Sada je: pet mar 29, 2024 11:43 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 2:46 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Možeš li ti pročitati pravila foruma?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 2:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
promatrač je napisao/la:
Možeš li ti pročitati pravila foruma?


sto je to u suprotonsti sa pravilima foruma u ovom postu da je "morao" biti obrisan?

"posto nisam ni blizu besprijekornosti, ne mogu je definirati. ali znam sto nije besprijekornost, nabolji primjer sam sam sebi, pa besprijekornost mora biti dio onoga sto ja nisam (ne sve, nego dio).
mislim da je CC don Juanovo drustvo upoznao u sanjanju, a mozda i nije, pa nekako ne bi uzeo njihovo ponasanje kao referencu. uostalom to su bili ratnici u druzini naguala, i uz duzno postovanje to nije isto kao i kad se netko tko je procitao CC knjige pravi da je ratnik jer je tako sebi utuvio u glavu. ja se trudim biti ratnik, ali lagao bi sam sebe kada bi rekao da jesam. nisam, jos sam malo dijete u povojima što kenja u pelene.
koliko sam do sada shvatio, postoji ratnik koji "ratuje", pa kada napokon "pobijedi" postaje besprijekorni ratnik. to bi (valjda) trebalo biti drugacije stanje od nase svakodnevne borbe sa samovaznoscu i nedostatkom discipline. znaci vozis se u autu, netko ti oduzme prednost... ratniku se moze u glavi pojavi samo djelic sekunde neka psovkica ili osuđivanje koje odmah u slijedecm djelicu sekunde odbaci. iako vrlo kratko traje to je ipak gubitak energije. besprijekorni ratnik to ne dozivljava, on je doveo svoju energiju u red. barem ja to tako shvacam. "


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 2:56 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Rekli smo - kraj prepucavanjima, upitan je ostatak posta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 2:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Roar je napisao/la:
Sjenko je napisao/la:
Što se besprijekornosti tiče, koliko ja shvaćam, besprijekornost u ponašanju upravo je u tome da doživljavaš napade samovažnosti u svim njenim oblicima, ali reagiraš ili ne reagiraš na te napade na adekvatan način, upravo zato to i je besprijekornost. Lako je biti besprijekoran ako te ništa ne izaziva i ne testira.

Neću ni o tvom osobnom izboru puno, pošto je tvoj, no iz ovog ispada da su tebi Castanedina djela nešto ko praktični priručnik za samopomoć, što je ok, ali i sam znaš da su i puno više.


meni iz ovog ispada da sa tobom i Promatracem nema smisla razgovarati, jer rijeci jednostavno ne dopiru do vas. ja sam ti na primjer, u proslom postu napisao sve upravo suprotno od onoga sto si ti shvatio. molim te procitaj ovu recenicu jos jednom i pokusaj me ozbiljno shvatiti, ne pokusavam se nadmudrivati, znaci sasvim suprotno od ove tvoje imaginarne projekcije. uz najbolju volju, ne vidim smisao u nastavljanju ovoga.

a i bezveze je sto cuvas leđa tom Promatraču kao da je malo dijete, mislim micati postove selektivno
i ostavljati ovakve bezvezarije... Sjenko, takvim stvarima i iskoristavanjem moderatorskih ovlasti u diskusijama se Promatrac do sada koristio, ocekivao sam od tebe malo mudriji pristup. ali kad ne ide, ne ide, nema veze....ako hoćes da te tretiram kao smislenu osobu, onda nemoj biti dijete.


Shvatio sam što ti meni pišeš što se besprijekornosti tiče. Nije da riječi ne dopiru do mene, nego ti jednostavno nudim drugo mišljenje.

A što se mog držanja leđa Promatrača tiče, neću komentirati.

Što se moderature tiče moja je dužnost preseliti ili izbrisati postove koje smatram ne konstruktivnima.

Odmah da ti odgovorim na zadnji post, u suprotnosti s pravilima foruma je bio dio koji se odnosio na Promatrača ko osobu, ne na ovaj dio o besprijekornosti. Također, u suprotnosti s pravilima foruma je kritizirati javno rad moderatora.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 2:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
ovako, lijepo sam copy/paste ovih zadnjih nekoliko postova pa poslao administratoru. znam da ne mogu spriječiti vašu samovolju, ali cu barem pokusati. ako ne ide, opet dobro, i noga u guzicu je korak naprijed. ali kako bilo, drago mi je sto ce ostali forumasi iz ovoga imati priliku nesto nauciti.

Sjenko, ne mozes izbrisati post kojeg sam citiras i nastavljas diskusiju. ovdje se radi samo o tome da je netko od vas napravio glupost, ali ne smijete priznati da ne bi srusili sami sebi autoritet, kojeg uostalom i nemate zbog ovakvog ponasanja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 3:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Nisam ga ja izbrisao Roar. Nebi ga citirao da sam ga izbrisao. Drugo, poslati poruku adminu je ispravan način za kritiku na rad moderatora.

I treće, neću ulaziti u konflikt između tebe i Promatrača. Tako da me u isti ne uvlačiš tako da nam se obraćaš, umjesto meni ili njemu. Počeli smo o besprijekornosti, o tom bi nastavio, a ne o tom ko je kome brisao post i ko se sad duri i zašto.

I ove ću postove preseliti u chat kad diskusiju završimo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 3:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
Sjenko je napisao/la:
Nisam ga ja izbrisao Roar. Nebi ga citirao da sam ga izbrisao. Drugo, poslati poruku adminu je ispravan način za kritiku na rad moderatora.

I treće, neću ulaziti u konflikt između tebe i Promatrača. Tako da me u isti ne uvlačiš tako da nam se obraćaš, umjesto meni ili njemu. Počeli smo o besprijekornosti, o tom bi nastavio, a ne o tom ko je kome brisao post i ko se sad duri i zašto.

I ove ću postove preseliti u chat kad diskusiju završimo.


ma jebala vas besprijekornost i "razgovor", ljudi BRISETE MI POSTOVE KOJE SAMI CITIRATE!!!!!
sta cu nastavljat, pisat da ga brisete jer vam ne odgovara? ti si moderator i pitam te da mi vratis nazad post koji si sam citirao! sto ne izbrises vlastiti post u kojem me citiras? pa sta je vama u glavi????

jos jednom, što je to u ovom postu problematično da je izbrisan a ti ga svejedno citiras? evo procitaj ga ponovo! pitao si me zasto sam se uhvatio znanja, i to sam ti rekao i to je izbrisano, a ti na nesto sto vise ne postoji pises svoje misljenje kako je meni CC ove knjige nesto kao samoispomoć. i hoces mi malo pricat o beskraju? =D>

"posto nisam ni blizu besprijekornosti, ne mogu je definirati. ali znam sto nije besprijekornost, nabolji primjer sam sam sebi, pa besprijekornost mora biti dio onoga sto ja nisam (ne sve, nego dio).
mislim da je CC don Juanovo drustvo upoznao u sanjanju, a mozda i nije, pa nekako ne bi uzeo njihovo ponasanje kao referencu. uostalom to su bili ratnici u druzini naguala, i uz duzno postovanje to nije isto kao i kad se netko tko je procitao CC knjige pravi da je ratnik jer je tako sebi utuvio u glavu. ja se trudim biti ratnik, ali lagao bi sam sebe kada bi rekao da jesam. nisam, jos sam malo dijete u povojima što kenja u pelene.
koliko sam do sada shvatio, postoji ratnik koji "ratuje", pa kada napokon "pobijedi" postaje besprijekorni ratnik. to bi (valjda) trebalo biti drugacije stanje od nase svakodnevne borbe sa samovaznoscu i nedostatkom discipline. znaci vozis se u autu, netko ti oduzme prednost... ratniku se moze u glavi pojavi samo djelic sekunde neka psovkica ili osuđivanje koje odmah u slijedecm djelicu sekunde odbaci. iako vrlo kratko traje to je ipak gubitak energije. besprijekorni ratnik to ne dozivljava, on je doveo svoju energiju u red. barem ja to tako shvacam."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 3:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Nisam zamjetio da ima više mene. Tako da, ponovit ću, nisam ti ja izbrisao post, zato sam ga nanovno i citirao, jer sam htio nastaviti tu diskusiju a post više nisam mogao povratiti. I ponovno, nemoraš mi se obraćati sa ljudi, jer sam jedan, nema nas više.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 3:20 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Još ćemo morati tražiti dozvolu da obrišemo postove koji su nakon trećeg edita pretvoreni u dvije točkice... sa čim se sad to tu bavimo? Upravo zato postoje pravila.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 3:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Pričekat ću da Roar odgovori ako namjerava, pa ću sve skupa preselit u chat, kad završimo priču.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 3:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Ja sam premjesto postove koji su bili buka. Nisam izbrisao tvoj post, ali pošto ga je izbrisao drugi moderator, imao sam kopiran dio koji mi je bio zanimljiv, te sam na njega nanovo odgovorio. Stvarno ne kužim zašto od toga radiš toliko veliku dramu?

Ostatak tvog posta o meni i mojoj osobnosti neću komentirati, jer ti ne živiš u mojoj koži. niti znaš kako se ja ponašam u životu. No razumijem te, sad si ljut i dok se ne odljutiš i nema pretjerano normalnog razgovora.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 3:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
Sjenko je napisao/la:
Ja sam premjesto postove koji su bili buka. Nisam izbrisao tvoj post, ali pošto ga je izbrisao drugi moderator, imao sam kopiran dio koji mi je bio zanimljiv, te sam na njega nanovo odgovorio. Stvarno ne kužim zašto od toga radiš toliko veliku dramu?

Ostatak tvog posta o meni i mojoj osobnosti neću komentirati, jer ti ne živiš u mojoj koži. niti znaš kako se ja ponašam u životu. No razumijem te, sad si ljut i dok se ne odljutiš i nema pretjerano normalnog razgovora.


ne ljutim se, lako je za obrisane postove. samo sam htio usmjeriti paznju na vase ponasanje i samim time tezinu vasih riječi. a ne razumijes zasto od toga radim dramu zato jer sit gladnome ne vjeruje. da smo u obratnoj situaciji, ja moderator a ti forumas kojem brisu postove zbog povrijeđenog ega i iskoristavanja ovlasti, skužio bi ti to u sekundi.
normalnog razgovora nece biti ne dok se ja "odljutim" jer nisam ljut, nego ga nece biti jer nemam sa kime voditi normalan razgovor. razgovor podrazumijeva neke stvari koje tebi i Promatracu nedostaju u velikim kolicinama. zato sam i rekao da smo zavrsili.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija (Vol. II)
PostPostano: pet sep 09, 2016 3:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Shvaćam što mi želiš reći, na tvom bi mjestu isto bio "ljut". Ali recimo i sad bi trebao biti ljut, jer ti konstantno bacaš osude na moj karakter, o stvarima koji meni nisu jasne. S druge strane ja to tebi nisam ni jednom napravio. Jednostavno pokušavam spustit loptu i smirit situaciju. Žao mi je što je došlo do ovog kaosa. Meni je post bio zanimljiv, dok sam pisao odgovor na njega, nestao je. Promatraču sam rekao da mislim da nije trebalo brisati post, on mi je rekao da misli da nisam trebao uopće citirati obrisani post. Ali šta je tu, neću zbog toga urlati na njega da je on ovakav i onakav i da se s njim nemože normalno pričati. Isto tako, neću urlati ni na tebe da si ti ovakav i onakav, makar ti sad to isto radiš meni.

Jesmo sad gotovi s ovim?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: pet sep 09, 2016 4:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Ok, ja mislim da savršeno shvaćam što mi želiš reći, te mi se čini upravo obrnuto, da si ti onaj koji mene ne čuje. Također čini mi se da dalje pokušavaš zapaliti situaciju sa javnim spominjanjem moderature. I kako ćemo sad premostiti ovaj jaz, kad jedan za drugog ne vjerujemo da uopće može čuti poruku, a kamoli shvatiti?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: pet sep 09, 2016 4:08 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Vrijeme je da se promjene pelene, ali to samo preko nas mrtvih? A vidim, sad smo i svinje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: pet sep 09, 2016 4:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
promatrač je napisao/la:
A vidim, sad smo i svinje.


:notworthy: :evil3:

nisi ti svinja, ti si nesto drugo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: pet sep 09, 2016 4:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
promatrač je napisao/la:
Vrijeme je da se promjene pelene, ali to samo preko nas mrtvih? A vidim, sad smo i svinje.


Ne, pobogu. Sad se primenjuje cveće, bombonjere i čokolade. Znaš, uobičajeni pokloni.
Pelene kasnije, po svoj prilici kad se zaspi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: pet sep 09, 2016 4:24 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa nikako da zaspi... ili kad mi zaspimo, onda će? :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: pet sep 09, 2016 4:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Roar je napisao/la:
Sjenko je napisao/la:
Ok, ja mislim da savršeno shvaćam što mi želiš reći, te mi se čini upravo obrnuto, da si ti onaj koji mene ne čuje. Također čini mi se da dalje pokušavaš zapaliti situaciju sa javnim spominjanjem moderature. I kako ćemo sad premostiti ovaj jaz, kad jedan za drugog ne vjerujemo da uopće može čuti poruku, a kamoli shvatiti?


"trezvena" odluka bi mozda bila ne pokusavati premostiti nesto sto nije potrebno. previse je energije utroseno da se most koji je postojao sruši, zasto bi ga sad ponovo gradili?
moje spominjanje moderature nije ugodno za tebe (vas) jer ste napravili svinjariju (da, znam da nisi ti izbrisao post, ali razumijes ti na sto ja mislim...barem se nadam). međutim, nisam ja onaj koji je napravio svinjariju, pa ne bi bilo lose da se prijeđe sa ispraznih riječi koje se ponavljaju na djela i napokon netko "preuzme odgovornost". reko je Promatrac da su to neki "temelji", ali izgleda da je mislio pri tome na nekog drugog, sto bi on preuzimao odgovornost...

međutim iz toga mozemo izvuci lijepu i korisnu pouku. primjeni svoju zadnju recenicu (pitanje) na ono sto cijelo vrijeme pokusavam reci o tuđim mislima/dozivljajima/opisima.


Kužim ja što hoćeš reći, ali iz mog kuta gledanja, ja nisam napravio svinjariju niti nekog podržavam naspram nekog drugog. Neću ići između onog što se odvija između tebe i Promatrača trenutačno, jer me to nimalo ne zanima. A ako se ovakva vrsta "komunikacijskog" jaza nemože premositi, najebali smo svi skupa, za sva vremena, ako razumiješ što hoću reći :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chat u rezervatu
PostPostano: pet sep 09, 2016 4:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
promatrač je napisao/la:
Pa nikako da zaspi... ili kad mi zaspimo, onda će? :D


Pa kako da se spava, ako niko nije dobio cveće, ni bombonjeru?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 934 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz