Sada je: čet mar 28, 2024 10:19 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: pet jul 02, 2010 7:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Nemirna duša je napisao/la:
Možeš li mi(ti ili neka druga dobra duša,eto vam prilike za napredak u "viši razred" :D ) u najkraćim crtama reći koje su karakteristike1,2,3 i 4-ih dimenzija kao i entiteta koji u njima obitavaju. :?:

1-kamen,minerali i sl
2-životinjski svijet
3-ljudski svijet
4-entiteti/bića/inteligencija viša za toliko koliko je čovjek superioran životinjskome svijetu
Nije dimenzija nego denzitet.
Pročitati ovo : viewtopic.php?f=7&t=59
ovo
viewtopic.php?f=7&t=1492
i ovo
viewtopic.php?f=5&t=235
Štivo nije obavezno,ali bilo bi ga dobro proći radi razumijevanja općih pojmova koje ovdje koristimo.
:occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: pet jul 02, 2010 7:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Nemirna duša je napisao/la:
Možeš li mi(ti ili neka druga dobra duša,eto vam prilike za napredak u "viši razred" :D ) u najkraćim crtama reći koje su karakteristike1,2,3 i 4-ih dimenzija kao i entiteta koji u njima obitavaju. :?:

Hvala unaprijed. :wink:


Bez obzira na priliku da pređem u «viši razred» (neka mi se dogodi ono što treba da mi se dogodi :wink:) - pogledaj i na http://www.galaksija.com/metafizika/denziteti.htm.

:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sub jul 03, 2010 3:45 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Intervju sa muškom žrtvom otmica na temu reptilijanaca i hibrida

James Bartley

Izvor

Prevod: B.P.

Ovdje slijedi intervju sa jednom žrtvom vanzemaljskih otmica koja je upućena meni od strane mog mentora Barbare Bartholic. Taj čovjek koji je žrtva otmica, “P.R.” poslao je Barbari jednu audio traku sa snimljenim elektronskim zvukovima koje su navodno proizvodili reptilijanci za vrijeme jedne otmice. P.R. je pozvao Barbaru i oni su imali jedan dugačak telefonski razgovor prilikom kojeg je Barbara mogla nezavisno potvrditi mnoga od iskustava koje joj je naveo P.R.

Barbara je pokušala preslušati tu audio kasetu na tri različita magnetofona, međutim, svaki od magnetofona uz pomoć kojeg bi pokušala da presluša traku bi se odmah pokvario i više nikad nije nije normalno proradio. Nakon trećeg neuspješnog pokušaja, Barbara je zamolila mene da preuzmem taj slučaj jer joj je P.R. rekao da je čitao neke moje članke kao i to da su se njemu lično dešavale mnoge stvari koje sam već detaljno tamo opisao. Nakon toga imao sam jedan duži razgovor s P.R. a takođe sam s njim razmijenio i mnogo mejlova. Bio sam impresionirani sa P.R.-ovim poštenjem i otvorenošću kao i pronicljivim opservacijama za vrijeme njegovih otmica. Opisao mi je mnogo stvari koje su mi već bile otprije poznate kao što je manipulacija astralnih područja snova, i mnogi drugi načini na koje reptilijanci manipulišu žrtve otmica.

Prije mog prvog razgovora s P.R., Barbara Bartholic mi je rekla da je bila zaprepaštena tim sa koliko mnogo detalja je on raspolagao u vezi s reptilijancima i njihovim "modus operandi". Tokom svog rada sa nekoliko stotina žrtava otmica i tokom jednog perioda od više od trideset godina, Barbara je dokumentirala već mnoge od tih detalja koje joj je iznjeo P.R.

Ono što me je posebno zainteresovalo bili su njegovi detaljni opisi hibrida koji su bili slični ljudima. Ti čovjekoliki hibridi bili su već opisani od strane drugih žrtava vanzemaljskih otmica, međutim, samo mali broj njih (uključujući žensku žrtvu otmica Karen, koju sam takođe intervuisao), detaljnije su opisali njihove aktivnosti. Druga stvar koja me je interesovala bila je reptilijanska sposobnost da isisavaju čovjekovu životnu energiju kao i njihova sposobnost da prebacuju svijest iz reptilskog bića u ljudsko biće ili u čovjekolikog hibrida.

Zbog malignog uticaja nekih popularnih istraživača vanzemaljskih otmica, mnogi ljudi iz NLO zajednice misle da su sve otmice identične bez ikakvih varijacija između njih. Oni “vrlo neobični” aspekti tih događanja izbacuju se iz jednačine. Ne smijemo nikad zaboraviti to da fenomeni koji se većini ljudi čine kao “nešto vrlo neobično” nisu ništa drugo do rutinski svakodnevni događaji unutar konteksta jedne civilizacije koja je daleko starija od naše, i koja raspolaže sa tehnologijom i intelektualnom moći koja daleko nadmašuje našu. Ti vanzemaljci i reptilijanci pokazuju jedno kompletno poznavanje ljudske fiziologije i neurologije.

Na žalost, "naučna zajednica" veoma slabo pomaže ljudskoj rasi u vezi sa svim ovim. To nas ne bi trebalo čuditi uzimajući u obzir nesrazmjerne količine novca kojeg naučna zajendica prima od fondacija koje su izuzete od plaćanja poreza, multinacionalnih korporacija, Ministarstva za energiju, Pentagona i mnogih drugih organizacija. Obezbjeđenje finansiranja i ohrabrenje stvarnih naučnih studija NLO fenomena bilo bi u suprotnosti sa dugogodišnjom kampanjom zataškavanja i dezinformisanja u vezi sa realitetom NLO-a. S obzirom da su naučnici kondicionirani i obučavani da odbacuju realnost NLO fenomena, neke od njih je relativno lako ubijediti da se bave javnim negiranjem NLO fenomena, pogotovo ako su plaćeni za taj svoj trud. Od naučnika ne možemo očekivati da drugačije razmišljaju ili se drugačije ponašaju. Oni su indoktrinirani a potrebna su im i finansijska sredstva.

Meni lično izgleda vrlo komično kad kojekakvi skeptici zahtijevaju načne dokaze u vezi sa viđenjem NLO-a ili sa vanzemaljskim otmicama. Kako može "nauka", koja je danas kontolisana onoliko koliko jeste, uopšte objasniti vrste fenomena koje opisuju svjedoci viđenja NLO-a, i žrtve vanzemaljskih otmica? Svjedoci su opisivali svjetlosni snop kako se spušta slično teleskopu od NLO-a dole prema tlu. Primjećeni su slučajevi kad su se NLO-i dijelili na bezbroj dijelova koji bi onda odletili u različitim pravcima. I obratno, dva ili više NLO-a su viđani kako lete jedan prema drugom i stapaju se u jedan objekat. Primjećeno je i to kako NLO-i mijenjaju oblik usred leta.

Žrtve otmica, kao i vojni i naučni "insajderi" opisivali su i paradoks gdje se unutrašnjost letjelice činila mnogo većom nego što je letjelica izgleda izvana. Za NLO-e je poznato i to da mogu biti vidljivi u vidljivom svjetlosnom spektru dok su istovremeno nevidljivi za radare, i obratno.

Žrtve vanzemaljskih otmica i radnici koji rade u podzemnim bazama opisuju svjetlosne kugle koje same upravljaju sobom a uprkos njihovom blještavilu ne bacaju reflektivnu svjetlost na površine koje se nalaze u njihovoj blizini. Jednom prilikom, mene su oteli poslije ponoći a vratili su me natrag u otprilike 22:15. Drugim riječima, vratili su me na vremensku tačku prije nego što su me oteli. “Moderna nauka” nema objašnjenja ni za jedan od ovih događaja. Bezbrojni naučnici su se pokazali kao ništa drugo do oportunisti koji se klanjaju i ulizuju korporacijama, fondacijama i Državnoj vladi kako bi dobili finansijska sredstva za naučne projekte koji su trivijalni u odnosu na proučavanje NLO-a i vanzemaljskih otmica. Naučnici koji su odbacivali postojanje tog fenomena odigrali su ključnu ulogu u kočenju tehničkog a posebno duhovnog razvoja ljudske rase. Po mom ličnom mišljenju te individue nisu ništa drugo do "ratni zločinci" i nimalo se ne razlikuju od onih režimskih ulizica iz korporativnih medija i akademske zajednice koji promovišu vođenje jednog neprestanog rata u inozemstvu a veličaju ludorije i policijsku državu kod kuće.

Isto važi i za one potkupljene i korumpirane “psihologe” i “psihijatre” koji rade na "raskrinkavanju" žrtava vanzemaljskih otmica. Kad uzmemo u obzir činjenicu koliko je tih "medicinskih zdravstvenih radnika" aktivno učestvovalo u vladinim programima kontrole uma, kao što su bili pokojni Dr. Louis Jolyn West i Dr. Ewen Cameron, da navedemo samo njih dvoje, psiholozi i psihijatri su bukvalno poslednje osobe kojima bi se trebalo obratiti za pomoć u vezi sa traumatskim iskustvima kao što su vanzemaljske otmice i silovanja od strane reptilijanaca.

Tako, imajte na umu sve ovo kad čitate o onome što je P.R. doživjeo s reptilijancima i sadističkim hibridima. U intervjuu, ja sam označen kao “J.B.” dok je svjedok označen kao “P.R.”

Pozornica za jedan masovni izlazak na scenu čovjekolikih hibrida već je postavljena.


***


J.B. - S tvoje tačke gledišta, šta ti reptilijanci ovdje rade i šta to oni pokušavaju da ostvare?

P.R. - Reptilijanci gledaju na ljudsku rasu kao na neko njihovo rudno bogatstvo, hranu, robove, rasplodnu stoku i kao na njihovu imovinu. Oni su ovdje kako bi na kraju preuzeli kompletnu kontrolu nad planetom Zemljom, nakon određenog broja prirodnih katastrofa koje će biti režirane s njihove strane (kao što su nove bolesti ili klimatske promjene) i drugih katastrofa za koje će se činiti kao da su uzrokovane od strane ljudi (kao što su ratovi).
Zatim planiraju da preživjelo stanovništvo pretvore u robove kontrolisanog uma, koji će biti korišteni za razne svrhe uključujući i one koje sam prethodno naveo. Još jedna od bitnih činjenica je ta da oni pokušavaju da retardiraju čovječanstvo i tako ga spriječe da spiritualno evoluira. Bolje rečeno, oni žele da čovječanstvo spiritualno devoluira do one tačke na kojoj neće biti u stanju da se oslobodi od njih.

J.B. - Možete li pomenuti neke od načina na koje reptilijanci manipulišu čovječanstvo?

P.R. - Oni koriste njihove veoma napredne telepatske sposobnosti kao i tehnologiju, uz pomoć čega stvaraju manipulisana vještačka područja snova unutar uspavanog uma žrtve otmica. Takođe se koriste astralnim abdukcijama prilikom kojih stavljaju žrtvu u razne scenarije virtuelnih realiteta. Neki od tih scenarija se koriste u kombinaciji s njihovim telepatskim sposobnostima i tehnologijom kontrole uma kako bi naveli žrtvu otmica da se samo-destruktivo ponaša u smislu zloupotrebe opojnih supstanci (akohol, droge...) ili izazivanja seksualnog pomiskuiteta. Mislim da mogu pretvoriti čovjeka u serijskog ubicu. Oni takođe koriste implante koji su posebno dizajnirani da kontrolišu um žrtve. Takođe koriste svoje telepatske sposobnosti kao bi uticali na misaone procese kod žrtve i kontrolisali joj um. Takođe imaju tehnologiju da daljinski kontrolišu um žrtve. Oni su takođe u stanju da navedu žrtvu da osjeti jedan užasan bol. Na primjer, žestoke glavobolje i bol u stomaku. Te glavobolje i bolovi u stomaku mogu biti toliko jaki da potpuno onesposobe žrtvu. Oni mogu u žrtvu inducirati razne hronične bolesti. Mogu koristiti oboje, fizičku i psihološku torturu. Kod žrtve mogu prouzrokovati i nesanicu. Takođe pribjegavaju i seksualnom nasilju.

J.B. - Možeš li opisati proces prebacivanja energije i svijesti iz reptilijanaca u inženjerirana ljudska tijela?

P.R. - Samo jednom sam vidjeo tu proceduru. Vidjeo sam na jednom stolu nešto što je ličilo na ljudsko tijelo. Odmah do njega je na stolu ležao i jedan reptilijanac. Iznad oba tijela, ljudskog i reptilskog, bilo je nešto što je ličilo na neki elektronski uređaj ili mašineriju. Na neki način, reptilsko energetsko tijelo, astralno tijelo, duša (ovdje moram reći da ja mislim da oni ne posjeduju istinske duše) ili kako god to da nazovemo, bilo je preneseno iz reptilskog u ono tijelo koje je nalikovalo na ljudsko. (Interesantne paralele s nekim scenama iz nedavno snimljenog filma Avatar?! prim. prev.)
J.B. - Da li ta procedura ima nešto zajedničko sa onim sadističkim čovjekolikim hibridima koje opisuju neke žrtve vanzemaljskih otmica?

P.R. - Hibridi su bili prisutni za vrijeme te procedure, međutim, nije mi poznato to da li su i oni bili uključeni u taj proces.

J.B. - Da li smatraš da su neki čovjekoliki hibridi povezani s tim reptilijancima?

P.R. - Da, oni su stvoreni od strane reptilijanaca.

J.B. - Da li mi možeš reći nešto o svirepim i sadističkim postupcima reptilijanaca i hibrida?

P.R. - Oni se ponekad hrane ljudskom životnom energijom, čak dotle da žrtva nije u stanju normalno da hoda, jer taj proces njihovog hranjenja ostavlja žrtvu u jednom oslabljenom i letargičnom stanju. Ponekad se hrane crpeći žrtvi energiju na području srca što može kod žrtve da izazove ubrzanje rada srca i jedan osjećaj kao da ono hoće da eksplodira. Oni seksualno siluju žrtve. Takođe im uvlače i velike igle u područje stomaka što je veoma bolno. Oni i tuku žrtve. Sjećam se da su me hibridi jednom paralizovali. Bio sam svjestan ali se nisam mogao pomaknuti. Jedan od čovjekolikih hibrida je izvadio nož i rasjekao mi je stomak njime. Odmah nakon toga, jedan drugi hibrid je upotrebio neki ručni uređaj, usmjerio ga je prema rani i rana se odmah potpuno zacijelila. Oni mogu prouzrokovati kod žrtve fizičku bol na 24/7 bazi (24 sata dnevno, tokom jedne sedmice; prim. prev.) Na primjer, ja imam žestoke glavobolje 24 sata dnevno. One su tako bolne da me ponekad potpuno onesposobe. U mnogo navrata, te glavobolje su praćene žestokim bolom u stomaku i krvarenjem iz nosa. Ovo što sam pomenuo je samo par načina na koje reptilijanci i njihovi hibridi torturišu ljude.

J.B. - Kako su reptilijanci pokušavali da naruše tvoju seksualnost?

P.R. - Silovali su me mnogo puta. Oni su čak pokušavali da promijene moju seksualnu orjentaciju uz pomoć manipulacije mojih snova, uređaja za seksualnu stimulaciju, tehnologije za kontrolu uma i njihovih telepatskih sposobnosti.

J.B. Možeš li mi opisati taj njihov proces crpljenja energije i da li postoji neka veza između tog crpljenja energije iz ljudi i mučenja i svireposti kojima reptilijanci i hibridi izlažu ljude?

P.R. - Kako sam već naveo, oni se hrane ljudskom životnom energijom. Teško je to za povjerovati, oni stave ruke na područje tijela s kojeg žele da se nahrane a onda isišu energiju odatle na vampirski način. Reptilijanci i hibridi se direktno hrane na njihovim žrtvama zato što im to pruža veće zadovoljstvo nego kad konzumiraju energiju na način kojeg ću pomenuti kasnije. Oni takođe mogu da navedu žrtvu da ona osjeti neku emociju kao što je strah a onda se direktno hrane na njoj. Slična stvar važi i za seks. Oni će mučiti žrtvu sve dok je ne dovedu u željeno stanje. Mučiti će je, seksualno će je stimulisati nasilnim putem, kontrolisaće joj um, sve iz razloga kako bi je doveli u željeno stanje svijesti. Oni takođe imaju i neke komore u obliku prozirnih kutija. Žrtvu stave u tu kutiju a onda aktiviraju neku vrstu elektronskog uređaja. Životna energija se izvuče iz žrtve i prebaci u skladišne kontejnere. Oni takođe izvlače iz ljudi i biološka tkiva i tjelesne tečnosti.
J.B. - Možeš li opisati onaj slučaj kad su reptilijanci potpuno iscrpili životnu energiju iz ljudskog novorođenčeta a onda konzumirali tu bebu?

P.R. - Vidjeo sam reptilijance kako se hrane na novorođenčetu. Oni su se hranili na njemu (iscrpili su iz njega svu životnu energiju) sve dok beba nije dobila tamnu boju i smežurala se kao suva šljiva. Kada je beba na kraju umrla, reptilijanci su je pojeli.

J.B. - Da li si primjetio ikakvu vrstu hijerarhije među reptilijancima i ljudskim hibridima? Pomenuo si "preuzvišene," "srednji menadžment" i "bandu s donjeg nivoa."

P.R. - Postoji hijerarhija. Organizovana je tako što su na njenom vrhu vođe za koje sam čuo da ih nazivaju "preuzvišenima". Onda ide srednji menadžment. Njihov posao je da upravljaju onim reptilijancima i čovjekolikim hibridima s nižih nivoa. Ti reptilijanci nižeg reda i čovjekoliki hibridi, nalaze se na samom dnu.

J.B. - Da li možeš opisati paranormalne i psi-sposobnosti tih hibrida? Čini se da su oni genetski opremljeni s tim sadističkim karakteristikama. Možeš li opisati onog hibrida u odijelu koji se pojavio pred tobom?

P.R. - Oni imaju telepatske sposobnosti koje im omogućavaju da čitaju ljudske umove i da međusobno komuniciraju. Oni imaju sposobnost da napuste svoje fizičko tijelo i da putuju unaokolo u njihovim parazitskim energetskim tijelima. Kad se nalaze u tom stanju oni mogu ostati nevidljivi ili smanjiti svoju gustinu sve do tačke kada se mogu materijalizovati i pojaviti se u istom čvrstom, fizičkom obliku kao ti i ja. Isto važi i za njihove letjelice koje se mogu materijalizirati i de-materijalizirati. Onaj u odijelu nije bio toliki sadista kao drugi čovjekoliki hibridi ili oni reptilijanci nižeg reda, koji se mogu jedino opisati kao psihopate ili sociopate, iako oni mogu maskirati te karakteristike (psihopatske i sociopatske) kad se nalaze u nekom društvu. Taj u odijelu je više ličio na nekog biznismena.

J.B. - Molim te opiši kako su se ti hibridi infiltrirali u ljudsko društvo i kako su postali vlasnici, odnosno kako upravljaju različitim poduzećima i trgovinom nekretnina. Rekao si mi da su se ti hibridi infiltrirali u SVE segmente ljudskog društva. Opiši neka od mijesta na kojima si ih vidjeo.

P.R. - Viđao sam ih u policiji, neki su vlasnici restorana ili rade u njima, viđao sam neke u bibliotekama, u barovima, u klubovima, u antikvarnicama i umjetničkim galerijama. Siguran sam da ih možete naći u svakom segmentu ljudskog društva. Ti hibridi su psihopate i sociopate, mada kako sam prije pomenuo, oni mogu veoma vješto maskirati te svoje karakteristike kad nešto javno rade. Neki od njih nisu u stanju da uopšte manifestuju bilo kakve emocije, i oni najviše liče na poslovne ljude. Drugi su vrlo svirepi. Neki vole da muče žrtve otmica. Dok, opet, drugi žele samo da se hrane na žrtvama otmica; ali na kraju krajeva, svi oni žele da se hrane ljudima. Sve to zavisi od genetskog i psihološkog sklopa reptilijanaca jer su ti hibridi, kako se čini, genetski programirani da pokazuju specifične karakteristike i ponašanje. Želio bih samo da naglasim jednu stvar. Čini se da je reptilijancima i njihovim hibridima najvažnija stvar to da imaju potpunu kontrolu nad žrtvom otmica. Mislim na jednu potpunu kontrolu nad svim životnim područjima žrtve otmica. Ta kompletna kontrola nad žrtvom je za njih ekstremno važna.

J.B. - Kaži mi nešto o vrstama "transporta" kojim se koriste za dopremu hibrida na razna područja i gdje se i kako to dešava.

P.R. - Vidjeo sam letjelice kao što su one koje su opisali Adamski i Van Tassel da su ih vidjeli. Vidjeo sam kako je jedan od tih brodova sletio na jednom malom ruralnom ostrvu u Meksičkom zaljevu nedaleko od teksaške obale. Ta letjelica se pojavila iz čistog vazduha i svijetlila je bijelom bojom. Nakon što se spustila, jedna grupa "novopridošlica" je izašla iz nje u koloni. Te novopridošlice su izgledale kao ljudi, mada sam ja znao da se tu radi o reptilijanskim hibridima. Ukrcali su ih u neke kombije tamne boje i odvezli su ih negdje. Ne znam zašto su mene doveli tamo.
Jednog ranog jutra, u ljeto 1994-te. g. jedan mladić mi je došao na vrata. Te noći nisam mogao spavati i ostavio sam otvorena vrata kako bih pustio malo svježeg zraka u kuću jer nisam imao klima uređaj. Rekao mi je da neko želi da me vidi. U to vrijeme nisam znao ko ili šta su oni bili i mislio sam da su dobroćudni. Izašli smo onda napolje i otišli do jednog parkiranog auta. Taj auto je izgledao kao Chevy Caprice. Bio je tamne boje sa zatamnjenim staklima. Odozada je imao antenu. Izgledao je kao neoznačen policijski auto. Unutra je sjedio jedan čovjek obučen u crno odijelo. Odvezao me je do mosta koji je povezivao kopno s pomenutim ostrvom. Onda smo skrenuli na neki sporedni put i vozili se sve dok nismo stigli do jedne rampe pored koje je sa svake strane stajao po jedan čovjek. Rampa se podigla i mi smo nastvaili da se vozimo dalje makadamskim putem oko pola milje, sve dok nismo došli do mjesta slijetanja.

J.B. - Možeš li opisati tehnologiju koju si vidjeo da koriste?

P.R. - Vidjeo sam uređaje koji zacjeljuju rane. Vidjeo sam uređaje za seksualnu stimulaciju koje nasilno koriste na muškim žrtvama otmica. Vidjeo sam jedan instrument koji prikazuje dešavanja koja su se zbila na određenom mjestu tokom dana. Vidjeo sam instrument koji služi za ošamućivanje kojeg prislone žrtvi otmica na jednu stranu glave a onda aktiviraju energiju koja potpuno onesvješćuje i imobilizira žrtvu otmice. Imaju takođe i jedan uređaj koji liči na neku malu crnu kutiju s dugmetom na njenom vrhu. Ona može onesvijestiti i paralisati žrtvu otmice. Imaju još jedan uređaj koji potpuno obuhvati žrtvu otmice nekom energijom koja je onesvijesti i parališe. Vidjeo sam crne kutije koje koriste za skladištenje astralnih tijela žrtvi otmica. Vidjeo sam uređaj koji može da ulovi astralno tijelo žrtve otmica. Taj uređaj emituje jedan energetski snop koji obuhvati žrtvu; nakon toga se astralno tijelo žrtve usisa u njega i tamo se uskladišti. I na kraju, vidjeo sam uređaj koji briše pamćenje otmice iz uma žrtve.

J.B. - Da li možeš reći kakve si još letjelice viđao?

P.R. - Viđao sam srebrne letjelice u obliku diska. Vidjeo sam i neke koji su ličili na tavu i bili su prozirni a na vrhu kupole su imali jedno bijelo svjetlo.

Na kraju bih još samo želio da naglasim da su reptilijanci i njihovi saveznici u stanju da počine mnoge gnusne stvari kao što su masovna silovanja, ubistva, kotrola uma, porobljavanje ljudi, vampirizam, krađa bioloških tkiva i tjelesnih tečnosti, genocid, pokolj, unakažavanje, genetski inženjering, kanibalizam i još mnogo toga.



(u nastavku će slijediti analiza J. Bartley-a)

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: pon jul 05, 2010 2:08 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
II dio

Analiza


Ukoliko je neko upoznat samo sa onim nalazima koje propagiraju popularni istraživači NLO fenomena sa Istočne obale (Amerike, prim. prev.), onda će on vjerovatno lako odbaciti ovo svjedočenje od strane “P.R.” Na žalost, ta velika imena na području istraživanja NLO-a, iz nekih razloga su odredila parametre koji bi trebali da definišu cjelokupan fenomen sindroma vanzemaljskih otmica. Oni nas pokušavaju navesti na to da vjerujemo kako su SVE otmice od strane vanzemaljaca skoro identične i da se one odvijaju jednim predvidivim tokom. Jedini vanzemaljci koje opisuju svjedoci koji rade s tim popularnim istraživačima s Istočne obale su sveprisutni “Grejsi” ili neki njihovi mješanci. Ukoliko su opisana neka čovjekolika bića, onda se to tumači kako se tu radi o nekim mješancima ili genetskim izdancima Grejsa.

Odbacuju se ili marginalizuju ne samo oni izvještaji svjedoka o viđenjima reptilijanaca, nego i oni u kojima se pominju bića koja perfektno liče na ljude. Oni "ozbiljni" istraživači upoređuju izvještaje o čovjekolikim vanzemaljcima s onim iskrivljenim slučajevima "kontaktiranih" iz 50-tih i 60-tih godina. Ja mislim da bi se većina tih slučajeva trebala podvrći jednoj ponovnoj istrazi. Za ljude iz zemalja Latinske Amerike, Evrope i Rusije nije neobično da susreću vanzemaljska bića koja perfektno liče na ljude. U onom poznatom slučaju otmice Travis-a Walton-a, pojavljivala su se i bića koja su veoma ličila na ljude, međutim, ta činjenica se rijetko ili nikako nije pominjala u dokumentarnim filmovima na tu temu dok je ona potpuno izostavljena i u igranom filmu koji je baziran na tom događaju koji se desio Travis-u Walton-u.

Mnoge od elemenata koje je pomenuo P.R., Barbara Bartolic, ‘dekan’ istraživača vanzemaljskih otmica, prethodno je već dokumentirala u mnogo navrata. Crpljenje energije iz žrtava otmica, nanošenje bola i patnje žrtvama otmica i prenos astralnog-matriksa duše s jednog tijela na drugo, sve to je Barbara Bartholic već zabilježila u mnogo navrata. Vanzemaljci i reptilijanci su, kako se čini, veoma zainteresovani za ono što mi podrazumijevamo pod Ljudskom Dušom. P.R. je izrazio svoje vjerovanje da reptilijanci (koje on takođe naziva i - “paraziti”) ne posjeduju Duše u onom smislu kako ih mi razumijemo. Ključni elementi svjedočenja P.R. mogu se podijeliti na sljedeći način:

1) Reptilijanci manipulišu i eksploatišu ljudska bića na raznovrsne načine uključujući i seksualnu manipulaciju, ubiranje energije, izlaganje fizičkom i psihološkom nasilju, kontrolu uma i prikupljanje genetičkog materijala.

2) Reptilijanci su proželi neke od žrtava otmica određenim psihičkim i fizičkim karakteristikama.

3) Bar neke od vrsta čovjekolikih hibrida su stvorene od strane reptilijanaca i pod nekom su vrstom njihove kontrole. Čini se postoji mnogo tih čovjekolikih hibrida i oni su se infiltrirali u sve slojeve ljudskog društva.

4) Ti čovjekoliki hibridi mogu biti ekstremno svirepi i sadistični, i često pokazuju jedan potpuni prezir prema žrtvama otmica. Oni imaju sposobnost, bilo uz pomoć metafizičkih načina, bilo tehnoloških ili oboje, da se u jednom trenu manifestuju u kući žrtve otmica. Ti hibridi mogu da čitaju ljudske umove a mogu u njih i da daunlodiraju razne slike i informacije. (Jedna druga žrtva otmica po imenu Karen, pružila je dosta informacija o metafizičkim i psi-sposobnostima tih hibrida.)

5) Reptilijanci i čovjekoliki hibridi koriste ručne uređaje napredne tehnologije.

P.R. je opisao i jedan uređaj koji nekako ‘snima’ sve aktivnosti koje su se desile u prošlosti na određenoj lokaciji. Na primjer, hibridi dođu na neko mjesto kao što je dnevna ili spavaća soba žrtve otmica, pa onda aktiviraju taj uređaj i na njegovom malom ekranu će biti prikazano sve što se u prošlosti dešavalo na tom mjestu. P.R. je u više navrata vidjeo hibride kako koriste taj uređaj.

P.R. je takođe opisao i jednu malu kutiju koja može paralisati žrtvu ili je onesvijestiti. Taj uređaj je primjećen od strane mnogih žrtava za vrijeme njihovih susreta s vanzemaljcima. ‘Milabs’ (žrtve otmica od strane vojske ili tzv. ‘tajne vlade’) su takođe vidjele kako vojni operativci (military black ops, prim. prev.) koriste sličan uređaj za onesposobljavanje ukućana uključujući i kućne mezimce. Frekvencije koje emituju ti uređaji mogu se podešavati tako da ne utiču na žrtvu "milab" otmice koju žele kidnapovati.

Jedan od priručnih uređaja kojeg mi je P.R. pomenuo, dok on nije bio spomenut u intevjuu, bio je i uređaj koji može potpuno paralisati svakoga ko se nalazi u nekoj velikoj prostoriji. P.R. mi je opisao slučaj kad ga je jedan od hibrida poveo u neki restoran za vrijeme ručka. U restoranu je bilo mnogo gostiju. Hibrid je izvukao iz džepa taj uređaj i kad ga je aktivirao, svi u restoranu su se momentalno "zamrzli" na mjestu na kojem su se zadesili, kao da se vrijeme za njih bilo zaustavilo. Hibrid ja takođe rekao P.R. da je taj restoran bio jedno od poduzeća koje su vlasnišvo hibrida.

Kako se hibridi uklapaju u sve ovo?

Ne možemo nikada dovoljno zahvaliti P.R. za sve ovo što je objelodanio. Njega su reptilijanci i hibridi već mučili bezbroj puta. I pored toga, on se odlučio da podijeli ove informacije s drugima, mada će mu se oni sigurno osvetiti zbog toga. Mi dugujemo zahvalnost P.R-u.

Naredni dio ovog članka sadrži neke moje lične zaključke i teorije. Barbara Bartholic nije uticala na sadržaj ovog dijela članka. U suštini, postoje tri vrste "hibrida".

Tip 1 - U prvu grupu spadaju one žrtve vanzemaljskih otmica koje su genetski modifikovane od strane njihovih vanzemaljskih kontrolora. Ja lično poznajem i prijatelj sam sa mnogima koji spadaju u ovu grupu hibrida. Neki od njih su reptilsko-ljudski hibridi, međutim, sama ta činjenica ne čini te ljude negativnim ili zlim. Duša koja se u njima nalazi je ono što igra odlučujuću ulogu u određivanju ponašanja i ličnih osobina jedne individue. Takođe postoje i mantidno-ljudski hibridi. Neke od žrtava otmica su potomci nekih koji izgledaju kao perfektna ljudska bića.

Neki od "ozbiljnih" istraživača NLO fenomena će se vjerovatno protiviti ovoj mojoj klasifikaciji u smislu da obične žrtve otmica ne mogu biti "hibridi", međutim, ukoliko uzmemo u obzir povećane vidovnjačke osobine nekih žrtava otmica, zatim činjenicu da su neke od njih obučavali da upotrebljavaju vanzemaljsku tehnologiju, pa čak i da upravljaju nekim vrstama vanzemaljskih letjelica, a takođe i sposobnost manifestacije određenih metafizičkih sposobnosti, smatram da je ova klasifikacija na mjestu. U nekim momentima reptilski hibridi mogu iznenada, namijerno ili nenamijerno, da se preobrate u reptilski oblik. U nekim slučajevima, okrugle zjenice hibrida mogu se momentalno preobratiti u vertikalne ("mačje oči", prim. prev.). Neki od čistokrvnijih reptilijanskih loza imaju zjenice koje su dijagonalne ili potpuno vertikalne u svom normalnom stanju. Ukoliko imate priliku, pogledajte intervju s bivšim službenikom britanske tajne službe MI5, Victor-om Rothschild-om kad pokušava da negira svoju vezu sa "špijunima Kembridža". Njegove zjenice su skoro vertikalne.

Uvjeren sam da se vojska trudi da uključi što više hibrida u svoje redove kako bi ih koristila nekim svojim tajnim operacijama koje uključuju i vanzemaljce, kontrolu uma i vanzemaljsku tehnologiju. Reptilski hibridi sa jednim zadanim autorativnim mentalnim sklopom, rutinski se postavljaju na uticajne pozicije vlasti unutar Državne vlade i Ministarstva za odbranu.

Tip 2 - U drugu grupu spadaju oni koji su pola greys-i a pola ljudi. Oni su najčešće viđani za vrijeme otmica kada žrtve odvedu u "jaslice" i pokažu im "grejsko-ljudske" bebe i ponekad im kažu kako je neka od njih nastala od genetskom materijala koji je uzet upravo od te žrtve otmica. Žrtvi otmica se mogu pokazivati ta hibridna djeca tokom nekoliko različitih perioda njenog životnog vijeka.

Tip 3 - u ovu grupu spadaju gorenavedeni čovjekoliki hibridi. U većini slučajeva oni izgledaju kao perfektna ljudska bića. U nekim slučajevima, oni mogu imati vertikalne zjenice, koje ukazuju na njihovo reptilsko porijeklo. Ponekad hibridi nose tamne sunčane naočale samo da bi sakrili svoje vertikalne zjenice. Kao što su neki već ukazivali na to, reptilijanci su genetski izmanipulisali populaciju ove planete kako bi omogućili to da njihovi hibridi zauzmu pozicije vlasti na njenoj površini. Neke od poznatih reptilijanskih loza su porodice Harriman, Rockefeller i Rothschild. Ti genetski inženjerirani hibridi koji su predmet ovog članka, obučavani su da se infiltriraju u ljudsko društvo. Neki od njih se mogu umiješati u ljudsko društvo a pritom u nekim situacijama mogu ponekad djelovati prilično nazgrapno i neotesano. Drugi se opet umiješaju veoma uspješno. Mnogi od njih imaju sadističke crte koje mogu sakriti kad se nalaze u društvu. P.R., kao i već pomenuta “Karen”, viđali su hibride različite starosne dobi.



nastaviće se...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: uto jul 06, 2010 1:51 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
nastavak:

Šta mogu ti hibridi uraditi?


P.R. mi je rekao prilikom jednog telefonskog razgovora da su hibridi "svugdje........SVUGDJE". On ih je viđao praktično u svakom društvenom miljeu u kojem bi se on sam našao. Arogantni kakvi jesu, hibridi su se često otvoreno javljali P.R.-u. Oni su mu pokazivali njihove trgovine nekretninama, komplekse apartmana koje posjeduju, restorane i druga poduzeća čiji su oni vlasnici. Dovodili su ga u ta poduzeća i u apartmane u kojima su živjeli.

Ključni faktor u određivanju za šta bi ti hibridi tipa 3 mogli biti korišteni leži u njihovom reptilskom genetskom sklopu. S obzirom da je Amerika već daleko odmakla na svom putu ka policijskoj državi, vjerujem da će ti hibridi biti korišteni od strane birokratije i njenih agencija gdje će se njihov sadizam i razbojničko ponašanje koristiti kako bi se ostvario maksimalan efekat. Vjerujem da će ti hibrii biti korišteni za dovođenje u red onih policijskih i vojnih službenika koji se budu opirali maltretiranju građana njihove zemlje. Ti hibridi će biti posijani po lokalnim, državnim i federalnim birokratskim institucijama gdje će vršiti pritisak na one neposlušne službenike koji budu odbijali da podržavaju “Program.”

Poznata je činjenica da bivši članovi KGB-a iz sovjetske ere, kao što su generali Jevgenij Primakov i Aleksandar Karpos, kao i bivši šef istočnonjemačke tajne službe STASI, Markus Wolf sada rade za kontra-obavještajne službe američke vlade unutar SAD. Odatle nas ne bi trebalo čuditi ni to da nađemo one sadističke čovjekolike hibride u policiji i vojsci.

Tamo u ranim 90-tim godinama imao sam priliku da se sretnem s jednim visokim, plavokosim hibridom koji je imao pravougaonu bradu u pomorsko-vazduhoplovnoj bazi u kojoj sam tada radio. Taj hibrid je nosio sivu pilotsku uniformu i sjedio je na mjestu suvozača u bijelom automobilu koji je pripadao United States Marine Corps. Na mjestu vozača je sjedio jedan visok muškarac koji je nosio kamuflažnu uniformu i pričao na voki-toki. Taj plavokosi hibrid je imao psi-sposobnosti i telepatski je slao poruke prema meni koje su bile nabijene zlom i mržnjom. To je duga priča, međutim, tada sam bio prilično zaplašen.

Sredinom 90-tih godina, igrom nekih sretnih okolnosti, sreo sam jednu ženu po imenu “Peggy” koja je bila kompjuterski programer i koja je prethodno radila u dva vojna objekta, U.S. Marine Corps Recruiting Depot (MCRD) u San Diegu i Camp Pendleton u Oceanside California. Peggy je takođe radila kao komjuterski programer u nekim policijskim odjeljenjima. Rekla mi je da su ona i njena prijateljica stalno viđale one visoke plavokose marince s pravougaonom bradom u noćnim klubovima koji su se nalazili u blizini Camp Pendleton-a, na području Oceanside California, sjeverno od San Diega. Rekla je da su joj se ti “marinci” činili nekako čudnim jer se nisu htjeli upuštati ni u kakav oblik konverzacije ili interakcije sa ženama koje su posjećivale te klubove, mada su mnoge od njih bile veoma zainteresovane za njih.

Svi ti marinci su izgledali skoro identično, činili su se neprilagođenim u društvu i povremeno su djelovali prilično nezgrapno. Peggy je iz radoznalosti u vezi s njima zavirila u kompjutersku bazu podataka u Camp Pendleton-u i tamo je vidjela da je svaki od tih plavokosih marinaca s pravougaonom bradom bio navodno rođen u nekom od malih mjesta koja su se nalazila u blizini Los Alamosa, u državi New Mexico. Koliko znam, Peggy nije bilo poznato ništa u vezi sa kloniranjem i činjenicom da je Ministarstvo za energiju sprovodilo Projekat Ljudskog Genoma u Nacionalnoj Laoboratoriji Los Alamos. U razgovoru s njom nisam nikada pomenuo vanzemaljce i hibride. Sve ove informacije ona mi je dala sama bez ikakvog insistiranja s moje strane.

Dakle, Peggy je uz pomoć podataka iz kompujterske baze od United States Marine Corps nezavisno potvrdila da su ovi čovjekoliki hibridi bili rođeni u malim mjestima koja su se nalazila u blizini Los Alamosa u državi New Mexico. Vjerujem da su bar neki od tih hibrida bili genetički inženjerirani u nekim od laboratorija koje su smještene na zemlji ili ispod nje. S moje lične tačke gledišta, mogu samo da kažem sljedeće: onaj sadistični hibrid koji je bio obučen u sivo letačko odijelo i koji me je telepatski bombardovao svirepim mislima sjedio je u bijelom automobilu koji je pripadao Američkoj ratnoj mornarici i koji je bio parkiran na admiralovom mjestu na parkiralištu. Niko ne parkira auto na admiralovom mjestu za parkiranje.

Sjedio sam tada u svojoj kancelariji koja se nalazila unutar Komande mornaričkih vazduhoplovnih snaga (Naval Air Forces, prim. prev.). Iako nisam vidjeo lice vozača koji je nosio kamuflažnu uniformu, pretpostavljam da se tu radilo o jednom ljudskom ‘handleru’ hibrida. Ti hibridi stvarno postoje. Oni se nalaze svugdje, uljučujući i vojne objekte.

Tako mi niko ne može reći da se ti hibridi nisu infiltrirali u vojsku ili na neki način bili dovedeni u nju. Najvjerovatnije su neki tajni vojni kontrolori poslali tog hibrida sa svrhom da me zastraši. Razlog zašto sam bio maltretiran je bio taj što sam tada radio na jednom posebnom slučaju. Međutim, to je druga priča.

Suština je u tome da su ti hibridi već ovdje a prema P.R. i drugima sličnim njemu, sve više hibrida dolazi cijelo vrijeme. Mnogi od ovih hibrida su ‘obdareni’ jednim sadističkim mentalnim sklopom i naslađuju se mučenjem i silovanjem ljudskih bića. P.R. je naveo to da su ti hibridi stvoreni od strane negativnih reptilijanaca i u nekim slučajevima je dolazilo do prenošenja svijesti reptilijanaca u njihova tijela. P.R. je ovom prilikom samo potvrdio informacije koje su već došle iz drugih izvora.

Ti hibridi, kao i neke frakcije vanzemaljaca tipa greys, dejstvuju kao neka “isturena ispostava” (u smislu ‘avatara’, prim. prev.) negativnih reptilijanaca. Njihov sadistički stav prema ljudskim bićima idealno odgovara ovoj buržoaskoj policijskoj državi. Zbog toga vjerujem da će ti njihovi ‘talenti’ biti korišteni u maksimalnom stepenu.


Kako prepoznati hibrida?


Hibridi imaju crnu, crvenu ili plavu kosu i nalaze se u različitim razvojnim fazama, kao npr. djeca, tinejđeri i odrasli. Prema P.R. i “Karen,” oni koji rade za kojekakve kompanije za obezbjeđenje i koji su sileđije po prirodi, obično imaju tamnu kosu. Neki hibridi mogu izgledati nezgrapno ili neprilagođeno u društvu. Njihovo neotesano ponašanje može ukazivati na to da se još uvijek nisu potpuno prilagodili ljudskom društvu.

Hibridi se mogu iznenada pojaviti u nekoj kući bez ikakve prethodne najave. Da li je to rezultat tehnologije ili urođenih metafizičkih sposobnosti kod samih hibrida, to ostaje otvoreno pitanje. Neke od žrtava otmica tvrde da hibridi koriste istu tehnologiju koju koriste i grejsi kada ulaze u naše domove. U svakom slučaju, činjenica je da se oni mogu pojaviti iznenada u kući žrtve a onda je maltretirati, pa čak i silovati. “Karen” je rekla da su joj hibridi držali glavu potopljenu pod vodom u kadi i u bazenu jer je odbijala da sarađuje s njima. Obično, svi ostali koji žive u istoj kući spavaju dubokim snom i ne mogu se probuditi bez obzira na to koliko buke pravili hibridi ili žrtve otmica. Hibridi se najčešće pojavljuju kada je žrtva sama ili nakon što svi ukućani zaspu.

Hibridi takođe znaju i da se pojave na vratima žrtve i odvezu je u svom automobilu. Hibridi su takođe u stanju da stanu pored ceste i zaustave navedu žrtvu otmice da sam zaustavi auto u kojem se vozi. Ukoliko se tom prilikom u autu još i neke druge osobe, one će biti stavljene u jedno promijenjeno stanje svijesti tako da se neće sjećati ničega što se zbivalo dok je hibrid bio tu prisutan.

Hibridi takođe imaju veoma razvijene vidovnjačke i telepatske sposobnosti. U intervjuu s “Karen” bilo je nešto više riječi o tome. Oni mogu gledati u oči žrtvi otmice i “daunlodirati” joj ogromnu količinu informacija. Oni mogu telepatski narediti žrtvi da zaboravi neki događaj ili da ne pokušava saznati nešto više o onome što joj se dešava.

Hibridi su dio paketa Reptilijanske vladavine i Novog svjetskog poretka. Njih već koriste u supertajnim vojnim operacijama, koje uključuju i maltretiranje žrtava otmica, kao i istraživača. Sve su prilike da hibridi već rade u raznim lokalnim, državnim i federalnim vladinim uredima. P.R. je lično viđao hibride koji rade kao policijski službenici. I kako P.R. reče, “Oni su svugdje…SVUGDJE.”

Ljudi se trebaju probuditi i postati svjesni ove prijetnje koja se nalazi u njihovim redovima. Ti hibridi i njihovi reptlijanski gospodari neće se zaustaviti ni pred čim u svom pohodu ka ostvarivanju njihovog cilja totalne kontrole i podjarmljivanja čovječanstva koje živi na ovoj planeti. Oni koji odluče da ostanu ignorantni u vezi s reptilijancima i njihovim hibridnim marionetama, automatski odlučuju i da se potčine njihovoj volji i kontroli. Mnogi ljudi se svakodnevno i nesvjesno sreću s hibridima jer su ovi već prisutni u svim segmentima života. A svakim danom pristiže ih sve više i više iz njihovih vanzemaljskih baza.

Reptilijanci su jednom prilikom rekli P.R.-u da su “pronašli još jednu planetu”. P.R. je nagađao da će oni na toj novoj planeti ponoviti cijeli proces. Vjerovatno će prvo početi tako što će tamošnju urođeničku vrstu hominida genetički oplemeniti ili će tamo naseliti hominide odnekud drugo. Ti hominidi će biti genetički ‘oplemenjeni’ s ljudskom i reptilijanskom DNK. Ili će skratiti cijeli taj proces dovodeći tamo nekog primitivnog homo sapiensa. Ljudska DNA će doći s te planete ili nekih drugih, koje su na sličan način porobljene od strane reptilijanaca.

U istom stilu, kao što je to bio slučaj i sa planetom Zemljom, oni će na ciljanoj planeti proizvesti cijeli jedan niz Kosmologija, Religija i Sistema Vjerovanja, kako bi stvorili uslove za svađe i sukobe između “različitih” “plemena” i “nacija” koje se tamo budu razvijale. Razna tajna društva koja će biti sastavljena uglavnom od pripadnika ljudsko-reptilijanske porodične loze, tiho će određivati pravac razvoja stanovništva na površini planete. Reptilijanci će budno nadzirati i kontrolisati tehnološki razvoj “urođenika” kako bi osigurali to da njihov razvoj bude sličan ili identičan ovome kojeg smo mi imali priliku vidjeti na planeti Zemlji. “Napredna Vanzemaljska Tehnologija” će na kraju biti uvedena ali samo kao jedan način za osiguravanje dalje kontrole populacije koja živi na površini planete. Ta vazemaljska tehnologija će biti strogo kontrolisana, kao što je kontrolisana na ovoj planeti. Na kraju, jedna Globalna Uprava će biti zavedena od strane reptilijanaca.

Zapamtite: ovi reptilijanci su zbog njima svojstvenih interdimenzionalnih i tehnoloških sposobnosti u suštini besmrtni. Priličan broj žrtava otmica je iznjeo podatke o tome kako ti interdimenzionalni reptilijanci posjeduju ljudska tijela koja su posebno napravljena za njih. Oni se koriste tim tijelima sve dok ona ne postanu previše stara ili kruta. Onda se njihova svijest prebacuje u drugo tijelo koje je posebno pripremljeno za tu svrhu. Nadalje, neke tehnološki razvijene vrste kao što su neke vrste greysa i neke frakcije Nordika, u suštini su kosmički vazali reptilijanaca i kao takvi ispunjavaju njihove zadatke. S tačke gledišta preuzimanja totalne kontrole nad potčinjenom populacijom, gorenavedeni model predstavlja jedan idealan ‘modus operandi’, za razliku od poduzimanja jedne otvorene invazije na neku već razvijenu ili polu-razvijenu civilizaciju, koja bi gledala na svaku vrstu koja dolazi izvan njihovog svijeta sa strahom i nepovjerenjem. Taj strah i nepovjerenje bi se brzo pretvorili u jedan žestoki otpor protiv reptilijanskih invazionih snaga.

Na nama samima leži zadatak da odbacimo sa sebe jaram koji su nam nametnuli reptilijanci i njihovi hibridi na ovoj planeti. Mi takođe moramo osigurati i to da se ovaj proces nastavi i na drugim mjestima u svemiru. Ukoliko je ljudska DNK korištena za genetičko poboljšavanje neke postojeće vrste hominida na nekoj drugoj planeti u smislu da ih se napravi genetički kompatibilnim i potčinjenim reptilijancima, onda bi u pravom smislu riječi ti budući robovi bili naši genetički potomci i na kraju krajeva, naši rođaci. Mi ne možemo dozvoliti da se taj proces reptilijanske dominacije i kontrole nastavlja u nedogled i širi kroz cijeli kosmos. Mi moramo jednom i negdje pružimo otpor svemu tome. Ova planeta Zemlja bi bila jedno dobro mjesto gdje bi se napokon moglo početi s tom bitkom.

***

James Bartley je žrtva vanzemaljskih otmica, koja je imala mnogobrojne susrete s reptilijancima i greysima. On se bavio izučavanjem vojne istorije s težištem na obavještajnim, kontra-obavještajnim i specijalnim operacijama. On se bavio i proučavanjem korporativnih, finansijskih, vojnih, okultnih i političkih aspekata reptilski inspirisanog Novog svjetskog poretka. Radio je u obavještajnom odjelu Naval Air Forces (NAVAIR) u južnoj Kaliforniji.


Kraj

****************************

galaksija - komentar: u vezi s pitanjem - "kako prepoznati hibrida", mislim da oni koji nisu stanju prepoznati - PSIHOPATE, pogotovo neće biti u stanju prepoznati hibride (tipa 3).

Čini se da je ovo područje na kome se vodi najintezivnija dezinformativna kampanja što ne bi trebalo biti nikakvo čudo ukoliko čovjek shvata neke osnovne aspekte ove problematike?! Na površinskom nivou se još uvijek prilično uspješno zataškava postojanje ovih sila i njihova interakcija s čovječanstvom. Dakle, oni zvanično još uvijek ne postoje.

Na nešto dubljem nivou, onima koji nisu progutali “istinu o nepostojanju ovih sila”, servira se koncept kako se tu, eto, radi o našoj kosmičkoj braći koja nam potajno pomažu u našoj evoluciji. Čini se da su vanzemaljske sile uposlile cijeli jedan tim “NLO-istraživača” i kojekvih ‘insajdera’ koje navode da ovi otkrivaju javnosti samo ono što njima odgovara da otkrivaju, dok se mnogi bitni aspekti ove manipulcije koja se odigrava vijekovima, prilično uspješno zataškavaju. Tu možemo ubrojiti i tzv. ‘egzopolitičare’ čiji je zadatak da pripreme ljudsku rasu (hranu) za stupanje u diplomatske odnose s vanzemaljcima (onima koji je konzumiraju). Isto tako, glavna imena uključena u tzv. “Disclosure Project” nekim “slučajem” ne pominju ove aspekte ‘vanzemaljske’ interakcije s nama!? Pripadnici tog tima prilično dobro prosperiraju i ne fali im dlaka s glave. Istovremeno, diskredituju se, maltretiraju, muče i likvidiraju svi oni koji pokušavaju progovoriti o stvarnim dešavanjima iza ove dimne zavjese.

Čovjek se može zapitati i to - koliko vanzemaljskih hibrida, klonova i ‘avatara’ ima i među takvim “istraživačima” NLO fenomena!?

I na kraju, pitanje je da li se ovo dešava čovječanstvu prvi put ili se periodično ponavlja jedan sličan scenario u kome se reptilijanci u nekim istorijskim periodima ubacuju među nas, slično kao što se oni ‘avatari’ iz istoimenog filma J. Cameron-a ubacuju u urođeničko pleme Navy, s tim što ovima polazi za rukom da tako preuzmu upravu nad nama i našom planetom i usput nas genetski modifikuju i ‘prevaspitaju’ u skladu sa svojim potrebama?!

Doduše, možda cijela ova igra još uvijek nije završena?!


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: uto jul 06, 2010 2:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 06, 2009 2:54 pm
Postovi: 72
Hvala svima na linkovima i objašnjenjima.(trebat će mi malo vreman da sve proučim) :wink:

Inače,kako izgledaju ovi iz 4-og denziteta,kohabitiraju zajedno s nama(oni s lijepim i jakim tijelima te pogotovo egima su to :?: )ili nas promatraju "sa sigurne udaljenosti" da ih ne bi "zarazili" :mrgreen:

Što je smisao prelaska iz trećeg u četvrti razred?

Da od manipuliranih postanemo manipulatori ko oni :twisted:

Onda,tek na 5 razini postajemo dobri.tj.duhovni/duševni-anđeli :angel4: ,a na četvrtom smo demoni-psihopate ko sadašnji vlastodršci i šefovi,zar ne?!

Vidim,da je kroz ovu temu,istaknut značaj individualizma,a mislim da je upravo on razlog što nas ovi greys i sivi te gušteri drže u "mentalnim zatvorima" :shock: jer je individualizam jednako egoizam,a kad "gledaš samo vlastitu guzicu,onda niti ne vidiš dalje od nje."(nema kritike,samokritike,spoznaje...) ](*,)

Konflikti su poželji(mislim na verbalne,ne fizičke)da bi se došlo do istine,a za isto(zbog ljudskog ega :twisted: i srama :oops: )nema boljeg mjesta od virtualnih foruma. \:D/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: uto jul 06, 2010 3:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Šta mislite imali pozitivnih hibrida, ako se pod hibridom smatraju mješavina ljudske i vanzemaljske DNK?

Takođe me interesuje, da li stvarno mislite da smo mi samo tek tako prepušteni na milost i nemilost negativnih hibrida, ili da ne postoji neki veći plan iznad toga, u kojem su osmišljeni i kakvi pozitivni hibridi?

I ako postoje...

Mogu li pozitivni hibridi i bijeli igrači imati sposobnost čitanja misli, telepatije, astralne letove i obavljanju koječega itd, ili su te stvari rezervisane samo za negativce?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri jul 07, 2010 12:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Nemirna duša je napisao/la:
...Što je smisao prelaska iz trećeg u četvrti razred?

Da od manipuliranih postanemo manipulatori ko oni :twisted: [/b]
Reci, dali ti/mi smatras, vjerujes ili si sigurna da nisi/mo manipulator? Dali smatras da branjem jabuke sa stabla ne narusavas harmoniju na tom stablu i da mozda na nekom nizem nivou, jabuka je uvjerena da je otimaju iz tog njenog malog "makrokosmosa" i jebe majku svima onima koji je diraju i vade iz te harmonije? Dali smatras da disanjem, hodanjem, voznjom na biciklu itd u jednoj sekundi ne ubijas milione bakterija, virusa. Nazalost, u takvom smo polozaju htjeli mi to ili ne. Ako mislis/vjerujes da nisi manipulator, volio bih nauciti od tebe kako si to postala, pa da naucim.

Hvala.

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri jul 07, 2010 12:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
znak je napisao/la:
Šta mislite imali pozitivnih hibrida, ako se pod hibridom smatraju mješavina ljudske i vanzemaljske DNK?

Takođe me interesuje, da li stvarno mislite da smo mi samo tek tako prepušteni na milost i nemilost negativnih hibrida, ili da ne postoji neki veći plan iznad toga, u kojem su osmišljeni i kakvi pozitivni hibridi?

I ako postoje...

Mogu li pozitivni hibridi i bijeli igrači imati sposobnost čitanja misli, telepatije, astralne letove i obavljanju koječega itd, ili su te stvari rezervisane samo za negativce?
pa vjerujem da i oni isto imaju neku "udrugu za zastitu zivotinja" ili neku "zelenu eko udrugu".

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri jul 07, 2010 4:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Hahahaha,Gordane dobar odgovor :thumbup:, i hebi ga, pošto mene svašta nešto kopka, mislite li da te neke sposobnosti mogu imati i poneki ljudi, jer rekoše da su im ovi rezuckali i spaljivali dijelove DNK...i stalno nam preko kojekakvih uputa govore da mi svašta nešto možemo, da su svi odgovori u nama, da možemo uticati na svoju budućnost i koje kakve druge specijalnosti...
Sad postoji li kakva mogućnost da su im ovi malo manje to skratili, ili su im ovi iz ,,eko udruga,, malo popravili koji dio,pa imaju ove bisere i ako su samo ljudi.

Ne znam mene ova tema interesuje, ali stvarno imam pitanja, jer ja ne dobijam odgovore, heh da su svi hibridi negativci i loši manipulatori...
Ustvari želim bolje da razjasnim to da li ima ikakvih podjela u loše-dobro manipulaciji, i kakve su razlike između specijalnih osobina ljudi koje tjeraju da se probude, sjete ko su i šta su, i šta ti ja znam, i hibrida.Mislim da li tu neko laže o tom duhovnom putu i buđenju čovjeka humanoida koji će sa tim vratiti ono što mu je oduzeto, tj. te neke sposobnosti, ili je to hibridni dio nas...

Ovo pitam radi sebe, jer ja imam nekih bisera(vidovitost, osjetim kad neko negativno telepatski djeluje na mene, i bivam upozorena itd, itd), ali ne dobijam nikakve odgovore da sam hibrid,pa čak i ako uzmem to kao moguće, što je to što me onda toliko tjera za taj ljudski dio u kojem ima ili nema dijela o nekim specijalnim sposobnostima.
Iskreno, nebi se baš puno nasjekirala za loša mišljenja, jer u biti razmišljam, nazirem, i ne zaboravljam dio o, koji su ljudi reći ću, slađi i izloženiji manipulaciji i otmicama, oni sa dušom, ili oni bez duše, i koji tragaju da se odbrane od tih pošasti, jer ih osjećaju i sjećaju se ili zašto se jednostavno izostavlja taj dio...
Sad ja sam tu donekle uvidjela neke razlike između nekih njihovih djelovanja, kao i razlike
među ljudima na koje djeluju, ali o svemu tome još učim i tragam...tako da ima još puta preda mnom...

Ali, mislim u biti, meni je malo smiješan taj jak ton kojim se od tih ljudi odmah prave neki agenti, koji rade u službi ovih ili onih entiteta, ili stalno ukazuju na nekakvo potčinjavanje tim manipulatorima, jer opet me tjera da se vratim na dio u kojem sam se poprilično uvjerila, da nije baš sve tako. Hebi ga,sad je ovo dio za abdukcija,i ovdje je :offtopic: , ali zbog povezanosti tema onda i nije veliko fulanje.
-------------------

Gordane, dobri su ti oni primjeri koji si dao Nemirnoj duši, ali moje mišljenje je da je nekad potrebno i neko stablo obrati zbog previše jabuka, jer od njih mogu popucati grane, i onda prijeti dugogodišnji oporavak stabla, pa je to bolje spriječiti ili umanjiti. Valjda će to stablo nekad i skontati, i oprostiti taj vid dobronamjerne manipulacije i miješanja ili se i to tretira kao loša manipulacija.
Rodiš dijete(postaješ tvorac nekog života) i moraš mu se umiješati u slobodnu volju, jer gradom ili vasionom odmetnulo se, i šeta svašta, ( mali primjer).
Jesmo li opet onda loši manipulatori???Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri jul 07, 2010 7:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 06, 2009 2:54 pm
Postovi: 72
Gordan je napisao/la:
Reci, dali ti/mi smatras,vjerujes ili si sigurna da nisi/mo manipulator?
Dali smatras da branjem jabuke sa stabla ne narusavas harmoniju na tom stablu i da mozda na nekom nizem nivou, jabuka je uvjerena da je otimaju iz tog njenog malog "makrokosmosa" i jebe majku svima onima koji je diraju i vade iz te harmonije?
Dali smatras da disanjem,hodanjem,voznjom na biciklu itd u jednoj sekundi ne ubijas milione bakterija, virusa. Nazalost,u takvom smo polozaju htjeli mi to ili ne.
Ako mislis/vjerujes da nisi manipulator,volio bih nauciti od tebe kako si to postala,ja da naucim.
Hvala.



Nemojmo se folirati :dontknow: ,živimo u svijetu gdje:"Jači pas hebe" :twisted: ,mi iskorištavamo životinje i biljke,nas ljude iskorištavaju(i prcaju u mozak) greys,sivi i gušteri,njih iskorištavaju(i hebu u mozak...)neki drugi i tako redom dalje...,tako je očito prvih 4 denziteta ustrojeno,tako sam shvatio :blob: ,a da li su takvi i 5 i 6(vrlo vjerojatno jesu) :roll:

Inače licemjerno mi je spominjati patnje životinja i biljaka,a ne spominjati patnje ljudi,dovoljno je pogledati na ljigavom zapadu koliko novaca troše na kućne ljubimce,.a Afrikanci gladuju,a onda se ovi Evropljani diče svojom "humanošću i kršćanstvom". :tongue:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sri jul 07, 2010 8:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Nemirna duša,odgovorio sam ti ovdje da neidemo u :offtopic:
viewtopic.php?f=7&t=59&p=90790#p90790

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: čet jul 08, 2010 9:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Nemirna duša je napisao/la:
...Inače licemjerno mi je spominjati patnje životinja i biljaka,a ne spominjati patnje ljudi,dovoljno je pogledati na ljigavom zapadu koliko novaca troše na kućne ljubimce,.a Afrikanci gladuju,a onda se ovi Evropljani diče svojom "humanošću i kršćanstvom". :tongue:
nije licemjerno, jer sam htio dati primjer/osjecaj kako stvari funkcioniraju tu gdje jesmo...imao sam i ja nekad takav osjecaj licemjernosti, no kad pogledas stvari generalno i objektivno, svi smo (govorim o 3D) u istom kosu/govnu...vecina nas umire u neznanju i u Africi i u Europi i u Americi, a ima probudjenih i u Africi i u Europi i u Americi, a ima i manipulacije/patnje/sranja i u Africi i u Europi i u Americi...svi smo mi jabuke na tom stablu (Zemlji), no nece zahvatiti vjetar to stablo jednako sa svih strana, pa ce stresti slabe plodove i potrgati lisce na onoj strani gdje je na udaru, tuca (led) ce mozda zahvatiti drugu stranu drveta, pa cemo mi doci, pa malo pospricati jabuku protiv bolesti itd itd

znak je napisao/la:
Hahahaha,Gordane dobar odgovor :thumbup:, i hebi ga, pošto mene svašta nešto kopka, mislite li da te neke sposobnosti mogu imati i poneki ljudi, jer rekoše da su im ovi rezuckali i spaljivali dijelove DNK...i stalno nam preko kojekakvih uputa govore da mi svašta nešto možemo, da su svi odgovori u nama, da možemo uticati na svoju budućnost i koje kakve druge specijalnosti...
Sad postoji li kakva mogućnost da su im ovi malo manje to skratili, ili su im ovi iz ,,eko udruga,, malo popravili koji dio,pa imaju ove bisere i ako su samo ljudi.
kolko sam citao i trazio, nasao sam da kod otmica ekipa kod otetih aktivira te raznorazne sposobnosti u cilju rada za njih (vojska u cilju spijunaze itd.), tako da te sposobnosti ostaju "upaljene" i u ovom nasem okruzenju...ako je sve sad, onda zapisi "buducih" dogadjaja kako bi mi interpretirali ili znanje, vec postoje, samo sto nam je "zakinuto" svjesno citanje tih zapisa...recimo netko vidovit bi tako imao da kazem "uvid" u neke djelove tih zapisa/znanja (vise denzitete) koji su nedostupni ostalima...primjer, recimo neki slikar koji trenutno nema inspiracije i mjesecima se prisiljava nesto naslikati, pa mu neide i neide...odjednom dobi inspiraciju (nesvjesno pobere zapis iz visih denziteta) i naslika sliku svog zivota u jednom danu...fenomenalno to objasnjava Itzhak Bentov u dokumentarcu From atom to cosmos, pa preporucam svakom ko zeli da ga pogleda
Kod:
http://www.val.hr/index.php?option=com_remository&func=fileinfo&id=271


znak je napisao/la:
Gordane, dobri su ti oni primjeri koji si dao Nemirnoj duši, ali moje mišljenje je da je nekad potrebno i neko stablo obrati zbog previše jabuka, jer od njih mogu popucati grane, i onda prijeti dugogodišnji oporavak stabla, pa je to bolje spriječiti ili umanjiti. Valjda će to stablo nekad i skontati, i oprostiti taj vid dobronamjerne manipulacije i miješanja ili se i to tretira kao loša manipulacija.
Rodiš dijete(postaješ tvorac nekog života) i moraš mu se umiješati u slobodnu volju, jer gradom ili vasionom odmetnulo se, i šeta svašta, ( mali primjer).
Jesmo li opet onda loši manipulatori???Pozz
po mom misljenju u danasnje vrijeme sortnih/izmanipuliranih/hibrida jabuka je to i potrebno...no kad gledam jednu staru divlju jabuku, koja je iz godine u godinu puna sitnih plodova, raste, drzi se i stoji vec desetljecima (ima preko 70 god.), koja ce to danasnja hibridna jabuka izdrzati... 8)...sto se tice djeteta...hmm...moras ga odgojit da sazrije, pa ce pustit plod iz njega opet izasti stablo.. 8)
ma laprdam...sorry administraciji na veliki offtopic (ubacio sam hibrid kao hibridna rasa jabuke ako se prizna :D )

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: čet jul 08, 2010 1:14 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Citat:
znak: Šta mislite imali pozitivnih hibrida, ako se pod hibridom smatraju mješavina ljudske i vanzemaljske DNK?


Naravno, o dinamici koja se odvija iza dimne zavjese možemo samo nagađati s velikim šansama da promašimo stvar. Koliko sam ja to shvatio, manipulacija tuđe DNK podrazumijeva – manipulaciju, tako da entiteti koji imaju jedan takav pristup, teško da mogu biti “pozitivni”.

Bartley navodi da među hibridima Tipa 1 ima dosta dobrih/”pozitivnih” ljudi što pripisuje uplivu njihove duše na genetski sklop, mada u našoj realnosti dobar/pozitivan i svjestan/budan nije jedno te isto. Ovdje postoji mnogo dobrih ljudi koji su istovremeno naivni i prilično razvedeni od realnosti. Ako uzmemo u obzir onu izjavu B. Bartholic da su svi (ili bar većina) ljudi koji su joj se obraćali za pomoć bili hibridi (Tip 1), odatle možemo zaključiti da ti ljudi nisu mnogo svjesniji od ‘ne-hibrida’ u smislu razumijevanja sebe i ove naše realnosti, niti u nekoj velikoj prednosti u odnosu na njih.

Nadalje, možda bi se moglo reći da SVI mi imamo u manjoj ili većoj mjeri vanzemaljsku genetiku!?

Međutim, hibridi Tipa 3 o kojima se uglavnom govori u gornjem članku su oni koji su dobili malo "jaču dozu", koja je omogućila toj vrsti tijela da akomodira entitete izrazito negativnog polariteta.

Ovdje slijedi jedan interesantan navod iz C-s transkripta na tu temu:

Citat:
Orionska Unija (OPS – orjentisani samo prema sebi) i njihovi jataci i sluge u ljudskom obličju – Konzorcijum, trenutno ulažu veliki napor da stvore jednu novu rasu i kontrolišu je, kao i ostatak čovječanstva. Oni takođe trenutno inžinjerišu nova ljudska tijela za sebe same, da bi ih koristili za prelaz u 4-ti denzitet, jer su svjesni da to ne mogu to ostvariti u tijelima koje trenutno okupiraju.

Kloniranje, kao i krađa ljudskih embriona služi im da odrede najbolje tjelesne profile za prihvat njihovih duša, (duša i tijelo moraju da budu u jednoj vrsti rezonancije, tj. moraju da imaju sličnu frekvenciju.) Oni planiraju da promjene i fizičke realitete.

Djecu, često blizance, stalno koriste za svoje eksperimente. Mnoge od vas oni trenutno koriste u tim eksperimentima kao sastavne djelove, prilikom stvaranja te nove rase.

"Nestale" osobe često tamo završavaju, pogotovo "izgubljena" djeca. Svake godine oko 10% više djece "nestane", za svrhu ovih eksperimenata. Oni onda izlažu njihova tjela raznovrsnim naporima, bolje rečeno – patnjama, da bi odredili koju vrstu modifikacije DNK da primjene.

Izvor


A možda i ovaj navod M. Topper-a ima neke veze s mogućim ciljevima tih sila:
Citat:
"M. Topper: Ovaj planetarni entitet je fokusna tačka jedne specifične gustine interakcije uma/tijela. U određenim kosmičkim momentima, ili na “raskrsnicama”, takav jedan planetarni entitet može biti na redu za polarizaciju u jedan viši denzitet. Negativna hijerarhija to vidi kao jedan “zreli momenat” za intervenciju tako što će pokušati uticati na takav način da se ta polarizacija negativno odigra, kako bi taj planetarni entitet prešao na Negativnu stranu, odnosno, OPS realnost 4-og denziteta – u ‘Jednotu’ – umjesto u Pozitivnu realnost raznovrsnosti i kreativne ekspanzije. Negativno polarizovana bića zahtijevaju jednu negativno polarizovanu planetarnu osnovu sa koje će funkcionisati, isto kao što pozitivna bića viših denziteta trebaju pozitivno polarizovane planetarne osnove."

Izvor


Ako imamo na umu ovo što je navedeno u gornjem intervjuu, hibridi tip-3 i 4D OPS sile bi prema mentalnom sklopu bile nešto nalik na “turbo-psihopate”. Međutim, za razliku od naših klasičnih 3D-psihopata, ovi imaju daleko veće intelektualne sposobnosti a takođe i psi-sposobnosti (vidovnjaštvo, telepatija itd.). Nadalje, imaju i tehnologiju koja je daleko ispred naše. S tim u vezi, oni će lako kontrolisati naše 3D-psihopate i upregnuti ih da ovi rade za njih što uostalom i čine cijelo vrijeme i tim sinergističkim djelovanjem će pokušati negativno polarizovati planetu i čovječanstvo. (Čini se da im to za sada odlično ide!?)

Mislim da će ovoj negativnoj polarizaciji uveliko doprinjeti i tzv. “alternativci” koji otkrivaju samo neke aspekte manipulacije čovječanstva, dok istovremeno nisu u stanju da vide da se bave samo posljedicama, odnosno, simptomima aktivnosti entiteta s poremećenim mentalnim sklopom. Kao što jedna bolest može imati mnogo simptoma, oni tu koriste sličan pristup kao što se koristi u tzv. “modernoj medicini” gde se sva pažnja posvećuje dijagnostici, kontroli ili sanaciji simptoma dok se istovremeno sam uzrok bolesti ignoriše. Tako će se jedni upustiti u proučavanje i razotkrivanje manipulacije u vezi s trovanjem vode fluorom, drugi će obavještavati narod u vezi s trovanjem zraka kemtrejlsima, treći će pričati o finansijskim manipulacijama, četvrti će istraživati dinamiku trovanja naroda genetski modifikovanom hranom i upozoravati na to, peti će dizati uzbunu u vezi s ‘velikim bratom’ i nadzorom ljudi, šesti će upirati prstom na tajna društva i njihive manipulacije (masoni, jezuiti, iluminati…), sedmi će pričati o manipulaciji vakcinama… i tako u nedogled jer je takvih simptoma bezbroj.

Bez obzira na to što se za većinu tih alternativaca može reći da su “pozitivni” u onom smislu šta pozitivnost podrazumijeva ovdje u našoj realnosti, na neki način se i za njih može reći da manipulišu narod navodeći mu pažnju na simptome a istovremeno svjesno ili nesvjesno odvlačeći mu pažnju od istinskog uzroka tih simptoma. (Ovdje se postavlja pitanje da li su i oni programirani da ne vide suštinu i da se bave samo ambalažom; u smislu kako je to B. Bartholic navela da “vanzemaljske sile kontrolišu i bijeli i crni tim”.)

Dakle, ukoliko uzmemo u obzir to da je “pozitivnost” veoma subjektivan pojam u ovoj našoj realnosti, - šta bi to onda podrazumijevali “pozitivni hibridi”?! Kako bi se to oni ponašali, da bi se moglo reći da su oni “pozitivni”? Čovjek ili hibrid (tipa 1) može biti dobrodušan, međutim, dok god on spava, on u suštini ne može biti pozitivan, niti je u stanju istinski pozitivno dejstvovati.

Postoji i koncept pozitivnih entiteta iz viših denziteta koji navodno dolaze ovamo u pomoć. Postoje i neki nazivi za njih koji se uglavnom koriste u new-age miljeu, kao što su “walk-in”-ovi, “radnici svjetlosti” (“lightworkers”) itd. Međutim, vrlo je teško utvrditi to ko bi mogao biti ‘walk’-in a ko ne. (Što se tzv. “radnika svjetlosti” tiče, na osnovu njihovog ponašanja, čini mi se da većina onih koji sami sebe predstavljaju takvima, pate od jednog akutnog razvoda od realnosti.) Moguće je da i sam dolazak u ovu zonu niskih frekvencija podrazumijeva zaboravljanje onoga što se ‘prije’ znalo, pa čak i razloga zašto je neko ovamo došao?! (Da li se tu radi o brisanju pamćenja tih entiteta od strane kotrolora ove realnosti ili nekom prirodnom zaboravljanju, to ostaje pitanje?!)

U stvari, mi još uvijek nismo načisto ni s tim da li smo nekada “sve znali”, ali smo dolaskom ovdje to zaboravili (postoje i neke teorije da nam ti entiteti redovno brišu memoriju nakon “odjave” odavdje, a onda nas vraćaju natrag “ispranog mozga” i tako nas održavaju u jednom stalnom ciklusu reinkarnacija) ili smo na ovoj tački vremena/prostora našli zasluženo uz pomoć jednog ‘lineranog napretka’ u smislu razvoja naše svijesti od prvog razreda (denziteta); ili je nešto treće u pitanju!? Mi (tj. naše ličnosti) nismo u stanju definitivno odgovoriti ni na jedno pitanje u vezi s istinskom/duhovnom realnošću (mada ćemo na većinu njih pod odgovorom plasirati svoje mišljenje koje je opet bazirano na informacijama koje su dostupne u jednoj KONTROLISANOJ oblasti postojanja gdje cenzura važnih i istinitih informacija podrazumijeva jednu standardnu operativnu proceduru).

Nadalje, možda možemo pretpostaviti da bi se stvarni OPD entiteti koristili onim što im stoji na raspolaganju i ne bi manipulisati nečiji genom kako bi sebe akomodirali u njega. Tako će se oni prije inkarnirati u već postojeća ljudska tijela (kako je taj koncept otprilike predočen u knjizi Donosioci svitanja).

Da li bi "pozitivni" hibridi/bića budili narod? Hm, i to podrazumijeva kršenje tuđe slobodne volje. A iskreno rečeno, kad bi i bilo moguće nekoga probuditi, čini mi se da bi se mnogi od onih nasilno probuđenih sami lupili ciglom po glavi nakon svog prvog susreta s objektivnom realnošću.

Citat:
znak: Takođe me interesuje, da li stvarno mislite da smo mi samo tek tako prepušteni na milost i nemilost negativnih hibrida, ili da ne postoji neki veći plan iznad toga, u kojem su osmišljeni i kakvi pozitivni hibridi?


Ovo pitanje je očigledno postavljeno iz perspektive žrtve i mislim da bi prvi korak bio da se prevaziđe to stanje svijesti. Doduše, mi u stanju u kakvom smo trenutno, možda jesmo “prepušteni na njihovu milost i nemilost”, međutim, moramo se pitati da li to stanje možemo ikako prevazići ili da li se može poduzeti nešto u smislu njegovog popravljanja?! Tako čovjek iz pasivnog modaliteta žrtve uz pomoć mučkanja vlastitom glavom i dejstvovanja u skladu s tim, prelazi u aktivni modalitet a to podrazumijeva jedan bitan psihološki faktor, odnosno, novo stanje svijesti. (Religijski programi nisu slučajno uvedeni jer oni najviše doprinose stavljanju čovjeka u pasivni modalitet u odnosu na bilo koga ko mu se predstavi ili nametne kao neki “autoritet”.) Ovdje se prvenstveno radi o jednom - psihološkom ratu.

Nadalje, mislim da je interpetacija u smislu “negativni hibrid-pozitivni hibrid” nepravilna, jer se ‘hibrid’ odnosi na hibridizirano tijelo a samo tijelo nije sve što neko ima na raspolaganju. Ono je analogno vozilu. Od vozača mnogo zavisi, međutim, činjenica je da nije isto voziti Yuga 45 i BMW-a ili Mercedesa; dakle neka vozila imaju daleko bolje performanse, neka se mogu još i ‘frizirati’ u smislu da im se postojeće performanse poprave a opet ako je vozač loš, on može shebati i sebe i auto koje vozi.

Međutim, u nekom kontekstu se možda može reći da hibridi (tipa 3) dobijaju bolje marke vozila s mnogo boljim performansama od onih koje mi imamo na raspolaganju; recimo, oni voze BMW, Mercedese, Toyote…, a mi Fiće, Yuge, Trabante, traktore itd. Naravno, moramo imati na umu i to da svako auto može završiti u provaliji ili se uništiti usljed nepravilne vožnje, bez obzira na njegovu marku.

Citat:
znak: I ako postoje...
Mogu li pozitivni hibridi i bijeli igrači imati sposobnost čitanja misli, telepatije, astralne letove i obavljanju koječega itd, ili su te stvari rezervisane samo za negativce?


Vidovitost, telepatija, psi-osobine… često idu zajedno s genomom, odnosno, vrstom ‘vozila’. Vjerujem da se te osobine mogu koristiti i u pozitivne svrhe, međutim, razumijevanje suštine pozitivnosti ide zajedno s razvojnim nivoom svjesnosti i polaritetom bića. Uticanje na druge telepatski podrazumijeva manipulaciju nečije slobodne volje, mada se na jednu voljnu telepatsku komunikaciju između dvoje ili više bića ne može gledati kao na nešto negativno. Takođe i čitanje tuđih misli bez odobrenja onog čije se misli čitaju, može da liči na voajerizam, špijuniranje ili jednostavno, nedozvoljen zalazak u nečiji intimni prostor, tako da je pozitivnost toga vjerovatno prilično diskutabilna s OPD tačke gledišta. Što se tiče astralnih putovanja, oni koji putuju tim načinom nisu baš toliko “nevidljivi” koliko se to našim 3D-ličnostima čini, pa tako mogu i malo šta “nevidljivo” da obavljaju samim tim što su prenjeli svoje dejstvovanje na astralnu ravan. To što naša 3D-percepcija nije u stanju da prati šta se tamo dešava, ne znači da ničija percepcija to nije to u stanju.

(Na primjer, u Brown-ovoj knjizi The Cosmic Voyage, on je opisao slučaj kad je uz pomoć ‘remote-viewing’-a pokušao samo malo da osmotri greyse, međutim, ovi su ga odmah primjetili i pratili kad se ovaj uhvatio noge na astralnom nivou. Nakon što su ga ‘skenerili’ i vidjeli da je bezopasn, ostavili su ga na miru. Doduše, on im se odužio tako što je u toj knjizi tvrdio da nam ovi pomažu u našem evolutivnom razvoju, što mu je vjerovatno obezbjedilo i štampanje knjige u velikom tiražu, kao i njenu promociju.)

**
Jedan od naših problema je i taj što nam je teško razumjeti to da oni koji žive na spratu iznad našeg sprata (na gornjem denzitetu) imaju i određene dodatne komponente bića koje im omogućavaju jednu širu percepciju, svjesnost, inteligenciju, poimanje/doživljavanje vremena itd., isto kao što mi sa 3-eg sprata imamo neke dodatne mentalne komponente u odnosu na životinje s 2-og sprata koje nas čine različitim od njih (i omogućavaju nam da iskorištavamo životinje slično kako što “oni odozgo” iskorištavaju nas!)

Tako, na nivou naše ličnosti s kojom mi imamo tendenciju da se neprestano identifikujemo, mi nemamo skoro nikakve šanse u interakciji s tim silama. S tim u vezi, trebali bi se zapitati da li imamo još ‘nekoga’ kod kuće!? Tu se sada javlja onaj koncept postojanja istinskog Ja/gornjih centara/duše (gnostika) ili istinskog čovjekovog bića (koristeći se Tolle-ovom terminologijom iz knjige Moć sadašnjeg trenutka).

Dakle, naša ličnost/lažno ja je u stvari vozač ovog vozila/tijela koje imamo na raspolaganju. Međutim, s obzirom da je ličnost po svojoj strukturi i karakteristikama lažna, tako je i njena percepcija realnosti izvitoperena, te joj onemogućava da primjeti da na zadnjem sjedištu vozila postoji još jedan ‘putnik’, koji bi trebao istovremeno da bude i ‘navigator’, što je u stvari njegova duša/duh/istinsko Ja/ biće ili kako god to da nazovemo. Tog putnika ličnost/vozač obično niti vidi, niti čuje. Stvar komplikuje to što se u nekim vozilima takođe voze neki entiteti kojih vozači nisu svjesni, tako da glasove, naredbe, uputstva, savjete itd. koji odatle dolaze mogu da intepretiraju “božjim”, “anđeoskim” ili čak uticajem duše (ukoliko su svjesni mogućnosti da ona postoji.) Čini se da ima i slučajeva kad ti entiteti budu jedini putnici u autu jer su u međuvremenu izbacili orginalnu dušu iz njega a bogami mogu da izbace i vozača napolje ili ga premjeste u gepek, pa sjednu za volan i sami voze gdje im se sviđa i kako im se svidja!?

**

U tom smislu, na ovakve internet forume možemo gledati kao na neke auto-klubove. Sastali se vozači i razglabaju na temu kako i u kom pravcu treba voziti, kako treba održavati aute, kako ih frizirati, popravljati; koji su auti najbolji, koji su putevi dobri a koji loši itd. Često se priča i o nekim starim ili novim slavnim vozačima i priručnicima za vožnju koje su ovi ostavili iza sebe, kao i novima koji se stalno pojavljuju. Jedan kaže kako je priručnik za vožnju od slavnog vozača Kastanede najbolji, drugi kaže kako je to smeće u odnosu na onog kojeg je napisao Alister Crowly, treći će zagovarati uputstva koja su stigla od Oshoa, Gurdjijeva itd. Biće tu i “konspirativnih teoretičara” koji će pričati o tome kako neki od vozača neobjašnjivo nestaju, kako postoje tamo neki koji kidnapuju aute i vozače, kvare im i prepravljaju auta, kradu im gorivo, mijenjaju znakove i obavještenja pored puta tako da bi ovi završili u nekoj provaliji, otišli u pogrešnom pravcu ili se vrtili ukrug. Neki od vozača uživaju u vožnji, drugi ne vide ništa oko sebe koncentrišući se na budućnost i razmišljajući o prošlosti. Jedni se pate i zapomažu, drugi se žale na vozila, treći na druge vozače i teške uslove na putu… A već neko vrijem se priča i o tome kako su se pojavili neki novi vozači koji se čudno ponašaju, imaju dobre aute, ne poštuju fer-plej i veoma su arogantni i opasni. Nagađa se da rade za "sile mraka".

I tako, jedni vjeruju u ovo, drugi vjeruju u ono. A malo ko šta stvarno zna, jer vozač je – vozač.

**

Bilo da se koristimo ovom analogijom vozača, vozila i putnika ili nekom drugom, suština bi bila u tome da ljudsko biće treba da prevaziđe ličnost/donje centre/lažno ja, odnosno, da se prestane poistovjećivati s tom komponentom sebe i izdigne se iznad nje. Da li je to moguće ostvariti u ovom uslovima, to ostaje pitanje?! Teoretski jeste, a praktično - ?!?

U istočnoj gnostici se sam postupak povezivanja s dušom/istinskim ja/gornjim centrima predstavlja formiranjem jednog ‘magnetnog centra’ koji će da služi kao most ili veza između donjih centara ličnosti s ovim gornjim. Prema nekim drugim izvorima, povezivanje s bićem/istinskim ja se može ostvariti i prelaskom u sadašnji momenat i u ulogu posmatrača sa stalnim prisustvom-u-sebi. S te tačke “sa strane”, čovjek može pratiti unutrašnji monolog svoje ličnosti ali ne i reagovati na njega ‘emocionalno’, ‘intelektualno’ i ‘motorno’. To se smatra prelaskom u biće. (Čak ni ovo nije lako ostvariti kako to na prvi pogled izgleda jer ličnost stalno pokušava da uskoči u prvi plan i privuče svu pažnju na sebe). Dakle, tu bi ono što smatramo svojim intelektualnim centrom, odnosno, naš “normalni” i “racionalni” proces razmišljanja trebali koristiti samo kao jednu nužnu alatku koju bi po potrebi vadili iz džepa, upošljavali a onda, nakon nekog obavljenog posla, ponovo je vraćali natrag u džep našeg istinskog bića. Svaki ‘input’, odnosno, uticaji iz tog našeg istinskog bića bi se odnosili samo na sadašnji trenutak jer je to u suštini jedino što i postoji. Oni će dolaziti sada i odnositi će se samo na sada.

[Ovi uticaji od strane istinskog Ja ne dolaze u audibilnom obliku (kao glasovi), niti vizuelnom (kao mentalne slike) ili neke “glasne misli”; i oni nemaju emocionalni naboj i notu kompulzivnosti u smislu jednog pratećeg nagona da čovjek odmah reaguje na njih kako mu oni nalažu. (Tim oblicima komunikacije s nama više se koriste OPS-sile).

Uticaji iz bića dolaze više tiho i intuitivno kao neko unutarnje znanje i poštuju slobodnu volju, tako da čovjek može na njih reagovati ali i ne mora.

Oni prvi navode čovjeka da srlja, da trči na prvu loptu, eratično se ponaša, pa tako često ulijeće i u ofsajd; dok su ovi drugi blagi, oni navode čovjeka da kontemplira i da ih aplicira s jednim razumijevanjem.]

Dakle, pozitivni uticaji se neće direktno odnositi ni na šta, što naša ličnost planira za svoju budućnost, prema svojim subjektivnim predodžbama o tome kako bi “svijetla” budućnost trebala izgledati. S druge strane, to što radimo u upravo ovom trenutku, direktno određuje kvalitet naše ‘budućnosti’ (koja opet ne postoji kao takva, nego recimo, kao skup sukcesivnih momenata ili možda još bolje rečeno, jedan – (višedimenzionalni) mozaik.

Citat:
“Prošlosti više nema a budućnost još nije stigla: a oboje se nepotrebno kreću u pravcima koji ne postoje. Jedno od njih je postojalo ali više ne postoji, dok drugo čak nije ni počelo da postoji. Jedina ispravna osoba je ona koja živi trenutak za trenutkom, čija je strijela usmjerena prema tom trenutku, osoba koja je uvijek ovdje i sada; gdje god da se ona nalazila, njena cjelokupna svijest, njeno cjelokupno biće, uključeno je u realnost od ovdje i realnost od sada. To je jedini ispravni pravac. Samo takav čovjek može proći kroz zlatnu kapiju. Sadašnost je zlatna kapija. Ovdje-sada je zlatna kapija…..”

Izvor: Osho Tarot


Tako, ono što sada radimo pod uticajem bića neće imati linearan karakter. Tim (hiperdimenzionalnim) procesom, jedan kamenčić ćemo u ovom momentu ugraditi u sredinu mozaika, u drugi negdje s njegove lijeve strane, treći s desne, pa onda po jedan odozgo i odozdo, i tako dalje; tako da sam taj proces neće imati nikakvog smisla za našu ličnost jer nije linearan i rezultati se ne vide odmah. Naravno, uticaji iz bića (istinska pomoć) će biti u skladu s našim namjerama, težnjama ili stremljenjima koje su opet u skladu s našom suštinom.

Tako, oni koji strijeme ka ciljevima kao što su, na primjer - razvoj svog individualnog bića uz istovremeno ostvarivanje slobode i kreativnosti itd., dobijaju uticaje/pomoć koji ih vode u tom pravcu. Naravno, ukoliko su u stanju da ih prepoznaju i adekvatno apliciraju uz pomoć vlastitog dejstvovanja. U sadašnjem momentu, naravno. Dakle, u ovom momentu. Sada.

**

I tako, sada, u ovom momentu, u sebi počinjemo sve više da povezujemo i koristimo onu dodatnu, hiperdimenzionalnu komponentu našeg bića koja nam omogućava da se podignemo na jedan viši i kvalitetniji nivo svjesnosti/egzistencije, što nadalje sve više optimizira našu interakciju sa Svim što jeste…




Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: pet jul 09, 2010 2:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Što se tiče svih ovih ,,nevidljivih,, stvari doista je lako postaviti pitanje i to se može sa jednom ili dvije rečenice, ali za davanje odgovora treba mnogo više rečenica, i nekako čovjek nikad ne može biti 100% siguran, nego kao što reče ,,Galaksija,, sve je to u biti nekako ,,otprilike,, jer je riječ o stvarima iza zavjese.

Prozirnost te zavjese je različita kod ljudi, i kroz to se dobijaju i nekakvi različiti odgovori, koji opet ljudsko znanje stavljaju pod upitnik.

Doista sam vidjela da je ljude manje ili više lako zadovoljiti sa odgovorima, koji ih opet vraćaju u nekakvo mirno stanje,,sad je sve ok,,

Neke odgovore koji su neki dobili, i ja ih imala priliku čitati ili doznati na neki drugi način, mogla sam u biti bolje I jasnije pratiti samo kroz ono što sam ja dobijala, osjećala, sanjala, vidjela i šta ti ja znam, i porediti sa njima.Sve ostalo sam nekako svrstala u rubriku,,moguće je,, ali nisam mogla donijeti neko definitivnije mišljenje.

Nekako je meni bila čista logika, da ako sam ja za nešto dobila neke suprotne odgovore, koji su nekako kroz moj život pokazali neku istinitost. ili najpribližniju mogućnost istinitosti, ustvari za njih sam se i opredjeljivala, ali da ne pilam više, evo u ovom Galaksijinom textu, ima par stvari u koje sam se doista uvjerila, i meni su onda one nekako najpribližnije nekoj istini.

Već sam napomenula da nisam nikada svjesno , i ustvari niti dana danas neznam ući u to neke namjerne astralne letove, nego se to valjda kroz snove dešava samo od sebe, i upravo sa tih svojih putešestvija sam primjetila i uvidjela, npr...

Oni nas uvijek u tim letovima primjete, jer imamo odeđeno frekfenciju, koju oni u umu ili već čemu vide kao sliku. U njihovom umu sam vidjela da oni mene, tj. ,,moju frekfenciju,, vide kao jedan od onih znakova u žitu.Potom uz tu frekfenciju, u njihovom umu naše astralno tijelo, ili šta već, primjete kao zvuk(moj je nešto kao, najpribližnije zvuk otkucaja starog sata).
Po ovim oznakama mene uvijek registruju, kad ja hodam u tim snovima, valjda gdje ne treba, ali isto tako sam vidjela i postojanje drugih bića koja mi pomognu,ali kako? Kao da mi dođe neko znanje da mogu utišati te svoju frekfenciju-zvuk i samo prođem pored njih.

Eto to me je nekako navelo, da razmišljam ko su ti koji mi pomognu, da se izvučem, tj. ko to spušta to znanje.

Što se tiče te telepatije, ja doista ne radim svjesno ulaženje u tuđe umove, pa čak i ako mi dosta vidljivo žele nanijeti zlo,ili što bi rekao Galaksija ,,psihopate,,ali teži oblici, ili (smiješak na licu,sa nožem sakrivenim iza leđa) Ja ta djelovanja već nekako mogu osjećati I fizički. Kad to sklonim i nekako kažem sebi da me to ne interesuje, onda se to javlja kroz san, i tako da me je i to natjeralo da jedino to mogu shvatiti, kao da ima i bijelih igrača, koji sad na taj način (možda neko će reći manipulativan), ali mi nekako u većini slučaja, ili bar težih slučaja pomognu.Što sam ja skužila kod sebe je to da kad su neke jako ,,bitne,, stvari za mene u pitanju(nije samo zli napad, nego svašta nešto) da se nesvjesno počinjem vezati sa tim tuđim umom, ali ne svjesno, znači u konačnom sanjam gluposti( šta pričaju u kući ili negdje i kolko su oni zauzeti mislima o meni, znači nije uvijek negativno). Sad opet , hajd ga znaj, mada sam se ja u puno ovih stvari na kraju uvjerila...
Znači činjenica je sam primjetila neko negativno telepatsko djelovanje ljudi, i isto tako vidjela sam da puno njih toga uopšte nije svjesno, šta rade, i šta mogu uraditi.

Uvjerila sam se da ljudi mogu izabrati između više vrsta svoje budućnosti.
Sadašnji momenat(stanje u kojem jesu trenutno), pokazuje samo jednu najpribližniju budućnost, koja može da se odigrava, ali i još paralelnih budućnosti koje mogu izabrati da se dese i koje su povezane sa njihovim stanjem sada,(tramvajske tračnice) i mislim na neke dalje periode, o kojima oni trenutno nemaju mogućnost, da uopšte povežu sa tim sadašnjim stanjem, a ta buduća stanja, već postoje.Mislim da postoji mogućnost, da utičemo na to...

Sad, ne mislim na ono logika, neću sjediti na betonu, jer znam da ću izabrati blisku budućnost, u kojoj ću biti prehlađen, heh.
Odoh ja u totalni :offtopic: , ali eto hvala bogu, uvijek ima gumica za brisanje .
Još jedan jači :offtopic:

PS: Sinoć sam imala žešći san snažna magnetna sila koja me snažno odnijela kroz prozor I dio zida I dovela u prirodu sivkaste boje (šuma, trava, put, sve sivo kao u svitanje)Nisam tu silu mogla kontrolisati I oteti joj se. Samo sam kontala da ne probudim kćerku, kad me je to povuklo. Odjednom stepenice za dole.Čudno, kćerka je sa mnom. Hodnici, lječilište, dio za psiho-slučajeve, čudni ljudski likovi u uniformi, koji pričaju čudnim jezikom ali ja ih razumijem.
Nestanak kćerke I ja je tražim, mada sam je upozorila na odijele i hodnike kojim ne smije ići ,ali ipak je nestala. Taj lik što čudno govori zna njeno ime i prezime, i malo je podrugljiv kao da zna da ja mislim o tome , gdje je ona.Ja ga ne konstatujem puno, jer vidim da mi želi uzeti vrijeme. Neko dolazi hodnikom. Otvaram neka vrata I ona vode kroz još jedan hodnik.Sklanjam se ustranu, jer vidim da unose bolesne ljude.Budim se, I srce mi lupa tako da imam osjećaj da trese krevet.Mislim da je ovaj san samo rezultat, mog razgovora sa jednim čovjekom koji ima sličan problem, i eto ja sam mu malo pomogla,a oni onda vole prepadati i raditi svašta. U biti sve su oni ovo radili i prije kad nisam ništa ni pričala ni radila, tako da me to više ne sjekira previše, jer sad barem i ja njima radim slične zahebancije, pa kako ispadne, heh, a nije isključeno ni nešto treće, ali vidjećemo, jer će sigurno uslijediti nastavak ove priče

Znam da je ovaj san trebao biti na abdukcijama, ali jednostavno mi se nije dalo tamo pisati, jer ga nisam imala namjeru pisati uopšte, ali eto nekako se desio. :offtopic: ili gumica za brisanje. Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sub jul 10, 2010 1:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Kad se iskriža genetski nešto ovako :

Alien Interrogation at Area 51

http://www.youtube.com/watch?v=T7dghO_Q ... r_embedded

s čovijekom dobiješ križanca tj hibrida.

Roditelji hibrida su pola ljudi pola greysi.

Ono šta je evidentno da su ta djeca nastala kršenjem slobodne volje ljudskog roditelja.

Bez obzira na to ne kažem da hibridi nužno moraju biti OPS al činjenica je da nisu djeca nastala iz ljubavi nego iz silovanja i prisilno.


Novi Fosili - Djeca Ljubavi

http://www.youtube.com/watch?v=QQA2xkWt2lo


Bez obzira na to svako dijete je osjetljivo na svoje roditelje. Ipak jel.

Šta više ljudske genetike hibrid ima to mu je emocionalni sklop ljudskiji.

Hibridi za razliku od orginalnih greysa imaju pola ljudske genetike šta ih ćini duhovno gledano za pola iznad orginalnih greysa koji nemaju tu genetiku.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sub jul 10, 2010 4:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
spyro je napisao/la:


Ono šta je evidentno da su ta djeca nastala kršenjem slobodne volje ljudskog roditelja.

Bez obzira na to ne kažem da hibridi nužno moraju biti OPS al činjenica je da nisu djeca nastala iz ljubavi nego iz silovanja i prisilno.



Spyro u većini tvojih navoda se slažem, ali ovaj dio mi je za ipak, malo razmisliti.

I ljudi ljudima krše slobodnu volju, i pokazuju kretenizam gori od hibrida, a to je, i ako je, ljudsko dijete nastalo kršenjem slobodne volje tj. silovanjem njegove majke, dijete kao dijete sa tim dijelom nema ništa, ni sa načinom svog začeća.
Samo okolina mu brzo objasni taj dio da je drugačiji od ostalih, što u konačnom nema veze sa njim, ni sa njegovim kvalitetima kao budućeg čovjeka, ni njegovog življenja i čine nešto loše od njega, pa čak i ako nekakav loš i negativan gen neće nikada prevladati i biti jače vidljiv.

Iz mnogo razloga smatram da mnogi ljudi nisu dobri nego čak šta više, a ni mnogi hibridi nisu sad tamo-vamo neki opasni tipovi ili tlo pogodno za manipulaciju, što opet može voditi da smo u biti svi nekakvi veći ili manji mišunzi.

U biti meni je jako bitno da se skine ta vrsta fame hibrid- negativac- ops- eovski igrač itd, jer to nije baš tako uskogrudo i jednosmjerno, jer u većini slučajeva, koje sam čitala se nekako objašnjenja lakše nalaze kroz te (mrtvo-zlo), primjere.Pozz...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sub jul 10, 2010 5:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Ma puca mi k za hibride. Poanta je u tome da su otmice u osnovi traume i tako to na onome na kome se vrše. Puca mi k za hibride. Gdje će oni hebe me se.

Bilo kome tko na bilo koji naćin podržava greyse triba odma isprašit metak u glavu jer u osnovi taj podržava i otimanje male djece.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sub jul 10, 2010 7:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
spyro je napisao/la:
Ma puca mi k za hibride. Poanta je u tome da su otmice u osnovi traume i tako to na onome na kome se vrše. Puca mi k za hibride. Gdje će oni hebe me se.


Pa što se onda sikiraš bespotrebno. Ima ljepši stvari u životu od razmatranja ovih sra....

spyro je napisao/la:
Bilo kome tko na bilo koji naćin podržava greyse triba odma isprašit metak u glavu jer u osnovi taj podržava i otimanje male djece.


Po čemu si to zaključio, da neko nešto brani ??? Dobar ti taj kratki postupak metka u glavu,hahaha
Ja samo pokušavam shvatiti neke vidljive, tj za neke nevidljive razlike.
Inače mi je preko glave filmova kauboja i indijanaca,(pištolja i ja pobijedio) crnaca i bijelaca , kopiladi i prave djece,jer gov.. uvijek smrde isto. To nije branjenje, nego pokušaj shvatanja omjera smrada mog i tuđeg govn...do konačno rezultat da ono isto smrdi nebitno jel crnačko ili bjelačko, od ljudi, grejsa ili mixeva.Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hibridna rasa
PostPostano: sub jul 10, 2010 7:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Citat:
Dobar ti taj kratki postupak metka u glavu,hahaha


Nije dobar nego efikasan.

Želite li napraviti jedan bolji svijet morat će te ukloniti prepreke koje stoje na putu. Jedna od tih su vam i greysi i svi oni koji ih podržavaju. Kako će te to napraviti manje je bitno.

Uostalom nigdje ne piše da vi to morate napraviti. I cilj dinosaurusa je bio opstanak pa su ipak izumrli.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz