Sada je: sub apr 27, 2024 11:57 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 167 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: uto dec 01, 2009 6:44 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
tolteq je napisao/la:
Pa nismo fizicka bica, sve je energija pa cak i mi...

Ne "pa čak i mi" nego mi prvenstveno, mi smo čak i više od energije, svijest, izvori energije i svjetova.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: uto dec 01, 2009 6:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
tolteq je napisao/la:

Prve sjemenke dature sam nabavio, posadit cu ih ovo proljece pa u jesen zamolit cu ju da me primi u svoj svijet.


Stvarno ćeš probati bilje noči?Misliš da će te biljka voditi, ha, Tolti?
Hoće, ali kako ćeš stati?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri dec 02, 2009 12:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
mislim da prvo trebaš pitati ljude na koji način će te datura otkačiti, jer ako je u pitanju samo proširena i izoštrena percepcija, a ne neko susretanje i komuniciranje s nekim bićima, onda ti savjetujem da uzmeš lsd jer se od njega ne možeš otrovati, a od dature postoji ta mogućnost. postoji znanost i kemija s razlogom, ono što si nekad iz biljaka morao uzimati sada možeš ekstrahirati u labosu tako da ukloniš negativne posljedice drugih djelova biljke koji su toksični....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri dec 02, 2009 7:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
zahir je napisao/la:
Stvarno ćeš probati bilje noči?Misliš da će te biljka voditi, ha, Tolti?
Hoće, ali kako ćeš stati?


A zasto ne ? :shock:

Voditi ?!
Iskreno receno neznam sta ce biti,...

Stati ?!
Pa jer to bitno uopce ?

:toothy2:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri dec 02, 2009 7:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
demiurge je napisao/la:
mislim da prvo trebaš pitati ljude na koji način će te datura otkačiti, jer ako je u pitanju samo proširena i izoštrena percepcija, a ne neko susretanje i komuniciranje s nekim bićima, onda ti savjetujem da uzmeš lsd jer se od njega ne možeš otrovati, a od dature postoji ta mogućnost. postoji znanost i kemija s razlogom, ono što si nekad iz biljaka morao uzimati sada možeš ekstrahirati u labosu tako da ukloniš negativne posljedice drugih djelova biljke koji su toksični....


Pito, cito, dosta sam naucio iz iskustava tih ljudi, trebali bi to svi procitati, najzanimljivija su mi iskustva na salviji, sa salvijom se sve dogadja ono kaj don huan prica.
Dvojnici, jaje svjesti, nagual, saveznicke sile itd.

Pa mozes se otrovati od svega sta previse uzmes, bilo u novinama da se neki lik ubio vodom, doduse nije se otrovo al od previse vode je riknul.. :shock:

Lsd, ma nebi radije, to prepustam partyanerima,..

Hvala ti na savjetima !

:occasion5:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri dec 02, 2009 7:21 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Probaj ti salviu ako te srce traži, nemoj na onu đavolju travu. To možda kasnije.
Prvo znanje, onda možda moć.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri dec 02, 2009 7:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Probaj ti salviu ako te srce traži, nemoj na onu đavolju travu. To možda kasnije.
Prvo znanje, onda možda moć.


Pa tako sam to i mislio, mada je salvia izgleda i jaca od dature, spada u prva tri svjetska psihotika.

Evo vam malo informacija o ovoj prekrasnoj biljcici, http://www.entheology.org/edoto/anmviewer.asp?a=83&z=5


Heh, zas da daturu jos zovu i Anđeoska Truba. :)

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri dec 02, 2009 9:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
Biljke moći, pa mogu ti dat moje mišljenje o tome al znaš već kakva mišljenja jesu, ne vrijede puno. Što tražiš? Razgovor? Odgovore? Savjete? Podržavanje? Možemo za početak nabrojat činjenice. Prvo, šamani i duhovnjaci raznih vrsta su od pamtivjeka koristili sredstva za promjenu stanja svijesti, koristili su zapravo sve što im je bilo dostupno uključujući gladovanje, samoozljeđivanje i naravno biljke. U današnje vrijeme postoje brža i efikasnija sredstva, konkretno, droge. Ne volim ih previše spominjat na javnim mjestima iz razumljivih razloga. Ljudi jako vole imat mišljenje o svim stvarima :wink: no one su kao i svaka druga stvar na svijetu. Imaju dobre i loše strane i imaju svrhu zašto su ovdje. Baš kao i ljudi. Mogu se koristiti na isti ili vrlo sličan način kao i biljke moći a ponekad su iz njih i izvedene, odnosno kemijska su "braća". Druga činjenica, ta sredstva donose "šalabahter", moć, znanje no imaju i predvidljivo, nuspojave. Nisu za slabe. Prvo trebaš imat moć da bi je mogao tražit. Prvo trebaš imat nešto znanja da bi ga mogao primit. Mijenjaju te na način na koji ne možeš predvidjet a koji nije uvijek onakav kakav si planirao. Dakle promjenit će te. Vrtlo bitna stvar. Mogu bit i vrlo opasne. No pain no gain. Možeš s tim živjet? Treće, danak će trpit tvoje fizičko tijelo. Štetne su. Mi imamo samo jedan život a samo budala ne čuva svoju glavu. A ratnici nisu budale. Tome se može pristupat kao ratnik ili kao drogeraš. Dakle kao relativno gledano vrijedno biće ili kao relativno gledano najniži idiot. Tanak je put između ta dva. Četvrto, neki ljudi su prirodno dobri u tome, što je dvosjekli mač, naravno. Prirodnim slijedom neki nisu. Preciznije rečeno: Nije za svakoga. Peto, mogu ti pružit zbilja nevjerovatna znanja i moć da je upotrijebit kako god želiš, treba samo znat kako. Samo, lol. Stvari koje tamo možeš doznat, ne možeš nigdje drugdje, no tako je za sve u životu. Šesto testirat će te. Ako ne prođeš test, možeš i izgubit život. Jesi čvrst momak ili nisi. Svi mi mislimo da jesmo al ne znamo dok ne probamo, a kad probamo, onda je već kasno. Nema nazad. Kao kad Neo uzme crvenu pilulu ili kad eva prihvati jabuku ili kad cura pođe s dečkom. Nema načina da znaš u šta se upuštaš a kad vidiš kako je onda ćeš tamo ostat zauvijek. Nema puta nazad, to dobro, dobro upamti.


Ovo su ti neke od činjenica, a zaključke ćeš naravno morat izvuć sam za sebe, znam da već jesi ;-)

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri dec 02, 2009 10:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Meni to nisu droge, to je jednostavno bilje moči.
Mislim da netreba pretjerivati u predrasudama.

Nije to nista strasno poznajem ljude koji su svoj cijeli zivot fakat narkomani, imaju sad cca i oko 55 godina i zdraviji su od mnogih a dosta njih koji su zdravo zivjeli u njihovim godinama su pod zemljom.

Don Huan je koristio njegovi preci i isto je Kastanedi pokazao.

Kastaneda je izgleda pretjerivao na zalost, rak jetre, ti svi psihotici drmaju jako jetru, medjutim ako se u normalnim kolicinama koristi jetra se sama obnavlja tako da na neki nacin je to ok.

Promjenit me nema sta, vec sam promjenjen, moze mi samo pomoci, a za tako nesto se isplati.

Neznam, al cini mi se da bez toga jednostavno nejde, ocu rec, nema dalje, jer bilje moci otvara vrata u nagual samo ono moze dovoljno pomaknut skupnu i tamo nauciti sve ostalo dale sto u knjigama ne pise, pravo znanje, praksu.

Samani bilje moci stoljecima koriste, tesko da postoji ijedan koji bez toga moze nesto dalje nauciti i pokazati.

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri dec 02, 2009 11:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
tolteq je napisao/la:
Meni to nisu droge, to je jednostavno bilje moči.
Mislim da netreba pretjerivati u predrasudama.


Šamani su koristili što god im je bilo dostupno, baš kao što to rade i danas. A vrijeme se mijenja, ljudi se mijenjaju, tonal vremena se mijenja. Duhovna iskustva nisu ograničena po bilo kojem pitanju ni po bilo kojem sredstvu. Ako misliš da bilje moći zvuči manje zlokobno od "droge", ako misliš da te to distancira od nekih nepoželjnih tumačenja i ako misliš da ćeš tako zvučat više cool i šamanski, to je tvoja stvar i tvoj oblik samozavaravanja. Nemam ništa protiv.

tolteq je napisao/la:
Nije to nista strasno poznajem ljude koji su svoj cijeli zivot fakat narkomani, imaju sad cca i oko 55 godina i zdraviji su od mnogih a dosta njih koji su zdravo zivjeli u njihovim godinama su pod zemljom.


Strašno? I je i nije. Samo narkomanstvo po sebi ne mora bit strašno na način da se postane protuha. Za nekog drugog strašan je recimo osjećaj da kako god se zabavljao i uživao, možeš bit na ibizi, dobijat prvog sina i osvajat mont everest no sve bi to zamijenio za paketić praha. Jel to strašno? Za mene definitivno jest. Koncept kupovanja sreće u prahu nosi neke sasvim nove izazove u život kojih ljudi uopće nisu svjesni. Samo jako rijetki pojedinci su spremni na taj sukob. Znam da ti misliš i da si ti među njima no datura bi ti mogla pokazat jesi li u pravu ili ne.


tolteq je napisao/la:
Kastaneda je izgleda pretjerivao na zalost, rak jetre, ti svi psihotici drmaju jako jetru, medjutim ako se u normalnim kolicinama koristi jetra se sama obnavlja tako da na neki nacin je to ok.



I moj djed je umro od ciroze jetre. Mora da je i on konzumirao daturu. Jetra se obnavlja, i kosti zarastaju no ipak ih nećeš ić lomit bezveze, jeltako?

tolteq je napisao/la:
Promjenit me nema sta, vec sam promjenjen, moze mi samo pomoci, a za tako nesto se isplati.


Ne budali. Čeka tebe još puno iznenađenja. Neka, učit ćeš.

tolteq je napisao/la:
Neznam, al cini mi se da bez toga jednostavno nejde, ocu rec, nema dalje, jer bilje moci otvara vrata u nagual samo ono moze dovoljno pomaknut skupnu i tamo nauciti sve ostalo dale sto u knjigama ne pise, pravo znanje, praksu.


Jel to tvoje ... osobno mišljenje? :wink:
Ništa ti ne treba osim ovog što imaš u glavi i načina na koji to preslažeš. Ostalo su priče i samozavaravanja. Vjeruj meni. Ja znam.

tolteq je napisao/la:
Samani bilje moci stoljecima koriste, tesko da postoji ijedan koji bez toga moze nesto dalje nauciti i pokazati.


Još jedno od tvojih izabranih osobnih mišljenja u koje si čvrsto odlučio povjerovat jer misliš da je to OK. Jednom ćeš shvatit da je to sve sranje i da ne postoji stvarnost osim one koju ti za sebe svjesno ili nesvjesno odabereš, a ti upravo izabireš svoju. Jednom al još ne. Još nije vrijeme. Neka. Bit će zabavno promatrat raskorak tvoje izabrane stvarnosti ili tonala i apsolutne stvarnosti ili naguala. Piši ovdje kako teče eksperiment.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: čet dec 03, 2009 12:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Citat:
Ako misliš da bilje moći zvuči manje zlokobno od "droge", ako misliš da te to distancira od nekih nepoželjnih tumačenja i ako misliš da ćeš tako zvučat više cool i šamanski, to je tvoja stvar i tvoj oblik samozavaravanja. Nemam ništa protiv.


Pa za mene je to jednostavno bilje,.. i to je to... a cega je to oblik, nemam pojma.. :-s


Citat:
Strašno? I je i nije. Samo narkomanstvo po sebi ne mora bit strašno na način da se postane protuha. Jel to strašno? Za mene definitivno jest. Koncept kupovanja sreće u prahu nosi neke sasvim nove izazove u život kojih ljudi uopće nisu svjesni. Samo jako rijetki pojedinci su spremni na taj sukob. Znam da ti misliš i da si ti među njima no datura bi ti mogla pokazat jesi li u pravu ili ne.


Pa imas vrlo bogatih ljudi koji vucu prah, nisu protuhe, a pase im vjerovatno i mogu si priustiti to uzivanje,... njihova stvar... saki bedak ima svoje veselje... :)

Pa datura ce mi pokazat, prekrasna biljcica, lepo je samo sjedit kraj nje i posmatrat ju a kamo li nekaj drugo,...


Citat:
I moj djed je umro od ciroze jetre. Mora da je i on konzumirao daturu. Jetra se obnavlja, i kosti zarastaju no ipak ih nećeš ić lomit bezveze, jeltako?


Pa bit ce onda previse necega da je konzumiro,.. nije se stigla obnoviti, na zalost... :(


Citat:
Ne budali. Čeka tebe još puno iznenađenja. Neka, učit ćeš.


Pa naravno, to mi je jasno, ... iz bilo kojeg kuta gledanja,... covjek se rodi glup i umre glup... #-o


Citat:
Jel to tvoje ... osobno mišljenje? :wink:
Ništa ti ne treba osim ovog što imaš u glavi i načina na koji to preslažeš. Ostalo su priče i samozavaravanja. Vjeruj meni. Ja znam.


Znaci ti mozes onda pomaknut skupnu u polozaj sanjanja ko od sale, koda ruku dignes.... ...sa ovim sto imas u glavi,... :shock: i fino sve nestane.... :shock:



Citat:
Još jedno od tvojih izabranih osobnih mišljenja u koje si čvrsto odlučio povjerovat jer misliš da je to OK. Jednom ćeš shvatit da je to sve sranje i da ne postoji stvarnost osim one koju ti za sebe svjesno ili nesvjesno odabereš, a ti upravo izabireš svoju. Jednom al još ne. Još nije vrijeme. Neka. Bit će zabavno promatrat raskorak tvoje izabrane stvarnosti ili tonala i apsolutne stvarnosti ili naguala. Piši ovdje kako teče eksperiment.


Pa jer to moje zeljeno misljenje iskreno neznam, mozda i je, samo znam kaj je don Huan o tome reko Kastanedi, i ja se toga drzim, to mi je smjernica...pa onda sam sebi bacim neko zeljenjo misljenje i onda mi se to poklopi kad procitam u knjigi .... i tako...

Sam cini mi se da necu tu izlagati iskustvo o tome, taj eksperiment....
Jer, nema smisla pisati to medju ljudima koji to isto nisu iskusili.....

:thumbup:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: čet dec 03, 2009 12:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
ma frajeru, život je prekratak, probaj sve što ti nudi i pruža, nemoj uvijek pucat na ono sigurno - postat ćeš veća protuha od teških narkomana, ionako smo svi mi protuhe, koga uopće briga za nas, svi su previše usredotočeni na sebe da bi nas bilo briga za druge. svi strahovi koji ti ljudi nameću su samo njihovi vlastiti strahovi i šta se dobiva od toga - APSOLUTNO NIŠTA.

ako nas povijest ičemu uči, to je onda da tko ne riskira, taj i ne profitira. pogledaj sve značajne znanstvenike - svi su se usudili pričati o nečemu što je u to vrijeme bilo hereza, Einstein je uzeo zdravo za gotovo da postoje čestice za koje su još 1920. podosta znanstvenika nije vjerovala da postoji - atomi, fotoni itd. i šta smo dobili, jedan od najvećih umova 20. stoljeća koi je odredio temelje astronomije, kemije, fizike, astrofizike, teorijske fizike, matematike i svega što danas omogućuje nevjerojatne uspjehe u znanosti SF razmjera.

tako ti je i danas sa supstancama, da se napiješ ko svinja i to počneš prepričavati malo bi ti tko išao govoriti to je loše, to je katastrofa, ali ako im spomeneš da si uzeo neku supstancu ili ju namjeravaš uzeti počne inkvizicija epskih razmjera.

probaj pa šta bude bude, ja te podržavam (sam pazi da se ne otruješ jer je s biljkama to lakše). ja sam imao dobrih psihodeličnih iskustva i loših (više je bilo dobrih) i sve to smatram školom kroz koju sam trebao proći ili sam odabrao da prođem. i draže mi je da sam probao nego da nisam. kao što je netko rekao, nije supstanca ta koja je zabranjena, već stanje svijesti. ionako, je to pun kurac zabavno, a ko ne voli zabavu nek ga zgazi vlakić u lunaparku :mrgreen:

namaste, ekipa :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: čet dec 03, 2009 1:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
demiurge je napisao/la:
svi strahovi koji ti ljudi nameću su samo njihovi vlastiti strahovi i šta se dobiva od toga - APSOLUTNO NIŠTA.

onda da tko ne riskira, taj i ne profitira.

ali ako im spomeneš da si uzeo neku supstancu ili ju namjeravaš uzeti počne inkvizicija epskih razmjera.

kao što je netko rekao, nije supstanca ta koja je zabranjena, već stanje svijesti.


Da, primjetih to sve, tako i ja to mislim,.. :notworthy:

Pricaj nam malo, sta si probavo i kako je bilo... :occasion5:

:thumbup:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: čet dec 03, 2009 2:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
tolteq je napisao/la:
demiurge je napisao/la:
svi strahovi koji ti ljudi nameću su samo njihovi vlastiti strahovi i šta se dobiva od toga - APSOLUTNO NIŠTA.

onda da tko ne riskira, taj i ne profitira.

ali ako im spomeneš da si uzeo neku supstancu ili ju namjeravaš uzeti počne inkvizicija epskih razmjera.

kao što je netko rekao, nije supstanca ta koja je zabranjena, već stanje svijesti.


Da, primjetih to sve, tako i ja to mislim,.. :notworthy:

Pricaj nam malo, sta si probavo i kako je bilo... :occasion5:

:thumbup:



ah, nisam baš neki stručnjak, zasada sam samo tri puta bio na lsd-u i bilo mi je ok. gljive, daturu i bilje moći nisam probao pa ne mogu reći kakve su ali sam prije nego što sam probao lsd pročitao jednu knjigu jednog novinara koji je bio dio hipijevske kontrakulture i koji je skupljao priče ljudi koji su bili na različitim supstancama i njihova iskustva jer me zanimalo. većina ljudi je kod koeištenja recimo salvie imalo jake mučnine i slične stvari prije nego što im je počela psihodelija.

inaće, ja nisam vidio ništa što nije bilo tamo (kao i većina ljudi) već sam samo vidio sve u jako izoštrenoj percepciji (koju je teško opisati riječima) ali su mi svi objekti bili izoštreni u boji i pojedinostima (to je početak) npr. lišće mi je izgledalo kao neki geometrijski uzorci jako ravnih bridova dok su mi grane i bilje izgledalo poput nekih zmija (ali ne doslovno zmija već je to samo bio moj dojam izgleda). uz to ti dolazi dosta jaka dezorijentacija (ovisno o jačini supstance) i osjećaj kao da si na neki način spojen sa prostorom oko sebe pa ti je malo čudno kretati se po njemu kada imaš osjećaj kao da si dio njega. noge i mišići kao da ti lete a disanje je neopisivo jako, kao da neka energija struji od uzdaha (od glave prema dolje). zatim prostor kao da nekako postane živ i kad recimo odmakneš fokus s nečega i promjeniš ga na nešto drugo izgleda ti kao da se taj prostor pojavljuje i raste (to se posebno izražava kod recimo biljaka jer ako ih recimo pogledaš činit će ti se da rastu dok ih ne počneš normalno vidjeit).

sve ti se miče pred očima i ima neke pokreta, zidovi znaju mjenjati boje u nekom ritmu, ako recimo slušaš glazbu, percepcija zvuka ti zna biti hipersenzibilna, vid ti se može jako fokusirati na nešto, kao neki zoom in i tako, inaće ima jako puno tih osjećaja, najgore što ti se može desiti je paranoja (za koju nema razloga) ali se dešava. misliš da te svi gledaju i osuđuju i da znaju da si na nečemu ali zapravo nije tako jer si samo previše svijestan svega. ako si sam (a ja sam prvi put bio) onda te ona može uloviti, ali ako si s ekipom koja je isto na tome nema šanse da te bedara opali..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: čet dec 03, 2009 2:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
...isto da napomenem ne bi ti nikada savjetovao da probavaš takvo što u nekim trenucima depresije ili nečega jer su ti osjećaji na maksimumu tada i ako te ulovi neka depra pri tome osjećaj je neopisivo loš i tu se ljudi znaju ubiti i svašta drugo raditi...

ali da ne ispada da te nagovaram da nešto napraviš, ti si valjda sam dovoljno zreo da znaš što hoćeš, ali samo da te pitam: ako ćeš kušati daturu, di ćeš ju nabaviti i di ćeš provoditi vrijeme na tome, jer sumnjam da bi u tom stanju bilo kul biti negdje u javnosti sam, u krajnju ruku ćeš trebati neke ljude koji su već to iskušali da budu s tobom, to ti ja savjetujem...najbolje ti je ili doma sam ili sa frendovima ili vani u prirodi sa frendovima ili nešto deseto...

ma ne zam, aj sretno :love3: i još se malo informiraj


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: čet dec 03, 2009 7:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
meni je marihuana biljka moći broj 1 :)
ona zna dovesti do važnih uvida u stvarnost i nije opasna kao druge biljke moći.

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: čet dec 03, 2009 8:44 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Tolteq pa pomaknuti skupnu točku je lako i bez bilja moći, ali pod uvjetom da imaš viška energije.
To tebi ne bi trebao biti problem jer kažeš da svijetliš ko Betlehem.

Malo dobre klope, malo mira... ti na putu znanja ....... i pomaknut će se čim ti to dozvoliš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: čet dec 03, 2009 9:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
tolteq je napisao/la:
Pa za mene je to jednostavno bilje,.. i to je to... a cega je to oblik, nemam pojma.. :-s


Tvari koje postoje na ovom svijetu / sa aspekta utjecaja na psihu / možemo podijelit u dvije skupine: one koje utječu i one koje ne utječu. Hoću reći da je svejedno kako se ja i ti dogovorimo da ćemo to zvati. U krajnjem slučaju i marihuana je biljka, i koka, i mak (=morfij/opium/heroin). Sve same biljke :wink:



tolteq je napisao/la:
Pa bit ce onda previse necega da je konzumiro,.. nije se stigla obnoviti, na zalost... :(



Ti promatraš svijet pojednostavljeno uzročno-posljedički a on je od toga vrlo daleko. Nije konzumirao ništa, nije bio pijanac ako si na to mislio. Propadanje jetre može imat jako puno uzroka i ponekad ne moraš bit kriv za ništa, ponekad je dovoljno samo ne imat sreće.


tolteq je napisao/la:
Pa naravno, to mi je jasno, ... iz bilo kojeg kuta gledanja,... covjek se rodi glup i umre glup... #-o


Ne bi se složio.
Čovjek se nipošto ne rodi glup, a svakako nije nužno da ni glup umre, iako upravo to najčešće radi.


tolteq je napisao/la:
Znaci ti mozes onda pomaknut skupnu u polozaj sanjanja ko od sale, koda ruku dignes.... ...sa ovim sto imas u glavi,... :shock: i fino sve nestane.... :shock:



To ne al mogu ... neke druge stvari. :wink: Biljke moći mogu ti dat puno no krajnji cilj je da primjeniš naučeno u prvoj pozornosti, dakle da naučiš izvodit promjene "na suho". Inače cijeli pothvat nema smisla.


tolteq je napisao/la:
Pa jer to moje zeljeno misljenje iskreno neznam, mozda i je, samo znam kaj je don Huan o tome reko Kastanedi, i ja se toga drzim, to mi je smjernica...pa onda sam sebi bacim neko zeljenjo misljenje i onda mi se to poklopi kad procitam u knjigi .... i tako...



Primjeti par stvari ovdje. Prvo ja ti nisam dao nikakav savjet ni mišljenje u vezi tvoje namjere da isprobaš. Dakle striktno sam pazio da se ne pozicioniram ni za ni protiv. Izložio sam ti neke činjenice koje znam, i pozitivne i negativne strane, a tebi sam prepustio da u skladu sa svojim osobnim mišljenjem izvučeš pouku za sebe, kako to već ide, što si ti i napravio. Nisam čak napisao ni što ja konkretno mislim o tome i što bi recimo ja napravio, jer je to za konkretni slučaj nebitno jer ja očitno nisam ti.

Inače tu nema velike mudrosti. Ako želiš isprobat, to je sasvim legitimno onda. Isprobaj no pokušaj barem bit svjestan donekle u šta se upuštaš. Da ne ispadneš budala na kraju. Što bi bilo loše.


tolteq je napisao/la:
Sam cini mi se da necu tu izlagati iskustvo o tome, taj eksperiment....
Jer, nema smisla pisati to medju ljudima koji to isto nisu iskusili.....

:thumbup:



Kako znaš da nisu iskusili?

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: čet dec 03, 2009 11:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
extranoize je napisao/la:
meni je marihuana biljka moći broj 1 :)
ona zna dovesti do važnih uvida u stvarnost i nije opasna kao druge biljke moći.


Ni salvija nije toksicna, proglasili su ju za novom marihuanom, samo je punoo jaca i odmah brijes u nagual, posljije 30 sec drzanja dima u plucima mnogi ni ne dozive drugi dim, nekima se odmah stvore dvojnici, grmljanje i ono odvajanje od tjela "sanjajuce tijelo" nalaze se odjednom na vise mjesta a neki zabriju opako, pojavi im se saveznik i komuniciraju odmah sa njime, kod dosta ljudi se dogodi da vide jednog te istog saveznika, po opisima, oni su si protumacili da je to sama salvia.

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: čet dec 03, 2009 11:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Tolteq pa pomaknuti skupnu točku je lako i bez bilja moći, ali pod uvjetom da imaš viška energije.
To tebi ne bi trebao biti problem jer kažeš da svijetliš ko Betlehem.

Malo dobre klope, malo mira... ti na putu znanja ....... i pomaknut će se čim ti to dozvoliš.


Neznam, lako ju je mozda zaokrenuti ili minimalno pomaknuti, al neki veci pomaci i zadrzavanje skupne di ju pomaknes makar na tren, mislim da je neizvedljivo bez bilja moci.

Kasnije ti saveznik kroz bile moci da ostalo znanje sta ti treba.

Eh, pa mozda svjetlim, mozda i ne svjetlim, znam samo da za razliku od mojih vrsnjaka puno bolje svjetlim, oni izgledaju debelo i staro, a kod mene bez obzira sto imam stotinjak kila stalno mi neko veli da sam smrsavio, dosta njih mi veli da uvijek izgledam frisko, ..
Sad jebiga,.... mada to nije ni bitno,.....

al to nije to, sto se dobije tamo, kroz bile moci, sa tim mozes nesto, a ovo ovdje kako god da svjetli netko mislim da se sa time nemoze bas nesto puno, nesto konkretno...

Pomakni skupnu malo dalje na svjesno i kontroliraj ju na tom mjestu, sa ovim ovdje, tesko, kaj ne... #-o

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 167 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 77 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz