Sada je: čet mar 28, 2024 12:30 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon maj 30, 2011 12:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Baš sam se sad sjetila nečeg sličnog. To se je događalo u sanjanju, na trećim vratima sanjanja. Prije par godina sam imala malu mačku i često se znalo desiti da i mačka i ja istovremeno spavamo, a i sanjamo. Mi smo puno puta zajedno sanjale.

U jednom od tih snova se desilo nešto što nikad prije nisam vidla, a niti kasnije. Možda zato jer već dugo nemam kućnog ljubimca koji bi bio sa mnom u sobi gdje spavam. Zaspale smo negdje pred večer i to u istoj prostoriji. U jednom trenutku sam se probudila u sobi i odmah primjetila da sanjam. Sve oko mene je bilo isto kao i kad sam bila budna. Osjetila sam nešto kraj sebe i okrenula se da pogledam što je. Odmah do mene je "stajalo" nešto slično gustom, tamnom i velikom oblaku. Znala sam da je to anorgansko biće. "Stajalo" je to tako vjerojatno dulje vrijeme, ali ja sam ga snimila pred kraj sna.

Ono što je interesantno je to da sam osim duha ugledala i energetsko tjelo svoje mačke(koje izgleda isto kao i pravo(uobičajno) tjelo) kako se približilo tom gustom oblaku i napola ušlo u njega. Mačka je sa glavom i gornjim djelom tjela(sanjalačkim) bila u anorganskom biću. Kad sam to vidla, isti čas sam se uspjela probuditi, a istovremeno probuditi i mačku da ne nestane u tom čudnovatom duhu(ili prostoru).

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon maj 30, 2011 10:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
uopce nebi nestala, macka je bila na domacem terenu.

inace mislim da sanjanje sa zivotinjom i nije bas najsretniji izbor za istrazivanje nepoznatog.

mozda eventualno ljenjivac ili koala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon maj 30, 2011 10:27 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ja bi radije ponovio sanjanje sa gljivom.
Jedno sam u sanjanju udario ko munja u meko šumsko tlo i postao gljiva, bila je tamo još jedna gljiva i to je bila čista uživancija i romantika, čak smo se i gljivili, ja i druga gljiva smo pustili spore zajedno.
Prošao sam kroz munju, nisam kroz duha, ali ne znam da li se i munja može računati za duha?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon maj 30, 2011 10:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
o da, ja sam takogjer preko nekoliko puta sanjao sa gljivama!
ali nikada nisam zvakao macku. :mrgreen:


a za munju mislim da je prdac od orla, pa se mozebit racuna? :dontknow:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon maj 30, 2011 10:58 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
A jesi se gljivio?

Prdac od orla bi bio novi smrdljivi svijet, munja je nešto sitnije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon maj 30, 2011 11:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
promatrač je napisao/la:

Prdac od orla bi bio novi smrdljivi svijet, munja je nešto sitnije.


ma cek malo, ako oro jede svijest, a prdne metan, to znaci da je svijest organskog porijekla? :-k

sto se tice gljivenja, najblize tome sam dozivio u dubrovniku sa jednom konobaricom, koja se prezivala- gljiva! jel se racuna? :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon maj 30, 2011 11:26 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ako je sjelo kao da upotpuni životno djelo za taj dan, onda se računa. :D

A od samih iskustava sa anorganskim bićima, zna li netko kako je biti anorgansko biće? Recimo kako je biti ljubav... nešto drugo?
U biti se Orlov dar svodi na to da postanemo anorganci na jedan veličanstven način.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto maj 31, 2011 1:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
zelenozubi je napisao/la:
uopce nebi nestala, macka je bila na domacem terenu.

inace mislim da sanjanje sa zivotinjom i nije bas najsretniji izbor za istrazivanje nepoznatog.

mozda eventualno ljenjivac ili koala.

kad je vec zeljoteka :mrgreen: evo i moje
ja bih rado sanjao sa pandom
onako sedeci tet a tet igrali bi se tapshin tapshin ta na na \:D/


P.S. btw,slazem se da je machka bila na domacem terenu ,jer machke su prirodno vishe tamo nego ovde

:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto maj 31, 2011 3:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 25, 2011 8:07 am
Postovi: 83
nat je napisao/la:
zelenozubi je napisao/la:
ja bih rado sanjao sa pandom
onako sedeci tet a tet igrali bi se tapshin tapshin ta na na \:D/

:love3:


Pridruzujem se zeljama i pozdravima, ja bi rado sanjao sa Katicom i isto bi se igrali necega. :P :D http://webcafe.net.hr/cura/inner.html?select=201105170462503


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto maj 31, 2011 11:17 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
zelenozubi je napisao/la:
...mozda eventualno ljenjivac ili koala.


Jel zagorska koala?

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto maj 31, 2011 11:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Pozdrav. I ja bi radije sanjala sa nekim drugim, ali kako volim životinje nije mi bio problem sanjati sa mačkom. Te životinjice očito jako dobro sanjaju. Usput, jadna mačkica mi je nakon kratkog vremena skroz nestala i nikada ju nisam uspjela pronaći. Nemam pojma što joj se desilo. Ako je završila u anorganskom biću onda negdje lebdi u drugim sferama, neznam, nikad nisam bila tamo.

Moj bivši je jako dobro sanjao, bolje nego ja. On je znao u snu doći do mene. Čak mi je pričao i što sam tada radila. Imao je međutim problema sa buđenjem. Znalo se desiti da ga drugi nisu mogli probuditi ako su vidli da spava. Jednom ga je brat budio skoro pola sata. Mislim, nezgodno. Poslije je to nekako sa vremenom prošlo i sanjao je i dalje.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto maj 31, 2011 5:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 25, 2011 8:07 am
Postovi: 83
mala_medvjedica je napisao/la:
Pozdrav. I ja bi radije sanjala sa nekim drugim, ali kako volim životinje nije mi bio problem sanjati sa mačkom. Te životinjice očito jako dobro sanjaju. Usput, jadna mačkica mi je nakon kratkog vremena skroz nestala i nikada ju nisam uspjela pronaći. Nemam pojma što joj se desilo. .



Recimo, ja se ne osjecam ugodno kad mi se macka milki uz nogu, odvratan mi je to osjecaj, cista kradja energije. Slicno osjetim i kod nekih ljudi kad se rukuju samnom ili mi se zapilje u oci.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto maj 31, 2011 6:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Da, kućni ljubimci kradu energiju kad god stignu, slično kao i anorganska bića, samo što oni ne rade to tako proračunato. Više to rade spontano. Možda je bolje i nemati ih. Kako to da ti se gadi kad te mačka dodirne sa svojim krznom? Jel to zbog krađe energije ili zbog krzna?

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto maj 31, 2011 7:21 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ja pojedem mačku u slučaju da me dirne, a ženi se napijem krvi ako me ide dirati. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto maj 31, 2011 7:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Kakve veze ima ovo što si napisao sa temom?

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto maj 31, 2011 8:08 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Iste veze kakve kučni ljubimci imaju sa anorgancima. :)

Hoću reći, ako ćemo se postaviti tako paranoično, pojest će nas letači zbog naše paranoje i namjestiti još paranoje, a kučnim ljubimcima će samo biti čudno.
Izmjena energije se odvija uvijek i treba biti tako, energija treba teći inače postanemo energetske usidjelice sa energijom koja samo čeka smrt u svojoj statičnosti i tuzi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto maj 31, 2011 8:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
promatrač je napisao/la:
Iste veze kakve kučni ljubimci imaju sa anorgancima. :)

Hoću reći, ako ćemo se postaviti tako paranoično, pojest će nas letači zbog naše paranoje i namjestiti još paranoje, a kučnim ljubimcima će samo biti čudno.
Izmjena energije se odvija uvijek i treba biti tako, energija treba teći.


Slazem se ima smisla ovo sto kazes


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto maj 31, 2011 8:35 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
A za mačke se priča da vole "negativnu energiju" i boraviti na takvim mjestima, treba i to uzeti u obzir kad se razmišlja zašto se nekome javlja neugoda pri dodiru s mačjim krznom.
Rješavati nekog negativne energije ne bi trebalo biti ništa loše po čovjeka, nego baš suprotno.
Ako se iz tog što sam rekao pokuša izvući neki zaključak reklo bi se da anorganac boravi ili nešto radi u onome kog mačka smeta, ali to je tek naklapanje, ne mora biti ni to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto maj 31, 2011 8:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Ja se sa time što si ti Promatrač napisao uopće ne slažem. Kakvog smisla ima da dijeliš uokolo energiju ili da dopuštaš da ti je netko uzima kad mi ionako baš nemamo previše energije. Jer da imamo dovoljno energije vjerojatno nebi niti bili ovdje već bi bili u nekom puno ljepšem svijetu. Naravno da ne treba biti paranoičan i zatvoriti se u kulu bez kontakta sa bilo kime, ali prosipati tako energiju koje imaš malo, nema smisla.

Ovo sa kućnim ljubimcem ima veze sa temom zato jer mi je jedan skoro nestao u anorganskom biću. To je dvoje u priči bilo povezano.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto maj 31, 2011 8:53 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ne slažem se ni ja s tobom, stvari su mnogo složenije jer kako težimo ka slobodi sve manje smo pojedinci, a sve više ne znam što smo, često mi se bukvalno (ne samo da sam pročitao) čini da su svi sve .... to onda daje sasvim drugačiju perspektivu na krađu energije .... ali nije bitno to neslaganje, samo ti piši ko da nisam ništa rekao.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz