Sada je: pet apr 26, 2024 6:07 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet dec 17, 2010 8:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Syon je napisao/la:
da....al ih odbacimo kasnije kao dječje maštarije ili snove, a na kraju i zaboravimo...ja sam se nekih prisjetio sad ćitajući tvoje postove, a kladim se da sam ih pola zaboravio...


Zaboravimo, i tako smo nesvjesni da jos plesemo po njihovoj glazbi.
Ali za sve postoji ljek.:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet dec 17, 2010 8:28 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Da ne zaboravim, u vezi onog treperenja struje u stanu, pozvali smo električara jer je postalo neizdrživo.
Greška je bila u osiguraču odmah poslije sata na stubištu, kontakt osigurača i podloge je konstantno krčao, zavario se, iskrio.... tako da taj demon je uspješno protjeran.
Taj dio instalacija obični smrtnici ne mogu gledati jer ključeve od tih ormarića imaju samo ovlašteni istjerivači kvarova.

Sad mi još ostaje seksualno nastran demon u vešmašini koji traži ma mu puhnem u odvod od vešmašine da izbaci vodu van.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned dec 19, 2010 1:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
[quote lone bird

Ti nisi po ničemu poseban. Ono što se tebi događa, događa se mnogima.

e moj brate pa u tome je problem.ako bi neki slucaj bio jedinstven,onda bi mogao da se
izoluje,ali ovo o cemu pricamo dogadja se bas kao sto si i rekao. mnogima.nemoguce je
da se svi extremni slucajevi izoluju.ljudi sa ovog sajta imaju srecu da poznaju poneku
informaciju,za razliku od obicnog coveka.ali,i dalje sama informacija ne poseduje dovoljnu
snagu da zaustavi sam proces :angel4: evo npr.jedan clan je opisao kontaktiranje sa mojim
metaforicnim zrakom klasicno ljudski.e da si ga kontaktirao,razumeo bi sta hoce od tebe. :dontknow: to bi isto bilo kao poredjenja radi,kad neko ispali metak iz snajpera u nekoga,
a taj neko pokusa da kontaktira metak :blob: stani metku,stani da te pitam nesto...
sile o kojima pokusavam da dam natuknice, na najbolji moguci nacin koji moja intelektualna
zrelost dozvoljava,ne poznaju rec komunikacija.oni komuniciraju,nema sta ali samoooo
staaaa njiiiima odgovara.e pa...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned dec 19, 2010 1:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
i mudri moj prijatelju drago mi je da si resio svoje elektro probleme na pravi nacin.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned dec 19, 2010 2:22 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
usput,posto me je kontrolni sistem malke pritisnuo nezgodno u poslednje vreme,nemam
pojma sto,verovatno sam prilicno neposlusan,nisam bas u mogucnosti da stalno pisem.
i zato nemojte da zamerite,svi smo mi to vec prosli.
iskustvo koje cu da vam sada opisem nema mnogo veze sa mozgom,sto kaze nas narod.
:thumbup: ja svoj zivot delim na pre i posle.znaci normalan donekle,oduvek sam bio
metafizicki iskoriscavan,ali nisam nista znao o tome,pa sam mogao da funlkcionisem
koliko toliko normalno,i posle---tog plavog zrakica koji sam trebao da kontaktiram. :rofl
e bas da vidim koji ce da uspe da ga kontaktira,pa da podeli iskustva s nama.cik.
znaci,ovo o cemu sada pricam je bilo pre,verovatno jedan od razloga koji je izazvao
nervozu na visim nivoima.zima 2000 i neke.secam se da je bilo hladno.primetio sam kad
sam se probudio da sam prilicno odmoran, ispavan,i zamolila me supruga(koja je u to vreme
bila jos uvek normalna) da je odvezem na posao.nema problema,idem.nekih 2 km,sam vozio
kako treba,i tad sam primetio da ...ubrzavam.pogled,misli,osecao sam se mocno,kao da
sam najmanje 10x brzi od okoline.to mi je bilo sumnjivo,i sto je jos gore,na ulici sam
video ljude koji su takodje bili normalni spolja,ali su na neki nacin osetili moje ubrzanje,
i gledali su sa neskrivenom mrznjom u pravcu mog auta.jos sumnjivije.nekako sam stigao
do mesta gde zena radi,nista joj nisam pricao,jer zene neke stvari ne treba da znaju, :-"
otisao sam normalno po kafu da iskuliram,dok ona uradi to sto treba,sve se mislim,nesto
sam poremecen.bio sam i dalje prilicno ubrzan,ali to nije ono najgore.u jednom trenutku,
je nesto :tongue: ozivelo u meni.u predelu slezine,je zakucalo jos jedno srce.sve jace,
i jace.osetio sam da neko ili nesto preuzima kontrolu nad mojim telom.poceo sam da
se gubim,cao odoh ja.delicima svoje izjebane svesti sam poceo da se hvatam za vidljivu
okolinu,i uradio sam ono sto sam,eto znao u to vreme.Gospode Isuse Hriste,pomiluj me
Gresnog.poceo sam da se molim u sebi,kao kad mantram,vezivajuci se i verujuci u te reci
da mogu da pomognu.sto se vise smanjivao taj osecaj,meni se vise vracala moja svest,
dok eto nijesam totalno uspostavio kontrolu nad sobom.otkucaji drugog srca su prestali,
i ja sam eto zapanjen,svime time,posle otprilike 1 h bio i dalje ja.primetio sam da je par
ljudi,u vreme moje borbe sa sobom?proletelo pored mene,nekako sam u to vreme,
zamislio da su oni cekali to,da preuzme kontrolu.aaaaaaah daaaa.sve vreme mi je neki
glas saopstavao da treba da se opustim,da se predam,da nema smisla da se borim,nemoj
da se molis,kaze,nemoj to da radis.O samoj molitvi i Isusu necu da polemisem,jer to
nema veze sa svime ovime.Meni je tada vera pomogla,i bilo bi s moje strane glupo
da pocnem da ogovaram bez obzira sta mislim o samoj veri.to bi ipak bila druga tema,
zar ne???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned dec 19, 2010 2:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
i vi ljudi verujete u ono sto pisete?
NE; mi to zivimo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned dec 19, 2010 2:58 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Znaš, ovo drugo srce koje spominješ kod slezene, to bi trebao po onome što ja znam biti ošit (opna koja dijeli plučni od trbušnog dijela unutrašnjosti tijela).
Ošit se voli ritmički trzati prema gore kad se dešava da izlaziš van iz tijela, bilo prirodno, bilo da te netko čupa van i ulazi u tvoje tijelo.
To kad se počne trzati onda baš imaš razloga za pomisliti O ŠIT! jer nije nimalo ugodno, gura i srce gore.
Jesam duhovit? :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned dec 19, 2010 4:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
promatrač je napisao/la:
Jesam duhovit? :)


aha.ja sam se nasmejao.znaci mislis da mi uslo "nesto"?
doduse,tad se bas i nisam smejao.posumnjao sam na opsednuce,
ali ono sto buni, je fizicka manifestacija.govorilo se o ubrzanju,tako sam ja to
doziveo.sad sam opet spor,fala bogu.
fala drug. :angel4: :evil: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned dec 19, 2010 6:55 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ne mislim da je ušlo nešto, to bi ti znao da je ušlo ali ne po tom još jednom srcu, jer to je prirodna reakcija tijela kad ulazi u budno sanjanje ili to neko specifično izmjenjeno stanje svijesti.
Fizička manifestacija se može objasniti tako da se kaže da je materija tvojeg tijela je povečala frekvenciju i prišla bliže energetskom obliku postojanja, promjenio si brzinu.

Materija je takođe energija, ali normalno vibrira tako nisko da je kruta.

Ja bi se čak usudio reći da si možda bio na korak do onog knjiškog castanedijanskog viđenja, piše u knjigama da se treba biti "brz" da bi se "vidjelo". Otud valjda i plava zraka (kao viđenje).

Pročitaj kad stigneš Unutrašnji Oganj (pa onda i sve drugo), možda se iznenadiš koliko će ti sve biti poznato.
Knjiga nije duga za pročitati, ima onaj ogromni font i nije debela.

U slučaju da netko baš hoće unutra onda će te prvo kompletno istjerati van i skužit ćeš da je netko "kraj" tebe. To se večinom dešava na spavanju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned dec 19, 2010 8:28 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
e jesi u pravu,desava se na spavanju.imao sam par iskustava s time...
nego za ovo vidjenje energije,bas interesantno,jer jesam "video" kako
to funkcionise,tj. putuje po el.zicama,kao neka svest,mislim kao kad
je el.en. ziva stvar,ima deljivu svest,i neznam, tako je to mutno,ni sam
neznam puno o tome,to su samo delici koji su stizali kao slike.
ma ja u to ne verujem,jer tesko da iko moze da zna kako funkcionise
ta civilizacija.mozda kad bi se javio neki insajder...ali ni tad im ne bih
verovao.vremenski sam za sad veoma ogranicen za citanje,ali naci cu vremena
da proucim malo bolje kastanedu.izgleda da ih je taj coek ubo u centar.
nisam video tu pl.zr.vise figurativno...ali to je vec druga prica,i ne bih o tome.ali to je dovoljan dokaz bio za
mene da je tehnologija podloga za manipulaciju.i to ne znaci da je sve tehnoloski
proizvod.neke stvari postoje,pre tehnologije,i postojace i kad ista nestane...ali,
znades ti to vec i sam...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned dec 19, 2010 11:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
složio bih se s vama, pogotovo kad govorite o ovim "blokadama" kada se pokušava nešto pročitati na tu tematiku, saznati ili ono najgore poduzeti...počinju utjecaji koje vaćina ljudi podrazumijeva pod "lošu sreću", "peh" ili nešto treće...događaju se loše stvari, neke stvari koje se inače ne događaju ili pak neke koje su previše "slučajne" da bi bile slučajnost, a sve direktno ili indirektno vezane za nekakvu "interakciju" sa anorgancima...

_________________
holografski svemir - svemir u kojem je vrijeme iluzija,a stvarnost ništa više od umom stvorene slike...

http://s3.ba.battle-knight.org/index.ph ... f=MTAyNTQw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon dec 20, 2010 8:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Syon je napisao/la:
složio bih se s vama, pogotovo kad govorite o ovim "blokadama" kada se pokušava nešto pročitati na tu tematiku, saznati ili ono najgore poduzeti...počinju utjecaji koje vaćina ljudi podrazumijeva pod "lošu sreću", "peh" ili nešto treće...događaju se loše stvari, neke stvari koje se inače ne događaju ili pak neke koje su previše "slučajne" da bi bile slučajnost, a sve direktno ili indirektno vezane za nekakvu "interakciju" sa anorgancima...


Kad se pocne nesto poduzeti u vezi blokada, tad je utjecaj "losa sreca", "peh", ili nesto trece, bas ono sto nam je potrebno. Blokade nebi ni bilo da nije nesto lose u nama sto nas blokira.

Napadi aroganaca(letaca), mogu nas zarobiti ili osloboditi.

Kaze se da vraga navise pravi bjesnog cinjenica da cini bicima dobro, iako pravi lose.


"Mephisto je dio one sile , koja neprestano zlo hoce ali samo dobro stvara. Goethe - Faust"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet dec 24, 2010 7:57 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Noćas bilježim "pojačane aktivnosti" raznih prisustava, sjena, uplitanja u stvarnost, itd...
s time da su prisutne dvije strane, jedna kod koje se nudi bezvremeno utoćište u slučaju najgoreg i druga koja radi o glavi.
No, sve je za sad u glavi. :love10: :):):)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet dec 24, 2010 9:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
promatrač je napisao/la:
Noćas bilježim "pojačane aktivnosti" raznih prisustava, sjena, uplitanja u stvarnost, itd...
s time da su prisutne dvije strane, jedna kod koje se nudi bezvremeno utoćište u slučaju najgoreg i druga koja radi o glavi.
No, sve je za sad u glavi. :love10: :):):)

Potvrđujem.
Snovi su mi tako obojeni bili sinoć.
Jedan me je sjekirom ganjao, prethodno me gadno posjekao, onda me pratio i na kraju se ja probudio od straha.
Baš bi je bilo žao što se nisam probudio u snu da ga sredim.
By the way, već par noći sanjam malo nezgodne nezgode...

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet dec 24, 2010 9:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
promatrač je napisao/la:
Noćas bilježim "pojačane aktivnosti" raznih prisustava, sjena, uplitanja u stvarnost, itd...
s time da su prisutne dvije strane, jedna kod koje se nudi bezvremeno utoćište u slučaju najgoreg i druga koja radi o glavi.
No, sve je za sad u glavi. :love10: :):):)


složio bih se o tim pojačanim aktivnostima...ja sam se prošlu noć jedva "otrgnuo" iz sna...

_________________
holografski svemir - svemir u kojem je vrijeme iluzija,a stvarnost ništa više od umom stvorene slike...

http://s3.ba.battle-knight.org/index.ph ... f=MTAyNTQw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub maj 28, 2011 4:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Pozdravljam sve na forumu. Nisam se predstavljala jer nemam ništa posebno reći o sebi. Evo da napišem nešto o iskustvima sa anorganskim bićima. Ja ih još zovem i duhovi jer mi je malo ružan ovaj naziv-anorganska bića. Najčešće ih primjećujem u snovima, ali ih viđam i kad sam budna. Moram priznati da kako vrijeme prolazi, ta bića su sve prisutnija. U snovima vidim da vrlo često preuzimaju lik neke osobe, i to najčešće nekog koga poznam. Na taj način mi znaju ukrasti nešto energije jer ih ne prepoznam uvijek. Na početku mislim da mi je to prijateljica, dečko ili mama, a onda shvatim da se radi o duhu. Dok dođem do tog zaključka duh već neko vrijeme hoda kraj mene i krade mi energiju. Opet, sa druge strane, svaki put mi pokaže nešto novo. U zadnjem snu smo hodali po rubovima krovova i dugo visili na samom rubu. A prekjučer se je to anorgansko biće premetnulo u prekrasnu sliku sa redovima origamija. Zna se dogoditi da kada ga prepoznam samo naglo skoči u zrak i nestane na neko vrijeme. Onda se ponovno pojavi, ali kao nešto drugo. U svakom slučaju stalno je prisutan. Vidim da na forumima ljudi isto kao i ja, muku muče sa snovima, lucidnim snovima, duhovima, astralima i drugim neobičnim pojavama i prostorima. Možda je kad govorim o sanjanju najbitnije se sjetiti da je to san i osvrnuti se oko sebe nebi li tako zamjetio neobičnu pratnju. Primjetila sam da i kad uđem u neke druge svijetove, i tada me slijedi bar jedno anorgansko biće. Izgleda da ih se nemoguće riješiti. Eto, nadam se da sam sa ovim postom unijela malo energije iz sanjanja koja je meni osobno osvježavajuća i pozitivna.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned maj 29, 2011 9:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 25, 2011 8:07 am
Postovi: 83
mala_medvjedica je napisao/la:
najbitnije se sjetiti da je to san i osvrnuti se oko sebe nebi li tako zamjetio neobičnu pratnju.

Bas juce onako na granici usnulisti gledam neke nepoznate ljude face koje mikad nisam vidio priblizim im se toliko blizi lica da vidim zjencu oka prestvarno izgledaju. U tom trenu sjetih se savjeta izazivaca smrti iz "umjetnosti sanjanja" i pokazem mali prst da zelim vidjeti energiju tog bica. Cim sam to uradio sve se zacrnilo i odjednom su prolazili istim pokretima ali u nekoj zuto zlatnoj boji koja se je mjenjala u azurno zelenu, uglavnom boja nevjerovatna, u tom sam trenu tocno znao ime te boje sad se vise nemogu sjetiti. Te boje sam i nekad znao gledati prije ulaska u san i nisam znao sta je.

Dali netko zna na koji nacin im se uzima energija a da svoju ne dajemo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned maj 29, 2011 11:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Te lijepe boje prije spavanja su jedan od načina kako ti se anorgansko biće može prikazati. I ja ih non-stop gledam, a kad se jako opustim onda znaju biti još intezivnije. Meni se čini da duh time pokušava privući pažnju na sebe i da se može dogoditi ako je čovjek neoprezan da prođe kroz to biće i tamo ostane zauvijek. To te duh pokušava uloviti.

Mislim da nema potrebe uzimati njihovu energiju kad je već uzimaš ih njihovog svijeta. Da ti ne uzimaju energiju trebao bi biti svjestan da sanjaš svaki put. I mene to malo brine jer znam da je dovoljno lukav i da vreba i najmanju priliku da mazne energiju. Još se namjerno preobrazi u nekog meni bliskog i onda ponekad zaboravim da je to duh. I tako mi se uspije dovoljno približiti da uzme malo energije.

Trebalo bi svaki put od početka do kraja sna biti svjestan da sanjaš. To je očito teško, ali nadam se da i tebi i meni (i drugima) tako nešto može biti izazov.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned maj 29, 2011 10:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 25, 2011 8:07 am
Postovi: 83
mala_medvjedica je napisao/la:
i da se može dogoditi ako je čovjek neoprezan da prođe kroz to biće i tamo ostane zauvijek. To te duh pokušava uloviti.

Mislim da nema potrebe uzimati njihovu energiju kad je već uzimaš ih njihovog svijeta. .


Kakmislis da se projde kroz njega?
Cini mi se da je neka membrana izmedju nas dogodilo se nekoliko puta da se zalete u mene al se i odbiju, najvjerovatnije u stjenku cahure a ja ih onako promatram iznutra.

Pa DJ u umjetnosti sanjanja negdje spominje da carobnjaci tamo moraju boraviti da bi od tamo uzimali energiju koju trebaju da bi mogli uopce sanjati ( svjesno ).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon maj 30, 2011 11:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Ne postoji nikakva membrana između tebe i anorganskog bića. Barem su oni oslobođeni tih fizičkih ograničenja. Mi možda imamo membranu u smislu fizičkog tjela, ali oni nemaju tjelo.

Možeš bez problema proći kroz njega jer sam duh može biti prolaz u druge svjetove. Međutim, ako to napraviš više nema povratka u ovu dimenziju.

Budi oprezan kad ga vidiš kao skup prelijepih boja. Kao da onda stvara nekakav prostor, a u taj prostor se lako ulazi. Isto se može desiti i u sanjanju.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz