov posao. Što god napišem, bit će citirano i odgovreno s nečim što nema smisla \:D/

Ali dobro, neka ti je veselja. Vampiri su uvijek uzbuđeni kad nekom kradu energiju, tako da, ne moram vidjeti da si uzbuđen.

Što se viđenja vlakana tiče, to stvarno nema veze s time da li je netko nagual ili ne. Osobno znam preko 10 ljudi, od kojih su neki na ovom forumu, koji to mogu. Naime nesporedno opažanje energije je "apstraktna" činjenica i dođe s razvojem svijesti.
To što je nekima od vas to samo pojam iz knjige, tu ja na žalost nemogu pripomoći.


Opet me mjesas s tim likom. :shock:

Pa cuj nemogu ja s tobom diskutirati o takvim stvarima vidim da si ti vele mocan ratnik
tako da bi se ja povukao dok ne naucim sve kako treba, dok ne uspijem vidjeti tvoja vlakna,
Kad to uspijem javit cu ti se ponovo a do tada cu se zadovoljiti citanjem knjiga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jun 30, 2011 11:31 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
z3ta+ je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
Da i sad si promjenio post gdi vidiš da si se posro... tipično.



Pa da, grijesim, al trudim se ispraviti rijeci posto ti smeta moja nepismenost.
No vidim da i ti nadopunjujes svoje postove.


Pa kako si mogao pogriješiti da misliš da samo naguali vide?? To nije ispravka pravopisa.
To je za nekog ko pripomene da nije valjda da je jedini koji čita te knjige na forumu jako ozbiljna dezinformacija i opčenito uvreda za inteligenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jun 30, 2011 11:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
z3ta+ je napisao/la:

Opet me mjesas s tim likom. :shock:

Pa cuj nemogu ja s tobom diskutirati o takvim stvarima vidim da si ti vele mocan ratnik
tako da bi se ja povukao dok ne naucim sve kako treba, dok ne uspijem vidjeti tvoja vlakna,
Kad to uspijem javit cu ti se ponovo a do tada cu se zadovoljiti citanjem knjiga.



Zlato babino, nisam ti ja ratnik, to ti je izumrlo onda kad je Carlos umro.

Što se učenja tiče, naučiti nećeš dok ne odbaciš tu svoju tvrdokornu ličnost, ali nije fer od mene da ti tu dalje kvocam.

Hajde uživaj u knjigama, one su nam svima bile odskočna daska, možda nekim ludim čudom budu i tebi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jun 30, 2011 11:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 25, 2011 8:07 am
Postovi: 83
promatrač je napisao/la:
Pa kako si mogao pogriješiti da misliš da samo naguali vide?? To nije ispravka pravopisa.
To je za nekog ko pripomene da nije valjda da je jedini koji čita te knjige na forumu jako ozbiljna dezinformacija i opčenito uvreda za inteligenciju.



Oprostite gosn. ako sam nekog uvrijedio, nisam htio, bit ce da sam jako neinteligentan pa mi se to dogodilo.

Sory, sory, sory,... i jos jednom, sory!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jun 30, 2011 11:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 25, 2011 8:07 am
Postovi: 83
Sjenko je napisao/la:

Zlato babino, nisam ti ja ratnik, to ti je izumrlo onda kad je Carlos umro.





Onda si sad sljedbenik ako nisi ratnik?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jun 30, 2011 11:38 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
z3ta+ je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
Oprostite gosn. ako sam nekog uvrijedio, nisam htio, bit ce da sam jako neinteligentan pa mi se to dogodilo.

Sory, sory, sory,... i jos jednom, sory!

Tipično, sad se izvrni na leđa i pravi se grbav, obrnuta psihologija, još jedna sličnost, sve samo varanje i vrdanje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jun 30, 2011 11:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
z3ta+ je napisao/la:
Sjenko je napisao/la:

Zlato babino, nisam ti ja ratnik, to ti je izumrlo onda kad je Carlos umro.





Onda si sad sljedbenik ako nisi ratnik?


bože sveti, tvoj um stvarno radi na sustavu nula i jedinica. Ako nije a, onda je b, ako nije b, onda mora da je a. Ha dobro, jednostavno linearan um ti valjda paše... :-k

Nisam ni sljedbenik ni ratnik, nego sam ja, ja. Nadam se da ćeš shvatiti što s ovim želim reći.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jun 30, 2011 11:44 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ima zanimljiva tema gore na metafizici:

viewtopic.php?p=9972#p9972

c/p

Dr Robert Hare; Ček-lista za provjeru psihopatije

1. SLATKORJEČIVOST I POVRŠINSKI ŠARM – tendencija ka milozvučanosti i uglađenosti; privlačnost, šarmantnost; glatkost i tečnost govora. Šarm psihopate ni u kom slučaju ne sadrži u sebi tragove stida, samo-svjesnosti, niti on ispoljava strah od bilo čega. Psihopati nikad ne zastaje jezik u grlu. Oni su oslobodili sebe od društvenih pravila ponašanja kao npr. kod razgovora, odnosno, uzimanja riječi kad na njih dođe red.

2. GRANDIOZNA SAMOVRIJEDNOST – jedan uveliko naduvan pogled na svoje sposobnosti sa pretjeranim samopouzdanjem, jaka tvrdoglavost, samouvjerenost i hvalisanje. Psihopate su arogantni ljudi koji vjeruju da su superiorna ljudska bića.

3. POTREBA ZA STIMULACIJOM ili SKLONOST KA DOSADI – jedna prekomijerna potreba za novim, neobičnim, uzbudljivim iskustvima odnosno stimulacijama koje izazivaju uzbuđenje; vole da rizikuju tj. imaju sklonost ka upuštanju u riskantne radnje. Psihopate često imaju lošu samo-disciplinu kod potpunog izvođenja zadataka zato što im brzo postaje dosadno. Na primjer, nisu sposobni da obavljaju isti posao duže vremena, ili da obavljaju zadatke koje oni smatraju glupim ili rutinskim.

4. PATOLOŠKO LAGANJE – može biti umjereno ili pretjerano; u umjerenoj formi oni će biti lukavi, prepredeni, prevejani, tajanstveni i bistri; u eksteremnoj formi, oni će biti varalice, obmanljivi, podmukli, beskrupulozni, manipulativni i nepošteni.

5. VARANJE I MANIPULACIJA – koriste se obmanama, skloni su svakoj vrsti prevare ili obmanjivanja drugih kako bi stekli neku ličnu korist; za razliku od tačke #4, u stepenu u kome je eksploatacija, bezosjećajnost i nemilosrdnost zastupljena, što se odlikuje nedostatkom obzira za osjećanja i patnju njegovih ili tuđih žrtava.

6. NEDOSTATAK KAJANJA ILI OSJEĆAJA KRIVICE – nedostatak osjećanja ili obzira za gubitak, bol I patnju žrtava; tendencija ka ravnodušnosti, nepristrasnosti, hladnokrvnosti i potpuni nedostatak svake empatije. Oni to većinom ispoljavaju ohološću, prezirom ili omalovažavanjem svojih žrtava.

7. PLITKA OSJEĆANJA – emocionalno siromaštvo, ograničen opseg ili dubina osjećanja; ispoljavanje hladnoće uprkos izraženim znakovima društvenosti od strane drugih.

8. NEOSJETLJIVOST I NEDOSTATAK EMPATIJE – nedostatak osjećanja prema ljudim uopšte; hladni, prezrivi, bezobrazni, bezobzirni i netaktični.

9. PARAZITSKI ŽIVOTNI STIL – jedna namijerna, manipulativna, sebična i eksploatatorska finansijska zavisnost od drugih koja se odražava nedostatakom njihove motivisanosti, niskom samo-disciplinom i nesposobnošću da započnu ili ispune svoje obaveze.

10. LOŠA KONTROLA PONAŠANJA – izražavanje iritacije, dosade, nestrpljivosti, prijetnje, agresivnosti ili verbalno vrijeđanje drugih; nedovoljna kontrola ljutnje i temperamenta; ponašaju se prenagljeno.

11. PROMISKUITETNO SEKSUALNO PONAŠANJE – niz kratkih, površnih, mnogobrojninih seksualnih afera i nasumično biranje seksualnih partnera; održavanje nekoliko ljubavnih veza u isto vrijeme; stalna tendencija ka navođenju drugih na seksualne aktivnosti ili pričanje s ponosom o svojim osvajačkim uspjesima i seksualnim avanturama.

12. RANI PROBLEMI U PONAŠANJU – razne vrste ponašanja u periodu do 13 godina, uključujući laganje, varanje, vandalizam, nasilje nad slabijim, seksualne aktivnosti, podmetanje požara, drogiranje ljepkom, korištenje alkohola i bježanje od kuće.

13. NEDOSTATAK REALNIH DUGOROČNIH CILJEVA – nesposobnost ili stalni neuspjeh kod donošenja i izvođenja dugoročnih planova i ciljeva; nomadska egzistencija, besciljnost, nedostatak životnog smijera.

14. IMPULSIVNOST – ispoljavanje postupaka bez predumišljaja i nedostatak reflekcije i planiranja; nesposobnost odoljevanja iskušenjima, kontrolisanja nagona i frustracije; nedostak promišljenosti i uzimanja u obzir mogućih posljedica svojih postupaka; ludo odvažni, nepredvidljivi, nestalni i nesmotreni.

15. NEODGOVORNOST – nisu u stanju da ispunjavaju ili ispoštuju svoje obaveze, kao npr. kod plaćanja računa i vraćanja dugova; aljkavi su na poslu, često odsustvuju s posla; ne ispunjavaju na vrijeme ugovorene posove.

16. NESPOSOBNOST ZA PREUZIMANJE ODGOVORNOSTI ZA VLASTITE POSTUPKE – nesposobnost preuzimanja odgovornosti za vlastite postupke, kao rezultat nedostatka savjesti; nedostatak predanosti na poslu, antagonistička manipulacija, negiranje svoje odgovornosti i pokušavanje manipulacije drugih.

17. MNOGOBROJNE KRATKOTRAJNE BRAČNE VEZE – nisu u stanju da budu privrženi bilo kome ili čemu.

18. MALOLJETNIČKA DELIKVENCIJA – problemi u ponašanju u starosnom dobu između 13 i 18 godina; ispoljavaju kriminalne radnje ili neke druge antagonističke aspekte u smislu eksploatacije, agresivnosti, manipulacije, bezosjećajnosti, bezobzirne tvrdoglavosti.

19. OPOZIV USLOVNOG PUŠTANJA NA SLOBODU – opoziv uslovnog oslobađanja iz zatvora zbog nepromišljenosti, nepažnje ili neredovnog javljanja zakonskim organima.

20. KRIMINALNA VIŠESTRANOST – razne vrste kriminalnih radnji i prestupa, bez obzira na to da li je osoba bila uhapšena ili optužena za njih, osjećaj velikog ponosa kad nekažnjeno obave neke kriminalne radnje.

***
Mislim da bi ovdje trebali napomenuti da će većina normalnih ljudi naći neke od ovih osobina kod sebe, što bi mogla biti posljedica jedne vješto organizovane kampanje “psihopatizacije” (transpersonalizacije) ljudskih bića koja se već odavno uveliko odvija, mahom preko medija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jun 30, 2011 11:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 25, 2011 8:07 am
Postovi: 83
Pozdravit cu Vas za sada i necu vise diskutirati na Vasem vidovitom forumu.
Idem radije na neke drugi forum di skupina ozbiljnih ljudi razgovara o carobnjastvu.
http://nagual.yuku.com/

Uzivajte u jelu i picu i neka vam pristevi sve manje nicu!


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jun 30, 2011 11:47 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Evo sad se tuđim perjem kitiš, znaš http://nagual.yuku.com/ nije tvoje perje nego samo još jedan kontejner. :lol:
Probaj tamo ovako propričati o svom znanju kao tu i brzo ćeš letjeti od tamo.

Ako imaš o čem zbilja pričati pričaj, a ovo sve je bulšit taman za smetlište.

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet jun 30, 2011 11:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
z3ta+ je napisao/la:
Pozdravit cu Vas za sada i necu vise diskutirati na Vasem vidovitom forumu.
Idem radije na neke drugi forum di skupina ozbiljnih ljudi razgovara o carobnjastvu.
http://nagual.yuku.com/

Uzivajte u jelu i picu i neka vam pristevi sve manje nicu!


Pozdrav!


Hajde Toltač, do sljedećeg nicka :love1: i uživaj!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: uto jul 19, 2011 7:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 19, 2011 7:24 pm
Postovi: 9
Ciao!

Godinu dana citm podforum odkad me je jedan moj prika upozna sa Castanedom.
Vidila sam svega lipih postova, smisnih, luckastih, apstraktnih, svih.

Nisam se imala zaso logirat jer ste me vodili i sve ca sam tribala znat procitala sam ovdi.
Sada sam morala jer imam jedno pitanje na koje ce neko od vas mozda znat odgovor.

Prije misec i pola pocela sam vidjat nekog entiteta na javi, covik, covik, ali ruzan iskvaran necistih crta nekako sjaji, ajme ca je ruzan stvor, pregrozan.
Iskreno nemam straha pred njim, samo ponekad kad se slozi u nesta drugo jos jezivije.

Sta da radim sa njim da ga nekako lovam po brdu il da ga pustim na miru.


Hvala unaprid!

Mala sa Braca :love5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: uto jul 19, 2011 9:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
To sliči na izaslanika sanjanja. Ja svojeg ne vidim samo čujem. JEsi pratila tehnike sanjanja ili radila nešto na temu zadnje vrijeme? S njim ne moraš radit ništa, a i upitne je koristi. Možeš ga nešto pitat ili slično ako oćeš. Nekad njegova vrsta žica malo energije no konkreno izaslanik samo prati, mislim da te neće napastvovat, no uvijek će bit tamo. Rekao bi da je relativno beskoristan ali i bezopasan.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: uto jul 19, 2011 9:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 19, 2011 7:24 pm
Postovi: 9
Al je ruzan ka đava, jednu moju rodicu je nasmrt isprepada, jadna opala u nesvjest pola sata sam ju namakala vodom da dođe sebi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: uto jul 19, 2011 9:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
.

Nisi mi rekla ništa za sanjanje. Usput, samo bi ga ti trebala vidjet, i anorganca i izaslanika. Ako ga je tvoja rodica vidjela to implicira zajedničko pomicanje skupne točke ili .. neznam što, netipični entitet. Možda ste vezane vas dvije na neki dublje no obični način. Šta ste radile kad ste ga vidjele zajedno?

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 47  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz