Sada je: pet apr 19, 2024 5:17 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned feb 22, 2009 9:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
EgoDijagnosticar je napisao/la:

Da zaveo mi naslov. :D

:lol: A niš, barem je prvi post o njima.

EgoDijagnosticar je napisao/la:
Inace ako ih ne vidis vec u sanjanju, mozes biti svestan njihovog prisustva u svakodnevici. Pa su onda svi oni isti barem na pocetku...


Zapravo prilično se razlikuju. Voladorese ponekad možemo osjetit (vidim da su ih i ljudi bez direktne sposobnosti viđenja naslutili, među takva iskustva spada i moje i sva ostala na forumu) no, iako nevidljivi, u praksi oni su duboko ukorijenjeni u naše živote i možda su dijelom i krivi/zaslužni za ovo što jesmo. Dok "anorganci" (sanjalački) faktički ne postoje u našem svijetu odnosno na našem položaju skupne točke. Mi dolazimo k njima i jako su vidljivi i s njima je moguće uspostavit puno direktniji i prisniji kontakt. Oni nas također hoće izmanipulirat no iz drugih motiva i na drugačiji način. Oni ne utječu na nas inače al nas hoće ZASTALNO, a ovi drugi malo po malo :-)

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 24, 2009 12:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 29, 2008 9:19 pm
Postovi: 132
Haj

.. znaci izdvojio si Zutog :D - vis ke zanimljivo,taman smo bili spikali o tome..


Sta bi znacilo 'iznad nasih energ. mogucnosti' ? don Huan je negdje rekao da se od trenutka izdvajanja nadalje sve odvija koristenjem njihove energije..

Ono s jezikom moguce stvarno da je stvar praxe - jedna osoba pretpostavlja da su ti neki trikovi koje dobijes od anorganaca osobne prirode, tj. ne moraju funkcionirat za savakog- ja bih ipak rekla da su univerzalni, stanoviti centri se kod svih nalaze otprilike na istom mjestu, pa....

Dakle, po pitanju sex energy- stednja.. :roll: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 24, 2009 11:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
OMEN je napisao/la:
Haj

.. znaci izdvojio si Zutog :D - vis ke zanimljivo,taman smo bili spikali o tome..


Da jebemti! :-) Super je bilo. Točno kao u knjizi. U milimetar.

OMEN je napisao/la:
Sta bi znacilo 'iznad nasih energ. mogucnosti' ? don Huan je negdje rekao da se od trenutka izdvajanja nadalje sve odvija koristenjem njihove energije..


Nisam siguran no mislim da je riječ o tome da su takva bića previše visoke razine energijeu odnosu na ovu našu. U odnosu na nas vibriraju pre jako pa imamo problema uspostavit s njima kontakt. Nismo energetski kompatibilni. S druge strane "anorganci vulgaris" su nam relativno bliski, i energetski i ..."psihološki" (ili je to ista stvar) zato se i međusobno privlačimo.

OMEN je napisao/la:
Ono s jezikom moguce stvarno da je stvar praxe - jedna osoba pretpostavlja da su ti neki trikovi koje dobijes od anorganaca osobne prirode, tj. ne moraju funkcionirat za savakog- ja bih ipak rekla da su univerzalni, stanoviti centri se kod svih nalaze otprilike na istom mjestu, pa....


Treba vježbat i istraživat. Odnedavno u snovima radm eksperimente, ponašam se kao beba u običnom svijetu. Dakle dal stvari padaju na pod kad ih podigneš pa pustiš (mislim da da) dal se razbijaju kad ih tresneš o nešto (da!) dal možeš utisnut nešto u sebe, proć kroz sanjalačku tvar kao duh (ne) i slično.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 02, 2009 1:08 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 29, 2008 9:19 pm
Postovi: 132
Dreamways:

Here is a link to a good documentary on the Incas "tonal" existence:

http://www.youtube.com/watch?v=XXY5S-QDTIE

What I have see of their dream work is that they rebuilt the entirety of

Machu Picchu within dreaming, with the addition of a huge golden spire at

its center. The spire is what you see first and it attracts your dreaming

body like a magnet. From there you can float down to the city, which gold

clad and vibrant and full of people. The spire that they made in dreaming

is their crowning achievement though, because it is trans-dimensional,

and parallel to vast energies of the dream-realm spot upon which it was

built. That spire, on the simplest level, represents the mind of the

dreaming body. On a much greater level, it is in sync with all human

dreaming, these guys actually found a place in dreaming which channels

the collective human dreaming mind. Even for sorcerers, this is like

science fiction, but I can say for sure that I have seen and felt it and it is

real. So, there's nothing really new under the sun, our ancestors have

already done it all, as far as dreaming goes. An exercise you can do just

by visualizing the spire, for equanimity, is to let yourself feel the spire of

the city as the center of your own dreaming body. Then just imagine you

are that gigantic being, slowly turning to view the serene skyline around

you. If you sync up correctly, you can feel the dark green energy

currents hidden beneath the shining gold city.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 09, 2009 10:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
OMEN je napisao/la:
Dreamways:

Here is a link to a good documentary on the Incas "tonal" existence:



Dakle sanjački arhitektonski inženjering. Fascinantno, što da ti kažem. Postignuća stare šamanske loze, još dok je evoluirala kroz toltečka društva od plemenskih liječnika i brujosa do visokih ratnika svećenika u službi kraljeva i dok nisu prezali ni od žrtvovanja ljudi ni od bilo koje prakse koje bi potencirala njihovu moć i znanje su fascinantni čak i po Don Huanovim standardima, a kamoli po našim ;-). Priče Don Huana o cijelim gradovima koji su isčezli na različitim pozicijama skupne točke i otišli u "nepoznato" nama danas zvuče kao čista znanstvena fantastika iako su najvjerovatnije potpuno istinite. Mi smo danas otišli na mjesec s našom tehnološkom paradigmom no ti ljudi su sa svojom duhovnom paradignom u neku ruku postigli puno, puno više.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 13, 2009 10:55 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 29, 2008 9:19 pm
Postovi: 132
.... jedan inspirativan spot za sanjace :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=lGSnTFX_lzQ


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 26, 2009 12:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 29, 2008 9:19 pm
Postovi: 132
Drvo Zivota

http://sorcery.yuku.com/topic/1363/t/Th ... tml?page=1


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 19, 2009 7:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 29, 2008 9:19 pm
Postovi: 132
http://nagual.yuku.com/topic/611/t/Pure ... eings.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 19, 2009 8:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
omen
Citat:
http://nagual.yuku.com/topic/611/t/Purebred-Human-Beings.html


gotovo sam siguran da sam jednom između dva sna vidio nešto što je jako sličilo slikama na vrhu tog foruma ..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 19, 2009 9:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 29, 2008 9:19 pm
Postovi: 132
Dreamways je simpatizer Inka sanjackog svijeta - treca figura je Viracocha


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub jun 13, 2009 11:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Pozdrav svima na ovoj temi.
Imam pitanja u vezi anorganaca.

Stvar je ta da su tri komada od njih dosli kod mene kroz snove u doba kad nisam ni znao za njih niti za knjige od carlosa.
Bio sam veoma mlad u to vrjeme, i jos danas se sjecam prvog sna kad su dosli u moj san, ili su ga oni napravili.

Nekoliko vremena, mozda koja godina su me stalno ganjali u snovima, isli su mi na zivce, bio sam ljut na njih, znao sam da to nije nista iz mene ili od mene.

Nakon nekog vremena, krenuo sam iz dnevnog boravka u svoju sobu da odem spavat, u tom momentu kad sam otvorio vrata svoje sobe sam primjetio da su ta bica koja su me do tad ganjali u snovima, da su sad u mojoj sobi, par sekundi sam stajao na vratima, znao sam da su tu ali ih nisam vidio i napravih se lud da nema niceg, usao sam u sobu i radio sam sve kao i uvjek, legao sam spavat.
Od tog dana su mi bili u snovima i u javi i to sve nije bilo ljepo.

Nekoliko godina kasnije sam poceo citati knjige od carlosa i nakon nekog vremena sam sam o sebe imao lucidni san, imao sam ih prije, samo nisam se sam budio u snu. Kad sam imao taj lucidni san koji je s time zavrsio da sam se presretan probudio, tad sam vidio kako kroz prozor moje sobe ulazi neko bice, kao neki duh, bez oblika, prozirno ali ipak se je vidjelo da se odvaja od odostatka sobe, znao sam ta su to oni, samo ovaj put je to bice bilo genijalno prema meni i leglo je u moje tjelo, na ljevoj strani. usato sam i pogledao sam van kroz prozor gdje sam vidio tri ptice, znao sam da su to oni, dvije od njih su bile skupa a trece koje je bilo vece i jace, deblje je bilo iznad njih na zidu.

Od tog dana ih vidjam oko mene u javi u obliku zivotinja, ljudi, svjetlecih kugli, najvise su samo dva od njih a kad se i treci pokaze onda je on uvjek naj veci i snazniji. Do danas ne zelim nista od njih niti su losi ili dobri prema meni, puno puta su me upozorili i davali savjet bez da su nesto rekli.
Sad prije mozda kojeg mjeseca sam bio vani u prirodi i citao sam knjigu, pojavili su se, par metara od mene, svi troje i prvi put su govorili,jedan od njih je bio muski spol i ova jedna je stalno njemu govorila da ode kod mene, on je stalno krenuo ali kad sam ga pogledao tad su se okrenuli, sjeo sam u poziciju koju sam citao iz knjige od carlosa i nakon nekog vremena su otisli. Do danas im nisam mogao pogledati u oci kad su u obliku covjeka.

E sad se nadam da ce mi neko moci reci nesto o tome.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned jun 14, 2009 12:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
Pozdrav Vag.
Vrlo zanimljiva iskustva ti navodiš ovdje a opisuješ cijeli fenomen tako šturo.
Ja bi te još malo propitao hrpu raznih pitanja u nadi da će ti se malo rezvezat jezik i da ću napipati nešto bitno. Pa ćemo konačnu ocjenu stvari i "stručno" mišljenje :) ostaviti za drugu poruku. Može?



Vag je napisao/la:
Bio sam veoma mlad u to vrjeme, i jos danas se sjecam prvog sna kad su dosli u moj san, ili su ga oni napravili. Nekoliko vremena, mozda koja godina su me stalno ganjali u snovima, isli su mi na zivce, bio sam ljut na njih, znao sam da to nije nista iz mene ili od mene.


Da li si sanjao lucidno (svjesno) u to vrijeme? Da li si se bavio kakvom drugom magijskom praksom, makar i beznačajnom kao što je dječje prizivanje duhova? Kakav su ti osjećaj u snovima uzrokovala ta bića? Pokušaj se sjetit. Da li si ih viđao kao osobe ili kao stvari u snovima? Jesi li doživljavao napadaje intenzivnog straha ili napada od strane bića? Kao grabljenje, pritiskanje, udarci ili slično?


Vag je napisao/la:
Od tog dana su mi bili u snovima i u javi i to sve nije bilo ljepo.


Na koji način nije bilo lijepo? Jesu se pojavljivali bez obzira na situaciju i druge ljude? Jesu dolazili povremeno ili stalno?

Vag je napisao/la:
samo ovaj put je to bice bilo genijalno prema meni


Na koji način? Opiši osjećaj.

Vag je napisao/la:
i leglo je u moje tjelo, na ljevoj strani.


Dakle ušlo je u tebe, kao? Kako si se osjećao dok je ušlo? Kakve su ti misli dolazile u glavu?


Vag je napisao/la:
usato sam i pogledao sam van kroz prozor gdje sam vidio tri ptice,


Koje vrste ptica? Ako neznaš vrstu opiši ih.


Vag je napisao/la:
Od tog dana ih vidjam oko mene u javi u obliku zivotinja, ljudi, svjetlecih kugli, najvise su samo dva od njih a kad se i treci pokaze onda je on uvjek naj veci i snazniji. Do danas ne zelim nista od njih niti su losi ili dobri prema meni, puno puta su me upozorili i davali savjet bez da su nesto rekli.


Ajde malo opširnije, molim te. U obliku kakvih životinja? Kakvih ljudi? Kakvih svjetlećih kugli? Točni ih opiši, oblik boju, veličinu. Što rade ti ljudi? Jel pričaju, komuniciraju? S tobom ili drugima? Mogu li ih drugi vidjeti? Jesu im uvijek iste face ili ne? Možeš ih slikati sa foto aparatom? Nemoj mi reć da nisi probao :wink:. Jel ti palo na pamet da odeš do njih i da im pružiš ruku onako veselo i bedasto "dobardaaan!" :D Jel ih često viđaš? Upozorili te na što? Kako su davali savjete i u vezi čega? Jesu savjeti bili korisni ili baš i ne? Kako to bez riječi? Daj nam čovječe malo materijala! :D Vidiš da smo na iglama!

Vag je napisao/la:
Sad prije mozda kojeg mjeseca sam bio vani u prirodi i citao sam knjigu, pojavili su se, par metara od mene, svi troje i prvi put su govorili,


Što su govorili točno, se sjećaš? Govorili su na tvojem maternjem jeziku, jelda?

Vag je napisao/la:
Jedan od njih je bio muski spol i ova jedna je stalno njemu govorila da ode kod mene, on je stalno krenuo ali kad sam ga pogledao tad su se okrenuli, sjeo sam u poziciju koju sam citao iz knjige od carlosa i nakon nekog vremena su otisli.


Dakle ovaj veći je muško? Kako znaš? Koju poziciju si sjeo?

Vag je napisao/la:
Do danas im nisam mogao pogledati u oci kad su u obliku covjeka.


Zastrašujući su, jelda? Zajebana rulja. Pored njih se osjećam kao mačić, jučer izležen.

Ajde, piši, piši. Tvoje iskustva su dragocjena, iako se to možda tebi ne čini sad tako :) . Jesi čitao umijeće sanjanja? Jesi pokušao radit nešto po tome?

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned jun 14, 2009 1:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Pozdrav.

Neznam bas sta je sturo.

Ali u to vrjeme kad su se pojavili u snovima, tad nisam zvao nikakve duhove niti sam to radio do danas, isto tako nisam pravio nikakve tehnike, bio sam samo malo ludji mladic na svoj nacin, imao sam koji 16 g. jedino sto su me odmalena zanimale duhovne stvari.

Lucidne snove sam imao od malena ali uvjek sam se probudio u snu jer se nesto desilo sto nemoze biti, pa sam mislio to je san, ali nije to bilo bas sad toliko puno ali ih je bilo.

Od prvog sna kad su dosli su bili bez forme, samo me je neko pratio u snovima i osjecaj je bio ogroman strah koji me je uvjek terao u akciju a akcija je bila izpocetka da sam bjezao i stalno sam se okretao da vidim ko me to ganja. Nisu me dirali, bili su dalje od mene, kao da uspjevam im pobjec.

Sve dok nisu dosli u javu i tad su isto bili samo u sobi dok nisu poceli me u javi zaledjivat, nisam se mogao micat, niti vristat i u tim momentima sam pravio kao neki pritisak dok nisu pustili. tad sam bio ljut na njih, nisam imao pojma sta su i rekao sam jednoj prijateljici o tome koja je bila starija od mene i imala je znanja o wicca. Rekla je da je to modza nesto nesvjesno iz mene, nesto sto moram osistiti, bio sam 1000 posto siguran da to nema nikakve veze s menom ili da je od mene. I tad sam ljuto rekao da su kukavice i da se pokazu i neka se bore ili sto vec, nakon nekoliko dana su se pokazali u javi ali opet ih nisam vidio ali ovaj put je njihovo prisustvo bilo jace i napad je bio jaci.

Nakon nekog vremena sam rekao da kad opet budu dosli da cu se jednostavno pustiti da vidim sta ce biti, isto tako par dana kasnije su me vukli i to sam osjetio izmedju plecke kako me vuku van iz tjela, taj put sam se morao boriti kao lud, mislim moj pritisak koji sam pravio je bio ovaj put ogroman i borba je duze trajala nego inace, ali su pustili. Jednom su tako lagano dosli i polagano su od noznih prstiju krenuli prema gore, veoma sporo, kad su mi dotakli nozne prste je bilo kao da me hladan vjetar dotakao.


A kad sam tad nakon citanja knjiga od carlosa sanjao prvi put svjesno sam od sebe tad su bili sretni kao i ja,kao da su mi htjeli reci super si to napravio, a u tom snu su mi oni pomogli da si pogledam u ruke, jer u jednoj ruci sam imao pivo a neko cudno bice bez lica mi je dalo ruzu u drugu i ja sam tad skuzio da su m ruke zauzete, tad sam cuo kao glas koji je rekao pogledaj si u ruke, tad sam to i am ponovio i onda je jos jedan zenski glas rekao pogledaj si u ruke i tad sam to ucinio.

Ostala pitanja cu odgovoriti sutra.

Hvala ti za interes i odgovore koje cu dobiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned jun 14, 2009 10:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Pozdrav.

Od tog dana kad sam pogledao u svoje ruke u snovima i kad sam se probudio sav sretan, tad su prvi put prema meni bili super, nikakav strah ili panica, i legao je u mene na ljevoj strani, sta sam tad mislio ti ne mogu reci jer sam vald bio bez rjeci, samo sam osjecao srecu zbog lucidnog sna.

Od tog dana su bili oko mene u obliku ptice, koja ptica nije vazno ali je jedna koja je poznata.

Dolazili su u vise oblika i u situacijama, kad su bili ljudi oko mene ili kad sam bio sam, dali je bila noc ili dan.

Nisam nista htjeo od njih niti sam ih ikad sta zamolio ili slicno, ali su ipak dolazili i pomogli, kao naprimjer da sam isao na aeodrom a na putu prema tamo je bio neki kvar s vlakom i vlak je stao, skoro svi oko mene su isto trebali ici na avion i poceli su panicarit da ce zakasniti, kupili su kofere i zvali taksije i molili boga da ne zakasne. meni je vise manje bilo svejedno dali cu stici na vrjeme ili ne, izasao sam van iz vlaka i otisao u neku birtiju da nazovem kolegu, posto to nije uspjelo tad sam krenuo prema vlaku i pitao sam se dali sad da i ja se pocnem tamo gurati kod taksista da mogu doci na vrjeme ili sta, i u tom momentu je iznad moje glave proljetjela ta ptica, ne samo da je prepoznam kao tu pticu vec i znam da su to oni, ona je letjela prema vlaku i sjela je na njega, tad sam usao u vlak i sjeo sam i cekao, stigao sam na aeodrom tako da sam mogao ici svojim putem.
Bilo je vise takvih i slicnih prilika u kojim ja njih nisam zamolio nista ali sam se pitao kud ili sta sad i onda su se oni umjesali.

U obliku svjetlecih kugli sam ih vidio rjetko, par puta su bili na nebu, po noci, u visini kao avion, kad sam ih vidio znao sam da su to oni, jacina svjetla s kojim su svjetljeli sam osjetio u stomaku, solarpleksusu, i to se desilo koji dva tri puta i tad su svoju svjetlost pojacali dok nisu na nebu nestali, tako reci eksplodirali su u svjetlosti i moj osjecaj u stomaku je bio kao da cu i ja eksplodirat.

Jednom prilikom sam htjeo, prvi put, da nejedem nista 7 dana, 4 dan sam otisao s kolegama kod nekog covjeka s kojim smo isli igrat tenis, vratio sam se navecer kuci i odjednom sam dobio nevjerovatni apetit i cjela dusa mi je govorila da nesto pojedem, nisam znao sta cu i rekao sam glasno, pa sta da sad jedem i u tom momentu sam cuo vani u basti psa ovcara ( prije toga ga nikad nisam cuo) koji je zalajao, ok moze biti slucajnost, krenuo sam blize prozoru opet sam ponovio isti to, sta da sad nakon 4 dana da pocnem jest i opet je zalajo i kad sam pogledao kroz prozor sam izmedju drveca vidio svjetlecu kuglu koja je veoma brzo odletila. Poceo sam jesti taj dan a sutradan su mi kolege rekli da je taj tenis faca zavrsio u bolnici s upalom pluca. Imam vise takvih scena i sto vise o tome pisem vise mi dolaze na pamet ali bi bilo previse pisati o tome.


Kad su u obliku ljudi onda su uvjek drugacijih oblika i pricaju medjusobno ali im nisam cuo glas, uvjek kad dodju u moju blizinu tad se prave kao da su zauzeti i micu glavu od mene, tako im nisam mogao pogledati u oci, i uvjek kad su dosli u obliku ljudi tad sam se osjecao kao da sam u transu, bez misli ili nesto drugo, bio sam zacudjen i samo sam gledao i cudio se, osim ovaj zadnji put prije mjesec dana.
Tu su dosli kao tri klinca, dvije curice i jedan decko, par sekundi prije nego sto su dosli me je neko par puta dotakao po ramenu, ljevom i s ljeve strane su odjednom sjedili na klupi, smijali su se i ponasali kao djeca, bila su sva tri muslimani ( u zadnje vrjeme se puno interesujem za njihovu vjeru, sufis) osjetio sam da su to oni ali ipak moj ego je mi rekao ne to su neka djeca, samo sto sam osjetio da zele nesto od mene, dosao mi je momenat da se dignem i da krenem prema njima i kazem sta je sta hocete klinci ali nisam, stalno su se smjeskali i kad sam ih pogledao tad su okretali glave i smijali su se kao djeca, poceo sam dalje citat knjigu bez da toj djeci dajem paznju ali onda sam cuo kako pricaju kao da sam pokraj njih i ova jedna cura je decka nagovarala, de idi kod onog covjeka, pa pitaj njega, onda opet nista, vidim da nesto pricaju medjusobno ali ih necujem, tad sam sjeo u poziciju desna noga s koljenom na grudi a sjeo sam na ljevu, to mi je tak i tak omiljeno sjedenje. Oni su nastavili dalje svoje akcije i opet sam cuo kako mu cura kaze ajde idi kod njega ajd vec jednom, kad sam pogledao vec je bio blize meni nego prije toga, ali kad sam pogledao u njega tad se je okrenuo i posao prema svojim kolegicama, treca cura je bila mala debela s bjelom maramom ona nije nista govorila, druga cura koja je imala dugacku crnu kosu je bila ljepa i zivahna a decko mali vrag koji hoce da se pokaze pred curama. U toj cjeloj akcji sam vidio kako neki stari djeda ide prema toj klupi, pogledao sam djedu u oci i on meni, pa na klupu gdje sjede oni pa oopet djedu i tako par puta, htejo sam da vidim dali ih djeda vidi ali on je pogledao par puta prema klupi jer sam i ja stalno pogledao u njega pa na klupu, ali kao da nije nista vidio i prosao je pokraj njih bez da ih primjecuje ili pogleda, svi troje su mirno sjedeli kad je djeda prosao. Odlucio sam da ustanem i odem kuci, u tom momentu su oni svi troje ustali i krenuli su u tom pravcu u kojem je taj decko htjeo ici kad su mu rekli de idi kod tog covjeka, a to je bio malo dalje iza mojih ledja, pogledao sam za njima kako idu tim pravcem, poceli su trcati i taj nacin kako su trcali je bio strange, kao da je trcala jednaa osoba a ne tri razlicite. Nestale su iza grma i to je to, koji minut kasnije sam krenuo u suprotnom smjeru i okrenuo sam se jos jednom i vidio da tamo gjde su oni otrcali da mi je tu je dan kolega koji me je pozdravio, pozdravio sam i ja njega i otisao sam kuci, pitao sam se dali su mi htjeli dati paznju na njega ali neznam niti me bas ne zanima.


Mozda je jos ovo vazno da je to sve pocelo prije kojih 16 godina do sad i u to vrjeme sam im jednom rekao kad su bili iza mene u obliku te ptice u kojoj skoro uvjek dodju kod mene, rekao sam glasno, ja sam slobodno bice koje ima pravo biti ovdje kao i vi i ja vama nemogu nista zabraniti niti vi meni jer smo svi stvoreni od boga i imamo oboje pravo biti ovdje gjde jesmo, tad je ta mala ptica poletjela ali je imala sjenu kao da je jumbo jet i nestala je, par sekundi poslje tog je na tom mjestu dosao jastreb ili neka slicna ptica koja je tu letila, opet sam se samo pokupio i otisao svojim putem.

Isto tako ako odem na neka mjetsa u prirodi po noci da tu isto budu neka bica koja se pojavljuju samo znam da to nisu ta tri koje dolaze kod mene i u tom svemu sam skuzio da ja tu nemogu nista puno cinit jer i oni imaju pravo iasto kao i ja da budu na ovoj planeti ili ko zna sta, samo sto mi je to sve malo cudno kako se ponasaju i kad se ljudi tako prema meni ponasaju tad ih odjebem nabrzinu i tako je i s njima, glup mi je nacin od njih. Jednom sam im isto rekao da ne zelim nista od njih i mozda vise od godinu dana se nisu pojavljivali ali ipak su jednog dana dosli. Sad u zadnje vrjeme dolaze opet u javi i snu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned jun 14, 2009 9:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
Zanimljivo iskustvo. Iako se sreću uglavnom u snovima i tako ih sreće većina ljudi u učenjima DH spominje se da te ova bića mogu pratit kanalima straha i u svakodnevicu ali i da se njihovi izaslanici (to su zapravo oni koji razgovaraju) mogu prikazivat i kao zgodne žene, don huanu se prikazivao kao stari fratar "koji ga je nasmrt plašio". Dakle ti si kao prirodni sanjač bio sklon za suradnju. Iako anorgance prvenstveno privlače razvijeniji sanjači koji su prošli koja ono vrata (svjesno mijenjanje sadržaja snova osnosno putovanje skupne točke metodom buđenja u novom snu, ali i raznim drugim metodama) izgleda da se ova bića odlučuju i za kontakt s nama i u raznim drugim prilikama iz samo njima znanih razloga (osobno znam za priče konkretno moje žene i moje bake koje su susretali ovakva bića samo to spada u priče o duhovima i ljudi to nemaju gdje klasificirati pa to obično i ne čine. tko zna koliko je ovakvih zaboravljenih iskustava oko nas). Vidim da se ti na njih često ljutiš i osuđuješ ih i slično, iako je teško to ne raditi mora ti bit jasno da oni pripadaju jednom sasvim drugom svijetu i sustavu svijesti. Teško je shvatit i razumijet i vlasitiog brata ponekad a di ćeš njih onda. Nama je vrlo teško pratiti motivaciju ovih bića i općenito se valja suzdržati u nametanju ljudske maske odnosa u odnose između nas i njih. Drugim riječima tvoja ljutnja nema smisla a često je baš ono što ne bi trebao napravit (hrane se jakim emocijama između ostalog, to ih privlači) Ovdje bi kakva star trek filozofija dobro došla (ako pratiš seriju shvatit ćeš) iako je star trek ljudska igra i to naivna neke temelje postavlja dobro. Dakle pokušaj imat otvoren um pri susretu ali uvijek budi na oprezu. Ova bića su mudra i prijetvorna. Mi smo za njih smpletoni ko iz filma glup i gluplji. Imaju način da te natjeraju da napraviš ono što njima ide u prilog. Uvijek treba bit budan. Ne bi bilo loše pročitat ni umijeće sanjanja od CCa. Više informacije svakako ne može škoditi. Ja bi to prvo napravio da sam na tvom mjestu.

Ta bića AFAIK od nas žele tri stvari, prvo su emocije, zato nas i plaše, drugo je izmjena energije, zato nas i hvataju, dave, guše i slično (no bez tvoje svjesne namjere mislim da mogu dobit samo komadiće ovako) i treće i najstrašnije je svakako ropstvo u njihovom svijetu, što im možeš dati samo svojim svjesnim pristankom unutar njihova anorganskog svijeta, izricanjem namjere. Ovo zvuči kao SF, znam ali ja i znam kakva je reakcije ovih bića bila kad sam im obećao da ću jednom možda razmotriti i mogućnost da dođem u njihov svijet, kad sve druge opcije budu iscrpljene. Onaj tko je vidio na svojoj koži i osjetio znat će. O ovome se ne može razmišljat racionalno. Može se samo osjetit i vidjet.

Prvo moraš pitat sebe što ti zapravo želiš. Tvoja vrsta saveznika (mislim da su vatreni, sudeći po osjećaju koji si opisao, hladan vjetar, no nisam siguran) je vrlo zgodna za sanjača koji želi napredovat kroz sanjalačke vještine koristeći pomoć i energiju ovih bića (malo ljudi to danas želi, toltečke metode su mračne i morbidne, baš kao što su i ova bića) i u tom slučaju će ti postat vjerni pratitelji i izvori energije no uvijek ćeš bit u poziciji lovine i potencijelne žrtve. Za koristit ova bića za svoju korist a ne potpast pod njihov utjecaj potrebna je umješnost najveće vrste, koju malo ljudi ima. Anorganski svijet zbilja je jedini raj za nas u ovom svemiru. Prilika takve vrste uvijek je prijetnja težnji slobode bilo kojem pojedincu, bez obzira koliko čistog srca krenuo na putovanje. Osobno ti mogu samo zavidjeti. Ako je vjerovat Dremwaysovoj klasifikaciji moja vrsta anorganaca su stari reptiloidni anorganci, krvoločni saveznici starih toltečkih šamana, rušilački moćni, agresivni, mračni i morbidni, slabo komuniciraju i općenito su relativno beskorisni za šamanska nastojanja. Energija im je narančasto-žuta a pojavljuju se u snovima u oblicima ljudi a ne predmeta. Tako da ti mogu reć da imaš sreću u nesreći, u neku ruku.

Ako te zanima obrana od njih, otkrio sam da nam oni u biti ne mogu ništa ako im mi to panikom ne dozvolimo sami, manipulacija našim strahom je najviše što mogu napravit. Mi smo zbilja odvojeni energijom koja se kreće različitom brzinom, evo ti izvatka iz mejla koji sam uputio nedavno;


Ovako, bio je to obični san a ne lucidni, ili bio sam mrvicu svjestan al ne
dovoljno, možda je tu bio i ključ. Sanjao sam ljude kako idu prema meni,
susretao sam ih kao na nekakvoj stazi, recimo ja skijam a oni stoje
sastrane, i čak i u mom sanjanju pomislio sam, ovo bi mogli bit anorganci
i malo sam se grčio i branio svaki put kad sam ih mimoilazio. A onda mi je
odnekud došlo u glavu, pa što ih se bojiš budalo, oni ti ne mogu NIŠTA,
bila je to ideja vezana uz onu što sam ti ispričao gore istinu da smo
odvojeni energijom koja ide drugom brzinom i da ne moramo imat nikakvih
dodirnih točaka ako ja tako napravim, i ond sam to napravio, zavrnuo sam
se u sebe i izveo nešto kao oklop, bio sam potpuno odijeljen od vanjskog
svijeta i sve veze koje imam i s njima su bile potpuno odrezane, barem
privremeno. Bio sam toliko jak da sam siguran da mi bilo koja vrsta takvog
biće ne bi mogla ništa u tom stanju, Imam teškoća ovo opisivat, kao da
mi se cijelo sanjačko tijelo povezalo snažno namjerom i stvrdnulo i
zavezalo u sebe poput oklopa. Bio sam neranjiv i jak, osjećaj je bio
izvrstan. Bi sam savšeno svjestan da mi u tom stanju ne mogu ništa i to
je bila moja izabrana istina koja je bila uvjeravam te apsolutno stvarna.
Tako funkcionira moć a moje energetsko tijelo je to znalo. Naravno, da
sam išao o tome razmišljat to nikad ne bi mogao napravit.

Znaš šta se desilo nako toga? Imaj na umu da je ovo još uvijek više obični
san nego lucidni, nazvao me otac na telefon (taj dan sam trebao ić kod
njih na ručak) i rekao mi da je u mene vrlo vrlo razočaran i tužan. Rekao
mi je da ne dolazim na ručak :-) Bio je povrijeđen i ljut i vrlo osoran.

Pogađaš tko je moj "otac" bio? :-)


Najbolje oružje protiv straha je već davno otkriveno u knjigama CCa no dok ga čovjek ne primjeni i sam se ne osvjedoči u njegovu moć teško može cijenit znanje koje mu je tamo preneseno (što je u biti velika istina koje se odnosi na čitav CC opus) Dakle ključ svega je, nastavit radit najobičnije svakodnevne stvari kao da se baš ništa ne dešava. Fućkat nešto kao da si bezbrižan, kao da se ama baš ništa na svijetu ne događa (možeš čak i glumit da se dosađuješ :) ) i koncentirat se samo na radnju koju si namjeravao obavit. Strah će jednostavno otići. Strah uvijek ode. Strah te ne može povrijedit, to samo mogu napravit tvoje akcije vođene strahom. Ako ti ne napraviš krivi korak, stah ti ne može ništa. Uvijek ovo imaj na umu. Oni se hrane pozornošću. Nemoj im je dati pa neće bit problema. Samo obrati pažnju na nešto drugo.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Zadnja izmjena: lone_bird; pon jun 15, 2009 8:40 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned jun 14, 2009 11:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Hvala ti za informacije.

Umjece sanjanja i ostale knjige su vec duze moji pratioci i citam ih uvjek iznova i nailazim stalno nove ifnormacije kao da ih citam po prvi put.

Posto vec oko 16 godina imam s njima kontakt tako sam i naucio da savladam svoju strah, ali tak i tak do danas ne zelim nista od njih, posmatram ih kao i sva ostala bica koja su oko mene, mislim na ljude,zivotinje, vjetar ili ostalo.

Volim slobodu i nikom je nemogu uzeti niti nedam da mi je neko uzme.

Ljut na njih sam bio ispocetka, sad sam vise u tome da se nekad pitam sta vam je, pa nejdem ni ja kod vas pa vam pravim neki sou, i rekao sam im da nezelim nista od njih i da nisam ni spreman s njima ici u kontakt.

Ali isto tako znam da ova prica jos dugo nije gotova. :-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon jun 15, 2009 10:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
To sto kazes u vezi tih anorganaca koji su s tobom u kontaktu i koji su narandjasto-zuto energije, dali su i oni isto iz tog istog svjeta kao sto su vatreni ili oni treci, mislim da je Don Huan za njih rekao da su vodeni?

Koliko uopce vrsta ima njih tamo?

Dali se mogu ta bica usporediti s Gin (Jinn) bicima koji se spominju u islamu, za njih se kaze da su stvoreni od vatre bez dima i da zive s nama na ovoj planeti i da imaju slobodnu volju, znaci da mogu biti zli ili dobri i isto tako imaju dugo zivotno doba?

Ti prepostavljas da su moji vatreni, znam iz knjiga da su oni tako reci bolji nego oni vodeni, znas li nesto vise o tome?

Ne zelim ici s njima u kontakt ali zelim saznati nesto o njima ali od ljudi a ne od njih. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 17, 2009 10:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
Vag je napisao/la:
To sto kazes u vezi tih anorganaca koji su s tobom u kontaktu i koji su narandjasto-zuto energije, dali su i oni isto iz tog istog svjeta kao sto su vatreni ili oni treci, mislim da je Don Huan za njih rekao da su vodeni?


Ne znam ti odgovorit na to pitanje previše dobro. Ekologiju anorganskog svijeta malo tko pozna, a izgleda da šamani i nisu bili previše zainteresirani za takva pitanja. Šteta.
Evo što dreamways kaže za njih (jedan jako napredni sanjač koji informacije obilato crpi od anorganskih bića)

Castaneda wrote:
"One of the strangest things dreamers find, which you yourself will find, is this third type of scout. The most ferocious scout hides behind people in our dreams. It's annoying that they are always associated with the dream images of our parents or close friends. Perhaps that's why we often feel ill at ease when we dream of them. A rule of thumb for dreamers is to assume that the third type of scout is present whenever they feel perturbed by their parents or friends in a dream. Sound advice is to avoid those dream images. They are sheer poison. Blue energy doesn't sizzle. It is like ours; it wavers, but it is blue instead of white. Blue energy doesn't exist in a natural state in our world."

"The deadly scouts of the third type are bright orange."

All I know about these guys is that they are the primitive allies used by ancient warring sorcerers. They require blood sacrifices and cannot advise you like a normal ally can. Think of it this way, if humans are mammals, then normal scouts are like birds and aggressive scouts are like reptiles. That template is found energetically and physically in this world and many others in a general sort of way. Inorganic beings are not really birds but they are energetically similar is some way. The aggressive, "reptile" allies are basically used as brute force and not for anything constructive. If a sorcerer is spilling the blood of anything in dealing with "spirits" then they are dealing with these types of scouts. Nothing good can come of it.


Vag je napisao/la:
Koliko uopce vrsta ima njih tamo?


Anorganskih bića? Vjerovatno ne manje nego organskih bića. :)

Vag je napisao/la:
Dali se mogu ta bica usporediti s Gin (Jinn) bicima koji se spominju u islamu, za njih se kaze da su stvoreni od vatre bez dima i da zive s nama na ovoj planeti i da imaju slobodnu volju, znaci da mogu biti zli ili dobri i isto tako imaju dugo zivotno doba?


Moguće da su stari narodi naslućivali ova bića no religijske klasifikacije po mome više odmažu nego pomažu. Nisu oni ni zli ni dobri ni manje ni više nego ljudi, Svatko gleda svoj interes.


Vag je napisao/la:
Ti prepostavljas da su moji vatreni, znam iz knjiga da su oni tako reci bolji nego oni vodeni, znas li nesto vise o tome?


Ne. No čini se da imaš jako dobru priliku za kontakt sa ovim bićima. Što znači da si vjerovatno i u većoj opasnosti od drugih ljudi. Morat ćeš sam odlučit kako ćeš se postavit u ovom slučaju, samo upamti, bez ambicije i bez straha.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 17, 2009 10:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Pozdrav.

Mislis da sam u vecoj opasnosti jer zele da budem u njihovom svjetu?

Ili na koju opasnost mislis?

Bez ambicije za njih ili na sta mislis?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 17, 2009 11:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
Vag je napisao/la:
Pozdrav.

Mislis da sam u vecoj opasnosti jer zele da budem u njihovom svjetu?

Ili na koju opasnost mislis?


Na to ali i ne samo na to. Suradnja s ovim bićima podrazumjeva vrstu zajedničke naklonosti i energetske ovisnosti s obje strane. Oni će se prilagođavat tvojoj osobnosti i željama. Uz to su mudriji od nas bitno, no ne mogu nas razumjet u potpunosti.

Vag je napisao/la:
Bez ambicije za njih ili na sta mislis?


Na DHov poučak da puteve u životu treba odabirati bez straha i bez ambicije.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz