Sada je: čet mar 28, 2024 9:41 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto jul 26, 2011 11:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 26, 2011 7:56 am
Postovi: 60
promatrač je napisao/la:
Čini mi se da može... ali vidovnjaci ga mogu razlikovati od ljudi pošto vide, jer u svijetu energije izgleda isto ko i tu a ne ko mi - kao jaje.

Ovo je moje varavo sjećanje na ono što sam pročitao u CC knjigama, treba to provjeriti.



Meni se takodje cini da sam procitao u CC knjigama kako je on jednom naleteo na grupu muskaraca i zena u sred pustinje -cini mi se. Kada je o tome ispricao DH -on mu je rekao zar mu nije cudno da naleti na grupu neobicnih ljudi u sred pustinje a nezapita se otkuda oni tu i sta traze uopste tamo..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto jul 26, 2011 1:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Nikita je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
Čini mi se da može... ali vidovnjaci ga mogu razlikovati od ljudi pošto vide, jer u svijetu energije izgleda isto ko i tu a ne ko mi - kao jaje.

Ovo je moje varavo sjećanje na ono što sam pročitao u CC knjigama, treba to provjeriti.



Meni se takodje cini da sam procitao u CC knjigama kako je on jednom naleteo na grupu muskaraca i zena u sred pustinje -cini mi se. Kada je o tome ispricao DH -on mu je rekao zar mu nije cudno da naleti na grupu neobicnih ljudi u sred pustinje a nezapita se otkuda oni tu i sta traze uopste tamo..


To i pise u knjigama, isto tako da kaze don jaun da ponekad sjede u autobusu pokraj ljudi, carlos ga je i pitao dali mogu da voze taj autobus? Samo se ne sjecam odogovora od juana.


Imao sam dozivljaja s njima u javi, da su bili u obliku ljudi i pricali su s menom, ali ih drugi ljudi oko menen nisu primjetili, jer sam to vidio po njihovim ponasanjem. Sad je moje pitanje, dali oni mogu ako hoce, da se pokazu i drugima u tom momentu, i dali mogu da se totalno ponasaju kao ljudi, da puse cigaretu, da cak nesto kupe u trgovini? Mora bar biti nekog ovdje na forumu koji je imao vise dozivljaja s njima nego samo u snovima ili iz knjiga?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto jul 26, 2011 2:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 26, 2011 7:56 am
Postovi: 60
Citat:
To i pise u knjigama, isto tako da kaze don jaun da ponekad sjede u autobusu pokraj ljudi, carlos ga je i pitao dali mogu da voze taj autobus? Samo se ne sjecam odogovora od juana.


Imao sam dozivljaja s njima u javi, da su bili u obliku ljudi i pricali su s menom, ali ih drugi ljudi oko menen nisu primjetili, jer sam to vidio po njihovim ponasanjem. Sad je moje pitanje, dali oni mogu ako hoce, da se pokazu i drugima u tom momentu, i dali mogu da se totalno ponasaju kao ljudi, da puse cigaretu, da cak nesto kupe u trgovini? Mora bar biti nekog ovdje na forumu koji je imao vise dozivljaja s njima nego samo u snovima ili iz knjiga?



Ima sigurno ljudi koji znaju o cemu se radi ,samo dali ce se odazvati....
Ako se secas u kojoj knjizi je CC pisao o tom dozivljaju DH iz autobusa -daj napisi..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jul 27, 2011 12:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Nikita je napisao/la:
Citat:
To i pise u knjigama, isto tako da kaze don jaun da ponekad sjede u autobusu pokraj ljudi, carlos ga je i pitao dali mogu da voze taj autobus? Samo se ne sjecam odogovora od juana.


Imao sam dozivljaja s njima u javi, da su bili u obliku ljudi i pricali su s menom, ali ih drugi ljudi oko menen nisu primjetili, jer sam to vidio po njihovim ponasanjem. Sad je moje pitanje, dali oni mogu ako hoce, da se pokazu i drugima u tom momentu, i dali mogu da se totalno ponasaju kao ljudi, da puse cigaretu, da cak nesto kupe u trgovini? Mora bar biti nekog ovdje na forumu koji je imao vise dozivljaja s njima nego samo u snovima ili iz knjiga?



Ima sigurno ljudi koji znaju o cemu se radi ,samo dali ce se odazvati....
Ako se secas u kojoj knjizi je CC pisao o tom dozivljaju DH iz autobusa -daj napisi..


Neznam vise koja je bila, moga bi biti put u ixtlan. Inace je sigurno to glupo pitanje, dali oni mogu to i to raditi, kao voziti autobus, ako covjek nema nista s njima, i samo iz znatizelje zeli znati, kako i sta oni mogu. Ali ako je covjek u igri s njima, u stvarnosti, onda takva pitanja mogu biti od koristí.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jul 27, 2011 9:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 26, 2011 7:56 am
Postovi: 60
Neznam vise koja je bila, moga bi biti put u ixtlan. Inace je sigurno to glupo pitanje, dali oni mogu to i to raditi, kao voziti autobus, ako covjek nema nista s njima, i samo iz znatizelje zeli znati, kako i sta oni mogu. Ali ako je covjek u igri s njima, u stvarnosti, onda takva pitanja mogu biti od koristí.[/quote]


Nije uopste glupo pitanje! Naprotiv! Nazlost ,koliko sam razumeo iz knjiga-samo oni koji 'vide' ih mogu prepoznati.Po CC ,koliko sam shvatio oni su tu sa nama. Zive ,rade itd. Medjutim nisam siguran ,kakvi su im odnosi prema ljudima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri aug 10, 2011 11:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Nasao sam odgovor na svoja pitanja. Kao vise puta u jednoj veoma dobroj knjigi, uvjek kad me neko vrjeme nesto dovodi do ?, tad citajuci tu knjigu, koju citam vec godinama, ali sam sad pred kraju, nadjem odgovor u njoj. Knjiga je zapravo dnevnik s 1000stranica, od Irina Tweedie koja je godinama bila u indiji kod jednog Sufija, od skole zlatnih Sufija. Dnevnik je pisala jer joj je Guruji Bhai Sahib rekao da ce taj dnevnik pomoci ljudima koji traze absolutnu istinu. Evo jedan dio iz knjige;

"Puno od nas su sjedili tog dana kod Guruji, ali jedna stolica, ljevo od mene je bila jos slobodna. Puno se je pricalo, ljudi su dolazili i odlazili.
Tad odjednom primjetih da na stolici pokraj mene sjedi jedan mladic. Bio je siromasno obucen, sa bjelom Dhoti i Kurta, i ja sam mislia da je on iz sela iz ove provincije. On je sjedio nekako bezpomocno na rubu stolice, i ja si kazem, on mora da je novi ovdje. Pogledala sam ga, zapanjile su me njegove oci. Bile su prostrani, veoma tamni i od jednog cudnog izraza. Imala sam taj osjecaj da je taj mladic neuravnotezen, mozda cak da je lud. Neki bas ne normalni ljudi imaju takav ne ljudski izraz u ocima. Jagan Nathji je pricao s mnom, kad sam opet pogledala prema stolici, mladica vise nije bilo. To i nije bilo tako cudno, ljudi tu dolaze i odlaze stalno.
Mislim da je bilo dva dana kasnije, kad sam opet tog mladica vidjela da sjedi na toj stolici. Ovaj put sam bila zbrkana, jer sam upravo cas prije toga gledala prema tom mjestu i tamo nije bilo nikog, niti je neko usao kroz vrata dvorista...Bar nikog nisam primjetila.

Mladic nije s nikim pricao, samo je sjedio i gledao u Bhai Sahib. On je pricao i objasnjavao nesto. Cudno, inace je on prema svakom ljubazan, pogotovo prema nekim novim. Taj madic je novi koji je dosao kod njega, ali Bhai Sahib mu neda nimalo paznje, ne prvi put kad je mladic bio tu niti sad. Pitala sam se da ja popricam s njim, malo da mu dam ljubaznosti, ali sta ako nezna engleski? Pogledala sam ga, imao je opet isti izraz u ocima. Onda sam pogledala prema Bhai Sahib. Da ja popricam s mladicem? Bhai Sahib me je pogledao direktno, i u njegovim ocima sam vidjela upozorenje. Spustila sam pogled, u tom momentu, pogledala prema stolici i stolac je bio prazan. Ovaj put sam bila skroz zbrkana, jer mladic nije nikako mogao izaci van kroz kapiju prema vani, jer sam ja gledala prema ulazu, gdje je bio Bhai Sahib. A u privatne djelove gdje je kuca i vrt, tamo nesmije svako ici.

Ispricala sam tu pricu pred svim ucenicima i unuku od Bhai Sahib. Unuk je rekao da je to sigurno bio jedan Djinn i da je cjelo opisivanje pasalo ponasanju jednog Djinna koji je dosao da dobi nesto od Bhai Sahib. Dali oni mogu uzeti svaki oblik, bilo je moje pitanje? Da, bio je odgovor, svaki oblik, bio on ruzan ili ljep, kao covjek ili zivotinja, svaki predmet, kao cvjet ili neka biljka. Odgovarajuci njihovim momentalnim zeljama. Kad uzmu oblik covjeka, onda su obicajno obuceni u bjelo, i njihove oci, tesko je za objasnit, ali nisu ljudske. I ako dodju kod Guru, tad Guru ne prica s njima. To nije potrebno. On komunicira s njima preko misli."


Pogotovo mi je zanimljivo sto kazu za oci, za odjecu i tó ludo ponasanje. Skroz su ljudski a opet nevjerovatno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri aug 10, 2011 5:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 26, 2011 7:56 am
Postovi: 60
Pogotovo mi je zanimljivo sto kazu za oci, za odjecu i tó ludo ponasanje. Skroz su ljudski a opet nevjerovatno.[/quote]


Interesantan tekst. To su znaci neorganci....Ko zna koliko smo ih susretali tokom zivota a da nismo svesni bili toga...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet aug 12, 2011 2:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 16, 2011 6:00 pm
Postovi: 317
KAKO ODOLETI NAPADU
-------------------
Najpre vrac prepoznaje aktivnost u umu koja mu govori da misli ne idu svojim tokom.
Napad je uvek najavljen. Napad je tih i nema kraja zbog ocekujuceg uspeha napadaca. Uspeh njihovog napada je urodjenje plodom postavljenih skretnica tj. usmerenja ljudske jedinke na odredjeno ponasanje.
Skretnica su strana energija koju moraju ubrizgati u nasu Auru. To igleda kao postavljanje mine uz pomoc alata. Njihova energija nalik elektricnoj struji mora se osetiti tokom postavljanja tih implantata kako struji kroz nase telo od nogu ka glavi. U glavi se postavljeni implantati teledirigovano mogu upravljati. Posto vrac poznaje svoje telo i oseca svaku promenu, mora reagovati na tu promenu u umu traganjem.
Cilj implatata je: "SVET JE ZA TEBE";
preveden cilj u nameru ustvari znaci "sve je za tebe ili protiv tebe"

Posto se niko ne mrda guzicom da uzne olovku i papir i svede to sto je u mislima imao i doziveo u umu
sa neobicnoscu, zapocinje aktivni ucinak stranog uma u nama.
Posto covek poludi i dodje do suicidnog momenta prepozna da je bio napad.
Dusevno rastrojstvo cini coveka nestabilnim, nesigurnim i pokajnicko slabim.

Iskusan vrac odoljeva napadu komadom da je on orao. Neiskusni ucenici pisu ceo opis desavanja napada.
Zapisani tekst prepoznaje se sa orlovim zracenjima i ucenik vidi svoju slabost kao i cilj aktivnosti napada.
Neiskusan ucenik ce napisati otprilike ovako:
"Jedno bice mi je najpre ispitalo srce ,jer sam primetio neobicnu ritmiku. Bilo ih je najmanje tri.
Slobodno su se uplitali u sve oko mene i u meni.
Osetio sam njihovu prisutnost kao akt prema mojoj odgovornosti.
U mislima sam video sledece sadrzaje u budnom stanju na poslu:
- Teranje da nekog psujem a ne volim to.
- Teranje da mislim protiv svega usta sam poverovao.
- Teranje na sve sto me cini rastrojenim"


Teranje je proces spremanja ratnika da odgovornost u budnosti budu nepokolebive.
ZNACI DA NAM LETAC CINI DOBRO.


Da bi odoleo napadu iz opisa desavanje ucenik-ratnik moze zakljuciti ako bi komandovao da je on orao mora da se stopi sa orlom. Da bi se stopio mora biti smeo i sredjene savesti (tonala) i zelje da vidi orla. Drugo ja iz druge paznje ga moze videti. Prva i druga paznja mora da saradjuju.
Da bi savest bila sredjena ratnik mora biti sve. Biti sve je isto sto i priznati sebi da si nesto sto i nisi.
Ako bi teranje od strane letaca imalo za cilj da ospori uceniku ratniku da je na losem putu ili da je slab za konacan ishod - ratnik ce odgovoriti u svom umu "da se bavi u zivotu iskljucivo sa svesti"
Da bi to ratnik izgovorio sve podstavke ovog odgovora moraju biti zadovoljavajuce.
Kako to sve stavke da budu zadovoljavajuce?
- Sta je sve oko nas? - SVEST
Letac sad preispituje dali kandidat i razume to pa kaze: "Nije svest nego energija"
Ko god poveruje da je energija bice ukrivu jer je energija za bazdarenje svesti tj. percepovanje .

Opis jednog vidjenja stranog uma izgleda ovako:

"TAJ UM JE POTPUNO NOV I PRAZAN SA CUDNIM ZELJAMA I POTRAZNJAMA. VIDI SE KAO CRVEN DA JE SA PREGRADAMA , I NALAZI SE NA GLAVI - A TREBA DA IZGLEDA PRIRODAN SA LATICAMA BELE BOJE I CIRKULACIJOM U TEMENU SA OSECAJEM SLOBODE.
Ovi opisi ne znace nista jer varijacije i postavke mogu biti svakakve .
Resenje koje se nudi je traganje.
Olovka i papir i pisi to sto ti se desava.


KONVERZIJA SA ORLOM PREKO ZRACENJA
----------------------------------
Posto znamo da smo sacinjeni od orlovih zracenja, znamo da smo orlov dar, znamo takodje da je mali deo orla u nama onda bi trebali znati da je orao upucen u sve nase cinjenje. Rekapitulacijom zapocinjemo ostvarenje linije koja ce biti veza sa orlom. Nase percepovanje i cinjenje se bazdare u svesti a osecaj ostvaren izmedju bazdarenja i cinjenja pripada orlu da bi mogli dalje ziveti (To je orlova komanda).

Nudim svoj opis jedne konverzacije vezane za letace:

KONVERZIJA SA ORLOM PREKO ZRACENJA
(LICNO NADGLEDA, OVO ME OBAVESTIO DA PRIPREMIM I RECE DA SU OZBILJNI PROTIVNICI KOJI NIKOME NISTA NEDAJU)
SVAKOG MOMENTA U ZIVOTU MORA DA SE BUDE SRECAN. BEZ TAKVE SRECE NEMAMO TRENUTNU SLOBODU DA BI VRSILI SVOJU FUNKCIJU ISPRAVNO.
DA DI SE SVAKOG MOMENTA OSECAO SRECNIM COVEK MORA TO I DA OSECA SVAKOG TRENUTKA. BAS SVAKOG TRENUTKA JER VREME JE NEPOZNATO ORLU I ON PREMA SVOM SATU I TRAZI SVOJE NATRAG TJ.KOMANDUJE PREKO IZVORA STRANE ENERGIJE IZVRSENJA SOPSTVENE POTRAZNJE PA NAM ZATO IZGLEDA DA CUJEMO DoLAZECI NAPAD NEORGANSKIH BICA.
POSTO JE CILJ JEDINKE KAO STO JE COVEK DA TRAGA ZA SPOZNAJOM ONDA JE LAKO UOCLJIVA ISTINITOST.
POSTO OVO JA ZNAM, ZNA ORAO I ZNAJU NEORGANSKA BICA JEDINO STO MOZEMO JE DA IZVRSAVAMO ORLOVU KOMANDU.

_________________
Ne ljuti se čoveče


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto aug 16, 2011 5:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 16, 2011 6:00 pm
Postovi: 317
moje iskustvo je prikaz sa ove slike koju prilazem

_________________
Ne ljuti se čoveče


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri mar 14, 2012 1:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 16, 2011 6:00 pm
Postovi: 317
HVALA LETAČIMA

Ovo je prilika da zahvalim letačima na uzdizanje moje trezvenosti. Sada tačno znam da oni napadaju svaki nebesprekor u ratniku.


Prvi stepen trezvenosti je napad na veru u boga.
Drugi stepen je napad na opčinjenost njihovom pojavom.
Treći stepen trezvenosti je napad na sebičnost.

Ako posle napada ratnik ne izvede poslednji zaključak da je Letačev napad u stvari napad na nebesprekorni stav u njemu onda takav ratnik doživljavaće napade letača do smrti.


Attachment/i:
milost letaca-0000.jpg
milost letaca-0000.jpg [ 50.42 KiB | Pogledano 6321 put/a. ]

_________________
Ne ljuti se čoveče
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri mar 14, 2012 3:40 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Hvala na izlaganju, ali za ovu shemu prvo treba biti vjerski fanatik, ima li kakva shema za one koji to nisu?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri mar 21, 2012 9:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
ACA SAVEST je napisao/la:
HVALA LETAČIMA


Ako posle napada ratnik ne izvede poslednji zaključak da je Letačev napad u stvari napad na nebesprekorni stav u njemu onda takav ratnik doživljavaće napade letača do smrti.


Taj zakljucak je sigurno kod svakog ratnika isto vrjedan i vazan.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri mar 21, 2012 9:21 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
To sigurno, ali brijem da napadi nisu samo od letača, nego od svačeg drugog čem je stalo da sistem ostane kakav jest.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri sep 14, 2016 5:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Dali zna netko kakva je razlika kontaka s anorganskim bicima, jedna preko snova, druga preko jave?
Kad na prijmer, ako ta bica predju u ovu realnost, imali to kakve koristi, ili je bolje drzati kontakt ako uopce preko snova?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 07, 2016 4:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
ACA SAVEST je napisao/la:
zaključak da je Letačev napad u stvari napad na nebesprekorni stav

:thumbup: =D>


@Vag
Java je snovita.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 07, 2016 6:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
sen-sei je napisao/la:
ACA SAVEST je napisao/la:
zaključak da je Letačev napad u stvari napad na nebesprekorni stav

:thumbup: =D>


@Vag
Java je snovita.



Objasni?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 07, 2016 6:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
ACA SAVEST je napisao/la:

Prvi stepen trezvenosti je napad na veru u boga.
Drugi stepen je napad na opčinjenost njihovom pojavom.
Treći stepen trezvenosti je napad na sebičnost.

1-2-3.
promatrač je napisao/la:
Hvala na izlaganju, ali za ovu shemu prvo treba biti vjerski fanatik, ima li kakva shema za one koji to nisu?


Ima.
3-2-1.
2-3-1.

:-"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet maj 25, 2017 10:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 02, 2009 3:54 pm
Postovi: 78
Nikita je napisao/la:
Meni se takodje cini da sam procitao u CC knjigama kako je on jednom naleteo na grupu muskaraca i zena u sred pustinje -cini mi se. Kada je o tome ispricao DH -on mu je rekao zar mu nije cudno da naleti na grupu neobicnih ljudi u sred pustinje a nezapita se otkuda oni tu i sta traze uopste tamo..


Ništa nisi shvatio, posmatraš stvari iz žablje perspektive, posledično, sve vidiš u krupnom planu, a onda se čudiš što lutaš ko guska u magli. Čudna mi čuda.

_________________
Hajde da se drogiramo
ma, nek se oci sjaje


Hali Gali Halid - Hajde da se drogiramo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz