Sada je: pet mar 29, 2024 7:38 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: pet aug 26, 2016 5:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
Roar je napisao/la:
Đido Mova je napisao/la:
Upravo sam to zelio reci tim bjezanjem negdje u prirodu.


Đido, ti si veliki šaljivdzija...to je dobro.

Ako je on veliki šaljivdžija ja sam "veliki crni mag" :angel4: :blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: pet aug 26, 2016 6:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Roar je napisao/la:
Sjenko, tvoj pristup je također interesantan. Na stranu sto Đido piše gluposti, jednako kao i Promatrac, i jednako kao i ti, ali ako se vasim glupostima treba pristupati ozbiljno, sa uvazavanjem i bez previse direktnih pitanja, zasto onda njegove gluposti ne tretirati jednako nego ga traziti precizna objasnjenja?
Koliko ja vidim, Đido je dao upravo savrsen odgovor, bio on toga svjestan ili ne... Tocno onakav kakav je i on dobio...samo sto je u njegovom utkano puno vise humora.


Potpuno si u pravu, ne treba se ničijim glupostima pristupati ozbiljno. Ima već koja godina od kako samo, ako ćemo iskreno, prestao ovakav oblik komunikacije, pa i većinu komunikacije o ovoj tematici, shvaćati ozbiljno.

Đido Mova je napisao/la:
Vrlo rado bih ti na to odgovorio, jucer,
No, danas je druga prica.
Promatrac mi je dao nesto sto sam shvatio ozbiljno, i nemogu ti dati detaljno svoj popis tonala te vrste.

To je dobro i za tebe i za mene,

Znaci, vise niko nikom nista ne daje za djabe.


Vrlo dobro. Znači, za zaključiti je, da svoj popis tonala od sad prodaješ? :) Ja sam, valjda zaludo, živio u uvjerenju da viđenje koje opisuje Don Juan ne spada u Tonal.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: pet aug 26, 2016 7:32 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Generalna diskusija 2
PostPostano: pet aug 26, 2016 9:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 31, 2016 2:48 pm
Postovi: 30
Roar je napisao/la:
Đido Mova je napisao/la:
Upravo sam to zelio reci tim bjezanjem negdje u prirodu.


Đido, ti si veliki šaljivdzija...to je dobro.


Zasto se nebi smijali?! Smjeh je ljek!

Najgori ljudi su koji samo kukaju, vide sve crno, ne smiju se zivotu,... treba se svemu smijati jer nista nije onako kako mislimo da jest,..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: pet aug 26, 2016 9:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 31, 2016 2:48 pm
Postovi: 30
Sjenko je napisao/la:

Vrlo dobro. Znači, za zaključiti je, da svoj popis tonala od sad prodaješ? :) Ja sam, valjda zaludo, živio u uvjerenju da viđenje koje opisuje Don Juan ne spada u Tonal.




Ha eto prodam ti informaciju, ti meni pricaj o svojim muciteljima a ja cu tebi kako sam naucio vidjeti. Na tu prodaju sam mislio,..


Mada, to je Sjenka zanimalo a ne tebe, tako da nista od trampe,..

Sjenko, sta mi nudis za moj opis tonala ?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: pet aug 26, 2016 11:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 02, 2009 3:54 pm
Postovi: 78
Đido Mova je napisao/la:
... sta mi nudis za moj opis tonala ?!


.

_________________
Hajde da se drogiramo
ma, nek se oci sjaje


Hali Gali Halid - Hajde da se drogiramo


Zadnja izmjena: bradzorf; sub aug 27, 2016 5:14 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: sub aug 27, 2016 6:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
bradzorf je napisao/la:
Đido Mova je napisao/la:
... sta mi nudis za moj opis tonala ?!


Izdajem garsonjeru kod gradske bolnice povoljno.

Prva pažnja :tongue:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: sub aug 27, 2016 5:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 02, 2009 3:54 pm
Postovi: 78
Tanjiri igraju rukomet.

_________________
Hajde da se drogiramo
ma, nek se oci sjaje


Hali Gali Halid - Hajde da se drogiramo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: sub aug 27, 2016 7:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Đido Mova je napisao/la:
Sjenko, sta mi nudis za moj opis tonala ?!


Ma neću ništa, hvala, nešto me tuđi mentalni popisi i ne zanimaju. Ono što me zanimalo je viđenje, a to baš i ne spada u mentalni popis, pa ni u tonalnu percepciju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: sub aug 27, 2016 11:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
bradzorf je napisao/la:
Tanjiri igraju rukomet.

Duša je takođe na stolu. Recimo da je duša ova pepeljara. :dontknow:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: ned aug 28, 2016 12:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 02, 2009 3:54 pm
Postovi: 78
Puna ptica.

_________________
Hajde da se drogiramo
ma, nek se oci sjaje


Hali Gali Halid - Hajde da se drogiramo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: ned aug 28, 2016 4:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
bradzorf je napisao/la:
Puna ptica.

Crna rupa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 12:04 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Sjenko je napisao/la:
Ja recimo kužim što Promatrač hoće reći. Ne uvijek i ne u potpunosti, ali kužim. A razlog zašto kužim je iskustvena pozadina. Koliko sam ja do sad uspio shvatiti, iskustva zapravo nebi smjela biti subjektivna. Ok, bit će raznoraznih iskustava, kod raznoraznih osoba, no neke "stanice" na putu, pogotovo kod pomicanja spojne točke, su zapravo konkretne i egzaktne. Svatko, tko je došao do stupnja fluidnosti i količine energije da uopće može pomaknuti svoju spojnu točku, bilo kroz sanjanje ili na budno, bi morao moći ponoviti tuđa iskustva, tj tuđe položaje ST. Riskiram mogućnost da zvučim prepotentno, no meni je uspjelo.

Time nekako dolazimo i do besprijekornosti. Koliko ju ja shvaćam, to nije jedno određeno stanje, nego više pristup stvarima, te se stalno mora obnavljati i iznova graditi. Tj. ne izgleda svaka besprijekorna osoba jednako, to su svejedno individue sa vlastitim, živim šarenilima u ispoljavanju te besprijekornosti. Sjeti se samo opisa Juanovog društva, s pola tih ljudi uopće nebi mogao koherentno pričati, a kamoli šta drugo, što ne znači da nisu besprijekorni. Po nekom mom iskustvu, ne određuje nečije ponašanje besprijekornosti te osobe, nego samo da li imaju višak energije ili ne.

I kažeš za sebe da si dobrovoljac. Ako tako misliš o sebi, zašto se onda uopće baviš ovim "učenjem". Nebi li ti bilo lakše imati normalan život, kao mlad izlaziti, piti, je*ati i uživati, kao stariji naći ženu, osnovati obitelj i tako dalje? Ili možda nisi dobrovoljac, samo to još nisi aktualizirao? :)


Sve je to lijepo, usrano i bajno, ali se praznom slamom i minira tema.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 1:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
promatrač je napisao/la:
Opet suštinski mijenjaš post? Malo jedno pa malo skroz drugačije, i još sam ja kriv da se preseravam. Čovječe, nisam ja kriv što ti ne razumiješ i nema potrebe da vrijeđaš.


pa ako se pronalazis uvrijeđen zbog mog mišljenja, time si mi rekao i objasnio puno više nego sto mozes i zamisliti. neću ti reći što, da se ne bi opet uvrijedio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 1:08 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Nisam ja uvrijeđen, nego ti kažem da nema potrebe da vrijeđaš. Ako imaš samo praznu slamu za napisati, onda što radiš na ovoj temi? Sam kažeš da samo gubiš vrijeme, idi ća.

Nećeš mi reći zašto da ne bi koristio tzv. otrcane fraze iz knjiga? Ja to ne mogu ni zamisliti, zaista. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 2:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
promatrač je napisao/la:
Nisam ja uvrijeđen, nego ti kažem da nema potrebe da vrijeđaš. Ako imaš samo praznu slamu za napisati, onda što radiš na ovoj temi? Sam kažeš da samo gubiš vrijeme, idi ća.

Nećeš mi reći zašto da ne bi koristio tzv. otrcane fraze iz knjiga? Ja to ne mogu ni zamisliti, zaista. :D


na ovoj temi radim isto sto i ti - mlatim praznu slamu. samo ne pokusavam uvjeravati sam sebe da sam prosvijetljen i ne vjerujem u vlastite fantazije. to je nesto sto ti nikako ne mozes shvatiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: pet sep 09, 2016 2:26 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Može biti, ali bit će da nije tako. Nigdje nisam napisao da sam prosvjetljen, nego eto znam čitati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: pet sep 09, 2016 2:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
ajde da ti i ja lagano prestanemo, nemam ti vise sto reci niti me zanima sto ti imas za reci.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: pet sep 09, 2016 2:30 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Može furibabo. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 2:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
Sjenko je napisao/la:
Što se besprijekornosti tiče, koliko ja shvaćam, besprijekornost u ponašanju upravo je u tome da doživljavaš napade samovažnosti u svim njenim oblicima, ali reagiraš ili ne reagiraš na te napade na adekvatan način, upravo zato to i je besprijekornost. Lako je biti besprijekoran ako te ništa ne izaziva i ne testira.

Neću ni o tvom osobnom izboru puno, pošto je tvoj, no iz ovog ispada da su tebi Castanedina djela nešto ko praktični priručnik za samopomoć, što je ok, ali i sam znaš da su i puno više.


meni iz ovog ispada da sa tobom i Promatracem nema smisla razgovarati, jer rijeci jednostavno ne dopiru do vas. ja sam ti na primjer, u proslom postu napisao sve upravo suprotno od onoga sto si ti shvatio. molim te procitaj ovu recenicu jos jednom i pokusaj me ozbiljno shvatiti, ne pokusavam se nadmudrivati, znaci sasvim suprotno od ove tvoje imaginarne projekcije. uz najbolju volju, ne vidim smisao u nastavljanju ovoga.

a i bezveze je sto cuvas leđa tom Promatraču kao da je malo dijete, mislim micati postove selektivno
i ostavljati ovakve bezvezarije... Sjenko, takvim stvarima i iskoristavanjem moderatorskih ovlasti u diskusijama se Promatrac do sada koristio, ocekivao sam od tebe malo mudriji pristup. ali kad ne ide, ne ide, nema veze....ako hoćes da te tretiram kao smislenu osobu, onda nemoj biti dijete.
promatrač je napisao/la:
Opet suštinski mijenjaš post? Malo jedno pa malo skroz drugačije, i još sam ja kriv da se preseravam. Čovječe, nisam ja kriv što ti ne razumiješ i nema potrebe da vrijeđaš.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz