Sada je: sub apr 27, 2024 10:22 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Truthseeker TV Presents...The Brandon Corey Story
PostPostano: ned okt 29, 2006 9:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Shapeshifting, ritual i reptil. Sve snimljeno. Enjoy.
Citat:
“The Brandon Corey Story”, chronicled the bizarre story of a man who went looking for the truth and came back with evidence that linked ... all » Vice President Dick Cheney to secret societies, Bohemian Grove and Satanists. The network refused to air this controversial programming and TTV lost its deal on TV. Two weeks later, our offices in Los Angeles, CA. were professionally ransacked and robbed. The burglars stole all of the original masters of “The Brandon Corey Story”


http://video.google.com/videoplay?docid ... 4102706793

ps
filmski uradak, ali realan

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 30, 2006 3:56 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 18, 2006 12:21 am
Postovi: 16
Film je lazan do kraja.

Lazni su glumci, otkriven je njihov pravi identitet, cijeli svijet ga vec zna.
Svi, od glavne uloge do policijskog inspektora su glumci amateri ili čak glumci koji su gostovali u x files,Posejdon, Minority report itd.

Ne samo to, nego JE film pun OČIGLEDNIH RUPA i nedostataka da sve ispada jako sumnjivo.

Svaki događaj u filmu, počevši od ubojstva onog marinca crnca je izmišljen i nigdj eu stvarnom zivotu nema podataka o njemu.
Sva imena, sve firme, sve organizacije čak i onaj Arena kult su izmišljeni.

Jedan covjek iz filma je glumac iz X files serije...
Glavna uloga navodno žrtva Reptila na kraju filma, je glumac/snimatelj/pisac potpuno drugog imena, poznat otprije jer je rezirao neke filmove o Americkom wrestlingu.




Po upućenim ljudima, radi se o smišljenom napadu na Davida Ickea, koji ne samo da je nastupao u filmu vec ga i požrtvovno reklamira na svome siteu.

Icke je sudjelovanjem u ovoj očitoj laži izgubio dosta na ugledu i vjerodostojnosti diljem svijeta. Mozda ga ovo uništi i sve za što se zalagao.
Mozda je i on prevaren od strane ove ekipe...a mozda je i svjesno sudjelovao.

To ce se tek saznati kad on da izjavu o svemu tome.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 30, 2006 8:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Bez obzira jel ovaj film stvaran ili lazan, ono sto je OCIGLEDNO je, da su Dik Cejni i njegova bratija ZLI PSIHOPATEkoji vladaju svijetom.

Imamo i mi jedan film :wink:

Zasto je psihopatama interesantno da se klanje, ubijanje, paljenje i rusenje desava bas na Bliskom Istoku?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 30, 2006 9:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Tina je napisao/la:
Bez obzira jel ovaj film stvaran ili lazan, ono sto je OCIGLEDNO je, da su Dik Cejni i njegova bratija ZLI PSIHOPATEkoji vladaju svijetom.

Imamo i mi jedan film :wink:

Zasto je psihopatama interesantno da se klanje, ubijanje, paljenje i rusenje desava bas na Bliskom Istoku?


Pa fakat mi nije jasno, pise "Hollywood Movie", dakle itekako je laziran i isceniran. Poanta je da se ovakve stvari doslovno dogadjaju, stovise mnogo gore od rituala na filmu. No dobro, ja sam misljenja sve vise da ljudi ne zasluzuju bolje, velika vecina.

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 30, 2006 9:33 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Citat:
Pa fakat mi nije jasno, pise "Hollywood Movie", dakle itekako je laziran i isceniran.

Oprosti, tebe sam onda skroz krivo shvatila. :)
Sa svojim komentarom sam htjela rec da nema potrebe povest daljnju diskusiju o tome da li je film lazan ili stvaran, kad se kao sto ti kazes, takve stvari dogadjaju "svuda oko nas". Pogledala sam prvih 20 minuta, pa ne znam o kakvom se ritualu radi.

Citat:
Poanta je da se ovakve stvari doslovno dogadjaju, stovise mnogo gore od rituala na filmu.

To da. Nazalost.

Citat:
No dobro, ja sam misljenja sve vise da ljudi ne zasluzuju bolje, velika vecina.

:?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 30, 2006 9:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Tina je napisao/la:
Oprosti, tebe sam onda skroz krivo shvatila. :)
Sa svojim komentarom sam htjela rec da nema potrebe povest daljnju diskusiju o tome da li je film lazan ili stvaran, kad se kao sto ti kazes, takve stvari dogadjaju "svuda oko nas". Pogledala sam prvih 20 minuta, pa ne znam o kakvom se ritualu radi.


Moja isprika, ovih dana sam malo "jumpy" ilitiga u prijevodu "zero tolerance". :)

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 11, 2006 1:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
slika


Sto smo gledali... gledali smo sad mozemo samo ovako slikat :D

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Truthseeker TV Presents...The Brandon Corey Story
PostPostano: sub nov 11, 2006 2:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
MiTo je napisao/la:
filmski uradak, ali realan

Na osnovu cega si zakljucio da je ovaj filmski uradak realan?

Bez navodjenja argumenata ovo misljenje kao i sam topic je bezvrijedan i sluzi jedino kao potpora cointelproa koji je proizveo ovaj film


Da se radi o cointelprou jasno je nakon 10 minuta gledanja filma.
Prvo da se razumjemo posto neki impliciraju da je film uklonjen sa neta to nije istina - dovoljno je otici na google video search i mozete online pogledati cijeli film.

kao sto rekoh odgledao sam max 15-20 minuta i dalje nisam mogao gledati
ono sto vristi iz svake scene "dokumentarnog materijala" je losa gluma i ne treba biti preveliki ekspert da bi se to zakljucilo

obratiti paznju na security agenta koji je radio za regana, kao i na privatnog detektiva, a da ne govorimo o samom brandonu, njegovoj zeni i brandonovom prijatelju koji zeli ostati anoniman ...... FAKE - Big time

Mimika lica, boja glasa sve.

na ovom forumu se trudimo promovirati istinu i svi daljnji pokusaju propagiranja ovakvog materijala bez kriticke analize bice uklonjeni

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Zadnja izmjena: Vitez od Nevera; sub nov 11, 2006 2:08 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 11, 2006 2:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
Tina je napisao/la:
Bez obzira jel ovaj film stvaran ili lazan, ono sto je OCIGLEDNO je, da su Dik Cejni i njegova bratija ZLI PSIHOPATEkoji vladaju svijetom.

Imamo i mi jedan film :wink:

Zasto je psihopatama interesantno da se klanje, ubijanje, paljenje i rusenje desava bas na Bliskom Istoku?


Good point
jos bih samo dodao da ovakvi uraci samo sluze da bi se cijela stavr ucinila sto neozbiljnjom i vse skupa diskreditiralo u startu

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 13, 2006 9:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
Na jednom drugom forumu ukazali su mi na to da na Ickeovom siteu cak postoji link na ovaj film.

Ljudi se uglavnom slazu da je u pitanju gluma i to jako losa.
E sad postavlja se pitanje zasto bi Icke trosio toliko para - a u pitanju su zaista velike kolicine novca, da napravi ovakav film?!

Interesanto zar ne....

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Zadnja izmjena: Vitez od Nevera; ned jan 07, 2007 9:46 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 08, 2006 8:45 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 06, 2006 5:12 pm
Postovi: 6
Istina, pisalo je da je hollywood kvaliteta filma.
Što ne treba ukazivati da je odglumljen.

Također, pisalo je i "da li smo svjedoci prvi put uhvaćenog shape-shiftinga pred kamerama?"
Sve i se to čini kao upućivanje na to da je film stvaran. Lako se sad izvlačiti.

Citat:
Na jednom drugom forumu ukazali su mi na to da na Ickeovom siteu cak postoji link na ovaj film.

Istina. Ogroman promotivni plakat filma stoji i najava.
Citat:
Ljudi se uglavnom slazu da je u pitanju gluma i to jako losa.


To je očito.
Citat:
E sad postavlja se pitanje zasto bi Icke trosio toliko para - a u pitanju su zasita velike kolicine novca, da napravi ovakav film?!


Tko kaže da ga je Icke financirao?

Koliko znam, Icke je u novčanoj stisci i treba mu para za spasiti knjige i autorska prava.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 03, 2007 9:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
nek je film i lažiran, ali di ima dima ima i vatre!

rade oni i gnjusnije stvari nego što bismo mi bili kadri podnjeti samo vidit, pa nam je onda lakše pobić od svega i sve negirat!

al šta su radili i još viruju da će zauvik radit, ionako neće dugo! :D

mislim da nam takve i slične stvari svima skupa tribaju bit poticaj da do kraja ozbiljno shvatimo rad na sebi! to im je jedina svrha!

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 55 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz