Sada je: čet mar 28, 2024 6:58 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 4520 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 222, 223, 224, 225, 226  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto mar 08, 2016 3:33 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Mislim da imaju svi, makar i ne prepoznaju.
Recimo kad je u pitanju neka velika briga ili napad panike, to se često u pozadini percipira ko teško crnilo, kad briga kulminira u neko beznađe skoro da se može vidjeti da to crnilo ima obrise i osjeti se da je živo. Osjeti se entitet iza toga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: ned mar 13, 2016 11:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 04, 2008 3:06 am
Postovi: 196
Đido Mova je napisao/la:
Vag je napisao/la:

Pozdrav
Izgleda da oni vise koriste tvoju energiju da bi ih i mogao dozivjeti.
Ono sto je u tebi to ces i osjetiti od njih, kad se tvoje stanje mjenja, mjenja se i njihovo ponasanje prema tebi.



Jel to dobro ili lose? Kako sprijeciti ako je lose? Jer ima jos tako neko nesto poput toga?


Ovisi o tvom karakteru dali je dobro ili lose, ovisi sta zelis od njih?
Treba covjek nesto od njih?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: pon mar 28, 2016 4:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
Đido Mova je napisao/la:
Roar je napisao/la:
tužakati se na utjecaj entiteta, ima jednako smisla kao tužakati se na utjecaj gravitacije. to ratnici ne rade.


Bolje reci nego sutjeti. Ja nisam valjda ratnik pa eto tuzakam. :)

Dođi Vamo ti očekuješ odgovor koji će ti pomoći :) ... Mišljenja sam da sve što trebaš imati za cilj je da naučiš da vidiš... Onaj koji vidi više nije ratnik. Eto :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: čet mar 31, 2016 11:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 31, 2016 2:48 pm
Postovi: 30
gavranius je napisao/la:
Dođi Vamo ti očekuješ odgovor koji će ti pomoći :) ... Mišljenja sam da sve što trebaš imati za cilj je da naučiš da vidiš... Onaj koji vidi više nije ratnik. Eto :D



Ne ocekujem pomoc nego samo diskutiram, i slusam druge pa mozda nesto korisno izvucem iz tudjih iskustava.

Dali tu netko vidi? Sta kad vidis, nisi vise retnik vec si vidovnjak, il?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: uto apr 12, 2016 10:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
Đido Mova je napisao/la:
gavranius je napisao/la:
Dođi Vamo ti očekuješ odgovor koji će ti pomoći :) ... Mišljenja sam da sve što trebaš imati za cilj je da naučiš da vidiš... Onaj koji vidi više nije ratnik. Eto :D



Ne ocekujem pomoc nego samo diskutiram, i slusam druge pa mozda nesto korisno izvucem iz tudjih iskustava.

Dali tu netko vidi? Sta kad vidis, nisi vise retnik vec si vidovnjak, il?!

Vide ili bar misle tako :) ali neće ti zainat reći
Znaš, to nije stvar za priču jer to je neka vrsta tajne :)
Meni to smešno :)
.......
Bre kad vidiš odma i znaš tako da nema šta da misliš,,,,ali ako misliš e onda kasniš za znanjem i vrlo brzo mož da grešiš
I meni se diskutuje a retki su takvi u zadnje vreme...
Šta mož da naučiš? ,,hmm, jedino da ti drugi prenesu svoje vreme a to ćeš svakako morati da odbaciš kako tako jer te diskusije su neke analize iz svakako vremena svog tonala onog kog priča

Ti si očito tragač jer nebi tolko pitao

Hteli nehteli mi smo ratnici dok ne dođemo do svog cilja
A u međuvremenu preraspodeljujemo energiju

Pogrešićeš sledeći niz pitanja veruj mi jer vidim :glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: pon jul 11, 2016 7:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
Dali je neko uspeo da kontroliše popis?
Dali je neko video šta je to sabijanje vremena i u kojoj prilici mu se to desilo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: uto jul 12, 2016 7:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Da,
probaj i ti.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: sri jul 13, 2016 3:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
arwen dor je napisao/la:
Da,
probaj i ti.

Znači moguće je to. Kako? Šta kao probudiš se i počneš?
Ono buljiš u zid a osećaš se kao da se prisećaš a onda vidiš kako to što se odvijalo je bio ulaz u popis? Jel tako?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: sri jul 13, 2016 7:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
ne, nije to. Neću ti reći što je, jer očito ne bi prihvatio. ti se malo sprdaš s temom. to se može zaključiti po tome kako si započeo. Ne da mi se dokazivati nevjernim Tomama.
Ajd, samo malo

ne..nije da se probudiš i počneš buljiti u zid. Uopće ne buljiš.
Probudiš se i shvatiš da onaj problem kojeg nikako ne možeš riješiti ničim što su ti pametni ljudi rekli da isprobaš, ti još nisi riješio i toliko ti je taj problem narastao da će te pojesti, gurnuti preko ruba, utopiti, ne možeš više disati, ne možeš trpiti, skoro umreš....Onda čuješ da je netko takav sličan problem ipak uspio riješiti, iako si ti već počeo vjerovati da je taj tvoj nerješiv i skoro si odustao. Onda staneš i saslušaš što ti taj netko govori, pa probaš, pa vidiš da ti to pomaže, pa opet probaš još malo...pa ako stvarno naumiš riješiti svoj problem onda ideš do kraja a ako voliš da imaš problem onda odustaneš i kažeš da su sve to sranja i da ništa ne valja, da je to priča za lude babe i nastaviš dalje kroz život sa svojim problemom

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: čet jul 14, 2016 1:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
Iskreno...kad bi drugu polovinu teksta napisao kao ti, veruj mi znao bih da nisam svoj i da će se u skorije vreme strašna sila nadviti nad mnom da me rastrgne. Jel to hoćeš da kažeš? Ali kako onda ispravno ne umeš reći šta to tačno sledi ako se nameračiš na popis?
Hmmm,,,mislim da si ti taj koji zagovara sprdnju!

Vidiš dečko, ti kao prvo nemaš predstave s kim imaš posla. A kao drugo, da si ti vičan popisu u demistifikaciji ti bi bio na takvom nivou sa koga se vidi da si uradio nešto. Nemaš ti pojma.

Mnogi su zavedeni. Nema tu leka.
Šta ćeš?

Predlažem ti sitnog mučitelja pošto neznaš šta ćeš sa sobom. Ali ne kako si ti umislio da je to jer to što si umislio uopšte nije tako. Prava istina je na drugom mestu. To mesto je mesto tiranina. Samo je tiranin sitni mučitelj.
Ne uobražavaj da si nešto postigao. Nisi ništa jer vidim da ni šarma nemaš. Nemaš ni elegancije kako se vidi. A najgore u svemu je da neznaš gde si zabrazdio. Ti hodaš tuđom putanjom. A od juče na toj putanji postoje zamke koje nikome više nedopuštaju da prođe. Vidiš,,,minuti su odbrojani, nema zezanja.

Šalim se naravno s tobom, malo te vozom kroz tekst...hmmm...može mi se :) Stvaram ti popisa...hehehe


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: čet jul 14, 2016 3:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Podržavam tvoj stav. Dobar je to stav. Mnogi ga imaju, istog takvog. Ako ga toliko mnogo ljudi imaja, zakon velikih brojeva bi rekao da je apsolutno dobar. Jer da nije dobar ne bi toliko ljudi brijalo na istu spiku:
Netko je u zabludi, netko nema pojma. Netko se pravi važan da nešto zna ali to što zna je sve pogrešno. Svi su budale samo ja ne. Ja znam pravu istinu a sve ostale budale nemaju pojma.

Zanimljivo je to.
Ne znam kako se zove ta pojava, ali se sigurno nekako zove na -izam....
Svatko misli da je onaj drugi budala i da onaj drugi nema pojma. Zbog tog stava kad netko nešto dozna ne može to nikom prenijeti i nitko od toga ne može imati koristi, samo taj koji je to doznao.

A možda je dobro da ljudi tako misle?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: čet jul 14, 2016 5:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
Nažalost za sada nisam naišao na željenu komunikaciju. A imam gomilu pitanja za diskusije. Čekaćemo. Neznam dali vam je frka da učestvujete :) ali ako smo kod prpe evo pitanja za prpu:

Dali je neko naučio da otvara i zatvara šupljinu???

Znate da se kroz šupljinu rađa i umire.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: ned jul 17, 2016 4:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
mislis da bi onaj tko to moze provodio svoje vrijeme na forumu?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: uto jul 19, 2016 9:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
gavranius je napisao/la:
Dali je neko naučio da otvara i zatvara šupljinu???



Što dobiješ s tim? :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: uto jul 19, 2016 3:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
Roar je napisao/la:
mislis da bi onaj tko to moze provodio svoje vrijeme na forumu?

Došo bi povremeno. Ako nema mogućnosti onda nebi. A što misliš da nebi došo? Zašto misliš da poznaješ šta će takav činiti? Može duh da mu zapoveda a on poštuje planove duha.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: uto jul 19, 2016 3:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
Sjenko je napisao/la:
gavranius je napisao/la:
Dali je neko naučio da otvara i zatvara šupljinu???



Što dobiješ s tim? :)

Ako te udari vatrena lopta i ne umeš zatvoriti šupljini, možeš umreti. :evil3: Dobiješ alat za preživljavanje :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: sri jul 20, 2016 7:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
gavranius je napisao/la:
Ako te udari vatrena lopta i ne umeš zatvoriti šupljini, možeš umreti. :evil3: Dobiješ alat za preživljavanje :)


A zar nije priča da kotrljajuća sila konstantno udara u pukotinu, te je smrt upravo popuštanje pred tom silom što prirodne dođe svakom živom biću? Zatvoriti pukotinu, tj. radikalno izmjeniti njen oblik, uspjeli su samo izazivači smrti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: sri jul 20, 2016 11:43 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa to je bar jednostavno, pretvoriš se u anorganca, zakopaš se u zemlju, objaviš da se na tom mjestu nalaze rijetki pokemoni i loviš ove što love pokemone.

:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: uto aug 02, 2016 3:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 31, 2016 2:48 pm
Postovi: 30
Kolko od vas odavde bi bilo spremno maknut se iz naviknutog zivota, okoline, jednostavno nestati iz svega znanog, otici negdje gdje zive slicni ljudi vama i poceti novi suzivot sa tim ljudima.

Pritom mislim, otici negdje u prirodu bez puno doticaja sa okolinom i ljudima, bez novih poznanstava.

Izbrisati sve o sebi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Generalna diskusija
PostPostano: sub aug 06, 2016 10:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Zašto bi to radili? Kakva korist od toga i za koga bi to blo dobro? Koji smisao bi bio od toga?
Ako bi bilo smisla onda bi se o tome moglo razmišljati

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 4520 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 222, 223, 224, 225, 226  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz