Sada je: uto maj 14, 2024 9:53 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 46  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri jan 11, 2006 1:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Kalki, neki događaji koje si ovdje naveo imaju veze sa programiranjem uma.
Ako želiš spriječit neugodne stvari koje se mogu dogoditi...., kako kaže virtuall morati ćeš raditi na deprogramiranju, no pošto je to dug put, ima vježbi zaštite i kontakta sa sobom na višem nivou postojanja.....,

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 11, 2006 3:35 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 14, 2005 10:36 pm
Postovi: 15
Klaki nisi me shvatio...ne plashish se ti...nisi me nikako skapirao...nego pricham o svima ovde shto ti daju negativne komentare....kapiSh?

_________________
ccc sve je suroovooo :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 11, 2006 3:39 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 14, 2005 10:36 pm
Postovi: 15
i nisam mislio tu samo na greyse nego i na sve ostale a za greyse sam rekao najvishe...

_________________
ccc sve je suroovooo :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 11, 2006 11:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 2:57 pm
Postovi: 73
Lokacija: Tu
Ik me pita, dali vjerujem u vanzemaljce...

Hehe, teško je dati odgovor. Nekako mislim, da je moguče. A možda se ipak sve, što su ljudi vidjeli, može objasniti nečime, što još ne poznajemo. Takodje znam, da su 75% ljudi totalni debili, možda sam i ja medju njima, ko zna.
Ali sigurno ne vjerujem, da su sve halucinacije, snovi i takve stvari dokaz vanzemaljaca.

Recimo-Otac ti umre. Tri mjeseca kasnije ti ga sretneš na ulici. Šta prvo pomisliš, ustao je od mrtvih(malo vjerovatno) ili si ti čaknut(jako vjerovatno).....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 11, 2006 11:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 1:35 pm
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Citat:
Hehe, teško je dati odgovor. Nekako mislim, da je moguče. A možda se ipak sve, što su ljudi vidjeli, može objasniti nečime, što još ne poznajemo. Takodje znam, da su 75% ljudi totalni debili, možda sam i ja medju njima, ko zna.
Ali sigurno ne vjerujem, da su sve halucinacije, snovi i takve stvari dokaz vanzemaljaca.

Ali ne zaboravi dokaze kroz istoriju, oni su prilicno ubedljivi (ako znas na koje mislim) ... Procitaj knjige : Bogovi su bili astronauti, Otvorise se nebesa, Oci Sfinge ... One ce ti otkloniti sumnju, jer u njima se nalaze cvrsti dokazi, npr. iz indijskih svetih spisa itd ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 11, 2006 12:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 2:57 pm
Postovi: 73
Lokacija: Tu
To ide tako: Na temelju činjenica, koje ionako ne razumemo, postavimo nedokazivu ali moglo-bi-biti teoriju. Na osnovu te teorije netko drugi postavi nadgradnju i dokazuje svoje tvrdnje sa tom teorijom. Onde netko treči to uzme za sigurno i izgradi još bedastiju teoriju.

Ne izmišljam, tako ide arheologija, suvremena nauka a bogami i ufologija. I na žalost, kad nemamo dovoljno dokaza to je jedini put do istine. Sa puno grešaka, provida. Ako ne postane dogma, svaka teorija svakog dana prolazi kroz ispite, pa se održi ili pak pada. I ne pomaže, da je tisuču puta dokazana, ako padne samo na jednom ispitu. Tada se zna, da se negdje na putu pojavila greška. I tada treba priznati, da teorija ne valja i treba načiniti novu. E, to vjernici svih vrsta nerado priznaju(čak i naučnici).

Treba uzeti u obzir i to, da još jako malo znamo o fizici, genetici, elektricitetu... Pre 100 godina pola stvari, koje danas radimo spadalo bi u kategoriju paranormalno.

I tako nama ostaje, da tražimo dokaze a bogami i greške. Možda nešto naučimo...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 11, 2006 12:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 1:35 pm
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Citat:
Pre 100 godina pola stvari, koje danas radimo spadalo bi u kategoriju paranormalno.


Tu si u pravu ... Zamisli sad da se u stari Egipat spusti svemirski brod i njegovi putnici koristeći razvijenu tehnologiju vrše isptivanja na ljudima. Stari Egipćani bi njih naravno protumačili kao bogove, a njihovu tehnologiju kao "štap koji izbacuje munje" ili "leteće kočije" itd ... Takvi opisi zaista postoje, pogotovo u indijskim svetim spisima - mislim na vimane ...Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 11, 2006 12:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 1:35 pm
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Mislim da smo malo skrenuli sa teme : UFO kontakti u otmice ... Javi mi se na PP ... Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 12, 2006 8:22 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4217
Citat:
Kalki: Kako ovaj post ne bi bio samo isprazno svjedoćenje neke osobe, iznijeti ću nešto vrlo bitno...

Zašto greysi i ekipa uzimaju neke pojedince za proučavanje na 3 D neke na 4D...

Probajte shvatiti koliko su ta bića, unatoč uvjeravanju kroz manipulativnu narav religijskih učenja, zapravo zbunjena...


Zbunjeni!? Veoma interesantna interpretacija! Ne mogu to shvatiti bez obzira na to koliko pokušavao. Možda više zbog toga što u masi informacija koje sam do sada skupio na tu temu ne nailazim ni na šta što bi moglo poduprijeti jednu takvu tvrdnju. Dok se za neke od nas može reći da su zbunjeni, za greyse se to sigurno ne može reći. Manipulisu nas fizički, psihički i duhovno vijekovima - zato što su …zbunjeni!? A zbunjeni su … vijekovima (u smislu našeg linearnog vremena). Do kada će to oni biti zbunjeni?!

Međutim, taj pojam su mnogi od onih koji su bili otimani koristili da bi opisali neke reakcije greysa kad se čovjek koji je otet nije ponašao u skladu s tim kako su ovi očekivali ili predodredili, što nema nikakve veze sa nekom zbunjenošću kao permanentnim stanjem svijesti kod greysa, kako ti to interpretiraš. Ta vrsta “zbunjenosti” kod njih se pojavljuje zato što oni sami nemaju individualnosti i krativnosti, te im je ponašanje mahom ‘predodređeno’ ili ‘zadato’ kao rezultat neke vrste grupne svijesti i zbog hijerarhijskog sistema uprave. S tim u vezi, kad se desi nešto nepredviđeno, u njihovim aktivnostima dođe do određenog zastoja jer nisu u stanju da sponatano a istovremeno i adekvatno reaguju, bez neke vrste ‘odobrenja’ ili novog uputstva ‘odozgo’.

Citat:
…ona da bi shvatila narav i svrhu svoga postojanja moraju uzimati bića s nivoa ispod kako bi ih proučili i pokušali objasniti svrhu svoga postojanja, tj uvjerenje koje kruži znanstvenim krugovima o tome kako neke umjetno stvorene rase nemaju emocije...


Stvarno interesantno rezonovanje! Ne znam na temelju čega dolaziš do ovakvih zaključaka?! Znanje, vjerovanje, ‘whishful thinking’… ili nešto drugo?!
Na primjer, oni koji su shvatili suštinu klasične psihopatije mogli su primjetiti da čak medu ljudima ima mnogo onih koji nemaju emocije u pravom smislu te riječi, mada su mnogi od njih u stanju dobro da ih odglume koristeći svoj intelekt. Istovremeno, to su činjenice koje su verifikovane u bezbroj navrata a vjerujem da su mnogi učesnici ovog foruma imali priliku u životu da se nađu u interakciji s takvim “ljudima” i da su na osnovu jedne zdrave reflekcije mogli zaključiti da neke od tih individua nemaju ni savjesti niti emocija (što, kako se čini, ima neke veze i sa dušom, tj. njenim - nedostatkom!?). Šta onda da kažemo o greysima koji su u suštini – kibernetičke sonde humanoidnog izgleda?! (mada oni imaju neku vrstu duše, ali grupne, koja im je “posuđena” ili “instalirana” od strane onih koji su ih konstruisali)

Citat:
Kako greysi nemaju emocije???... pa kakva je to glupost... kako oni nemaju dušu... zar nije sasvim očito da njihova zbunjena potraga za shvaćanjem svoje prirode u ljudima ne izaziva strah... nije li to emocija...?


Ovdje se već treba upotrijebiti malo žešća mentalna gimnastika kako bi se razumjela ova vrsta “logike”, odnosno, ono šta si htjeo da kažeš!? Prvo tvrdiš da su oni - zbunjeni, onda to koristiš kao jednu činjenicu koja treba da podupre tvoju narednu tvrdnju da oni imaju emocije!? Mada, na osnovu ovoga što si naveo, čovjek si može postaviti pitanje da li je tebi uopšte poznato šta su to emocije?!
Korištenje insinuacija u smislu činjenica iz kojih treba da proizađu unaprijed predodređeni zaključci nema nikakve veze sa nekim racionalnim razmišljanjem ili razboritošću. Pogotovo ako se pri svemu tome ignorišu sve one činjenice koje ukazuju na suprotno od predodređenog zaključka. [Ova problematika je donekle obrađena pod pojmom – laganja samog sebe (i drugih) u tekstu Gnostika]

Citat:
Zašto osuđujemo ta bića... zašto gledate na reptile kao usisavače vaše energije... zato što vam je to, TKO, rekao???


Dragi moj Kalki, postoji među nama mnogo onih koji tu problematiku već godinama sami proučavaju i koji ne moraju da zavise od toga da li će “neko nešto da im kaže,” da bi došli do nekih zaključaka.

Citat:
Zašto ljudi, ne shvatite da ste vi ti koji se zalažete za jednakost svih živih bića... zar svi nemamo dušu?... jer se niste složili neki sa mnom... zašto onda je jedan greys ili bilo koji drugi OPD ili onaj najgori entitet bezdušan ili loš tj vaš predator...


Po njihovim plodovima poznaćete ih…

Citat:
Sad razmislite kako, Transcendetalno gledajući, ste svi toliko puni predrasuda, koliko god tvrdili da to nije točno... svako, pa i ono najgore biće, svaki, po nekima predstavnik tame i OPDa, nije ništa manje važan od vas... jer u Biti cijelog postojanja, bitna je činjenica da sam ja ono što mislim da netko drugi je...


Svaka čast na tvojoj “transcendentalosti,” međutim, ni malo ti ne zavidim na njoj, a ovo: “Ja sam ono što mislim da je neko drugi” je samo još jedna od “nju-ejdž floskula” (o tome sam već pisao pod temom “tehnika ogledala”) uz pomoć koje normalno ljudsko biće treba da samog sebe upoređuje sa psihopatama, te da pokušava da se “liječi” od oboljenja od kojeg suštinski ne boluje a istovremeno da mu se odvrati pažnja s onih koji stvarno pate od ovog mentalnog poremećaja i koji istovremeno manipulišu čovječanstvo. S tim u vezi proizilazi da normalan čovjek treba da preuzme na sebe i odgovornost za sve posljedice koje proizilaze iz manipulcije čovječanstva od strane drugih (mada on u suštini jeste odgovoran za stanje svoje vlastite svijesti). Ne može se reći da ova 4 i 3D OPS strategija nije pametno zamišljena za održavanje ovaca u mentalnoj konfuziji, samo je pitanje koliko je probavljiva za one ovce koje imaju tendenciju da razmišljaju svojom glavom.

Citat:
Ako shvatimo da smo svi u Transcendenciji... da smo svi jednaki, ali naša iskustva i spoznaja se razlikuju, onda ćemo s smiješkom i Ljubavi blaženo koračati svim iluzornim patnjama našeg ne/postojanja...


Ovo je stvarno milozvučno za uho, ali na žalost, nema nikakve veze sa objektivnom realnošću. Taj ‘nju-ejdž koncept’ si na principu “cut and paste” ovdje ubacio kao svoj “životni stav,” čisto estetike radi, dok se on istovremeno ni najmanje ne odražava u objektivnoj realnosti, pa čak ni u tvom ličnom ponašanju. Uostalom, vježbe radi, možemo uzeti u obzir 10 zadnjih poruka koje si poslao na ovaj forum, pronalizirati ih a onda vidjeti u koliko njih je stvarno reflektiran ovaj tvoj stav!?!

Citat:
Pogledajte duboko u sebe, pa, recite si što i tko su svi svjetski znanstvenici i teoretičari, pledijci i kasiopejci??? zašto vam nitko nije rekao da druga strana medalje postoji samo ako ju vi sami želite projicirati u onome što je Kompaktno...


Na ovome biti ti i neki današnji nju-ejdž gurui tipa Maitreye, mogli pozavidjeti. Sve što ružno, mi projiciramo. Kad nas otimaju, mi sami projiciramo. Kad nas muče, to mi projiciramo. Kad nas manipulišu da se tučemo jedni protiv drugih, mi projiciramo. Kad ginemo u ratovima, mi projiciramo. Ukoliko pomislimo na onih 27 hiljada ljudi, mahom djece, koji su u poslednja 24 sata umrli od gladi na ovoj planeti a istovremeno se smatramo jednom humanom civilizacijom, mi projiciramo… Ukoliko nas neke činjenice navode na zaključak da neki entiteti manipulišu nama, to ne može nikako biti tačno, jer se tu radi o našem vlastitom – projiciranju. Svaka čast! Dakle, u suštini je sve u redu, trebamo samo prestati projicirati. Nema ni potrebe da se suprostavljamo onima koji manipulišu ovu realnost u kojoj se nalazimo, jer je sve to samo naša – projekcija? Znači, možemo se slobodno vratiti nazad na spavanje i sanjati da se budimo, tj. – projicirati - da se budimo, jer je sve ionako - projekcija. Ovi nju-ejdž koncepti su dovedeni skoro do perfekcije, kad se o klasičnom mentalnoj manipulaciji radi.


Citat:
Medalja je Medalja... nema potrebe za faktoriranjem stvari...
Recite mi, koga sam ja sad osudio???


Ovdje možda nikoga ali pogledaj svoje prijašnje i naredne poruke, čisto da vidiš koliko si u tome konzistentan, ili - uravnotežen.

***

na kraju ti mogu samo reći da ta vrsta “tvojih” objašnjenja realnosti u kojoj živimo direktan je proizvod 4D OPS kontrolnog sistema. To je jedan mentalni program a ti u ovom momentu djeluješ samo kao jedan njihov “igrač,” a da li to radiš svjesno ili nesvjesno, to meni manje-više nije ni bitno.

Moj prethodni komentar na ovu temu bio je samo jedan mali test da vidim koliko ćeš se iracionalno ponašati. To često pali kod detekcije igrača OPS sila osrednjeg kvaliteta, jer oni uspijevaju da održe konzistentnost neko vrijeme i steknu kredibilitet, ali kad im zadaš neki manji šok, oni obično ulete u ofsajd; ili što bi se reklo, ulete u - prazan prostor, – bez lopte.

Naravno, za ostale sve ovo može predstavljati jednu LEKCIJU za vježbanje vlastite pronicljivosti.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 14, 2006 4:40 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4217
Kalki je napisao/la:
Citat:
Na tvojoj stranici postoji fenomenalan tekst, to moram priznati, na temu OP... nisi se nešto posebno izjasnio na to...


Vjerovatno bi nam ti mogao ovo malo pobliže objasniti!? Ja sam preveo taj tekst i napisao par poruka na tu temu i smatram da je to dosta od mene.

Koliko sam ja shvatio stvar, svako ko pokušava indicirati a kamo li uspostaviti dijagnozu nekome da je Organski Portal, samo demonstrira svoju ličnu nesposobnost shvatanja suštine.

Upravo zbog toga što su psihopate organski portali sa “greškom u softveru” u poslednjim tekstovima sam pokušao da ukažem na problematiku - PSIHOPATIJE, jer ako ne možemo otkriti OP-ove, onda - PSIHOPATE bar možemo. Onima koji su razumjeli suštinu ove problematike jasno je da ni psihopatiju nije tako lako dijagnosticirati ali se prilično jasna slika može dobiti iz ove ček-liste Dr Roberta Harea, koja se može naći ovdje:


http://www.galaksija.com/planeta/psihop ... litika.htm


Mislim da bi to uvijek trebali imati pored sebe kao podsjetnik, čak i prilikom praćenja diskusija na ovom forumu, jer –

“Ništa gore od psihopate koji se bavi ezoterikom”.

(Ovo je već trebalo ići pod onu temu “Mudre izreke” :wink: ).


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 14, 2006 4:18 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo, ovaj isti post sam već danas napisao u temama Metafizika:


Hej za sve koji se "bakću" s tuđim izjavama ovakvih vrsta... Mislim da bi prvo svi trebali pročitati tu negdje na forumu, ili na stranicama Galaksije, tekst o bacanju svoje osobnosti ( nešto u smislu- prevazići svoj ego ).

Ako te ego ne "puca", onda te nitko ni ne može uvrijediti, niti "pogoditi" u živac, ili bilo što. Onda ostaju samo konstruktivne rasprave o određenim stvarima, što nam je i tu cilj.

Ako netko zna gdje je taj tekst, molim neka posta ovdje link... za ostale.

Hvala vam.

( Ima šala kad su zvali ljude preko telefona i blago, umiljatim glasom govorili: Maaaajmuuuneeeeeeee... Majmuneeeee... onako, lagano, bez povisivanja glasa... jednolično... hehe! Na drugoj strani ljudi viču, urliču, grcaju u emotivnim izljevima kad ih pogode u ego sa - Majmuuneeeeee... )

Evo vježbice za savladavanje svog ega... Majmuneeeeeee

:lol:

:wink:

I opet - pogledajte tu na vrhu stranice moj post... opet... pročitajte te svoje postove opet i opet... koliko god vam je potrebno za savladati se!!!

Majmuneeeeeeee...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 29, 2006 8:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Osjecam se prilično zbunjeno, ali jucer sam vidjela lizzija u potpuno budnom stanju. Ne u fizičkom obliku, nego obrise face iznad mog kreveta.
Legnem ja u krevet, a nije mi baš bilo do spavanja.
I tako sam se zamislila, gledala prema stropu, najedanput vidim ja oči i obrise lizzy face. Naravno, prva pomisao, ma čini ti se, ne umišljaj!
Pogledam opet i još uvijek vidim isto. Obrisi još uvijek na istom mjestu.
Zanimljivo je to da sam bila izrazito ravnodušna prema cijelom tom iskustvu i vratila sam istim načinom - buljenjem u njega (ili nju) :D, ko bi znao.
Obično viđam greyse, bolje rečeno njihove obrise, ali nikad lizzy-je, dosad.
Ti obrisi traju samo kratko i onda nestanu.
Ovaj je bio vidljiv nekih munutu-dvije, ne mogu točno procjeniti.
Napominjem da sam bila potpuno trijezna.:D

Call me crazy, but I know I'm not!

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 31, 2006 1:43 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4217
Paige,


ništa neobično. Ljudi koji imaju nešto širu percepciju često ih primjećuju.


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 07, 2006 4:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Ok,nisam znala gde da smestim ovo sto cu dapisem,da li u cudne snove ili u otmice.

Moji cimeri sa kojima zivim par meseci,takodje su zainteresovani za sve ove stvari,ali ne kopaju intenzivno kao ja i vi.Malo su pasivni po tom pitanju,ali verovatno ce doci vreme kada ce se i oni vise zainteresovati.

Uglavnom,jedno vece sam razgovarala sa jednim od njih,pricali smo o vanzemaljcima,i on je rekao da je nevidjeno uplasen kada se prica o vanzemaljcima,ali je bio istovremeno veoma uzbudjen i znatizeljan. Onda sam ga upitala da li ima neke cudne znakove(htela sam da ispitam da li je otiman),a on je rekao da mu curi krv iz nosa cesto. Usput,on je imao neku operaciju na nosu,i on misli da je to od toga,mada mu je krv curela i raniuje,ali slabije.

Etop to je bio uvod. E sad sledece. Mislim da sam u postu o "Ufo u snovima",pisala da ja nikad ne sanjam vanzemaljce. E pa vise nije tako. Isto ko i sa tobom Jack,valjda onog momenta kad sam to napisala,u sledecih desetak dana imala sam 3-4 sna o tome.

Zanima me vase misljenje. Cele noci sam sanjala kako bezim od vanzemaljaca. Prvi san jebo kako se krijem u kuci,a na nebu vidim dve letelice,jedna je bele boje,klasicnog diskolikog oblika,a druge se bas nesto i nesecam. Onda sam se probudila pa ponovo zaspala,a u drugom delu sam opet sanjala kako se krijem,a na nebu je bilo gomila raznoraznih letelica,jedna je izgledala kao avion bez krila,a u njima sam videla mala bela bica. Uglavno,tako sam se ja krila cele noci,a kada sam ustala,ovaj moj cimer mi kaze da mu je cele noci krv curela iz nosa ?????

Mislite li isto sto i ja?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 07, 2006 6:43 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Može biti... možda regresijom možeš saznati točno sve... a i više. Već smo tu negdje pričali o regresijama i tome svemu...

Hehe, postoje čipovi i za eterička tijela... tako da nužno ne moramo imati materijalne čipove u sebi... a vjerojatno smo mnogi već "obilježeni" i u prošlim životima...

No, ipak smo još "živi" hehe!

S tim ili bez toga - IDEMO DALJE!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 07, 2006 6:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Paige je napisao/la:

Call me crazy, but I know I'm not!


Nisi, ali uvijek postoji realnija mogućnost da puno čitaš i proučavaš te stvari pa onda um ima tendenciju da se bavi tim stvarima kasnije. Znam da je tako kod mene pa pretpsotavljam da je kod drugih. Ipak smo svi pripadnici iste vrste, valjda. Da si "širila svijest i percepciju" kako galaksija kaže, na neke druge načine, ali da nisi nijednom čitala nigdje o nikakvom lizardu pitanje da li bi baš njega vidjela. Pa ja prije spavanja ili dok mi um hiperaktivno radi, čujem i svakakve zvukove nekad, vidim neke boje i neke stvari koje se ne mogu samo tako izraziti (treba mi gitara u najmanju ruku da to izrazim). Ponavljam da se ne drogiram ni išta slično. Najjače sredstvo koje uzimam je piva. Pa si vi mislite. Ništa neću sugerirati ili reći da je netko u pravu ili u krivu ali nemojte baš svemu vjerovati pa tako ni "sebi" odnosno nekim samoobmanama.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 07, 2006 7:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Bubastra je napisao/la:
Mislite li isto sto i ja?


Sve je moguće, ali ti bi trebala najbolje znati.
S druge strane, iz svega što si napisala ne mogu a da ne dobijem dojam da zapravo podsvjesno jako želiš da je tako, a stvarnost je malo drugačija. To je moje mišljenje s kojim se naravno ne trebaš složiti, ali ja sam gotovo siguran da je tako.

I na temelju čega si povezala krvarenje iz nosa (!) sa otmicama? Da si bila jasnija možda bi bilo bolje... Ali nećeš sada valjda ići tako daleko i reći da ti kradu i četkicu za zube dok spavaš. Ljudima se događaju puno fantastičnije stvari pa ne dramatiziraju odmah.

A što se tiče snova i tih stvari, tu se uvijek da svašta naći.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 07, 2006 7:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Pantagruel je napisao/la:
Nisi, ali uvijek postoji realnija mogućnost da puno čitaš i proučavaš te stvari pa onda um ima tendenciju da se bavi tim stvarima kasnije. Znam da je tako kod mene pa pretpsotavljam da je kod drugih. Ipak smo svi pripadnici iste vrste, valjda. Da si "širila svijest i percepciju" kako galaksija kaže, na neke druge načine, ali da nisi nijednom čitala nigdje o nikakvom lizardu pitanje da li bi baš njega vidjela. Pa ja prije spavanja ili dok mi um hiperaktivno radi, čujem i svakakve zvukove nekad, vidim neke boje i neke stvari koje se ne mogu samo tako izraziti (treba mi gitara u najmanju ruku da to izrazim). Ponavljam da se ne drogiram ni išta slično. Najjače sredstvo koje uzimam je piva. Pa si vi mislite. Ništa neću sugerirati ili reći da je netko u pravu ili u krivu ali nemojte baš svemu vjerovati pa tako ni "sebi" odnosno nekim samoobmanama.


Hehe.
Reptila sam sad prvi put vidjela, ali grey-se i rigele viđam već godinama, a nisam za njih znala do prije nekoliko mjeseci.
Svatko može na svoj način sve objasniti, jer kad si tako programiran onda tome i težiš.
Počni malo više širiti svoju percepciju, vjeruj mi iznenaditi češ se što sve vidiš, čuješ i shvatiti češ da neke stvari znaš oduvijek.
Znam da nije lako prihvatiti matrix, ali onog trenutka kad to napraviš, stvari postaju jednostavnije i jasnije.

Pozdrav!

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 07, 2006 7:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Citat:
ali uvijek postoji realnija mogućnost da puno čitaš i proučavaš te stvari pa onda um ima tendenciju da se bavi tim stvarima kasnije.



Slažem se s tobom. Nekad snovi mogu biti samo snovi i ništa više. (nemoj da neko pomisli da ovime tvrdim da takve stvari nisu moguće inače :evil: )


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 08, 2006 2:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Kontakt sa 7D nije moguć, jedino šta možeš biti 7D i to je to, možeš biti kreator.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 46  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz