Sada je: čet mar 28, 2024 4:46 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 93 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vrste izvanzemaljaca
PostPostano: pon jan 16, 2012 1:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
HO_OPONOPONO, prava sreca nasa je sto si na ovom forumu. :P \:D/

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vrste izvanzemaljaca
PostPostano: sri mar 25, 2015 12:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 22, 2014 4:03 pm
Postovi: 48
https://www.google.rs/url?sa=t&source=w ... CaawnGVBGg


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vrste izvanzemaljaca
PostPostano: sri mar 25, 2015 3:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
imaš+ ovdje Arkturianske poruke

http://www.val-znanje.com/index.php/tek ... ane-poruke

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vrste izvanzemaljaca
PostPostano: čet mar 26, 2015 4:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 22, 2014 4:03 pm
Postovi: 48
Nisam hteo da budem nepristojan... ali moram reći, malo smarate sa tim silnim porukama... mislio sam da se tema tiče o vrstama vanzemaljaca, a ne još jedna tura šablonskog propovedanja nekih likova iz jedne od konstalacija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vrste izvanzemaljaca
PostPostano: ned mar 29, 2015 8:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
nisi ti bezobrazan ali mi se čini da nisi čitao pa ne znaš jesu li baš poruke u smislu propovijedi ili je to nešto drugo.
iz navedenih tekstova se može zaključiti o vrstama vanzemaljaca, ako pokušaš shvatiti ono što je u tim tekstovma napisano ali i ono što nije napisano

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vrste izvanzemaljaca
PostPostano: uto mar 31, 2015 3:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
JA neki dan nakon dužeg vremena svratio u bircuz na jedno , ali po običaju nije bilo jedni nego nekoliko :lol: i da vidite koliko sam vanzemljaka to veče vidio i upoznao ne bi mi vjerovali . A ne vjerujem ni ja sam sebi :? ali živa istina vidio sam ih :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vrste izvanzemaljaca
PostPostano: pet maj 08, 2015 6:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
Angeldon je napisao/la:
Citat:
dakle, tvorci sumerana su annunakiji koji su neka vrsta draco "porodice". reptili su takodjer draco "porodica" koji su stvorili ljudsku rasu. isus je plejadanac. kakvu ulogu imaju tu plejadanci? i bica sa siriusa?

di su tu atlantidjani, odnosno lemurija? tko je naseljavao ta podrucja i koja je vrsta stvorila te rase...

tko je tvorac zidova (reptili?) i kakve oni imaju veze sa egipcanima (sirius A bica?)

i jos nesto. negdje sam procitao da je sitchin iluminat i da je planet nibiru izmisljen (valjda sa njegove strane) samo da bi se prekrila skupina kometa koja obilazi zemlju svakih 3600 godina?

i jos nesto #2. gdje se u ovo sve uklapaju kasiopejci (chaneling) i Ra (energetsko bice?) kasiopejci su mi iz buducnosti ili? ako jesu moze mi netko poblize objasniti to? hiperdimenzija ili sta vec...

hvala! 8)


Pozdrav, pokušat ću ti objasnit moje viđenje stvari ukratko jer je to široka tema, savjetovo bih ti da pročitaš Kasiop. materijal koji je po meni najtočniji izvor informacija i koji je cijenjen jako na forumu svjesnosti, isto ima dosta točnosti(63posto) u RA materijalu. :D Imaš dosta materijala o toj temi samo se treba malo potrudit i potražit, stvar je u tome da sam zaključiš šta je istinito a šta ne, i da sam dođeš do zaključaka jer vidim da ima dosta dezinfo. ovdje, ali na tebi je šta ćeš vjerovat. Koliko sam vidio ima različitih koncepata o vanzem. ovdje na forumu, po meni dosta dezinformativnih, ali to je subjektivno, jer teško je biti objektivan u subjektivnom svijetu, zar ne?
Prema Kasiop. sumerani su potomci Atlantiđana koji su ostavili predstraže u sumeru koje su postali sumernani a oni su otišli u Egipat. Annunaki je općenit pojam, označava vanzem., tako su zvani sivi, Reptili kad bi se javila neka kataklizma jer su se došli hranit neg. emocijama, ali tako su nazvani i Arijevci koji su donešeni s Kanteka, čime to naglašava da je to općenit pojam. Isus nije bio pledijanac, bio je napredna duša s 5D koji se inkarnirao jer je imao misiju izmjenjivača, htio je dati znanje ljudima kako bi se probudili i dokončali ststus quo stanje, no to je sve zapakirano lažima, iskrivljeno lažima i dezinfo. i tako je nastalo kršćenstvo, kako bi spriječilo širenje pravog znanja i držalo ljude pod kontrolom pomoću dezinformacija. Bića sa Siriusa A sam vidio da se spominju kao glavni negativci, što mislim da je potpuno fulan koncept- bića sa Siriusa A su ustvari OPD a oni s Siriusa B su neg. i potječu sa Siriusa A, samo su genetički izmjenjeni, imaš slike u matrix materijalu 2, oni su arijevci s očima kakve imaju reptili i sivi ispod naočala. Ne znam od kud drugima informacija da su sirius A glavni neg. ali mi je to smiješno- Negativci imaju hijerarhijsku piramidu kao što je to u svakom društvu koje je usmjereno služenju sebi(OPS, nasuprot služenju drugima OPD). Na vrhu su OPS Orionci(crvenokosi, naranđžastokosi ljudi i ostale vrste arijevaca, oni su misaone forme 5 i 6D koje se mogu utjelovit kao materijalna bića), onda su reptili i na kraju su sivi koji su sonde reptila, onda ima dosta čudovišta i drugih entiteta koja su stvorili oni ikoji služe njima, sebi. atlantiđani su bili tehnološki razvijena civilizacija koja se sastojala od tri rase: Kelti(arijevci), Indijanci i rasa koja je slična današnjim aboridžinima samo je bila svjetlije puti i uništena je u jednoj od tri velike kataklizme koje su uništile Atlantidu. Usput sve ljudske vrste na Zemlji koje postoje i postojale su su stvorene u Orionskim ops labaratorijima(arijevci, semiti, mediteranci, azijati, crnci, itd...). Lemurija je nestala prije 309000 i nešto godina kada se dogodio pad čovjeka, ostaci te civilizacije su na Uskršnjim otocima, nalazila se na Pacifiku, na njoj su živjeli divovi, nefili, u čiju su čast njihovi potomci podigli glave na Uskrš. otocima. Nibiru ne postoji odnosi se na skupinu kometa koju si spomenuo koja se javlja svakih 3600 godina i izgleda kao jedno tijelo pa su je možda nazvali planetom sumerani.
Što se tiče Kasiopejaca osim onog gore što sam naveo teško je saznat istinu cijelu među svim tim dezinfo. i polutočnim informacijama jer ti je potreban vodič koji će te usmjerit na pravu putanjui pokazat prepreke a to su Kasiop. Oni spominju koji su izvori točni a koji ne i pravi su vodič i kruna informacija o tome. Kako znam da je točno? pa mnoge stvari koje su rekli da će se dogodit obistinile su se, iako je budućnost promijeniva i varijabilna. isto oni su mi u budućnosti na 6D(više ja ih možeš nazvat) koj će se s nama stopit. Zašto? Jednostavno da bi mogli otići stepenicu gore (o čemu i Gurđijev priča) moraju pomoć sebi, nižem ja da dosegne stepenicu više jer to ne mogu ako mi ne učinimo isto korak naprijed.
Kako znam da je istina? intuicija mi kaže i kad sm prvi put priočitao to bio sam na konju i znao da je to istina, ako tražiš dokaze za te stvari nije da ih nema ali teško ćeš doć do njih, pa se sve svodi na vjeru u to znanje kakvu je Isus imao. Savjetujem ti i da se čuvaš new Agera sa svojim konceptima sve je Jedno, sve je ljubav jer negativci baš i ne obraćaju pažnju na to.
Ima ovdje dosta onih koji se ne slažu s tim materijalom koliko sam skužio u ovo malo vremena koliko sam ovdje, a to je njihov izbor i kako kaže ona poslovica: "Djevojčica je sjedila kraj kamina; uz nju je spavala mačka. Mačka spava, mislila je djevojčica, možda u snu ona nije mačka nego djevojčica. A možda ja zapravo nisam djevojčica, nego mačka i samo u snu vidim da sam djevojčica.." P.D. Ouspensky, "Tertium Organum"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vrste izvanzemaljaca
PostPostano: uto jun 16, 2015 12:07 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri maj 13, 2015 3:01 pm
Postovi: 9
U nedoumici sam već dugo vreme, jer mi nije jasno u koju grupu entiteta,inter/ekstra terestrijelsa bi trebalo spadaju pali anđeli? Da li su to reptilijanci, posebna vrsta bića ili vise vrsta OPS entiteta? Ocigledno je da su se ti pali anđeli krštali sa ljudima, praveći hibride koji su zajedno sa njima vladali čovečanstvom..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vrste izvanzemaljaca
PostPostano: uto jun 16, 2015 9:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Ovo ti je jedno gledište:

"Nordici ili Plavi arijevski bogovi - pali anđeli najbliži svom izvornom stanju;
anđeli su u svom izvornom stanju prekrasna i prelijepa bića. Problem je što su se oni "otkačili" od Izvora Ljepote, Kreativnosti, Ljubavi i Moći. Počeli su nalikovati na svog novog "oca" - crva, zmaja, zmiju. Postupno su počeli degenirarti ("osjemenjivati se") i počeli izgledati kao:

Reptili, "drakoniani" i insektoidi (mantoidi) - pali anđeli koji su se "osjemenili".
Još uvijek su vrlo moćni i vrlo opasni. Mogu još uvijek na kratko vrijeme preuzeti ljudski lik, ali njihovo prirodno stanje je postalo reptilsko.
Greysi, najpoznatiji među njima - genetske eksperimentacije palih anđela koje su pošle po krivu - sluge, dronovi, radilice...

Njihova tehnologija je najvjerojatnije tu - letjelice, svemirski brodovi, razna druga tehnologija za manipuliranje, hologrami...

Iza svega ovoga su anđeoske moći na vrlo visokom nivou:
principali ... moći ... vladari tame ... duhovne zloće u visinama
Ovo su bića "reda veličine" daleko iznad tek palih anđela - (bivši) članovi Božanskog vijeća"
(from "UFOs, masonry & satanism in the occult social order" lecture)
___

[Anđeli (što bi u ufologiji bili kao nordici i ostali "čovjekoliki" alieni) su tako na samom kraju (najbliži nama) u "'nebeskoj' hijerarhiji" - u kojoj se neki od redova spominju kao "sile tame ovoga svijeta":
Uobičajena je podjela, od gornjih prema donjima, na tri kruga i devet redova:
1.savjetnici: serafi - kerubi - tronovi/prijestolja;
2.upravitelji: vladavine/gospodarstva - vrline - moći;
3.glasnici: principali - arhanđeli - anđeli.]"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vrste izvanzemaljaca
PostPostano: uto jun 16, 2015 9:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri maj 13, 2015 3:01 pm
Postovi: 9
sen-sei je napisao/la:
Ovo ti je jedno gledište:

"Nordici ili Plavi arijevski bogovi - pali anđeli najbliži svom izvornom stanju;
anđeli su u svom izvornom stanju prekrasna i prelijepa bića. Problem je što su se oni "otkačili" od Izvora Ljepote, Kreativnosti, Ljubavi i Moći. Počeli su nalikovati na svog novog "oca" - crva, zmaja, zmiju. Postupno su počeli degenirarti ("osjemenjivati se") i počeli izgledati kao:

Reptili, "drakoniani" i insektoidi (mantoidi) - pali anđeli koji su se "osjemenili".
Još uvijek su vrlo moćni i vrlo opasni. Mogu još uvijek na kratko vrijeme preuzeti ljudski lik, ali njihovo prirodno stanje je postalo reptilsko.
Greysi, najpoznatiji među njima - genetske eksperimentacije palih anđela koje su pošle po krivu - sluge, dronovi, radilice...

Njihova tehnologija je najvjerojatnije tu - letjelice, svemirski brodovi, razna druga tehnologija za manipuliranje, hologrami...

Iza svega ovoga su anđeoske moći na vrlo visokom nivou:
principali ... moći ... vladari tame ... duhovne zloće u visinama
Ovo su bića "reda veličine" daleko iznad tek palih anđela - (bivši) članovi Božanskog vijeća"
(from "UFOs, masonry & satanism in the occult social order" lecture)
___

[Anđeli (što bi u ufologiji bili kao nordici i ostali "čovjekoliki" alieni) su tako na samom kraju (najbliži nama) u "'nebeskoj' hijerarhiji" - u kojoj se neki od redova spominju kao "sile tame ovoga svijeta":
Uobičajena je podjela, od gornjih prema donjima, na tri kruga i devet redova:
1.savjetnici: serafi - kerubi - tronovi/prijestolja;
2.upravitelji: vladavine/gospodarstva - vrline - moći;
3.glasnici: principali - arhanđeli - anđeli.]"


Hvala na ovome :)
Znači ti anđeli, plavokosi nordijci su posle odbacivanja tih pojedinih dobrih stvari počeli da primenjuju oblik reptila, mantisa i drakonaca koji su već uveliko postojali? Ko je taj crv, zmaj, zmija? Vrhovni drakonac, satana? :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vrste izvanzemaljaca
PostPostano: ned jul 19, 2015 12:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
Gestapo666 je napisao/la:
Ko je taj crv, zmaj, zmija? Vrhovni drakonac, satana?


to ti je ''edenska zmija'' sa drveta znanja koja je dala , tj ubrala , snijela i ponudila ''evi i adamu'' čuvenu jabuku . od tada su adam i eva u zabludi , lutanjima , upleteni u njima nejasna klupka obmane , prevare , naivnosti , inih predrasuda i zabluda o realnosti koja ih okružuje i generalno u totalnom padu i niskom nivou svijesti.

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vrste izvanzemaljaca
PostPostano: ned aug 23, 2015 11:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 23, 2015 9:09 pm
Postovi: 50
Ima mnogo namjernih i slučajnih dezinformacija širom interneta vezanih za dobre i loše, evoluirane i neevoluirane vanzemaljce.
Ja ću vam ovdje reći samo ono u što sam sasvim siguran.
Izvanzemaljci sa Siriusa B i neki sa Siriusa A su visokoevoluirana dobronamjerna bića koja žele zemljanima pomoći u evoluciji svijesti, Plejađani također i Arcturijanci.Oni su jedan dio Zvjezdanih Nacija koje neki nazivaju i Galaktička Federacija, koja pomaže čovječanstvu i opozicija su tisućama godina Orionskom Carstvu koje kontrolira i manipulira ovom planetom.
Orionsko Carstvo čije je porijeklo iz sazviježđa Orion sačinjavaju: Visoki Grejevi-Z.Sicthin ih je zvao Anunnaki-oni su glavni mozgovi i političari Orionskog Carstva, Reptili-netko ih zove Drakonci, jer im se matična planeta zove Draco, Nordijci, manji Grejevi, Zeta-Reticuli-Grejevi i tkzv. Month-Men koji su čak močniji od Reptila u njihovoj hijerarhiji.
Neki ih nazivaju: orionska nečasna šestorka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: ned aug 13, 2023 6:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
Arja je napisao/la:
Postoji po svemu sudeci i interakcija sa dobronamernim vanzemaljskim entitetima ali se ona ne odvija preko otmica, u tajnosti i zu pokusaj da se stvari prikriju, sto laganjem i sakrivanjem, sto njihovim prikazivanjem u sto bizarnijem obliku.
I uz krsenje slobodne volje.


Tako je. Dobronamjerni ciljevi ne mogu se ostvariti zlim sredstvima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 93 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz