Sada je: čet mar 28, 2024 5:57 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 236 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: sri nov 11, 2009 11:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
Bonsai je napisao/la:

... inače nikad nemam osjećaj da mi netko/nešto može nauditi na bilo kakav način. :wink:


Što je česta početnička greška, ne bi te htio sad strašit previše ali uzimaj te stvari smrtno ozbiljno.

Bonsai je napisao/la:
Primjetila sam kada imam lucidne snove kao da se u snu uključuje neki sistem za zaboravljanje, brisanje, u snu osjećam kako dio po dio zaboravljam i kako kada se probudim neću moći imati integralno sjećanje na njega ... kao da iscuri.

Poznato?


Zapravo ti navodiš i zapažaš jedan sasvim izdvojeni simptom nečeg puno obimnijeg i ne baš lakog za objasnit. Naime bit je u tome da sanjalačka svijest nije dio naše obične svijesti i običnog tumačenja svijeta, možemo ga nazvat i tonal, i s njim je samo u posrednom dodiru. Opažajem stvarnosti iz svijeta snova ti se ne oslanjaš na sustav tumačenja svijeta koji ti je svakodnevno u uporabi, samim time tvoji memorijski engrami tu nemaju funkciju - ne rade. Drugim riječima ti u snovima pamtiš samo one dijelove koji su ti poznati odnosno - one koje je tvoj sustav za tumačenje uspio prisilno potrpat u kontejnere poznate stvarnosti. Jer ono što mi vidimo u snovima nema veze sa poznatom stvarnosti ali poznata stvarnost je jedino ono s čime raspolažemo kod tumačenja opažaja kao referentna točka, pa automatski uklapamo iskustvo na jedini način kako ga sebi možemo protumačit. To se inače događa i IRL, samo je u snovima posebno izraženo. Dakle ukratno rečeno ti ne možeš pamtit jer ono što vidiš najčešće nema ekvivalent u tvojoj glavi s čime bi mogla to pamćenje usporedit dakle i izgradit novo. Ti kod opažaja snova koristiš dijelove svijesti koje inače ne koristiš nikad i s kojima u biti neznaš baratat, tumačit ih i klasificirat. Kao malo dijete koje još nema izgrađen sustav tumačenja svijeta ili tonal. Ja često da bi zapamtio određenu zanimljivu stvar u snovima moram svjesnim naporom dovest točku uobičajenog sustava tumačenja u svijet snova i kroz nju, kao kroz povećalo pogledat prizor. Naravno, takav manevar mijenja i dijelom obezvređuje ono što vidim, jer ga tako u biti ne vidim na "pravi" način, ali je često i jedino s čime raspolažem.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: ned nov 15, 2009 6:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 13, 2009 2:10 pm
Postovi: 34
Lokacija: Hrvatska
lone_bird je napisao/la:
Bonsai je napisao/la:
... inače nikad nemam osjećaj da mi netko/nešto može nauditi na bilo kakav način. :wink:

Što je česta početnička greška, ne bi te htio sad strašit previše ali uzimaj te stvari smrtno ozbiljno.


Vjerovatno u životu postoje opasne stvari ... ja samo volim imati pozitivan stav otvoren prema dobim aspektima, a ne biti paranoidna (ekstremna) u razmišljanju da mi nešto može nauditi, i u tom smislu sam izjavila da ne mislim da mi išta može nauditi.
Čitajući ovaj forum ponekad sam imala osjećaj da po nekim pitanjima tu ima poprilično paranoidnih ljudi zapalašen svim i svačim ...

lone_bird je napisao/la:
Bonsai je napisao/la:
Drugim riječima ti u snovima pamtiš samo one dijelove koji su ti poznati odnosno - one koje je tvoj sustav za tumačenje uspio prisilno potrpat u kontejnere poznate stvarnosti. Jer ono što mi vidimo u snovima nema veze sa poznatom stvarnosti ali poznata stvarnost je jedino ono s čime raspolažemo kod tumačenja opažaja kao referentna točka, pa automatski uklapamo iskustvo na jedini način kako ga sebi možemo protumačit. To se inače događa i IRL, samo je u snovima posebno izraženo. Dakle ukratno rečeno ti ne možeš pamtit jer ono što vidiš najčešće nema ekvivalent u tvojoj glavi s čime bi mogla to pamćenje usporedit dakle i izgradit novo. Ti kod opažaja snova koristiš dijelove svijesti koje inače ne koristiš nikad i s kojima u biti neznaš baratat, tumačit ih i klasificirat. Kao malo dijete koje još nema izgrađen sustav tumačenja svijeta ili tonal.

Da, da! Ali vjerujem da će se i to promijeniti.
Često se radi u snovima o stvarima i senzacijama koje nije moguće pretočiti u riječi ili u neku smislenu priču sa "glavom i repom". Pretakanjem u riječi nešto apastraktno pokušavamo vezati za poznatu stvarnost i na taj način to iskrivljujemo i degradiramo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: sri nov 18, 2009 7:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 17, 2009 5:45 pm
Postovi: 37
Na ovom postu je netko lijepo rekao da sve što kažemo na ovom forumu djelo je instalacije koja je u našem umu.Zato govoriti o toj vrsti anorganskih bića je besmislica,jer to ne govorimo mi nego oni sami sa sobom.Jedini izlaz je u smanjivanju unutarnjeg dijaloga do stupnja da prevladava unutarnja tišina što im produkt našeg stanja uma postaje neupotrebljiv i instalacija slabi.Kritični trenutak je kad uspijemo pročistiti naš spoj sa namjerom,što definitivno dovodi do sloma instalacije i pojavu našeg prirodnog uma.Velik ali i bijeda trenutak za čovjeka.

_________________
Nagual-aktivna strana beskonačnosti


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: sri nov 18, 2009 10:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
donkarlos je napisao/la:
.Jedini izlaz je u smanjivanju unutarnjeg dijaloga do stupnja da prevladava unutarnja tišina što im produkt našeg stanja uma postaje neupotrebljiv i instalacija slabi.Kritični trenutak je kad uspijemo pročistiti naš spoj sa namjerom,što definitivno dovodi do sloma instalacije i pojavu našeg prirodnog uma.


Tako i ja to vidim, trebamo ih bit svjesni a u isti cas ne pridonositi paznju na njih, treba samo sutiti u glavi i to ce ih sjebati e sad na koji nacin se tu upotpunjuje vibraciona sila o kojoj smo poceli raspravljati ovdje:
viewtopic.php?f=16&t=348&start=1820

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: pet nov 20, 2009 8:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 17, 2009 5:45 pm
Postovi: 37
tolteq je napisao/la:
donkarlos je napisao/la:
.Jedini izlaz je u smanjivanju unutarnjeg dijaloga do stupnja da prevladava unutarnja tišina što im produkt našeg stanja uma postaje neupotrebljiv i instalacija slabi.Kritični trenutak je kad uspijemo pročistiti naš spoj sa namjerom,što definitivno dovodi do sloma instalacije i pojavu našeg prirodnog uma.


Tako i ja to vidim, trebamo ih bit svjesni a u isti cas ne pridonositi paznju na njih, treba samo sutiti u glavi i to ce ih sjebati e sad na koji nacin se tu upotpunjuje vibraciona sila o kojoj smo poceli raspravljati ovdje:
viewtopic.php?f=16&t=348&start=1820

Sve u svemiru je povezano sa namjerom,to je ta vibraciona sila koja od orlovih zračenja prvi svijetove,pa i nas.E sad naš spoj sa namjerom je ,da tako kažem,sjeban do kraja,tako da ga mi uopće i nemamo.Tu glavnu ulgu igra instalacija,znaju "bad boys" da to znači bijeg žrtve,to jest nas ,pa nam taj spoj uveliko zabranjuju.Ali unutarnja tišina je i prirodni ambijent namjere,te se ona u potpunoj tišini diže u svo svojoj veličanstvenosti i kida okove naše,i eto slobode...adiji instalacijo!!!

_________________
Nagual-aktivna strana beskonačnosti


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: sub nov 21, 2009 10:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
donkarlos je napisao/la:
...adiji instalacijo!!!



Ma, sve je receno, a nista nije receno, ko i obicno.... :rofl

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: ned nov 22, 2009 12:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 17, 2009 5:45 pm
Postovi: 37
tolteq je napisao/la:
donkarlos je napisao/la:
...adiji instalacijo!!!



Ma, sve je receno, a nista nije receno, ko i obicno.... :rofl

Ovdje je to normalno,da nema konačno definiranih ciljeva i postupaka,pa to je rekao u nagual.Sve se svodi na tehnike čuvanja energije,a to nije ništa drugo nego lomljenje ogledala smorefleksije.Ali ona j prvi tko to učini je tek u pravoj gabuli,jer nema instalacije da ga savijtuje ,a prirodni ljudski um ,koji je cijeli život bio uspavan,slabšno izranja i nije spreman.O kako bijeno i teško stanje -rekao je nagual don Huan

_________________
Nagual-aktivna strana beskonačnosti


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: ned dec 27, 2009 1:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Evo jeda posebna stranica za sjebavanje letaca... ko veli da i mi nemamo upgrade protiv njih,...
http://udgard.de/

Navalite..., promatrač i infyć, ovo je ko rodjeno za vas.... :rofl :rofl :rofl

Warning: Don´t be fooled by cheap copies of our product.
They don´t work.
Get the original VoloDefense™ from Udgard Technologies.

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: ned dec 27, 2009 1:59 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Tolteq a što se glupiraš?
Znaš da to ne moraš raditi ovdje.

:wink: Ako ti se svađa, imaš ženu i roditelje, oni željno čekaju da ti se napiju krvi. :twisted:
To je smisao blagdana.

A možeš kupiti jednu špangu pa pokloniti ako baš hoćeš. Sigurno bi opako izgledao sa tim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: ned dec 27, 2009 3:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
:rofl :rofl :rofl

Kad se ti tamo na svom forumu glupiras na moj racun ( pod humor ) onda je i meni to smjesno i od srca se nasmijem na svoj racun. :mrgreen:

A kad se ja glupiram na tvoj racun, onda ti to vise nije smjesno !!

:rofl :rofl :rofl

Ratnik se prvo mora znati smijati sam sebi da bi se mogao smijati drugima.
don Huan

:thumbup:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: ned dec 27, 2009 3:45 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Da :rofl i onda ti vidiš letače.

Uzmi i sebi špangu :) a preporučam i ovo uz brom:
http://www.24sata.hr/fun-i-sexy/muski-pojas-nevinosti-za-nezasitne-muskarce/27179/
Mislim da brom ne djeluje protiv letača dolje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: ned dec 27, 2009 3:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Ma spanga je tvoja, kaj ti je !!!
Ja cu nakurnjak !!! :mrgreen: :mrgreen:

:rofl :rofl :rofl

Moral si bum to kupiti, jebeno... !!!! :mrgreen: :mrgreen:

:rofl :rofl :rofl



:hello2:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: ned dec 27, 2009 4:11 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Samo i nakurnjak je za raspravu ako su letači u pitanju. Njima to ne smeta.
Pomaže samo protiv šake i drugih osoba.
A može i ekstra napaliti čovjeka, baž zato jer zabranjuje. Onda probaš reiki na svoj penis. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: ned dec 27, 2009 4:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Neznam za tebe, al meni momentalno netreba nista za borbu protiv letaca, jednostavno ignoriram njihove napade bilo koje prirode, seksualne il glupsualne,...

Al nakurnjak mi je fora, to bi mogo za maskare obuci ( sam to ) sigurno bi osvojil prve nagrade na maskara zabavama.... :rofl

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: ned dec 27, 2009 5:02 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ma ja se tebi divim, ti si moj nagual. Neuništiv.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: ned dec 27, 2009 5:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Ma ja se tebi divim, ti si moj nagual. Neuništiv.


Neznam ja kaj sam, .. :shock:
Znam samo da si se ti jedo vrijeme posto si procital knjige hvalil kak si nagual, ..

Sam ko ce ga znat, mozda si se umislil posto si bil pod dojmom knjiga a mozda si stvarno imal razlog zakaj si to rekel ..

:thumbup:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: ned dec 27, 2009 10:19 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ma ti si Betlehem, mene je samo ponjelo oduševljenje pa sam odljepio i pričao da sam nagual.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: pon dec 28, 2009 11:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
ma ti si totenhem,..svetlis ko struja... :rofl

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: pon dec 28, 2009 12:03 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Bravo! Dobro si primjetio. Vibrirajuća sila ima tako neku vibraciju ko struja.
To je ujedno i neka krajnja opcija za resetirati letački um.
Otud je i nastala ta metoda u ludarama, no nažalost nije to to, jer nije učinjeno iznutra.

Kažem ja, ti si rođeni vođa. Svetlost na putu znanja. Kontejner svetlosti - Betlehemska štalica u koju ratnici trebaju ući i stopiti se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jos nesto o letacima
PostPostano: pon dec 28, 2009 12:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
u koju ratnici trebaju ući i stopiti se.


Svaki ratnik je odgovoran za samog sebe i moze obezbjediti sebi minimalnu sansu,
a to je da organizira svoju sopstvenu družinu.

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 236 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz