Sada je: sub apr 27, 2024 10:59 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 61 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet mar 29, 2007 3:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
znaci formula za uspjeh je i vise nego jednostavna...ljubimo se volimo se...i to je to pa nek se oni hrane... =D>

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 29, 2007 4:30 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon mar 26, 2007 10:55 pm
Postovi: 15
Lokacija: Samostan
Djeca cvjeca =D> =D> =D> =D> =D>

_________________
Sto se nalazi s druge strane?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 29, 2007 4:39 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Djeca cvjeca


Jedan od puteva... svatko izabire svoj.

Uglavnom radi bilo što od čega si sretan, zadovoljan, ispunjen, pun ljubavi i razumijevanja, davanja pomoći drugima, uključujući i životinje ( biljke i priroda i okolina )... ali sve to mora biti iskreno i bez glume ( jer onda varaš sam sebe ).

I tako će hranjenje biti uvelike smanjeno...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 29, 2007 4:41 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon mar 26, 2007 10:55 pm
Postovi: 15
Lokacija: Samostan
I kada hranjenje bude smanjeno na minimum posjetit ce nas da nam vrate strah ili ?

_________________
Sto se nalazi s druge strane?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 29, 2007 4:47 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
I kada hranjenje bude smanjeno na minimum posjetit ce nas da nam vrate strah ili ?


Ne mogu tvrditi što će napraviti, jer to je njihov izbor. Budućnost nije određena, sve ovisi o mnogo stvari koje se/će se desiti. Ali, što se tiče "uzgoja stoke" preporučam pročitati tu na forumu temu o Cointelpro... da vidiš kako su "prepredeni" u svojem "stočarstvu"... a mi ljudi mislimo da sve znamo u vezi uzgoja stoke i stočarstva... #-o



:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 29, 2007 4:52 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon mar 26, 2007 10:55 pm
Postovi: 15
Lokacija: Samostan
Buducnost nije odredena u linearnom vremenu

_________________
Sto se nalazi s druge strane?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 29, 2007 4:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
a da mi jednostavno prestanemo razmisljat o njima i damo im jasnu poruku da nas opce ne dira sto govore i misle... :wink: :wink:

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 31, 2007 11:27 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Nisam mislio da su Francuzi neinteligentni kao ljudi, a još manje da sam ja popio svu pamet svijeta. Mislio sam na to da su Francuzi umjetnički tipovi, dok im znanost baš i ne leži, te su zbog toga otvoreniji za nove ideje dok bi drugi narodi (Nijemci, Englezi) bili sumnjičaviji i više analizirali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 02, 2007 12:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 28, 2006 2:43 am
Postovi: 79
Lokacija: Svemir
ninoid je napisao/la:
Nisam mislio da su Francuzi neinteligentni kao ljudi, a još manje da sam ja popio svu pamet svijeta. Mislio sam na to da su Francuzi umjetnički tipovi, dok im znanost baš i ne leži, te su zbog toga otvoreniji za nove ideje dok bi drugi narodi (Nijemci, Englezi) bili sumnjičaviji i više analizirali.


Donekle shvaćam što hoćeš reć, ali samo bi htio natuknut da Francuzima znanost itekako leži. Pogledaj samo na koji način se opskrbljuju energijom, vojno naoružanje... Ali mi i dalje nije jasno zašto su pritiskali da Izrael napadne Libanon, tj Siriju prije par mjeseci, koja im je uloga u tome?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 03, 2007 8:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Francusko raspolaganje energijom i ulaganjem u nuklearke i željeznicu ja bih prije nazvao dobrom ekonomijom jer oni to, tehnički, ništa nisu izmislili.

Nisam znao da su provocirali rat između Izraela i Sirije, ali postoji mogućnost da su to i radili kako bi skrenuli pažnju sa nuklearno naoružanog Irana.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 03, 2007 8:57 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Knjiga postanka... :ontopic:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 03, 2007 8:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Sad sva ta pitanja, zasto kako i slicno, eto na primer u vezi tog francuskog angazovanja oko Libana, mozda bi sve bilo jasnije ako bi se gledala sira slika odnosno pre dublja.Naravno potrebno je mnogo vise citanja i razmisljanja . . . . ma ionako izgleda svi igraju svoje uloge manje vise; a pisac scenarija je isti, protagonisti se menjaju po potrebi . . .

Jack mi uleteo dok sam ja pisao, ma i ta knjiga postanka, sve je onako kako ga mi shvatamo, manje vise, al izgleda da je stos u bilo cemu sto citamo ili se bavimo treba pronaci ono sto nama odgovara, pa sad da li je to istina, pitanje je . . . sta li sam sad rekao :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 05, 2007 8:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Ah, čitao sam tu knjigu prije jedno pola godine pa sam i zaboravio neke, po meni, manje bitne dijelove (ono o tjeranju Izraela da napadne Libanon i Siriju). Ustvari, to i nisam shvatio pa i nisam obratio pažnju.

Općenito, u vezi toga nedavnoga kratkotrajnog rata, meni to izgleda kao test. Prvo, da se vidi hoće li tko od Arapa priskočiti u pomoć drugom Arapinu, a drugo da se vidi može li Izrael napraviti što korisnoga takvim načinom ratovanja. Kao što smo se već puno puta u povijesti uvjerili, a posebno u svjetlu utjecaja "kontrolora", svaka globalna aktivnost na svijetu, pa i najbanalnija, ima neku dugoročnu ulogu. Svi znamo da je Hitler prvo ratovao u Španjolskoj, kao sa strane. Čisto da proba prije nego je pokrenuo pravi osvajački rat.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 15, 2007 9:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
MissLove je napisao/la:
ninoid je napisao/la:
Nisam mislio da su Francuzi neinteligentni kao ljudi, a još manje da sam ja popio svu pamet svijeta. Mislio sam na to da su Francuzi umjetnički tipovi, dok im znanost baš i ne leži, te su zbog toga otvoreniji za nove ideje dok bi drugi narodi (Nijemci, Englezi) bili sumnjičaviji i više analizirali.


Donekle shvaćam što hoćeš reć, ali samo bi htio natuknut da Francuzima znanost itekako leži. Pogledaj samo na koji način se opskrbljuju energijom, vojno naoružanje... Ali mi i dalje nije jasno zašto su pritiskali da Izrael napadne Libanon, tj Siriju prije par mjeseci, koja im je uloga u tome?!


Ovo za Nijemce je isto potpuna neistina i očito kolega ninoid baš nije upoznat s njihovom kulturom. Što je sramotno s obzirom da ide tako govoriti... Nijemci su itekako poetični i umjetnički, gledaj samo umove poput Goethea, Wagnera, Nietzschea, Holderlina, cijeli njemački klasični idealizam u filozofiji, antropologe poput Maxa Schelera itd, kakve god potencijalne predrasude netko mogao ovdje prema nekima od njih imati (tipa Nietzsche je suodgovoran za holokaust i slične gluposti kakvih sam slušao, kao i da je Heraklit indirektno odgovoran za Staljinove čistke i procese te kompletni prljavi komunizam jer je Hegel sve preuzeo od Heraklita, a Marx je bio Hegelov učenik, dalje je sve "jasno" :lol:). Treba čitat, informirat se i onda reći. Dok je za Engleze s druge strane karakteristična analitička filozofija, to da... Oni su više čisto logički, fizikalistički i ostalo što dolazi pod to nastrojeni. Iako ima sto vrsta logika, govorim o Frege-Russel tradiciji, filozofiji jezika i inim stvarima.

Što se tiče Francuza, mi Balkanci smo kao češka komedija prema njima... Svijet je pun prekrasnih i zanimljivih kultura koje nisu stvorili vanzemaljci već upravo ljudi svojom sposobnošću da kreiraju, svojim neumornim traganjem i sličnim...

Živjeli.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 24, 2008 5:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 22, 2007 1:55 pm
Postovi: 20
Lokacija: cistina
Jack987 je napisao/la:
Knjiga na početku ima dobrih objašnjenja za stihove iz Biblije, opisujući tehnologiju koja nam je danas poznata, kako su je vidjeli i opisivali "drevni" narodi...Opisuje bića koja su, navodno, naši stvoritelji, kako bi ih Sitchin opisao, Annunaki.


Jack,zar taj francuz ne kaze da su nas genetski stvorili ELOHIMI,citaj pazljivije sta kazu? A kaze da su Anunaki na neki nacin bili i ljubomorni i da su trazili nacina (kao i neke druge vrste) preuzimanja dominacije nad ljudskom novo stvorenom rasom? poz :?:

_________________
liberty dany


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 03, 2008 2:23 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 22, 2007 1:55 pm
Postovi: 20
Lokacija: cistina
Ima li kakvih komentara na ovo? Jesmo li konacno razmislili da smo pohvatali koncice ili smo jos vise udaljeniji od zvijezda =D> .Citam i usporedjujem sve spise,transkripte (ajoj ajoj) pa koliko tu ima kontraverzi i konfrontacija! Elohimi tumace svoje,Anunaki i drugi opet svoje,ovo mi lici kao neka lukavo premaza fasada jedne raspadne kuce (nazalost).

_________________
liberty dany


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 03, 2008 7:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
U cjelokupnoj "šumi" informacija samo trebaš SAM razaznati što ti je OK.

Sve ostalo su samo - lekcije. Haha!

Dakle, povezivanje raznih informacija u neku "širu" sliku... to je poželjno! Nebitno je tko je rekao, bitno je ŠTO je rekao. A kasnije i ZAŠTO je rekao...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 03, 2008 8:10 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 22, 2007 1:55 pm
Postovi: 20
Lokacija: cistina
Jack987 je napisao/la:
Dakle, povezivanje raznih informacija u neku "širu" sliku... to je poželjno! Nebitno je tko je rekao, bitno je ŠTO je rekao. A kasnije i ZAŠTO je rekao... :mrgreen: :wink:


Pozdrav Jack.Hmmm neznam bas bili se slozio sa takvom konstatcijom no dobro sta je tu je,osobna percepcija je nesto drugo.Kazem,pratio sam i jos pratim sta mnogi od ovih "cudesa" pisu,zato sam i kazao da postoji niz nelogicnosti.Znas na sto me to podsjeca? Na lizzije, a vidi zasto; pa oni su izgleda dosta toga zakukuljili i zamumuljili :D e sad,ima i ono da ti oni sad posalju 50% istine a ovih drugih 50% ti dodje kao ona prevara iz edenskog vrta.Naime tamo su lizziji odskrinuli vrata (iz transkripata Casiopea) prvim ljudima,namamili ih i nakon toga ulovili u paukovu mrezu,bez daljnjeg otpora.Nema sta zanimljivo je Jack sve ovo,al nalazim za korisnim reci svoje skromno misljenje da bi ovo moglo biti jedna opasna zavrzlama koja bi nas i te kako sve skupa mogla kostati krajnje stete.Ne mislim pri tom na nikakve religijske aspekte vec na uslove slobodne volje i pokvarnosti ovih 4 OPS bica koji nemaju ni kodeks casti a niti ista od zemljana,dakle mozemo postati potpuni mamac ovih negativaca.Bas pratim tvoje prevode Casiopejskih transkripata,nadam se da ces nastaviti dalje sa tim prevodim u interesu da se dozna koncna misao kanaliziranih poruka.Nadam se da mi neko nece uzeti za zlo slobodnu interpretaciju mog osobnog misljenja kad kazem da primjecujem veliku negativnost u zraku,po pitanju onoga sto sam mogao shvatiti. #-o

_________________
liberty dany


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 03, 2008 11:43 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
zato sam i kazao da postoji niz nelogicnosti.


Slažem se da uvijek ima ( bilo je, bit će ) nelogičnosti u nekom sistemu.

Ali, tko kaže da je logično - i ispravno??? #-o

Neznam koliko si upoznat sa "događajima" na kvantnom nivou ( kvantna fizika )... "tamo" ( to je i tu i događa se i u nama i unaokolo, svugdje ) se dešavaju tolike NELOGIČNE stvari, ali, ipak... dešavaju se - i to vrlo vrlo često!!!

U materijalnom svijetu je NELOGIČNO da elektron kad prelazi u višu ili nižu energetsku ljusku - da to učini u spirali, radi ubrzavanja ili usporavanja, i postigne sve udaljenosti od te 2 ljuske. ALI TO NIJE SLUČAJ!!! On jednostavno "skoči" - izgubi se iz jedne ljuske i pojavi se u drugoj !!! Kako je to moguće/logično u jednom materijalnom svijetu poput ovog "našeg"?

Pa ipak, elektroni tako kvantnim "skokom" prelaze u druge enegretske ljuske, vrijednosti, ili štogod. Nije logično - ali je istinito.

Možda bi bilo mudro da se svi zajedno ne oslanjamo SAMO NA LOGIČNO... :-k

No, idemo dalje u nova saznanja... hehe!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Tri prašćića i kvantna fizika
PostPostano: pon feb 04, 2008 9:51 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 21, 2008 10:34 pm
Postovi: 15
Lokacija: hantići
Citat:
Neznam koliko si upoznat sa "događajima" na kvantnom nivou ( kvantna fizika )... "tamo" ( to je i tu i događa se i u nama i unaokolo, svugdje ) se dešavaju tolike NELOGIČNE stvari, ali, ipak... dešavaju se - i to vrlo vrlo često!!!


Ah ta kvantna fizika, stvarno je puna čuda, a ne čudimo im se dovoljno.
Možda im se ne trebamo čuditi, jer jednostavno jesu i tu su, poput kiše u travanjsko predvečerje ili bure u kosi, poput poljupca zlatokose djeve..


Dosta poezij!!! =D> =D>

Citat:
U materijalnom svijetu je NELOGIČNO da elektron kad prelazi u višu ili nižu energetsku ljusku


Morat ću te razočarati, elektron je materija (ima masu i određenu energiju, gotovo uvjek ima energiju pa čak i na apsolutnoj nuli jer kada ne bi imao tada bi se kosilo sa heisenbergovom relecijom neodređenosti -) Elektron je dio materijalnog svijeta, pa čak jedan od njegovih kamena temeljaca.

Što ima nelogičnog u prijelazu iz jedne ljuske u drugu? Pa to je normalna pojava da toga nema, ne bib bilo puno toga što zamjećujemo na makro razini (npr. EM valovi)



Citat:
da to učini u spirali, radi ubrzavanja ili usporavanja, i postigne sve udaljenosti od te 2 ljuske.


Ovaj dio ćeš molim te ako mi možeš objasni naročito kako znamo da to čini u spirali, zašto radi ubrzavanja ili usporavanja, a naročito "postigne sve udaljenosti od te 2 ljuske".



Citat:
ALI TO NIJE SLUČAJ!!! On jednostavno "skoči" - izgubi se iz jedne ljuske i pojavi se u drugoj !!! Kako je to moguće/logično u jednom materijalnom svijetu poput ovog "našeg"?


Da tako nekako zaista, on jednostavno skoči, zamisli da ti možeš na stolici samo sjedit ili ne sjedit i ništa drugo, tako i naš mali elektron može bit u jednoj ili drugoj ljusci ovisno o njegovoj energiji (zaboravio si dodat da je to bitno). Što ima čudno u tome? Priroda tako funkcionira. Da li se divimo tome,pa normalno da se divimo, kao i onoj buri, kiši i djevi.
Ali proglašavat to ne logičnim, je ipak previše

Citat:
Pa ipak, elektroni tako kvantnim "skokom" prelaze u druge enegretske ljuske, vrijednosti, ili štogod. Nije logično - ali je istinito.


Nisu štogod, to su energetske ljuske iste one iz kemije I, J,K,L,M,N,O (ne samo one još su tu ostala 3 kvantna broja za broj orbitale, spin, orbitalni moment, pa pauliev princip isključenja), to nije nelogično, to je logično i da istinito je.

Citat:
Možda bi bilo mudro da se svi zajedno ne oslanjamo SAMO NA LOGIČNO...


Znaš ovisi dosta o situaciji i ono što podrazumjevamo pod logičnim i kako ga interpretiramo :D

Citat:
No, idemo dalje u nova saznanja... hehe!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tako je , slažem se :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 61 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 48 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz