Sada je: čet mar 28, 2024 5:32 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: sub okt 02, 2010 10:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
promatrač je napisao/la:
Ti se sa sanjajućim tijelom osvjesti u ovoj stvarnosti koju dijelimo na javi, ili sanjaj budan, radi nešto na daljinu, to bi bilo ono pravo.

A o strahu sad ne bi počinjao temu, jer čeg se imaš zbilja jako preplašiti ako samo spavaš... pravi strah dolazi tek kad se stvari iz sna sele na javu kad osjetiš da je tvoje fizičko tijelo i java u opasnosti, to je onaj strah s kojim se uči baratati.

To što astral izgleda ko java, to nije baš bitno, treba biti stvarno java, tamo gdje si fizički, ili pak ako si nacentrirao svijet do našeg, koji nimalo ne izgleda ko ovaj.


Pa meni je ovdje puno lakse sa time izici na kraj, mogu kontrolirati razne napade bez problema.
Strah na javi mi je trezven sa tim nemam problema.

Pa ne plasim se ja nicega ni tamo ako sam svjestan, al nesvjesno ti naprave film pa te vozaju u razne osjecaje ne samo strah, pomaknu ti skupnu naglo, na taj polozaj.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned okt 03, 2010 2:37 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
A što da ti kažem onda, onda samo sanjaš doživljaje ako se nisi pomakao na javi.
Vjerovatno ti je skupna točka još jako očvršćena pa se ne počne micati na javi.
Snovi (obični) su ko simulator i nisi u stvarnoj opasnosti, vozaju te samo uspomoć tvojih emocija i to nije pravo pomicanje skupne točke, to je san iako je iscrpljujuće i mučno.

Čekaj kad dođe stvar na javu, bit će ti nevjerovatno, i bit će VAAAU.
Možda u stvari u dubini duše ne vjeruješ u sve ovo, možda ti je zato sve samo u snovima.

I kad kažem "doživljaj na javi" ne mislim na strahove od normalnih stvari na javi, mislim na izranjanja naguala.
Evo primjer, recimo kad ti se desi da osjetiš ogromne valove, koji dolaze neminovno u svom ritmu, svaki ti digne i spusti čitav tvoj svijet zajedno sa tijelom ko da si na velikom brodu dok su valovi.
Spaziš da će taj val otresti tvoj svijet jer je tvoj svijet plošan, ostat ćeš ništa u ništavilu i vječnosti, vidiš da ćeš izletjeti iz prostor-vremena u nigdjezemsku, ne vidiš način da to zaustaviš, ni da se vratiš ako se nešto desi i tu ne možeš ništa. Nikad više zapravo nećeš sakupiti ni osjetiti što si bio, odlaziš možda zauvjek. Tu bi recimo vidio što je strah i pravo micanje skupne točke.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned okt 03, 2010 9:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
promatrač je napisao/la:


I kad kažem "doživljaj na javi" ne mislim na strahove od normalnih stvari na javi, mislim na izranjanja naguala.
Evo primjer, recimo kad ti se desi da osjetiš ogromne valove, koji dolaze neminovno u svom ritmu, svaki ti digne i spusti čitav tvoj svijet zajedno sa tijelom ko da si na velikom brodu dok su valovi.



Pa bio je tih valova, nestajanja slike svjeta, pomicanja zemljine povrsine i td, na javi, smo na to ne gledam kroz strah vec mi je drago da se to dogadja. Nije mi vauu prema tome vec sam sretan radi toga, promatram samo kroz neku srecu, ili divljenje mozda.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned okt 03, 2010 1:46 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ukro si mi valove? Onda možeš u treću pažnju idući četvrtak. :)

Ali pazi, ovi manji tektonski poremećaji mogu biti i od pive, možda to nije to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned okt 03, 2010 2:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
Piva navodi skupnu na položaj džedaja. Onda se pomiče zemljina površina, kako je tamna strana slie sve bliža i bliža.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned okt 03, 2010 3:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
promatrač je napisao/la:
Ukro si mi valove? Onda možeš u treću pažnju idući četvrtak. :)

Ali pazi, ovi manji tektonski poremećaji mogu biti i od pive, možda to nije to.


Pa neznam jer su to bili valovi al sve se je micalo.
Dogadjalo se kad nisam nista konzumirao do ciste prirode.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned okt 03, 2010 3:15 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ma ok, to sa valovima je samo primjer, može biti svašta, a bitna stvar je i intenzitet.
Ako te nešto samo zanjiše i ne počneš se pretvarati u neku frugu fizičku formu, nema razloga za strah.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned okt 03, 2010 5:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
promatrač je napisao/la:
Ma ok, to sa valovima je samo primjer, može biti svašta, a bitna stvar je i intenzitet.
Ako te nešto samo zanjiše i ne počneš se pretvarati u neku frugu fizičku formu, nema razloga za strah.


U tom trenu nisam mario za sebe, pa ni neznam jer sam se fizicki mjenjao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned okt 03, 2010 5:32 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Izvrsno, pripremi se da umreš onda, ostavljamo idući četvrtak u planu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned okt 03, 2010 10:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
treba to izdrzati.i ostati normalan na kraju,kolko tolko.svidja mi se ovaj deo oko promene fizicke forme.moje misljenje je da treba da se izboris da ostanes onakav kakav si i dosao ovde.pominjao si malopre duha sume.jel to bilo nesto nedefinisano,kao neki energetski oblik sa tobom kao posmatracem ,ili si ti bio taj duh sume?i te male crne zmijice nikad ne idu same,uvek je blizu njih velika,grozna mama.da li si video nesto slicno,njih koordinise mamica,zar ne?kad pomenu te zmijice,a one su stvarno,samo jedna epizoda,ispricacu jedan interesantan dozivljaj u vezi s time.moji otisli na odmor,a ja ostao sam,neka vrucina nedaj boze,pa kazem ajd malo da prosetam po parkicu.vidim jednu malu macu,zvao sam je silvester kako se igra sa necim.pridjem,pogledam malo bolje,a ona zamisli dohvatila jednu bas onakvu crnu,malu,pa se igra s njom.posmatrao sam igru prirode,i divio se umesnosti tog stvorenja.ona uhvati zmijicu,malo se poigra,ostavi je u zivotu,pa se pomeri.lezi ova pravi se mrtva,i kad skapira da moze,pokusa da otpuzi u zbunje.silvester je neobavezno gleda,i tik kad ona treba da zbrise,on je opet dohvati da je mrcvari.trajalo je tako,a mene mrzelo da cekam kraj,pa sam ga ostavio da se igra.priroda je cudo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned okt 03, 2010 10:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
promatrač je napisao/la:
Izvrsno, pripremi se da umreš onda, ostavljamo idući četvrtak u planu.


?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned okt 03, 2010 10:30 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
@karadjordje

Moje "tijelo" je bilo nefizičko, bio sam svijest šume, osjećao mirise lišća kao svoje svojstvo, moj pogled su bile krošnje, ne znam to točno opisati, recimo da sam se preslikao u svijest šume kao kolektiva drveća i tog šumskog života.

Na povratku iz tog tripa su me u jednom momentu zloslutno okružile te neke nefizičke zmijice, no nisam se zadržavao da proičim ima li kakva mama, samo sam njih ili sebe nekako izvrnuo da više nismo u istoj dimenziji stvarnosti.

A evo i jedan presjek mojih snova sa pravim zmijama:

Inaće što se tiče pravih zmija, mnogo puta sam ih sanjao, puno ih je bilo po mom dvorištu, a ja klizio na sigurnoj visini iznad, a tu negdje oko tih je uvijek bila neka velika prazmija.

Prije nekih godinu i po u jednom snu sam sebe ulovio da sam ta prazmija, našao sam neko drvo u šumi i rupu ispod njega gdje je bilo brdo nekih sprava iz 4D, ušao sam u rupu i našao se u nekakvoj interdenzitetnoj crvotočini koja je bila neugodno tijesna. Prošao sam na drugu stranu i predamnom se pojavila predivna zelena livada i šumarak, vrt i više nisam bio zmija.
Taj san je inaće zvonio sa riječju Kundalini i od tog sna nisam više vidio tu veliku zmiju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned okt 03, 2010 10:33 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
white deer je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
Izvrsno, pripremi se da umreš onda, ostavljamo idući četvrtak u planu.


?

Moraš umrijeti jer to se dešava kad se skupna točka ozbiljno miće.
Da bi pomakao skupnu a kamoli išao u treću pažnju, svakako trebaš umrijeti..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned okt 03, 2010 10:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
a i imao sam neka sranja sa tim energetskim oblacima,pa cisto da pitam.znas,kao moje centralno ja je negde gore kao neko jaje,i ono sanja mene,ja sam njegov san,hologram,ali nije dugo trajalo.videli da sam tvrd orah.pa su promenili vazdan dan neke taktike.i od same kolicine,mi je vec muka.jedina dobra stvar u svemu tome je da sam shvatio,da nisu toliko mocni i nepobedivi.i to je bilo u vreme,kad nisam imao nikakvu informaciju sta bi to moglo da bude.dzabe sam ih poneke video u cetvrtoj kako bulje u mene na javi,i dalje sam verovao da me bog kaznjava zbog grehova mojih predaka,pa sam radosno podnosio kaznu.i podnosio bih je i dalje da nisu nesto pogresili.eto jos jedan dokaz da nisu svemocni.izgubili su strpljenje,pa su reagovali nekim oruzjem,odozgo.tad sam poceo da mislim da sam stvarno lud.sta ce bogu puca,pitao sam se.on ima gromove,munje na raspolaganju,laseri ne spadaju u njegov arsenal...
ta prazmija koju si sanjao ima ime.postoji jos jedna prazmija.ja ih zovem stare zmije.glupo bi bilo da ti ne kazem da sam ih i ja video u periodu 2005g.moj san sa njima se zavrsio veoma neprijatno po njih.bezale su svud redom ali sam ih na kraju stigao,i poslao u vecna lovista.mislim da ti nisi bio ta prazmija,jer ne bi sigurno vise egzistirao.mozda si je necim privuko,pa ti zarobila svest,ili te pripremala za nesto u buducnosti.oblici koje vidimo u snovima imaju obavezno drugi oblik u stvarnosti.,bukvalno-svog parnjaka.hvala na odgovoru,ovo sa sumom mi se dopada


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned okt 03, 2010 10:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
ma,jebi ga moram u trecu.nekako najvise volim da radim nocu.manje spavas-duze zivis.pozz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned okt 03, 2010 10:59 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ok. ugodnu treću želim, ma mi smo fluidni, nije zmija uzela moju svijest nego sam ja ušao u njenu. :)

Može tako?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned okt 03, 2010 11:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
promatrač je napisao/la:
white deer je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
Izvrsno, pripremi se da umreš onda, ostavljamo idući četvrtak u planu.


?

Moraš umrijeti jer to se dešava kad se skupna točka ozbiljno miće.
Da bi pomakao skupnu a kamoli išao u treću pažnju, svakako trebaš umrijeti..


Ma sve ok, al kakve to veze ima sa cetvrtkom?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: ned okt 03, 2010 11:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
promatrač je napisao/la:
Ok. ugodnu treću želim, ma mi smo fluidni, nije zmija uzela moju svijest nego sam ja ušao u njenu. :)

Može tako?

:thumbup:

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon okt 04, 2010 12:11 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
white deer je napisao/la:
Ma sve ok, al kakve to veze ima sa cetvrtkom?!

Zajebavam se. Ali stvarno, moglo bi ti doći neko anorgansko djubre teško nekoliko tona i sjesti na tebe dok ne ispustiš dušu, samo poželi i dozvoli da ti se pokaže što je strah i moglo bi doći.
Zaskoćit će te na spavanju kad se najmanje nadaš, nećeš se stići ni probuditi da pobjegneš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pon okt 04, 2010 7:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
promatrač je napisao/la:
Zajebavam se. Ali stvarno, moglo bi ti doći neko anorgansko djubre teško nekoliko tona i sjesti na tebe dok ne ispustiš dušu, samo poželi i dozvoli da ti se pokaže što je strah i moglo bi doći.
Zaskoćit će te na spavanju kad se najmanje nadaš, nećeš se stići ni probuditi da pobjegneš.



Nek dojde nemam nista protiv onda cu tek znati kolko sam trezven u strahu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz