Sada je: čet mar 28, 2024 11:43 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 08, 2011 12:08 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ma uđeš u sferu opće svjetske boli i skužiš da ti prija, pretvoriš se u takav entitet 8) :wink: mislim da znaš o čem pričam.
Pretpostavljam da tad trošiš životnu energiju izlučenu od svih nesretnika, a hrana čeka da se preseli u škembu.

To je vampirizam nad švedskim stolom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 08, 2011 12:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
aha, to. kuzim o cem pricas, ali ne ulazim u tu sferu, zadnje vrijeme mi dobro ide. imam naime jedno veliko drvo pored prozora, i cim nanjusim takve misli, gledam nebo kroz lisce pazeci da se ne zakacim na neki list.

eventualno jednom rukom jos i cackam nos, to radim zbog uzemljenja :)

svjetska bol je svedski stol za koji ja nemam da platim. :-"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 08, 2011 12:38 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa znaš nekad me toliko stlači da mi ostane samo taj švedski stol jer je sve drugo ugašeno, valjda bi trebao krepati da ne odem u to.
To me valjda tako iselojtejpiraju da ne mogu nigdje pa dok se ne pokida budem tako neko čudovište i smijem se odande ( naravno opet ko luzer, iako sa plijenom ).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 08, 2011 12:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
mislim da bi trebao vise slusati rokenrol mjuzik u trenucima kad je sve ok :D

skonto sam nekako da je taj beat odlican za druzenje s cudovistem, pa kad te oce uzet a ti ne zelis, kazes mu samo "ajde odjebi, necu ti vise pustati rolingstonse i ejsidisi!"
tog se boje! :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 08, 2011 12:56 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa neće me uzeti čudovište, nego sam ja čudovište i normalno da si neću onda puštati rokenrol... pa kaj si ti normalan!? :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 08, 2011 1:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
pa oke evo onda sagledajmo to kao psihodramu.
kad nis cudoviste uzivis se u pjesmu koju netko pjeva iz tocke cudovista. onda skuzis sto volis kad si cudoviste, pa kad stvarno budes, lakse ti se snac.
na to sam mislio :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 08, 2011 1:22 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ma ideš ti sa čudovištem koje pjeva ili kojem je potrebna pjesma, to je već melodrama iz kontejnera rokenrola ili čega već.

#-o

Joj, kak se prestati nadjebavati? Samo prestaneš?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 08, 2011 1:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
promatrač je napisao/la:

Joj, kak se prestati nadjebavati? Samo prestaneš?


odeš po djete u vrtić.

ali prije napišeš nešto.
npr, pa normalno da je iz kontejnera, uvijek si prvo (a zacijelo i drugo) u nekom kontejneru.
i nije melodrama, nego psihodrama, molit ću lepo!! [-X

aj vidimo se! :P

ps. ustvari sam upalio ovaj velki kompijutor da ti ostavim link na jednu melodramatičnu rnr pjesmu gdje čudovište pjeva! :lol:

http://artists.letssingit.com/meteors-lyrics-wolfjob-sztr72q

ima desno neki selfmejd spotić, valda od nekog adolescenta rad :?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: SEX WITH A GHOST
PostPostano: sub jun 11, 2011 10:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Evo nekoliko zanimljivih doživljaja vezanih za duhove(anorganska bića, entiteti, inkubusi.....)

1.

My boyfriend and I have been going out for maybe 2 years now. We haven't had sexual intercourse in awhile. But, just the other night, something strange happened. We moved into a new apartment a couple of days ago. A young man use to live there but he passed away fro drug overdose. He died maybe 5-6 years ago. I was in the apartment doing things and my boyfriend called saying that he had a surprise for me when he got home from work. I didn't know what he was talking about but then it came to me that we might do something tonight.

So I got ready and was in the bedroom and turned the lights off and waited. I was in the bed, getting a little tired. I closed my eyes a bit and then started falling asleep. Then I heard the floor creak and something sitting right next to me on the bed. I asked "Is that you John?" I got no answer but then I felt a hand on my hip and a sexual arousal. I felt something touch me and then grab me. It felt so good I'll tell you that. But, it didn't feel like John. I still went along with it on account I haven't been in bed with him in awhile. I started to moan and the bed was shaking. Then it was over and I fell asleep.

When I awoke the next morning I saw John sleeping right next to me. I got up and started the day as usual. Then John came into the kitchen. I said to him "Thanks for the surprise last night..." He looked at me confused and said "I didn't get to show you the surprise. When I came into the bedroom you were fast asleep..." I was shocked! But, if that wasn't John, who was it?

I did some research on the man that used to be living in this apartment. Neighbors told me that girls would come into the apartment with him and then leave in the morning happy.

I don't know what to believe... It never did happen again after that night. Was it the man? Can someone explain why he did that to me?

2.

First of all, I've had this experience on and off for the past few months. Recently, I have been under a lot of stress with everything that's going on at work and my financial troubles. My boyfriend works 2 full time jobs just trying to get by and trying to get debt paid off. I hardly get to spend time with him at all and if I do he's sleeping because he hardly gets any sleep since he works 16+ hours a day. We hardly ever have any intimate time together and if we do, we don't have the privacy or a good place to do it considering we both live with our families. I cry sometimes from being so lonely because I miss him and I don't have many friends who I can go out and spend time with. All my good friends are out of the state or area and the others pretty much are busy with their lives who hardly talk to me.

At night I always feel a presence of somebody in the room with me. I can't tell if it's my guardian angel or if it's a total stranger passing by, but I know if somebody is there. I feel like sometimes the person can read my thoughts because when I'm feeling up to it, I would think about sex. Then, I would start feeling touching on my legs and then I would feel this energy going inside of me. You have one of those moods where you feel like you just need it... So I would allow this... Thing to have sex with me. It would feel so good and I never thought I would ever enjoy sex with a spirit before. I don't know if this person is evil because nothing bad has happened and it has not hurt me. I'm also assuming it's a male spirit because I've heard him talk to me in my dreams before. Sometimes I would ask him to hold me and I would feel his arms wrapped around me. I'm at the point where I'm enjoying this spirits' company. If I don't want sex, it won't force it, but if I think about it, it will give it to me. My boyfriend has no idea about this, and I don't want to tell him about the situation. Is this bad?

I'm aware of how incubus/succubus are because I have done a lot of research on paranormal stuff since I was in middle school. I've had a share of paranormal experiences in the past. This may seem like a bad and dangerous situation to be involved in, so any advice or opinions would help.

3.


Hi, It happened again last night and I quickly try to see if somebody wrote about the same thing. I'm a 43 year woman and bought my house a year ago and it was built in 2006. I have woods all around my house and 2 dogs outside all the time.

Now a while back when I was sleeping I felt a strange feeling or something pushing me down into my bed, it weirded me out but I kind of ignored it. Weeks later I was awaked by the shouting of my name. I thought it was a bad dream and ignored it. Now for the last week as I lay down to sleep I felt the bed shaking very lightly and like something was walking around my pillow and head like a cat might do. How very weird. I felt as if something was crawling around my legs and buttocks and turned on the lights and checked my bed for bugs but nothing.

Ok then it happened again but this time still awake I felt the crawling and cool spot on my anus and private area and a light pumping going on. How weird is that sometimes like a slight pin and needle feeling around my hips or buttocks. I woke up and said out loud, Ok now you are weird doing me out here, I know I'm not going crazy or feeling things for nothing, don't hurt me Ok (yes I was a little chicken by then).

Now last night 11/16/2010 I felt the same things I did for the last week and kind of got used to it and I rolled over in bed from left side towards the middle and felt like something hopped over me to continue. It felt like I was having sex from behind with a light pumping going on. I thought because I'm not really sure but I heard breathing by my ear several times during these happenings. I also try talking to it but never get any answers back, I don't do any drugs and I'm not crazy. I even tried sprinkling baby power to see if there are any track signs that my friend suggested for me to try but nothing, just a white powdery rug now.

I read about the 48 year old woman with the similar story and that's what made me write what's been going on with me. I'm glad I'm not alone in this now. Any ideas you can tell me? I'm not afraid of it, and it hasn't bothered me or scared me, I think of it as some kind of friendly thing I guess. Jayscameraphone at aol


4.


My name is Tatiana and I'm in love with a ghost. Well, he wasn't a ghost before. Let me go back to the beginning.

About 3 and half years ago (in 2007) I went to my hometown in Haiti and met this wonderful guy that I fell in love with. We had a long distance relationship since he lived in Haiti and I stay in Miami. He looked like exactly like Freddie Prince Jr. (but black). This guy was perfect for me and we planned to get married when I am 23 years old. Well anyway, one of his friends was jealous of him because he always had money and clothes and basically did voodoo after him and he died a year after in 2010 (that's after that horrible earthquake by the way).

I was devastated and I thought I couldn't live without him and all of a sudden 2 days after he died, while I was in Haiti, I started feeling his presence. I would get goose bumps, I would feel my blood rushing, and I'd feel him touch me. Literally, he would spend the whole day with me. I even talked to him even though he couldn't speak back... And the weird thing about it is I wasn't scared. When he was buried, that night, I felt him stronger rubbing me down.

About 3 weeks later I came back to Miami and he followed me. He doesn't spend the whole day with me but he comes everyday. Whenever I lay down I'd feel him rubbing me on my breasts, my butt, everywhere. It mostly feels like electricity and very heavy. When the lights are off I stare and try to see if I can see him but all I see is blackness moving... Basically like black smoke. When it moves toward me I feel him closer.

Anyway, one day while I was laying face down I felt something thrusting inside of me. Now we actually had sex... And I loved it. He did that to me about 8 times already. I even felt him tongue kiss me on my lips. Crazy huh? One question is on my mind though...overtime, is he going to get strong enough for me to see him and feel his hands on me like a real person?


5.


This is the strangest thing to date that has happened to me. There are things I might mention that may sound strange but just read my story as it has a great ending. At age 11 I'd started my menses and even for young girls it never came every month or lasted very long but within that year mine came and lasted 30 days, sometimes longer.

My mother took me to doctors upon doctors that gave me things that worked for a while, even birth control pills, but then after awhile they all stopped working. It was the worst, as a young girl I felt like I was so different from other girls. So I learned to live with it but then soon after I wasn't sleeping, would wake up naked and not remember taking my clothing off. I'd be sweaty and feel like I'd had sex or like something had gone on 'below'. This went on from the age of 11-24. I married when I was 23 and wanted children but was told that based on my history that it would be very difficult to get pregnant.

So my oldest sons grandmother took me to see a Babbalou (Santeria Priest) and he told me that a demon/spirit was having sex with me. I couldn't believe this. He explained in detail (can't remember all the details)...He said he'd come to my home and get this demon/spirit out of there. He also had me do some things which involved a glass, vinegar and putting this concoction under my bed for 1 week. I was in disbelief... But upon the ending of that week I had not felt the sensations/feeling I'd had every night for years. Then within 2 weeks of that I'd become pregnant with my first son. I now have 5 children and have never had another contact with that spirit.


6.


I am a 48 year old female. I believe I have recently become aware of two spirits that I now believe have been with me since I was a little girl. I feel like I'm going crazy. It's as if I'm suddenly talking to myself and imagining things. Can anyone help me with this? Tell me if it seems real or what... Please!

A couple of months ago I started waking up several times during the night. Every time I would fall asleep, I would wake up with this adrenaline rush feeling in my gut and my groin area would be dripping wet sweaty.

I thought something was really wrong with me (some kind of illness or something). It didn't seem like hot flashes because only my groin area was sweaty. If I lay awake all night it wouldn't happen. It only happens when I fall asleep. I almost didn't want to fall asleep because I knew I would wake up all sweaty with a racing heart (like a panic attack).

After several weeks of this, one night I woke up in this condition. However, this time, I was somehow aware that what had happened to me was that a spirit presence was somehow involved with me sexually. I was very sexually aroused and orgasmed.

From that point on, when I'd wake up in that condition, I'd say "Oh, it's you again, then I would feel unbelievable sexual energy and would offer myself to him, and it was an awesome experience.

In my mind's eye, I soon began seeing translucent images of him. He is not a man. He is some greenish lizard dinosaur type creature. He is not mean or scary. All he wants is to arouse me and play together sexually. It is as if he wants to transfer sexual energy to me.

Now, out of the clear blue, I will walk in my bedroom and suddenly I will feel a very strong sexual energy come over my groin area and will be aware of his presence. I'll talk to him and start to offer myself to him, and I feel such unbelievable sexual energy pleasure.

He does not talk to me. I think he is purely energy. All there is between us is sharing of intense sexual energy and lust.

Now, a female spirit has come into the picture, and she talks to me. She told me the male was only here to have sex and pleasure with me, but she was here to direct me, and use me for her benefit.

All of this seems to be imagination or talking to myself. Yet, the sweating, the energy, and the feeling of his presence seem so extremely real.

That's about all for now... Thank you for reading my story...

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto jun 28, 2011 6:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 26, 2011 7:56 am
Postovi: 60
Zdravo svima!
Molio bih upucene da mi pomognu oko jedne stvari.
Naime kada sam imao nekih sedam godina ,bio sam se razboleo.Dali od gripa ili neceg slicnog -nesecam se. Tada u toku noci doziveo sam halucinacije. Najpre cuo sam skripave zvukove i histericno smejanje svud po sobi.Kada sam otvorio oci video sam da se luster ljulja,otvaraju i zatvaraju vrata od regala zatim to nesto je letelo svuda po sobi i mogao sam jasno da vidim kako zavesa leprsa kada je u tom delu sobe. Usprotivio sam se i otisao u kuhinju po noz a zatim vijao po stanu to nesto da ga 'ubijem' ) ili oteram.Moji roditelji su spavali. Nesecam se da sam uspeo da stignem to bice ili imam kontakt sa njim ali se to najverovatnije dogodilo a da ja toga nisam tada bio svestan.
To jutro kada sam se opet probudio (a nisam zaspao sve dok majka nije ustala i bdila pored mene) imao sam sledeci dozivljaj; Lezao sam u krevetu i gledao u televizor na drugom kraju sobe.A onda sam se lagano uzdizao do vrha tj do plafona i sa tog ugla i dalje gledao u televizor.Dabi se posle nekoliko trenutaka naglo vratio u svoje telo.To se ponavljalo prilican broj puta jer mi je bilo zanimljivo kao detetu da se zabavljam na taj nacin.
Moje misljenje je da me je napalo i povredilo anorgansko bice a jutarnje izlete van tela sam dozivljavao upravo zbog velikog gubitka energije od strane tog anorganca. Posle toga sluh je poceo da mi slabi i sve do danas lekari nisu otkrili uzrok tome .Sada mi je 40 godina.
PPitanje za vase misljenje je sledece; Koja vrsta anorganca ili letaca je to bila?
Hteo bih da dodam i to da je to ma sta god bilo -imalo precnik nekih maksimalno pola metra a mozda i manje.Nisam video da svetli ili slicno.Cinilo mi se da je zujalo strasno. Verujem duboko da mi je povredilo neki meridijan ili uopste energetsko telo.
Bicu zahvalan na svakom komentaru ili pomoci oko toga da odgonetnem sta se tacno dogodilo!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto jun 28, 2011 6:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 26, 2011 7:56 am
Postovi: 60
Da dodam i to da posto mi je sluh intezivno opadao posle tog dogadjaja.Lekari su zakljucili da je najverovatnije da mi je nerv ostecen od visoke temperature.Beli mantili su me posle toga ubadali koje-kakvim vitaminskim inekcijama i ostalim glupostima ali bez pomoci! Citajuci Kastanedine knjige ,pocele su neke stvari da se same dovode u red po tom pitanju.Sada samo me interesuje struktura ili poreklo tog neorganskog bica.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 29, 2011 8:26 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub apr 23, 2011 6:33 am
Postovi: 10
Nikita je napisao/la:
Da dodam i to da posto mi je sluh intezivno opadao posle tog dogadjaja.Lekari su zakljucili da je najverovatnije da mi je nerv ostecen od visoke temperature.Beli mantili su me posle toga ubadali koje-kakvim vitaminskim inekcijama i ostalim glupostima ali bez pomoci! Citajuci Kastanedine knjige ,pocele su neke stvari da se same dovode u red po tom pitanju.Sada samo me interesuje struktura ili poreklo tog neorganskog bica.


Rekao bih da se baviš pogrešnim pitanjima (ili, to samo ja mislim tako). Zar je bitno odakle dolazi virus koji napada naše zdravo telo?

Manje filozofiranja, više praktičnog rada. ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub jul 09, 2011 4:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 26, 2011 7:56 am
Postovi: 60
Duasun je napisao/la:
Nikita je napisao/la:
Da dodam i to da posto mi je sluh intezivno opadao posle tog dogadjaja.Lekari su zakljucili da je najverovatnije da mi je nerv ostecen od visoke temperature.Beli mantili su me posle toga ubadali koje-kakvim vitaminskim inekcijama i ostalim glupostima ali bez pomoci! Citajuci Kastanedine knjige ,pocele su neke stvari da se same dovode u red po tom pitanju.Sada samo me interesuje struktura ili poreklo tog neorganskog bica.


Rekao bih da se baviš pogrešnim pitanjima (ili, to samo ja mislim tako). Zar je bitno odakle dolazi virus koji napada naše zdravo telo?

Manje filozofiranja, više praktičnog rada. ;)


Hvala na komentaru ! Meni neizgleda kao pogresno pitanje. To je nesto sa cime sam odrastao sve ove godine. Uveren sam da me je povredilo to nesto -ma sta god da je bilo.Ovde na forumima sam procitao mnogo o tim stvarima.Clanovi komentarisu 'letace' 'predatore' i mnogo drugog. Mislio sam da ce neko iskusan ((a vidim da ih ima) sa foruma da mi pomogne da resim to sto me godinama muci. Naravno da mi ta spoznaja nece mnogo pomoci da se izlecim ali zelim da vidim tudje misljenje.Mozda bih odatle mogao da zapocnem neku vrstu lecenja. eto

ps. ubedjen sam ali ne stoprocentno da mi je neki meridijan zacepljen ili ostecen. Da bi odgonetnuo sta je stvarno u pitanju ,verujem da bi neki vidovnjak trebao da me 'vidi' i tada bi verovatno doslo sve na svoje. Opet gde naci takve ljude????


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned jul 10, 2011 9:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Pozdravljam te Nikita. Ovo što si pisao da ti je neki entitet oštetio živac je moguće, naročito onda kad mu se previše približiš. To je kao da se brani od tebe (ono napad je najbolja obrana).

Ja sam nekad imala masu problema sa želucem, previše kiseline, i godinama nisam uspjela napraviti ništa posebno u vezi toga. Onda sam jedne noći u sanjanju naišla na jednog entiteta. Bio je na kraju jedne velike prostorije i nešto je čudno radio. Kako sam mu se približavala primjetila sam da zapravo izvodi nekakve pokrete rukama po tijelu. Vidla sam da mi pokazuje jednu vrstu masaže za koju nisam imala pojma.

Nakon tog sna, kojeg sam dobro zapamtila, sam isto to što mi je pokazivao entitet izvela u budnom stanju. Masirala sam područje oko želuca na način koji sam vidla u sanjanju. Puno puta sam to ponovila i kiselina iz želuca mi više nikad nije radila takve probleme, jednostavno sam izliječila svoj želudac i to uz pomoć anorganskog bića.

Eto, ako vježbaš sanjanje, moguće je da će ti neki entitet pokazati što da napraviš kako bi se izliječio. Ja sam samo pažljivo sve gledala i pokušala zapamtiti to što sam vidla. I sad više nemam problema sa želucem.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon jul 11, 2011 6:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 26, 2011 7:56 am
Postovi: 60
Eto, ako vježbaš sanjanje, moguće je da će ti neki entitet pokazati što da napraviš kako bi se izliječio. Ja sam samo pažljivo sve gledala i pokušala zapamtiti to što sam vidla. I sad više nemam problema sa želucem.[/quote]


Pozdrav i za tebe!
Drago mi je sto si se ukljucila u moju diskusiju! Hvala ti na tvojem misljenju.! Ja inace zivim u Rusiji i ovde ima zaista veoma mnogo literature ,samozvanih shamana,i onih pravih naravno.Takodje mogu da se kupe svakakva 'cuda' u domenima ezoterije i ostalog.Kristali ,naocare za sanjanje i za razne magiske obrede sve i svasta.Medjutim ja nikako nemam vremena od posla da se malo aktiviram i pronadjem nekog ko stvarno moze nesto da uradi na tom polju(u vezi mojeg problema).
Inace dugo vec pokusavam da se ukljucim u sanjanje ali bez uspeha.Jednom sam uspeo da u snu nadjem svoje ruke ali to je bilo pre tri godine i posle toga opet dugo nista! Inace imam zivopisne snove i cesto po njima znam kakav dan me ceka ili razresenje situacije.To mogu sa velikom tacnoscu da predvidim.
Inace sam tip 'tragaca' pa samim tim nisam siguran da ce mi sanjanje ici od ruke dobro.
Zelim takodje da ti kazem da mislim da si u pravu u vezi toga anorganca. Mozda je bio i letac. Neznam tacno ali od tada(a to sam potpuno siguran) ja sam poceo da gubim sluh. Siguran sam da me je to nesto povredilo. Mozda ne zivac ali energetsko polje ili neki meridijan. Ako je to bio razlog sto sam ga napao i vijao kuhinjskim nozem) A vijao sam ga nozem koji je imao plasticnu drsku i bio je tup i smesan-prvi koji sam u tom bunilu dohvatio ))) Posle toga me je brat stariji godinama zezao kako sa plasticnim nozem vijam duhove po stanu.)

Hvala jos jednom sto si se ukljucila u diskusiju!
Pozdrav iz Rusije!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon jul 11, 2011 9:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Ej Nikita. Sasvim je moguće da te je anor. povrijedio, ne letač. Anor. mogu lako nanijeti nekome fizičko oštečenje ako ta osoba neoprezno ili slučajno stupi sa njim u jako bliski kontakt. Ako se previše približiš tome onda entitet namjerno iz tebe izvlaći ono najgore nebi li se na taj način zaštitio. Koliko sam shvatila iz svih iskustva sa njima, oni se često boje nas. Npr. moguće je da ti njih iscrpiš energetski, i to naročito u sanjanju, mada je to moguće i kad si budan. Ti njih možeš vrlo lako energetski iskoristiti ako ga uhvatiš i držiš u sanjanju, a možeš i manipulirati sa njima. To su sve situacije koji anor. ne vole i sve će poduzeti da im se to ne dogodi. I meni se dešavalo, a i drugima, da kad se jako približiš, onda se anor. totalno izoblići i postaje odvratan, a može i fizički oštetiti. Zato su ti entiteti često ogavni u snovima i ljudi misle da su to demoni, a to su zapravo prestrašeni anor. koji pod svaku cijenu izbjegavaju kontakte koji nisu njima na korist. Ali sa druge strane često pomažu i pokazuju ti što da radiš. Samo moraš malo više obratiti pozornost na njih u snovima ako želiš nešto doznati. Gle, nemožeš ga ti napasti nožem, to ne pali, ali ga možeš na neki način povrijediti, zato je on tebe ozlijedio. Vjerujem da će ti kroz snove, ili kroz anor. doći riješenje kako da vratiš sluh. Ja te pozdravljam i želim ti brzo ozdravljenje.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon jul 11, 2011 12:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 26, 2011 7:56 am
Postovi: 60
HVALA PUNO!!!!

Nadam se svemu dobromu! Nadam se i da sto pre naucim da sanjam a onda mozda i dobijem prave odgovore )! Pa dobro bio sam dete tada i nekako sam mu se suprodstavio jer sam se ja osecao napadnut.Tj on je mene zeleo da iscrpi strahom i zato je leteo svud po sobi i krestao kao sam djavo ))) Sad sta sam ja sa tog uzrasta mogao da znam o tome sta mi je delati?! Nista. Ali opet postupio sam u skladu sa unutrasnjim bicem i to nesto je ocigledno prevagnulo i nateralo me da mu se suprodstavim. Ipak on je pobedio naravno a u prilog tome je da sam od silne iscrpljenosti toga jutra imao vantelesna iskustva itd...
Ko zna ,mozda jednog dana opet nabasam na njega....tj na istog.))) I da kroz maglu se secam ali to ne svesno nego podsvesno da je jako zujao -nekako nezemaljski ,jer sam to zujanje osecao a ne cuo tada za vreme tog okrsaja. I posle dok sam citao Kastanedine knjige ucinilo mi se poznatim i deo gde Don Huan objasnjava da postoje dve vrste anorganaca i da je dodir sa jednim od njih kao sa strujom. E takav sam ja imao osecaj.
Pozdrav jos jednom!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon jul 25, 2011 12:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Pozdrav svima.
imam pitanja u vezi anorganaca, za one koje mozda znaju odgovor.
Dali moze anorganac, posto je vec usao u ovaj svjet, dali on moze da, naprimjer da bude tako da ga i drugi vide, iako oni nemaju pojma o anorgancima ili slicno? Dali moze tako bice u obliku covjeka, ici u trgovinu i kupovati stvari? Dali takvo bice u obliku covjeka moze s tobom da podjeli zapalitu cigaretu?
Mozda su sad to neobicna pitanja, ali imam razlog zasto pitam, ali koji sad ne zelim da objasnim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon jul 25, 2011 9:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 26, 2011 7:56 am
Postovi: 60
Vag je napisao/la:
Pozdrav svima.
imam pitanja u vezi anorganaca, za one koje mozda znaju odgovor.
Dali moze anorganac, posto je vec usao u ovaj svjet, dali on moze da, naprimjer da bude tako da ga i drugi vide, iako oni nemaju pojma o anorgancima ili slicno? Dali moze tako bice u obliku covjeka, ici u trgovinu i kupovati stvari? Dali takvo bice u obliku covjeka moze s tobom da podjeli zapalitu cigaretu?
Mozda su sad to neobicna pitanja, ali imam razlog zasto pitam, ali koji sad ne zelim da objasnim.



PITANJE TI JE SUPER I JA SAM HTEO DA GA POSTAVIM!

Cekamo odgovor... :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto jul 26, 2011 2:04 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Čini mi se da može... ali vidovnjaci ga mogu razlikovati od ljudi pošto vide, jer u svijetu energije izgleda isto ko i tu a ne ko mi - kao jaje.

Ovo je moje varavo sjećanje na ono što sam pročitao u CC knjigama, treba to provjeriti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz