Sada je: ned apr 28, 2024 3:57 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Razgovor aliena
PostPostano: pon okt 29, 2007 6:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Ovo je navodno snimak razgovora dva vanzemaljca, iako ima i "znanstveno" obrazloženje. Što mislite
kliki


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 31, 2007 6:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
vidio sam i čuo.

neću ništa mislit!

:D

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 18, 2007 2:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jul 28, 2007 11:55 pm
Postovi: 125
Lokacija: ZG
Ako se doista radi o razgovoru vanzemaljaca, a ni NASA ne zna o čemu se tu radi pretpostavljam da se radi o greysima po tonu glasa.

_________________
'The truth is the truth whether we know it or not'


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 18, 2007 12:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Kako znaš da su grejasi?

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 18, 2007 5:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 12:16 am
Postovi: 58
greysi govore??, a gdje ste vi vidili njima usta sposobna za razgovor? , misao se uhvati radio odašiljačem?

_________________
Nisam stvarno....stvarno više ne koristim ljubičaste balone i zlatne piramide....sad koristim zlatne balone i ljubičaste piramide.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 18, 2007 7:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jul 28, 2007 11:55 pm
Postovi: 125
Lokacija: ZG
Greysi komuniciraju telepatski ali pogledaj slike svejedno imaju malena usta, ako imaju usta logički je zaključiti da nečemu služe jer su umjetno stvoreni od strane Reptila, zašto bi napravili organ koji ničemu ne služi kao npr, slijepo crijevo kod čovjeka kad mogu napraviti bilo što genetskom manipulacijom i ko zna čime.

Pretpostavljam da su greysi jer jednostavno tako zvuči, ne radi se o benevolentnom zvuku, naježiš se kad ga čuješ - nije ugodno čuti ga.
Kad vidiš puno slika greysa i čuješ ovaj zvuk nekako sjedne zajedno da bi to moglo biti to.
Bili to greysi ili ne ne radi se o "dobročudnoj" vrsti u ovom zvuku, il

_________________
'The truth is the truth whether we know it or not'


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 18, 2007 10:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Greysi nemaju šta ni da kažu.
Reptili imaju piskutav i neprijatan glas. Pre bi ovo moglo biti njihovo. Ali ne govor, pre je ovo neki šum od ko zna čega.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 19, 2007 6:35 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 12:16 am
Postovi: 58
Kako koja vrsta greysa scorpio, neka od njih su bili ono što smo mi danas

_________________
Nisam stvarno....stvarno više ne koristim ljubičaste balone i zlatne piramide....sad koristim zlatne balone i ljubičaste piramide.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 19, 2007 3:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Pa ako uopste mozemo da pricamo o tome dali je to uopste nesto, a kamoli govor, mislim da ste svi u pravu. Ako su grejsi bionicke sonde lizarda (Kasiopejci, Ra) onda pricaju i "lizardski" zar ne, tako da su svi u pravu :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 19, 2007 3:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 12:48 am
Postovi: 96
Lokacija: Planeta Zemlja/Srbija/Beograd
Au majku mu kakvi zvuci....
Kako bi voleo da se pokažu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 19, 2007 5:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jul 28, 2007 11:55 pm
Postovi: 125
Lokacija: ZG
Slažem se Arbitrum.

Na NASA stranici:

http://www.nasa.gov/mission_pages/cassini/multimedia/pia07967.html

nema nikakvog objašnjenja ovog fenomena, piše "Bizaran zvuk Saturnovih radio emisija" , da je ovo uobičajen zvuk lako bi dali nekakvo - objašnjenje kako znanstenici uvijek nađu čak i za fenomene kojima se bavimo za koje nikakvo znanstveno objašnjenje ne stoji, običan pokušaj racionalnog ( razumnog ) uma da objasni ono što ne može shvatiti.

BIZARNO je što sam naišao na komentare ovog zvuka na


http://www.disclose.tv/viewvideo/1573/Alien_Speech_Found_in_NASA_s_Saturn_Radio_Signal/?vpkey=

gdje neki umobolni ljudi kažu (citiram) :
By: Pharo


3 days ago

no matter what the sounds may be, i have to agree with reikoo. It makes me smile as well. the sounds are beautiful.

Reply


By: Reikoo


1 months ago

It makes me smile.

Reply

Koje normalno ljudsko biće može reći da su ovi zvuci prekrasni i da se smješi dok ih sluša???!!! U kojoj mjeri su ti ljudi programirani kad kažu to?

_________________
'The truth is the truth whether we know it or not'


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 19, 2007 11:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 02, 2007 3:02 pm
Postovi: 104
Lokacija: Pogani vrh
Meni je pak ovaj komentar najzanimljiviji .

It's the integalactic digression of space and black matter combined in such away that they interact with the outer secondary bands and the hexagon to emit a infrared spectrum range of vibration which in turn creates the various anomolies thay we here in this video.It's pretty easy to figure out:roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 11, 2009 4:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 3:22 pm
Postovi: 76
Teško je reć nešto više.ovo nije nikakav dokaz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 12, 2009 1:59 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 1:43 pm
Postovi: 25
Novi sam tu , pozdrav svima !

zanimljiv razgovor aliena jos samo da ima ko prevesti :lol:

Mislim da je ovo nesto , a najmanje razgovor aliena jer mi nema smisla da super/hyper intelegentna, inter-denzitetska/dimenzionalna bica pricaju jedni izmedju drugih i neko ih je slucajno uhvatio u poslu .... mozda kakvom jadnom inasanu kojeg su oteli objasnjavaju nesto ,pa mu nisu u stanju telepatski prenijeti poruke i pokusavaju to reci na starinski nacin :roll:

:occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 12, 2009 9:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Jimi na zdravlje i živio. Mala donesi drugu na moj račun :occasion5: i poitaj da ne docnimo :)

Ima istine u tom što veliš. Mada i s druge strane nijedan vanzemaljac se neće odreći svog prirodnog načina komuniciranja s jedinkama svoje vrste. I ne moraju svi koristiti telepatiju, taj sistem komunikacije je prilično složen pa nijesam siguran da su baš svi njime ovladali. a i neđe mora ostati neki trag što su i zašto činjeli. Znaš ono izvještaji arhiva i ostalo : dostaviti tom i tom, tom i tom, ..., a/a

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 05, 2009 8:43 am 
Ja sam sad u sebi dobio informaciju da je ovo ipak telepatski razgovor. Da se prava telepatija, tj. jaka i izuzetno vjesta moze ipak razviti i pokupiti kroz radio. Ne vjerujem da je ovo pozitivna vibra, probao sam razumit sta kazu. Lagana mi je muka u zeludcu no svejedno je ok voice jer ako nemas nista protiv tih bica kao sto nebis trebao imat. Svaka manifestacija zvuka bi ti i trebala biti lijepa zar ne? Ako je sve sto postoji manifestacija nas? Ako nesto nije lijepo nama. Sta to govori o nama? To se covijek treba pitat vise manje.

No kazem, tko zna sta je ovo. Mozda jedan od umjetno stvorenih signala kako bi nas sjebali no ovo zvuci kao predatorska pojava tj. da je dosla od predatora ili od fuked up ljudi koji vole izmisljat stvari.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 12, 2009 11:05 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 10:43 pm
Postovi: 17
Interesantno je da kad citam ove komentare imam osjecaj da se neki clanovi foruma cuju cesto telefonom sa "greysima" pa raspravljaju da li je ili nije njihov glas: "ne, reptili imaju piskutav i neprijatan glas", a opet neko ih i licno poznaje, pa poznaju i njihovu fizionomiju. Preslusao sam i ne znam da li vam je promaklo da pise na pocetku da je zvuk, koji je snimljen u ovom klipu, izmjenjen nekim programom.

Ako i jeste snimak vanzemaljca, onda mi se cini da ponavlja neku rijec, mozda "halo, halo, halo..." iznerviran losim kvalitetom komunikacije nekog vanzemaljskog mobitela :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 13, 2009 12:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Meni deluje kao fejk.
Svi znamo da preko telepatije komuniciraju.. :P

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 16, 2009 6:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:17 pm
Postovi: 262
dotNet je napisao/la:
greysi govore??, a gdje ste vi vidili njima usta sposobna za razgovor? , misao se uhvati radio odašiljačem?


Izvinjavam se na dizanju ovog posta iz naftalina, ali ON MENI GREJSI NEMAJU USTA???

slika

:D

Sad malo ozbiljnije, ne vjerujem da grejsi onakvi kakvim ih mi zamisljamo uopste postoje, no to sam samo ja... :shock:

_________________
"Somewhere, something incredible is waiting to be known."
- Carl Sagan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 19, 2009 7:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
SuperFrog je napisao/la:
dotNet je napisao/la:
greysi govore??, a gdje ste vi vidili njima usta sposobna za razgovor? , misao se uhvati radio odašiljačem?


Izvinjavam se na dizanju ovog posta iz naftalina, ali ON MENI GREJSI NEMAJU USTA???

Sad malo ozbiljnije, ne vjerujem da grejsi onakvi kakvim ih mi zamisljamo uopste postoje, no to sam samo ja... :shock:


Nedavno sam pročitao onu knjigu o otmici Betty i Barney Hilla i oni su rekli kako greysi imaju nekakva usta sa kojima proizvode zvukove. Nekakva membrana. Ono što je također interesantno je da Hillovi navode kako se njima čini da ima više vrsta vanzemaljaca u tom brodu. Njih su pregledavali nekakvi sivi vanzemaljci sa reptilskim očima, no takđer ih je iz daleka promatrao vrlo nizak vanzemaljac sa crnim očima koji se njima činio kao šef broda. Za tog malog Betty je tvrdila da ima nekakvu zlu pojavu. Recimo ovi malo viši su joj kao htjeli dati onu knjigu za uspomenu, kada ih je taj mali spriječio.

Evo opisi usta i govora (na engleskom)

“Their mouths moved and I could see them.” When their mouths moved sounds came out from them that Barney described as sounding like (quivering) “oh-oh-oh-oh-oh-oh. They opened their mouths but they were not talking to me.”


A membrane was observed near the captor’s mouth-opening when it was parted slightly. This membrane appeared to flutter when the humanoid creatures communicated with each other in a humming type of language not understood by the Hills.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 56 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz