Sada je: pet apr 19, 2024 12:53 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 46  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pet jan 28, 2011 3:43 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
felix je napisao/la:
pokrovitelj je - njegovo veličanstvo, kralj Abdullah bin Abdulaziz al-Saud.
Mašala...Stavljam ovdje, jer mi liči na - "aktivnost vanzemaljaca" :)


Da, mašala...kraljevska familija Saud su reptoidi.
Ako iko zna o vanzemaljcima, oni sigurno znaju. :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon jan 31, 2011 7:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
The UFO Cover-Up in 10 Minutes by Richard Dolan



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon jan 31, 2011 10:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM



Pogledate snimku UFO letjelice koja se je spustila do samih krovova kuća u Jeruzalemu , a zatim je bila gađana plazmom (specijalnim zrakama ogrome razorne moći) …no ne zaboravite UFO se pojavljuje prije velikih katastrofa kao što su potresi, erupcije vulkana, eksplozije atomske bombe ili pogibelji većeg broja ljudi.

Komentirao je ovaj video Igor Kostelac na svom blogu.


http://www.youtube.com/watch?v=16yPRKFd ... re=related

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon jan 31, 2011 10:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 04, 2009 3:38 pm
Postovi: 104
Fejk, kao i većina ostalih


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: pon jan 31, 2011 10:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
mene nlo ne zanimaju toliko, zelim znati po cemu je fake?

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: uto feb 01, 2011 3:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Dokaz za postojanje vanzemaljca

http://www.youtube.com/watch?v=P9pjPIiU ... re=related

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: uto feb 01, 2011 6:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jan 15, 2011 1:14 am
Postovi: 12
villy je napisao/la:


jel mozes reci sta je bilo na ovome linku,vidim da je izbrisan :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: uto feb 01, 2011 11:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
vec je galaksija objavio

http://www.youtube.com/watch?v=rY2FFEuf ... re=related

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet feb 03, 2011 2:04 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jan 15, 2011 1:14 am
Postovi: 12
villy je napisao/la:


taj je fake...


http://atomic811.com/2011/02/01/jerusalem-ufo/



:glasses7: :love11:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet feb 03, 2011 2:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 07, 2010 10:45 am
Postovi: 45
Jesmol sami :glasses7:


_______________ :blob:

_________________
Download (VIDEO materijala) ili Dodavanje na svoj 4shared profil.
SVE JE PREVEDENO (integrirani titlovi)

viewtopic.php?f=9&t=3354&p=104115#p104115

http://www.4shared.com/account/dir/s3tB ... tml?rnd=81

http://www.youtube.com/watch?v=BMv9Jmf3 ... re=related


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: uto maj 10, 2011 3:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Jel stvarna ili namještena snimka - procjenite sami... no, vrlo zanimljivo... slično opisuju Kasiopejci... otmu te u 4D, naprave što žele, vrate te natrag u naš linearni 3D... a mi vidimo i percipiramo otprilike ovo ( klikni na: Watch on You Tube ) :



:-k

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: uto maj 10, 2011 8:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
Puno za citati :)

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri maj 11, 2011 10:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
jos jedan...istina ili laz :?:


_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri maj 11, 2011 1:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Jack987 je napisao/la:
Jel stvarna ili namještena snimka - procjenite sami... no, vrlo zanimljivo... slično opisuju Kasiopejci... otmu te u 4D, naprave što žele, vrate te natrag u naš linearni 3D... a mi vidimo i percipiramo otprilike ovo ( klikni na: Watch on You Tube ) :



:-k

:mrgreen: :wink:


Dok sam gledala taj snimak - osjećala sam točno to, to je ono s čim se znam ujutro probuditi, s saznanjem da mi se to događalo. Ne mogu točno objasniti, pa neka ostane na "osjećaju" koji sam imala tokom gledanja.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: sri maj 11, 2011 2:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
alf je napisao/la:
Jack987 je napisao/la:
Jel stvarna ili namještena snimka - procjenite sami... no, vrlo zanimljivo... slično opisuju Kasiopejci... otmu te u 4D, naprave što žele, vrate te natrag u naš linearni 3D... a mi vidimo i percipiramo otprilike ovo ( klikni na: Watch on You Tube ) :

:-k

:mrgreen: :wink:


Dok sam gledala taj snimak - osjećala sam točno to, to je ono s čim se znam ujutro probuditi, s saznanjem da mi se to događalo. Ne mogu točno objasniti, pa neka ostane na "osjećaju" koji sam imala tokom gledanja.

Alf :blob:
vrijeme radnje...03:30... :lol:

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet maj 12, 2011 8:07 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto maj 10, 2011 8:47 pm
Postovi: 21
Nažalost,više ne možemo vjerovati video snimkama, ali nam nitko ne može ubiti vjeru da se to uistinu dešava. Mnogo je svjedoka koji tvrde da se baš kao na ovoj snimci dešavaju otmice. I ti ljudi nisu nikako dobro. Sva svjedoćenja koje sam imao priliku vidjeti na TV-e, internetu ili novinama bila su i previše dramatična da bi se olako prešlo preko njih. Sve riječi koje izgovaraju oteti jasno nam govore da se radi o vrlo ozbiljnoj stvari. Netko gore gadno krši ustav i prava ljudskog bića na postojanje. Zemlja je galaktički park prirode i nije nikakav laboratorij za istraživanje. Kakvu nam to onda poruku šalju "viša bića"? Zar čemo i mi sutra kada uđemo u viši stupanj svjesti činiti gluposti? Zamislite samo kako je majkama koje tek povremeno mogu vidjeti svoje djete tamo negdje gore.....
Što se tiće ovog video zapisa osobno sam rezerviran prema takvim snimkama,ali sam siguran da se na takav ili slićan način dešavaju otmice.
Pozdrav svim članovima foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet maj 12, 2011 9:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
dariomat je napisao/la:
Nažalost,više ne možemo vjerovati video snimkama, ali nam nitko ne može ubiti vjeru da se to uistinu dešava. Mnogo je svjedoka koji tvrde da se baš kao na ovoj snimci dešavaju otmice. I ti ljudi nisu nikako dobro. Sva svjedoćenja koje sam imao priliku vidjeti na TV-e, internetu ili novinama bila su i previše dramatična da bi se olako prešlo preko njih. Sve riječi koje izgovaraju oteti jasno nam govore da se radi o vrlo ozbiljnoj stvari. Netko gore gadno krši ustav i prava ljudskog bića na postojanje. Zemlja je galaktički park prirode i nije nikakav laboratorij za istraživanje. Kakvu nam to onda poruku šalju "viša bića"? Zar čemo i mi sutra kada uđemo u viši stupanj svjesti činiti gluposti? Zamislite samo kako je majkama koje tek povremeno mogu vidjeti svoje djete tamo negdje gore.....
Što se tiće ovog video zapisa osobno sam rezerviran prema takvim snimkama,ali sam siguran da se na takav ili slićan način dešavaju otmice.
Pozdrav svim članovima foruma.

Rekao bih da već činimo gluposti. Primjer su laboratorijska istraživanja na životinjama, uzgoj životinja za prehranu i krzno, i sl. Iskorištavamo prirodu na način da smatramo kako na nju imamo ekskluzivno pravo, pritom se ne obazirući pretjerano na druga bića koja nas okružuju. Pa se postavlja pitanje: po čemu su tzv. vanzemaljski otimači tako drugačiji od nas? Rekao bih da na nas gledaju kao što mi gledamo biljke i životinje - kao na niža bića.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Aktivnosti vanzemaljaca i NLO-a u našoj okolini
PostPostano: čet maj 12, 2011 9:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto maj 10, 2011 8:47 pm
Postovi: 21
Otvaram ovu temu da bi mogli stvoriti jedinstvenu sliku aktivnosti vanzemaljaca i NLO-a na našem području.

Područje: Split i okolina

Prvo svjedočenje: 2003 godina. Kolega sa posla snimio VHS-kamerom NLO iznad Kaštela (okolina Splita) čiji su nekolicina svjedoka bili njegovi susjedi. Po komentarima koji su se čuli ljudi su bili dosta uzbuđeni neobjašnjivom pojavom. Nekoliko snimaka koja su izvućena sa snimke objavljeni su u nekoliko novina.

Drugo svedočenje: 2006. godina. Kolega s posla kojeg nikada nisu zanimale bilo kakve pojave, jedno jutro mi se vidno uzbuđen obratio da je u automobilu s obitelji vidio veliku letjelicu ništa slično nalik na avion, s prozorima na bokovima letjelice u području Klis-Kosa (okolina Splita), koja se kretala u pravcu planine Mosor.

Dragi članovi foruma, ako smatrate da je ova tema suvišna slobodno to iskažite u sljedećim postovima. Ako smatrate da je u redu, iznesite svoja ili Vama vaših bližnjih poznanika.
Pozdrav svim članovima foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Aktivnosti vanzemaljaca i NLO-a u našoj okolini
PostPostano: čet maj 12, 2011 9:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Zanimljivo je da je vidio NLO blizu Mosora, jer je ta planina neobična po nekim događanjima. Nije poznata po tome, kad usporedimo sa npr. razvikanim Rtnjom, no na Mosoru ili čak u njemu se vjerojatno nešto zbiva.

Vrlo zanimljivo svjedočanstvo je ispričao jedan čovjek koji je za vrijeme zadnjeg rata radio kao vezist u hrvatskoj vojsci. Navečer dana 14.11.1991 god. je, dok je bio na položaju, primio dojavu jednog svog prijatelja da se nešto čudno događa na nebu, te ga je pitao zna li o čemu se radi. Čovjek je izašao van te je vidio mnoštvo crvenih točkica po nebu koje su se kretale ogromnom brzinom u svim smjerovima. Radile su manevre na način da bi pravocrtno išle u jednom smjeru, te bi naglo skrenule, npr. pod pravim kutem. Čovjek je tako stajao neko vrijeme i gledao o čemu se radi, te je, kad je skrenuo pogled prema istoku, vidio još jedan neobičan prizor. Na jednoj uzvisini na Mosoru, na kojem se inače nalazi zvjezdarnica, je vidio neko ogromno svjetlo. Prizor mu je bio zanimljiv pa je gledao dalje. Odjednom, ta ogromna svjetlost je ogromnom brzinom pravocrtno uzletjela, kao helikopter, samo što helikopter to postiže daleko sporije, te je kasnije, pod pravim kutem, ogromnom brzinom nastavila prema Makarskoj. Kaže da niti jedan helikopter ni slična letjelica ne postiže takve brzine. Kasnije, kad je mogao otići sa položaja, je odlučio sa jednim prijateljem otići na tu uzvisinu, da vide mogu li naći neke tragove te letjelice. No, tamo ih je dočekao još jedan zanimljiv prizor: na skretanju za zvjezdarnicu ih je dočekala vojska naoružana do zuba, koja ih je zaustavila te koja im je zabranila da idu dalje. Zanimljivo je što, službeno, na toj lokaciji nije bilo vojnih objekata, pa se postavlja pitanje što je tu vojska radila.
Zanimljivo je kako je sljedeći dan Split napadnut sa mora.

Jedan čovjek je jednu večer gledao prema Mosoru, te je odjednom vidio zelenu svjetlost koja je isijavala iza vrhova Mosora. Svjetlost je trajala kratko.

Sljedeće svjedočanstvo možda nema veze sa NLO-evima, no svakako je zanimljivo i povezano sa Mosorom. Moja majka je jednom, dok se vozila autom kroz Klis, čula tutnjavinu vlaka ispod zemlje. Naravno, situacija je neobična, jer službeno na toj lokaciji nema nikakve željeznice. Moguće je da postoji nekakva podzemna željeznica za koju samo vojska zna.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Svjedočenja o aktivnostima NLO-a, vanzemaljcima i otmica
PostPostano: čet maj 12, 2011 9:38 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto maj 10, 2011 8:47 pm
Postovi: 21
MOONLIGHT je napisao/la:
Rekao bih da već činimo gluposti. Primjer su laboratorijska istraživanja na životinjama, uzgoj životinja za prehranu i krzno, i sl. Iskorištavamo prirodu na način da smatramo kako na nju imamo ekskluzivno pravo, pritom se ne obazirući pretjerano na druga bića koja nas okružuju. Pa se postavlja pitanje: po čemu su tzv. vanzemaljski otimači tako drugačiji od nas? Rekao bih da na nas gledaju kao što mi gledamo biljke i životinje - kao na niža bića.


U potpunosti se slažem s tobom. Nadodao bih i eksperimentiranje s ljudima, pa i na samim vanzemaljcima kako se u nekim svjedočanstvima navodi. Iako su tehnološki napredniji od nas ne daje im za pravo da krše osnovna ljudska prava. Ako se još poveže da stupnjom tehnoliogije raste i sama svijest osobe, stvara se jedan paradoks u donošenju odluka bilo s naše ili njihove strane.
Nisam zagovornik rata, ali činjenica je da imamo posla sa gadnom vrstom. Njihov je problem što ih nema dovoljno, a ni klima im baš nije pogodna za život na površini Zemlje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 914 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 46  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz