Sada je: ned apr 28, 2024 12:22 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 61 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Knjiga postanka
PostPostano: pet mar 23, 2007 8:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Nisam siguran da li je već bilo govora o Knjizi postanka (http://free-vk.t-com.hr/cam/download/Knjiga%20Postanka.pdf) na forumu, ali mislim da je vrijedna komentara. Dodatno je zanimljivo da ju je napisao Francuz, a i Francuzi su prvi javno objavili UFO viđenja ovih dana. Pošto su Francuzi poznati kao slobodne duše, inatljivi i ne baš odviše inteligentni (to im nije nedostatak!), ne izgleda nevjerojatno da bi "naši stvoritelji" stvarno njih izabrali za "otkrivenje".

Rapidne klimatske promjene, zveckanje nuklearnim oružjem (SAD i Iran to stalno rade iako se to marginalizira širim narodnim masama), prebrz razvoj Kine koji "gaze" cjelokupnu svjetsku privredu (tome smo krivi mi, a ne Kinezi jer, dok mi razvijamo "demokraciju", čitaj "legalni nerad i nedisciplinu", oni gaze sve pred sobom) bi stvarno mogli biti razlog za "otkrivenje". Ako smo mi plod genetskog inženjeringa koji smo preživjeli zahvaljujući pobuni djela naših stvoritelja koji imaju naprednije misli od ostalih koji u nama vide prijetnju za vlastiti način života, a u svijetlu Nostradamusovih predviđanja koja su se kompletno, do sada, obistinila, a predviđaju novog Hitlera početkom trećeg tisučljeća koji će uzrokovati rat takvih razmjera da će nakon njega čovjek potpuno napustiti dosadašnji materijalni način života i okrenuti se pravim duhovnim i prirodnim vrijednostima. Uglavnom, sve navodi na to da se u ljudskoj povijesti događaju krupne stvari koje, ako su ONI stvarno naši stvoritelji i "kontrolori" koji su omogućili da se odavno ne uništimo, njih tjeraju da se "otkriju" i time zaustave ovo ludilo koje se ljudskom društvu događa i prema kome ide.

Pročitao sam dosta toga o vanzemaljcima, gledao dosta dokumentarnih i inih filmova, ali mi se sadržaj ove knjige čini najrealnijim do sada. Smatram se otvorenog uma, čovjekom koji ne odbacuje u startu sve ono što ne razumije nego nastoji prvo razumjeti nove ideje, a onda ih odbaciti, ako nemaju logično uporište. U svakom slučaju, u knjizi ima dosta materijala za raspravu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 25, 2007 10:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Hm. Nitko ne vjeruje da vanzemaljci, tu oko nas, možda nisu zli i objesni kontrolori koji nam ne daju da izrazimo svoju nadarenost nego naši stvoritelji koji nas ćuvaju od prirodnih, ostalih vanzemaljskih opasnosti, ali i, prvenstveno, od nas samih? Istina, u ljudskoj prirodi je da se boji svega što mu je nepoznato (i da omalovažava ono što mu je dobro poznato) i da sve što je novo smatra opasnošću (to jedan od mehanizama preživljavanja), ali, svi se slažemo da su vanzemaljci (barem oni koji su tu oko nas) prilično superiorniji od nas. Po toj logici, da nam žele zlo odavno su nas mogli uništiti ili nas držati na nivou tovljene stoke, ako im služimo kao hrana, za rasplod ili koriste našu krv za svoju vječnu mladost.
Uglavnom, zašto bi ti vanzemaljci oko nas, po defaultu, trebali biti zli?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 25, 2007 3:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri mar 14, 2007 7:04 pm
Postovi: 46
U svakom slučaju autor je došao do zanimljivih spoznaja.
Ipak kroz njegovu priču se prepoznaje inspiracija Sitchinom isprepletena sa njegovom bujnom maštom.Dosta činjenica koje je iznio mogle bi lako biti istinite, ali priča o patuljku koji je izabrao baš njega da mu to sve ispriča nekako mi ne drži vodu pogotovo zato što je sličnih teorija bilo i prije.Najviše se diskreditirao navodom da Biblija nije mijenjana stolječima kada je svima jasno da su je prepravljali kako im je odgovaralo.Malo je pobrkao i vremenski redoslijed pojavljivanja nekih životinja.
Sve u svemu jedna knjiga koju nije loše pročitati, ali ne treba je preozbiljno shvatiti jer joj je osnovni motiv sektaška promiđba i želja za pet minuta slave. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 25, 2007 3:33 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Knjiga na početku ima dobrih objašnjenja za stihove iz Biblije, opisujući tehnologiju koja nam je danas poznata, kako su je vidjeli i opisivali "drevni" narodi...

Opisuje bića koja su, navodno, naši stvoritelji, kako bi ih Sitchin opisao, Annunaki.

Ok, eksperimentirali su sa nama. kemijali, mijenjali nas... ali definitivno nisu primarni kreatori, već samo "oni koji produžuju rasu". Po opisima iz knjige, manipulirali su ljudima u našoj prošlosti, kakvu mi percipiramo, te biljkama i životinjama. To opisuju i stari Sumerani.

Sad sam opet i primjetio drugu stranu tih, navodno ljudi, ali ajd, nazvat ću ih Humanoida. Kažu da su napredniji tehnološki od nas za oko 25000 godina. Super. Ali - iz njihove priče - jako nas se boje. Zašto? Da ih nebi prihvatili kao kreatore i kako nebi "pucali" na njih! Ma daj, ako si toliko tehnološki napredniji - nemaš razloga za nikakav strah. A oni imaju taj strah i to se da dobro vidjeti iz priče.

Dalje, opisuju kako bi se oni vratili ovamo ( bar ekipa naučnika ) opet! I htjeli bi da im izgradimo neku palaču ili objekt u kojoj bi oni boravili. Ma da. Nek si to izgrade sami, papci. S njihovom tehnologijom to nebi trebalo biti problem. I kao onda će nam tek dati znanje koje imaju, jer oni polako izumiru... hmmm... ( ovo mi je sumnjivo ). Kao žele da ih prihvatimo ( obožavamo ??? ). Kao vole se seksati s našom ženskoj populacijom. Čini mi se da su jako OPS naboja, pa se bojim da to neće ići...
U protivnom su zaprijetili da će nas ( opet ) nuklearkom pogoditi i uništiti glavne baze znanja kako se mi nebi previše razvili i pošli na njih. Opet - nebuloza! Kaj su oni normalni???

Dakle, vidimo jedna prepredena bića ( ako smo mi trebali biti takvi u budućnosti - bolje da nas sad odmah svih nema - bacite više tu nuklearku - papci ), izgleda jako sklona manipuliranju, jakog OPS naboja ( da nisu zamaskirani Sivi ili Lizziji ?!? ) Znamo da lako mijenjaju oblik i da vole srati ( da mi oprostite na izrazu ).

I da - ovo je najbitnije: UOPĆE ne spominju duše, svoja viđenja isključivo baziraju na materijalnim tijelima, kemiji oko njih, besmrtnosti u smislu da od jedne informirane stanice tkiva naprave opet isto tijelo. MA DA!!! A što je s dušom?!? Kako će je opet "usaditi"? Znam da im to i nije nemoguće radi tehnologije, ali... tijela se ne broje - duše da.

I Imam poruku za njih:

Dakle papci - ako ovo čitate - a trebali bi jer imate tehnologiju i vaše brodove u Zemljinoj orbiti ( ako nemate - papci ste lažljivi ) - NEĆE VAM USPJETI !!!

Eto to je moj stav i viđenje ove knjige.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 25, 2007 5:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
Dakle papci - ako ovo čitate - a trebali bi jer imate tehnologiju i vaše brodove u Zemljinoj orbiti ( ako nemate - papci ste lažljivi ) - NEĆE VAM USPJETI !!!


:D hehehhe, zato sto se svako od nas LICNO trudi da vam ne uspe.



(Jack, ovo mu dodje k'o "Otvoreno Pismo" :mrgreen: )


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 25, 2007 5:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
ninoid je napisao/la:
Po toj logici, da nam žele zlo odavno su nas mogli uništiti ili nas držati na nivou tovljene stoke, ako im služimo kao hrana, za rasplod ili koriste našu krv za svoju vječnu mladost.


Mislim da svakako ne bi unistili ono sto im je potrebno i korisno jer u tom slucaju ne bi imali nista od toga. Kada se necime hranis, u interesu ti je da to gajis a ne da unistis, i u tom smislu mi ljudska bica i jesmo na nivou tovljene stoke, jer nas upravo i drze na nivou koji njima odgovara, samo treba uzimati u obzir da je sustina njihove ishrane ljudima energetske prirode a ne materijalne.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 25, 2007 6:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri mar 14, 2007 7:04 pm
Postovi: 46
Ma, sve to itekako stoji što vi pričate, ali čuo sam ja več prije za te raelijance i oni su u principu samo još jedna fanatična sekta koja ne teži za znanjem nego ima neka svoja vjerovanja o prijateljevanju sa sivkanima ili kako ih oni več zovu.Namjeravaju graditi nekakvu ambasadu i ne bih se čudio da če trebati i nekakve donacije za to, a naivnih ljudi ima i više nego dovoljno.
Autor se očito ugledao u hrvatski trend i želi od šofera na brzinu postati milijunaš.
Mislim da sa njima stvarno ne trebamo razbijati glavu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 25, 2007 9:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Rasprava se rasplamsala i to je dobro.

Istina je da knjiga ima dosta nelogičnosti i, iskreno, sumnjam da se sve to tako odigralo kako u knjizi piše najviše zbog toga što mislim da smo mi ljudi daleko od umne i materijalne sposobnosti da ih prihvatimo. Možda zbog nečega velikog što se sprema (lošeg), ali to u toj knjizi nije navedeno kao razlog.

Mi njima sigurno mi trebamo. Da li da održimo njihovu materijalnu stranu ili zbog nečega drugog, ali osobno vjerujem da im uloga nije zla i da smo mi ljudi od njih profitirali barem koliko i oni od nas. Najbolja usporedba mi je sa onim malim sivima (nikako se sada ne mogu sjetiti kako se zovu) iz Stargatea koji su pomagali ljudima, a u zamjenu za to su koristili ljudske gene da produže svoju vrstu kloniranjem jer su, razvojem svoje nematerijalne strane, njihova materijalna tijela izgubila sposobnost razmonažavanja. Kao neka vrsta simbioze.
S druge strane, lako je moguće da se tu oko nas vrzma više vrsta vanzemaljaca od kojih su neki i zli (paraziti, lizardi, Go'uldi, štogod), a neki (naši stvoritelji) dobri. Ako je ljudsko tijelo mikrosvemir u kojem se odvija vječni sukob dobrih i loših gena, dobrih i loših bakterija onda je i naša planeta, kao i cijeli svemir, vjerojatno, nešto vrlo slićno.

Uglavnom, stvarni svijet nije crno-bijel tako da svi oni što su dobri imaju u sebi i sjeme zla, a svi oni loši i sjeme dobra. To je ravnoteža koja održava cijeli svemir.

Što se biblije tiče, poznato je da postoje barem tri pisanja Novog zavjeta, ali Stari zavjet nije mijenjan, koliko ja znam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 25, 2007 10:45 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Hm, dobri i zli vanzemaljci. :?
Oni koje zovemo zli su zli taman koliko i mi sami. Organizovali su svoje farme na Zemlji, bas kao sto i mi organizujemo kokosinjce i torove za stoku. Nema tu neke misterije. Zamislite samo neko malo svesnije pile kako pokusava da nasluti da li ima neke stvarnosti iza hangara u kome je zatvoreno i kako ta tajanstvena bica na njemu i onima iz njegove vrste vrse genetski inzenjering kojim mu oduzimaju sposobnosti za zivot u slobodi. Zakrzljala krila, kratke noge - niti bi moglo da pobegne, niti da nadje hranu.

Naravno, gotovo da bismo se zacudili. Pa, normalno je gajiti pilice, nema niceg zlog u tome. :!: :?: Pilici tome i sluze. E, pa, hajde da pokusamo da zamislimo bica koja takodje smatraju da nema niceg loseg u tome gajiti ljude, pa cemo mozda dobiti kakvu-takvu sliku. 8)

Da, normalno je da se bica sa viseg sprata hrane onima sa nizeg. Bica sa treceg sprata se hrane onima sa drugog. Sve stoji u simbiozi. Problem sa nama, ljudima, vecinom ljudi, je samo u tome sto nismo ni najmanje svesni te simbioze, vec smatramo da smo na vrhu lanca ishrane, da je to normalan poredak u Univerzumu i da mozemo potpuno oholo crpeti resurse i stavljati tudju egzistenciju u sluzbu zadovoljenja svojih potreba. Zivotinje (uzgred i organski portali) zive pored nas da bismo im mi omogucili laksi tranzit na visi sprat, medjutim, od tog dela price na zalost nema nista. :?

Naprotiv, buduci da nam na ovom nivou materijalna hrana nije dovoljna, vec nam treba i druga vrsta energije, krademo je od pripadnika svoje vrste kako stignemo, umesto da je dajemo/primamo.

Tako je meni potpuno razumljivo da na visi sprat nismo privukli neka bica koja bi sa nama delila energiju i trudila se da nam omoguce napredak, vec ona koja nam je kradu. I koja, razumljivo, i teze da nas odrze na tom stupnju. Kako je dole, tako je i gore – zakon vazi i obrnuto. :wink: Pa sad, kako prevagne.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 26, 2007 5:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Prilično bi se složio sa tvojim mišljenjem. U svemu tome jedino nije jasno zadnjih oko 150 godina eksponencijalnog razvoja ljudske vrste i u materijalnom i inteligencijskom smislu. Kao da se tu netko umiješao i malo popustio uzde na tom vrhu hranidbenog lanca.
Kao što farmeru u cilju da krava bude pitoma i ne buni se kada ju se muze logično bi bilo i da je vanzemaljcima kojima mi služimo za hranu (ili produženje vrste) cilj da nas drže na nivou Srednjeg vijeka i da nam ne dozvole razvoj, posebno mogućnost da postanemo svijesni njihovog prisustva.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 26, 2007 5:34 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Najbolja usporedba mi je sa onim malim sivima (nikako se sada ne mogu sjetiti kako se zovu) iz Stargatea koji su pomagali ljudima,


Asgardi.

Al u "našem" slučaju, Sivi i nisu baš neki pozitivci, kad služe Lizzijima kao "sonde" koje su prilagođenije za "posjet" našem 3. denzitetu.

Uglavnom, Arja je odlično to sve opisala. To što oni rade svima nama - mi to radimo i biljkama i životinjama. To je tako u OPS lancima i hijerarhijama.

OPD drugačije funkcionira, ali... zasad... "zec je još u šumi". Prvo trebamo rješiti da se dovedemo uopće u situaciju biranja, tranzicije, hoćemo li dalje OPS ili se prebaciti na OPD.

Već smo jedno 23445 puta govorili o "dobrom" i "zlu". Da su oni jako subjektivni. Nama je dobro pojest ćevape ili pšenicu, ali svinji ili žitu - nije. Iz naše je prespektive to dobro, a iz njihove vjerojatno nije. Tako je i sa dobrim i zlim vanzemaljcima.

Postoje samo pozitivni i negativni. Pozitivni NE MANIPULIRAJU niti jednim bićima i usmjeravaju energiju prema BALANSU sistema, a negativni prema debalansu i obično MANIPULIRAJU drugima ( na bilo koji način ).

Hvala na ovoj knjizi postanka, treba pročitati što višeovakvih primjera i onda iz toga svega možemo naučiti na koje sve načine pokušavaju "zamagliti" stvari i navesti nas na puteve koji njima odgovaraju, odnosno manipulirati našim razmišljanjima ( predatorov um??? ). Zašto mi sami nebi izabrali naš put i cilj?!? Za to njih ne trebamo. Barem zasad.

:mrgreen: :wink:

PS. "Mi vas jako volimo, kao vaši kreatori, ali ako ne budete dobri, bacit ćemo opet atomsku bombu na vas! " :twisted:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 27, 2007 5:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 28, 2006 2:43 am
Postovi: 79
Lokacija: Svemir
ninoid je napisao/la:
Prilično bi se složio sa tvojim mišljenjem. U svemu tome jedino nije jasno zadnjih oko 150 godina eksponencijalnog razvoja ljudske vrste i u materijalnom i inteligencijskom smislu. Kao da se tu netko umiješao i malo popustio uzde na tom vrhu hranidbenog lanca.
Kao što farmeru u cilju da krava bude pitoma i ne buni se kada ju se muze logično bi bilo i da je vanzemaljcima kojima mi služimo za hranu (ili produženje vrste) cilj da nas drže na nivou Srednjeg vijeka i da nam ne dozvole razvoj, posebno mogućnost da postanemo svijesni njihovog prisustva.


Pitanje je je li eksponencijalni razvoj točan izraz. No, ajd, da nije bilo tog razvoja ne bi nas sad bilo 6 milijardi, nego možda 1 milijarda, ako ne i manje. Dakle, to je 6 bizona na ražnju, a ne jedan, pa može čitav kvart doć na gozbu.

A uz to, još nismo u mogućnosti da postanemo svjesni njihovog postojanja, barem ne svi, tj samo jako mali broj ljudi, ako. Bit će da uopće nije fora u tehnološkom razvoju da bi ih postali svjesni. Jer, šta čovjek ima od toga da snimi ili fotografira vanzemaljce, ili da porazgovara s istim.

Kad pogledamo naš odnos s ljudima oko sebe - za koliko njih možemo reći da smo ih svjesni?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 28, 2007 7:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Misliš da im služimo za jelo?!

Ja prije mislim da su im potrebne naše fizičke osobine.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 28, 2007 8:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
ajmeee koliko nelogicnosti!!!prvo odkud tebi pravo govorit da su francuzi neinteligentni?sta ti si neki koji je pokupio svu pamet ovog svijeta pa mozes to rec?druga stvar izvanzemaljci nasi stvoritelji?alo brate...cime se ti pucas? i ja bi sigurno je dobro....izvanzemaljska objava preko francuza?francuzi objavili strogo povjerljive tajne o UFO-ima?e moj prijatleju...nadji mi jednu korisnu i bitnu za covjecanstvo od tih povjerljivih tajni ja ti platim pivu prvom prilikom kad se vidimo. :wink:

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 28, 2007 8:36 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon mar 26, 2007 10:55 pm
Postovi: 15
Lokacija: Samostan
Ako mene pitas sad je moderno da neka zemlja objavi "tajne spise o NLO-u"

Mislim koja zemlja nema NLO-e ?

Zasto recimo jedna Mongolija Kazahstan Eritreja bla bla bla..

Ne objavi tako nesto

Pitam se pitam #-o #-o #-o #-o

Mozda su oni slijepi na NLO

_________________
Sto se nalazi s druge strane?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 28, 2007 8:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
tocno to martine...NLO je samo u interesu velikih...sta mislis zasto se uz ime sad-a najvise spominju nlo-i zato sto sad ima korist od toga...

kaze jedna poslovica...proziran li je danasnji svijet,englezi imaju duhove,ameri nlo,arapi naftu.....

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 28, 2007 11:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 28, 2006 2:43 am
Postovi: 79
Lokacija: Svemir
ninoid je napisao/la:
Misliš da im služimo za jelo?!

Ja prije mislim da su im potrebne naše fizičke osobine.


To s bizonima je više bila simbolika u smislu da im služimo kao neka vrsta resursa. Sad, o kojem resursu se radi, tj o kojem načinu iskorištavanja ljudi, to stvarno ne znam. No, neki na ovom forumu spominju da se vanzemaljci hrane nekakvom energijom koju imamo, a koju mi sami ne vidimo... Tak da se u tom smislu možda hrane nama. A istovremeno, ako nas mogu kontrolirat, onda mogu iskorištavati i našu fizičku snagu u smislu da si sami izgrađujemo civilizaciju koja će, između ostalog, biti dobra za stvaranje i održavanje velikog broja stanovništva kako bi oni imali više hrane. A mogu nas iskorištavat i za, iskopavanje razno raznih ruda... od kojih oni možda imaju korist... Sad kad sam već spomenuo rude. Zanimljivo je to da se rijetki metali, kao zlato, srebro, platina i sl, koje iskopamo, koriste za skladištenje po švicarskim sefovima, a na njima se temelji postojanje novca, i kak je ta Švicarska okružena Alpama, i kak je ona neutralna, i kak nije članica EU, a u centru je iste, i kak te poluge metala tam samo stoje i ničem praktičnom ne služe, a mi se iz dana u dan trudimo zaraditi što više papira koji svojim brojkama simboliziraju postotak vrijednosti tih poluga metala koje samo stoje i ničem praktičnom ne služe... I zanimljivo je to kak su ti rijetki metali u svojoj strukturi među najpravilnijim geometrijskim oblicima, istovremeno su i jako čvrsti, ono, materija samo takva po svojoj čvrstoći i homogenosti. I zanimljivo je to kak se ljudi, a najviše žene, lijepe na izloge raznih zlatarni i draguljarnica, jer tamo se nalazi, šta?! - ništa do li čista materija od koje nema nikakve praktičnosti. I zanimljivo je kako se sve u našoj civilizaciji vrti oko te materije koja ničem ne služi, nego samo stoji, stoji i stoji... I zanimljivo je kako su krugovi u žitu toliko geometrijski pravilni... I zanimljivo je kak je to sve, osim što je geometrijski pravilno, istovremeno i geometrijski jednostavno, pa i od samih arhitektonskih djela prvih visokih civilizacija - stožac, krug, valjak, piramida, kubus... A prije toga geometrijski zamršene i komplicirane spilje, šume, polja... I baš je zanimljivo kak se te, danas, snažne zemlje, vojno i ekonomski, bore za razno razne resurse, kako bi novac mogao označavati što veći postotak vrijednosti tih poluga metala, tj kako bi novca bilo sve više, i onda, jedna od njih u jeku tih borbi za resurse objavi te dokumente o NLO-ima... I puno je tog još zanimljivo... No, glavno da nisam offtopic. Pa ću prestat pisa....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 29, 2007 3:21 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
MissLove, dobro si primjetio ovo sa zlatom... i ja se već dugo vremena pitam što li ljudi uopće vide u njemu... ( samo problemi, a praktična primjena vrlo, vrlo mala )...

A ona energija koju "jedu" od nas je energija koju emitiramo u okolinu pri doživljavanju nekih negativnih emocija ( negativne vibracije ljubomore, tuge, straha, STRAHA ( namjerno još jednom velikim slovima ), depresije, egomanije, ratobornosti i slično... ). Time se oni prirodno hrane. Baš kao i mi biljkama i životinjama.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 29, 2007 3:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
a jel se hrane nasom ljutnjom na njih?nasom zeljom da ih propucamo... :mrgreen:

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 29, 2007 3:43 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
a jel se hrane nasom ljutnjom na njih?nasom zeljom da ih propucamo...


Da. Zato su vjerojatno i dopustili da saznamo za njih ( na bilo koji način ). Znaš kakav je osjećaj da si bespomoćan, a da znaš da te netko tlači... frustracija...

Samo... mi ipak nismo bespomoćni. Niti najmanje... hehe! Na njih se uopće ne trebamo ljutiti, samo djelovati tako da dobiju što manje "hrane" u obliku naše ljutnje i ostalih osjećaja sličnih frekvencija.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 61 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 54 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz