Sada je: sub apr 27, 2024 6:57 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 47  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: sri dec 29, 2010 12:01 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Premasno! Patka pa još i slanina.... pa i luk....

A gledište pečene patke je sa 5D uvjetno rečeno, ovisi da li je već otišla da se reinkarnira.
Uglavnom to je zla patka- mrtvi osvetnik, jer je premasna i radi na odlasku na 5D onog ko je jede.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sri dec 29, 2010 8:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
A kad nema bolje.... uglavnom zanimljivo je, to mi je prvi put da me netko zove na mobitel u snu, a posebno je i po tome da znam što smo pričali.


Morti te Oracle zvala da ujdes u slusalicu, a ti nisi skuzio nejenu briju. :)

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sri dec 29, 2010 8:55 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Tolteq tebe ću staviti u svoj filter da te ne vidim što pišeš, jer imaš tendenciju da samo provociraš.
Ah da pa postoji i smetlište... :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: sri dec 29, 2010 9:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
promatrač je napisao/la:
Premasno! Patka pa još i slanina.... pa i luk....

A gledište pečene patke je sa 5D uvjetno rečeno, ovisi da li je već otišla da se reinkarnira.
Uglavnom to je zla patka- mrtvi osvetnik, jer je premasna i radi na odlasku na 5D onog ko je jede.

pa cuj, to ovisi o metabolizmu i stanju svijesti, tj stavi vise persina i sve ok :D


Zadnja izmjena: promatrač; sri dec 29, 2010 9:39 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
tijek rasprave


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sri dec 29, 2010 9:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Tolteq tebe ću staviti u svoj filter da te ne vidim što pišeš, jer imaš tendenciju da samo provociraš.
Ah da pa postoji i smetlište... :mrgreen:


Nije provokacija, valjda i ja mogu stavit koju posalicu, il se na tvoj racun nesmije saliti. #-o

Ajde ako ti smeta necu vise, cvrsto obecajem, ko dok izijde iz supka cvrsto govno. :D

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sri dec 29, 2010 9:36 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Čuj offtopičarenje ti je postalo dio ličnog opisa, na to ciljam, evo selim ovo na smetlište jer opet zasmrđuješ temu.
Nemam ništa protiv pošalica na moj račun, ali znam te i znam kud to vodi, pošalice molim stavljaj na na chat temu ili u smetlište.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Umetnost Sanjanja
PostPostano: sri dec 29, 2010 9:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
promatrač je napisao/la:
Čuj offtopičarenje ti je postalo dio ličnog opisa, na to ciljam, evo selim ovo na smetlište jer opet zasmrđuješ temu.
Nemam ništa protiv pošalica na moj račun, ali znam te i znam kud to vodi, pošalice molim stavljaj na na chat temu ili u smetlište.



Ufff, sto si se bre uobrazio od kad si maltretator ovja moderator.

Al drago mi je, .. ucis, ucis, napredujes.. :rofl

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet dec 30, 2010 11:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Izgleda da netko nije ništa naučio od zadnji put :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet dec 30, 2010 11:31 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ali pametno je otvorio ovu temu, ajde.... pusti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet dec 30, 2010 11:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
O je, valjda je negdje na podsvjesnoj razini svjestan vrijednosti svojeg pisanja :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet dec 30, 2010 11:38 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa ja vjerujem u njega, čim je doživio ono sa čahurom i bilion točkica svijesnih sebe, to znači da se percepcija razvija.

Ali ima nažalost jedan citat koji ću iznjeti neki drugi put ako bude podoban za primjenu na ovaj slučaj.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet dec 30, 2010 11:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Ha vjeruj, svatko može nadići svoje umne sheme ako se potrudi. No meni se čini da bi on rađe podbadao i sisao energiju nego radio na sebi, jer mu je ovo prvo lakše :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet dec 30, 2010 11:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet dec 30, 2010 12:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Gadni su ti satiri, dlakavi, rogati i uvijek pijani :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet dec 30, 2010 12:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet dec 30, 2010 12:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 10:24 pm
Postovi: 405
:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl jooojjjj... :rofl

_________________
Rekao mi je da je mešanje opisa naših različitih nosilaca svesnosti sa našim osećanjem bića uobičajeno, naročito kod osoba koje imaju glomazan i intelektualni unutrašnji dijalog.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet dec 30, 2010 12:13 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Nebi vjerovo, ali to postoji i prilično je česta pojava.
Imao sam san sa takvon ženskom, čim je okusila seksualne energije odmah je dobila crne oči i postala opaka pička.
Ali na kraju nije dala više i pretvorila se u nešto između stonoge i trilobita.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet dec 30, 2010 12:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
heh...prije nego sto sam i poceo sudjelovati oko prevodjenja Maskarade andjela pojavio mi se kostur u snu, onako sa ostacima mesa na sebi i knjigom Maskarada andjela u ruci i skocio s njom prema meni...bolje od 3D kina...inace ovih dana "uzivam" u predstavama koje se odigravaju... :D

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet dec 30, 2010 12:27 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Nezgodna su vremena nastupila i za demone, moglo bi biti puno predstava.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: SMETLIŠTE
PostPostano: čet dec 30, 2010 1:29 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
zelenozubi je napisao/la:
dakle promatraču ovo što si postao je prezapetljano za moj mozak i poznavanje tehnika i AP terminologije, ali to uopće nije problem, jer sam htio pitati nešto sasvim jednostavnije.

u jednom snu u kojem nisam bio budan ali ga se detaljno sjećam sam pomogao jednoj kornjači (kalifornijska, ona iz pet shopa za 50kn), tj zaglavila se između kamenja naopačke i bila je sva siva, mislio sam da je mrtva. pomogao sam joj žlicom za cipele, jer takav je bio neki čudan akvarij, dubok i uzak, pa još i pun kamenja.
nakon što sam korniju kornjači pomogao, on se je najeo sušenih larvi na dnu akvarija, a ja sam se probudio i nisam tome pridao neku važnost jer i inače pomažem sve u 16,u snovima i na javi, ljudima, životinjama, biljkama, ponekad čak i striptizetama.

međutim, počelo mi se dešavati da se u snu "osvestim" baš kad vidim tu kornjaču (EJ JEBEMTI PA TO JE ONA KORNJAČA!").
sljedeće što napravim, svaki put bez izuzetka kao neki robot, je da pokušam krenuti za njom, ali ona onda izvede warp ubrzanje. doslovno tako, kao enterprajz malo zavibrira i pretvarajući se u crtu svjetlosti lansira se predaleko.
pokušao sam provjereni trik koji zovem "žvaka", to je nešto kao da zaljepim svijest za objekt, on krene, i nakon nekog vremena povuče me za sobom, uz gumi-gumi ubrzanje.

istina, to mi ne uspijeva sa životinjama, jer me napadne neki čudan lagan ali ozbiljan strah, pa se manim ćorava posla. međutim, sa ovom kornjačom me to nije strah, ali ne radi, prebrza je, a opet, jedino što mi pada na pamet kada ju vidim je da idem za njom.
opcija je i da ju ignoriram, ali to mi ne uspijeva, tj osjećam da to nema smisla, gledat ćemo se tako dok ja opet ne pokušam krenuti za njom. palo mi je na pamet da smislim neku zamku, ali dalje od toga mi ništa korisno nije palo na pamet.
ok možda mi samo fali energije, ali uopće ne mogu zamisliti gdje da nabavim toliko kerozina.

dakle, situacija je frustrirajuća, ne mogu uhvatiti niti kornjaču u vlastitom snu! #-o

ne mislim da se radi o nekom izvidniku ili što ja znam kakvom drugom mutikaši, vrlo sam zbrčkan što se tiče sanjanja, tj smatram se početnikom, a nemam niti nekih formuliranih ciljeva, više mi je to sve skupa zabava.
veseli me kad znam da sam spavo a negdi sam bio :)

šta bi to moglo bit i što da radim, dragi lastane, pomozi! :help:




Da li je to ova kornjača? Ta je udomljena kod mene i evo skulirano gleda baš tebe i poziva te u warp. :mrgreen:
Prvo se zvala Čupko jer ima rep (a druga nema), a onda je preimenovana u Videk. (možda smo bili vidoviti pa znali da vidi)

slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 47  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 65 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz