Sada je: sub apr 27, 2024 3:51 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon okt 25, 2010 4:27 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon okt 25, 2010 4:05 pm
Postovi: 2
pozdrav

preksinoć sanjam da hodam cestom i nebo je puno crnih letjelica koje su oblika kao avioni nevidljivi za radare i odjednom počnu padati predmeti kao metalni bumeranzi i sakrijem se ja u neku kućicu.
u kućicu pokušavaju provaliti mali sivi čovječuljci koji kao da su od gline ili gume. jedan provali a ja ga zgrabim i otkinem mu glavu lupajući s njem od pod. više se ne sjećam.
baš se ne sjećam da sam imo sličan san pa me zanima imal to veze sa ičim paranormalnim ako je nekome možda poznato ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon okt 25, 2010 10:54 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon okt 25, 2010 6:45 pm
Postovi: 10
Ma to je obican san bio ... Ne bi ti tehnoloski naprednom vanzemaljcu otkinuo glavu :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: sri okt 27, 2010 2:53 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 19, 2010 2:08 pm
Postovi: 17
Vjerovatno samo običan san. Ja gledam na običan san kao na..... Slikara (neku svijest, dal duša ili um ili nešto treće, ne bih znao definirati) koji ima bezbroj bojica,pastela,boja,tempera,flomastera,različitih papira,šarenila, naljepnica, sprejeva (podsvijesne informacije, emocionalne impresije koja je podsvijest "pojela",sve doživljeno što smo [svijesno] zaboravili) te s time slika sliku (san). Dok tvoji (ajmo ga nazvati) niži um,manjesvijesna svijest (nerazvijena) gleda na taj san kao na film, kao na nešto što nije dio njega.

Tako su recimo (po mom slikovitom gledištu/mišljenju) lucidni sanjači i sami slikari svojih snova. Tj sjedinili su taj takozvani niži i viši um, tj na nešto višoj su razini svijesti (imaju više znanja temeljne važnosti i razumijevanja) od "običnih" ljudi (čitaj: krajnje programiranih i izmanipuliranih ljudi).

Tako da konkretno u tvom slučaju mislim da je to bio taj tzv običan san. Ovisi, kad si se probudio (nagađam da si muškarac jer kidaš glave) dali je bilo neke paralize,znojenja,straha? Što i dalje ne upućuje da je bila, recimo, izvanzemaljska otmica ili drugo "paranormalno" iskustvo.

Ali recimo da si išao spavati u krevet obučen a da si se probudio gol.
Da si išao spavat u svoj krevet, a probudio se na stolu (ili na bilokojem drugom mjestu a d anije tvoj krevet)
Ovakvi primjeri mogu upućivat isto i na mjesečarenje.

A i san sam po sebi (koliko je apsurdan - gumeni alieni kojima glava otpada i crni metalni bumeranzi) upućuje na neku tvorevinu uma (um/nadum/više svijesne energije...) uz pomoć podsvijesnih materijala (pa i svijesnih).

Recimo, da si bio na operacijskom stolu te da su ti greysi bukvalno rečeno nabilu bušilicu u glavu, razmislio bih dvaput o značenju tog navodnog "sna".

No,dobro da nisi ;)

:D

[EDIT: par gramatičkih greškica koje sam uočio...što ne znaći da ih nema još,ove su mi "bole" oči pa sam ih ispravio]

_________________
http://www.youtube.com/user/IvanSpirit7


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: sri okt 27, 2010 7:33 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon okt 25, 2010 4:05 pm
Postovi: 2
u zadnje vrijeme pratim snove al ovaj mi je bio previše sci fi u odnosu na ostale. pošto nije bilo nikakvih fizičkih posljedica ispada da je ipak samo san.

poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pet feb 04, 2011 5:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet feb 04, 2011 5:41 pm
Postovi: 3
pozdrav svima!
Čitam vas i odlučila sam s vama podijeliti svoj san, iskustvo ili što već.
Prije otprilike pola godine došla sam s faksa, mrtva umorna, dan je bio kao i svaki drugi. Bilo je poslijepodne i ja sama u stanu, presvukla sam se u pidžamu i odlučila odspavati sat dva.

Uslijedio je san od kojeg se i sada ježim i ne znam ni sama je li uopće bio san.

U tom, nazovimo ga "snu" vidim sebe u svom krevetu, u istoj sobi u kojoj sam zaspala, u svom krevetu, ista posteljina, ista pidžama, sve isto kao što je bilo kao kada sam legla spavati. I kroz prozor svog četvrtog kata vidim neku čudnu svjetlost po nebu.. pomislim si što se to događa u gradu na nebu u sred poslijepodneva i ustajem iz kreveta vidjet što se zbiva...

u tom trenu čujem glas iza sebe (nisam vidjela biće), glas je bio smiren, čak i prijateljski, ali NELJUDSKI i izgovara moje ime, govori da se ne bojim i da idem s njima...

mene hvata panika, osjećam kao da me neki ogromni magnet privlači, a ja se ne mogu oduprijeti... osjećam strah jer ne želim ići s njima.

i u tom se trenu budim sva uspaničena, srce mi je udarala kao nenormalno i nikada u svom životu nisam stvarniji san sanjala.

a glas koji sam čula još i sada točno pamtim i da ga opet čujem mogla bi ga prepoznati.

slučajno sam to spomeula jednoj osobi koja se dosta zanima o nlo-u i tim temama i kaže mi da to nije bio san, da su me stvarno oteli, vjerojatno uzeli jajne stanice za genetse pokuse..blablabla.. samo da su mi isprali sjećanje tako da je meni sve izgledalo kao san...

ja sam sasvim normalna kao i prije, nikakve promjene na sebi ne vidim i ne osjećam...
čitam tu da dosta vas sanja nlo pa me zanimaju tuđa mišljenja.. je li ovo san ili je stvarno moguće da su me "ukrali" :o

i kako, zašto, zbog čega, zašto ja, mene ta tema ne zanima toliko... tj. nije sve do sada


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: sub feb 05, 2011 7:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Pa i ne trebaš znati što su te izabrali, i izgleda zaista kao otmica.
Važno je ne plašiti se i znati o čemu se radi pa po pravilu ostavljaju na miru one koje ne mogu kontrolisati.
Nemoraš se bojati a to ti kažem iz ličnog iskustva. Mada su i mene nafilovali onim njihovim inplantima. Ako bi se slučajno ponovilo slobodno se naljuti i to što više i pošalji ih u p**** m******* i zaprtijeti im da ćeš se još više naljutiti ako se više ikad pojave. Garantovano i provjereno ima efekta. Inače tu gamad ne podnosim a kad još počnu da se zafrkavaju s ljudima i iskorišćavaju ih pobijesnim. Da su mi bliže glave bih im počupao. Možda i oni kažu pušti tu budalu na mir, ama me više ne diraju.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: sub feb 05, 2011 8:08 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet feb 04, 2011 5:41 pm
Postovi: 3
ahahahahaha lol ovo me stvarno nasmijalo.
ma ne bojim se ja, zapravo, ni ne zanimam se za tu temu, ali ovo me malo natjerala na razmišljanje.. je li ili nije san..
btw. što je s tvojim iskustvima? ako smijem znati


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: sri feb 09, 2011 12:09 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Ja sam ih sreo na Mjesecu dok sam vježbao kretanje u astralnom tijelu.Onda sam im rekao da dođu na Zemlju. Pa su odmah ujutro došli i ugradili mi taj implant i onda sam se strašno naljutio na njih jer su me prevarili a ja ne podnosim prevaru. I onda sam im zaprijetio da se slučajno ne igraju da opet dolaze. I zaista nijesu. I ja sam to lukavo izveo jer sam im poslao sliku tobože sam je sakrivao, ali su je oni sigurno viđeli kako šaljem projektil u vazduh kao da ih prepanem pa kad oni krenu da idu projektil odari u njih i oni izginu. Uglavnom od tad ih nema. To su inače sve bezočna gadčad sa kojim ne trebamo imati previše veza jer su vrlo lukavi i podli a u stanju su svašto učiniti da postignu što su naumili. Viđao sam ih po drugim zemljama kako lunjaju po gradovima ama su uvijek prelazili ulicu kad bi me viđeli a ni ja nijesam imao volje s njima pričati.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: sri feb 09, 2011 9:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
pa, u zadnjih bar mjesec dana sam imao nekih otprilike 7-8 snova u kojima je na ovaj ili onaj način bilo vanzemaljaca i nlo-a... iz praktički svakog sam se budi s većom ili manjom dozom straha i panike (u par navrata i ne), često bi srce lupalo i bio bih oznojen; ali od toga nekog straha (pogotovo ako je bio veći) se nisam usuđivao izaći iz kreveta da se presvučem...

zanimljiv mi je bio san u kojemu je sve teklo normalno (nalazim se u svome gradu) i sada ja sjedam u neki auto i odjednom neka žena ili nešto slično prolazi kroz haubu auta i ostaje u haubi i ja odjednom počinjem užasno glasno vrištati i otimati se (iznimno visoka doza straha, panike, užasa i izbezumljenosti) i u jednom trenutku sam imao osjećaj kao da sam na na nekom operacijskom stolu i vidio sam kao neka jaka svjetla i kao neke sjene što su se mrdale (iznimno nejasno se vidilo)...

majko mila, evo sada me obuzima određena doza straha kako pišem o tome što se sjećam i osjećam se neugodno i nelagodno... :-s

no, nakon što sam imao taj "bljesak" u kojemu sam vidio ono što sam rekao, tada se vraćam "nazad" u taj san i bježim panično i dolazim na jedno veliko parkiralište u središtu grada i gledam u nebo (mrak je) i vidim ono što bi se reklo "zvijezde padalice" ali ja u biti u tome snu osjećam da to nisu nikakve zvijezde već da su u pitanju neki leteći tanjuri i zinimno nelagodno se osjećam i osjećam veliki strah... i osjećam da se sve iznimno brzo dešava (tipa onoga što ljudi kažu da im u kritičnim situacijama bliskim smrti dešava da vide pred očima cijelis svoj život - e takva je brzina otrpilike bila kako sam se "vratio" u san)...

nakon toga se budim okupan u znoju, srce mi tuče, panika, izbezumljenost i veliki strah... nisam se usudio ići presvući od straha i nisam baš najlakše uspio nanovo zaspati, jer su me svi ti osjećaji držali neko vrijeme nekon buđenja.... iako bih imao zatovrene oči, pred očima su mi prolazile razne slike vanzemaljskih glava, nlo-a i sličnoga usljed svih tih osjećanja i jedva sam uspio skrenuti misli sa toga nakon nekog vremena i maknuti te slike ispred očiju, i nekako sam se uspio smiriti i primiriti... nije mi baš bilo svejedno to sve što sam doživio....

a inače u meni slike vanzemaljaca (čitanja teksta na te teme, gledanje konkretnih slika i slično - a i zamišljanje, ali zavisi od inteziteta i obima zamišljanja) u meni izazivaju iznimno neugodna osjećanja i to mi dođe ko neka "bolna" točka u cijeloj priči... a da ne pričam kakva su bial osjećanja nakon toga sna i slilčnih, ajd da sam zaboravio san po buđenju, ali nisam pa jebiga...

dali netko može nešto više reći o tome? samo snovi ili možda pak nešto drugo bi moglo biti? i zašto tolika neugoda i strah od nekih slikovitih aluzija na vanzemaljce (pogotovo na one što ih nazivaju Sivima, ali također i od raznih drugih makar možda ne toliko)?

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pet feb 11, 2011 12:16 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet feb 04, 2011 5:41 pm
Postovi: 3
i ja sam se iz svog ?sna? probudila s osjećajem panike i srce mi je udaralo nenormalno tako da te razumijem..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto maj 24, 2011 10:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet feb 24, 2011 1:42 pm
Postovi: 59
Lokacija: 5D
Resila sam da sa vama podelim jedno interesantno iskustvo,san... :D

Pre dve godine sam sam sanjala jedan jako interesantan san,mada,ja mislim da to nije bio samo san.Mislim da mi je neko,nesto ceprkalo po glavi.
Pre tog sna sam u mom dvoristu videla siluetu Sv.Petke(ovde moram da napomenem da nisam neki ultra-religiozni fanatik a nisam ni ateista).Dva dana posle toga,kada sam zaspala,osetila sam neku toplinu i da mi nesto lebdi ispred ociju sto je isijavalo belu svetlost.To je tako jako sijalo da je smetalo mojim zatvorenim ocima.Pomerala sam glavu levo-desno i htela sam da otvorim oci da vidim sta je to,ali nisam mogla.Htela sam da pomerim ruku i nogu ali nisam jer je moje telo,izgleda,bilo paralizovano.Ujutru,kada sam se probudila osecala sam se drugacije.Kao da to vise nisam bila ja,kao da mi je svest bila drugacija,promenjena.Posle ovog snami se pojavila ESP,vidovitost,jaka intuicija,imam vizije,kada sam u nekoj nevolji cujem upozoravajuce glasove...Veliko hvala onome koji mi je ceprkao po glavi jer su me ove sposobnosti "izvukle" iz jedne opasne situacije iz koje sam "izasla" bez posledica.Kako je dobro kada znas sta neko misli.:D

A ovo je san od pre par dana i vise:

Sanjala sam kako sa mojim roditeljima sedim u kuci.Odjednom se zaculo neko brujanje.Izasla sam napolje da vidim sta to bruji.Kada sam izasla u dvoriste,videla sam kako iznad moje kuce lebdi ogroman svemirski brod.Bio je napravljen od nekog materijala sivkaste boje i na njegovom rubu su se nalazila mala svetla koja su naizmenicno sijala cas crvenom cas plavom svetloscu.Oko broda su lebdele tri kugle koje su sijale belom svetloscu.Odjednom se zacuo neki glas:"Jasmina,dosli smo po tebe!Moras da ides sa nama!"U tom momentu sam se osecala jako uzbudjeno i presrecno i jako sam se radovala sto su dosli po mene.Kroz glavu mi je "prosla"ova misao:"Super!Idem kuci!"A onda su moji roditelji izasli iz kuce i poceli su da vicu:"Ona ne ide nigde!"A taj glas je njima rekao:"Ona mora da ide sa nama,jer nam treba!"I tu se san zavrsio. :cry:

_________________
Love & Light


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto maj 24, 2011 11:34 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Jasmina je napisao/la:
Resila sam da sa vama podelim jedno interesantno iskustvo,san... :D

Pre dve godine sam sam sanjala jedan jako interesantan san,mada,ja mislim da to nije bio samo san.Mislim da mi je neko,nesto ceprkalo po glavi.
Pre tog sna sam u mom dvoristu videla siluetu Sv.Petke(ovde moram da napomenem da nisam neki ultra-religiozni fanatik a nisam ni ateista).Dva dana posle toga,kada sam zaspala,osetila sam neku toplinu i da mi nesto lebdi ispred ociju sto je isijavalo belu svetlost.To je tako jako sijalo da je smetalo mojim zatvorenim ocima.Pomerala sam glavu levo-desno i htela sam da otvorim oci da vidim sta je to,ali nisam mogla.Htela sam da pomerim ruku i nogu ali nisam jer je moje telo,izgleda,bilo paralizovano.Ujutru,kada sam se probudila osecala sam se drugacije.Kao da to vise nisam bila ja,kao da mi je svest bila drugacija,promenjena.Posle ovog snami se pojavila ESP,vidovitost,jaka intuicija,imam vizije,kada sam u nekoj nevolji cujem upozoravajuce glasove...Veliko hvala onome koji mi je ceprkao po glavi jer su me ove sposobnosti "izvukle" iz jedne opasne situacije iz koje sam "izasla" bez posledica.Kako je dobro kada znas sta neko misli.:D

A ovo je san od pre par dana i vise:

Sanjala sam kako sa mojim roditeljima sedim u kuci.Odjednom se zaculo neko brujanje.Izasla sam napolje da vidim sta to bruji.Kada sam izasla u dvoriste,videla sam kako iznad moje kuce lebdi ogroman svemirski brod.Bio je napravljen od nekog materijala sivkaste boje i na njegovom rubu su se nalazila mala svetla koja su naizmenicno sijala cas crvenom cas plavom svetloscu.Oko broda su lebdele tri kugle koje su sijale belom svetloscu.Odjednom se zacuo neki glas:"Jasmina,dosli smo po tebe!Moras da ides sa nama!"U tom momentu sam se osecala jako uzbudjeno i presrecno i jako sam se radovala sto su dosli po mene.Kroz glavu mi je "prosla"ova misao:"Super!Idem kuci!"A onda su moji roditelji izasli iz kuce i poceli su da vicu:"Ona ne ide nigde!"A taj glas je njima rekao:"Ona mora da ide sa nama,jer nam treba!"I tu se san zavrsio. :cry:


Poštovanje Jasmina

Pročitavši tvoj post učinilo mi se da primjećujem jedno oduševljenje gore opisanim iskustvima, a koje sam nekad i sam osjećao (kao i većina nas vjerojatno). Ponukan poticajem iz intuicije, koji naravno vrlo lako može biti odraz moje vlastite deluzije, te saznanjima o ograničenosti ljudskog shvaćanja stvarnog stanja stvari, odvažih se na korak da te usmjerim na teme koje se ovdje na forumu bave gore opisanim fenomenom iz jednog, ako ne šireg, a onda sigurno drugačijeg kuta.

Nadam se da ćeš u njima pronaći nešto što bi ti možda moglo dati jednu obuhvatniju sliku.

Radi se o prijevodu knjige Anđeoska Maskarada,
i temi Abdukcije, a isto tako predlažem da pročitaš i ostale, tzv. "sticky topic"-e da vidiš čime se sve ustvari forum bavi.

:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Ala vjetar pusheeeee;)
PostPostano: sri maj 25, 2011 6:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet feb 24, 2011 1:42 pm
Postovi: 59
Lokacija: 5D
Citat:
Poštovanje Jasmina

Pročitavši tvoj post učinilo mi se da primjećujem jedno oduševljenje gore opisanim iskustvima, a koje sam nekad i sam osjećao (kao i većina nas vjerojatno). Ponukan poticajem iz intuicije, koji naravno vrlo lako može biti odraz moje vlastite deluzije, te saznanjima o ograničenosti ljudskog shvaćanja stvarnog stanja stvari, odvažih se na korak da te usmjerim na teme koje se ovdje na forumu bave gore opisanim fenomenom iz jednog, ako ne šireg, a onda sigurno drugačijeg kuta.

Nadam se da ćeš u njima pronaći nešto što bi ti možda moglo dati jednu obuhvatniju sliku.


Pretpostavljam sta hoces da kazes.Naravno da sam odusevljena,jer uz pomoc tih sposobnosti koje sam "dobila" od strane vanzemaljskih bica(ovo ne mozemo znati sa 100% sigurnoscu da su to bili bas "oni",Graysi ili ...mozda su bili bica sa visih frekvencija,mozda sa Plejade,Sirius(i oni raspolazu visoko-razvijenom tehnologijom)),pomazem ne samo sebi,nego i drugima!Kako da ne budem odusevljena kada sam "pogodila" mom drugu da ima unutrasnje krvarenje a on to jadnik nije ni znao,isti slucaj i sa mojim psom.Veterinari su mu dali pogresan lek!Nakon dva min.pas je poceo cudno da se ponasa.Poceo je da cvili.Veterinar ce na to:"Ma to tako treba da bude,normalna reakcija."Kada sam dodirnula psa,pocelo je da mi se vrti u glavi i da mi se prividjaju zute tacke i da mi zuji u usima.Rekla sam veterinaru:"Doktore,on ima halucinacije!Nije mu dobro!"Veterinar mu je pogledao zenice i konstatovao je isto sto i ja.
Kako da ne budem odusevljena?!?!Od tada,te sposobnosti intenzivno razvijam.
Od tada mi je i intuicija jos jaca,konstantno je pratim i praticu je.

Ne treba se bojati iskustava sa NLO-ima,vanzemaljcima i ne treba sejati strah u vezi istih.Sejanje straha nije dobro.Strah nas moze odvesti u depresiju ili ko zna gde.Sva ta iskustva treba "gledati" sa pozitivne strane.


Citat:
Radi se o prijevodu knjige Anđeoska Maskarada,
i temi Abdukcije,


Ovo sam odavno procitala,ali hvala u svakom slucaju na preporucenoj literaturi. :)

Citat:
a isto tako predlažem da pročitaš i ostale, tzv. "sticky topic"-e da vidiš čime se sve ustvari forum bavi.


Da vidim cime sve ustvari forum bavi?Ili da vidim kakvom se politikom bavi?he he he!Shalamala :wink:

Pa,evo,ovde mogu da vidim cime se sve forum bavi:http://www.galaksija.info/forum/index.php :wink:

:mrgreen: :wink:

_________________
Love & Light


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ala vjetar pusheeeee;)
PostPostano: sri maj 25, 2011 10:35 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Jasmina je napisao/la:
...


Nego, jesi li Ti svojom slobodnom voljom i izborom, te pri zdravom razumu odlučila da želiš da ti, kako kažeš, neko,nesto čeprka po glavi, izmijeni Te do te mjere da to sad vise nisi ti,kao da ti je svest drugacija,promenjena i da Ti se posle toga sna pojave ESP,vidovitost,jaka intuicija,vizije?

I jesi li se zapitala ikad što ti je u tom procesu oduzeto, jer zdrav razum navodi na zaključak da ta vanzemaljska bica(što ne mozemo znati sa 100% sigurnoscu da su to bili bas "oni",Graysi ili ...mozda su bili bica sa visih frekvencija,mozda sa Plejade,Sirius(i oni raspolazu visoko-razvijenom tehnologijom)), da te ponovo parafraziram, koja te odusevljavaju,jer "daju" sposobnosti, isto tako mogu i oduzimat sposobnosti?

To da pretpostavljas sta hocu da kazem mi je potpuno jasno. Samo krivo pretpostavljaš, što se pak da isčitat iz ovog citata:

Citat:
Ne treba se bojati iskustava sa NLO-ima,vanzemaljcima i ne treba sejati strah u vezi istih.Sejanje straha nije dobro.Strah nas moze odvesti u depresiju ili ko zna gde.Sva ta iskustva treba "gledati" sa pozitivne strane.


Jasmina, bojazan i strah si u našem dijalogu sijala/spominjala samo ti, i to bojazan jednom, a strah čak tri puta. Prebroji sama. :wink: (ima čak i jedna depresija). I to, što je vrlo zanimljivo, u citatu koji bi trebao imati funkciju upućivanja na nešto pozitivno. Tko se ustvari boji i koga je strah pa Sva ta iskustva treba "gledati" sa pozitivne strane? Što ti iz-čista-mira-novostečena intuicija na to pitanje odgovara?

Taj citat još govori i to da, iako znaš gdje se nalazi početna stranica, uopće ne možeš vidjeti čime se ustvari forum bavi, jer da možeš sigurno takvo nešto (čitaj: NABS) nebi na njemu propagirala.
To sam ti ustvari i prvim postom pokušao dopuhati.
:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pet maj 27, 2011 4:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
Postoji mogucnost da sve ovo sto si nam ispricala je paravan memorija instalirana od strane dobrih prijatelja . U preporucenoj literaturi koju kazes da si citala se o tome dovoljno pise ... Neki su se nemalo iznenadili nakon podvrgavanja regresiji gdje je na povrsinu izasao pravi tijek dogadjaja koji bas i nije ugodan.
Nemoj se uznemiriti oko svega toga ali osobno nebih uzimao nista zdravo za gotovo..

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: čet jun 16, 2011 12:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2011 11:53 am
Postovi: 147
Lokacija: Rujan
Odlicna tema. Pisala sam o svojim "iskustvima"malo na Kontroli iz 4D. Sinoc sam (valjda sanjala?) da mi (kao Tedu Rajsu Maja u Andjeoskoj maskaradi) nude neke primerke raznih vrsta kaktusa (znaju da ih obozavam) , pitaju me da pronadjem neke od njih i da ih razmnozim...Ukratko, "polozila" sam sve te njihove testove i rekli su mi da su zadovoljni sa tim sto sam uradila. Potom su otisli. Cudno, zar ne?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: čet jun 16, 2011 9:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Ko zn njima lukava je to gamad.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pet jul 22, 2011 3:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 30, 2011 1:46 pm
Postovi: 36
Lokacija: Zemun,Srbjia
Jednom u nekoliko meseci sanjam da vidim jednu letelicu.
Ja sedim u dvoristu i odjednom se pojavi ta belo-siva letelica u obliku lopte,tj. okrugla je i krece se ka Istoku.Ali ona prolece jedno 50 metara od moje kuce.E sad u tom trenutku me obuhvataju razlicita osecanja.Kao,kao da sam zeleo da me povedu s njima,ali sam u istom trenutku bio i uplasen i uzbudjen...To sanjam nekad,samo sto u drugim snovima vidjam razlicite objekte,ali sve ostalo je isto....Zna li neko sta li je to?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pet jul 22, 2011 6:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Nikola je napisao/la:
Zna li neko sta li je to?


Znam, previše Galaksija foruma. \:D/

Neku noć sam sanjao da me netko ili nešto, odvelo na jedno mjesto gdje su mi omogućili iskustvo onoga što slijedi: opće uništenje (vidio sam na površini Zemllje kao neko "gužvanje zemlje" vjerojatno od udara nečega, potresa ili sl.) i fizička smrt, nakon čega duše koje sam vidio kao svijetleće kugle kojih je bilo svukud, i sam sam bio jedna od tih kugli i dobio sam upute što dalje da bi postigao cilj tj. svrhu dok sam lutao u prostoru koji je ličio na beskraj svemira, al naravno ko i uvijek, osjećao sam povezanost s "nečim" s kim/čim sam imao vosmjernu komunikaciju.

Iz sna sam se probudio nakon što su se zalupila vrata na sobi (spavam sa otvorenim vratima)

U samom trenutku buđenj kao da sam se otgrnuo od nečega sa nevjerojatno svježim i stvarnim osjećajem onoga što sam sanjao- e sad da li sam izašao ili ušao u Matrix?

E sada, to bi bilo radi previše "visenja" po forumu, al samo zalupljivanje vrata je sumnjivo-ma nije, svi prozori i vrata u stanu su bili otvoreni kad je počeo jak vjetar i kiša u noći

:toothy2:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pet jul 22, 2011 8:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
da...super...samo dobro prati upute... ](*,) :thumbup:

nego, dali kod takvih snova imate osjecaj da vas u nekom trenutku "strese struja" (neznam kak bi drugacije opisao taj osjecaj)?

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 53 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz