Sada je: čet mar 28, 2024 9:23 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 91 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: čet jul 29, 2010 6:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Sleeper je napisao/la:


A zakaj imam osjećaj da je ovo 1% onoga kaj će mi um servirat?...pitanje je samo jel sam ja dovoljno spreman za tu borbu, ipak će me pratit do kraja života.... ](*,)




Um ce ti, naravno :mrgreen: , jos svasta servirati :twisted: . Ali, ti se neces dati. Samo posmatraj sta se desava... Boris se za sebe, da dodjes do sebe, a ne protiv nekoga/necega. I... imam neki osecaj, da ces se iznenaditi, kada shvatis za kako kratko vreme si uspeo da se izvuces iz trenutnog stanja.


:love3: :love9:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: čet jul 29, 2010 6:41 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jul 29, 2010 11:53 am
Postovi: 20
Tek sam se sad odvazio procitati prvi post :oops: :oops:

Na tvoje bi ti probleme ovako otprilike odgovorili

Neoalternativci: Trebas porazbijati prozore na crkvi, susjedu ofarbati kravu u crveno, pisati po pragovima itd... jer u stvari na tebe je bacila urok baba kojoj se nisi digao u busu dok si isao u srednju skolu __ SJECAS SE ZAAR NE.... pa ovaj da.... :^o i onda platis 700kn i nocne more postanu stvarnost

Kvalificirani psiholog: U stvari patite od edipovog kompleksa ili žena odbija sex s vama te stoga sanjate svoju punicu u njenom pravom obliku 300kn po satu+200kn tableta i tako jedno 5 godina dok ti ne postane potrebno odvikavanje

Ja bi ti rekao malo kontrole, unutarnjeg mira i puno smjeha. Damo se programirati ko digitroni, tako da nam svijest ne upada u ravni za koje nije spremna, kad postane spremna i sve ono sto potencijalno mozes povuci za sobom postaje smjesno. Rugaj se strahu, neka ga, ali se rugaj...
I kad one odvratne bestije crvenih ociju zabulje u tebe, sjeti se sebe nakon par dobrih jointa, isto tako izgledas prolaznicima. Neki se zgrozavaju, neki te se boje a neki pak nacere jer im je sve jasno.

Živ bio :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: čet jul 29, 2010 6:42 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jul 29, 2010 11:53 am
Postovi: 20
samo da se razumijemo, bijah vidjeh i u snu i na javi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: čet jul 29, 2010 9:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
hi sleeperu.mislio sam da ne sanjas tu ljubicastu svetlost,nego da je proizvedes,o orgonu ima dovoljno napisano na ovom sajtu,tako da je izlisno da ti ja objasnjavam. :evil: djavo ne spava,veruj mi na rec...do istine ces doci sam.ili ce ona doci po tebe.u svakom slucaju,zelim ti puno uspeha,srece,zdravlja.jos da ti kazem da crvene oci postoje u holivudskim filmovima.u stvarnosti ne.problem se javlja kad te okice iz tvojih i nasih snova,pocnem da vidjam na nekim istaknutim mestima.onda kazem da odlozim odlazak neuropsihijatru.ipak ce pre da dodje on kod mene.tip iza crne kapuljace ... ima mnogo lica,a samo jednu licnost...jos uvek je covek.vise od toga ne trazi.kad su se plele elektro-mreze oko planete niko se nije pitao odakle
nama takva tehnologija.siguran sam da cemo vrlo brzo dobiti potrebne odgovore. :notworthy:
tako nekako ja sagledavam celu stvar.ne mogu nista da promenim,ali to ne znaci da necu da se branim.cime god raspolazem :twisted: pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: pet jul 30, 2010 12:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jul 29, 2010 11:53 am
Postovi: 20
karadjordje je napisao/la:
hi sleeperu.mislio sam da ne sanjas tu ljubicastu svetlost,nego da je proizvedes,o orgonu ima dovoljno napisano na ovom sajtu,tako da je izlisno da ti ja objasnjavam. :evil: djavo ne spava,veruj mi na rec...do istine ces doci sam.ili ce ona doci po tebe.u svakom slucaju,zelim ti puno uspeha,srece,zdravlja.jos da ti kazem da crvene oci postoje u holivudskim filmovima.u stvarnosti ne.problem se javlja kad te okice iz tvojih i nasih snova,pocnem da vidjam na nekim istaknutim mestima.onda kazem da odlozim odlazak neuropsihijatru.ipak ce pre da dodje on kod mene.tip iza crne kapuljace ... ima mnogo lica,a samo jednu licnost...jos uvek je covek.vise od toga ne trazi.kad su se plele elektro-mreze oko planete niko se nije pitao odakle
nama takva tehnologija.siguran sam da cemo vrlo brzo dobiti potrebne odgovore. :notworthy:
tako nekako ja sagledavam celu stvar.ne mogu nista da promenim,ali to ne znaci da necu da se branim.cime god raspolazem :twisted: pozdrav.


ima ima i crvenih okica i bestija u kapuljaci, nije za neuropsihijatra bas uvijek. Ne znam jel ovdije ili negdje drugdje netko spomenuo Dion Fortune i njenu knjigu Psihicka samoobrana. To je jedno izvrsno dijelo koje se jednim svojim dobrim djelom dira i ove teme.

pozz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: pet jul 30, 2010 1:12 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
xomot je napisao/la:
I kad one odvratne bestije crvenih ociju zabulje u tebe, sjeti se sebe .....


Imam snažan impuls da uplivam u tvoje riječi xomot ... izvinjavam se ali nema mi druge nego da (od)govorim... :dontknow:

Biće uvijek pokaže što nam je činiti :wink:
Čak i kad nešto napišemo, misleći jedno ono ispliva drugo - bit, srž, centar, suština, itd....
Vidi se TO. Nekad treba da se malo odmaknemo od monitora da bi vidjeli a nekad da pročitamo post od prije godinu dana (*).... :angel4:
a tad, među tim riječima - TO govori.

xomot je napisao/la:
.... , sjeti se sebe .....





:hello2:


(*)- valjda za ovake biljčice poput mene treba toliki odmak da bi skontao :wink: :mrgreen:

Java je napisao/la:
Dobro, ovako uči izgleda.
.

Jedna rečenica koju sam nedavno "otkrio" - baš kad je trebalo. Nedostatak jednog slova (učim) mijenja smisao izrečenog :mrgreen:


:read: :love5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: pet jul 30, 2010 2:34 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jul 29, 2010 11:53 am
Postovi: 20
Ajde uplivaj dublje pa konkretno zapitaj :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: pet jul 30, 2010 3:41 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
xomot je napisao/la:
Ajde uplivaj dublje pa konkretno zapitaj :toothy2:



Uživam da budem strpljiv :toothy2:




:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: pet jul 30, 2010 9:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jul 29, 2010 11:53 am
Postovi: 20
nema se tu sto sjetiti

Drmaju me gluposti svakakve od malena i kroz snove i na javi. Otupi covjek. Moze biti i da me izludjivalo tko ce znati :D
Sjecam se da sam plakao kad sam prvi put skuzio da ce mi mama i tata umrijeti. I crvrne okice su bile tu i bas su mi bile simpa :blob:

A evo moji dvadesetak trideset godina poslije vitalniji od mene pomirio sam se da ce prije mene vrag odniti nego njih, a crvrne okice i dalje simpa. Ne diraju, gledaju zbunjeno
:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: pet jul 30, 2010 9:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jul 29, 2010 11:53 am
Postovi: 20
Java je napisao/la:
xomot je napisao/la:
Ajde uplivaj dublje pa konkretno zapitaj :toothy2:



Uživam da budem strpljiv :toothy2:




:love3:


strpljen spasen =D> =D> =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: sub jul 31, 2010 2:13 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
xomot je napisao/la:
nema se tu sto sjetiti

Ako ti tako kažeš, onda ok.

Doduše, mislim da se "tu što" ima čega sjetiti i da je "tu što" ono koje prisutni, na ovom forumu i šire, pokušavaju osnažiti i razviti, do čega se iz petnih žila trude doprijeti...
no to je samo moje mišljenje....

otprilike, ovi momci o tome govore da bi potakli put ka sjećanju:
viewtopic.php?f=7&t=449&start=0


xomot je napisao/la:
Drmaju me gluposti svakakve od malena i kroz snove i na javi. Otupi covjek. Moze biti i da me izludjivalo tko ce znati :D
Sjecam se da sam plakao kad sam prvi put skuzio da ce mi mama i tata umrijeti. I crvrne okice su bile tu i bas su mi bile simpa :blob:

A evo moji dvadesetak trideset godina poslije vitalniji od mene pomirio sam se da ce prije mene vrag odniti nego njih, a crvrne okice i dalje simpa. Ne diraju, gledaju zbunjeno.

:love3:


Skontao si kako marketing radi, zar ne :wink: .
Eh, e taj marketin živi i u nama, taj fenomen je prije svega unutrašnji a tek onda se manifestuje spolja...
a suština marketinga je upravo u gušenju suštine....( ličnost i suština, pogledati pod Moravljev, Gurđijev, Uspenski, gnostika)

u stvari:
http://www.galaksija.com/metafizika.htm

:hello2:

:read: :love5: :love3:

xomot je napisao/la:
strpljen spasen =D> =D> =D>


'Ja jeste, tako ide ta izreka no ima iza te izreke mnogo onoga što valja skontati...

viewtopic.php?f=5&t=4&start=0
viewtopic.php?f=5&t=139&start=0
viewtopic.php?f=7&t=590&start=0


:hello2:

:read: :love5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: uto aug 03, 2010 9:10 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jul 29, 2010 11:53 am
Postovi: 20
Hvala na iscrpnim linkovima. Imam koji dan za pogubiti da vas pohvatam :P

Upoznat sam i s Uspenskim ( cak su mi jedno vrijeme njegove kaotične afirmacije bile nesto zipa mantre prilikom budjenja), Gurđijev mi je uz CC-a i Bardona najdrazi autor ezo tematike, tako da hvatam pomalo :D

Meni su sve istine i borbe ipak dosle iznutra i stvarne i one izmisljene, tako s obzirom na temu mislim da sam sasvim u redu rekao najbrzi put za suocavanje, A sto se tice onih koji guraju iz petnih žila...odoh na taj pdf malo citati.

Naucim nesto, a mozda i netko nesto od mene.. tko ce ga znati


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: ned aug 08, 2010 11:04 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned jul 25, 2010 10:54 pm
Postovi: 12
Pozz ljudi, da se malo javim :)

Malo sam čitao Plejade, Kasiopejce, tehnike zašite i tako, malo po malo sve živo čitam i proučavam.

Već 10 dana nemam nikakve 'strašne snove' jest da spavam s upaljenom noćnom lampom ali i to je pomak. Ne budim se noću, spavam ko beba \:D/
No neobično je to što sad imam jako puno 'normalnih' snova, sanjam u svakoj prilici kada spavam, bilo to noću, bilo danju kad za rastegnem na kauču.

Jedan od danas me se posebno dojmio :
Izvazemaljska letjelica, ja i cura zavezani okomito na jednoj strani, neki drugi stariji bračni par na drugoj. Dolazi neki lik ( njega se jako mutno sjećam) i govori : Vi ljudi, niste sposobi da izdržite malo gravitacije...niste dostojni...u tom trenutku se letjelica počinje jako brzo okretati, čak sam osjetio silinu gravitacije, bilo je skroz realno.
Onako zavezan, mislim si pa nećeš me ti hebati, uspijem se odvezati i dohvatim neku šipku te odalamim lika koji je to govorio, uspijem iskočiti iz letjelice i zamislim si padobran te se on stvori...hehe. Sletim na neki avion, a u njemu djed i baka upravljaju ](*,) , kad eto za par minuta opet nekih likova, mlataram s nekom šipkom prema njima i uspijem se othrvati i sletim negdje na zemlju. Milsim poznajem grad di sam sletio ali ulice su totalno na drugom mjestu. Opet ti likovi, ali ovaj put pojavi se vojska iza mene i štiti me dok je bježim, neka žena mi pokazuje ulicu u koju moram skrenuti. Nađem se na kraju na piću s prijateljima, ali neka ženska osoba mi je jako čudna, podrugljiv smjieh. Ništa ne pričam, samo promatram...u tom dijelu sam se probudio.

Mislim, san izgleda kao običan, osim kaj ovaj put me nije strah, ne bježim, nego ih najprije izlemam. Ali čudno je to da nakon 10 sati mogu osjetiti onu silinu garvitacije, osjećaje i sve što sam radio kroz san, veoma zaimljivo iskustvo.
I još je zanimljivo to da sam kroz san imao neku vrstu pomagača, znači osobe ili osoba koja me je usmjeravala što moram raditi i koje su me štitile tokom cijelog sna.
Dosada mi se to nikad nije dogodilo. a sjećam se snova unazad 10 godina.

Što reći, jedno zanimljivo iskustvo i vrlo poučno. I vrlo realno.

Naučio sam dosta o sebi u ovih par tjedana istraživanja, uspješno kontroliram reakcije i situacije koje su me prije dovodile do ludila. Ne kontriram, samo promatram.

Ovaj forum mi je jako puno pomogao, prvenstveno svi koji su imali slična iskustva i naučili kako se nositi sa strahom i raznim situacijama. Još je puno posla ... nadam se da ću prepreke uspješno svaladati.

Zato sve Vas pozivam na :occasion5: i rošilj !

Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: ned aug 08, 2010 11:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Sleeper je napisao/la:
Naučio sam dosta o sebi u ovih par tjedana istraživanja, uspješno kontroliram reakcije i situacije koje su me prije dovodile do ludila. Ne kontriram, samo promatram.

Ovaj forum mi je jako puno pomogao, prvenstveno svi koji su imali slična iskustva i naučili kako se nositi sa strahom i raznim situacijama. Još je puno posla ... nadam se da ću prepreke uspješno svaladati.


=D> :thumbup:

:occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: ned aug 08, 2010 11:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 16, 2010 10:38 pm
Postovi: 204
jbt, curu si ostavio u letjelici?! :D (jel tvoja cura?)

to ti pomazhu tvoji forumashi..... :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: ned aug 08, 2010 11:55 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned jul 25, 2010 10:54 pm
Postovi: 12
Remain je napisao/la:
jbt, curu si ostavio u letjelici?! :D (jel tvoja cura?)

to ti pomazhu tvoji forumashi..... :)


Da, i to me je mučilo...al heb ga...takav je život :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: ned aug 08, 2010 11:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 16, 2010 10:38 pm
Postovi: 204
ma i to shto kazhesh.. dok ti nju nagovorish da skochi s tobom prodje voz.. (tj. avion) :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: pon aug 09, 2010 12:22 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Sleeper je napisao/la:
Ovaj forum mi je jako puno pomogao, prvenstveno svi koji su imali slična iskustva i naučili kako se nositi sa strahom i raznim situacijama. Još je puno posla ... nadam se da ću prepreke uspješno svaladati.

Zato sve Vas pozivam na :occasion5: i rošilj !

Pozz

Super da se ulovilo, izgleda da si dobra podloga za pokupiti namjeru i tiho znanje.
Tako si izgleda pokupio i probleme jednom davno ili jednostavno imaš to nešto što se pokušava probuditi u tebi....
Mislim da se tvoji problemi u starom obliku više neće vratiti, nego će morphati u nove podnošljivije oblike i dolaziti u valovima s vremena na vrijeme.

Ja sam se naučio pohvatati dominantno sa crnim spodobama koje dođu kroz neki portal koji se stvori u sobi i držati ih na odstojanju, onda same odu i nije baš da me pokušavaju zaskočiti s leđa već dugo vremena.
Zadnji put sam pod pritiskom tih bića popustio i otišao u smjeru u kojem su me gurali, ali sam ubrzao u tom smjeru, pobjegao (vjerovatno se digao na nivo u kojem nisu baš moćni) i vratio se nazad k sebi u normalno stanje.

Ima opet problem što se rijetko odmorim spavajući kako treba, jer sam uvijek podsvjesno na straži.
Neki dio mene zna sa čime ima posla i zna kad da čeka na straži, a to je nažalost vrlo često.
Razmišljam si da jednostavno počnem voljeti sve to što me napada, valjda bi to bio jedini neiscrpan izvor energije za mene i njih, sve drugo je podložno trošenju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: pon aug 09, 2010 12:28 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon okt 22, 2007 11:36 pm
Postovi: 71
taj pomagac mogao bi biti tvoj dvojnik, tvoja druga paznja. jedan od ciljeva ucenja je dovesti tu paznju u svijet budnosti.

_________________
Misli su materija. Materija je svijest.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Noćne more - molim pomoć
PostPostano: pon aug 09, 2010 11:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 11:05 am
Postovi: 456
Sleeper je napisao/la:
Što reći, jedno zanimljivo iskustvo i vrlo poučno. I vrlo realno.



Samo da kažem - iskustvo je daleko znakovitije i daleko važnije nego ti to možeš pojmiti i označava jednu bitnu točku, gotovo prekretrnicu u tvom životu. Kasno je a rano se dižem, no sutra ću se javiti i napisati ostalo, što sad ne stignem. pozz.

_________________
"Nagual je osoba koja više nema ništa, prazna je, provodnik beskonačnosti, duh, iluzija"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 91 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz