Sada je: čet mar 28, 2024 5:42 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 167 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 11:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
robotix je napisao/la:
Ko si ti da tako pričaš?


Ja sam hrđavi lav. Ja *nemam pravo* tako da pričam!

:D :D :D

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 11:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Dalje...
TKO SI TI? da ikome kažeš da “radi greške u koracima.“ Tko?? Odakle ti pravo da zastupaš bilo kakvo znanje? Tko si ti da nečiju guzicu uznemiruješ? TKO? Kaži, ko si ti bre? Ko? Jel si nitko? Ako si niko i ništa šta hoćeš? Šta!? Svu energiju ću da ti oduzmem samo zato što ću iz čistoG kaprica da namerim tako da BUDE! zato što tako treba (orlova komanda). Eto, i ti i onaj bajs se kurčite a neznate da možda imate posla sa pravim brujom. Hej,..! :D nemojjJ da se zezaš jer imam saveznikE i već su usredsređeni na tebe, ne zato što ja to hoću, nego zato što su ta bića jednostavno bića rata...ustvari, nemam ih, nego sam video unapred šta će se dešavati...prikazala su mi pred očima sliku kojom kažu da su zbog tebe naoružani do zuba. :D zaista!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: ned dec 29, 2013 11:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
lone_bird je napisao/la:
robotix je napisao/la:
Ko si ti da tako pričaš?


Ja sam hrđavi lav. Ja *nemam pravo* tako da pričam!

:D :D :D

Ha...abre, ne uzimaj si takve gluposti na sebe. Udalji ljudski oblik od sebe. ..Ako tako nastaviš ni za 35 godina od tebe neće biti ratnik :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: pon dec 30, 2013 5:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
I da dodam...
Možda izgleda kao da plašim nekoga, samo plašim nečiji ljudski oblik :D
Treba imati na umu da duh treba da je taj koji odobrava - dali sme da se ruši nečija samovažnost. A ne svojevoljno. Sve što mi možemo je traganje.

Drugo mi nismo sami, zato i trebamo da dajemo naša izvinjenja jer trebamo biti na okupu. Vreba nas nevidljiva sila i pamti naše akcije čime nas zaključava kao takve kakvi smo. Čim neko plane i izlajava neko znanje, on predstavlja svoj lični način življenja gde nesvesno kaže: hej ovako treba živeti.
Mi nismo pozvani da ocenjujemo nekoga, niti da ga ucenjujemo zahtevnošću. Ali smo dužni da ne ostavimo trag koji bi dozvolio nekome da nas okrivi za nešto. To je sloboda...ne biti kriv za nešto. :evil3:

Ovo što sam napisao štiti moju energiju. Uvek moram pisati tako da me reči štite. U suprotnom bio bih samo uobražen.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: pet apr 04, 2014 7:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
tolteq je napisao/la:
Sve vise dolazim do zanimljivih informacija o daturi, kaktusima, gljivama, salviji, slaku..

Cini mi se da je bilje moci neophodno, jer ovdje mozemo do samo jednog stupnja ali bez bilja nemozemo dalje, preko granice dok smo jos ovdje.



Kako da dodjem do bilja kad sam iz Srbije a vecina tog bilja je iz Juzne Amerike.Aj ako zna neko kako nabaviti nek odgovori


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: sri aug 08, 2018 11:22 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jul 30, 2018 12:12 am
Postovi: 42
Mislim da bilje moci nije neophodno.
Ono sto je neophodno je prihvatiti mogucnost necega van dosadadnjeg iskustva, koliko god se to cinilo nemoguce (a bilje moci privremeno potisne skepsu/razum, pa se ostvari taj uvjet vjere/prihvacanja) .
Ne zagovaram bilje moci. Bez discipline je pogubno, uvjerena sam da zbog toga Don Juan istice vaznost tocnog pridrzavanja koraka do detalja.

_________________
(lajem na mjesecinu)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bilje Moči
PostPostano: pon aug 26, 2019 3:26 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet mar 01, 2019 5:33 pm
Postovi: 27
BILJE MOCI JE NEPOTREBNO.

MNOGI DUVAJU TRAVU I MISLE DA SU POSTIGLI NESTO JER IM SE SMIRIO UM.

SAMI SVE BEZ BABA DROGE MOZEMO.

RECITE, NE BABA DROGI !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 167 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz