Sada je: čet mar 28, 2024 10:18 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Chat u rezervatu
PostPostano: pon feb 08, 2010 10:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
Konflikti, prepucavanja, sranja, koja nemaju veze sa znanjem.

Neki od forumasa svoja osobna prepucavanja mjesaju u ucenja.
Da se nebi oftopiciralo pod topicima znanja predlazem otvaranje jednog ovakvog smetlista.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: pon feb 08, 2010 10:51 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
:mrgreen: Jupiiii, izvrsna ideja. Sad ću ja malo u smeće. :twisted:

Znači ovdje bi se moglo trpati ono što bi se željelo javno raspraviti u vezi rekapitulacije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: pon feb 08, 2010 11:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
white deer je napisao/la:
Konflikti, prepucavanja, sranja, koja nemaju veze sa znanjem.

swe to itekako ima weze sa znanjem - nekima wise, nekima manje. uostalom, ako netko stwarno ima potrebu za konfliktima neka tuce sakom u zid. proci ce ga brzo... :mrgreen:

:love3:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: pon feb 08, 2010 11:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
bad.ass je napisao/la:
Alcy1 je napisao/la:
nevidis di je post ili "ju" ne vidis.
ako "ju" ne vidis tu ti ja nemogu pomoci, to je tvoja percepcija, no pitanje koje se poteze je zasto ti zelis zapravo vodit temu o meni kao osobi? Moze bit da si histerican ako imas potrebu pricat o meni kakva sam ja osoba... To nema veze sa Castanedinim ucenjem zar ne? A na toj temi smo.
Onak kaj tebe briga jel sam ja u vezi ili nisam , jel sam luda ili nisam, jel sam ovo ili nisam, jel imas tv? ak imas okreni na njega i gledaj sapunicu... ak ti fali dinamike tamo, odi sjedni se na prozor sa bakom i komentirajte prolaznike. Ak nista svi se mozete zaposliti kod modnog macka pa cete bit sretni sto vas placaju za komentare :mrgreen:
:hello2:

uprawo tako! to je MOJA percepcija i od kuda onda ti imas potrebu da DRUGIMA dokazujes da su na owom forumu neki korisnici, unutar teme "umjetnost sanjanja", strana 28. - histericni? to je samo TWOJA subjektiwno-interakcionisticka percepcija. nista wise. nista...

:love12:



pa nemozes krenut od sredine i reci da je uzrok problema moja percepcija. Trebas krenut od pocetka, vidit u cemu je problem pa onda vidit zasto je ta reakcija kakva je.
Recimo ovako, dodje meni lik sa nozem i zeli me ubit, no ne uspije me ozljedit jer ga ja upucam u nogu i ruku. Onda dodje policija (to si ti) i kaze meni da ja trebam u zatvor. Jel ti ima smisla ? Ako ne pogledas od pocetka (a nemam puno postova) tko napada koga, nemozes bas niti procijeniti situaciju, jelda? Nisam ja kriva ako netko ima takve ubilacke porive, no imam pravo na samoobranu. Problem je kod takvih likova sto te napadnu, misle da ti nemas prava nikakva, imam i to zakonska, al obicno ti koji napadnu su prevelike kukavice koje se sakrivaju iza ekrana, se na kraju svede da moram se i ja spustati na takvu razinu da upotrebim njihovo oruzje ; tipkanje sakriveno iza ekrana.



Postoji jedna riječ koja se upotrebljava u am. slangu - Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.
a za primjer si mozes pogledati youtube koliko primjera ima u komentarima... vecina tih Hatera radi na principu da ti omalovazava
- izgled,
- intelekt, itd..
da te zove svakakvim imenima; tipa kravo glupa, bolesna i sl.

Ja osobno smatram da svaka osoba koja ima poriv da drugu vrijedja, napada, podbada, ima ozbiljnih mentalnih problema, cak mi se cini da je to neka nova vrsta psihicke bolesti.
Mislim da ovo nebi trebala niti istaknuti, da se to NE RADI.

i je da emitiraju neku histericnu energiju...
e sad mogla bi ja to sve svalit na iluminate i ELF itd., no ako se ja mogu suzdrzati, trebali bi se i oni malo vjezbati. Za pocetak da se manje usmjere na zapazanje drugih, vise sebe, pa malo da se analiziraju i rijesavaju te programe, aktivacije, ili psihoze, kaj god.

Jer kuzis, da nisam u pitanju ja, bila bi u pitanju neka druga osoba... i to ne moze dovjeka trajati... osudju sami sebe po tom pitanju.



Jednom mi je jedna osoba rekla, da je ovo vrijeme kad se dize energija (kundalini), i da ce neki ili poludjeti od nje, ili ce je znati obuzdati... ja se za njihovo dobro nadam da ce se te osobe znati obuzdati, bez obzira bila ja tu na forumu ili ne, uvijek ce postojati netko drugi tko ce im biti trn u oku.

Ok jel mozemo sad prestati pricati o meni napokon?

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: uto feb 09, 2010 2:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 20, 2009 11:48 am
Postovi: 56
ups mislila sam da je tema ljubav a iso mi je

_________________
121 mars p c


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: uto feb 09, 2010 8:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 28, 2010 7:17 am
Postovi: 205
Topic smetlista je izgleda zazivio maknulo se smece sa ostalih topica znanja. :wink:

Ja sam Acy1 dozivio ko finu normalnu osobu koja je spremna uvijek pomoci.
Ne vidim svrhu ostalih da ju napadaju i onda to napadanje jos nazivaju znanjem.

Napadaju uvijek ljudi koji nekog smatraju prijetnjom jer napad je najbolja obrana al to je samo jos jedna ljudska glupost u vreci gluposti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: uto feb 09, 2010 7:10 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Evo našao sam zoran prikaz situacije sa naočarama Drevnih, a kako je to napola šala, bolje da stavim u SMETLIŠTE:



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: sri feb 10, 2010 9:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 20, 2009 11:48 am
Postovi: 56
jel ovo sprd na lady gagu? mislila sam da je ona, a može i ona u škovace. samo neću da kvarim smetlište stavljajući njezino lice ovde.

_________________
121 mars p c


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: sri feb 10, 2010 9:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 20, 2009 11:48 am
Postovi: 56
white deer je napisao/la:
Topic smetlista je izgleda zazivio maknulo se smece sa ostalih topica znanja. :wink:

Ja sam Acy1 dozivio ko finu normalnu osobu koja je spremna uvijek pomoci.
Ne vidim svrhu ostalih da ju napadaju i onda to napadanje jos nazivaju znanjem.

Napadaju uvijek ljudi koji nekog smatraju prijetnjom jer napad je najbolja obrana al to je samo jos jedna ljudska glupost u vreci gluposti.

javio se po četnik početniče umukni jer ćeš i ti u smeće.

_________________
121 mars p c


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet feb 11, 2010 4:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Hej promatrac, da li to ovih dana gledas seriju "Little Britain"? Vidim da menjas avatare sa slicicama "disabled man-a" i nadrkane sluzbenice u banci. :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet feb 11, 2010 4:19 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
:mrgreen: Odgledao sam sve što je izašlo, osim ovog novijeg sa bankarskom službenicom i baš se nasmijem sebi i njima kad ih gledam. :)

Yes but - no but.... debela teenagerica mi je uzor za daljnje učenje. To još nisam savladao.

Izvrsna serija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet feb 11, 2010 4:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Serija je super, mada totalno bizarna. I nije za svaciji "zeludac".

Bankarska sluzbenica: Computer says No
http://www.youtube.com/watch?v=0ZAoMv_QnAU


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet feb 11, 2010 5:01 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ma bojim se da je svakodnevica još bizarnija ako se bolje pogleda.
Pa bolje da se tješim sa serijom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet sep 30, 2010 10:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
white deer je napisao/la:

Pa nemora ako je kojoj koja sisa odrezana.


Ajd nek stoji u smetlištu, ako bi se neko hteo raspravljati oko teme. Ja ne bih.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: pon okt 04, 2010 10:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
lone_bird je napisao/la:

Nemoj mislit da te napadam, omalovažavam niti da te koristim kao neko strašilo na kojem demonstiram nadmoćnost ratničkog načina razmišljanja i djelovanja drugima.

:blob: :love6: :blob:

:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: sri okt 06, 2010 12:14 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Evo kako izgleda kad u popis tonala koji se vrti i uspoređuje se s tuđim popisima na 1000rpm uleti nagual:



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: sri okt 06, 2010 12:47 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Jučer sam se sjetio raditi nešto staro što sam nekad radio, a to je gledanje zvuka.
Doživljaj zvuka bez unutarjeg monologa koji kaže da je to zvuk... i da to bla bla bla-

Uočio sam kao i prije da se svaki zvuk ima neki 3d oblik, neki zvukovi rade podlogu, a neki su napred na sceni.
U biti dešava se čudna stvar, kad se upustim u to, ja se pretvorim u tih i miran stup svjetla ili neke energije a svijet onog što su prije bili zvukovi postaje nešto po čem sam jednom lebdio kao mjehur svijesti.
Zvučna podloga mora biti bogata i ritmična, neki trance ili tako nešto tako da ima mjesta da se čovjek tamo preseli sa kompletnom sviješću, što čvršći ritam i bogatiji i suptilniji uzorci u pozadini, to ima više mjesta za rasprostrti se u taj neki drugi svijet.

Mislim da sam opet otkrio toplu vodu, očito je da sličnu stvar rade šamani pri obredima, a životinje poput šišmiša, delfina ... imaju sonare i vide zvuk na sličan način, ali ne bi se usudio reći da je to fenomen koji se meni događa.

Zvuk ispada ko neki prolaz u drugi prostor, drugi svijet, nešto tako, biti biće iz frekvencijske modulacije jednostavno (jesmo li u stvari na tome bazirani?).
Takva je uostalom i stvarnost iz svake od onih 5 ili koliko energija koje prolaze kroz naše čakre, svaka je svijet za sebe, samo se treba modulirati na određenu boju, naći neku od frekvencija koja može ponijeti sveukupnost nakon što otkrijemo da možemo kliznuti u takav oblik postojanja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: pet nov 26, 2010 8:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
super je to sa zvukom, ako se uvjezbas, moze se stvarno u "onkraj i beskraj"
evo ako imas volje i nisi ovisan o "bogatstvu tonova", pogledaj si ove cdee. vise od pola ih se da naci na rapidu.
braca gordon kresu iz srca, sve te ponekad strai uvati :thumbup:


bubnjovi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: pet nov 26, 2010 11:56 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pusti me, noćas sam skužio da sam bio mrav, ali ne obični, nego neki mrav vremenski putnik.
Živio sam pod zemljom, itd.. ima neke veze sa bogom, ne pitaj kako, na tragu tome mi je već muka došla preko glave, onako ko da gurem ruku duboko u svoju dušu, kopam što je bilo i što sam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: pet nov 26, 2010 4:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
promatrač je napisao/la:

Zvučna podloga mora biti bogata i ritmična, neki trance ili tako nešto tako da ima mjesta da se čovjek tamo preseli sa kompletnom sviješću, što čvršći ritam i bogatiji i suptilniji uzorci u pozadini, to ima više mjesta za rasprostrti se u taj neki drugi svijet.



mozda ovako nesto :D :love3:

http://www.4shared.com/audio/8nZSFnAx/P ... tml?start=


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz