Sada je: čet mar 28, 2024 4:20 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 167 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sub dec 28, 2013 8:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
post01 je napisao/la:

jel mi mozes prvo objasniti sto znaci prikradanje?


Prikradanje odn. traganje je pojednostavljeno rečeno uočavanje uzoraka u svakodnevnom ponašanju, njihova analiza sa energetskog gledišta, oblik lova ali na samog sebe u cilju boljeg razumijevanja i rasplitanja energetskih čvorova obrazaca svojih postupaka u cilju peglanja tonala i lakšeg protoka energije.

"Pojednostavljeno rečeno" lol
:)

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sub dec 28, 2013 8:28 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
:shock: :hello2:

:love9:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sub dec 28, 2013 11:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
:occasion5:
:thumbup:

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 2:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Mislim da je peglanje tonala neka inovacija. Inovacije su zabranjene kod učenika :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 9:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
Ma nije, samo je izraz "inovacija".
Peglanje=preustoj.
Dio one čuvene rečenice "očuvanje energije preustrojem tonala" koju sam ovdje toliko puta ponovio u raznim bojama.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 5:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
lone_bird je napisao/la:
Ma nije, samo je izraz "inovacija".
Peglanje=preustoj.
Dio one čuvene rečenice "očuvanje energije preustrojem tonala" koju sam ovdje toliko puta ponovio u raznim bojama.

Stvar je u tome što se “ponavljaš“. Ne samo ti nego i bajs takođe. Niste fluidni, čovek vas može predvideti. Dok recimo tolteqa ne možeš predvideti jer se nikad ne ponavlja i uvek je neprimetan čak i kada je bučan :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 6:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
Hm da točno, dosta se ponavljam. Ima stvari jako važnih kojih ljudi u svojoj sveopćoj tuposti rado zaboravimo i obrasci navike i gluposti se ponavljaju i vrte u krug /poput nemani samovažnosti ili drugih obrazaca ponašanja.

Tako da se zapravo volim ponavljat, posebno kad mi netko da povod ili razlog. Možda je i ponavljanje "majka znanja" odnosno način učenja svojevrsni vrag će ga znati? Za neke ljude u nekim fazama bi svakako mogla biti.

A to da nisam fluidan i da sam predvidiv, mda nažalost mislim da imaš pravo. Ne uvijek no često.

Zašto mali font btw?

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 7:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
lone_bird je napisao/la:
Zašto mali font btw?


Mozda radi u banci, na odjelu "krediti" :)

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 7:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Mali je font jer sam ga prvi put upotrebio, deo ne-rada.
Vidiš, 52x si napisao “BTW“, heh...pitam se čime li se pravdaš zbog eto tog ponavljanja koje zaokružuje tvoj ljudski oblik u navodno tvoju kreativnost.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 7:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
promatrač je napisao/la:
:love9:

pevac pevcu šalje cvijeće, verujem da umirete od smijeha a?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 8:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
robotix je napisao/la:
Mali je font jer sam ga prvi put upotrebio, deo ne-rada.
Vidiš, 52x si napisao “BTW“, heh...pitam se čime li se pravdaš zbog eto tog ponavljanja koje zaokružuje tvoj ljudski oblik u navodno tvoju kreativnost.


Kakav je to ne rad sa malim fontom? Pojasni kad već imaš želje tipkat.

Ne pravdam se ničim. Kome da se pravdam? Da ja sam čovjek? Otkrio si to? Vrlo oštroumno :) Ponavljanje zaokružuje ljudski oblik? Valjda si u pravu mada ne mislim da je on ograničen samo na ljude.

Kreativnost je moguća i u "ponavljajućih ljudi", možeš zadržati svoj mali, očišćeni otočić i u njega se povući i koristiti ga povremeno. Valjda je to ono o čemu pričaš, pokušavam nagađat.

Pjevac pjevcu šalje cvijeće btw? Što točno misliš i zašto ti je važno da je to nekome drugome smiješno? Daj se izjasni malo, nemožaš nikome zamjeriti što na internetu očekuje samo još jednu budalu. Što točno hoćeš?

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 8:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Tipkati a? Baš si smješan, tj nasmijao si me.. :D Neznam zašto sebi ne dozvoljavaš oštroumnost ako si čovjek? Svak bi pogodil to za pevca,...znaš, kao nismo se dugo videli pa ti kao šiljem cvjetić jer znam da nismo muškarci nego čarob...peše :D

Malo humora

Hebo te pa kak neznaš da je neuobičajenost = ne delanje...vidi, recimo nikada nisi pisao ogromnim slovima sa npr tirkiznom bojom, pošto to PRVI put činiš dakle to je ne-rad jer više to nećeš ponovit pa dakle nije tvoja a ni opšta uobičajenost.
Šta je uobičajeno kod fonta i boje?
Pa ovo...evo ova slova su uobičajena...sve ostalo nema svog običaja dok tek neko ne uzne novi običaj. Npr. Običaj @bajsa je da piše zeleno, a tek neeeekad piše plavim. Provala u svesti nekoga tko ima običaj je isto kao da mu znaš i sudbinu. Hallo, dali si razumeo ove uobičajene reči sa neuobičajenim stilom :D ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 8:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
robotix je napisao/la:
Tipkati a? Baš si smješan, tj nasmijao si me.. :D Neznam zašto sebi ne dozvoljavaš oštroumnost ako si čovjek? Svak bi pogodil to za pevca,...znaš, kao nismo se dugo videli pa ti kao šiljem cvjetić jer znam da nismo muškarci nego čarob...peše :D

Malo humora


A onda LOL. Ja jadan mislio da sam oštrouman. Valjda lokalni jezični običaj, zbilja mi na kraj pameti nije da povezujem Pjevca sa pederom. Mislio sam da si mislio nešto u šamanskom smislu :)

Citat:
Hebo te pa kak neznaš da je neuobičajenost = ne delanje...vidi, recimo nikada nisi pisao ogromnim slovima sa npr tirkiznom bojom, pošto to PRVI put činiš dakle to je ne-rad jer više to nećeš ponovit pa dakle nije tvoja a ni opšta uobičajenost.


Hm zanimljivo. Hoću reći hm zanimljivo.
U knjigama ima tako malo primjera za ne rad. Mislim da smo čak imali i temu o tome ovdje.

Citat:
Šta je uobičajeno kod fonta i boje?
Pa ovo...evo ova slova su uobičajena...sve ostalo nema svog običaja dok tek neko ne uzne novi običaj. Npr. Običaj @bajsa je da piše zeleno, a tek neeeekad piše plavim. Provala u svesti nekoga tko ima običaj je isto kao da mu znaš i sudbinu. Hallo, dali si razumeo ove uobičajene reči sa neuobičajenim stilom :D ?


Valjda jesam. No sad kad sumnjam dal sam oštrouman više ni sam ne znam :)

EDIT
Nisi mi odgovorio na pitanje. Trošiš energiju na druge ljude, postoji vrlo uski spektar okolnosti u ratničkom smislu, kad je ovo opravdano. Što ti zapravo hoćeš? Jesi došao ovdje pisati ili čitati?


_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 9:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Izvini ako sam slučajno propustio odgovoriti. Moraš uzeti u obzir da pred sobom nemam komp. neko neki telefonski aparat pa pregled nije vidljiv. :D No tu sam tako da ako postaviš pitanje ponovo ono na koje nisam odgovorio, svakako ću ti odgovoriti.

Tu na forumu dolazim tek tako neplanski.

A vidi ovako: ako muškarac muškarcu pošalje cveće meni znači da mu šalje samopouzdanje potvrđujući mu nesvesno da je ovaj samo plašljivi čovek koji koristi masku. Dakle ti si od promatrača i od sjenka dobio energiju jer su ti je dali svojevoljno. A kod mene si na rešetu tj ja ću ti to sve oduzeti jer ti si nezahvalan čovek. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 9:22 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Evo i tebi :love9: robotix, taman za odjel bunike. :kiss:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 9:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
robotix je napisao/la:
Tu na forumu dolazim tek tako neplanski.


Ne meni druže, meni ne duguješ ništa, sebe postavi pitanje i daj odgovor. To bi moglo promjeniti tvoj stil pisanja ovdje. Fora je u toma da moraš bit iskren inače "čarolija" ne djeluje ;)


Citat:
A vidi ovako: ako muškarac muškarcu pošalje cveće meni znači da mu šalje samopouzdanje potvrđujući mu nesvesno da je ovaj samo plašljivi čovek koji koristi masku.

To je jedno od tumačenja, sumanutije ako mogu primjetit. Drugo je da su pederi. Ili ljubitelji cvijeća. ili imaju neku intrenu foru, koju ti ne kužiš. ili frendovi koji se dugo nisu vidjeli pa im drago. Svako bira svoju verziju istine koja je bliska njegovoj boji pa tako i ti biraš svoju.



Citat:
Dakle ti si od promatrača i od sjenka dobio energiju jer su ti je dali svojevoljno. A kod mene si na rešetu tj ja ću ti to sve oduzeti jer ti si nezahvalan čovek. :D

Ne ide to tako, da bar ide. Ne može ti nitko dati ono što već sam nemaš. Kao što ti nitko ne može oduzeti ono što mu sam ne daš.


_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 10:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Izvinjavam se ako sam uneo pometnju!!! Hebiga, među nama ne razgovaraju dva čovjeka nego dva popisa.
Moja maska je nemilosrdnost, eto to priznam...moram je staviti baš zbog očuvanja energije. Ti @lone bird nemožeš još priznati da su ti promatrač i sjenko dali energiju jer ne razumješ da je to bilo, zato i kažem da si nezahvalan. Ti misliš da njih voliš ali ne kontaš ulaz energije. Kada ti neko da smajlija sa palcem npr. automatski na tebi sleti energija...dali si to video? Ja jesam. :thumbup: Samopouzsmajli tj ljudski put. Put ratnika mora to da razotkrije jer orao traži te tajne kako bi čovjek bio slobodan. Ukapiraćeš me jer jasno pričam.

@promatrač, hvala. Video sam eto, danas u tripu da kažem, kako me puno voliš. I ja tebe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 10:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
:thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 10:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
robotix je napisao/la:
Izvinjavam se ako sam uneo pometnju!!! Hebiga, među nama ne razgovaraju dva čovjeka nego dva popisa.
Moja maska je nemilosrdnost, eto to priznam...moram je staviti baš zbog očuvanja energije.


Izvinjavat se? čemu, našim povrijeđenim mekanim guzicama možda? Ratnici nema kome da se izvinjavaju. Pomutnja je dobrodošla prilika za traganje, samo ti muti, ovdje se vrijeđaju samo nježne samorefleksijice, ako težiš ratništvu onda sam sebi izgledaš glupo kad se vrijeđaš. Nemilosrdnost je jedno od odlika ratničkog ponašanja uz strpljivost, ljubaznost i prepredenost a sve se koriste istovremeno.

Citat:
Ti @lone bird nemožeš još priznati da su ti promatrač i sjenko dali energiju jer ne razumješ da je to bilo, zato i kažem da si nezahvalan. Ti misliš da njih voliš ali ne kontaš ulaz energije. Kada ti neko da smajlija sa palcem npr. automatski na tebi sleti energija...dali si to video? Ja jesam.

Ti ne shvaćaš energetsko ustrojstvo svemira zato i radiš greške u koracima. Ako si došao ovamo pisat a ne čitat onda i nećeš shvatiti, sjećaš se što sam te pitao? Da ti probam objesnit; oni meni nisu dali nikakvu energiju niti je to moguće. Ono što ti misliš da je energija je samorefleksivni osjećaj ugode koju oslobađaš zato jer vjeruješ da netko drugi misli da si baš cool i faca. Sjećaš se što smo pričali o traganju? ovo je jedan od obrazaca ponašanja koji se može peglati. A mora se paglat jer je glup i jer troši energiju. Svoju energiju koristiš kad ti netko da smajlije, ne njegovu, paradoksalno je ali i on slanjem smajlija isto tako gubi energiju. Jel možeš uopće imalo polovit ovo o čemu ti ja pričam?


Citat:
Samopouzsmajli tj ljudski put. Put ratnika mora to da razotkrije jer orao traži te tajne kako bi čovjek bio slobodan. Ukapiraćeš me jer jasno pričam.

Pravo je pitanje možeš li ti ukapirati mene. Jer i za to iso treba energija. A nitko ti je nažalost ne može dat smajlićem.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 10:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
@Lone bird, neznam kako te nije sramota da ishitreno kažeš: čemu se izvinjavat. Pa te tebi nije jasno da je odmah tu sa druge strane bahatost! Leele, koji si ti frajer. Pa čemu takvo isticanje. Kome? Ko si ti da tako pričaš? Pazi, samo za sada komentarišem tvoje prve reči sa početka posta. Drž se dobro, jer kada počnem da razotkrivam tvoju važnost nećeš znati ni kako se zoveš! :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 167 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz