Sada je: čet mar 28, 2024 1:29 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto maj 31, 2011 8:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
z3ta+ je napisao/la:
mala_medvjedica je napisao/la:
Pozdrav. I ja bi radije sanjala sa nekim drugim, ali kako volim životinje nije mi bio problem sanjati sa mačkom. Te životinjice očito jako dobro sanjaju. Usput, jadna mačkica mi je nakon kratkog vremena skroz nestala i nikada ju nisam uspjela pronaći. Nemam pojma što joj se desilo. .



Recimo, ja se ne osjecam ugodno kad mi se macka milki uz nogu, odvratan mi je to osjecaj, cista kradja energije. Slicno osjetim i kod nekih ljudi kad se rukuju samnom ili mi se zapilje u oci.


To se sve moze vratiti rekapitulacijom a ovo sto pricas za kradju energije imao sam takve osecaje ali mislim da vise svesti ili energije ili cega vec gubis pri toj pomisli da ti je energija otisla nego sto je stvarno otisla.
I moguce da je to proizvod letaca, jer kazu da oni bas i stvaraju osecaje sumnje i slicno...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 01, 2011 12:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
snoopy je napisao/la:
Slazem se ima smisla ovo sto kazes

mala_medvjedica je napisao/la:
Ja se sa time što si ti Promatrač napisao uopće ne slažem.

promatrač je napisao/la:
Ne slažem se ni ja s tobom.


slažem se sa gore navedenim izjavama, dok se sa ostatkom tvrdnji na ovoj temi ne slažem. [-(


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 01, 2011 1:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
promatrač je napisao/la:
Iste veze kakve kučni ljubimci imaju sa anorgancima. :)

Hoću reći, ako ćemo se postaviti tako paranoično, pojest će nas letači zbog naše paranoje i namjestiti još paranoje, a kučnim ljubimcima će samo biti čudno.
Izmjena energije se odvija uvijek i treba biti tako, energija treba teći inače postanemo energetske usidjelice sa energijom koja samo čeka smrt u svojoj statičnosti i tuzi.

da,ne samo shto je paranoichno i onako kruto shematski nabubano ko iz priruchnika za ratnike nego je i bedno bijond eni limits
zamisli tog junachinu od ratnika na putu znanja kome neka jadna maca moze uzeti toliko energije da ga pomete sa puta znanja
ja mislio da moja mashta nema granica kad ono tek sad vidim - ima
i pored svih napora ja stvarno ne mogu ni da zamislim tu bedu od ratnika
mislim stvarno #-o

:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 01, 2011 2:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
nat je napisao/la:
i pored svih napora ja stvarno ne mogu ni da zamislim tu bedu od ratnika

evo jednog predloga;

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 01, 2011 12:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 25, 2011 8:07 am
Postovi: 83
mala_medvjedica je napisao/la:
Kako to da ti se gadi kad te mačka dodirne sa svojim krznom? Jel to zbog krađe energije ili zbog krzna?


Ma ne zbog krzna nedaj boze, vec je energetski los osjecaj, tjelo mi alarmira u tom trenu, ne svidja mu se tako nesto.

Bedno ili ne osjecaj je takav.

Isto ko kad se rukujem sa ljudima koji su energetski zaprljani, bljak, nekad nemogu sa sebe to otresti cjeli dan.

Neki nahual iz Castanedinih knjiga si je radi toga stalno ruke prao, neznam tocno o kojem se radi, mozda Julijan. Drugi opet je to sprijecio sa tamnim naocalama, itd.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned jun 05, 2011 10:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
z3ta+ je napisao/la:
mala_medvjedica je napisao/la:
Kako to da ti se gadi kad te mačka dodirne sa svojim krznom? Jel to zbog krađe energije ili zbog krzna?


Ma ne zbog krzna nedaj boze, vec je energetski los osjecaj, tjelo mi alarmira u tom trenu, ne svidja mu se tako nesto.

Bedno ili ne osjecaj je takav.

Isto ko kad se rukujem sa ljudima koji su energetski zaprljani, bljak, nekad nemogu sa sebe to otresti cjeli dan.

Neki nahual iz Castanedinih knjiga si je radi toga stalno ruke prao, neznam tocno o kojem se radi, mozda Julijan. Drugi opet je to sprijecio sa tamnim naocalama, itd.


To za ruke je kolko se secam bio Don Henaro a za cvike Huan Tuma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto jun 07, 2011 6:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 25, 2011 8:07 am
Postovi: 83
Ja sam se poceo sklanjat od ljudi za koje znam da se stslno rukuju, odem namjerno sa druge strane plocnika i sl. i kad prolazim pored nekoga gledam u pod.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto jun 07, 2011 11:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
promatrač je napisao/la:
Iste veze kakve kučni ljubimci imaju sa anorgancima. :)

Hoću reći, ako ćemo se postaviti tako paranoično, pojest će nas letači zbog naše paranoje i namjestiti još paranoje, a kučnim ljubimcima će samo biti čudno.
Izmjena energije se odvija uvijek i treba biti tako, energija treba teći inače postanemo energetske usidjelice sa energijom koja samo čeka smrt u svojoj statičnosti i tuzi.


Ja sam vidio tvoje kornjače energetske razbojnike!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto jun 07, 2011 11:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 25, 2011 8:07 am
Postovi: 83
Prico je nesto nahual Huan da energiju treba sakupljati i ne ju uzaludno razbacivati.
Kastaneda mu je zahvaljivao po knjigama u predgovorima sto ga je ovaj naucio cuvati energiju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto jun 07, 2011 12:03 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
I ne samo to, pričo je i na koje načine energiju treba čuvati i ne ju razbacivati.

Da si recimo baterija onda te treba omotati u najlon u koji se stavi neki nevodljivi plin da se nebi desilo samopražnjenje, ali nažalost mi nismo baterije.

Naša energija je zauzeta stvaranjem i opažanjem svijeta uključujući i sebe (koji nisi) pa evo, ušteda energije bi bila u neopažanju svijeta i sebe na ovakav način koji je u skladu sa tonalom vremena, u odvikavanju od mahnitog usklađivanja popisa tonala sa drugim ljudima...

Lone Bird.... kao ono kažeš? Tajna je u preustroju .....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto jun 07, 2011 12:04 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Sjenko je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
Iste veze kakve kučni ljubimci imaju sa anorgancima. :)

Hoću reći, ako ćemo se postaviti tako paranoično, pojest će nas letači zbog naše paranoje i namjestiti još paranoje, a kučnim ljubimcima će samo biti čudno.
Izmjena energije se odvija uvijek i treba biti tako, energija treba teći inače postanemo energetske usidjelice sa energijom koja samo čeka smrt u svojoj statičnosti i tuzi.


Ja sam vidio tvoje kornjače energetske razbojnike!

Da, baš su nalik na tebe, reptilu jedan. :) Zapravo noge im liče na krilca, mora da su iz porodice letača, letaču jedan.
Ja se šalim, to je iz antiratničke anorganske ljubavi, vidio sam pogled tih kornjača i prepoznao sjenka u njima. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto jun 07, 2011 12:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Koliko ja znam "čuvanje" energije se sastoji, od baš onog što Promatrač kaže, preusmjeravanja iste. To ne znači ne raditi ništa, nego jednostavno ne trošiti energiju na gluposti, aka sve što nam servira laž u laži, ilitiga ovaj svijet. To kasnije omogućuje opažanje druge pažnje na budno, što je samo po sebi energetski rad te protok i razmjenu energije. Svaka komunikacija, bilo na fizikalnoj razini, bilo na nekoj suptilnijoj je na kraju krajeva energetska razmjena. Pokušaj odsjecanja iste dovodi do energetskih blokada. Doduše to ne znači da ne treba paziti s kim se mješaš, tj. razlikovati čisto od prljavoga.

Ono što često forumski "ratnici" podrazumijevaju pod "očuvanjem energije", a pogotovo bešćutnošću, na kraju ispada odsjecanje prirodnog energetskog toga na razini solar pleksusa, tj. odsjecanje od srca i svih ostalih viših centara. To očuvanje energije onda dovodi do finih energetskih blokada, krivo usmjerene energije i s jedne strane napuhanih i "samouvjerenih" (do fanatične razine), a s druge strane čangrizavih, frustriranih, jadnih ljuštura punih otrova koji nemaju dovoljno snage da se suoče sa samim sobom u fizikali, a kamoli s beskrajem oko njih.

P.S. Promatrač, već sam ti se mislio prijetiti, ali vidim da si se uplašio moje opasne reptilsko-letačke genetike :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto jun 07, 2011 12:58 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Lijepo si predstavio situaciju u ratničkom svijetu, svaka čast, puno se danas brka razboritost i bivanje budaletinom.
A nema boljeg konja za anorganca letača od budaletine, budaletina čak i misli da ide u treću pažnju nakon obavljenog zadatka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto jun 07, 2011 1:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Hvala ti Promatrač.

Forumi su puni takvih, a imam i vlastito iskustvo istog takvog odsjecanja od prije :)

Je je, ide budaletina na gozbu, ali ne kao gost :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto jun 07, 2011 9:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
Sjenko je napisao/la:

P.S. Promatrač, već sam ti se mislio prijetiti, ali vidim da si se uplašio moje opasne reptilsko-letačke genetike :D


a jel, i tebi je reko da imas reptilsku genetiku? sigurno nemas shkembu, cini mi se da to kaze svakome tko je ravnog trbuha :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto jun 07, 2011 10:36 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Vjerovatno netočna pretpostavka, mislim čak da oni sa većim udjelom reptilske genetike dobe škembe kad mnogo ljudi pati u svijetu, baš se znaju dobro umočiti u sveopću patnju i nahraniti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 08, 2011 7:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
mozebit si u pravu, ali kako bi to konkretno izgledalo?

pada mi na pamet primjer; gledam vijesti kako amerikanci bacaju bombe i odem do frizodera po pivo?

jesi na to mislio? :dontknow:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 08, 2011 10:41 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Mislim da ne moraš imati percepciju preko tv, može i onako da ni ne znaš ništa, jednostavno se kupaš u takvim vibracijama.
Amerikanci ti ne trebaju, imaš sve pri ruci, domaće je domaće.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 08, 2011 10:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
zelenozubi je napisao/la:
Sjenko je napisao/la:

P.S. Promatrač, već sam ti se mislio prijetiti, ali vidim da si se uplašio moje opasne reptilsko-letačke genetike :D


a jel, i tebi je reko da imas reptilsku genetiku? sigurno nemas shkembu, cini mi se da to kaze svakome tko je ravnog trbuha :angel4:


Ma imam je taman, dovoljno za moje potrebe, jedino kaj oće tu i tamo stvarati probleme s pretjeranom agresivnošću kad se aktivira, ali to nije samo do reptilske :D

Što se škembe tiče, imam je malo, ostala iz vremena kad sam ličio na nekog sa puuunooo svinjske genetike :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 08, 2011 11:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
promatrač je napisao/la:
Mislim da ne moraš imati percepciju preko tv, može i onako da ni ne znaš ništa, jednostavno se kupaš u takvim vibracijama.
Amerikanci ti ne trebaju, imaš sve pri ruci, domaće je domaće.


ok, mislio sam da mi objasnis mehanizam kojim odredjena frekvencija prelazi u najobicniji fizicki predmet kao sto je npr shkemba. pri tome sam iskljucio jedenje i pijenje zbog stresa, jer to onda nije reptilski. a da budem iskren, nisam mislio dalje od najobicnije provokacije jer si negdje napisao da imas shkembu. 8)

sjenko hvala na relativno detaljnom objasnjenju, ja sad imam isto malu shkembu jer sam procitao u kasiopejcima da nam treba odredjena kolicina masti, pa onda za svaki slucaj :)
:hello2:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz