Sada je: sub apr 27, 2024 2:22 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon okt 04, 2010 2:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
kad sam bio dete stalno sam se druzio sa sivim vukom u snovima.neverovatno je kako posle 40 god. ja imam samo bledo secanje na one stvari kojih hocu da se setim.uglavnom rekapituliram snove koje sam skroz zaboravio,a od onog sto ja hocu da se setim,samo bleda slika.najgore je kad ti snovi predju u javu,kad budan sanjas,sto rece promatrac.ali ja licno mislim da to nema nikakve veze sa duhovnim napredkom,pre da ove sile koje preuzimaju zemlju pripremaju teren.bice koje cu da opisem sam sreo prvi put pre vise od 30 god.u snovima.izgled mu je skoro ljudski,kazem skoro,iz glave izlazi vise pipaka,kao hobotnica,oci nekako mrtvo svetle,krece se kao kad kliza,polako,kao kad nema noge,mislim da je bio-bila zenskog roda,i obavezno uz praskove el.energije.nekako znam,a da nisam nigde procitao da imaju kraljicu,a neznam odakle mi to.bilo kako bilo,ja sam to bice iz zemlje snova zaboravio vremenom.kad sam prvi put otiso iz zemlje,pre nekih 20 god.kao mladic sam gledao kako neki moji prijatelji,poznanice,od veselog ljudskog toplog pogleda,dobijaju taj staklasto-mrtvi pogled,kao kad se gube,kao kad nisu tu.pricam o 1990.u to vreme je retko ko pominjao bilo kakve nlo-e.tada nisam znao da odgovorim na pitanje sta im se desava.pre nekih 4 god.u svim tim naletima entropicnih sila,gde sam skoro,a mozda i skroz senuo,uz sve psihicke probleme sam morao da radim.kao skolovani socijalisticki ucenik,sa smerom koji je jedinu perspektivu imao u sfrj,ili sssr,na zapadu nisam mogao da biram poslove,pa sam se latio metle.jebi ga,od neceg mora da se zivi.i tako,bila je subota,vecina radnika je slobodna,a mi cistaci tad cistimo baustelu.radili smo u jednom veeeelikom hotelu,u izgradnji.mene su kolege,poslale na prvi sprat,gde je bilo preko 50 soba,neznam tacno koliko biroa,i glavna kancelarija gazde iz nemacke.otprilike ,ovamo nikog nije briga ko je glavni,sve dok se placa dobro.i proveo ja bogme dosta vremena na tom spratu,sam,nigde niko,i primetim ja da neko stize stepenicama,vidim jednog mnogo debelog coveka sa zenom,nju nisam ni osmotrio,jer me je nesto privuklo da bolje osmotrim debeljka.nacin na koji ide.kako se polako krece.usporeni pokreti rukama,glava se pokrece lagano,ma jel se meni cini ili to on kliza?instiktivno sam jace stisnuo drsku metle,a mislim da mi je vec kroz glavu svasta proslo,odakle meni poznat ovaj tip.nisam samo ja bio iznenadjen.debeljko me je posmatrao,oslovio na nemackom,dobar dan,i usao u biro.tog momenta sam znao da me je znao,ali idalje mrak odakle se znamo.strasno sam se unervozio,i ubih se pokusavajuvi da se setim odakle mi poznat.nije proslo puno vremena,mozda nekih par meseci,jos jedno sretanje,slicnog lika,ovaj put u zenskom rodu.ja bio u posetu zeni u bolnici,a devojka,nemam pojma od cega bolesna lezala s njom u sobi.dok sam bio u sobi sve je bilo u redu,otisao sam dole po kafu,i dok sam se vratio ta riba je vec spakovala stvari,i u velikoj svadji s doktorima napustila bolnicu.jos dok sam otiso po kafu,u liftu su pocela da mi izranjanju secanja na gore opisana bica,devojka je imala taj pogled,i znala je ocigledno da cu da je prepoznam.ako sam paranoican-zasto je pobegla.ali...takva bica ti obavezno ostave poklon.ukoliko ne mogu direktno nekom da naude,onda se trude da indirektno uticu na coveka,preko njegovih najblizih.pederska taktika.u ratu nema fer pleja.od tada pa do sada to bice nekako utice na moju suprugu,koja je noc provela s njom.simptomi pre gubljenja svesti su sluz po podu,obavezno kad je zena sama,posle toga je nemoguce pricati s njom,kao spava,a oci joj idu sve ukrug,nije svesna bola,nije svesna prostora,ne poznaje nikog,ni decu ni mene,jednostavno se promeni.kad odspava,nekako prodje dejstvo,pa se sutra niceg ne seca.e ako neko ne veruje bas me zabole.proveo sam noci razmisljajuci o tome kako i na koji nacin da otkacim to bice.citao sam psalme,isterivanja,palio tamjane,pokusao sam sve verske metode koji postoje.jednostavno-nema sanse.primetio sam da tom bicu nista drugo nije bitno nego da nas muci,i da bude uz mene svake noci,ko neki grejs boga ti.ovo se desava.razmisljao sam,ako koknem zenu-tom bicu necu da naudim.jednostavno ce da nadje novog donatora.znaci jedini izlaz je da bezim,ili da se odlucno suprostavim tom klizajucem idiotu.ako neko zna nesto vise... ipak ovi anorganci koriste tehnologiju za ova sranja.pozitivno mislim.znam da cu na kraju da im jebem majku.a ako oce jos neko,ja nemam nista protiv...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon okt 04, 2010 5:41 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
karadjordje je napisao/la:
bice koje cu da opisem sam sreo prvi put pre vise od 30 god.u snovima.izgled mu je skoro ljudski,kazem skoro,iz glave izlazi vise pipaka,kao hobotnica,oci nekako mrtvo svetle,krece se kao kad kliza,polako,kao kad nema noge,mislim da je bio-bila zenskog roda,i obavezno uz praskove el.energije.nekako znam,a da nisam nigde procitao da imaju kraljicu,a neznam odakle mi to.

Mislim da znam o kome pričaš. :) Nemam sad vremena čitati cijeli post, ali eto, to je jedan demon/anorganac.

Molim te lupi koji put tipku entrer nakon rečenice, lakše je čitati dugačak post, a lako je to i napraviti.

I da, slažem se da takva iskustva ne moraju i večinom nemaju veze sa duhovnim napretkom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto okt 05, 2010 9:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
nemam nista protiv psalma, tamjana, mantranja, sarenih balona i korijenja mimoze, ali, dali ti je zena napravila magnetsku rezonancu glave, evocirane potencijale, i slicne pretrage? nije ovo zadrti medicinski stav, nego i sam kazes da oni koriste tehnologiju...
e pa i nase tijelo je jedna sofisticirana tehnologija, ima danas dosta nacina da se nadju "ulazna vrata" za sporovibrirajuca "siva govna" sto bi reko uvazeni gospon formica...

a ti promatrac, daj vec jednom napisi post neopterecen vremenom, jebemu. stalno si u nekoj stisci, prestani pit pivu i mislit na janjetinu, ili se rijesi neke druge nepotrebshtine...
znam da ne masturbiras :)

sjenko i lonich su u depri zbog nedavnog prekida i sad nemam sto produhovljeno za procitat :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto okt 05, 2010 11:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Ma jok, nije to depra, više letargija. Loni mi je gušio :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto okt 05, 2010 12:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
evo jedna domaća za obojicu :love2:


:mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto okt 05, 2010 12:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
Zelenozubi, prijatelju
XXI vek je i gej je ok. Šta si se ufatio toga, ko pijan plota?
Jel su to neki potisnuti porivi?

Ma šalim se, hvala za malo muzike, još malo ćemo i hor praviti, samo fali dirigent.


Edit:
Ma i ne fali. Nek duh bude dirigent, ako hoće, a evo ja se prijavljujem za pozadinski vokal iz sna.
white deer može da gudi sa površinskih struna svoje čahure, lonie može iz anorganskog sveta, a Sjenko može zvati nekog anorganca da riče mesto njega. Mislim, to je samo predlog.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto okt 05, 2010 1:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
ma nisu ti porivi vise potisnuti, otkrio sam cari muske ljubavi, tj zenu u sebi, pa sada to prepoznajem na svakom cosku :love10:

predlazem da se zbor/hor zove RATNICI DUGE :love9:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto okt 05, 2010 2:15 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
zelenozubi je napisao/la:
a ti promatrac, daj vec jednom napisi post neopterecen vremenom, jebemu. stalno si u nekoj stisci, prestani pit pivu i mislit na janjetinu, ili se rijesi neke druge nepotrebshtine...
znam da ne masturbiras :)

Pročitao sam i opet ne smijem napisati sve, jer ko zna što bi bilo, a i ne volim mnogo pisati.
Više volim označiti nešto kratkim tekstom, ostaviti bilješku za obratiti pažnju na nešto i tako, onda recimo razgovarati, raspravljati.
A i hebiga, nije ovo jedini forum, ne treba sva jaja u istu košaru, ne stigne se svudje i promatrati i pisati, ali stigne se promatrati.

A to sa mojim poslom i vremenom je zbilja smarajuće, daj pare za egzistenciju i bit će bolje ;) sve dok neko neda pare bit će ovako, a ako da pare ne znam kako će biti, dovoljno sam pametan da kažem da ne znam.

slika slika
slika
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto okt 05, 2010 7:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
zelenozubi je napisao/la:
nemam nista protiv psalma, tamjana, mantranja, sarenih balona i korijenja mimoze, ali, dali ti je zena napravila magnetsku rezonancu glave, evocirane potencijale, i slicne pretrage? nije ovo zadrti medicinski stav, nego i sam kazes da oni koriste tehnologiju...
e pa i nase tijelo je jedna sofisticirana tehnologija, ima danas dosta nacina da se nadju "ulazna vrata" za sporovibrirajuca "siva govna" sto bi reko uvazeni gospon formica...

a ti promatrac, daj vec jednom napisi post neopterecen vremenom, jebemu. stalno si u nekoj stisci, prestani pit pivu i mislit na janjetinu, ili se rijesi neke druge nepotrebshtine...
znam da ne masturbiras :)

sjenko i lonich su u depri zbog nedavnog prekida i sad nemam sto produhovljeno za procitat :mrgreen:

pa normalno da sam to vec proverio.dijagnoza-crna tacka na hipofizi??? nije opasno kontrola za god.dana.dovidjenja. ponekad stvarno treba skrenuti temu.nemam komentara na fotke.a sto se tice psalama rekoh da sam utripovao svasta.psalmi su jos i dobri.nekad mi neko reko da glogov trn moze da uplasi vampira.ja nabrao par pa jurio narod po prodavnicu da vidim kuj ce da odreaguje kad ga bocnem :rofl :rofl :rofl .
nego udri brigu na veselje,ajd kad pocnete da svirate,zovite, volim muziku...doduse ne razumem ti strani cupavci,al cu da naucim.jel mi neko reko ili sam negde procitao da covek stalno uci.ajd... :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto okt 05, 2010 7:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
karadjordje je napisao/la:
izlaz je da bezim,ili da se odlucno suprostavim tom klizajucem idiotu.ako neko zna nesto vise... ipak ovi anorganci koriste tehnologiju za ova sranja.pozitivno mislim.znam da cu na kraju da im jebem majku.a ako oce jos neko,ja nemam nista protiv...



Vau prijatelju, tek sad pročitah ovaj tvoj zastrašujući post, zbilja sam u šoku. Većina nas je ovdje putem sanjanja imala razna iskustva sa ovakvim bićima, tijekom godina susreo sam jako puno ljudi i koji su na putu znanja i koji nisu i koji prate razne tehnike i učenja (i na forumu su tražili pomoć u više navrata po ovom pitanju) koji su imali sličnih iskustava no tvoja ipak nekako odskaču, na gore. Sjenko je nedavno rekao da se hrane energijom s određene čakre, to mi zvuči razumno (kao i da mogu preći sa nas na bljižnje osobe, prilično uznemirujuće i u tvom se slučaju pokazalo kao točno), traže našu pažnju, hrane se pozornošću u postupku. Većina onih koje srećem ili za kojih znam pobuđuju u nama razne snažne osjećaje

Nadalje - nemoj ubijat ženu pobogu! Okani se gluposti tako nećeš postić ništa. Ne liječi se prehlada pištoljem :)

Ti si očito nabasao na neku posebno tvrdokornu i opaku vrstu anorganskog bića. Ima ih dosta vrsta no ovi moji se čine pitomiji no tvoji iako znaju bit zajebani ko pas. Ja sam imao dosta iskustva u "borbi" protiv njih i o njima sam pisao često na forumu no moraš znat da je svaka borba unaprijed izgubljena, hoću reć oni traže pažnju pa bilo ustražena ili agresivna na isto dođe. Najbolje što sam pronašao je negirati im pažnju u potpunosti (što je teže nego zvuči) i pravit se (i vjerovat u to) kao da ih nema, radit nešto drugo ili razmišljat o nečem što voliš što te potpuno zaokupi u svoj svijet (mene dizajn bombardera ili scenario za star trek epizodu, jebiga, svaka budala ima svoje veselje...) no opet to su postupci dizajnirani za drugačiju vrstu interakcije, nisam siguran da će upalit kod tebe. Pomaže im jasno iskazat namjeru, ponašat se dostojanstveno ali nepokolebljivo, u stilu "odlazi i ne vraćaj se" i sl.

Nadalje tvoja iskustva sretanja saveznika u običnoj stvarnosti su zanimljiva. Uvijek mi se činilo nategnutim kad je DH o tome govorio (moja iskustva su vezana samo na san, tamo je nekako lakše prihvatiti "ludu stvarnost") no i na forumu sam čuo od još ljudi kako si ih sretali na javi. Dal su to samo bili ljudi po njihovim utjecajem (sumnjam) ili su ti se pokazivali i u običnoj stvarnosti zbog tebe - izgleda da si im posebno interesantan.

Da sam na tvom mjestu potražio bi pomoć kod nekog iskusnijeg, Dreamays mi pada na pamet no kad sam ga pitao kako ih otjerat jednom ni meni nije puno rekao, namjerno ili slučajno. No mogao bi nešto naučit otamo pa ako bi mogao prevest pitanje na engleski i skratit malo...

Iza toga stvarno ti ne znam dat pametan savjet. Bojim se da tvoja iskustva malo prelaze moj kalibar. JEbiga.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto okt 05, 2010 7:58 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ja bi se usudio reći da je to sa zmijama na glavi u uskoj suradnji sa onim entitetom koji može biti i kolektivno svjesno što čuva izlaz iz matriksa (stražar).
Nema se smisla s time boriti, to je jedna ogromna močna prastara energija, treba naći neki drugi način da se čovje uzdigne pored toga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto okt 05, 2010 8:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
Slažem se. Staza znanja i rad na sebi mi se nekako čine samorazumljiva opcija kod problema ovakve vrste, posebno ako čovjek ima za to neku sklonost (karadjordje očito ima) iako bi mu više odgovaralo konkretno riješenje problema sumnjam da se ova situacija može riješti tek tako, brzo i jednostavno kao čarobnim štapićem.

O čuvaru znanja ne znam ništa no to bi mogla biti samo normalna faza u samospoznaji pojedinca ako sam to shvatio dobro, ipak opisan entitet mi se čini maligan u većoj mjeri nego taj čuvar. Ne bi on prelazio na druge i imao ostale manifestacije da je tako AFAIK.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto okt 05, 2010 10:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 21, 2009 7:38 pm
Postovi: 210
Lokacija: Beograd
Opet ja da se malo umešam u ovo vaše muško društvance.... Čitam ovu vašu prepisku i uživam u duhovitim komentarima.... nadam se da mi ne zamerate...mnogo ????!!!! :dontknow:

lone_bird je napisao/la:
Slažem se. Staza znanja i rad na sebi mi se nekako čine samorazumljiva opcija kod problema ovakve vrste, posebno ako čovjek ima za to neku sklonost (karadjordje očito ima) iako bi mu više odgovaralo konkretno riješenje problema sumnjam da se ova situacija može riješti tek tako, brzo i jednostavno kao čarobnim štapićem.


Da, mislim da je ovo dobar savet, mada, veoma sam sumnjičava prema savetima. Na kraju svaki čovek mora odlučiti u sopstveno ime koju stazu bira. Ali prema sopstvenom iskustvu, staza znanja, koja ne podrazumeva samo mentalni nivo znanja, je najbolje rešenja.

OSVEŠĆIVANJE, OSVETLJAVANJE = SVETLOST = ZNANJE..... :love3:

Entiteti, tamni, kače se na naša tela ( i fizičko i eterično i misaono) ako i sami duboko podsvesno ne nosimo tamna mesta koja ih privlače.... Ja sam imala razna iskustva, čak i u totalno budnom stanju, iako se nisam nikad bavila ovom tematikom, niti je ovaj deo metafizičkog znanja bila moja sfera interesovanja. Shvatila sam da u pojedinim fazama života postoje nivoi, kada je čovek spreman da skoči na viši stepen razvoja, čak i krajnje nesvesno, kada nam se ovakve stvari prikazuju u različitim manifestacijama, od običnih snova, preko lucidnih, do pravih astralnih (ovde mislim na spontane, ne svesno izazvane astralne letove), preko nametnutih misli sa kojima se borimo, sve do neobičnih svakodnevnih "loših" iskustava, koja često umemo da prokomentarišeno lošom srećom ili baksuzlukom...hehehehe....

To znači da se nešto tamno pomalja na svetlo dana.... I to je dobro jer čoveka tera da se zamisli nad sobom.... Početi, možda i od klasične psihoanalize, koja mnogo odgovora može da pruži, pre svega o podsvesnim nivoima našeg psihičkog tela. Svašta se tu može naći.... A ispod takvih slojeva, konačno počinje da se pomalja naša duša, najčešće u bolu, ali lekovitom.... sve zavisi koliko duboko možete ići..... Nivo individualno nesvesnog.

Sldeći nivo je porodično stablo i uticaji porodične karme, genetike koju nosimo. Nivo kolektivno i porodično nesvesnog. Veoma važan rad na harmonizaciji takvih energetskih potencijala koje nosimo.... Ovde je veoma važno da shvatimo da jedino iz zahvalnosti i ljubavi prema svojim korenima moramo prihvatiti naše nasleđe.... tada se može veoma jasno videti šta je to što nosimo naše, a šta pripada drugima.... Lepo im se zahvalimo što su nam pružili i svojoim životima udahnuli život, i okrećemo se sebi.... Ovaj deo nosi uticaje veoma suptilnih mešanja u karme drugih, na duboko podsvesnim nivoima, uglavnom izraženo kroz neverovatno lukavo prikriven osećaj krivice... neverovatno je, ali mi u toku života često odrađujemo karme naših predaka, do onog momenta kada toga postanemo svesni i kada se konačno okrećemo sebi.... To je suptilan način preuzimanja sopstvene odgovornosti.... Eh, kad budem imala vremena, možda napišem nešto kompleksniji članak na tu temu....

I na kraju, karmički uticaji iz naših prošlih života, blokirane energije sećanja, misaone forme koje su pohranjene u misaonom telu, i koje kroz negativnost, predstavljaju pouzdano i plodno tle za ovakve i slične entitete.... Poznate su knjige koje opisuju regresivna stanja ljudi koja razrešavaju probleme u ovom realitetu i u ovom životu... To spada u neku vrsti čišenje podsvesnih, u ovom slučaju, jako dubokih nivoa, reprogramiranja misaonih formi.... I tada se realitet oko nas menja....

I na kraju, jedino što mogu preporučiti je gajenje pozitivnih i lepih misli. Jer kakve su nam misli, takav nam je i život. Uvek slično, privlači slično. UVEK!!! Misao je najmoćnije oružije kojim branimo svoju "teritoriju" i kojima stvaramo i uređujemo sopstveni realitet.... A uz to, ne zaobilazite svoja tamna mesta.... A onda pravac METLA, očistite sopstvenu "kuću", sopstveno telo (fizičko, peihočko, mentalno, eterično, misaono...) Otvotite prozore, vrata, otvorite se..... Osvetlite ih, osvestite... Jer kad jednom budu došla na svestlo mrak više neće moći da se vrati... ne dozvolite da ona vas kontrolišu, kontrolišite vi sospstvenu tamu.... To je jedini način da se odbranite od uticaja entiteta....

Mi zbilja možemo menjati sopstveni realitet !!! ..... Ja probala.... hehehhe.... zbilja radi....

Promena našeg unutrašnjem energetskog stanja, nivoa vibracija kompletnog bića, neverovatno utiče na sve oko nas, a na nas najviše.... Društvo oko nas samo počinje da se ponaša u skladu sa našom energijom... Ili ih privlačimo.... ili u takvim povećenim vibracionim stanjima, drugi počinju pokazivati svoje pravo lice.... maske spadaju....

HARMONIZACIJA !!! To je način.... Pomirite sopstvene suprotnsti.... Sve dok ratujete sa sobom, imaćete društvo kojekakve vojske, sa strane, okupljene s koca i konopca, koja jedva čeka da neko povuče oroz i zapodene kavgu.... a onda zbogom pameti.....

Hajd sad, zdravo - živeli.... :love12:


Zadnja izmjena: SUZY; uto okt 05, 2010 10:49 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto okt 05, 2010 10:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
[quote="lone_bird"]Slažem se. Staza znanja i rad na sebi mi se nekako čine samorazumljiva opcija kod problema ovakve vrste, posebno ako čovjek ima za to neku sklonost (karadjordje očito ima) iako bi mu više odgovaralo konkretno riješenje problema sumnjam da se ova situacija može riješti tek tako, brzo i jednostavno kao čarobnim štapićem.

da,komplikovano.dugo sam razmisljao dali uopste da pricam o tim dogadjajima.ono sto me je navelo na to,je da jos neko pored mene ima slicne probleme.nemate pojma koliko jedna prava rec,jedna prava definicija moze da promeni kompletnu situaciju.evo ja sam doziveo,da malo znanja moze da pomogne.mozda ce nesto od ovoga sto ja imam da kazem da bude korisno nekom sutra.kao sto je meni danas koristilo necije od juce.mi nismo gospodari vremena,mi smo
ogranicene zivotne forme i trebamo jedni druge.savrsen covek je iluzija.ali covek koji uci jeste stvarnost.Ptico,ni sam nisam bio svestan koliko sam bio srecan dok su se ta bica zadrzavala samo u snovima.uvek sam se zalio na lose snove.ali sam imao dobar,izuzetno kvalitetan zivot.svakom svoj svet.vise nije tako.stvarnost se promenila.ja mogu da cutim i da cekam boziju milost vecno.
ako dodje-dobrodosla.a sta je sa mojom familijom,prijateljima,poznanicima,sta je sa ostalim ljudima.oce li i njima bog da se smiluje?nismo mi sposobni da spasemo svet.sigurno.ali itekako mozemo,i imamo potencijala da to uradimo,da bar nasim potomcima obezbedimo bilo kakvo znanje,a mi smo pametan narod.rodice se neko,ko ce to znati da upotrebi.ja polazim od toga,da danas mi ne bi postojali da su se nasi preci lako predavali.to me tesi.verujem u buducnost.ja znam da nece da bude kraj 2012.ali da sacekamo da prodje.prava rec koja bi mozda promenila kompletnu sliku,evo mislim se ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto okt 05, 2010 10:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
...hvala,suzy.lepo receno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto okt 05, 2010 10:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 21, 2009 7:38 pm
Postovi: 210
Lokacija: Beograd
karadjordje je napisao/la:
...hvala,suzy.lepo receno.


Ma kakvi lepo.... hehehehe.... kakav je to posao, nemaš pojma,..... moraš probati... početi....
I na kraju kad isplivaš onda možeš da se osvrneš i počneš da pišeš eseje....hehehehe....
Samo do neke druge prilike, granice.... pa onda Jovo nanovo.... metla nam ne gine.....

Srdačan pozdrav i srećan rad....

:love12:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri okt 06, 2010 10:21 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
Da...Metla nam ne gine...

Odlični postovi SUZY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet okt 07, 2010 9:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
ma ubi se ja od razmisljanja i nista pametno da mi padne na pamet.ova pricica koju sam ispricao nije ni jedan posto od onog sto je prilicno gore.ne zelim da komentarisem vase postove,ali zelim da vam kazem da pazite da ne upadnete u zamku isto kao i ja,jer ja ne mogu sto posto za sebe da garantujem da me te budale ne iskoriscavaju,evo recimo npr. kako su mene uvukli u to vrzino kolo,koje cini mi se nema izlaza.Kao najbitnije,dok sam bio stabilan,delimicno srecan,i neupucen u celu tematiku,bilo im je potrebno da pocnem da verujem,i da razmisljam o tome zasto mi se takve stvari desavaju.stepenik po stepenik,uveli su me na njihov teren,a kao sto znamo svi mi kako to ide kad se nadjes na klizalistu a neznas da klizas,cas padnes.hocu da vam kazem,da je ovo njihov teren,i da mi moramo da trazimo nacina kako da ih zaobidjemo,jer je svaki direktni konflikt za sada promasaj.previse razmisljanja o nepoznatim stvarima slabi sigurnost u sebe,a takodje otvara ta polja energije preko kojih oni manipulisu nama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet okt 07, 2010 9:34 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Kako si upao u zamku? Koji su bili prvi koraci?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet okt 07, 2010 9:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
prva greska je bila pridavanje znacaja.druga da sam umislio da sam nesto extra.oni imaju nacina da sloze sinhronizovano dogadjaje da covek pomisli da to mora da bude od boga.e onda ide proucavanje vere.epilog mozes da naslutis.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 52 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz