Sada je: sub apr 27, 2024 8:08 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: KRENULU U KRIVOM SMJERU????
PostPostano: pet aug 22, 2008 10:47 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 20, 2008 11:51 am
Postovi: 53
Lokacija: HIGHLAND
pozz

kao prvo da se predstavim.Ja sam Regoč :lol: .Dugo vremena pratim Vaš forum,čitam i skidam razne stvari pa odlučio i ja da se ulogiram.Kaže napiši post da te ne isključe. E pa evo.Imam pitanje . nisam ni pretjerano star, u j....o sam kondiciji, i nakon par godina " rada na sebi " shvatih da je vrijeme za fight i preokret.Počeo sam s Magičnim pokretima, ali vidi ti vraga , nakon 7 -10 dana trese mi se slika, gubim ravnotežu, pucketa u ušima.... Reko valjda je neka reakcija , ne prestaje, nije mi OK. izmjerili mi tlak a ono 210/170. DOKTOR DA PILSEVE 140/100. ajde sada je na 120/80.Da li da nastavim ili zbog čega je to došlo ( možda se zvijer ritnula kako kaže moj prijatelj) . Sada radim rekapitulaciju ( stalno pred spavanje ) , Ok mi je ali da li da nastavim ili da se vratim našišanje( ko ovce)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: KRENULU U KRIVOM SMJERU????
PostPostano: sub aug 23, 2008 4:19 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
REGOČ je napisao/la:
pozz

kao prvo da se predstavim.Ja sam Regoč :lol: .Dugo vremena pratim Vaš forum,čitam i skidam razne stvari pa odlučio i ja da se ulogiram.Kaže napiši post da te ne isključe. E pa evo.Imam pitanje . nisam ni pretjerano star, u j....o sam kondiciji, i nakon par godina " rada na sebi " shvatih da je vrijeme za fight i preokret.Počeo sam s Magičnim pokretima, ali vidi ti vraga , nakon 7 -10 dana trese mi se slika, gubim ravnotežu, pucketa u ušima.... Reko valjda je neka reakcija , ne prestaje, nije mi OK. izmjerili mi tlak a ono 210/170. DOKTOR DA PILSEVE 140/100. ajde sada je na 120/80.Da li da nastavim ili zbog čega je to došlo ( možda se zvijer ritnula kako kaže moj prijatelj) . Sada radim rekapitulaciju ( stalno pred spavanje ) , Ok mi je ali da li da nastavim ili da se vratim našišanje( ko ovce)


Ja bi nastavio!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 23, 2008 5:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
što ti to dođe pod "Magični pokreti"?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 23, 2008 9:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon apr 14, 2008 2:26 pm
Postovi: 59
Cao Regoc, dobrodosao na forum!
Davno sam citala Kastanedu i mozda nisam dovoljno strucna da delim savete, ali citajuci o iskustvima drugih ljudi, uvidela sam da je mnogo teze i rizicnije upustati se sam u sve to bez odgovarajuceg gurua. Mislim da je doslo do povecanja pritiska kod tebe iz razloga sto tvoje telo nije bilo spremno za magicne pokrete, sto si i sam video, tako da, ako ces vec sam da se upustas u to, rekapitulacija je, rekla bih, odlicna za pocetak. Ona ce procistiti sve lose rezidue u tvom umu, pa ce onda mozda i tvoje telo biti spremno na magicne pokrete. Samo...cini mi se da je Don Huanovim ucenicima bilo potrebno i nekoliko godina za temeljnu rekapitulaciju...U svakom slucaju, srecno!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 25, 2008 11:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 23, 2006 10:31 pm
Postovi: 124
Lokacija: Istocno od Rajha
Magijski pokreti izazivaju jaka energetska talasnja.
Treba ih dozirati malo po malo kako bi ih telo primilo kako treba.
Kasnije se povecava ~doza~ bez posledica po zdravlje kad se energetski ojaca.
Telo prosto zna kad je dosta i kad treba jos....samo nikako ne treba mislima traziti odgovor...

_________________
Ratnik zna kuda je krenuo i da se uputio svim srcem u tom pravcu.Zato se i bori svim srcem protiv prepreka koje mu stoje na putu.
- charmer_forever -


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 26, 2008 7:54 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 20, 2008 11:51 am
Postovi: 53
Lokacija: HIGHLAND
TNX SVIMA :D evo vidite ovaj slučaj ( nije baš vezan za Kastenedu) ali vrijedi i o ovom razmisliti.....
Supruga jednog mog poznanika( žena u srednjim 50 -im) ,menopauza već traje i žena se "zakači" na tibetanske vježbe pomlađivanja. Nakon nekog vremena osjeća se super ,nema napetosti,psihički je stabilnija, i pazi sad ovo vrati joj se menstrualni ciklus . Radi ona vježbe i dalje,nakon par mjeseci ode ona doktoru na redovnu kontrolu i sva sretna objasni mu situaciju , a "krele u bjelom" ju skoro izbaci naglavačke iz ordinacije i bogami nagovori on nju da prestane s tim jel to nije za nju dobro ....pa ti sad reci


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 27, 2008 11:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
mene ovo muci ... :?

Citat:
But in 1993, Castaneda suddenly emerged into the public eye, propagating what he claimed to be the culmination of the sorcerer's arts - a system of bodily movements which he called "magical passes". These movements, Castaneda claimed, had been taught to initiates over 27 generations in conditions of the utmost secrecy and passed on by don Juan to Castaneda and his three other disciples before his death.

Through these "magical passes", Castaneda claimed, the Toltec sorcerers had attained an increased level of awareness which allowed them to perform "indescribable feats of perception" and experience "unequalled states of physical prowess and well-being". The "magical passes" even had a brand name - "Carlos Castaneda's Tensegrity" (an architectural term meaning a combination of tension and integrity) - and an organisation called Cleargreen, set up by Castaneda to promote seminars and workshops.

Castaneda himself would appear at these seminars, alongside his three women companions, talking about his experiences with don Juan, before introducing a team of demonstrators, dressed in black work-out uniforms and known as "the chacmools", to demonstrate the movements.

Even the most credulous students of his writings were puzzled. In all of the don Juan books there had been no mention of Tensegrity or "magical passes". If these movements were so important, why had Castaneda never mentioned them before? And why was he breaking the habit of a lifetime by appearing in public to talk about them?


a zatim posveta od Castanede u knjizi magicni pokreti
Citat:
"To every one of the practitioners of Tensegrity, who by rallying their forces around it, have put me in touch with energetic formulations that were never available to don Juan Matus or the shamans of his lineage."


ako bi pogledali iz vise razlicitih perspektiva (jedan je da je castaneda zbilja izgorio iznutra) od kojih je da je zbilja bio obolio od raka jetre. Eto uzmimo za teoriju da je obolio od raka jetre, uzmimo za teoriju da je ovim cinom htio prikupit energiju za ljecenje samog sebe, a sa ovim cinom sto je to napisao da su mu oni koji vjezbaju omogucili da dodje do energije, oprao sa sebe ljagu crne magije kojom se bavio. Pod crnom magijom mislim na iskljucivo sto znaci manipuliranje drugim bicima u svoju korist. Eto mogli bi imati i tu perspektivu no cinjenica je da ako djeluje nesto da to nije iz vana zbog necega vec radi osobne vjere, cija poruka se spominje kroz mnoga vjerovanja, pa ukljucujuci i ono najpoznatije nasem kraju "sa svojom vjerom i planinu mozete pomaknuti" :wink:
za razliku od "ne-vjerovanja", evo meni osobno djeluju neke stvar no dali bi djelovale da nista neznam sto se treba dogoditi i da sam bez takvih ocekivanja (ocekivanja reakcije na radnju)?

Osobno volim sagledati stvari iz vise kuteva... ne sumljam da ce se neki osjecati uvrijedjeni sa izlaganjem ove perspektive, no pri tome pozivam na ucenje CC-a o ubijanju samovaznosti :lol: i definiranja sebe kroz ucenje koje slijedite :wink:

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 27, 2008 11:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 08, 2007 11:30 pm
Postovi: 84
Lokacija: khm...pa...ovdje?
sjemenka je napisao/la:
mene ovo muci ... :?


evo trepćem zajedno sa tobom već pet minuta a nikako da ukapiram šta je to što te muči

jel' možeš da ponoviš pitanje :rofl

_________________
...kadar stići i uteći i na strašnom mjestu postojati


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 28, 2008 1:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
REGOČ je napisao/la:
TNX SVIMA :D evo vidite ovaj slučaj ( nije baš vezan za Kastenedu) ali vrijedi i o ovom razmisliti.....
Supruga jednog mog poznanika( žena u srednjim 50 -im) ,menopauza već traje i žena se "zakači" na tibetanske vježbe pomlađivanja. Nakon nekog vremena osjeća se super ,nema napetosti,psihički je stabilnija, i pazi sad ovo vrati joj se menstrualni ciklus . Radi ona vježbe i dalje,nakon par mjeseci ode ona doktoru na redovnu kontrolu i sva sretna objasni mu situaciju , a "krele u bjelom"ju skoro izbaci naglavačke iz ordinacije i bogami nagovori on nju da prestane s tim jel to nije za nju dobro ....pa ti sad reci


pa se ti cim te zaboli prstic obratis kome drugome nego tom kreleu u bijelom kako ga ti zoves,malo postovanja prema lijecnicima koji su prosli muke Kristove u zivotu i spasili zivota i zivota,da bi mu jedan regoc rekao da je krele...hehe obozavam ovakve,najvise pljuju po doktorima,a takvih su nam cekaonice pune

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 28, 2008 1:34 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
kriger je napisao/la:
sjemenka je napisao/la:
mene ovo muci ... :?


evo trepćem zajedno sa tobom već pet minuta a nikako da ukapiram šta je to što te muči

jel' možeš da ponoviš pitanje :rofl


Znam ja što je mući, taj đavo Castaneda joj je voljenog obuzeo, več smo mi pričali ako se ne varam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 28, 2008 7:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
Ne vidim sto je tu nejasno osim ako ne razumijete engleski. Ako ne razumijete engleski onda tako napistite bez nepotrebnog zamaskiranja iza smajica jer to samo odaje vlastiti strah o pokazivanja neznanja. Svatko nesto nezna s time nema potrebe da se stidite svog neznanja kakvo god da je, a i tu smo da naucimo.

Muci me kastanedina posveta u knjizi magicni pokreti. (nadam se da je sad jasnije).. ono sto me zanima je argumentirani razgovor ili ukazivanje na neku cinjenicu koju sam sama propustila a ukazalo bi na objasnjenje takve izjave. Ono sto me ne zanima je tinedjersko prepucavanje "moj tata je bolji od tvoga" ili "ti si glup sto to ne razumijes" i naravno vjersko fanaticki pogled na ovu problematiku.
Tako da u biti trazim nekog covjeka "od znanja" da mi objasni neke nelogicnosti sto se tice castanede... iako sumnjam da "visi" na ovom forumu u beskonacnim raspravama, ali bas sam pokusala :lol:

a za tebe promatrac imam jedan savjet; dali ces ga poslusat ili ne u potpunosti mi je nevazno no tebi bi moglo biti vazno; nemoj pretpostavljat stvari jer ces doci do krivih zakljucaka ;) ..


ma i ja sam luda sto se dam uopce nagovoriti da odgovaram na ovakve postove... mislim da je dovoljno text koji sam stavila a onima istrazivacima istine kojima zapne za oko ionako nece traziti savjete ovdje...a oni koji i znaju nesto sigurno nece odgovorati javno pa da ih zapljusni larva odgovora ljudi koji nikada ne preispituju sebe i sve oko sebe...


evo i za za one koje imaju oci i um da shvate o cemu pricam; bas sam jucer naisla na to;
Citat:
Florinda Donner / VJESTICIN SAN


Predgovor

Djelo Florinde Dormer ima za mene osobito znacenje. Ono se, zapravo, slaze s mojim djelom, a istodobno se od njega udaljava. Florinda Donner je moja suradnica. Oboje tezimo za istim ciljem; oboje pripadamo svijetu don Juana Matusa. Razlika se temelji na tome sto je ona zensko. U don Juanovu svijetu muski i zenske idu u istom smjeru, na istoj ratnickoj stazi, all na protivnim stranama puta. Stoga pogledi na iste pojave s tih dviju pozicija moraju biti razliciti u pojedinostima, all dojam je isti.
Ta bliskost s Florindom Donner neizbjezno bi u svim drugim okolnostima urodila osjecajem lojalnosti, a ne osjecajem nemilosrdnog ispitivanja. All u uvjetima ratnicke staze, koju oboje slijedimo, lojalnost se izrazava samo tako da se od nas zahtijeva najbolje sto mozemo dati. A za nas najbolje znaci posvemasnje ispitivanje svega sto cinimo.
Slijedeci ucenje don Juana, primijenio sam ratnicki uvjet nemilosrdnog ispitivanja na djelo Florinde Donner.


Carlos Castaneda =D>

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 28, 2008 11:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 08, 2007 11:30 pm
Postovi: 84
Lokacija: khm...pa...ovdje?
sjemenka je napisao/la:
... Svatko nesto nezna s time nema potrebe da se stidite svog neznanja kakvo god da je, a i tu smo da naucimo.


=D> pa ja i jesam ovdje da bih naučio ... engleski.
i mogu ti reći ponešto se i naučilo.
na primjer, bolje sam razumio onaj citirani dio na engleskom nego onaj tvoj na ... hrvatskom, jel' ?
znači, nije u pitanju moje neznanje engleskog, nego moja nesposobnost da razumijem tj. moja glupost
ili je u pitanju tvoja nesposobnost da se jasno izraziš tj. tvoja smušenost.
tebi je lako
možeš da budeš smušena koliko hoćeš, samo počneš da trepćeš tim okicama i svi te razumiju
a ja moram da napregnem svoje jadne sive ćelijice
pa pile
magijski pokreti su se nekada radili ili samostalno ili u manjim grupama od pet- šest ljudi. sa pojavom tenzegriteta, taj broj se popeo i do 3-4 stotine učesnika, što je dovelo do energetskog efekta koji je bio ranije nepoznat i samom don huanu.
u tom smislu treba tumačiti kastanedinu posvetu a ne kao nekakvu zahvalnicu za datu mu energiju tj, magijašenje i to crno

aaa ... šta ti ono ne bi jasno u vezi predgovora za florindinu knjigu :rofl

_________________
...kadar stići i uteći i na strašnom mjestu postojati


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 28, 2008 12:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
:rotfl: bas si smjesan :rotfl: :rotfl:
nadam se da to sto ti se svidjaju moje okice ne smeta tvojoj djevojci :rotfl: a ako je nemas nadam se da ces mi ukazat tu cast da mi poklonis svoju paznju tako zabavnog nadasve inetelektualnog muskarca :lol:

evo kad vec znas tako dobro engleski
Citat:
www.sustainedaction.org





:hug:

evo procitaj jos jednom ako ne razumijes ;
Citat:
who by rallying their forces around it, have put :!: me :!: in touch with energetic formulations


podebljala sam samo za tebe dragi ...da se ne pogubis :rofl

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 28, 2008 1:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 20, 2008 11:51 am
Postovi: 53
Lokacija: HIGHLAND
_Dario_ je napisao/la:
REGOČ je napisao/la:
TNX SVIMA :D evo vidite ovaj slučaj ( nije baš vezan za Kastenedu) ali vrijedi i o ovom razmisliti.....
Supruga jednog mog poznanika( žena u srednjim 50 -im) ,menopauza već traje i žena se "zakači" na tibetanske vježbe pomlađivanja. Nakon nekog vremena osjeća se super ,nema napetosti,psihički je stabilnija, i pazi sad ovo vrati joj se menstrualni ciklus . Radi ona vježbe i dalje,nakon par mjeseci ode ona doktoru na redovnu kontrolu i sva sretna objasni mu situaciju , a "krele u bjelom"ju skoro izbaci naglavačke iz ordinacije i bogami nagovori on nju da prestane s tim jel to nije za nju dobro ....pa ti sad reci


pa se ti cim te zaboli prstic obratis kome drugome nego tom kreleu u bijelom kako ga ti zoves,malo postovanja prema lijecnicima koji su prosli muke Kristove u zivotu i spasili zivota i zivota,da bi mu jedan regoc rekao da je krele...hehe obozavam ovakve,najvise pljuju po doktorima,a takvih su nam cekaonice pune


ČITAJ !!!!

pa ond
a komentiraj , btw ( da nisi možda doktor pa braniš struku) i vidim da bi ovo moglo postat post za svađu. malo se skulirajte i svađajte preko PM


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 28, 2008 11:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 08, 2007 11:30 pm
Postovi: 84
Lokacija: khm...pa...ovdje?
sjemenka je napisao/la:
... nadam se da ces mi ukazat tu cast da mi poklonis svoju paznju tako zabavnog nadasve inetelektualnog muskarca :lol:

možda
ako ne budeš previše srala
inače, kriterijumi za muškarca tvojih snova su za mene nedostižni tako da našem druženju ne predviđam da će potrajati
ipak
hvala za adresu
ima zanimljivih sličica
evo i tebi jedna /adresa/
http://wave-are-us.com/SMF/index.php?to ... een#msg433

_________________
...kadar stići i uteći i na strašnom mjestu postojati


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 29, 2008 9:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
:rofl muskost jos nisi izgubio vidim :rofl

tnx za link... no imam vec i knjigu na hrv magicni pokreti sav dostupan video materijal koji postoji od cleargreena, sve knjige jedino sto mi jos fali je od donnerice shabono na hrv.. pa ako naidjes javi mi, ili ako ti treba nešto od materijala :wink



p.s.- da se nadovezem na temu...

REGOC... jedino kad da ides doktoru je da te fizicki pokrpaju kao krpenu lutku. Za to su jedino sposobni. Misliti da doktor nesto vise od tebe zna je upotpunosti suludo, a i moze se dokazati :mrgreen:
Salju te na 100 pregleda i na kraju jos neznaju sto je sa tobom nego uzmu knjigu od 600 stranica i prelistavaju pod simptomina kojem najbolje odgovaras. Najbolje je sto za te bolesti koje navodno imaju ljek taj lijek je obican plecebo. Svi sebe mozemo "izlijecit" od bilo cega samo ako se uvjerimo u to. Zajeb* doktore i njihova misljenja!

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 02, 2008 8:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 19, 2007 9:56 am
Postovi: 61
Lokacija: osijek
ufff jednostavno nisam mogao odoljet ovoj temi, hihihi

nemojte krivit doktore nase predivne, nisu oni krivi sto ih ne uce nicemu i sto oni biraju biti glupi. kao bivsi student medicine, mogu vam reci da studiji medicine ide ka tome da te zatupi do granica i da ti ogroman ego.

doktori znaju samo ono sto im se da, nisu oni krivi sto ce ti dati 10 lijekova, koji ce ti stvorit 20 novih problema, a sve sto si imao je bila mala gripica hihihi

zivjeli doktori :D hihihi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 02, 2008 6:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
koliko sam skuzio (u grubo), rekapitulacija sluzi da bi se oslobodili svih strahova.

da li je rekapitulacija neki, kako bih rekao, shourtcut do budjenja i kao takav prihvatljiv/dobar? da li je uopce rekapitulacija put do budjenja i spoznaje ili samo da se zbog astralnih svijetova oslobodimo straha?

recimo citao sam de mella i jako jednostavno izgleda ono sto on govori i cini, ali je jako tesko u praksi se osloboditi svih vezanja/kacenja. dakle, da li je rekapitulacija jedan laksi nacin (u odnosu na posmatranje kako kaze de mello) oslobadnjanja od veza bilo kakve vrste? odnosno, da li je to jedan od nacina do SLOBODE? ima li kakvih nuspojava? uh, pitanja, pitanja... nekako mi je to sve magijski i strah me je jer mi se ta rekapitulacija cini kao neki "fastfood" do oslobodjenja svih strahova. a to me plasi. instant stvari... jebiga :(

hvala! 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 02, 2008 8:08 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Teško da je rekapitulacija instant stvar!
To je proces koji traje bar do smrti :) u kojem prekapaš po sebi, ne bi li našao ono što te sputava (između ostalog i strahovi).
Sve je to vrlo slojevito i zakučasto, ponekad naletiš na "grumen" za rekapitulirati, kojem ne znaš ni s koje strane bi prišao, možda shvatiš kad nađeš još neki "grumen" godinama poslije .... i raspetljaš to djelomično sam sa sobom..... ili bar uočiš što je to ....
.....
.....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 03, 2008 1:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 19, 2007 9:56 am
Postovi: 61
Lokacija: osijek
slazem se sa promatračom


ne samo da se radi do kraja zivota, nego je jako tesko krenit radit, trebao bi si ja napravit neki sanduk u kojem cu pokusavat rekapitulaciju :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 72 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz