Sada je: pet apr 19, 2024 1:25 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 5:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
karadjordje je napisao/la:
da se igraju s nama,i da su uvek korak ispred nas?kako onda da verujem u takav san,koji moze,a ne mora da bude montiran....



U pravu si iste stvari su se i meni pocele dogadjati u snovima.
Fakat se jebeno prikradaju i dobivaju ono sto zele.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 5:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
white deer je napisao/la:


U pravu si iste stvari su se i meni pocele dogadjati u snovima.
Fakat se jebeno prikradaju i dobivaju ono sto zele.


Kako?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 6:03 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa mislim da stvarno imaju gozbu, jedu nas na nekom nivou koji se odavde teško vidi, a kontrola i korak ispred seže i ovdje u normalan svijet.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 6:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
zahir je napisao/la:

Kako?


Jesam, danas oko 9 ujutro.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 6:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
promatrač je napisao/la:
Pa mislim da stvarno imaju gozbu, jedu nas na nekom nivou koji se odavde teško vidi, a kontrola i korak ispred seže i ovdje u normalan svijet.



Ma vidi se itekak. Kad se ovdje covjek malo bolje osvjesti onda bolje i vidi tamo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 6:32 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ha pa vidi se i osjeti ako te nekakve zmije jedu, normalno da se vidi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 6:37 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Tim nekakvim zmijama sam jednom pobjegao kad sam odljepio na neki planet koji je sav od šuma i kad sam bio svijest šume.
Poslije tog tripa sam naletio na roj tih nekih zmija i nekako ih otpuhao da nestanu.
To sam imao trip na budno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 6:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
promatrač je napisao/la:
Ha pa vidi se i osjeti ako te nekakve zmije jedu, normalno da se vidi.


Nije bitno kaj se vidi nego je bitno biti svjestan te anorganske enrgije koja te tjera u kut.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 6:49 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Koji kut? :D

Mislim opiši doživljaj.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 10:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
promatrač je napisao/la:
Koji kut? :D

Mislim opiši doživljaj.



Pa natjeraju te da nemas izlaza recimo u strah.

Nedavno sam sanjao da me ganja neki seriski ubojica sve zivo sam radio samo da mu nebi pobjego, takav strah u zivotu nisam osjetio.

Ugura te u takav strah da si nemozes pomoci.
To nemora biti strah radi se i o drugim osjecajima.

U tom trenu polizu sjaj svjesti na ivicama cahure kad je ogromna napetost svjetlosti unutar cahure.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 10:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
pa probudi se kad te strah,izadji iz takvog sna.na njihovom terenu nemas bas mnogo sansi,zato ih izvedi tamo gde tebi odgovara.ali kako covek da bude svestan da sanja,i da kontrolise svoje ponasanje u snovima.recimo ja sam se namerno budio u razlicitim periodima noci,navijem sat,tik pre nego zaspim,onako bezveze,i kad zvoni budim se sa secanjem na taj period.sve dok to nije preslo u automatizam.vise ne navijam sat,ali kad treba znam da se probudim.i sta treba da radim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 10:45 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Shvaćam, ostane i kroz dan lebdeća anksioznost od toga.

Ne rade to samo kroz snove, rade i održavaju tonal vremena na tu sliku, ljudi su u strahu za osnovnu egzistenciju iz dana u dan.

A ti nemoj biti na površini čahure sa svjetlošću, idi dublje sa sviješću tako da ne mogu lizati, a tamo je i viđenje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 10:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
bilo kako bilo.te zmijice nisu ostale samo secanje na jedan ruzan san.kad se stvari prebacile u realnost,e onda sam se zamislio.posto sam se dobro utripovao pravoslavnim hriscanstvom,nije im bilo tesko da me rasturaju.npr.u po bela dana mi se stvore pred ocima,udju u mozak i pocinju da jedu,otprilike reptilski deo,a ja im jos odobravam,ono,ako jedite me,zgresio sam u mislima,to me sigurno bog kaznjava.trajalo je to dosta dugo.dok me nisu pripremili za sledecu fazu.evo o tome pise promatrac,zar ne...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 10:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
karadjordje je napisao/la:
pa probudi se kad te strah,izadji iz takvog sna.na njihovom terenu nemas bas mnogo sansi,zato ih izvedi tamo gde tebi odgovara.ali kako covek da bude svestan da sanja,i da kontrolise svoje ponasanje u snovima.recimo ja sam se namerno budio u razlicitim periodima noci,navijem sat,tik pre nego zaspim,onako bezveze,i kad zvoni budim se sa secanjem na taj period.sve dok to nije preslo u automatizam.vise ne navijam sat,ali kad treba znam da se probudim.i sta treba da radim.


Treba se osvjestiti u snovima na tome se i radi stalno al to je dugogodisnji proces onda nije problem biti na njihovom terenu kad si svjestan tog trena tamo. Sad i ovdje al tamo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet okt 01, 2010 10:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
promatrač je napisao/la:

A ti nemoj biti na površini čahure sa svjetlošću, idi dublje sa sviješću tako da ne mogu lizati, a tamo je i viđenje.



To je proces koji nejide preko noci jednostavno se mora tako odvijati, isto kao i ovdje proces odrastanja ili neceg slicnog.

U tom procesu je bitna ratnicka besprijekornost jer ako se imalo zastrani negdje drugdje skoro pa se mora sve ispocetka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub okt 02, 2010 3:00 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
A inaće astral glasi za idealan teren da se nešto zajebano nakači na tebe i da još dugo imaš problema u snovima, a i na javi.

AP jednostavno nije sanjanje, to je samo još jedan matrix na kojem je čovjek na klizavijem terenu nego ovdje.
Ni jaki snovi takođe nisu sanjanje, ono ako izgledaju da su stvarni i to, to je samo spavanje, daleko - daleko do toltečkog sanjanja.

Tako da kad se sve zbroji, možeš kako si rekao od početka. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub okt 02, 2010 3:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
promatrač je napisao/la:
A inaće astral glasi za idealan teren da se nešto zajebano nakači na tebe i da još dugo imaš problema u snovima, a i na javi.

AP jednostavno nije sanjanje, to je samo još jedan matrix na kojem je čovjek na klizavijem terenu nego ovdje.
Ni jaki snovi takođe nisu sanjanje, ono ako izgledaju da su stvarni i to, to je samo spavanje, daleko - daleko do toltečkog sanjanja.

Tako da kad se sve zbroji, možeš kako si rekao od početka. :)



Astralna projekcija ili astral je samo termin koji nije nikad bio upotrebljavan kao naziv u tolteckom znanju.

I te kako je o tome DH pricao samo nikad to nije nazivao astral, vec je do tog temina doslo od nekih novih ljudi nekih novih istrazivaca sanjanja koji su se nazvali astralni putnici.

Naravno da nije sanjanje al je svakako teren za borbu svjesti.
Tamo se treba osvjestiti a to je proces koji nije lagan.

Covjek na putu znanja to treba proci, bez znanja o sanjanu nije znanje potpuno.
Nemoze se dalje ako covjek ne nauci sanjati, ne osvjesti se u snovima, sanjanje.

Ovo moje svakako nije sanjanje, svjesno sanjanje, ono o kojem DH prica i ja jesam negdje na pocetku do god se ne osvjestim tamo, ali radim na tome bez straha, to je bitno, jer ako ne radim necu nikud ni stici.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub okt 02, 2010 4:07 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ti se sa sanjajućim tijelom osvjesti u ovoj stvarnosti koju dijelimo na javi, ili sanjaj budan, radi nešto na daljinu, to bi bilo ono pravo.

A o strahu sad ne bi počinjao temu, jer čeg se imaš zbilja jako preplašiti ako samo spavaš... pravi strah dolazi tek kad se stvari iz sna sele na javu kad osjetiš da je tvoje fizičko tijelo i java u opasnosti, to je onaj strah s kojim se uči baratati.

To što astral izgleda ko java, to nije baš bitno, treba biti stvarno java, tamo gdje si fizički, ili pak ako si nacentrirao svijet do našeg, koji nimalo ne izgleda ko ovaj.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub okt 02, 2010 4:14 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Znam i da ne možeš to samo napraviti kad želiš, nego dođe nekako kad samo želi, duh se spusti, ali moram te zajebavati.

:) :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub okt 02, 2010 10:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
Tema posta: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima Odgovori sa citatom
Ti se sa sanjajućim tijelom osvjesti u ovoj stvarnosti koju dijelimo na javi, ili sanjaj budan, radi nešto na daljinu, to bi bilo ono pravo.

A o strahu sad ne bi počinjao temu, jer čeg se imaš zbilja jako preplašiti ako samo spavaš... pravi strah dolazi tek kad se stvari iz sna sele na javu kad osjetiš da je tvoje fizičko tijelo i java u opasnosti, to je onaj strah s kojim se uči baratati.
:read: :mrgreen: :hello2:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz