Sada je: sub apr 27, 2024 9:19 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto dec 07, 2010 6:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
tnx promatrač...vidim na kaj ciljaš, ovdje nije bitan razvoj događaja već taj "krik" djeteta koji si napisao u gornjem postu...

_________________
holografski svemir - svemir u kojem je vrijeme iluzija,a stvarnost ništa više od umom stvorene slike...

http://s3.ba.battle-knight.org/index.ph ... f=MTAyNTQw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto dec 07, 2010 6:57 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Da, stavio sam cijeli post kako je napisan da bude jasan i kontekst. :)

Nekome postignuće i zabava, nekome strah.

Mene se tako jednom otvorio prozorčić kraj kreveta kad sam bio u plusnu i kroz njega sam ugledao svoju kćer, koja je onda iznenađeno rekla "Taaataaaa!". :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto dec 07, 2010 7:15 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
A opet možda to i jesu anorganci, kao naša simultana postojanja... ali simultana postojanja se kao pojam ne spominju u Kastanedinim knjigama.
Spominju se rođaci, saveznici, glas viđenja, to je valjda CC varijanta priče o simultanim postojanjima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: uto dec 07, 2010 7:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
simultana postojanja?...neznam, možda... :dontknow: ...pročitao sam prve dvije knjige Castanede i dojmile su me se, pogotovo zato jer neke stvari mogu prepoznati i primjeniti u sadašnjosti...neznam kako bi nazvao te stvari (pojave), u globalu su anorganci, al to je širok pojam...

_________________
holografski svemir - svemir u kojem je vrijeme iluzija,a stvarnost ništa više od umom stvorene slike...

http://s3.ba.battle-knight.org/index.ph ... f=MTAyNTQw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet dec 09, 2010 9:04 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
pajo imam strasnu ideju...jel moguce na ljudski mozak uticati,to jest stimulisati ga
odredjenim frekvencijama,mislim na el.struju odredjenog napona,ne razumem se
bas u te visoke i niske frekvencije,da se izazovu odredjeni dozivljaji psiholoskog
tipa,direktno mislim na vidjenje odredjenih bica iz dr. dm. za vreme sna i za vreme
jave.za to sranje bi bila dovoljna tehnologija,i pije vodu,jer se zaista globalno desava.
ajd.zamislite koliko snova svi mi zajedno imamo.koliko bi onda trebalo dimenzija i
svetova da postoji.sto milijardi?plus proslost ,plus buducnost,tu nesto stvarno ne stima.
a sta je sa bratskim i nebratskim civilizacijama u okolini,i celoj vasioni?
u proslosti sam imao jedan san.ja sam bio posmatrac,i san uopste nije bitan.bitno je da sam
video kako se slika zatresla.razumete,kao neki lcd,koji je udaren necim,a iza te slike postoji
jos nesto...sumnjam da su snovi projektovana sranja.ma sigurno tu ima nesto.
da mi u stvari vidimo ono sto neka naprednija civilizacija zeli da mi vidimo...pozz za
sve.ovo je samo ideja.nije proverena cinjenica.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet dec 09, 2010 10:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
...zašto ne bi bilo moguće, ako anorganci mogu utjecati na nas i naše snove, onda je manje bitno na koji način to čine, mada se sa ovom teorijom oko frekvencije sa tobom slažem...znanstveno je potvrđeno da izmjena frekvencije usmjerena na ljudski mozak može promjeniti "funckiju" istog...

_________________
holografski svemir - svemir u kojem je vrijeme iluzija,a stvarnost ništa više od umom stvorene slike...

http://s3.ba.battle-knight.org/index.ph ... f=MTAyNTQw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet dec 09, 2010 10:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
e bas dobro sto si ovo pito, moguce je.
jedini je problem sto jos nitko ne zna koliko jako i u koje mjesto treba ubost volt-2-3 :D
kad sa glave skines poklopac, to je samo jedna grbava masa slicna pudingu od borovnice.
mozda bi ekipa koja je nastavila rad dr. mengelea imala vise o tome za reci, al njihovi su poslodavci cicije, i ovo malo sto od njih dobijemo, skupo platimo.
prema tome, za sada, najkraci put je DMT.
sumska televizija :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet dec 09, 2010 11:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
karadjordje je napisao/la:
pajo imam strasnu ideju...jel moguce na ljudski mozak uticati,to jest stimulisati ga
odredjenim frekvencijama,mislim na el.struju odredjenog napona,ne razumem se
bas u te visoke i niske frekvencije,da se izazovu odredjeni dozivljaji psiholoskog
tipa,direktno mislim na vidjenje odredjenih bica iz dr. dm. za vreme sna i za vreme
jave.za to sranje bi bila dovoljna tehnologija,i pije vodu,jer se zaista globalno desava.
ajd.zamislite koliko snova svi mi zajedno imamo.koliko bi onda trebalo dimenzija i
svetova da postoji.sto milijardi?plus proslost ,plus buducnost,tu nesto stvarno ne stima.
a sta je sa bratskim i nebratskim civilizacijama u okolini,i celoj vasioni?
u proslosti sam imao jedan san.ja sam bio posmatrac,i san uopste nije bitan.bitno je da sam
video kako se slika zatresla.razumete,kao neki lcd,koji je udaren necim,a iza te slike postoji
jos nesto...sumnjam da su snovi projektovana sranja.ma sigurno tu ima nesto.
da mi u stvari vidimo ono sto neka naprednija civilizacija zeli da mi vidimo...pozz za
sve.ovo je samo ideja.nije proverena cinjenica.


Karadjordje, ova tvoja ideja nije daleko od istine. Snovi jako često jesu projektovanja sranja. U sanjanju postoje štitovi, štitovi koji omogučavaju svijesti sanjača da odlazi daleko i vraća se bez posljedica. Ti štitovi su napravljeni od interpretacije. Zato čovjek u sanjanju u stvari vidi simboliku, slike, osjete, podražaje prima maskirajući ih svojim umom u ono što nisu. Kako to čovjek može sam sebi radit, tako to netko može čovjeku namjerno radit. Anorganci, reptili, letači, demoni, vanzemaljci, sukube, pa do drugih ljudi s potrebnom tehnologijom. Bilo tko s naprednijom sviješću ili znanjem može utjecati na ljudski um, jer je ljudski um, tj. strana instalacija kao kompjuter s tipkovnicom. Onaj koji zna samo trebaju stisnuti "gumb" za odgovarajući podražaj i u ljudskom umu će se stvoriti slika s popratnim osjećajem.. Jedini pravi način za nadići tu manipulaciju u sanjanju je moći opažati energiju direktno, bez interpretacije. Juan je Castanedi jako puno pričao o viđenju energiju u sanjanju. Ima mnogo metoda, od glasovne naredbe, preko upiranja malog prsta u objekt, no meni je najlakše samo se zabuljiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet dec 09, 2010 11:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Sjenko je napisao/la:
Juan je Castanedi jako puno pričao o viđenju energiju u sanjanju. Ima mnogo metoda, od glasovne naredbe, preko upiranja malog prsta u objekt, no meni je najlakše samo se zabuljiti.

Reci mi, može li vidjeti u toku sna bilo ko?
Ako sam svjestan u snu i želim vidjeti te iskoristim glasovnu naredbu ili prst hoću li uspjeti?
Ne zamjeri na ovim pitanjima jer sam prilično zelen u ovoj domeni.
I još nešto, sigurno sam pogrešno shvatio neka uputstva... tiče se kapija sanjanja.
Postao sam svjestan u snu i nakon nekoliko snova poželim zaspati u snu da bih malo istražio to o čemu je CC pisao ali nisam uspio. Ono, kao trudim se da zaspim al ne ide? Kao da nisam pospan...
:oops:

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet dec 09, 2010 12:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
bajs je napisao/la:
Reci mi, može li vidjeti u toku sna bilo ko?
Ako sam svjestan u snu i želim vidjeti te iskoristim glasovnu naredbu ili prst hoću li uspjeti?
Ne zamjeri na ovim pitanjima jer sam prilično zelen u ovoj domeni.
I još nešto, sigurno sam pogrešno shvatio neka uputstva... tiče se kapija sanjanja.
Postao sam svjestan u snu i nakon nekoliko snova poželim zaspati u snu da bih malo istražio to o čemu je CC pisao ali nisam uspio. Ono, kao trudim se da zaspim al ne ide? Kao da nisam pospan...
:oops:


Pozdrav Bajs, iskreno ja ti nisam prirodni sanjač i sve što znam o sanjanju (a to nije puno) su me naučile neke svijesti koje su mi u samom sanjanju dolazile u obliku 4 starca koja su me podučavala. Tako sam naučio vidjeti energiju, letjeti, mjenjati snove, ulaziti iz sna u san i što god mi padne na pamet. Naučili su me tako da su mi nešto pokazali, te su nakon toga u mene usadili osjećaj "tog nečeg" što su nazvali namjerom. Tako recimo kad želim vidjeti energiju u sanjanju, ja samo dozovem taj osjećaj, "namjeru viđenja energiju u sanjanju" i usmjerim pogled u objekt/biće čiju energiju želim vidjeti. Sličan princip koristim za pomicanje spojne/skupne točke na budno. Vjerujem da je to prikradački/tragački princip. Moj problem je što su mi snovi često prekaotični, spojna točka mi predaleko leti, pa više liče na kozmos pun slika i osjećaja, čije značenje saznajem godinama kasnije. Takoreći, već dugo nisam imao priliku ni koristiti neku od sanjačkih tehnika koje sam naučio od staraca.

Ne znam iskreno da li može bilo tko vidjeti, pretpostavljam da baš svi ljudi mogu dok god su unutar svoje podsvjesne domene, takoreći kad su svom snu. U nekim daljnjim sferama sanjanja takve egzibicije postaju relativno upitne. Ako si lucidan u sanjanju, to već znači da si prošao prvu kapiju i da bi trebao moći vidjeti energiju. Kod toga, kao i kod svega drugog u sanjanju je bitna tvoja namjera. Ako znaš upravljati namjerom, onda ti je sve omogućeno.

Ako znaš engleski, postoji ti forum od jednog amerikanca, Dreamwaysa, koji je inače čudna osoba, nije ono što bi pojedinac očekivao od ratnika, no njegovo znanje o sanjanju premašuje bilo koga, koga sam ja upoznao. Imaš detaljno o svakoj kapiji snajanja pojedinačno http://nagual.yuku.com/directory


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet dec 09, 2010 12:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Hvala druže. :thumbup:

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet dec 09, 2010 12:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Nema na čemu :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet dec 09, 2010 12:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
matrix?vidjenje energija?
zeznuto...projekcije koje dobijam zadnjih god. su rekapitulacija sopstvenih
snova.ne sanjam nista novo,i slobodno, jer ne mogu da stignem.ili sanjam rekapitulaciju
ili je dozivim na javi.ogroman problem mi je predstavljao deza vu.nisam mogao par koraka
da napravim a da se ne javi taj osecaj.sve ovo me podseca na istoimeni film...
a kako da im razbijem televizor???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet dec 09, 2010 12:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
karadjordje je napisao/la:
matrix?vidjenje energija?
zeznuto...projekcije koje dobijam zadnjih god. su rekapitulacija sopstvenih
snova.ne sanjam nista novo,i slobodno, jer ne mogu da stignem.ili sanjam rekapitulaciju
ili je dozivim na javi.ogroman problem mi je predstavljao deza vu.nisam mogao par koraka
da napravim a da se ne javi taj osecaj.sve ovo me podseca na istoimeni film...
a kako da im razbijem televizor???


Mislim da televizor ne treba razbiti, nego ga naučiti zaštiti i koristiti tako da služi nama, a ne njima :twisted:

Kako to misliš ne stigneš sanjati i kako rekapituliraš vlastite snove, sanjaš ih iznova?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet dec 09, 2010 1:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
ja osobno sam jako daleko od lucidnih snova, a da ne govorim o "vidjenju" i anorgancima...

_________________
holografski svemir - svemir u kojem je vrijeme iluzija,a stvarnost ništa više od umom stvorene slike...

http://s3.ba.battle-knight.org/index.ph ... f=MTAyNTQw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet dec 09, 2010 1:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Syon je napisao/la:
ja osobno sam jako daleko od lucidnih snova, a da ne govorim o "vidjenju" i anorgancima...


Neke stvari se čine dalje nego što jesu ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet dec 09, 2010 2:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Taman htjedoh to reći...preduhitrio si me. :thumbup:
Odjednom se dogodi.

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: čet dec 09, 2010 6:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
bajs je napisao/la:
I još nešto, sigurno sam pogrešno shvatio neka uputstva... tiče se kapija sanjanja.
Postao sam svjestan u snu i nakon nekoliko snova poželim zaspati u snu da bih malo istražio to o čemu je CC pisao ali nisam uspio. Ono, kao trudim se da zaspim al ne ide? Kao da nisam pospan... :oops:


Možda da probaš pronaći vrata, prozor, ili ogledalo u snu, pa prođi kroz to.
Ili će se pojaviti kao serija "lažnih buđenja" posle lucidnog sna.

Ne mora biti baš kao što je opisano u knjizi. Tek posle, kad se vratiš na nešto što si davno pročitao, nađeš vezu sa onim što se tebi događalo.

Uglavnom, nekako...Sve to samo dođe, ako treba.

Izvini ako je tema promašena, mozak mi preskače danas. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet dec 10, 2010 9:45 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet dec 09, 2010 12:47 am
Postovi: 20
Lokacija: Dugo Selo
Vag je napisao/la:
Rekao mi je da vec dugo godina pravi magicne pokrete ali da slabo radi na svojoj licnosti, i da osjeti da bi trebao da cisti svoj tonal, jer je energija u tjelu sve jaca.




Joj, baš mi je žao radi tvojeg prijatelja. :(

Čitajući malo baš sam primjetila ovaj dio, pošto sam počela sa magičnim pokretima i ja osječam tu jaku energiju u tijelu, koda želi izletiti iz mene. Sve me nekao i štipucka pecka po koži, nekako, osječam to i na fizikalnom tjelu, po svuda, od nogu, tijela, ruku, glave, lica.

:love9:

_________________
Osobna moć je osjećaj. Nešto poput sreće. Može se nazvati i raspoloženjem.
Osobna moć je nešto što se stiče borbom tokom cjeloga života.

TOČAK VREMENA


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moja iskustva sa letačima i anorganskim bićima
PostPostano: pet dec 10, 2010 10:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
Ma srno, jesi l to ti?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 60 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz