Sada je: čet mar 28, 2024 12:33 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 167 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Bilje Moči
PostPostano: pet nov 27, 2009 9:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Sve vise dolazim do zanimljivih informacija o daturi, kaktusima, gljivama, salviji, slaku..

Cini mi se da je bilje moci neophodno, jer ovdje mozemo do samo jednog stupnja ali bez bilja nemozemo dalje, preko granice dok smo jos ovdje.

Danjasni samani ga koriste, don Han ga je koristio pa i sama datura je bila saveznik njegovom dobrocinitelju.

Samo bit koristenja je da svjest na neki nacin sazri, da se zna po sta se ide tamo, po dodatno znanje, dodatnu unutarnju moc, nejide se iz zabave, partyat.

U zadnjih godinu dosta razgovaram sa biljem, super ga toplo osjecam, pogotovo posebnu paznju imam u zadnje vrijeme prema tome bilju.

Prve sjemenke dature sam nabavio, posadit cu ih ovo proljece pa u jesen zamolit cu ju da me primi u svoj svijet.

Eto jos nesto, nadam se zanimljivo svima...da se forum ne zatrne,,... :mrgreen:



:hello2: :occasion5:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sub nov 28, 2009 5:38 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
http://www.artforthemasses.us/castacon/ ... f=1&t=2213

-(Somebody asks about mezcalito) CC, “Take those books of Carlos Castaneda, and burn them!! Put yourself to doing the exercises…”


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sub nov 28, 2009 10:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
http://www.artforthemasses.us/castacon/viewtopic.php?f=1&t=2213

-(Somebody asks about mezcalito) CC, “Take those books of Carlos Castaneda, and burn them!! Put yourself to doing the exercises…”


Je, pa sam Castaneda ih je koristio do kraja zivota, umro je od raka jetre, a datura i amanita drmaju drito na jetru.

Cini mi se da je neizbjezno bilje moci u cjeloj toj prici, jer kako doci do neceg vise, nego tako...

Amanita je poznata u svim kulturama kao vrata u drugi svijet mada ju opcenito svi dozivljavaju kao otrovnu gljivu. Cini mi se da sve te predrasude bas daju krivo uvjerenje
da se nebi nista probavalo da su i dalje zakljucani ovdje.

Pri tome ne mislim na narkomaniju, da se covjek puca time svaki dan,..
.. vec, da bi se sigurno isplatilo probati, jedamput u dvije tri godine, otici na jedan takav izlet... u duhovnom smislu...

Meni je recimo salvia zanimljiva za tako nesto,... putovanje traje cca 2 sata a nije stetna nizasto....

:thumbup:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sub nov 28, 2009 10:47 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ma samo ti daj, ali nemoj na to gledati ko na putovanje koje traje ... sati.
Ako hoću malo vožnje, idem u lunapark na hali-gali ili nešto.
Ono što je najbolje, je otići negdje gdje se to prakticira pod vodstvom iskusnih vračeva, koji te vjerovatno ni neće pustiti da to radiš ako nisi dovoljno čist.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sub nov 28, 2009 11:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Ma samo ti daj, ali nemoj na to gledati ko na putovanje koje traje ... sati.
Ako hoću malo vožnje, idem u lunapark na hali-gali ili nešto.
Ono što je najbolje, je otići negdje gdje se to prakticira pod vodstvom iskusnih vračeva, koji te vjerovatno ni neće pustiti da to radiš ako nisi dovoljno čist.


Pa nisam reko da budem, al svakako nije niti iskljuceno,...

Otici negdje, iskusni vracevi,..ha, pa kao znas da su iskusni, ko zna kome mozes doci uruke...

....a i dok docekas tog nekog "pravog" vraca, prije ces umrijeti nego ga docekati,.. :)

Najbolje je kad te bilje samo najde,...

salviju inaca vracevi zovu "onaj koji zna" bolje mi je od jedne takve biljke nauciti nego od nekog vraca za kojeg neznam sta je i na koju stranu tuce...

Vise vjerujem bilju nego ljudima...

:thumbup:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sub nov 28, 2009 5:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
kloni se dature, ne zove se bez veze Đavolja trava. ni Don Juan ju nije volio...
malo informacija
http://vutra.org/datura.php
http://www.mediafire.com/?0twbt9t5gik

jedno iskustvo
Citat:
...ovo je jedna od najgorih biljaka..pusio sam jeprije nekih mjesec i po dana, od onda do sada svaki jebeni dan sam il kod mog doktora il u bolnici, a sto je najgore oni neznaju zbog cega mi je stanje tako lose., ja osobno mislim da je zbog toga, jer mi je dan poslje pusenja dature dosla teska glavobolja,. temp. mi se digla na oko 40,..i takko sam bio doma tri dana s temp 40,. onda sam otisao kod doktora, on mi dao inekciju i poslao u bolnicu na hospitalizaciju,. lezao sam u bolnici 7 dana, nakon 5 dana mi se temp. pocela snizavat, dosao sam doma i isti dan poceo kasljat i pocelo mi curit iz nosa ko ludo.. dan posle kod doktora- on mi dao neke tablete za prehladu,.. tjedan dana bio sam u prehladi,.. konacno se izljecio i onda su mi se zacepile eustahijeve tube.., hodao sam u bolnicu 2 tjedna svaki jebeni dan na propuhivanje tuba.,. nakon 2 tjedna su mi rekli da nema nikakvog ucinka, pa su mi uzeli su mi uzorak nekog tkiva iz nosa,..cekao sam nalaze do danas da bi postom dobio pismo da moram donjeti uputnicu u bolnicu za operaciju u zagrebu,..i jos neznam sta mi je...ako nevjerujete, nemorate...a sta vi mislite, sta mi je???


tu ima još iskustava i rasprave o daturi
https://forums.vutra.org/threads/1468-Datura

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned nov 29, 2009 11:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
extranoize je napisao/la:
kloni se dature, ne zove se bez veze Đavolja trava. ni Don Juan ju nije volio...


Procito sam sve o daturi sto se procitat dalo, bez brige budi... sakupljam informacije o njoj vec cca pola godine....:hello2:

Pa nije isto ako neko drapi 300 sjemeniki iz zabave,.. taj ce vjerovatno grdo najebat, datura nije biljka za zabavu,...

datura je saveznik,... eto ovaj dio iz knjige potvrdjuje ono zasto sam i zapoceo ovaj topic i bas lijepo da sam naiso na to danas,.... nema dalje, bez bilja moci.......

Onda je rekao da namerava da me poučava o „savezniku" isto onako kako je njega
poučavao njegov dobrotvor. Naročito je naglasio reči „isto onako", i ponovio to nekoliko puta. „Saveznik" je, reče, sila koju čovek može da uvede u svoj život da bi mu pomogla,
posavetovala ga i dala mu snagu neophodnu za izvršenje dela kako velikih tako i malih, kako dobrih tako i rđavih. Taj saveznik je neophodan da bi se osnažio čovekov život, da bi se upravljalo njegovim delima i unapredilo njegovo znanje. U stvari, saveznik je neophodan da bi se došlo do znanja. Don Huan je to izgovorio s dubokim uverenjem i velikom snagom. Čini se da je reci brižljivo birao. Ponovio je sledeću rečenicu četiri puta:

„Saveznik će ti omogućiti da vidiš i razumeš takve stvari koje ti nijedan čovek ne bi biokadar objasniti."
„Da li je saveznik nešto slično anđelu, tj. duhu čuvaru?"
„On nije ni čuvar ni duh. To je pomoć."

S druge strane, reče don Huan, da bi se stekao saveznik, mora se ići strogo određenim putem učenja i sve faze ili koraci moraju se preduzimati bez i najmanjeg odstupanja. Na svetu ima mnogo takvih i savezničkih sila, reče, ali on dobro poznaje samo dve. I odvešće me njima, i uvesti u njihove tajne, ali na meni je da izaberem jednu od njih, pošto mogu imati samo jednog saveznika. Saveznik njegovog dobrotvora nalazio se u la yerba del diablo (đavolja trava, tatula), reče, ali je on lično ne voli, i pored toga što ga je dobrotvor uputio u njene tajne. Njegov saveznik nalazi se u humito (mali dim, dimčić), reče, ali nije više ništa objašnjavao o prirodi tog dima. Pitao sam ga za dim. Ćutao je i dalje. Posle duže
pauze upitah:

„Kakva je sila saveznik?"
To je pomoć. Rekao sam ti već to."
„Kako on pomaže?"
„Saveznik je sila koja može čoveka da izvuče iz njega samog. Na taj način saveznik može da ti otkrije štošta što ljudsko biće nikada ne bi moglo."
„Ali i Meskalito te izvodi iz tebe samog. Pa zar onda i on nije saveznik?"
„Nije. Meskalito te izvlači iz tebe da te pouči. A saveznik te izvodi iz tebe da ti podari moć."
....
....
On reče da je strah prirodan; da se svi mi plašimo i da tu pomoći nema. Ali, s druge strane, ma kako zastrašujuće učenje bilo, još je strasnije pomisliti na čoveka bez saveznika, ili bez znanja.

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned nov 29, 2009 1:27 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Tolteq, a da probamo ipak više i češće mlade janjetine s pivom za saveznika?

Onda tišina u glavi bude žešća, možda se ful zaustavi svijet.
Ti častiš naravno, kao moj dobro-tvor. :mrgreen:

Pazi ovo da te tatula ne oženi umjesto da ti bude saveznik:
S druge strane, reče don Huan, da bi se stekao saveznik, mora se ići strogo određenim putem učenja i sve faze ili koraci moraju se preduzimati bez i najmanjeg odstupanja.

Za biljku koju jedeš ili joj ubijaš potomstvo si po defaultu kriminalac, pa onda one sve čudne pripreme možda i nisu bezveze. Ti moraš biti močniji od nje da bi bilo po tvojem i da bi imao još veću moć.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned nov 29, 2009 6:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Citat:
Tolteq, a da probamo ipak više i češće mlade janjetine s pivom za saveznika?

Onda tišina u glavi bude žešća, možda se ful zaustavi svijet.
Ti častiš naravno, kao moj dobro-tvor. :mrgreen:


Nema frke,.. :occasion5: al vise sam nesto kao sponzor u tom slucaju,... :occasion5:

Citat:
Pazi ovo da te tatula ne oženi umjesto da ti bude saveznik:
S druge strane, reče don Huan, da bi se stekao saveznik, mora se ići strogo određenim putem učenja i sve faze ili koraci moraju se preduzimati bez i najmanjeg odstupanja.

Ide se strogo putem ucenja i nema ni najmanjeg odstupanja...
Al to cemo tek vidjeti u skoroj buducnosti,... :wink:

Citat:
Za biljku koju jedeš ili joj ubijaš potomstvo si po defaultu kriminalac, pa onda one sve čudne pripreme možda i nisu bezveze. Ti moraš biti močniji od nje da bi bilo po tvojem i da bi imao još veću moć.


Pa, neznam bas, sjeme joj padne ispod nje ili ga ja odnesem pa negdje zasadim dojde ti na isto...

Nemozes ti nikako biti mocniji od nje, jer onda ju nebi ni trebo,..ona je ta pomoc koja te dalje uci...

:thumbup:

Cini mi se da je se ti bojis ili se bojis za svoj zivot ,... ? :-k

:occasion5:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned nov 29, 2009 6:48 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa naravno da se bojim. Ko ne priznaje da se boji, živi u laži. Ali treba se bojati bez prestravljenosti. Uvijek postoji ono gdi se neide, što ne treba dirati.
Ono: "Ne samo da ne znam šta je, nego me baš briga šta je".

Ali kužim, ti si vjerovatno negdje pročitao da se RATNIK ne boji ničeg i tako valjda pobjeđuje prvog neprijatelja čovjeka od znanja. :mrgreen:
Ali vjerujem da tako samo postaje budaletina, pobjeđena vlastitom glupošću.
Pobjedio strah, ali se maknuo sa puta znanja, svijesti.... paradoks.

Naravno da ima onih koji se ne boje uzeti nešto ili zaletiti u zid sa autom, ali baš ti isti se boje nečeg drugog iz života pa traže načina da završe sa pričom na za njih recimo zabavan način.
Mnogi to tako i otvoreno kažu.
I neka ih... njihova volja. Ali opet, što ako obitelj ovisi o njima? Što ako neka družina ovisi o njima?

Evo ti pogled na vibracijsku silu i tonal vremena usput.
http://www.youtube.com/watch?v=f-bAZcPu ... re=related


Zadnja izmjena: promatrač; ned nov 29, 2009 7:10 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned nov 29, 2009 7:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Pa naravno da se bojim. Ko ne priznaje da se boji, živi u laži. Ali treba se bojati bez prestravljenosti. Uvijek postoji ono gdi se neide, što ne treba dirati.
Ono: "Ne samo da ne znam šta je, nego me baš briga šta je".

Ali kužim, ti si vjerovatno negdje pročitao da se RATNIK ne boji ničeg i tako valjda pobjeđuje prvog neprijatelja čovjeka od znanja. :mrgreen:
Ali vjerujem da tako samo postaje budaletina, pobjeđena vlastitom glupošću.
Pobjedio strah, ali se maknuo sa puta znanja, svijesti.... paradoks.



Pa nemam se za sta bojati, umrijet cu tako i tako, pa onda,..??? #-o
Ja se ne bojim za svoj zivot, ne zivim u lazi, ...

Pa nije da diram u kokain ili zuto i da se covjek fiksa svaki dan i veli ko ga jebe ak crknem, to nema veze sa time...

ovdje se dira tamo u drugi svjet, di bi on prije trebao biti postati poznat a bilje moci je tu da ti pomogne u tome,...to je samo pripremanje za prelazak jednog dana....

Bas sam nekako ovih dana oko toga, onak, nebi se bunijo da se to i dogodi, hladno i prihvatio bih to bez straha....jer to je taj strah, o tom strahu se i prica....

Jer kako ces uci u trecu paznju bez straha jer i jedna sitnica tog straha je dovoljna da ti se svjest rastepe u paramparcad ako vec sad zivis u strahu...

Taj strah se treba pobjediti, to je neprijatelj covjeka od znanja a ne ako te neka baba iza bendere splasi,...buuuuuu

Znaci, treba ti biti svejedno ako vlak ide prema tebi a u isti cas trebas biti trezven da kad vlak dojde ispred tebe napravis korak ljevo ili desno.... bez jebiga...

:thumbup:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned nov 29, 2009 7:22 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
A zašto bi se ja našao ispred vlaka pa da mu se izmakujem?
Zašto bi si ja odredio da trebam jesti Đavolju Travu pa da kažem da se ne bojim za svoj život?
Kužiš? Ja se recimo neću bojati nešto napraviti bez toga. Ja sam, sa travom - ili bez trave isto biće.

Mi smo mikrobi u svemiru u ogromnosti i ne treba uopće tražiti izazove u stajanju ispred vlaka, ova cijela stvarnost može svaki tren nestati za bilo koga od nas.

Ako ti smatraš da ti je to potrebno, uzmi, zanima me kako ćeš poslije pisati, ako ćeš pisati.

I da :mrgreen: već vidim da bi u mladoj janjetini i ja dobio koju sjemenku da vidiš kako reagiram. :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned nov 29, 2009 9:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Citat:
A zašto bi se ja našao ispred vlaka pa da mu se izmakujem?
Zašto bi si ja odredio da trebam jesti Đavolju Travu pa da kažem da se ne bojim za svoj život?
Kužiš? Ja se recimo neću bojati nešto napraviti bez toga. Ja sam, sa travom - ili bez trave isto biće.


To nije bilo upuceno tebi, vec samo usporedba da znas o kakvom se osjecaju radi, kad nemas strah,...htio sam reci da je to onaj strah kad spoznas da si nista,...gledas smrt u oci...

Citat:
Mi smo mikrobi u svemiru u ogromnosti i ne treba uopće tražiti izazove u stajanju ispred vlaka, ova cijela stvarnost može svaki tren nestati za bilo koga od nas.


Pa onda, tako i tako nas nema u biti, zasto se onda bojati necega... to je smo osjecaj, bez kojeg se moze, a kad uspijemo svest na nulu tal osjecaj onda postajemo svjesni da smo nula.... a kad si nista onda si sve....

Citat:
Ako ti smatraš da ti je to potrebno, uzmi, zanima me kako ćeš poslije pisati, ako ćeš pisati.


Pa gle, pokazala mi se, osjecam ju nekako sa strahopostovanjem, posadit cu ju, pa sad, dal cu ju probati iskreno nemam pojma, imam sjemenke doma jednostavno mi ne pada na pamet da ih progutam samo tako,...prvo cu ju zasaditi, druziti se sa njom,...a ostalo, vrijeme ce pokazati....

Citat:
I da :mrgreen: već vidim da bi u mladoj janjetini i ja dobio koju sjemenku da vidiš kako reagiram.


:mrgreen: teeesko, s tim se ne igra, to je sveta biljka, ako te ona sama nije spazila pa zasto bi onda ja tako nesto radio,... moras se sam sa njom upoznati, osjecati ju prvo...

....

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned nov 29, 2009 10:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
sretno ti bilo tolteče, ako si tako odlučan.
ako put znanja (s daturom) vodi i kroz psihijatrijske ustanove, samo bez straha :mrgreen:

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned nov 29, 2009 10:29 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
tolteq je napisao/la:
To nije bilo upuceno tebi, vec samo usporedba da znas o kakvom se osjecaju radi, kad nemas strah,...htio sam reci da je to onaj strah kad spoznas da si nista,...gledas smrt u oci...
Pa... kak da ti objasnim, to je slab osjećaj prema onom kad se pomiče skuna točka.
Svako pomicanje skupne točke je doslovno umiranje. Kad se sve veze sa svijetom prekinu i budeš na otvorenom, na vjerometini koja te samo tako odnese nekud. To je onaj strah koji treba pobjediti. I tu sad ne mislim na sanjanje.
Nađeš se upoziciji kad je vrlo jasno da je možda gotovo i da su velike šanse da više nikad ne vidiš svijet koji ti je nestao pred očima. ima nešto prokleto strašno u toj konačnosti
Citat:
Pa onda, tako i tako nas nema u biti, zasto se onda bojati necega...
Ipak nas ima i to je čudo, i kad se kaže da se nema vremena, onda treba cijeniti i proživjeti svaki trenutak dokle god se može. A to što nismo bitni daje ekstra čar.
Citat:
:mrgreen: teeesko, s tim se ne igra, to je sveta biljka, ako te ona sama nije spazila pa zasto bi onda ja tako nesto radio,... moras se sam sa njom upoznati, osjecati ju prvo...
Pa spazila bi me iz janjetine. :mrgreen: Vjerovatno bi i ona bila u dubokoj tišini.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned nov 29, 2009 11:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Citat:
Pa... kak da ti objasnim, to je slab osjećaj prema onom kad se pomiče skuna točka.
Svako pomicanje skupne točke je doslovno umiranje. Kad se sve veze sa svijetom prekinu i budeš na otvorenom, na vjerometini koja te samo tako odnese nekud. To je onaj strah koji treba pobjediti. I tu sad ne mislim na sanjanje.
Nađeš se upoziciji kad je vrlo jasno da je možda gotovo i da su velike šanse da više nikad ne vidiš svijet koji ti je nestao pred očima. ima nešto prokleto strašno u toj konačnosti


Pa to je to, mada neznam kakav je osjecaj kad se pomice na taj nacin o kojem ti pricas al sigurno znam kak se skupna pomakne ak stanes pred vlak.....
Trebamo jos puno papati da bi svjesno tak pomaknuli skupnu sami od sebe na taj nacin o kome ti pricas,... al opet ona datura to moze napraviti,.... jedino ak ju ti sam mozes svojom namjerom tak pomaknuti to bi bilo super.....

Sam sam ju uspio pomaknut blizu polozaja sanjanja, nisam ju uspio zadrzati, poceo je svjet nestajati, al nije mi dozivljej bio slican umiranju il mozda je al to neznam jer jos nisam umro... :) bilo je ljepo, carobno vidjeti da se sve u energiju pretvara,...


Citat:
Ipak nas ima i to je čudo, i kad se kaže da se nema vremena, onda treba cijeniti i proživjeti svaki trenutak dokle god se može. A to što nismo bitni daje ekstra čar.:mrgreen:


Naravno, treba iskoristiti sve vrijeme koje nam je dano... :thumbup:

Citat:
Pa spazila bi me iz janjetine. :mrgreen: Vjerovatno bi i ona bila u dubokoj tišini.


Eh, da, dugo vec nisam janjecu tisinu treniral, treba to stalno ponavljati,... :mrgreen:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned nov 29, 2009 11:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Heh, sad mi je jasno zakaj mi se salvia svidla...
Bas sam sad procito na jednom forumu da ju je i don Huan koristil... :)

Znači, i don Huan iz Casstanede je isto lud bija kad je radija onu svoju mišavinu za pušenje od 5 različitih elemenata, od kojih su, bar koliko je dešifrirano, 2 bili gljive i salvija (za ostalo se nezna, zasad).

Super super,.. vec neko vrijeme trazim neko super drvce ( vec strgano, naravno ) od kojeg bi lulu napravio... :lol:

:hello2:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: pon nov 30, 2009 12:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
extranoize je napisao/la:
sretno ti bilo tolteče, ako si tako odlučan.
ako put znanja (s daturom) vodi i kroz psihijatrijske ustanove, samo bez straha :mrgreen:


Joj zbriso sam post koji sam napiso.. #-o slucajno umjesto quote edit.. #-o
probat cu ga ponovo napisat.... :D


Ma, nemas frke, :wink: cito sam iskustva ljudi koji su konzumirali daturu, jedan lik je jednu cjelu cahuru skuhal od 300-500 sjemenki u 3 deci vode....skoro je riknul,...rekel je da nikad vise...
Zbog takvih je datura na losem glasu... #-o

Neki ju puse i vele da je ok, neki pojedu po 5 sjemenki prije spavanja i kazu da je odlican suport u osvjescivanju snova...

Koristili su ju ko ljek ,.. postoje cigarete od daturinog lisca za ljecenje asme...

Ako se pojede 100 ljutih papricica sigurno ce covjek crknut, al ako stavis dvije, tri, te iste papricice u rajnglu graha sa kobasicama dobit cemo pravi specijalitet.... :wink:

:thumbup:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: pon nov 30, 2009 1:24 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
tolteq je napisao/la:
Heh, sad mi je jasno zakaj mi se salvia svidla...
Bas sam sad procito na jednom forumu da ju je i don Huan koristil... :)

Znači, i don Huan iz Casstanede je isto lud bija kad je radija onu svoju mišavinu za pušenje od 5 različitih elemenata, od kojih su, bar koliko je dešifrirano, 2 bili gljive i salvija (za ostalo se nezna, zasad).

Super super,.. vec neko vrijeme trazim neko super drvce ( vec strgano, naravno ) od kojeg bi lulu napravio... :lol:

:hello2:

Ako je to to, to bi te moglo osloboditi tjelocentrizma.
Ono što primječujem po forumima je da ratnici polaze od toga da smo mi fizička bića, a to je neodgovarajuć pristup za percepciju čovjeka od znanja. To nije tako. Može to u početku, ali spoznaja o svojoj pravoj prirodi mora doći za obje strane čovjeka, mentalno i tjelesno, odnosno kao spoznaja za lijevu stranu i kao spoznaja za desnu stranu, kao prepoznavanje sebe.

Mi smo prvo energija i svijest, a tek onda fizikalije koje se manifestiraju iz energije po nekom ključu koji smo nasljedili i koji je tvrdo podržan tonalom vremena.
Razbiti tu fiksaciju da smo fizikalci je ključna stvar, i to ne da nam to netko samo kaže, nego osjetiti to cijelim bićem i prihvatiti to intelektualno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: pon nov 30, 2009 9:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
Citat:
Ako je to to, to bi te moglo osloboditi tjelocentrizma.

Kaj mislis pod tim, ne kuzim ?

Citat:
Ono što primječujem po forumima je da ratnici polaze od toga da smo mi fizička bića, a to je neodgovarajuć pristup za percepciju čovjeka od znanja. To nije tako. Može to u početku, ali spoznaja o svojoj pravoj prirodi mora doći za obje strane čovjeka, mentalno i tjelesno, odnosno kao spoznaja za lijevu stranu i kao spoznaja za desnu stranu, kao prepoznavanje sebe.


Pa nismo fizicka bica, sve je energija pa cak i mi...

Citat:
Mi smo prvo energija i svijest, a tek onda fizikalije koje se manifestiraju iz energije po nekom ključu koji smo nasljedili i koji je tvrdo podržan tonalom vremena.
Razbiti tu fiksaciju da smo fizikalci je ključna stvar, i to ne da nam to netko samo kaže, nego osjetiti to cijelim bićem i prihvatiti to intelektualno.


Naravno,.. ma kakva fizikalija, to cak i nepostoji, pa i Anstajn je dokazao da je sve energija... mada, jebes njega.. :lol:


:thumbup:

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 167 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz