Sada je: čet mar 28, 2024 10:48 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub apr 18, 2009 8:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
kin93 je napisao/la:
koji nepomično stoji - ali baš ispred drveta, ni milimetar vamo ni milimetar tamo. I to bi kao bio dokaz?! A za što molim!


A za koliko milimetara bi tebi bio dokaz?
Zašto ne pred drvetom, možda da se vidi razmera objekata.
Negativi su pregledani. Upravo su svi Bilijevi snimci izuzetno ubedljivi i to na prvi pogled. Toliko ubedljivi da deluju neverovatno. Upravo ta neverovatnost i deluje na ljude koji su hipnotisani i programirani da im um ne prihvata ono u šta gledaju, da ih automatski vide kao lažnjake. S argumentima malog Muje: što baš pored drveta?

kin93 je napisao/la:
Svatko ima pravo da bude zaslijepljen, zaista - ovim ili onim. Individualno, jasno. :wink:


Onda budi, nemam ništa protiv.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 18, 2009 8:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:16 pm
Postovi: 114
Lokacija: uz more
Pantelija je napisao/la:
S argumentima malog Muje: što baš pored drveta?

kin93 je napisao/la:
Svatko ima pravo da bude zaslijepljen, zaista - ovim ili onim. Individualno, jasno. :wink:


Onda budi, nemam ništa protiv.


Nema potrebe da budeš bezobrazan.
A što se samog Billy-a tiče detaljnije ću se još očitovati kasnije o ovom, mada je sve i više nego dovoljno napisao već i axor.

Inače (p.s.) O tebi sam Pantiću imao daleko bolje mišljenje. Mislim da sam se ipak prevario. (Bio izmanipuliran, lažnim predstavljanjem).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 18, 2009 8:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Šta je tebi ovde bezobrazno?
Kada te neko pokopa u raspravi i ukaže ti da iznosiš argumente koji zaista jesu od malog Muje?
Bezobrazno je od tebe što ovde očekuješ da neko gubi vreme na takve rasprave tipa: beš tolika dužina filma, što baš pored drveta, luster koji visi...
Koliko godina uopšte imaš, možda grešim dušu, možda si premlad za pravu raspravu.
U tom slućaju priznajem da sam pogrešio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 18, 2009 9:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:16 pm
Postovi: 114
Lokacija: uz more
Pantelija je napisao/la:
Šta je tebi ovde bezobrazno?...


Ovako; nemam se namjeru s tobom natezati oko tvojeg spuštanja rasprave na osobni nivo i vrijeđanja. Mislim da ti nisi dovoljno zreo da to shvatiš. Pitanja poput - "koliko mi je godina" govore tome u prilog. Godine, moje ili bilo čije se daju lako iščitati i iz postova. Mada, sam se predstavio i tim podatkom uvodnim postom, prilikom registracije. Toliko o tome.
Još, što se tiče raspravljanja, kada se netko dotiče teme i postavlja dvojbe oko autentičnosti snimaka npr. odnosi se prema tom predmetu i/ili temi, tj. osobi koja se time eksponirala prema svijetu (i manipulira njime) a ne prema onoj osobi koja o tome raspravlja na nekom forumu.
Toliko bi trebalo razumijeti kada se želi raspravljati. To bi bila poruka i tebi i moderima (bivšim, sadašnjim i budućim) koji očigledno ne razumijete što je rasprava, što vrijeđanje i spuštanje razine foruma na osobno prepucavanje. I kao što sam već naveo, nije mi namjera ovdje se zamarati nekime tko živi (i gorljivo) brani svoje stavove i uvjerenja, ali nikome neću dozvoljavati da me vrijeđa. Pa niti jednom manipulatoru koji prodaje svoje sličice i knjige prepune dezinformacija.

A i što se nekog "pokapanja" tiče, prije bi valjalo nešto znati o fotografiji, snimanju i mogućnostima montaže istih, kako prije 30 godina, tako i danas. O svemu znam daleko više od onih koji se busaju u svoja prsa (ne)znanjem jer sam i prije 20 godina vodio foto studio i učio ljude fotografiji i snimanju.

(I još nešto, broj nečijih postova i boravka na forumu nije mjerilo vrijednosti, već samo i isključivo odnos prema drugim sudionicima istog.)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Billy Meier
PostPostano: sub apr 18, 2009 9:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:16 pm
Postovi: 114
Lokacija: uz more
I kao što sam već spomenuo, s ovim svim dolje već svojedobno navedenim ne mogu više nego jednostavno se složiti.
Ali ću i dodati; ista ili slična stvar se dogodila i s čovjekom zvanim "Njegova Svetost Rael" ("little Claudy" Vorilhon) koji je u svojoj "menopauzi" (baš kao i Billy "boy") poželio biti nešto drugo no li do tada, svojih divnih pedesetih.
Jedina mala razlika je što njemu apsolutno nisu "dozvolili" uslikavanje "brodovlja" - mada su njihovi bili zapravo malo napredniji od ovih koje je "uhvatio" Billy. Materijala koji bi, nakon što bi Claud ušao u jedan, postao zapravo proziran a on bi sa svojim sugovornikom iz druge galaksije, ostao "visjeti" u zraku.

axor je napisao/la:
Annunaki je napisao/la:
Što mislite o Billyu Meieru?
Ja sam još prije par godina gledao na google videu neko predavanje o njemu VIDI i na prvi mah pomislio UAU! taj tip je živi dokaz kontakata ljudi i vanzemaljaca.
Ali onda sam malo više istraživao i recimo uvidio da te slike dinosaura za koje on govori da ih je osobno snimio kada je putovao kroz vrijeme jako lažne; no ono što me totalno odbilo da povjerujem tom tipu su predviđanja budučnosti na njegovim web stranicama. Ona su jako jeftina sklop majanskih famoznih pretpostavki o 2012. godini, onda proročanstva sv. Malahija o Papama itd. no on je to tamo naveo kao da je to sve poteklo od njega što je smiješno i žalosno u istom trenutku.


Što jest jest, Billya su instalirali stvarno jako davno, on je čini mi se bio kao neka vrsta prototipa za ove stvari koje se dešavaju sada. Sad ovakvih koji svakodnevno uz kavicu pričaju sa vanzemaljcima ima na tone. Svima je zajedničko jedno - zamagliti trenutnu stvarnu situaciju. Iz svih tih vanzemalskih časkanja ljudi nemaju nikakve stvarne koristi - sve vanzemaljske spike se svode na onu staru: " Pomognite si pa ćemo vam i mi pomoći" ili " Pomoći ćemo vam uskoro".Nitko od njih da dade bar neku naznaku ili praktičan koristan savjet ( ako ne već direktnu pomoć) pa da se mi obični mali ljudi uvjerimo da to stvarno funkcionira i da nam je pomoglo. Umjesto toga u razgovoru sa njima dobivamo odgovore tipa: "Zavisi" , " Možda", "Razmislite sami" , "Zaključite sami" , Ne smijemo direktno intervenirati jer je to protivno galaktičkom zakonu" , " Sve se ubrzava i vi ćete uskoro biti svjedoci tome"

i slični odgovori koje i moja baba može kanalizirati, ali opet napominjem ništa konkretno - a bogami ljudi već odavno trebaju hitno konkretnu pomoć pa ma od koje god zvijezde ona došla.

Znači kontrolori ljudi godinama pripremaju unaprijed sisteme kontrole i načine zamagljivanja svijesti ljudi i to ciljano za određeno vremensko razdoblje. Sa Billiyem se krenulo istovremeno kad i sa letećim tanjurima, a u ovoj završnoj fazi nakon X-Filesa, Takena, Star Treka, Interneta, mikročipa itd., zamagljuje nam se stvarnu situaciju preko sad već jedne mase kanalizatora na Internetu koji prosipaju takve gluposti da bi i moja baba uz pomoć kakve gljive znala bolje.

No dobro, svatko ima pravo na svoju dozu opuštanja - vjerovanja po slobodnoj volji, osvješćivanja, itd. i to poštujem, ali opet opominjem: Prave stvari ne dolaze sa Interneta, zato oprezno sa osvješćivanjem.

Naši kontrolori žele da se "osvijestimo", ali naravno kao i do sada oni će nam pomoći da napredujemo i da se osvijestimo u smjeru u kojem oni hoće.

Postoje ljudi koji imaju moć ( jer ako ste kontrolorima pred nosom a oni vas ne mogu detektirati onda stvarno posjedujete moć) prepoznati i zaobići zamke koje nam se trenutno nude , takvih je ljudi bilo i u prošlosti, ali nažalost oni čine zanemariv broj i ne pretstavljaju opasnost za naše kontrolore. Naši kontrolori su svjesni da će ipak ona velika većina ljudi koja je njima potrebna i dalje napredovati ( i materijalno i duhovno) po njihovoj želji. Kontrolori su svjesni da se znanje i vještine - moći koji njih mogu ugroziti, prenose sa koljena na koljeno i iz uha u uho. Tempo kojim se širi takva vrsta znanje za njih u ovom momentu ne predstavlja problem. A sve ovo drugo preko Interneta su oni organizirali i nadgledaju. Pojedinci koji posjeduju moć i vještine koje mogu pomoći čovijeku pokušali su te informacije (barem osnovne) podijeliti sa ostalima i preko Interneta, ali sajtovi nisu izdržali niti sat vremena. Onda se pokušalo sa simultanim postavljanjem tih informacija na cca 100 sajtova odjednom. Već nakon nekoliko minuta 25% sajtova nije postojalo, a žalosno je bilo vidjeti kako iz minute u minutu umiru i ostali sajtovi. U to sam se sam uvjerio.
Sajt koji ima informacije duže od 6 sati je odobreni sajt, znači da ga njihov sistem nije obrisao u roku od sat vremena i da je dozvoljeno da živi ( duže, kraće ili stalno) po potrebi.
Većina članova ovog foruma nije svijesna sa čim mi ovdje imamo posla i koliko je to ozbiljno.


Živjela muška "menopauza"

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 18, 2009 10:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Svaka ti čast što si uspeo da provališ da je Rael lažnjak.
On se uostalom i obraća samo ljudima koji imaju inteligenciju deteta od 10 godina.
Napravi ti onakve snimke kao Bili (jednom rukom) kad si već stručnjak za forografije, pa ćemo ti poverovati da ne lupaš argumentima ko mali Mujo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 18, 2009 11:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:16 pm
Postovi: 114
Lokacija: uz more
Pantelija je napisao/la:
Svaka ti čast što si uspeo da provališ da je Rael lažnjak.
On se uostalom i obraća samo ljudima koji imaju inteligenciju deteta od 10 godina.
Napravi ti onakve snimke kao Bili (jednom rukom) kad si već stručnjak za forografije, pa ćemo ti poverovati da ne lupaš argumentima ko mali Mujo.


Nivo tvoj je opće poznat. Ali ne daj se ti. Sad moraš nastaviti istim tempom uz veliki trud da ga i održiš. Ma koliko bio na ovom forumu ne uspijevaš mnogo naučiti. Šteta.


A sad, kako je jedan švicarski seljak i lukavac uspijeva godinama (uz nedvojbenu pomoć "svevišnjih) zamajavati naivce i one koji se tako osjećaju, čak i mnogo starije od 10, hm. I to ne bilo čime - poklopcima svojih kanti za smeće! Ah, kako zgodno i prikladno.

slika
Billy-ev famozni "Svadbeni kolač" "Spaceshit" pardon "ship" :mrgreen:
Sastavljen od poklopaca kanti s njegove farme.
slika

slika

Treba zaista biti lumen pa proizvesti ovako "moćne brodove" #-o

:rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 18, 2009 11:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:16 pm
Postovi: 114
Lokacija: uz more
I da, još malo za proučavanje - u slici i riječima;

May the pictures and analysis presented in this article be a constant reminder, for anyone who doubts or could forget the Meier case is about deception, and only deception...
The Billy Meier case: more conclusive "smoking gun" proof of deception.


Zadnja izmjena: kin93; sub apr 18, 2009 11:28 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 18, 2009 11:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
mislim da njegova iskustva više imaju zanimljivu metafizičku pozadinu nego fizičku. snimci su očito lažirani i to je također dokazano (ako ćemo baš uzimati zdravo za gotovo da je i dokazano suprotno). njegove su snimke među prvim takvim primjerima i najpoznatiji od svih fakeova.

ako ćemo u simboliku tih iskustva, to je puno zanimljivije nego ići u planetologiju i kozmologiju. vjerujem da je on doživio ta iskustva ali da su to vjerojatno iskustva van 3d svakodnevnice (ali da je on toga bio malo manje svijestan) te da je želio nekako uvjeriti druge pa je to išao lažirati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 18, 2009 11:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 12, 2009 4:35 pm
Postovi: 54
Meni te njegove snimke izgledaju previše jeftino.Kao iz nekog lošeg SF filma iz pedesetih.

Samo čekam kad će iz tih njegovih nlo-a izaći neki kreten sa antenama na glavi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 18, 2009 11:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
da,slike su presmiješne :mrgreen: . da u doba photoshopa i svih ostalih tehničkih dostignuća to netko ne vidi je meni nevjerovatno. ako zante onu foru sa staklom i pozadinom znat ćete o ćemu pričam. ova s dinosaurom je također odlična, glinamol rules


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 18, 2009 12:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
kin93 je napisao/la:
A sad, kako je jedan švicarski seljak i lukavac uspijeva godinama (uz nedvojbenu pomoć "svevišnjih) zamajavati naivce i one koji se tako osjećaju, čak i mnogo starije od 10, hm. I to ne bilo čime - poklopcima svojih kanti za smeće! Ah, kako zgodno i prikladno.

slika
Billy-ev famozni "Svadbeni kolač" "Spaceshit" pardon "ship" :mrgreen:
Sastavljen od poklopaca kanti s njegove farme.
slika


Ove dve fotograifije veze nemaju jedna s drugom. Samo se radi o okruglim objektima.

I da s složim da je neke fotografije u kasnijem periodu lažirao kada je već, kao što rekoh prolupao sa prorokovanjem, samo nekome krajnje neobjektivnom kao što si ti može to biti krunski odkaz da su svi njegovi snimci i cela priča lažni.

I nemoj da nas foliraš vređanjem. Niko tebe ovde nije uvredio, nego ti je to samo izgovor da nastaviš da braniš povređeni ego kada ti je skrenuta pažnja na svakome jasnu stvar da oni snimci od 8 mm ne mogu biti lažni jer im je negativ ispitan i niko nije video kran od 100 metara na kome visi Bilijev NLO od kante za smeće iznad drveta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 18, 2009 1:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
kin93 je napisao/la:
I da, još malo za proučavanje - u slici i riječima;

May the pictures and analysis presented in this article be a constant reminder, for anyone who doubts or could forget the Meier case is about deception, and only deception...
The Billy Meier case: more conclusive "smoking gun" proof of deception.


Ovo je 'link za proučavanje' ljudske gluposti.

Ovde je naveo koji su 'pravi' a koji lažni snimci.
http://thebiggestsecretpict.online.fr/ufo_et.htm

Njemu su tačkice na nebu
http://thebiggestsecretpict.online.fr/u ... iamond.jpg

i ovakav uradak
http://thebiggestsecretpict.online.fr/u ... 02_rec.jpg
pravi snimci.

A 'Fake UFO-s' su mu samo i isključivo Mejerove slike.

Za ovakve dokaze zaista treba biti glup.

Nije ovo rasprava za mene.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 18, 2009 2:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:16 pm
Postovi: 114
Lokacija: uz more
demiurge je napisao/la:
da,slike su presmiješne :mrgreen: . da u doba photoshopa i svih ostalih tehničkih dostignuća to netko ne vidi je meni nevjerovatno. ako zante onu foru sa staklom i pozadinom znat ćete o ćemu pričam. ova s dinosaurom je također odlična, glinamol rules


Ne samo slike. Pazi kako se on opravdavao kad su ga prokužili s tim jeftinim trikovima;
Da je on onda pitao "Plejadance" neka oni objasne (svijetu valjda) zašto i kako te leteće kante izgledaju tako ili onako. Pa to je za umobolne zaista. I samo one toliko zaslijepljene u svojoj nekoj vjeri u postojanje "nadnaravnih" koji se pojavljuju, eto, tek nekolicini primitivnih seljaka. Pa kao takvi nisu sposobni lagati. Nevini seljačići, srce da ti se raspara. :roll:
(Ne znam samo zašto, ali ovaj me čiča svojom pojavom i (ne)djelom neodoljivo podsjeća na jednog drugog "svježijeg" luđaka - Josepha Fritzla, koji je bio uvaženi član svoje zajednice - koja pojma nije imala da im se kod susjeda događaju jezive stvari godinama. Čovjek lijepo živio, putovao i svugdje i svima bio "normalan", osim u svojoj kući. Sad će, nakon što se ipak ustanovilo da je totalni luđak - koji je eto slučajno obmanjivao i svoju okolinu - uživati do kraja života u nekoj instituciji, pisati memoare i skončati sav sretan.)

Dakle, nakon što je naivni svijet uvjerio kako mu "galaktička braća" šapću o svojim namjerama i proročanstvima, ujedno je dao do znanja da svemirska gospoda ne žele slikanje i nedaj bože kakvo prenašanje tehnologije primitivnim zemljanima. To je bila prvotna spika a onda;

Typically, after Kalliope's comments about the lower part of the model being made from the garbage can lid were published in the "UFO Kurier" and "Tages-Anzeiger", Billy Meier felt it was necessary to offer explanations to make all this bad press go away. In 1997 he wrote in his "FIGU Bulletin" about what one of the Pleiadians "explained" to him about the "similarities" between the garbage can lid and the lower part of one of their "vehicles":

When I [Billy Meier] asked Ptaah about this matter, he gave the following plausible explanation that seems rather clear to me although it does sound a bit peculiar at first. Anyone familiar with the dark and still unexplained stories about the "German Gyro Disks," respectively "Flying Disks," would probably concede that Ptaah's explanation does provide the truth.

Excerpt of the 254th Contact Report from Tuesday, November 28, 1995:

Ptaah: ". . . As far back as the 1920s we worked with flying devices you have named the 'Wedding Cake Ship,' but they were only available for operations on Earth toward the end of the 1970s. This particular type of flying device was designed specifically for the Earth, and for this reason we endeavored to transmit all of the necessary data regarding the vehicles' shape to terrestrial scientists, in the form of telepathic impulses, to assist them in developing flying disks on Earth.


Dakle, ovakvo smeće zaista zaslužuje samo jedno - kantu!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 19, 2009 4:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Tvoja subjektivnost je već postala banalna sa Friclom.

Ovde su sve slike i snimci Bilijevi
http://www.ivantic.net/Billy_Eduard_Albert_Meier.htm
pa neka ljudi sami vide da li je baš sve napravljeno od kanti bačenih u vazduh jednom rukom.
Bolje da sude sami nego da čitaju tvoje bolesne i asocijacije i nebuloze o tome.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 19, 2009 7:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:16 pm
Postovi: 114
Lokacija: uz more
Pantelija je napisao/la:
Nije ovo rasprava za mene.


I nije. Ali ne daj se zbuniti.

Pantelija je napisao/la:
Tvoja subjektivnost je već postala banalna sa Friclom.
Ovde su sve slike i snimci Bilijevi
http://www.ivantic.net/Billy_Eduard_Albert_Meier.htm
pa neka ljudi sami vide da li je baš sve napravljeno od kanti bačenih u vazduh jednom rukom.
Bolje da sude sami nego da čitaju tvoje bolesne i asocijacije i nebuloze o tome.


Bit će da si ti malo puno obolio podužim boravkom na ovom forumu pa ti se najviše manifestira mentalno. I svakako da je na to utjecala zadojenost glupostima i čitanjem svakakovog smeća poput žvrljotina jednog Billy boy Meiera a pogotovo samouvjerenjem kako i poklopci mogu letjeti. Zapravo mogu - baš kao i svaki frizbi. Da li si se ti ikada kao mali (ili sada malo veći?) igrao frizbi-em? Čisto sumnjam. Ali stigneš još.
I tvoj problem ne bi bio nikakav i zanemariv kada bi svoju zadojenost i vjeru u nešto nepostojeće zadržavao za sebe a ne branio ovako javno pri tome vrijeđajući sve pred sobom. Ali kad tako voliš, ne ostajem ti dužan (već sam to i ranije pokušao objasniti - ali nije kome!) jer očito ili moderi nemaju volje održavati forum ili imaš njihov blagoslov?!
Pa ako je i tako nekako - onda je jadan i ovaj forum, s takvim pravilima kojih nema.

Neka sude ljudi - jasno a tebi neka i dalje smeta što netko ima i drugačije mišljenje i pristup od slijepe vjere u idiotarije.

MEIERS FRIENDS BACK AGAIN - IN FLORIDA (and everywhere too LOL)

I tada je, kaže, snimio jedno oko Božje (misli na Isusa). Na pitanje zašto ne oba, odgovara - Zato što je jednim zažmirio.

Kaže se da je i pravda slijepa, gluha i ne govori. Amen!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 19, 2009 8:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:16 pm
Postovi: 114
Lokacija: uz more
Pantelija je napisao/la:
Ovde su sve slike i snimci Bilijevi
http://www.ivantic.net/Billy_Eduard_Albert_Meier.htm
pa neka ljudi sami vide ...


Neka vide! Aleluja! Tipično idolopoklonstvo i zadojena vjera. =D>

slika

:rofl


Zadnja izmjena: kin93; ned apr 19, 2009 8:08 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 19, 2009 8:08 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Zaključavam ovu temu, dok se strasti malo ne smire. Mislim da gubi karakter konstruktivne rasprave.

Verodostojnost materijala/argumenata svako može da proceni sam za sebe. Rasprava koja sadrži lična prepucavanja se može nastaviti preko pm-a.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Billy Meier
PostPostano: sub sep 12, 2009 5:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Najveći problem kod Billy Meier slučaja je to što je previše dobar da bi bio istinit. Da bi čovek lažirao sve što je navodno lažirao, morao bi da bude ekspert u fotomontaži(setite se o kojoj se godini radi), video montaži, metalurgiji, fizici, obradi zvuka i još mnogo toga, ili je to jednostavno sve istina ?! Debankeri Majerovog slučaja se hvataju, koliko sam shvatio, za dve tri fotografije, prave besmislene teorije o nekakvih tortama, poklopcima za kante :lol: Niko se nije potrudio i završio domaći do kraja i video u razmeri koliki su ti objekti u stvari, i da ne postoji tolika kanta sa tolikim poklopcem, čak bi i izrada takvog objekta u to vreme koštala preko 20000 dolara!!!! Naravno, nisu se ni potrudili da vide šta su pravi eksperti rekli u vezi njegovih materijala i autentičnosti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Billy Meier
PostPostano: pon sep 14, 2009 10:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
po tebi su te snimke stvarno autentične, na svakoj se vidi da je objekt letjelice previše ispikseliziran zato jer je preblizu kameri tako da se čini da je prevelik u odnosu na auto. mislim, ponavljam se, ovo je doba kad smo odavno izašli iz djetinjstva fotomontaža, ili nismo :-k

Citat:
Niko se nije potrudio i završio domaći do kraja i video u razmeri koliki su ti objekti u stvari, i da ne postoji tolika kanta sa tolikim poklopcem, čak bi i izrada takvog objekta u to vreme koštala preko 20000 dolara!!!! Naravno, nisu se ni potrudili da vide šta su pravi eksperti rekli u vezi njegovih materijala i autentičnosti.


da faking ziher :rotfl: , ta mala (i ponavljam mala jer nisam lud da mislim da je čovjek stvarno radio te veličine koje predlažu ove preloše amaterske slike) limena kanta, pa dovoljna mu je kućna željezarija nekog prijatelja ili svoja vlastita (sumnjam da je čovjek bio glup, ljudi na selu su vješti u izradi takvih predmeta).

šta nije slikao unutrašnjost, šta nije slikao te komandante. valjda nije bilo dućana s kostimima u to vrijeme u blizini.

pozdrav :love3:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz