Sada je: čet mar 28, 2024 7:11 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 116 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Traganje/Prikradanje
PostPostano: ned aug 24, 2014 3:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
ertzy je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
super je misa!


Iskreno ...


Smatram sledeće u ovom slučaju...Vidite, kao neko ko se prikrada sebi, tragač bi došao na uvod u sopstvenu rečenicu, kao ovde sa: Iskreno , i onda bi postavio pitanje sebi, zašto je nastupio tako, zašto ubeđuje nekog tamo da je on neko ko je osećajan i iskren, neko ko ajd da kažem u sebi sadrži razne čipove među kojima je čip očitavanja iskrenosti :D

OK, jel tako, mora se to, ali šta je to ako ne MASKA

I ajd sad...kako to promeniti, dali je moguće zaobići ponavljajući sindrom
Da, svi znamo da se može čuti od druge osobe njeno iskreno mišljenje...ali, nečija maska traži od drugog masku, da bi se priča nadovezala u sinhronicitet...a mi hoćemo da zaustavimo svet


Pomozite mi u ovom radu, pa nemogu sve sam :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Traganje/Prikradanje
PostPostano: ned aug 24, 2014 4:10 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Takva iskrenost bi se trebala prekopati objašnjenjem kao se došlo do te iskrenosti, a ako nema pravog objašnjenja, onda je to bio samo balon koji je prasnuo u postu.

Ja mogu objasniti kako je došlo do toga da davanje i iščitavanje citata proglasim misom, tako se obično radi na misi u crkvi, nađe se neki odlomak iz biblije ili neka priča koja je inspirirala popa ili ima neku poantu dana (ako je pop uistinu predan poslu) i onda se to čita, a u slučaju foruma napiše, eto tako me davanje citata na forum podsjetilo na misu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Traganje/Prikradanje
PostPostano: sri aug 27, 2014 4:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet aug 14, 2014 8:55 pm
Postovi: 27
Pa ja to iskreno neznam drugacije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna energija
PostPostano: pon sep 01, 2014 9:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Proslo je neko vreme...Osećam deliće mozga,obicno desnu sferu.Jednom sam sedeo na stolici,koncetrisao se...pekla me glava..na levoj strani osecam liniju kako se penje na temelju glave.Izgubim koncetraciju,vratim se u zadnjem delu,potiljku mozga i hvata me san...razne,slike.Ali ja gledam osecaj,odakle dolazi sve to?Pece me zadnji deo.Osecam sleve i desne strane kako se duz linije penje gore ka temelju glave...

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna energija
PostPostano: pon sep 01, 2014 9:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Zaustavi se na temelju glave,tu me peče tačka...Kao da sam fokusirao svu neku vrulinu samo na temelju glave.Osetim da su mi se noge zalepile za pod i da ih nesto vuce ka dole...Primecujem,to je verovatno neka energija.Kako sam osetio kao da mi se sliva kroz glavu,glava mi se pocne malo vrteti.Odustao sam,nisam mogao više. Proslo je neko vreme..Sta god da radim,osecam da dolazi sve iz mozga.Deprimirano stanje...ne zelim da budem samo mozak,ja nisam mozak,a ko sam onda ja? Prizeljkujem smrt,ali ne mislim na samoubistvo...

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna energija
PostPostano: pon sep 01, 2014 9:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
samoubistvo...uglavnom joj je izvor samovaznost.Ja mrzim ovaj svet,ja sam tuzan,ja cu se ubiti,moje telo da posmatraju i da me zale...mada i ne mora da znaci.Ali ova smrt o kojoj mislim,voleo bih samo da isceznem i da niko ne primeti,ne mora niko da zna,jer ne zelim ovo stanje,ovo je sve jako besmisleno...Ja mozak? Lazne i deformisane emocije odatle i dolaze,hemijske reakcije izazvane laznim slikama,zato vecina samoubistava je i lazna...

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna energija
PostPostano: pon sep 01, 2014 9:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Proslo je neko vreme...i dalje osecam zenu koju nikad nisam ni video,nit znam kako izgleda.Ne podnosim ni to vise,pa uzimam duvan da bih potisnuo taj osecaj i sacekao da prodje to...ne mogu vise ni da sednem da vezbam meditaciju jer zavrsim tako sto osetim tu neku energiju,vrv mi ona sluzi kao ogledalo...osetim nju i izjebem krevet na kraju.Ne znam sta mi se desava,ako mi se desava.Pisem jer me zanima hocu li dobiti neke zanimljive odgovore,posto ovako samo uglavnom vidim postove koji intelektuališu samo i kopije...

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna energija
PostPostano: uto sep 02, 2014 11:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
Darkomir je napisao/la:
Proslo je neko vreme...Osećam deliće mozga,obicno desnu sferu.Jednom sam sedeo na stolici,koncetrisao se...pekla me glava..na levoj strani osecam liniju kako se penje na temelju glave.Izgubim koncetraciju,vratim se u zadnjem delu,potiljku mozga i hvata me san...razne,slike.Ali ja gledam osecaj,odakle dolazi sve to?Pece me zadnji deo.Osecam sleve i desne strane kako se duz linije penje gore ka temelju glave...

hmm...prvo što mi se javilo je da te rade ona bića :D ...pokazuju ti nešto što ti nebi mogao sam. Možda nije, ali meni liči upravo na to. Zamenjuju i tvoju ženu koju još nemaš ali je oni poznaju ali neće ti reći :) jer to nisu ljudi. Nemožeš im zahvaliti jer nemaš zašto. Dali si ti lud? Msm šta misliš o tome. :D

Jel možeš ti projektovati sebe na drugom mestu?..jel možeš sebe zamisliti kao zmiju, mačku, sokola..?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna energija
PostPostano: sri sep 03, 2014 12:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Proleti mi kroz glavu da ne ludim mozda? i dozivljavam neke fantazije kao stvarno..ali i nije tako.Bolje pitanje je,Ko nije lud? A ja mozda se izludjujem jer uvidjam ludilo,besmislenost?Nema covek cemu da se nada kad vidi da je samo mozak koji je manipulisan i ne moze nista da uradi,sem da se prepusti hemikalijama uma i Posmatra,ja sam znao za tu teoriju na pocetku..ali izgleda da je nisam doziveo stvarno...Sigurno nisam jedini,pa se nadam da ko je bio u slicnom stanju i izvuko se,da ce napisati ovde nesto

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna energija
PostPostano: sri sep 03, 2014 12:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
cesto se odlucim da ovde ne pisem jer neki put dobijem utisak da ima ljudi ovde koji samo prde u prazno...sem par vas.

Imam neki put san o zmiji.Poslednji put sam sanjao da sam ubio drugara iz etinjstva jednim udarcem zajedno sa nekom ogromnom stonogom,a zmija pored koja je bila uspavana...probudila se,pocela da razmnozava po kuci,ja sam je lovio...

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna energija
PostPostano: sri sep 03, 2014 1:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Ne znam kako mislis da sebe projektujem na drugom mestu? Cim te pitam,ne znam o cemu se radi...i to da zamislim sebe kao drugu zivotinju.. Kakve to veze ima sad,sto pitas to?

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna energija
PostPostano: sri sep 03, 2014 6:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
Darkomir je napisao/la:
Ne znam kako mislis da sebe projektujem na drugom mestu? Cim te pitam,ne znam o cemu se radi...i to da zamislim sebe kao drugu zivotinju.. Kakve to veze ima sad,sto pitas to?

Pa onako...zanima me tvoja leva strana, tvoj nagual, tvoje sklonosti

Da, da zamisliš sebe kako postaješ nešto drugo, recimo drvo, ali na javi to ne kad legneš da spavaš

ili, da se nađeš namerno na kraju ulice, ili na nečijoj terasi, ili da se projektuješ na nečijem krovu

samo me zanima :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna energija
PostPostano: čet sep 04, 2014 3:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Nemam ti ja ništa od toga.Ja sam klinac koji neće da uči za školu,slikar koji nema inspiracije...onaj koji ne zna šta će sa životom i koji je čitao Kastanedine knjige i ljubomoran je na te ljude,heh :D.

Mada sada se bas pitam...ako čovek želi potpunu svest,kako da radi sa sobom?Mislim dobro,ovi indijanci,Gurdjijev i njegovi sledbenici...Svi svedoce o nekom grupnom treningu,avanturi i nisu ni svi svojom voljom posli time.I eto ja ne znam sta bih sa sobom,sigurno nije fora da sad trazim naguale ili gurdjijeve jer bi bio tamo da jeste,kako onda?Kako je vama?

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Traganje/Prikradanje
PostPostano: pet sep 05, 2014 8:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
Hmm...a šta se tu može. Bar KK jasno kaže da je sve opis. Dakle, ako se pođe od toga onda je bar nešto lako a to je da se ne treba biti zabrinut za sebe, ali da se čovek mora brinuti jer takve su mu prilike.

slikar? To je super, pa daj naslikaj skupnu tačku kako je osećaš...ako nećeš, ti se pitaj, dali ovaj drug loše utiče što mi to predlaže :) ,,,bar ćeš tragati po sebi, a to raspaljuje volju

itd :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna energija
PostPostano: pet sep 05, 2014 9:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Pa da,upravu si.Dao si mi dobar zadatak.Ja tako samo mogu i da slikam.U skladu smojim istrazivanjem ili napretkom.Nema unutrasnjeg vrenja,nema ni slika...samo sto meni i dalje nije jasna bas ta skupna tacka,sta bi to trebalo da bude?Kako da je osetim?

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Traganje/Prikradanje
PostPostano: pet sep 05, 2014 10:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Napusi se i videces! :)

Nego, pre neki dan sam bukvalno video kretanje skupne tacke.
Kako?
Kroz percepciju.
Skupna tacka je percepcija, eto..

U mom slucaju, a sada nisam siguran jel to bio svestan san bez da sam bio svestan da je svestan, ili sam se stvarno probudio iz sna pa su se 2 percepcije sna i jave pomesale.
Prica je svejedno validna u oba slucaja.

Blizu lampe, koja ima ``sierpinski`` saru, na zidu, pojavio se isti taj patern, ali je bio velicanstveno zanimljiv i pun fluo boja...
u nekoliko sekundi, slika je bila jasna i stabilna ali kako sam duze gledao, te boje i sare su pocele da lelujaju i da se krecu.
Nesto kao kada se flasa zatetura a onda ustabili, s tim sto je ovo bilo kretanje sa jednog na drugo mesto.

Taj dan sam bas razmisljao o kretanju skupne tacke i tu noc sam je i doziveo vizuelno.
To sto sam video je bilo kretanje percepcije iz jednog polozaja u drugi, ili drugim recima, kretanje i stabilizacija skupne tacke..

Mozda vec znas da se skupna tacka prirodno izmesta kada tonemo u san?
ILi drugim recima, percepcija se menja iz jednog stanja u drugo...

pozz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna energija
PostPostano: sub sep 06, 2014 11:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Uh....tesko.Znam da se menja percepcija kada upadamo u san tokom spavanja.

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Traganje/Prikradanje
PostPostano: sub sep 20, 2014 2:10 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon sep 08, 2014 12:59 am
Postovi: 8
Lokacija: BiH
kad Junak Voli

kad sam trava
ima neka krava koja pase me
životinja kad sam tad
sve napada, a čovjeka
Beskonačnost i on sam i
mnoga su boravišta bića
stijene i planine
a snage kad nemaš sam ne idi
taj zabavljački šarm, površnost
ni ne vrijedi
obara na bijedan nivo, stani, znaj
strpljenje i volja krase Ratnika
natprirodna snaga
traži neometen duhom aristokratskim
da kristalno uvijek čist si jer
od uma smo našega više i
bez uma kad ostane Junak diše
sarađuju svi i rade
za dobrobit Cijeloga
i krave
ona od Junaka čula je
zbir svega je Nula
znaju i ulice
Junak kada prođe šapću
a On puca
iz Ljubavi
mirno spava
On puca – ne ubija
već Rastvara
pod kaputom pištolja mu bezbroj
Njega i ne boli glava
Junak tako Voli
u Duhu je Slavan

(nikobitein.blogspot)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Traganje/Prikradanje
PostPostano: pon feb 16, 2015 7:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
Nemam jeze u glavi kao sto neki pominju za levu desnu polovinu
Samo ledja...i ceo taj deo kad pomislim na nesto lepo, muzika odredjena, ljubav, tako neke sitne stvari...ne znam ni u kom stanju raspolozenja sam tada.
Idu oni zmarci kroz ledja do ramena pa se tu negde gube...Kao se usetim superiorno saznavsi nesto i videvsi sebe u necemu ;) neki posao situacija ne bitno
Kao da osecam svoje elektricno telo? To je neka zivost i energija koju ne umam objasniti od skora
jer se i nejavlja cesto...nema je kad sam u depresiji recimo.

Nov sam na forumu sve ovo mi je jos ne poznato sem intuicije i opazaja ;)
Nekih licnih zakljucaka i saznanja. Tako da pitam sta je ovo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Traganje/Prikradanje
PostPostano: uto feb 17, 2015 5:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
Najjednostavnije rečeno to je crna magija


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 116 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz