Sada je: pet apr 19, 2024 11:55 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Aktivni clanovi ? !
PostPostano: pon okt 09, 2023 10:46 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 29, 2018 6:20 pm
Postovi: 27
Dragi Kastanedijanci,

Želimo vas pozvati da se ponovno pridružite našoj zajednici za razmjenu informacija i rasprave o kastanedijanskoj filozofiji. Forum je mjesto na kojem se ljubitelji Karlosa Kastanede međusobno povezuju, razmjenjuju iskustva i proučavaju njegove knjige.

Zajedno smo prošli kroz mnogo interesantnih tema - od strukture svemira pa do transformacije svijesti, iako novi članovi ranije nisu imali priliku sudjelovati, pozvani su da se uključe u zanimljive diskusije i izmjenu zanimljivih saznanja.

Pozivamo vas da se ponovno prijavite i da doprinesete vašim razmišljanjima i saznanjima o kastanedijanskoj filozofiji, da ucimo zajedno. Naš cilj uvijek je bio objektivna rasprava, otvorena umova i uvažavanje tuđih mišljenja.

Novi članovi će imati priliku da upoznaju Kastaneda fanove iz cijelog svijeta i da se povežu s onima koji imaju slične interese.

Već dugi niz godina, naš forum je bio mjesto na kojem smo dijelili znanja, ideje i iskustva, a zajedno smo izgradili veliku i aktivnu zajednicu, na zalost postao je mrtav.

Zelimo povratak ?!

U svim aktivnostima, naš cilj ostaje isti - izgraditi zajednicu koja je učinka i korisna za sve svoje članove. Molimo vas da prihvatite ovaj poziv i ponovno se pridružite vašoj omiljenoj forumskoj zajednici.

Shodno tome molim moderatore i administratore da svima posalju PM povratka.

_________________
Tri genarosa se nisu priključila raspravi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Aktivni clanovi ? !
PostPostano: uto okt 10, 2023 9:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
Evo, ja sam tu.
Moderatori i administratori verovatno spavaju, ili ih mrzi. To ti je ko kad si šef na poslu, ili manji od šefa i svega si se nagledao i muka ti je. Sumnjam da ide PM.
Može u PM :)
No, ko što rekoh tu sam za razgovor.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz