Sada je: čet mar 28, 2024 12:02 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 80 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto okt 09, 2007 4:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 31, 2007 6:33 pm
Postovi: 44
STALKER je napisao/la:
underground je napisao/la:
STALKER je napisao/la:
Izvolite knjigu Florinde Doner "Veštičin San" na hrvatskom.

http://www.4shared.com/file/26008432/77 ... n_san.html

Pozdrav. :)



Eh, bas sam ti htio u PMu napisat i za tu knjigu al zaboravih i onda ugledam ovo za torrente i tvoj link za vjesticin san! =D>


Baš mi je drago, a uskoro ću podići i Taišinu knjigu "Prelazak Čarobnjaka" na srpskom - latinica.

Pozdrav. :)


Do jaja,.. :mrgreen: bdw. sve sam te knjige imao prije desetak godina ali sam ih podjelio ljudima za koje sam mislio da ce biti buduci ratnici.
Sve, osim Aktivne strane beskonacnosti, jer jos onda nije ni izisla.
Kad ono :shock: , nit knjiga nit ratnika ! :mrgreen: :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 11, 2007 8:17 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Tko što zna o Majstoru Ivanu? Zaintrigiralo me ovo http://www.forum.hr/showthread.php?t=182927

Lijepi pozdrav


Zadnja izmjena: promatrač; ned dec 09, 2007 3:15 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 23, 2007 9:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 25, 2007 2:43 am
Postovi: 217
"From Sleep Consciousness to Pure Consciousness" by Jayne Gackenbach

Procitao sam "Introduction". Deluje zanimljivo pa reko da podelim sa vama. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 26, 2007 6:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 23, 2006 10:31 pm
Postovi: 124
Lokacija: Istocno od Rajha
Nas dobri,stari Spasoje Vlajic koji je vec izdao puno knjiga iz oblasti "Metafizika" pise i za "trece oko".Jedino sto ima smisla u tom bizuterijskom casopisu jesu bas njegovi tekstovi.Evo novog zanimljivog teksta od dobrog starog ratnika na adresi:
http://www.treceoko.novosti.co.yu/code/ ... php?Id=169

_________________
Ratnik zna kuda je krenuo i da se uputio svim srcem u tom pravcu.Zato se i bori svim srcem protiv prepreka koje mu stoje na putu.
- charmer_forever -


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 04, 2007 1:31 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
STALKER je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
Ja sam ponosni kročitelj stazom ratnika ili ljudi od znanja (kako vam draže).



Ratnik ne poseduje "ponos"! Ponos je izraz egomanije tj. samovažnosti.

A samovažnost je glavni neprijatelj iskrenih i pravih ratnika koji skromno a ne ponosno koračaju tom stazom.

U svakom slučaju dobrodošao na forum iako si uleteo kao "gazda". Da nisi možda nagual? :) :mrgreen:

Pozdrav.


Oprosti, uletio sam na svoj prirodan način koji je očito maska s kojom neprimjetno varam sebe i druge.
Jedna od velikih radosti ratnika je da ne posjeduje ništa, već ta ideja je jedan od puteva prema vječnosti.
Nisam ponosan nimalo, prije uplašen pred ogromnosti naghuala.
Strah se smanjuje, no tu je.
Hvala na dobrodošlici.
Upisao sam se ovdje pa u međuvremenu imao bliske susrete sa znanjem pa me sva moguća muka spopala u želucu i onda se nisam javljao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 04, 2007 2:12 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
STALKER je napisao/la:

U svakom slučaju dobrodošao na forum iako si uleteo kao "gazda". Da nisi možda nagual? :) :mrgreen:

Pozdrav.


Oprosti, ali kako da znam da li sam naghual? Nije mi stalo do toga da budem nešto.
Ono što znam je da imam snage gurati svoju ili tuđu skupnu točku, znam da sam konzervativan, imam neke granice u sebi koje ne volim prelaziti ali kad ih prijeđem onda sam opet tamo doma.
Osječam svoju naghual stranu aktivnu tamo u tami kako se vuče onako prastara močna i teška, svoje drugo ja s kojim se može raditi ali ne i zapovjedati mu... ne znam kako bi pričao o tome #-o
Nemoj me krivo shvatiti da mislim da su moći na cijeni na putu znanja, znam da nisu.

Molim te obriši ovaj post i post prije kad pročitaš da ne radim nered ovdje gdje su literatura i linkovi.


Zadnja izmjena: promatrač; ned nov 04, 2007 8:39 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 04, 2007 4:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 08, 2007 11:30 pm
Postovi: 84
Lokacija: khm...pa...ovdje?
charmer_forever je napisao/la:
Nas dobri,stari Spasoje Vlajic koji je vec izdao puno knjiga iz oblasti "Metafizika" pise i za "trece oko".Jedino sto ima smisla u tom bizuterijskom casopisu jesu bas njegovi tekstovi.Evo novog zanimljivog teksta od dobrog starog ratnika na adresi:
http://www.treceoko.novosti.co.yu/code/ ... php?Id=169



a tekstovi "zorana iz zemuna" ? koliko sam ja shvatio, bio je na obuci kod nekog američkog šamana /vjerovatno nema veze sa kastanedinom linijom, ali su svejedno zanimljivi tekstovi/. 8)

_________________
...kadar stići i uteći i na strašnom mjestu postojati


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 15, 2007 1:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 13, 2007 10:08 am
Postovi: 52
Elem, ja sam novi, misi'm ovde na forumu, pa reko, da počnem odavLe - kad se dođe u goste donese se neki poklon... Nisam se predstavio, al ne mari, upoznaćemo se mi...

Imam ja dosta tih poklona al za ovaj deo foruma koji je o Kastanedi, iako sam video da već ima priličan broj knjiga, a ja sam moje davnoooo skenirao i OCR-ovao pa, evo šta imam u ponudi:

Sve od Kastanede na srpskom, doc format, lako za prebaciti u pdf, izuzev "Drugi Krug Moći" (smorio sam se ko zmaj a ova mi nije bila najomiljenija, mada mogu da je skeniram ako neko baš insistira). ZIP pakovanje oko 3 MB. Na engleskom takođe imam al znam da vas ne zanima budući da ga ima ko pleve po internetu)

Pored toga, a to vidim nema, imam od Taiše Abelar "Prelazak Čarobnjaka" i od Florinde Donner "Biti u sanjnanju" - na srpskom.

Na engleskom (pored onoga što vidim da ima, Tores...)

Lucid Dreaming in 30 days - Keith Harary - pdf (zvuči tako američki instant, nisam stigao pročitati, kontam kad pročitaš kastanedu po tom pitanju obično ti ostaje samo da zasučeš rukave)

Stephan LaBerge - Exploring the World of Lucid Dreaming - pdf

Recapitulation - Victor Sančez - pdf i doc (Nije Sančez ni blizu Karlosu pa ni Toresu, al potrudio se čovek...)

Sva četiri videa, i tri Karlosove knjige u audio formatu

Ima tu još sporednih brošurica i knjižia al misli da je ovo dovoljno informacija...

Pa ako neko hoće da skida nek se javi ili javte gde da okačim, pa kom treba nek skida.

Pa onda pozdrav, fino da ima ovakav formu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 15, 2007 9:06 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Pozdrav, Antoan! Dobrodosao i hvala na poklonima!

Citat:
Pa ako neko hoće da skida nek se javi ili javte gde da okačim, pa kom treba nek skida.
Pa onda pozdrav, fino da ima ovakav formu.


Jedan deo vec postoji na download-u:
http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=1013&start=0

Ono sto ti se cini vaznim mozes da postavis na neki ‚free share’ i posaljes ovde link.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 15, 2007 10:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 13, 2007 10:08 am
Postovi: 52
Arja je napisao/la:
Pozdrav, Antoan! Dobrodosao i hvala na poklonima!

Jedan deo vec postoji na download-u:
http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=1013&start=0

Ono sto ti se cini vaznim mozes da postavis na neki ‚free share’ i posaljes ovde link.


A dal mogu da okačim to na ovaj gore link (http://www.4shared.com/dir/884568/732a22e3/sharing.html ) i ako da, kako?

Makar "Umeće sanjanja" i "prelazak čarobnjaka" u Castanedinu sekciju? Bolje da je sve na jednom mestu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 15, 2007 2:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
moze i biti u sanjanju od florinde :P
hvala :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 15, 2007 10:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 13, 2007 10:08 am
Postovi: 52
Evo okačio sam sledeće na ove adrese:

http://files-upload.com/files/680576/Victor Sanchez - Toltec Path of Recapitulation.pdf

http://files-upload.com/files/680582/Florinda Doner - Biti u Sanjanju.doc

http://files-upload.com/files/680584/Taiša Abelar - Prelazak Čarobnjaka.doc

Jack987 ako možeš ti ih prebaci i uvrsti u ovu vašu bazi. (treba copy-paste ceo link)

Sančez je na engleskom a Taiša i Florinda su na srpskom. Nisam ih nešto sređivao, formatirao i ispravljao greške (ali "Fine Reader" ionako pravi minimum grešaka) ako neko ima vremena i volje može malo da ih doradi mada ne vidim neku nužnu potrebu za tim, sasvim je čitljivo.

Sadržaj od Sančeza:


Contents
Preface xiii
Acknowledgments xv
Introduction 1
About the Structure of This Book 9
PART1
The What, Why, and How of Recapitulation 11

1
Preliminaries and First Approach
to Recapitulation 13
The Outline 13
The Roots of Recapitulation 14
Developing Recapitulation Techniques 15
AVP: El Arte de Vivir a Proposito 17

2
What Is Recapitulation? 19
Definition 19
The Energetic Body 20
Natural Self-Healing Process 21
Ego vs. Energetic Body 22
Our Dual Nature
Ordinary Memory and Body Memory
Our Myth of Origin
Black Holes in the Energetic Body
Warriors Do Have Babies
Nature as a Teacher
The Last Recapitulation
Spontaneous Recapitulation
The Psychoanalysis Connection?

3
What Can We Get from Recapitulation?
Recovering Energy
Detaching Foreign Energy
Becoming Free of Energetic Hooks
Releasing Promises
Saying Goodbye

4
How the Process of Recapitulation Works
Energetic Completeness
Antienergetic Exchange
Energetic Damage
Behavioral Change
Current Damage
Responsibility
Making the Difference
Liberated Acts

5
Who Should Do Recapitulation? 73
Suggestions and. Precautions for Special Cases 7 3
Children 75
Teenagers 76
Healthy "Tonals" 76
Those with Mental Disorders 77
Drug Users 7 9
Sonia's Story 80

PART 2

The Techniques: How to Do the Recapitulation 85

6
AVP Ten-Steps Technique for Recapitulation 87

7
Step 1: The List 95
Formulating Your List 99
The Importance of the List 106
Exercises with the List 107
Tips and Hints 108

8
Step 2: The Recapitulation Box 109
What About the Fears? 111
The Building Process 111
How to Use the Box 115
Tips and Hints 116

9
Steps 3 through 8: Inside the Box 117
Step 3: Starting the Breathing 119
Step 4: Seeing the Event 119
Step 5: Reliving the Event 120
Step 6: Energetic Restoration 124
Step 7: Decision Making 126
Step 8: Dreaming Not-Doings 127

10
Steps 9 and 10: Living Purposefully 131
Step 9: Accomplishing the Not-Doings

12
Designing Your Personal Program
of Recapitulation 153
Place and Time 153
Timing of Your Recapitulation Sessions 154
Organizing Your List 157
Final Tips and Hints 160
My Last Comment 171
Appendix A 172
Table of Examples
Appendix B 179
Opportunities to Grow Together:
The AVP Workshops
About the Sources of This Work 183
About the Author 187


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 16, 2007 3:38 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Antoan, hvala! =D>

Uploadano u "Download".

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 18, 2007 3:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 18, 2007 7:46 am
Postovi: 155
Lokacija: Rijeka, Hrvatska
Hvala Antoan, što si nam omogućio čitanje ovih dijela na Hrvatskome, neznam gdje bi to inače našao!

_________________
RESPECT TO THE MAN IN THE ICE-CREAME VAN!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 24, 2007 3:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 08, 2007 11:30 pm
Postovi: 84
Lokacija: khm...pa...ovdje?
potrebna mi je pomoć. prije nekoliko godina, kada sam bio u prilici da letimično pročitam knjigu sa intervjuima / I-vi dio, čini mi se/, naišao sam na intervju u kome je kastanedi postavljeno pitanje o van gogu i njegovoj interpretaciji svijeta... sada to, kao za inat, ne mogu da nađem.

neko ? bio bih zahvalan :) .

_________________
...kadar stići i uteći i na strašnom mjestu postojati


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 22, 2008 1:35 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet apr 27, 2007 3:58 pm
Postovi: 19
Lokacija: Orion belt
kriger je napisao/la:
potrebna mi je pomoć. prije nekoliko godina, kada sam bio u prilici da letimično pročitam knjigu sa intervjuima / I-vi dio, čini mi se/, naišao sam na intervju u kome je kastanedi postavljeno pitanje o van gogu i njegovoj interpretaciji svijeta... sada to, kao za inat, ne mogu da nađem.

neko ? bio bih zahvalan :) .


Evo ga ovde (pazi to je 1972. god.)

VIĐENJE CASTANEDE
"Carlos Castaneda u intervjuu sa Semom Kinom .
Psychology Today, 1972. godina

Keen: Then a sorcerer, like a hypnotist, creates an alternative world by building up different expectations and manipulating cues to produce a social consensus.
Castaneda: Exactly. I have come to understand sorcery in terms of Talcott Parsons' idea of glosses. A gloss is a total system of perception and language. For instance, this room is a gloss. We have lumped together a series of isolated perceptions--floor, ceiling, window, lights, rugs, etc.--to make a totality. But we had to be taught to put the world together in this way. A child reconnoiters the world with few preconceptions until he is taught to see things in a way that corresponds to the descriptions everybody agrees on. The world is an agreement. The system of glossing seems to be somewhat like walking. We have to learn to walk, but once we learn we are subject to the syntax of language and the mode of perception it contains.

Keen: So sorcery, like art, teaches a new system of glossing. When, for instance, van Gogh broke with the artistic tradition and painted "The Starry Night" he was in effect saying: here is a new way of looking at things. Stars are alive and they whirl around in their energy field.

Castaneda: Partly. But there is a difference. An artist usually just rearranges the old glosses that are proper to his membership. Membership consists of being an expert in the innuendoes of meaning that are contained within a culture. For instance, my primary membership like most educated Western men was in the European intellectual world. You can't break out of one membership without being introduced into another. You can only rearrange the glosses.
Keen: Was don Juan resocializing you or desocializing you? Was he teaching you a new system of meanings or only a method of stripping off the old system so that you might see the world as a wondering child?
Castaneda: Don Juan and I disagree about this. I say he was reglossing me and he says he was deglossing me. By teaching me sorcery he gave me a new set of glosses, a new language and a new way of seeing the world. Once I read a bit of the linguistic philosophy of Ludwig Wittgenstein to don Juan and he laughed and said: "Your friend Wittgenstein tied the noose too tight around his neck so he can't go anywhere."
Keen: Wittgenstein is one of the few philosophers who would have understood don Juan. His notion that there are many different language games--science, politics, poetry, religion, metaphysics, each with its own syntax and rules--would have allowed him to understand sorcery as an alternative system of perception and meaning.
Castaneda: But don Juan thinks that what he calls seeing is apprehending the world without any interpretation; it is pure wondering perception. Sorcery is a means to this end. To break the certainty that the world is the way you have always been taught you must learn a new description of the world--sorcery--and then hold the old and the new together. Then you will see that neither description is final. At that moment you slip between the descriptions; you stop the world and see. You are left with wonder; the true wonder of seeing the world without interpretation.
Keen: Do you think it is possible to get beyond interpretation by using psychedelic drugs?
Castaneda: I don't think so. That is my quarrel with people like Timothy Leary. I think he was improvising from within the European membership and merely rearranging old glosses. I have never taken LSD, but what I gather from don Juan's teachings is that psychotropics are used to stop the flow of ordinary interpretations, to enhance the contradictions within the glosses, and to shatter certainty. But the drugs alone do not allow you to stop the world. To do that you need an alternative description of the world. That is why don Juan had to teach me sorcery.

Evo našao sam i prevod:

Znači da čarobnjak, kao i hipnotizer, stvara alternativni svet gradeći drugačija očekivanja i manipulirajući nagoveštajima proizvodi društveni konsenzus.

Upravo tako. Ja sam počeo da razumevam čarobnjaštvo u terminima Talkot Personsove ideje o totalnom sistemu percepcije i jezika koju on naziva 'glos'. Na primer, ova soba je 'glos'. Mi smo skupili serije izolovanih percepcija - pod, prozor, svetla, sto, itd. - da bismo stvorili totalitet. Ali mi moramo da budemo naučeni da sastavimo svet na taj način. Dete doživljava svet sa svega nekoliko početnih koncepcija dok ne nauči da vidi na način koji je u saglasnosti sa opisom sa kojim se mi svi slažemo. Svet je stvar saglasnosti. Tako je i sistem koji u principu ima 'glos' nešto kao hodanje. Mi moramo da naučimo da hodamo, ali kada jednom naučimo, podložni smo sintaksi i jeziku koji sadrži taj oblik percepcije.

Tako nas čarobnjaštvo, kao i umjetnost, uči novom sustavu dodjele 'glosova'. Kada je, na primer, Van Gog raskrstio sa umetničkom tradicijom i naslikao "Zvezdanu noć'; zapravo, on je rekao: "Evo ga novi način gledanja na stvari. Zvezde su žive i one se kovitlaju unaokolo u svojim energetskim poljima."

Delomično. Ali postoji razlika. Umetnik obično samo preuređuje stare 'glosove' koji odgovaraju njegovom 'članstvu'. Članstvo se sastoji od veštine snalaženja u nagoveštajima značenja koji su sadržani unutar kulture. Na primer, moje primarno članstvo kao veoma obrazovanog Zapadnjaka je u evropskom intelektualnom svetu. Ne možete da prekinete s jednim članstvom a da ne budete upoznati s nekim drugim. Vi samo možete da preuređujete 'glosove'.

Da li vas je don Juan resocijalizovao ili desocijalizovao? Da li vas je on naučio novom sistemu značenja ili samo metodu da se oslobodite starog sisitema kako biste videli svet kao začuđeno dete?

Don Juan i ja se ne slažemo u vezi s tim. Ja kažem da mi je on dao nove 'glosove', a on kaže da me je oslobodio glosova. Učeći me čarobnjaštvu, on mi je dao novu grupu 'glosova', nov jezik i nov način viđenja sveta. Jednom sam pročitao don Juanu deo lingvističke filosofije Ludviga Vitgenštajna a on se nasmejao i rekao: "Tvoj prijatelj Vitgenštajn je suviše stegao omču oko svog vrata tako da ne može nikud da ode."

Vitgenštajn je jedan od nekoliko filozofa koji bi mogli da razumeju don Juana. Njegovo shvaćanje da postoji mnogo različitih jezičnih igara - nauka, politika, poezija, religija, metafizika, svaka sa svojom sintaksom i pravilima - dozvolilo bi mu da razumije čarobnjaštvo kao jedan alternativni sustav percepcije i značenja.

Ali don Juan misli da je ono što on zove viđenje, shvaćanje sveta bez bilo kakve interpretacije. To je čista lutajuća percepcija. Čarobnjaštvo je sredstvo za dostizanje tog cilja. Da bi se raskinula uverenost da je svet onakav kakvim ste naučeni da ga doživljavate, morate da naučite drugačiji opis sveta - čarobnjaštvo - i onda da držite ta dva opisa sveta zajedno. Onda ćete videti da ni jedan opis nije konačan. U tom trenutku, vi skliznete između opisa, zaustavite svet i vidite. I ostaje vam čuđenje, istinsko čuđenje koje prati viđenje sveta bez interpretacije.

Da li mislite da je moguće otići iza interpretacije korišćenjem psihodeličnih droga?

Ja ne mislim tako. Tu je moj sukob s ljudima kao što je Timoti Liri. Mislim da on improvizuje unutar svog evropskog 'članstva' i da samo preuređuje stare 'glosove'. Ja nikada nisam uzimao LSD, ali, kako sam shvatio don Juanovo učenje, psihotropne biljke se koriste da se zaustavi tok uobičajenih interpretacija, poveća kontradikcija unutar 'glosova' i razbije sigurnost. Ali droge same po sebi ne mogu da vam omoguće da zaustavite svet. Da biste to postigli, potreban vam je alternativni opis sveta. Zato je don Juan morao da me uči čarobnjaštvu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 22, 2008 11:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 08, 2007 11:30 pm
Postovi: 84
Lokacija: khm...pa...ovdje?
da. to je taj intervju :thumbup: .

puno ti hvala zafire. "zalutaj" ponekad :hello2:

_________________
...kadar stići i uteći i na strašnom mjestu postojati


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 07, 2008 11:35 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ima ovde za skinuti radio intervju sa Kastanedom...


http://www.whatheavensaid.com/

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 16, 2008 2:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 12, 2006 9:18 pm
Postovi: 79
Victor Sanchez - Toltec Path of Recapitulation

Da li neko mozda ima i na srp-hrv jeziku ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 26, 2008 10:01 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
"C.Castaneda - Enigma of a sorcerer.avi"

Duration: - 1.31.50 ; Sudjeluju:
Robert Moss, professor of ancient history
Author: "Dream Gates" & "Dreaming True" ;
Daniel Noel, prof.of Mythological Studies Pacifica Institute
Author: "Seeing Castaneda - Reactions to don Juan Writings"
Richard Jennings a.k.a. Corey Donovan, creator of
www.sustainedaction.org - a website debunking Castaneda myth;
Richard de Mille, social scientist
Author: "Castaneda's Journey" & "The Don Juan Papers"
Amy Wallace, a.k.a. Ellis L.Finnegan, former member of Castaneda's "Sorcerers' Party",
Author: "The Sorcerer's Apprentice"
Victor Sanchez, Author: "The Teachings of Don Carlos" & "Toltecs of the New Millennium"
Felix Wolf, a.k.a. Paul Gutsmuths, former Private Class Participant;
Valerie Kadium, former Private Class Participant;
Melissa Ward - the Electric Warrior;
Monica Martinez, former Private Class Participant;
Robert J.Feldman, innocent bystander, a.k.a. Bobby the Flyer;
-------------------------------------

Part 1:
http://ifile.it/m52kl8c
Part 2:
http://ifile.it/02pdi4v
Part 3:
http://ifile.it/d6aqplm
Part 4:
http://ifile.it/84q6py0
Part 5:
http://ifile.it/2aug0rp
Part 6:
http://ifile.it/6row4e2
Part 7:
http://ifile.it/7rzfu1e
Part 8:
http://ifile.it/lo37va6

------------------------------------------------------------
Howgh!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 80 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz