Sada je: ned apr 28, 2024 3:08 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 61 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto feb 05, 2008 12:30 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Što ima nelogičnog u prijelazu iz jedne ljuske u drugu? Pa to je normalna pojava da toga nema, ne bib bilo puno toga što zamjećujemo na makro razini (npr. EM valovi)


Ne da je nelogičan prijelaz, već NAČIN na koji prelazi. Ako neka materija, npr. elektron, koji ima masu kad je materija - ubrzava, logično bi bilo da mu je putanja u obliku spiralne putanje ( povećanje udaljenosti od jezgre, pri tome slijedi neprekidanu krivocrtnu liniju ). Ali, on PREKIDA liniju, samo "skoči" u višu putanju. NEMA ga IZMEĐU.

Ovo:
http://www.val.hr/php/index.php?option= ... &Itemid=57

Citat:
Morat ću te razočarati, elektron je materija (ima masu i određenu energiju


Ponekad se ponaša kao materija - istina. ALI ponekad se ponaša kao i VAL. Kako čini valni uzorak, iako se ispuca samo jedan po jedan? I kako je moguće da se "razdvoji" i ponovo "spoji"??? I zašto se drugačije ponaša kad ga promatramo???

Citat:
Znaš ovisi dosta o situaciji i ono što podrazumjevamo pod logičnim i kako ga interpretiramo


E, pa to sam i ja tebi htio reć... hehe! =D>

... radi ovog:
Citat:
zato sam i kazao da postoji niz nelogicnosti.


Dobro, sad, svejedno... idemo dalje u istraživanja o knjizi postanka ( hehe, malo smo otišli offtopic... možda bi trebali ovo staviti tamo u Alternativnu znanost... )

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 05, 2008 1:32 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 22, 2007 1:55 pm
Postovi: 20
Lokacija: cistina
Evo polako dolazimo do nekih razjasnjenja.Nismo sigurni u nista ak mislimo da smo ipak dovoljno svjesni da nadvladamo ono sto nam je sada nemoguce :!:

_________________
liberty dany


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Uskrsnuće elementarne braće
PostPostano: uto feb 05, 2008 2:51 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 21, 2008 10:34 pm
Postovi: 15
Lokacija: hantići
"I reče Isus : okupite se elementarna braćo da podjelimo kvante"
33, 21 Poslanica pozitronima

Citat:
ubrzava, logično bi bilo da mu je putanja u obliku spiralne putanje


Ja neznam od kud je izvučen zaključak da spiralno ubrzava, odnosno zaključak da tjelo sa masom mora spiralno ubrzavati?

Citat:
Ali, on PREKIDA liniju, samo "skoči" u višu putanju. NEMA ga IZMEĐU


Ti možeš samo sjediti na stolici ili stajati. Tako on može biti samo u jednoj ljusci, ne između, ne nestane on nikamo, on ništa ne prekida, to tako je.

Citat:
Ponekad se ponaša kao materija - istina. ALI ponekad se ponaša kao i VAL. Kako čini valni uzorak, iako se ispuca samo jedan po jedan? I kako je moguće da se "razdvoji" i ponovo "spoji"??? I zašto se drugačije ponaša kad ga promatramo???


Ne misliš valjda da je elektron kuglica!? To je samo aproksimacija i model koji se mjenja (usavršava) kroz povijest daljnjim mjerenjima i istraživanjima.

Pa uostalom i za svjetlost postoji valno-korpuskularna priroda i to obje istovremeno.

Kako da ti ja sad objasnim schroedingerovu jednadzbu ili heisenbergovu relaciju neodređenosti kad za to se samo matematika uči 15 godina.

On se ne razdvaja i ponovno spaja, kao val (opet ovo shvati jako karikirano). On se ponaša drugčije kad ga mi promatramo jer mi ne možemo dovoljno precizno obaviti mjerenja i sa našim nesavršenim mjerenjima mjenjamo samu stvar koju mjereimo, kao da ideš vagat molekulu vode na javnu gratsku vagu koja se ne pomakne, pa kaže a molekula nema masu. Našim mjerenjem (shvati to i kao promatranjem) mjenja se valna funkcija (je) koje proizlaze iz Schroedingerove jednadžbe i zato on "zna" da ga gledamo. O da btw jedna bitna stvar elektron zaista NE možemo "vidjeti".

A što se tiče logičnog, meni je više manje sve tu logično, ti si sam rekao da su preskakanja iz ljuske u ljusku nelogične stvari, ja sam se samo išao pitat zašto su ne logične.

Čovjek si uzima preveliko pravo da uzima mjerilo logike iz svoje glave, pa mu čak i priroda iz koje je nastao nekad nelogična.

Što se tiče knjige postanka, mislim da je sve to jedna alegorija koju svatko može interpretirati na svoj način, isto kao Jesenjinove pjesme ili Murtićeve slike.

I kvantna fizika nije alternativna znanost, to je znanost.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 05, 2008 11:24 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
I kvantna fizika nije alternativna znanost, to je znanost.


Znam, ali nemamo samo temu "Znanost"... mislio sam samo na ime teme na forumu.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Potraga za Adamom i Evom
PostPostano: sri feb 06, 2008 7:29 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 21, 2008 10:34 pm
Postovi: 15
Lokacija: hantići
Bas smo skrenuli sa teme :D :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Potraga za Adamom i Evom
PostPostano: ned feb 10, 2008 4:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 22, 2007 1:55 pm
Postovi: 20
Lokacija: cistina
Ma ja osobno mislim da ste preduboko u svasta skrenuli,bas u sve i svasta.Jedna tema diskreditira drugu,naprosto gdje povezati koncice?S kojom teorijom,jel mozda sa vlastitom svojom? :?: Toliko je toga ispisano da ako se zeli komparirati sa svime ovime sto je postavljena na ovoj bini jednostavno ne mozes izvuci zdravu pamet! Lako je sebe sugestivno ubijediti da si na dobrom tragu al cak i ovi kasiopejci visesustavno bomabrdiraju nasu svijest sa nelogicnostima i neargumentiranim elementima tako da sam skepican po svemu ovome.Reci ce mozda stari dobri Jack .... :lol: ... ali nema veze,misljenja su tu da se kazu a ne da se nesto prihvati kao potpuni preduslov.Ja stvarno neznam da li su ovi momci i Laura koji su vrsili seseije sa neindeficiranim po njih izvorom (Casiopea*)svjesni u sta su se upustili.Pratim ove Kasiopejske spise od pocetka,pa se nadam da cui proctitati i ostatak,ima puno toga sto ne stoji jer naprosto koliko se god oni trudili "nama" objasniti stvarno stanje stvari,odgovori koji su davani na odredjena pitanja pokazuju da su u mnogim elementima uhvaceniu stupicu i da se nisu snasli.Ono sa pomaganjem covjecanstvu a ipak ne zele davati odgovore vec ko fol traze od covijeka mi je smijesno i neozbiljno.Nemam vise sto reci.

_________________
liberty dany


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 10, 2008 6:57 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ono sa pomaganjem covjecanstvu a ipak ne zele davati odgovore vec ko fol traze od covijeka mi je smijesno i neozbiljno.Nemam vise sto reci.


Da, haha! To se i meni svojevremeno činilo jako čudno. Ali, kasnije naučiš zašto je tako.

Ponekad "vođenje za ruku" nije produktivno. Kao kad učiš voziti bicikl. Ti SAM moraš osjetiti balans. Naučiti kako se vozi. Netko ti samo može reći kako, ali stvarno, probati - moraš ipak sam.

Neznam da li si kad pokušavao, npr., pomagati niže svjesnim bićima. Na primjer, nekoj životinji. Kako se uopće sporazumjeti s njom? Na koji način ona shvaća neke stvari, koje su tebi "normalne"? Hoćeš najbolje postići, a ponekad uvidiš da je BOLJE ne miješati se u njene odluke... jer onda ona ne nauči, jer nije sama odlučivala... Evo, recimo kod mene dođe mačka. Dam joj nešto Whiskasa. Ona malo poslije opet traži hranu. Ponekad joj dam još malo. Ona skuži da je vrećica sa hranom na polici, pa ide sama gore i uzima vrećicu tako da ju baci na pod ( hehe, želi rastrgati najlon i jesti još hrane ). Njena neka logika bi mogla izgledati tako da se pita "Pa šta mi ovaj neće pomoći, pa unutra je još hrane, oću jesti..." "Dosad mi je pomagao, dao mi hrane, pa zašto mi nebi dao još?"

E pa nemože. Bit će debela ko krmača, a mora okolo loviti i trčati, ne samo spavati i jesti. To je bolje za nju ( iako to ona možda tako ne percipira ). Kad neće biti mene da joj dam hranu - pa što - hoće li onda umrijeti jer je zaboravila loviti i sama biti neovisnija o drugima???

A razlika između mački i čovjeka je samo 1 denzitet. Zamisli sad kako je Kasiopejcima na nivou 6. Moraju "pričati" sa 3 nivoa "ispod"... #-o

To ti je veća razlika nego da se ti sporazumijevaš sa biljkama, kamenjem i kristalima...

Pokušaj i saznat ćeš odgovor.

A i kad si OPD ne kršiš tuđu slobodnu volju.

I to sve ipak ima veze s Knjigom Postanka nekako... sve je povezano u univerzumu na neki način.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 10, 2008 7:36 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 22, 2007 1:55 pm
Postovi: 20
Lokacija: cistina
:D moze biti

_________________
liberty dany


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Potraga za Adamom i Evom
PostPostano: ned feb 10, 2008 7:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
golub je napisao/la:
Pratim ove Kasiopejske spise od pocetka,pa se nadam da cui proctitati i ostatak,ima puno toga sto ne stoji jer naprosto koliko se god oni trudili "nama" objasniti stvarno stanje stvari,odgovori koji su davani na odredjena pitanja pokazuju da su u mnogim elementima uhvaceniu stupicu i da se nisu snasli.


Pa, mozda ne bi bilo lose da navedes ili jos bolje citiras te delove u kojima su "uhvaceni u stupicu" ili se nisu snasli.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 10, 2008 8:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Jack987 je dao vrlo lijepo i logicno obrazlozenje ali za moj pojam previse Darwinisticko.
Naime jedna od bitnijih razlicitosti izmedu mice-mace i ljudskog bića, pored svjesnosti, je humanost dakle suosjecanje/empatija.
Mici-maci nece nikad pasti na pamet da nahrani neko drugo bice (osim potomka) zato sto suosjeća s tim bićem..
Ako mi iz 3D imamo tako nesto koliko je to onda (ili bi trebalo biti) razvijeno u višim D?

ili da upotrijebim drugi primjer; civilizacijski je doseg da kada odrasla soba vidi da dijete (bilo mu u rodu ili ne) radi kakovu glupost koja njega ili druge može koštati života ili slično da reagira i intervenira, to je i pravo i dužnost te kao takvo sankcionirano u slucaju kršenja po Kaznenom zakonu... što je kontradiktorno ponašanju i pravilima ovih iz viših D.

Nepojmljivo mi je da bilo kakvo učenje moze opravdati sve genocide i druga sra** tijekom povijesti čovjećanstva.... štoviše ako sam dobro svatio put svih nas je sjedinjenje s "Jednim/prvim" ili kako ga god nazvali... s obzirom da je svaka nasilna smrt, silovanje ili slično sranj** isto čini mi se da taj "Prvi" jako voli reprize.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Potraga za Adamom i Evom
PostPostano: ned feb 10, 2008 8:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 07, 2005 4:32 pm
Postovi: 63
Aragorn je napisao/la:
golub je napisao/la:
Pratim ove Kasiopejske spise od pocetka,pa se nadam da cui proctitati i ostatak,ima puno toga sto ne stoji jer naprosto koliko se god oni trudili "nama" objasniti stvarno stanje stvari,odgovori koji su davani na odredjena pitanja pokazuju da su u mnogim elementima uhvaceniu stupicu i da se nisu snasli.


Pa, mozda ne bi bilo lose da navedes ili jos bolje citiras te delove u kojima su "uhvaceni u stupicu" ili se nisu snasli.


Pozdrav



Golub, ne moraš se truditi navoditi - tražiti djelove u kojima su uhvaćeni u stupicu. Stupica je sve što kanaliziraju.

X: Tko je večeras sa nama
Y: BIMBAMBUM
X: Odakle se prenosiš
Y: (Uh već ste vi ljudi stvarno dosadni) Cassiopaea.
X: Ima li što gostiju večeras (he,he)
Y: Ima, ima a jel imate vi njima nešto posebno za poručit....

itd

Golub, svi će ti transkripti izlaziti sa zakašnjenjem od 5-6 godina i ništa bitno saznano iz njih neće utjecati na današnje vrijeme, vjeruj mi.
Ti si taj dojam dobio i sam kad čitaš te transkripte, ali uvijek ćeš na ovom saitu naići na "fanove". To je i razumljivo, nismo svi "isti".

Ja sam dovoljno uzdignut, da dolazim do takvih zaključaka, ali uvijek ćeš naći "fanove" kojima u svemu tome niš nije čudno i stalno čekaju neku točku u vremenu da se nešto počne dešavati - ili desi. To pomalo liči na one smiješne koji stalno čekaju da " da se flota Galaktičke Federacije kvragu jeb*nomu već jednom prizemlji i da svuda procvijeta Međugalaktička Ljubav obasjana Multisvemirskom Svjetlošću.

Nema niš od toga, žalosna istina je slijedeća:

Oni koji su financirali - dozvolili da ja i ti čitamo razne gluposti sa interneta i koristimo forume, koji čudom nekim (he,he, moš mislit) nisu još pali, oni posjeduju tehnologiju (uključujući i informatičku) koja je daleko ispred ove koju su dali širokim (priglupim) narodnim masama da se koristi njome. Kad kažem daleko onda to znači 100 ili više godina.

Pa zar stvarno neki misle da je na GogleEarthu:
Sud 30 30 37,14
East 115 22 55,85

slučajno uhvaćen svemirski brod. Laura će o tome ćaskati sa Kasiopejcima 2014 godine, a "fanovi" će marljivo to proučavati.

Dajte se ljudi otrijeznite - osvjestite - uzdignite. Za to vam nisu potrebni Kasiopejci, to je oduvijek u vama vjerujte mi. Isštekajte si iz glave taj jeb*ni konektor kojim ste spojeni na internet i time ćete "njima" nanesti najveću štetu, a vaše će se uzdignuće ubrzati.

Golub, ne daj se smesti

Pozdrav

_________________
axor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Potraga za Adamom i Evom
PostPostano: ned feb 10, 2008 9:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
axor je napisao/la:
Golub, svi će ti transkripti izlaziti sa zakašnjenjem od 5-6 godina i ništa bitno saznano iz njih neće utjecati na današnje vrijeme, vjeruj mi.
Pozdrav


Da stvarno ima li koji transkript iz sadasnjosti ili barem bliže prošlosti?

a onaj trokut na koordinatama za Google Earth to nije UFO, cito sam na nekom sajtu; rulja je otisla provjeriti radi se o nekakvim antenama u ogradenom prostoru u obliku trokuta.. barem tako kazu, malo mi je daleko za provjeriti osobno :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Potraga za Adamom i Evom
PostPostano: ned feb 10, 2008 9:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
axor je napisao/la:
Aragorn je napisao/la:
golub je napisao/la:
Pratim ove Kasiopejske spise od pocetka,pa se nadam da cui proctitati i ostatak,ima puno toga sto ne stoji jer naprosto koliko se god oni trudili "nama" objasniti stvarno stanje stvari,odgovori koji su davani na odredjena pitanja pokazuju da su u mnogim elementima uhvaceniu stupicu i da se nisu snasli.


Pa, mozda ne bi bilo lose da navedes ili jos bolje citiras te delove u kojima su "uhvaceni u stupicu" ili se nisu snasli.


Pozdrav



Golub, ne moraš se truditi navoditi - tražiti djelove u kojima su uhvaćeni u stupicu. Stupica je sve što kanaliziraju.


Da, lako je vama uzdignutima reci sta je "stupica", medjutim problem nastaje kada se to ne potkrepi nikakvim argumentima ili analizom teksta koji se kritikuje.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Potraga za Adamom i Evom
PostPostano: ned feb 10, 2008 11:27 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 22, 2007 1:55 pm
Postovi: 20
Lokacija: cistina
Aragorn @

Nazalost tesko je sta tu dalje polemisati,prihvatio ti to ili ne.Mozes samo odluciti npr da ustrajes i dalje u npr Kasiopjeskom osvjescivanju covjekove vrste ili izaci iz tog kruga.To vrijedi za svakog pojedinca ponaosob.Mene je samo ovo zahvatilo sa gestom pokusaja davanja nekog logicnog odgovora kao sto oni tvrde da cine sve u jednoj konstantni koja apsolutno pokriva sve kutove naseg poimanja svijesti.Kada bi to bila rijec npr o Arhangelskom tipu (citam bas jedno stivo i prikupljam analizu,uskoro cu napisati o tome nesto) opet bi morao zastati i duboko udahnuti,proniknuti u najtamniji i najsvjetliji nivo svoga bica,jel je sa nivoa nase sadasnje svijesti tesko odgovoriti nekom svjetlosnom brzinom.Usprkos veikoj zanimljivosti prema ovim tekstovima,raznih varijacija,nemogu a da ne kazem da ostajem zaprepasten nivoom odgovaranja Lauri i nekolicini,na slican nacin me je dojmila knjiga o Elohimima (Francuz*),Ra materijal,Pljeade isl.Nekako se ne mogu pokriti sa sicusnog nivoa malog covijeka koji pokusava sebi dati trajni zadatak u trazenju konacne i pune istine,a to je veoma tezak put.Necu ignorirati nista no ni prihvatiti olako sugestivni trend.Isus mora biti kosmicka zraka punoce iz nebeskog Tvorca,mislim da cu radije ostati pri Njegovoj uniji dobrih i pozitivnih a ne medju nekim aspektima i svemirskim intergalaktickim prolaznicima.Koliko god nesto slatkorijecivo izgledalo,to podsjeca na onu pricu o vuku sa ovcijim runom!!! U nadu za bolje sutra,tragat cu zajedno sa vama na trazenju pravednijeg i korisnijeg nivoa putovanja covijeka prema njegovoj originalnoj postojbini a to je Nebeski Svijet Kreatora,Svedrzitelja,Boga vjecnoga.Ipak je ovo nesto drugo od "ucenja" neiskazanih i nedokazanih!

_________________
liberty dany


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Potraga za Adamom i Evom
PostPostano: pon feb 11, 2008 2:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
golub je napisao/la:
Aragorn @

Nazalost tesko je sta tu dalje polemisati,prihvatio ti to ili ne.Mozes samo odluciti npr da ustrajes i dalje u npr Kasiopjeskom osvjescivanju covjekove vrste ili izaci iz tog kruga.To vrijedi za svakog pojedinca ponaosob.Mene je samo ovo zahvatilo sa gestom pokusaja davanja nekog logicnog odgovora kao sto oni tvrde da cine sve u jednoj konstantni koja apsolutno pokriva sve kutove naseg poimanja svijesti.Kada bi to bila rijec npr o Arhangelskom tipu (citam bas jedno stivo i prikupljam analizu,uskoro cu napisati o tome nesto) opet bi morao zastati i duboko udahnuti,proniknuti u najtamniji i najsvjetliji nivo svoga bica,jel je sa nivoa nase sadasnje svijesti tesko odgovoriti nekom svjetlosnom brzinom.Usprkos veikoj zanimljivosti prema ovim tekstovima,raznih varijacija,nemogu a da ne kazem da ostajem zaprepasten nivoom odgovaranja Lauri i nekolicini,na slican nacin me je dojmila knjiga o Elohimima (Francuz*),Ra materijal,Pljeade isl.Nekako se ne mogu pokriti sa sicusnog nivoa malog covijeka koji pokusava sebi dati trajni zadatak u trazenju konacne i pune istine,a to je veoma tezak put.Necu ignorirati nista no ni prihvatiti olako sugestivni trend.Isus mora biti kosmicka zraka punoce iz nebeskog Tvorca,mislim da cu radije ostati pri Njegovoj uniji dobrih i pozitivnih a ne medju nekim aspektima i svemirskim intergalaktickim prolaznicima.Koliko god nesto slatkorijecivo izgledalo,to podsjeca na onu pricu o vuku sa ovcijim runom!!! U nadu za bolje sutra,tragat cu zajedno sa vama na trazenju pravednijeg i korisnijeg nivoa putovanja covijeka prema njegovoj originalnoj postojbini a to je Nebeski Svijet Kreatora,Svedrzitelja,Boga vjecnoga.Ipak je ovo nesto drugo od "ucenja" neiskazanih i nedokazanih!



Bla, bla, bla

Je li, jel da prija kad zvucis tako pametno i nacitano? Jelda ti se malo digne samopouzdanje, pa se svako malo vracas da vidis, da procitas jos jednom, da vidis da li ti je neko odgovorio. Uh sto je slatko, jel da?

Golube,

Stvar je jednostavna, procitaces i nacices tu nesto za sebe, ili neces, to je tvoja volja i stvar. Zasto mislis da bi neko trebalo nesto da ti objasnjava i da te ubedjuje u nesto? (mozda zato sto ti imas potrebu da to radis, ali to je sada druga prica)

Citat:
Mozes samo odluciti npr da ustrajes i dalje u npr Kasiopjeskom osvjescivanju covjekove vrste ili izaci iz tog kruga.



Sta si ti tu nalupetao? Ko ide i gde dalje? Ko "Kasiopejski osvescuje" covekovu vrstu? Zar mislis da moze bilo ko da te osvesti osim samog tebe? Kakvog kruga?

Da li hoces da analiziram svaku tvoju recenicu? Iako mislim da nije vredno, i ovo sto sam ti sad napisao sam ti napisao da bi se ti osecao malo bolje (jelda prija, zar ne, pisu ti ljudi, odgovaraju . . .)

Ovaj internet je stvarno jako sirok, ja sam cvrsto ubedjen da ima i foruma gde ces da budes konstruktivniji i da nadjes to sto te zanima, kao i "uzdignuti" za koga mi nije jasno sta radi ovde od 2005 godine, s obzirom na ovu njegovu recenicu:

"axor"

Citat:
Isštekajte si iz glave taj jeb*ni konektor kojim ste spojeni na internet i time ćete "njima" nanesti najveću štetu, a vaše će se uzdignuće ubrzati.


A sta ti trazis "konektovan" i pogotovo ovde?

Ne morate da odgovarate, jer necete biti udostojeni odgovora.

Sve nadalje sto nema veze sa knjigom postanka bice obrisano.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 24, 2008 9:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Pročitao sam knjigu tog Francuza u cjelosti. I moram priznati da meni osobno ne tzvuči realno iz razloga što ja vjerujem u Vede i ono što one govore. Doduše, ne vjerujem previše u kastinski sistem jer je to u Indijaca mind controll jednako žestok, ako ne i žešći neko Kršćanstvo u nas.

Ako netko živi tako relativno blizu Zemlje, i ako imaju istu ili sličnu genetiku, ne vjerujem da itko možeživjeti više od kakvih dvjestotinjak godina, a oni spominju životni vijek od osamsto godina, kao sasvim normalnu stvar. Ne vjerujem niti da su (ako uopšće postoje) ti ljudi u stanju napraviti nova tijela vlastitoj vladajućoij eliti i da ta elita vječno živi. Sve mi to nekako djeluje previše znanstvenofantastički.

Možda i možeš napraviti umjetno tijelo, ali kako ćeš preseliti dušu u njega, jer duša spada pod sasvim drugu kategoriju. Pa nije ona neka puka materija i za nju ne vrijede materijalni zakoni.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 24, 2008 10:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Citat:
PS. "Mi vas jako volimo, kao vaši kreatori, ali ako ne budete dobri, bacit ćemo opet atomsku bombu na vas! " :twisted:



Ako ti hipotetski Kreatori to pokušaju napravit, možda će se Reptillanosi umiješat i onemogućiti ih. Jer, hbga, ako ovi išta jednostrano probaju napravit, onda Reptilima ne će ostati ništa za hranu.

Imam jedno pitanje.

Što mislite, bi li Reptilani voljeli da nas ima jedno dvjesto milijardi na ovom planetu, pa da mogu imati daleko daleko više energije? Ako je tako, zašto nam oni prije nisu tehnološki pomogli u smislu da nam naprave ogromne nadsvođene gradove sa kućama od nekoliko katova na svakom nivou i sa mnogo takvih nivoa. Baš kao što mi stišćemo piliće na što manji prostor da nam bude ekonomičnije uzgajati ih.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 24, 2008 10:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Citat:
Na njih se uopće ne trebamo ljutiti, samo djelovati tako da dobiju što manje "hrane" u obliku naše ljutnje i ostalih osjećaja sličnih frekvencija.



Pošaljimo im ogromne količine i ogroman intenzitet osjećaja ljubavi. To će ih otrovati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 25, 2008 7:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Tražeći nestalu Medlin u Portugaliji našli su vreću punu dečijih kostiju u nekom jezeru - najverovatnije ostaci s nekog njihovog rituala i gozbe.
Trebalo bi da pojedu prvo vas Nju Ejdžere, koji im s ljubavlju dajete hranu, pa bi onda lakše izašli s njima na kraj :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 25, 2008 10:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto feb 05, 2008 5:49 pm
Postovi: 243
Lokacija: Zagreb (mirno predgrađe)
kakvim se emocijama hrane na kraju???
Bilokakvim? :-k

_________________
Kako je malo potrebno za sreću! Zvuk gajdi. – Bez muzike bi život bio zabluda.
- Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 61 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 52 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz