Sada je: uto apr 23, 2024 10:34 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned jun 21, 2009 9:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 29, 2008 9:19 pm
Postovi: 132
Vag, zaboravio si spomenuti da tvoji kompanjoni imaju cak i vozacku dozvolu
i ponekad voze auto :lol:

zasto ti je bad reci o kojoj ptici se radi? jel neka od ovih... gavran,vrana,sova... lone bird? :lol:

jesi li ih ikada pokusao fotografirati,snimiti....? (hocemo dokaz,inace ti ne vjerujemo :mrgreen:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned jun 21, 2009 10:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
OMEN je napisao/la:
Vag, zaboravio si spomenuti da tvoji kompanjoni imaju cak i vozacku dozvolu
i ponekad voze auto :lol:

zasto ti je bad reci o kojoj ptici se radi? jel neka od ovih... gavran,vrana,sova... lone bird? :lol:

jesi li ih ikada pokusao fotografirati,snimiti....? (hocemo dokaz,inace ti ne vjerujemo :mrgreen:)



:)
Da imaju izgleda vozacku dozvolu, dva puta su imali auto.

Zbog ptice ne zelim reci koja je jer u njezinom obliku dolaze od samog pocetka i najvise su u tom obliku, to znaci za mene da su uzeli nesto sto ima veze s menom. Citao sam davno u jednoj indijanskoj knjigi od jednog samana da oni nikad nekazu drugom koja im je zivotinja kao totem, jer bi drugi onda mogli uzeti takvu jednu zivotinju i preko nje bi mogli stetiti tom covjeku, kuzis, to mi je razlog.

Inace nikad nisam dosao na ideju u tom momentu da pravim sliku od njih, iako sam imao mob. uz sebe. Ne mogu da ti objasnim ali svjet u takvim momentima nije bas kao kad nisu pokraj mene, zapravo ja sam tad drugaciji i ponasam se drugacije.

A zbog toga dali mi ljudi to vjeruju ili ne, to nece nista promjeniti na situaciji da su uz mene.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon jun 22, 2009 8:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
Vag je napisao/la:

:)
Da imaju izgleda vozacku dozvolu, dva puta su imali auto.


Koji? Samo nemoj reć da je bio kakav korejac ili još gore. :)

Vag je napisao/la:
kao totem, jer bi drugi onda mogli uzeti takvu jednu zivotinju i preko nje bi mogli stetiti tom covjeku, kuzis, to mi je razlog.


Sve je moguće no nemoj se opterećivat s takvim glupostima. Ljudi koji mogu takve stvari obično imaju pametnija posla nego da napastvuju ekipu s foruma, onako, iz zajebancije. MHO.


Vag je napisao/la:
Inace nikad nisam dosao na ideju u tom momentu da pravim sliku od njih, iako sam imao mob. uz sebe. Ne mogu da ti objasnim ali svjet u takvim momentima nije bas kao kad nisu pokraj mene, zapravo ja sam tad drugaciji i ponasam se drugacije.


To se inače zove mijenjanje položaja skupne točke. Neznam dal to radiš sam ili to rade oni. Čitao sam tvoj post "priče o moći" ovdje. Zanimljiv je onaj tvoj prijatelj koji ti je rekao da ćeš imat posla sa anorgancima i znao je sve one jezive stvari itd. No ti si naletio na njih i prije no što ti je on rekao, zar ne? Što nam još možeš reć o tom čovjeku, hoda li putem znanja, u kakvim ste odnosima, kakva su njegova daljnja iskustva s ovim bićima? Zašto su mu njegovi anorganci ukazivali baš na tebe? Čudno.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon jun 22, 2009 10:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
lone_bird je napisao/la:
Vag je napisao/la:

:)
Da imaju izgleda vozacku dozvolu, dva puta su imali auto.


Koji? Samo nemoj reć da je bio kakav korejac ili još gore. :)

Vag je napisao/la:
kao totem, jer bi drugi onda mogli uzeti takvu jednu zivotinju i preko nje bi mogli stetiti tom covjeku, kuzis, to mi je razlog.


Sve je moguće no nemoj se opterećivat s takvim glupostima. Ljudi koji mogu takve stvari obično imaju pametnija posla nego da napastvuju ekipu s foruma, onako, iz zajebancije. MHO.


Vag je napisao/la:
Inace nikad nisam dosao na ideju u tom momentu da pravim sliku od njih, iako sam imao mob. uz sebe. Ne mogu da ti objasnim ali svjet u takvim momentima nije bas kao kad nisu pokraj mene, zapravo ja sam tad drugaciji i ponasam se drugacije.


To se inače zove mijenjanje položaja skupne točke. Neznam dal to radiš sam ili to rade oni. Čitao sam tvoj post "priče o moći" ovdje. Zanimljiv je onaj tvoj prijatelj koji ti je rekao da ćeš imat posla sa anorgancima i znao je sve one jezive stvari itd. No ti si naletio na njih i prije no što ti je on rekao, zar ne? Što nam još možeš reć o tom čovjeku, hoda li putem znanja, u kakvim ste odnosima, kakva su njegova daljnja iskustva s ovim bićima? Zašto su mu njegovi anorganci ukazivali baš na tebe? Čudno.



Vise to ja radim, znam to po tome jer donosim sam svoje odluke, ali ipak nedolazim na ideju da ih fotografiram, vec jedino mi je u glavi koji kurac hocete od mene. Vid jednom sam bio u sumi i stale su sve tri u obliku ptice na zemlju, poredali su se kao trokut, tocno ispred mene, bas tako da sam ja gdje sam stajo pravio cetvrti dio tog trokuta, zapravo su to bila dva trokuta, napravili smo cetiri tocke s nasim tjelima, u tom momentu sam osjetio znaznu energiju i jedino sto sam tad napravio je bilo da sam se na to koncentrirao da razbijem taj oblik i tad su sve tri poletile, ne zelim nista od njih i oni to znaju jer im stalno to kazem ali ipak dolaze i rade ono sto rade.

To koja je ptica nezelim reci i nije vaznoi koja je, ako je vazno onda si izaberite koju.:)


To sa kolegom koji me zvao, u vrjeme kad sam bio mlad i kad mi je doslo to bice kao vampir u snove tad tog kolegu nisam poznavao, inace taj kolega je prvi put od mene cuo za tolteke i faca voli puno da se kurci, bilo sta on je najbolji, zato i nisam htejo vjerovat ka dme je nazvao sve dok nije rekao to za Joplin i kad sam to bice skuzio pokraj prozora da je znao gdje je. To bice nije bilo od tih koje ja poznam, energija je bila drugacija, neko vrjeme sam vjerovao da je to mozda neki stari crni carobnjak koji krade energiju, a kasnije sam cuo da bi to mozda mogao biti sukubus koji samo voli seksualnu energiju, ali nemam pojma. Tog kolegu sam sreo tjedan dana kasnije i posto sam znao da kad ja kazem evo padace kisa on ce namjerno reci ne nece, samo da bude u pravu, pa sam lagano poceo da kuzim sta ce reci zbog te veceri, on sam nije nista rekao, kao da nije nista ni bilo,m poceo sam ga lagano ispitivati dali zna da nesto i skuzio sam mu u ocima da nema pojma, nakon nekog vremena sam mu sve ispricao sta je bilo i faca je pao u jaku samovaznost, cak je neko vrjeme govorio da je nagual, cak me je opet jednom nazvao u noci da mi kaze da prica s mojim energetskim tjelom i da neka cekam na neki znak, rekao sam mu da ne sere jer je kasno i da sam ja dosao na zakljucak da je Carlos sarlatan i da uopce ne postoji nikakvi don Huan i ostalo i zanimljivo vise nitsta ne govori o tome i kontakt je sve manji, javio se neki dan jer je preselio u novi stan i pitao da dodjem u posjetu, nagulizam ga ne zanima vise, bar o tome nista neprica a ja to vise ne spominjem.


A da auti su bili Golf, prvi put plave boje valda 3 a drugi put bjele i izgleda da je bio prvi Golf:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 24, 2009 8:28 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned jan 27, 2008 6:25 pm
Postovi: 6
Ne vidim zašto bi ti anorganci iz snova djelovali u skladu s našom namjerom, slušali naše želje? to im piše u zakoniku nekom ili šta? Ako oni imaju slobodnu volju, kao što bića iz našeg svijeta imaju slobodnu volju da zakolju, pojedu i manipuliraju drugim bićem neovisno o njihovom mišljenju (sama definicija induvidue znači da biće djeluje neovisno o drugom). Zbog njihovog slušanja naših naredbi sumnjam u njihovu egzistenciju kao realnih bića iz drugih stvarnosti neovisno o mojoj mašti. Ako se nešto u mom snu ponaša onako kako ja želim tada znam da je to san, konstrukt moje mašte. Logično mi je ponašanje letača, ali anorganca iz sna ne. Nemam nekih sječanja da sam imao iskustva s njima, ali po pričama mi djeluju kao konstrukt uma sanjača koji je naravno pod razno raznim emocionalnim utjecajima i sistemima uvjerenja iz svakodnevnog života. Šta idu u njihov neki zatvor ako nas zarobe i jedu unatoč našem odbijanju? :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri jun 24, 2009 11:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
wedran je napisao/la:
Ne vidim zašto bi ti anorganci iz snova djelovali u skladu s našom namjerom, slušali naše želje? to im piše u zakoniku nekom ili šta?


Ne bi ti znao točno reć zašto, čak ni kako se to točno događa, no ljudi sa bitno većim iskustvom od mene su takve stvari ustvrdili dosta davno. Postoji faza ljudsko anorganske suradnje kad se takve stvari jednostavno ... događaju. Zašto to rade? Pretpostavljam ako ti odgovorim "jer to mogu" s odgovorom nećeš bit zadovoljan.

wedran je napisao/la:
Ako oni imaju slobodnu volju, kao što bića iz našeg svijeta imaju slobodnu volju da zakolju, pojedu i manipuliraju drugim bićem neovisno o njihovom mišljenju (sama definicija induvidue znači da biće djeluje neovisno o drugom). Zbog njihovog slušanja naših naredbi sumnjam u njihovu egzistenciju kao realnih bića iz drugih stvarnosti neovisno o mojoj mašti.


Sudiš ih prema vlastitom sustavu tumačenja. Možda oni nemaju niti približni koncept za "zakolju, pojedu i manipuliraju", možda bi ti trebao riječnik, leksikon i nekoliko sati da im objasniš šta ti pojmovi uopće znače. Dozvoljavaš sebi da previše predpostavljaš. Zapravo početne faze susreta s ovim bićima nemaju odlike "slušanja" s njihove strane bilo koje vrste. Riječ je o najtežem postojećem nesporazumu, gdje su bijes, očaj borba i napadi iskonskog paralizirajućeg straha sasvim uobičajena pojava. Barem u mojem slučaju.

wedran je napisao/la:
Ako se nešto u mom snu ponaša onako kako ja želim tada znam da je to san, konstrukt moje mašte.


Naravno, ali postoji jasna distinkcija objekata iz snova i anorganskog bića. Anorgansko biće osjetiš čitavim svojim tijelom. Kad ti se svaka vlas na tijelu počinje uzdizat, tu onda greške nema. Uzaludan je razgovor i umovanje po tom pitanju između mene i tebe. Kako to i obično biva, samo će te direktno iskustvo upoznati s tako jednostavnim a opet tako kompliciranim konceptom. Tu pretpostavke bilo koje vrste jednostavno ne nose težinu. Vidjet ćeš sam za sebe pa ćeš točno razumjet o čemu pričam, ako već hoćeš. Drugog načina bojim se nema.

wedran je napisao/la:
Logično mi je ponašanje letača, ali anorganca iz sna ne.


Ono što je logično za tebe za tvog brata/susjeda/prijatelja ne mora bit. Kako ćeš onda primjenit svoj sustav logike na nešto tako apsolutno strano?

wedran je napisao/la:
Nemam nekih sječanja da sam imao iskustva s njima,


Bez brige. Takvo iskustvo nikad nećeš zaboravit. Dok si živ.

wedran je napisao/la:
ali po pričama mi djeluju kao konstrukt uma sanjača koji je naravno pod razno raznim emocionalnim utjecajima i sistemima uvjerenja iz svakodnevnog života. Šta idu u njihov neki zatvor ako nas zarobe i jedu unatoč našem odbijanju? :)



To kako to tebi djeluje il ne djeluje uopće nije bitno. To spada u pretpostavke i osobno mišljenje. Koje u ovakvim i drugim stvarima nosi jako malu vrijednost. Samo iskustvo, ništa drugo.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet jun 25, 2009 11:46 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned jan 27, 2008 6:25 pm
Postovi: 6
Pa ok, slažem se s tobom, sve su to samo moje predpostavke, analiza stvari proizašla iz mog uma. Jedino je osobno iskustvo vrijedno, sve ostalo je samo priča. Međutim, bar u ovoj stvarnosti moram upotrebljavati logičan racionalan um, moram imati neke pretpostavke kako će neka stvar reagirati i izgledati nakon mog reagiranja ili nereagiranja zbog jedenostvanog razloga da preživim i organiziram svoj život da mi bude lagodnije jel.
Isto tako moram upotrebljavati um da bi napravio razliku od sranja, laži, budalaštine i istine u našem svijetu, zato sam tako pristupio i ovome. Ali ubiti slažem se da su te stvari neobješnjive i da se tu ide samo za onim najdubljim osjećajima, ali život je takva nevjerojatna misterija da moram održavati balans između tisuća sitnica da nebi otišo u krajnosti, nastradao ili se izgubio

peace


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet jun 26, 2009 9:07 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon mar 16, 2009 7:37 am
Postovi: 25
:angel4:

_________________
pablito


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet jun 26, 2009 8:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
wedran je napisao/la:
Međutim, bar u ovoj stvarnosti moram upotrebljavati logičan racionalan um, moram imati neke pretpostavke kako će neka stvar reagirati i izgledati nakon mog reagiranja ili nereagiranja zbog jedenostvanog razloga da preživim i organiziram svoj život da mi bude lagodnije jel.


To bi netko sad nazvao samo još jednim u nizu osobnih mišljenja koje je ništa drugo nego zavaravanje sebe i naš guess koji matematički uspoređen s poljem naguala ima vrijednost u rasponu nula do beskonačno što je jednako nula. Dakle racionalni um pokušava izaći racionalni razlog za svoje postojanje. Priceless.

Evo ti lektira
Naslov: Osobno mišljenje
Naslov: Odluke
http://tinyurl.com/mqcztr

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned sep 13, 2009 7:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
Vag je napisao/la:
Pozdrav svima na ovoj temi.
Imam pitanja u vezi anorganaca.

Stvar je ta da su tri komada od njih dosli kod mene kroz snove u doba kad nisam ni znao za njih niti za knjige od carlosa.
Bio sam veoma mlad u to vrjeme, i jos danas se sjecam prvog sna kad su dosli u moj san, ili su ga oni napravili.

Nekoliko vremena, mozda koja godina su me stalno ganjali u snovima, isli su mi na zivce, bio sam ljut na njih, znao sam da to nije nista iz mene ili od mene.

Nakon nekog vremena, krenuo sam iz dnevnog boravka u svoju sobu da odem spavat, u tom momentu kad sam otvorio vrata svoje sobe sam primjetio da su ta bica koja su me do tad ganjali u snovima, da su sad u mojoj sobi, par sekundi sam stajao na vratima, znao sam da su tu ali ih nisam vidio i napravih se lud da nema niceg, usao sam u sobu i radio sam sve kao i uvjek, legao sam spavat.
Od tog dana su mi bili u snovima i u javi i to sve nije bilo ljepo.

Nekoliko godina kasnije sam poceo citati knjige od carlosa i nakon nekog vremena sam sam o sebe imao lucidni san, imao sam ih prije, samo nisam se sam budio u snu. Kad sam imao taj lucidni san koji je s time zavrsio da sam se presretan probudio, tad sam vidio kako kroz prozor moje sobe ulazi neko bice, kao neki duh, bez oblika, prozirno ali ipak se je vidjelo da se odvaja od odostatka sobe, znao sam ta su to oni, samo ovaj put je to bice bilo genijalno prema meni i leglo je u moje tjelo, na ljevoj strani. usato sam i pogledao sam van kroz prozor gdje sam vidio tri ptice, znao sam da su to oni, dvije od njih su bile skupa a trece koje je bilo vece i jace, deblje je bilo iznad njih na zidu.

Od tog dana ih vidjam oko mene u javi u obliku zivotinja, ljudi, svjetlecih kugli, najvise su samo dva od njih a kad se i treci pokaze onda je on uvjek naj veci i snazniji. Do danas ne zelim nista od njih niti su losi ili dobri prema meni, puno puta su me upozorili i davali savjet bez da su nesto rekli.
Sad prije mozda kojeg mjeseca sam bio vani u prirodi i citao sam knjigu, pojavili su se, par metara od mene, svi troje i prvi put su govorili,jedan od njih je bio muski spol i ova jedna je stalno njemu govorila da ode kod mene, on je stalno krenuo ali kad sam ga pogledao tad su se okrenuli, sjeo sam u poziciju koju sam citao iz knjige od carlosa i nakon nekog vremena su otisli. Do danas im nisam mogao pogledati u oci kad su u obliku covjeka.

E sad se nadam da ce mi neko moci reci nesto o tome.


poprskaj ih vodom ili otidji do dzamije i cekaj one molitve...

zanimljiv si duhovnim bicima nemogu reci 6d ili 4d dvojim se i ja, ali hrane se tvojom niskofrekventnom energijom i zaposjesti ti tjelo, tj manifestirati se kroz njega...
to sto ih ima vise, znaci bore se za tvoj teritorij...imas jednog na sebi oslobodjenog ali ne u potpunosti...
otidji u hodze znat ce kako ti pomoci


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet sep 17, 2009 10:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Judziin je napisao/la:
Vag je napisao/la:
Pozdrav svima na ovoj temi.
Imam pitanja u vezi anorganaca.

Stvar je ta da su tri komada od njih dosli kod mene kroz snove u doba kad nisam ni znao za njih niti za knjige od carlosa.
Bio sam veoma mlad u to vrjeme, i jos danas se sjecam prvog sna kad su dosli u moj san, ili su ga oni napravili.

Nekoliko vremena, mozda koja godina su me stalno ganjali u snovima, isli su mi na zivce, bio sam ljut na njih, znao sam da to nije nista iz mene ili od mene.

Nakon nekog vremena, krenuo sam iz dnevnog boravka u svoju sobu da odem spavat, u tom momentu kad sam otvorio vrata svoje sobe sam primjetio da su ta bica koja su me do tad ganjali u snovima, da su sad u mojoj sobi, par sekundi sam stajao na vratima, znao sam da su tu ali ih nisam vidio i napravih se lud da nema niceg, usao sam u sobu i radio sam sve kao i uvjek, legao sam spavat.
Od tog dana su mi bili u snovima i u javi i to sve nije bilo ljepo.

Nekoliko godina kasnije sam poceo citati knjige od carlosa i nakon nekog vremena sam sam o sebe imao lucidni san, imao sam ih prije, samo nisam se sam budio u snu. Kad sam imao taj lucidni san koji je s time zavrsio da sam se presretan probudio, tad sam vidio kako kroz prozor moje sobe ulazi neko bice, kao neki duh, bez oblika, prozirno ali ipak se je vidjelo da se odvaja od odostatka sobe, znao sam ta su to oni, samo ovaj put je to bice bilo genijalno prema meni i leglo je u moje tjelo, na ljevoj strani. usato sam i pogledao sam van kroz prozor gdje sam vidio tri ptice, znao sam da su to oni, dvije od njih su bile skupa a trece koje je bilo vece i jace, deblje je bilo iznad njih na zidu.

Od tog dana ih vidjam oko mene u javi u obliku zivotinja, ljudi, svjetlecih kugli, najvise su samo dva od njih a kad se i treci pokaze onda je on uvjek naj veci i snazniji. Do danas ne zelim nista od njih niti su losi ili dobri prema meni, puno puta su me upozorili i davali savjet bez da su nesto rekli.
Sad prije mozda kojeg mjeseca sam bio vani u prirodi i citao sam knjigu, pojavili su se, par metara od mene, svi troje i prvi put su govorili,jedan od njih je bio muski spol i ova jedna je stalno njemu govorila da ode kod mene, on je stalno krenuo ali kad sam ga pogledao tad su se okrenuli, sjeo sam u poziciju koju sam citao iz knjige od carlosa i nakon nekog vremena su otisli. Do danas im nisam mogao pogledati u oci kad su u obliku covjeka.

E sad se nadam da ce mi neko moci reci nesto o tome.


poprskaj ih vodom ili otidji do dzamije i cekaj one molitve...

zanimljiv si duhovnim bicima nemogu reci 6d ili 4d dvojim se i ja, ali hrane se tvojom niskofrekventnom energijom i zaposjesti ti tjelo, tj manifestirati se kroz njega...
to sto ih ima vise, znaci bore se za tvoj teritorij...imas jednog na sebi oslobodjenog ali ne u potpunosti...
otidji u hodze znat ce kako ti pomoci



hvala ti na odgovoru...
zasto mislis da bi mogli biti iz 4D ili 6D i koja je razlika za mene?

to sto kazes da je jedan skoro slobodan, to mislis jer je veci i jaci nego ona druga dva?

sta im je svrha osim da se hrane preko mene, zar to nebi mogli napraviti i kod svakog drugog?

to sa hodzom mi nece puno pomoc ako je hodza samo hodza zbog love, inace imam muslimanskih molitva na mp3 i slusam ih jer ih volim cut, imam svakakih molitva i pjesmi iz mnogo drugih religija i znanja, ono ne osjecam da im to smeta niti da su zli...samo ne kuzim sta im je svrha? osim da se hrane...

zasto ti je dosao samo hozda na ideju, mislis da su to djinn bica koja se spominju u islamskom koranu?

pozdrav i drago mi je da si pisao u vezi mog posta i nadam se da mozda znas jos nesto vise sto bi covjek covjeku mogao reci o bicima koja nas posjecuju...:)

sta ima voda s time, podsjeca me to na film s mel gibsonom i vanzemaljcima. dali bi ih ozljedio kad bi ih pospricao s vodom? ne bi ih povrjedio, ne ubijam ni komarce kad mi dosade, samo im pokazem gdje je izlaz iz sobe...:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned sep 20, 2009 7:51 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa kaže @Judziin:
zanimljiv si duhovnim bicima nemogu reci 6d ili 4d dvojim se i ja, ali hrane se tvojom niskofrekventnom energijom i zaposjesti ti tjelo, tj manifestirati se kroz njega...

Možda je problem u tome da si netipično nisko po vibraciji pa im se sviđaš takav.
Nemam pojma, samo pokušavam rastumačiti.

Probaj i ekperimetirati radom i ne radom na magijskim pokretima, jer primjetio sam da oni koji rade magijske pokrete budu nekako niže po vibraciji, djeluju agresivno.
Furanje na fizikalnost i pretjerana fiksacija na fizikalnost opcenito snizavaju frekvenciju bica, jer nismo ono što su nas naucili da jesmo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon sep 21, 2009 11:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
promatrač je napisao/la:
Pa kaže @Judziin:
zanimljiv si duhovnim bicima nemogu reci 6d ili 4d dvojim se i ja, ali hrane se tvojom niskofrekventnom energijom i zaposjesti ti tjelo, tj manifestirati se kroz njega...

Možda je problem u tome da si netipično nisko po vibraciji pa im se sviđaš takav.
Nemam pojma, samo pokušavam rastumačiti.

Probaj i ekperimetirati radom i ne radom na magijskim pokretima, jer primjetio sam da oni koji rade magijske pokrete budu nekako niže po vibraciji, djeluju agresivno.
Furanje na fizikalnost i pretjerana fiksacija na fizikalnost opcenito snizavaju frekvenciju bica, jer nismo ono što su nas naucili da jesmo.


nema to nista s magicnim pokretima, jer su kod mene dosli kad sam bio 15-16 godina, tad nisam ni znao za magicne pokrete.

inace pravim sad magicne pokrete vec4-5 godina i to sto kazes s agresivnosti je krivo shvatito ili vidjeno.

magicni pokreti me cine trjeznog, budem u momentu, centriran, sve primjecujem oko sebe a tjelo mi je lagano i puno snage.

pravim vise tehnika, ne samo magicne pokrete i primjetio sam reakcija ljudi je drugacija kad naprimjer napravim vag yogu tad su ljudi oko mene s kojima krenem u interakciju veseli, zaigrani, naravno ne uvjek, ovisi ko je, kod dva tri kolega sam to primjetio a kad ih sretnem poslje magicnih pokreta onda su vise kao uzviseni, ponosniji kad smenom pricaju, cak bi se moglo reci da su agresivniji, a to je zato vald sto primjete nesvjesno moju energiju, moje stanje koje je nakon magicnih pokreta ostrije i koncentrirano.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto sep 22, 2009 7:09 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Nemam pojma, ali nemoj pobrkati ovo "trjeznog, budem u momentu, centriran, sve primjecujem oko sebe a tjelo mi je lagano i puno snage." sa višim frekvencijama.
To pod navodnicima ukazuje upravo na jaku uzemljenost.

Nemoj me krivo shvatiti da te napadam, ili da pljujem po tehnikama i pokretima, samo pokušavam dati još neki pogled na tvoj problem.
Naravno da možda i nisam u pravu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sri sep 23, 2009 10:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
promatrač je napisao/la:
Nemam pojma, ali nemoj pobrkati ovo "trjeznog, budem u momentu, centriran, sve primjecujem oko sebe a tjelo mi je lagano i puno snage." sa višim frekvencijama.
To pod navodnicima ukazuje upravo na jaku uzemljenost.

Nemoj me krivo shvatiti da te napadam, ili da pljujem po tehnikama i pokretima, samo pokušavam dati još neki pogled na tvoj problem.
Naravno da možda i nisam u pravu.


Ne brini se, i hvala ali kao sto sam vec napisao, anorganci su dosli od prilike prije 17 godina u moj zivot a magicne pokrete pravim tek koji 4-5 godina.

Od kad sam poceo da se bavim sa samo spoznajom od tad su se i oni promjenili, prije toga su me vise plasili preko snova i jave.

Inace tehnike kao magicni pokreti ili druge koje bude tjelo je nesto genijalno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 2:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
pozdrav svima na ovoj temi.ja eto imam kao i svi vi,neke mracne momente u zivotu,koje treba osvetliti.nesto sam uspeo sam da razjasnim,a nesto verovatno dodje kroz vreme.kad se setim svih zajebancija sa ovakvim stvarima,prosto sam sebe ubedjujem,da je to samo moja uobrazilja.ja bih voleo da je tako.e gresan,li sam.zar da izdam boga time sto cu razmisliti jos jednom o tome sta mi se dogodilo.e pa dorogoi boze,oprosti mi sto cu da razmisljam malo.kad mozes svim onim idiotima koji su pobili grdan narod da oprostis,pa oprosti i meni gresnom koji mislim.i svima nama koji trazimo.tebe trazimo,a nikako da te nadjemo.a ti nam se smiluj,pa nam ne dozvoli da lutamo.posebno ne po zemljici snova.jer tamo zive oni koji su savrseniji od nas.a to nam niko nije rekao.na zalost morali smo sami da otkrijemo. evo ja sa verom u tebe,pricam o njima.pa ti si nas sve stvorio.i nas i njih.i njih. i njih.i mozda jos njih.jebem li ga,ako sam nekog preskocio.posebno one koji nas od tebe odvajaju.ja nisam kriticar,prihvatam da postojis,da egzistitiras,sve mi je tu jasno.imam ja hiljadu zasto,a nijedno zato.ajd da pokusam da pitam.kolko sam ja shvatio,nista bez tebe ne mogu da radim,i da nista ne pocinjem bez tebe.pitam se dali to vazi za sve,ili samo za mene?ako npr, neki tamo manipulatori,bilo gde da zive,tj.na nebu,iznad neba,na drugoj planeti,ispod zemlje,pokusavaju moju ljubav prema tebi da iskoriste za svoj cef,da li da ja to shvatim kao tvoju volju,da ljubav za koju kazu da je savrsena mogu zloupotrebljavati svi redom.ili samo odabrani.ne ljuti se na mene jer posle svega cu ja jos vise da te volim.na kraj krajeva,i ja gresan sam deo tebe...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 2:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
...pretpostavljam da svi ovde imaju kolko-tolko iskustva sa vampirizmom.oni koje mi nazivamo vampirima,tj.oni koje nam je holivud usadio u podsvest,koji su majstori prerusavanja,zive u svetu tik do nas,hraneci se raznim emocijama,od-do,su obicni jadni energetski oblacici,crne boje,koji bi u slucaju da nas vise ne bude,izumrli kao dinosaurusi.morali bi da predju na neku drugu hranu,recimo na zivotinje,a to im ne bi odgovaralo iz nekoliko razloga.ono sto ja mislim je da zivotinje nisu toliko emotivne,pa kao takve nemaju dovoljnu kalorijsku vrednost za njih.recimo,zivotinju ne mozes da izmanipuliras tako da je dignes recimo nekim poklonom,izjavom,da joj pruzis neogranicenu radost,mir,srecu,seticete se jos neceg pozitivnog,mozda.pa da je posle pet minuta sjebes toliko da ona skrene od bola.e kod zivotinja to ne ide tako.ali kod nas ljudi,jeste tako.koliko ste trenutaka srece i radosti trajno zadrzali u svom secanju.zar neko moze da se seti neceg pozitivnog,posle svakojakih sranja,koja su mu u zivotu priredjena.sigurno da ce da seti pozitivnog iskustva.ali mu jace ostane usadjena u svest negativnost koja je sledila.evo primer.dobili ste milion na lotou.srecni ste.proslo je deset god.izgubili ste sve sto ste dobili,stekli,i jos nesto pride.a vi vise ne mozete da se setite kako je bilo pre dobitka.izgubili ste se,u vremenu,u prostoru.vidi,vidi ko je doso...i pocinjete da patite.prvo polako,pa sve jace.pa pocinjete da mislite.a to sve spada u jelovnik onih koji vole da se igraju s nama.pa onda pocinju igre bez granica.nikad kraja.oslabljen racionalni um ne vidi vise stvari onakve kakve zaista jesu.vidi vampire,npr.ja sam sreo i grofa drakulu u snovima,koji se pocastio sa mojom energijom,i jos mi rekao da sam bas slatkokrvan,i jos me natrtio da utvrdi svoju ljubav.dok ja vido o cemu se radi...ode mast u propast.neznam koliko dugo godina unazad srecem raznorazne entitete u snovima.ali vampiri,mi vise ne dolaze.sad su uzeli neki drugi oblik,zato sto sam ja ponesto naucio od zivotinja...posebno u emotivnom smislu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 3:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
...davno sam sanjao dvanaest malih crnih zmija kako mi kidaju astralno telo,a ja vristim od bolova.urnebes.svaki njihov ujed sam itekako osetio.sto se tice tog dela sna,ispunio se u potpunosti.e neznam samo za ono sto sledi posle.to nisam uspeo da shvatim,zato sto se jos nije dogodilo....i vristim ja tako od bolova,a krvnice kidaju li kidaju,a ja postah odjednom svestan sebe,pretvorih se u nesto od cega su se one na smrt preplasile...vidoh kako navalise svom snagom da kidaju parcice mesa sa mene,ali ja vise bol nisam osecao.jednostavno,sam samo odgurnuo rukom dosadne spodobe kao najobicnije musice...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 4:20 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Što si bio? Gola istina? Ono što jesi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 5:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
ne bas.ono sto sam morao da postanem da me vise ne bi bolelo.to je drugi deo na kome radim.bio sam ja,astralno, samo nekako ubijen,bez emocija,bez osecaja,bez bola,kao neki zombi cini mi se.tako je moralo da bude,jer zlotvori nikad ne bi prekinuli gozbu.ali to je samo san,zar ne?a snovi mogu da budu i uobrazilja,ili reprize,ili poslat materijal,citao sam tvoje postove,zar nisi stekao utisak da se igraju s nama,i da su uvek korak ispred nas?kako onda da verujem u takav san,koji moze,a ne mora da bude montiran.mozda su me oni i naveli da postanem to da me ne bi bolelo vise.pa da posle umislim da sam nesto specijalan,daleko bilo.tek onda bih obrao zelen bostan...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz