Sada je: ned apr 28, 2024 2:47 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet okt 07, 2010 10:02 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa onda je suzbijanje samovažnosti (pridavanja značaja sebi i što ja znam kakvim moćima) svakako od ključnog značaja.
To je najbitniji nauk u toltečkom šamanizmu.

Gle kako probaj pristupiti, nađi utjehu u skidanju tereta apsolutno svega sa sebe.
Baci to sve sa sebe, skini svijet s leđa jer u biti ne vrijediš ništa. Ni ti, ni svijet, ni išta što znaš ne vrijedi ništa.
Što mi ljudi u stvari imamo? Imamo samo svijest, sve drugo je posuđeno. Čak ni tijelo nemaš, napravljeno je od priručnog materijala koji eto tu na zemlji.

Fino sve to pojmi da nemaš ništa i da te u biti nema što ni tlačiti jer sve to nije tvoje niti je ikad bilo.
Došao si rođenjem u zatečeno stanje i držao to glumeči roditelje i ljude, u biti ni ne znaš kako si počeo.
Ispada da si nekako prevaren ko i svi mi, nešto je započelo, ne znamo ni kako i sad to samo branimo i održavamo, osjećamo se krivima za ko zna što....

Jenostavno skini sa sebe taj teret svijeta i sve te ludosti (normalne i paranormalne) barem kad se odmaraš, uopće ne moraš to stalno nositi. Odbaci vlasništo i sa tvojih leđa će pasti i teret i krivnja, uopće nisi potpisao ugovor za sve iscrpljujuće stvari koje radiš. Nisi odgovoran, jednostavno si prevaren, može biti puno lakše, i to ne lakše u banalnom smislu, nego ispunjavajuće, pa tako i lakše.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 08, 2010 11:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
malo sam razmisljao o ovom.da,najtacnije sto se moze reci....hvala.pozz.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon okt 11, 2010 10:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
...ako te oko tvoje sablaznjava,izvadi ga i baci ga,jer bolje je da izgubis oko nego da izgubis dusu svoju.mislim da je to iz novog zaveta.vise puta sam citao u proslosti,i dosta citata imam u glavi.nisam znao koliko to moze da bude opasno.nase misli.posebno u ovim vremenima,kad sve ubrzava,kad se dva sveta sastavlja.bilo kako bilo,spopale me te zmijice na javi,da opisem konkretno to sranje,i nisu mi davale mira,u glavi sve vitla,okrece,kao ringispil,misli se okrecu neverovatnom brzinom,i kao na lutriji,izroni misao iz ovog citata.izvadi oci...imao sam noz u autu,i resio sam da spasem dusu.izvadi oci - nemoj da izvadis oci,nekih pet-sest sati je trajala borba koja se odigravala u meni.putovao sam u to vreme sukoba koji se odigravao,neznam na koji nacin sam ubedio sebe da to ne uradim,uglavnom nisam.prilicno iscrpljen,stigao kuci, odspavao,malo se pribrao,i kazem ja sam bre lud.pa dal bi bogu sto me stvorio bilo drago da se sakatim?dao mi oci da vidim,a ne da budem corav...
samo do sledeceg nivoa,sledece granice...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon okt 11, 2010 10:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
a borba je trajala dugo.svakog dana nesto novo.svake noci.ako sam bio u lancu ishrane nekih idiotskih bica,
onda su se sigurno nasitili.ovo nisu iskustva.ovo je bruka i sramota,za mene.jednog dana sam im dosadio...
nisam pobedio.kad videli da nema sta da se rucka,pokupili se i otisli.kod nekog drugog coveka...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon okt 11, 2010 10:29 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
To je opis jedne torture za programiranje uma, znaš to? Izvade ti oko i nedaju ti ga nazad dok ne pristaneš na sve što treba. U nama postoje izolirane osobnosti kroz koje nas vozaju neki drugi sa višeg sprata, može biti da ti je tad izronila slučajno ta osobnost od višeg ja s porukom da se prisjetiš sebe u toj drugoj osobnosti.
Samo to nije tema za ovdje.

Ja sam sanjao kako sam si izvadio oko i palo mi na pod, ali nikom ništa, puhnuo sam iza gdje su živci da očistim prašinu i vratio ga nazad.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon okt 11, 2010 10:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
imao sam drugaricu.medicinska sestra po struci,djak generacije,solidan brak,dva deteta,muz malo voleo da popije,ali nije to tako strasno,mislim.nisam je bas cesto vidjao,i kad sam cuo da je izvrsila samoubistvo iznenadio sam se max.ne ona,ne ta osoba.nije imala takav profil,nemoguce.a nekako u to vreme-pricam o devedesetim,je naglo porastao broj samoubica u srbiji.tamo nije bilo rata,sta je nateralo ljude da to rade?
cujem da se poslednjih god. broj utrostrucio.o cemu se tu radi?anorganci,letaci,ko vara ljude da to rade?
ovo je ozbiljno.realnost.ispade da smo svi gresni nekom...ili nas neko dobro,kvalitetno zajebava.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon okt 11, 2010 10:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
razumem da je programiranje uma.unistavanje objektivne percepcije.zakljucio sam da u takvim i slicnim momentima,najbolje da covek ne radi nista, ne misli nista, jer ga to navodi na strasne,kobne greske.objasnjenje za ovo gore mozda...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon okt 11, 2010 11:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
...nisu zeleli da se neceg setim,to je ocigledno.bez obzira sto nisam razmisljao o njima.ili su mozda,naprotiv,bas hteli da se setim,odredjenih stvari.nije mi jasno sta su hteli od mene.uklapa se samo
ovo-hrana.neopisiv osecaj pacenika,mucenika...e,pa sto bas mene boze,pa sta sam ti uradio,sta sam kome
uradio.cak sam verovao u tebe.ah pa da.to me sotona iskusava koliko sam veran.cak stigo i oruzje da upotrebi da me ubedi...nije li to malo bledo?ne drzi vodu?milosrdno,milosrdno...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon okt 11, 2010 11:23 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ne, nije to odgovarajuće objašnjenje.

Gle sad hipotetski, ti imaš moći, oni naprave izdvojenu ličnost u tebi koje se ti nikad ne bi trebao sjetiti, unutar te ličnosti ti obavljaš poslove za njih, ko zna gdje (ne mora biti u ovom vremenu).
Blokada za to da se sjetiš je hrpa trauma, znači istraumatiziraju te i kad bi se trebao sjetiti ti ideš iz traume u tramu, sve gore od goreg.
Ako ti je zadatak od neke ogromne važnosti, trauma je te klase da ćeš se vjerovatno prije ubiti od muke nego doć do istine.

Jer zašto bi oni sve radili? Pa imaju i močnih ovaca. :wink:

Traumatizirale su te isto vjerovatno ovce koje se ne sjećaju toga i koje ni ne sanjaju što rade.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri okt 13, 2010 5:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
...na sve su mislili.pametnjakovici.ajd...ko kad imaju digitalku u snovima.sve vide.unapred.i unazad.tesko nama sa takvim budaletinama.i posle mene opet cu da dodjem ja.dodjem si.ups...il opa...prefigani su kao lasice.znaci-ako mrzim sebe nisam ops,ili ako dva put vise mrzim sebe onda jesam prevareni ops?
joj...nikako ne valja.podjem levo.podjem desno.nikako kako treba,putem.i na kraj krajeva,opet kraj.i opet.i opet.pa onda ajd jovo-nanovo.e pa nece moci...sve bi bilo apsolutno u redu,da je tako ostalo.ali vidi...
pogledaj novo sunce.pogledaj ceo svemir.vidi kako smo svi mali u odnosu na takvu velicinu.cak i oni veliki su
mali.i oni najveci.ma to se ja samo tesim,ne zamerite.ne dajte da vas prevare.budimo svi-ono sto jeste...al tek kad dodje vreme.do tad budnimo ono sto jesmo.improvizujte...ljudi smo,valjda...zivele zivotinje.i one pernate i one krznene.ma nek zivi cela vasiona.vasiono,cujes li me?uf,ovo je bas iskustvo s letacima...nesto sam se zaneo...ali nisam zastranio,hvala svemu na svemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 15, 2010 10:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
promatrač je napisao/la:
Ne, nije to odgovarajuće objašnjenje.

Gle sad hipotetski, ti imaš moći, oni naprave izdvojenu ličnost u tebi koje se ti nikad ne bi trebao sjetiti, unutar te ličnosti ti obavljaš poslove za njih, ko zna gdje (ne mora biti u ovom vremenu).
Blokada za to da se sjetiš je hrpa trauma, znači istraumatiziraju te i kad bi se trebao sjetiti ti ideš iz traume u tramu, sve gore od goreg.
Ako ti je zadatak od neke ogromne važnosti, trauma je te klase da ćeš se vjerovatno prije ubiti od muke nego doć do istine.

Jer zašto bi oni sve radili? Pa imaju i močnih ovaca. :wink:

Traumatizirale su te isto vjerovatno ovce koje se ne sjećaju toga i koje ni ne sanjaju što rade.


citat.ovo je bilo za dlaku,sinko...
Ma jok.nisam stekao utisak da su ovcice tako bezazlene i naivne.doduse lice na ovcice.u celoj toj situaciji jedina osoba koja nije imala pojma sam bio ja.moguce da je blokada za neko secanje,jel sam vise puta primetio da imaju neki strah,mislim na okolinu.na kraju se ispostavilo da sam ja tu jedini ovan.puno toga se promenilo od tad.snovi su postali drugaciji,nekako nejasni,nepoznati.puno sam sanjao buducnost,i primetio sam da ne postoji jedna odredjena,uvek ima alternativa.zavisi kako odlucis.doduse ima dogadjaja na koje ne moze da se utice.problem se javlja u ispunjavanju buducnosti.nadjem se na nekom mestu,i poznajem ga 100 posto,kasniji dogadjaji,ljudi,sve se ostvaruje.jedno vreme sam poludeo od toga.sad sam kao prihvatio da sam takav kakav sam...jebem li ga,dal tako treba da bude...jeste li vi ok,nisu vas valjda pojeli slepi misevi,ja sam skoro dva mlatno s neku dasku,samo krilca ostala od njih.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 15, 2010 10:20 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
:) Ja sam još na hrpi.

Karikiram ja da si ti ovca, nisi ovca, ti si vuk, samo pobrišu te i sakriju od tebe i onda ispadneš ovca.
I ja sam takva ovca, sjećam se situacije kad smo ja i ekipa nekog lovili jer se probudio gdje nije trebao.
Raspametio se, nismo ga uspjeli sabrati i urazumiti i završio je jako loše, mislim da je završio mrtav u bijegu. To je bio moj san, ali sam se probudio uznemiren ko da sam došao iz drugog života.

Tamo drugdje znaš onaj život tamo i znaš za onog sebe, ali ga ne dovodiš u vezu s ovim ovdje, to je ko da vodiš paralelna živote koji se nikad ne bi trebali sastati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 15, 2010 10:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
Mogu da zamislim kakav bi haos nastao kad bi se susreo sa svojim parnjakom.ne mora da bude u drugom vremenu,moze da bude i sad i ovde,jel da.ako se covek osvesti u ovoj realnosti,automatski stekne spoznaju o
svojoj multidimenzionalnosti.ali smatram da ja nisam odgovoran za stvari koje npr. moj parnjak radi.on ima odvojenu svest,tako da sam odlucuje o svojim postupcima.zanimljivo,razmisljao sam vec o tome.dodje prilicno komplikovano za objasniti...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 15, 2010 11:15 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Čudno je to, to uzima tvoje resurse, a nije u linearnom vremenu, na zadnje ispada da cijeli život osjećaš da živiš na sve manje prostora, ko na vršku igle, malim djelićem svojeg bića. Neko te ukrao od tebe.
A ako se baš svega sjetiš onda tek bude problem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto okt 19, 2010 9:03 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
...ode vuk.nesto se mislim,da neke stvari ne treba analizirati.vise puta mi se desilo da uopste ne mogu da uhvatim rep mislima,i kad je tako zakukuljeno onda tako i neka ostane.vidim da mnogi,ratnici,sposobni ljudi,ostaju bez svog identiteta,prikljucuju se(sta li im samo to znaci,ukljuci se),pa se ja bas borim da ostanem ono sto jesam,i sto znam da jesam,a ono sto mi sve dolazi na pamet-otpisujem kao nezeljenu postu.pa kako drugacije covek da ostane covek.raditi na sebi?pa sigurno,ima tu puno posla kod svakog.sigurno znas,i znate,da jedna pogresno protumacena rec,recenica,iz nekog teksta,moze razorno da deluje u sadasnjosti,ili u buducnosti.zamislite samo kako je recenica ,izvadjena iz konteksta,npr.iz biblije razorno delovala na mene.a takvih
recenica ima na milione.kao i pisaca.a sta mislite o tome da nije i ovaj mali spanac,na neki nacin iskoristen,
od tamo nekih entiteta,koji u stvari postoje u stvarnosti,a ne u imaginaciji.od likova koji kao i mi postoje fizicki,ali da ih mi na neki cudan nacin ne vidimo.jer smo slepi.a problem je bas taj,sto nas mozak moze vremenom,da pomesa snove i javu.i dok se ja,ili neko drugi bavi sa vizijama,snovima,radom na sebi???
oni tapkaju milione u bankama,kupuju besna kola i voze privatne jetove.i lice na ljude...eto otkrio sam i ja toplu vodu.e sad,meni uopste nikakva,ama bas nikakva iskustva s drugim svetovima nisu potrebna.i kao takav,znam da ja ne privlacim sebi,nikakve druge svetove.pa zasto onda imam vizije,ako oni to ne zele.neeeeee.oni to zele.to je njihova volja,njihova taktika.cas me vidis-cas me ne vidis...toplo-hladno...
poklanjam ti-uzimam ti,najprostije +,-,taktika...suprotnosti?hhhmmmmmmmmm...???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto okt 19, 2010 3:10 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Kad se više neće svijet sam držati na okupu, onda ga moraš ti držati, dogovoriti se sa sobom što je normalno a što nije i reagirati na dogovoreno normalno, nenormalno zanemariti, ignorirati i tako fino dati si mira.

I tako nećeš biti ništa luđi od "normalnih" ljudi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub okt 23, 2010 8:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
Ne bira ratnik put,put bira ratnika...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub okt 23, 2010 9:08 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
...koliko god da se covek trudi da bude normalan,uvek postoji ono sto ga odvaja od normalnih ljudi.svi mi imamo pozitivnu i negativnu stranu.zamislite dan bez noci,i obrnuto.tamna strana je deo sveukupne velicine,
i sa svetlom stranom cini tek jedan delic neizrecivog...tako da oni koji krive za sve djavola,treba da upoznaju
prvo svoju losu stranu,koja je uvek sakrivena,i zamaskirana dobro.ja sam imao tu cast,da upoznam negativnost kao suprotnost pozitivnosti.o toj energiji,kako se vec zove,nemam pojma,ne mogu da se daju definicije.jer je to takodje deo onoga sto jeste,i mukom sam dosao do toga da tako treba da bude.mi tu
nista ne mozemo.mozda ovo lose sto se danas dogadja bude dobro sutra.sve ima svoj sklad...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub okt 23, 2010 10:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
hriscanstvo nas uci,a mislim i svaka druga vera,da svog neprijatelja trazimo tamo negde,cak su uspeli i da ga imenuju.ono sto nisu hteli da nam kazu da je taj neko deo nas.svako od nas ima svoju negativnu stranu.jel
neko skoro napisao da treba pomiriti suprotnosti?nadam se da sam na dobrom putu...ako bi neka dovoljno
mocna tehnologija mogla da zavadi dva oka u glavi,jedno dobro,jedno zlo,ali oba nasa.mislim da razumete.
upravo je to sadasnjost.kako da se pomire suprotnosti,jel ima neko ideju?
o verskim kontejnerima ne bih da diskutujem,do toga ce svako doci sam.hriscanstvo sam samo naveo kao primer,jer mislim da znam dosta o njemu.ili sam mislio.kako god hocete.kad pomenu vere,nije lose da ispricam,iskustvo sa islamom.jedno vreme,sam stalno imao vizije da sam hodza,proucavam kuran,radim tamo te verske islamske stvari,trajalo je to bogme,sigurno nedelju dana.sad bi mi neko rekao da su to bili dzini.ne,to nisu bili dzini.tvrdim.vizije su bile toliko jake,da su se trudile da probiju u realnost,da pomislim
da ja nisam ja,nego tamo neki tip iz alzira.pa onda iz indije.pa iz pakistana.pa iz japana.pa iz amerike.pa iz kurca,vise.da bilo je i sa drugih planeta.i sve vecinom u realnosti.ali nije lose da kazem,povezano sa chemtrailsima,da su vizije pocele nakon pojacanog dejstva avijacije u sektoru gde sam boravio.moguce da
su me na neki nacin otvorili svojim hemikalijama,tako da ja licno ne pridajem puno paznje,vizijama.to je dokazani instrument manipulacije.nekad nije sve onako kako nam se cini,iako smo sigurni,treba vise puta proveriti,takva su vremena.hologramska...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub okt 23, 2010 10:33 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ti se to zezaš na račun nekih foruma ili zbilja?

Jer to što opisuješ je pljunuti školski primjer onog što se zove religijsko programiranje i to sa svim prilozima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 75 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz