Sada je: sub apr 27, 2024 10:18 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Priče Moći
PostPostano: pet dec 05, 2008 12:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Pozdrav svima!!!

Imao sam jedan san sa mojih 15-16 godina, u snu sam stajao pokraj jedne zgrade, na vrhu te zgrade bio je tulum, ispred mene je stajao moj ucitelj, u crno obucen sa spicastim sesirom na glavi, sve na njemu je bilo duguljasto, sve je bilo duze nego kako je kod covjeka.
On je bio moj ucitelj vampir a ja njegov ucenik koji je imao jos zadnji ispit, da isemo na tulum i da se napijem po prvi put krvi.
Krenuo sam prema zgradi ali me je on zaustavio i tad sam znao da trebam samo da poletim, to sam i ucinio i zatim sam se probudio.
U javi sam se digao iz kreveta i otisao u kupatilo gdje sam u ogledalu vidio da me je nesto ugrizlo za bradavicu. Imao sam dvije rupe ugriza koja su bile tolike velicine da su pasali tocno na krug oko bradavice.


12 godina kasnije sam imao jednog popodneva san u kojem sam vidio jednu zenu na matraci, bila mi je okrenuta ledjima i imala je veoma dugacku crnu kosu, sve na njoj je bilo duguljasto. Ja sam stajao i posmatrao tu praznu bjelu sobu sa jednom matracom i tom golom zenskom, za koju sam imao dva osjecaja, jedan osjecaj je bio tako nesto kao nesto seksualno ali me nije bas privlacilo iako je jedan dio mog tjela bio vucen prema njoj, a drugi osjecaj je bio totalna uzbuna koja mi je govorila, bjezi odmah sa ovog mjesta.

Posto nisam znao sta da radim, samo sam stajao i nista nisam cinio. U tom momentu je zazvonilo zvono na vratima.
Probudio sam se, posto je bio dan otisao sam na vrata ali nije niko bio na vratima.


Tog istog dana u kasne sate oko pola 12 navecer mi je zazvonio mobitel i javio se je jedan stari kolega koji me do tad jos nije posjetio u novoj kuci.
Kolega na mob. je zvucio kao da je pijan, ali ipak ne kao da je pijan vec kao da je umoran, kao da pola spava. Rekao mi je odmah da mu vec duze vrjeme dolazi neki covjek u san i da mu prica puno stvari i rekao mu je da ce on otici kod jednog njegovog prijatelja i ta ce tom prijatelju dati jedan san i ako on taj san bude do kraja sanjao tad ce ga sanjati pola godine. Rekao mi je tad moj kolega na mob da sam ja taj prijatelj i da imam samo dvije sanse, prva je da nejdem ovu noc spavat ili da idem spavat ali da nesanjam.

Nisam bio bas uvjeren u to sto on prica, zeljeo sam vise znati o tom covjeku iz sna, rekao mi je da mu on prica o komarcima i rekao mi je da sad moze on znati gdje taj covjek je. Ja sam sjedio u svojoj sobi i gledao sam na poster od Janis Joplin, rekao sam mu sa nevjericom, reci mi gdje je sad, on je poceo brbljati neke kordinate i bas sam mislio da je on malo puko kad mi odjednom kaze nasao sam ga, vidim Janis Joplin.
Opa, mislio sam si fuck, ja gledam u poster od nje a on ni nezna da ja jedan imam na zidu, upitao sam ga da mi kaze kako on izgleda taj covjek i sna, rekao je da je na njemu sve nekako duze nego kod ostalih ljudi, tad sam se sjetio svog sna sa zenom i rekao sam mu da idem u kuhinju i da ga zovem na kucni tel.
Kad sam ga nazvao i kad sam pokusavao da vise saznam od tog cudnog covjeka sam osjetio kako me neko izvana posmatra sa ljeve strane na prozoru, osjecaj nije bio ljep i pitao sam kolegu na tel. dali mi moze reci gdje je sad taj covjek. Opet je poceo brbljati neke kord. i kaze on je kod tebe na prozoru sa ljeve strane.
Ok rekao sam mu, reci svom gostu koji ti dolazi u snove da nema sanse kod mene, ja imam svoje pomocnike i idem sad spavati kao i svaki dan i sanjacu jer mi nemoze nista, zahvalio sam se i otisao sam spavat kao da nije nista ni bilo.


Tu noc sam imao veoma jasan san, kao u javi, mozda jos bolje. San je bio u toj kuci gdje sam zivio i isao sam upravo niz stepenice prema hodniku, hodajuci sam si vezao na desnu saku narukvicu sa srebrenim nitnama iznao sam da vani pred vratima stoje stotine i stotine vampira koji samo na to cekaju da me iscjede i raskomadaju. Odjednom mi je dosla komicna misao da srebro nepomaze kod vampira ali svejedno je nesto bilo u meni koje bilo totalno jako i spremno da se bori protiv gomilu vampira. Stao sam pred vrata spreman da ih otvorim, al odjednom zazvoni zvono na vratima i ja se pitam dali je sad zvonilo zvono u javi ili ovdje u snu, gdje da sad otvorim vrata. Probudio sam se i znao sam da niko nije na vratima, okrenuo sam se i spavao sam dalje, nisam tu noc sanjao, mislim nisam se sjetio sna i vampira i ostalog nisam sanjao pola godine.

Saznao sam godina kasnije da su to bila bica koja najradje uzimaju energiju preko seksa, da se seksaju u snovima, zovu se Sukubus kad dodju kod muskog.
Ali izgelda da i pokusavaju i na drugi nacin da dodju do energije, ako to ne uspiju preko seksa, cak dolaze i u javu da dobe ono sto zele.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 70 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz