Sada je: sub apr 27, 2024 2:44 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1194 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 56, 57, 58, 59, 60
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: ned sep 23, 2018 5:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 02, 2008 1:03 pm
Postovi: 89
Lokacija: Mordor
Znachi tucha u najavi

Zen Sen je napisao/la:
cinkoksid je napisao/la:
Promatraca za naguala mislim nije mala stvar razotkriti anorganca na forumu


Slazem se, Promatraca za Naguala, moze i glasanje,..

I Zen Sena za Toteqa


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: ned sep 23, 2018 9:22 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 29, 2018 6:20 pm
Postovi: 27
cinkoksid je napisao/la:
Znachi tucha u najavi

Zen Sen je napisao/la:
cinkoksid je napisao/la:
Promatraca za naguala mislim nije mala stvar razotkriti anorganca na forumu


Slazem se, Promatraca za Naguala, moze i glasanje,..

I Zen Sena za Toteqa


Gledo na wiki nema Tolteq no hvala ako mislis na Toltec.

A, i cinkoksid za cinkoksida.

_________________
Tri genarosa se nisu priključila raspravi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: pet sep 28, 2018 11:03 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 02, 2008 1:03 pm
Postovi: 89
Lokacija: Mordor
Sta je, ne sme niko da izadje na crtu Zen Senu...usrali ste se jer znate da decko ubija na daljinu masturbiranjem
Ps. Ako nije problem poslala bih ti slike nekih ljudi koji su mi se zamerili...ako treba platicu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sub sep 29, 2018 11:05 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 29, 2018 6:20 pm
Postovi: 27
cinkoksid je napisao/la:
Sta je, ne sme niko da izadje na crtu Zen Senu...usrali ste se jer znate da decko ubija na daljinu masturbiranjem
Ps. Ako nije problem poslala bih ti slike nekih ljudi koji su mi se zamerili...ako treba platicu


Hahaha, posalji, ak su dobre zdrkam se na njih.
Zato ti to i ne kuzis jer si zenka,... :D

_________________
Tri genarosa se nisu priključila raspravi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sub sep 29, 2018 2:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 02, 2008 1:03 pm
Postovi: 89
Lokacija: Mordor
Nista posebno jedna baba par muskaraca i gavranius...nadam se da si dovoljno fluidan da ti ne smeta starost pol i ruznoca...
Btw toliko o tvom sanjanju...ili su te roditelji pravili u cvetu mladosti i ludacki zaljubljeni pa mozes da se bahatis


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: ned sep 30, 2018 1:24 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 29, 2018 6:20 pm
Postovi: 27
cinkoksid je napisao/la:
Nista posebno jedna baba par muskaraca i gavranius...nadam se da si dovoljno fluidan da ti ne smeta starost pol i ruznoca...
Btw toliko o tvom sanjanju...ili su te roditelji pravili u cvetu mladosti i ludacki zaljubljeni pa mozes da se bahatis



Ma fluidan sam ali ne dize mi se na takvu ekipu.
Jesi ih spojila za poludit.

_________________
Tri genarosa se nisu priključila raspravi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: ned sep 30, 2018 2:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 02, 2008 1:03 pm
Postovi: 89
Lokacija: Mordor
Dobro sama cu :-/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: pon okt 01, 2018 8:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
https://www.zamnesia.com/de/dream-herbs ... -root.html

Silene capensis je veoma dobar za lucidne snove, probaj te...

Jonathan Dilas koji u njemackoj daje Seminare o lucidnim snovima i astralnoj projekciji, i koji svoje clanove seminara u noci vuce iz tjela da dozive astralnu projekciju, kaze da nocne more postoje da nas probude u snovima...
da postanemo lucidni...

na njemackoj se zove nocna mora; Albtraum, Albdruck, dolazi od rjeci Alben...Alben su vile, Albtraum je san od vila, ili Albdruck je utisak od vila...

po Jonathanu vile vam salju nocnu moru da vas probude...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: pon okt 15, 2018 11:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Zen Sen je napisao/la:

Znaci kad gledamo F1 utrku i njihov tim, dovoljna su smjernice da upalimo auto i ozezemo po zavojima.
Ma sta bi nas oni mogli nuciti, tj. ako napisu knjigu?! ??

Mislim da te knjige ne svaca niko ko sveto pismo, vec stvari koje su procitali osjetili su i zato im vjeruju.

Radije cu vjerovat DHu koji je bio besprijekoran ratnik nego tebi iza kojeg neznam kakav letac sjedi, jer ti definitivno nisi ni priblizno besprijekoran kao sto je bio DH.

Zato ne seri o svetom pismu,... :-)


Pa ako misliš da ćeš naučiti vozit formulu iz knjige želim ti svu sreću ovog svijeta. Javi kako je prošlo.

Možeš vjerovati kome oćeš, znaš kako kažu, svako ima pravo na vjeroispovjest i mišljenje. Dapače, nebi ni ja vjerovao nekom s foruma. Nebi doduše vjerovao ni liku iz knjiga nepogovorno. Ono što možeš, doduše, ako uspiješ naravno, je provjeriti to što taj lik iz knjiga govori. Možeš to i s mojim riječima.

Ali nemoraš :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: čet dec 06, 2018 8:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri nov 28, 2018 7:36 pm
Postovi: 5
Cao! Planiramo da pocnemo da vezbamo tensegrity u Beogradu. Radionice, casove ce drzati osoba koja je u ovoj prici jos od devedesetih godina, pohadjala mnogobrojne seminare, kurseve i radionice koje su cleargreen instruktori drzali po inostranstvu. Tensegrity je skup prakticnih vezbi koje na bezbedan, kontrolisan i prirodan nacin praktikantu omogucava sirenje svesti i otvaranje novih nacina percepcije.. Program je osmisljen i prilagodjen podjednako za one koji su vec stupili na ovu stazu i za one koje sa Kastanedinom tradicijom nisu imali nikakvih kontakta i saznanja..Pocetkom januara se planira jedno uvodno predavanje o tensegrity gde ce zainteresovani moci da cuju i saznaju vise o ovom konceptu i slobodno pitaju sve sto ih interesuje o Kastanedinom ucenju i praksi, razgovaraju sa ljudima koji su dugogodisnji praktikanti tensegrity- a i koji imaju siroka iskustva sa Kastanedinim ucenem i ovim putem podizanja svesnosti.. Koga god i sta god da interesuje tu smo otvoreni za pitanja.. Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: ned dec 25, 2022 12:27 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
Bura zapljuskuje muškatle koje su bez ikakvog smisla (osim onog koji je Admiral znao) okačene na nosač aviona. Ovaj nosač pluta po okeanu sa svrhom nosača aviona duže nego što su avioni izmišljeni. Oblaci se kovitlaju. Brod se ljulja.

Zašto pišeš tako kratke rečenice? To sve može u jednu poruku.
Uvek tako pišem.
Nisi do sad.

Bura zapljuskuje muškatle koje odolevaju slanoj vodi, oblacima, suncu i sasvim pogrešnom zalivanju od strane Admirala. (Admiral je negde pročitao knjigu o uzgajanju orhideja i istu primenio na muškatle, što je dodatno samo ojačalo njihovu strukturu i inat za životom. Za razliku od muškatli, orhideje su bile totalno upropašćene.)

To me seća na jedan život. Znaš ono kad sve zaboraviš, ali i dalje paziš svoje orhideje?
Možda.

Malog od palube žuljaju oči. Odjednom su dobile alergiju na morsku so. Čuči u svojoj kabini i briše oči i nos rukavom, nikad nema maramicu. Ok, ima,ali u ruksaku i čuva je za specijalne prilike. Peče.

Onaj život gde je sve što voliš oteto. Tu i tamo cveće preživi. Eventualno.

Admiral stoji na buri i razmišlja o cveću. Setio se jednog sna. I više od toga.

Zašto si otišao baš kad je sve otišlo? Onaj vrabac kojeg si zgazio kad si bio mali, slučajno. Opet si zgazio. Valjda mi je za neki nauk, ali nije da uživam. Ajde, može, ako mora. Mogu toliko toga.

San kaže da se Admiral našao kako leti u tami iznad talasa. U miru crnog mora, ni malo nalik ovom moru sa kojim se suočava svaki dan. Postojao je on u toliko snova, ali ni u jednom kao što je ovaj bio.

Ti ćeš zaista otići? Računao sam preskupo je.

I to je bio mir za Admirala, mir u kojem može biti sve, a ne mora biti ništa, bez jutarnjeg češanja glave u vezi sa svetovima u koje utone kad spava i još više češanja glave kad se probudi…postojanjima koje je posetio.

Slomilo me je. Znaš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: ned jun 25, 2023 9:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
https://youtu.be/jD97hNDiyvI


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sri jun 28, 2023 6:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 24, 2017 11:07 pm
Postovi: 119
https://youtu.be/7RKWOozRhVI


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: pet okt 20, 2023 9:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
U jedanaestodimenzijalnom univerzumu, za koji su svi tvrdili da ima samo tri dimenzije, nicao je novi život.

Niko ne zna zašto život to radi. Univerzum je možda znao, ali je odustao od samopoimanja u onom momentu kad je shvatio da su brojevi beskrajni i da ima jedanaest dimenzija samopriznato, samo zato što, eto, voli taj broj.

U zabačenoj kanti za smeće, zabačenog dela pomenutog Univerzuma gde su i te kako razmišljali o reciklaži, par pečuraka je raslo i pri tom se istinski trudilo da razume svet oko sebe i svoje postojanje

PRVA: Misliš da ima više od ovoga? Znaš, ja se zapitam…Ipak to što se tu i tamo otvori nebo i ubaci nam.,.znaš…hranu…dobrobiti…Rastemo od toga.

DRUGA: Ti uvek moraš previše da razmišljaš. Nije li nam lepo? Ono odgore se, jeste, u pravu si, otvori i jedemo, rastemo…prijatno je. Naročito volim kad ubaci ono mokro sa mirisom sira. Čak i ako nema sira vrlo brzo se napravi taj miris. Mislim da je to zbog nas. Značajne smo. Donosimo dobrobit ovoj…zajednici.

TREĆA: Šta je sir?

PRVA: Ali vi kao da nikako ne želite pogledati izvan ove…ovog? (Da je pečurka znala šta je kutija, nazvala bi je tako).

DRUGA: Ja ću večerati. Sir je…pa….mnogo dobar ako smo deo njega.

TREĆA: Znam da smo značajni. Idem razmišljati o putovanjima. (Zapalila je cigaretu. Kada živite u kanti za smeće, cigareta može biti bilo šta, ali najbolje su one koje se ZAISTA prave od opušaka jedanaestodimenzionalnog Univerzuma kojeg odavno nije briga koliko dimenzija ima).

Nebo (čitaj poklopac) iznad glava pečuraka se otvorilo. Neko je opsovao na nivou Univerzuma koji poznaje bar 42 dimenzije psovki. I dok su pečurke pokušavale shvatiti Suštinu, jedna ruka sa ubrusom je očistila svaki trag njihovog postojanja.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1194 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 56, 57, 58, 59, 60

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 53 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz