Sada je: čet mar 28, 2024 12:04 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: ned okt 23, 2011 10:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Već se par dana razmišljam da li da sadržaj sna postam ili ne, od četvrtka.
Osjećam nadolazeću opasnost, širi se opasni energetski val iz neposredne blizine, puno bliže nego smo pretpostavljali. Negativni energetski val je jači od onih kojima samo do sada bili izloženi, veća je gustoća tamne energije. Može nas direktno dosegnuti, bez posrednika. Izvor opasnosti je svemirski brod u kojem se nalaze bića, vidim njih 4 koji se spremaju izaći vani, (a znam da ih je puno više) obučena u metalne skafandere od mat svijetlog metala. vidim ih ispred zida jabučno-zelene boje, ne znam da li se radi o unutrašnjosti broda ili su već negdje došli. No ipak mislim da je brod. Bića, iako obučena u skafandere izgledom podsjećaju na egipatskog boga Anubisa, tanka su i visoka, tek su ramena šira. Na glavama također nose skafander od istog materijala, ali je više okruglast, podsjeća na prugaste kape/marame koje su egipćani nosili. Cijeli skafander je poprečno-prugast uključujući i glavu. Na "licu" je značajnije ispupčenje nego kod ljudi, doista kao kod pasa. Opasnost izbija iz samih bića, do te mjere da me obuzeo užas (inače ne spadam baš u strašljivce). Razoružavaju protivnike užasom. Shvativši da će me preplaviti tom tamnom energijom, moja svijest je glasno zazivala pomoć. :shock: U nekom trenutku osjetim da više ne vičem, da se neko drugo biće brzo pojavilo i izgradilo čahuru oko mene.

Očito moja frekvencija nije bila dovoljno visoka, a ja sam bila blokirana od užasa i nisam se sama mogla organizirati da podignem zaštitu oko sebe. Zahvaljujem osobi koja mi je pomogla, mislim da se radi o ljudskom biću, jer sam osjetila da su i njemu ova bića opasna. Narednih noći ih nisam sanjala, no koristim zaštitu.
Radim na jačanju svoje vibracije na nekoliko načina: nosim lapis lazuli i citrin, danju i noću, svileni šal, uzela sam posebni pripravak Arelena (domaći uradak) kojeg mi obično efekti traju do dva tjedna, trošim med s propolisom (bijeli med), nastojim ne preskočiti svoju dnevnu rutinu za podizanje frekvencije.
Jasno mi je da smo se obostrano "vidjeli". A ako se vidimo, znači da mi je vibra niska, a to nije dobro. [-X


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon okt 24, 2011 4:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Lampa je napisao/la:
Već se par dana razmišljam da li da sadržaj sna postam ili ne, od četvrtka.
Osjećam nadolazeću opasnost, širi se opasni energetski val iz neposredne blizine, puno bliže nego smo pretpostavljali. Negativni energetski val je jači od onih kojima samo do sada bili izloženi, veća je gustoća tamne energije. Može nas direktno dosegnuti, bez posrednika. Izvor opasnosti je svemirski brod u kojem se nalaze bića, vidim njih 4 koji se spremaju izaći vani, (a znam da ih je puno više) obučena u metalne skafandere od mat svijetlog metala. vidim ih ispred zida jabučno-zelene boje, ne znam da li se radi o unutrašnjosti broda ili su već negdje došli. No ipak mislim da je brod. Bića, iako obučena u skafandere izgledom podsjećaju na egipatskog boga Anubisa, tanka su i visoka, tek su ramena šira. Na glavama također nose skafander od istog materijala, ali je više okruglast, podsjeća na prugaste kape/marame koje su egipćani nosili. Cijeli skafander je poprečno-prugast uključujući i glavu. Na "licu" je značajnije ispupčenje nego kod ljudi, doista kao kod pasa. Opasnost izbija iz samih bića, do te mjere da me obuzeo užas (inače ne spadam baš u strašljivce). Razoružavaju protivnike užasom. Shvativši da će me preplaviti tom tamnom energijom, moja svijest je glasno zazivala pomoć. :shock: U nekom trenutku osjetim da više ne vičem, da se neko drugo biće brzo pojavilo i izgradilo čahuru oko mene.

Očito moja frekvencija nije bila dovoljno visoka, a ja sam bila blokirana od užasa i nisam se sama mogla organizirati da podignem zaštitu oko sebe. Zahvaljujem osobi koja mi je pomogla, mislim da se radi o ljudskom biću, jer sam osjetila da su i njemu ova bića opasna. Narednih noći ih nisam sanjala, no koristim zaštitu.
Radim na jačanju svoje vibracije na nekoliko načina: nosim lapis lazuli i citrin, danju i noću, svileni šal, uzela sam posebni pripravak Arelena (domaći uradak) kojeg mi obično efekti traju do dva tjedna, trošim med s propolisom (bijeli med), nastojim ne preskočiti svoju dnevnu rutinu za podizanje frekvencije.
Jasno mi je da smo se obostrano "vidjeli". A ako se vidimo, znači da mi je vibra niska, a to nije dobro. [-X


Pozdrav Lampa. Mislim da znam koji su ti što si vidjela. Ja ih nazivam crnim sirianima no naziv uopće nije bitan. Nije sve što je crno zlo i opasno, to je isto jedna od predrasuda. Isto tako je i sa njima. Ovdje su po zadatku, koji ima veze sa svim svetima ove godine. Crna energija koju koriste dolazi iz antimaterije i mnogim današnjim ljudima nije kompatibilna pošto većina njih se nikad nije potrudila upoznati tamni dio sebe. Oni se mogu činiti i jezivi i opasni, jer su ozbiljni, nemilosrdni i nepopustljivi, što i moraju biti s obzirom da uglavnom imaju posla s demonima i kliphotima. Koliko kužim, ono što te maknulo od njih je bijeli sirian (da se razumijemo, oni nisu u međusobnom sukobu, rade za istu stranu jer su ista svijest manifestirana kroz različite hijerarhije), a maknuli su te zato što se nikad nisi otkrila na njihovoj razini vibracije da bi mogla podnjeti i provesti njihovu energiju, što je isti razlog zašto su ti se činili opasni. Ako ti neka energija nije kompatibilna, dođe ti kao radioaktivna.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon okt 24, 2011 4:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Sjenko je napisao/la:
Lampa je napisao/la:
Već se par dana razmišljam da li da sadržaj sna postam ili ne, od četvrtka.
Osjećam nadolazeću opasnost, širi se opasni energetski val iz neposredne blizine, puno bliže nego smo pretpostavljali. Negativni energetski val je jači od onih kojima samo do sada bili izloženi, veća je gustoća tamne energije. Može nas direktno dosegnuti, bez posrednika. Izvor opasnosti je svemirski brod u kojem se nalaze bića, vidim njih 4 koji se spremaju izaći vani, (a znam da ih je puno više) obučena u metalne skafandere od mat svijetlog metala. vidim ih ispred zida jabučno-zelene boje, ne znam da li se radi o unutrašnjosti broda ili su već negdje došli. No ipak mislim da je brod. Bića, iako obučena u skafandere izgledom podsjećaju na egipatskog boga Anubisa, tanka su i visoka, tek su ramena šira. Na glavama također nose skafander od istog materijala, ali je više okruglast, podsjeća na prugaste kape/marame koje su egipćani nosili. Cijeli skafander je poprečno-prugast uključujući i glavu. Na "licu" je značajnije ispupčenje nego kod ljudi, doista kao kod pasa. Opasnost izbija iz samih bića, do te mjere da me obuzeo užas (inače ne spadam baš u strašljivce). Razoružavaju protivnike užasom. Shvativši da će me preplaviti tom tamnom energijom, moja svijest je glasno zazivala pomoć. :shock: U nekom trenutku osjetim da više ne vičem, da se neko drugo biće brzo pojavilo i izgradilo čahuru oko mene.

Očito moja frekvencija nije bila dovoljno visoka, a ja sam bila blokirana od užasa i nisam se sama mogla organizirati da podignem zaštitu oko sebe. Zahvaljujem osobi koja mi je pomogla, mislim da se radi o ljudskom biću, jer sam osjetila da su i njemu ova bića opasna. Narednih noći ih nisam sanjala, no koristim zaštitu.
Radim na jačanju svoje vibracije na nekoliko načina: nosim lapis lazuli i citrin, danju i noću, svileni šal, uzela sam posebni pripravak Arelena (domaći uradak) kojeg mi obično efekti traju do dva tjedna, trošim med s propolisom (bijeli med), nastojim ne preskočiti svoju dnevnu rutinu za podizanje frekvencije.
Jasno mi je da smo se obostrano "vidjeli". A ako se vidimo, znači da mi je vibra niska, a to nije dobro. [-X


Pozdrav Lampa. Mislim da znam koji su ti što si vidjela. Ja ih nazivam crnim sirianima no naziv uopće nije bitan. Nije sve što je crno zlo i opasno, to je isto jedna od predrasuda. Isto tako je i sa njima. Ovdje su po zadatku, koji ima veze sa svim svetima ove godine. Crna energija koju koriste dolazi iz antimaterije i mnogim današnjim ljudima nije kompatibilna pošto većina njih se nikad nije potrudila upoznati tamni dio sebe. Oni se mogu činiti i jezivi i opasni, jer su ozbiljni, nemilosrdni i nepopustljivi, što i moraju biti s obzirom da uglavnom imaju posla s demonima i kliphotima. Koliko kužim, ono što te maknulo od njih je bijeli sirian (da se razumijemo, oni nisu u međusobnom sukobu, rade za istu stranu jer su ista svijest manifestirana kroz različite hijerarhije), a maknuli su te zato što se nikad nisi otkrila na njihovoj razini vibracije da bi mogla podnjeti i provesti njihovu energiju, što je isti razlog zašto su ti se činili opasni. Ako ti neka energija nije kompatibilna, dođe ti kao radioaktivna.


Hvala ti Sjenko, zvuči utješno. Zanima me imaš li predodžbu kakvu štetu bih mogla pretrpjeti da me nije netko maknuo od te tamne energije? Imaš li možda kakvu preporuku što napraviti ako se ponovi susret s njima?
:?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon okt 24, 2011 5:24 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Možda štetu od preuranjene samospoznaje, odnosno vrlo opasne kundalini aktivacije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon okt 24, 2011 7:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Lampa je napisao/la:

Hvala ti Sjenko, zvuči utješno. Zanima me imaš li predodžbu kakvu štetu bih mogla pretrpjeti da me nije netko maknuo od te tamne energije? Imaš li možda kakvu preporuku što napraviti ako se ponovi susret s njima?
:?


Iskreno, što se štete tiče, nemam. To stvarno ovisi o tebi. Moguće je ovo što je Promatrač rekao.

Ako ih opet sretneš, vodi se po osjećajima. Nema nekakve formule, ja sam osobno kompatibilan sa bićima iz crne hijerarhije, pa nikad nisam doživio nikakav strah u vezi bilo kojeg od njih. Uvijek im se možeš probat obratiti, a ako to nejde, pozovi u pomoć i pomoć će doći :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto okt 25, 2011 8:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Sjenko je napisao/la:
Iskreno, što se štete tiče, nemam. To stvarno ovisi o tebi. Moguće je ovo što je Promatrač rekao.

Ako ih opet sretneš, vodi se po osjećajima. Nema nekakve formule, ja sam osobno kompatibilan sa bićima iz crne hijerarhije, pa nikad nisam doživio nikakav strah u vezi bilo kojeg od njih. Uvijek im se možeš probat obratiti, a ako to nejde, pozovi u pomoć i pomoć će doći :)


promatrač je napisao/la:
Možda štetu od preuranjene samospoznaje, odnosno vrlo opasne kundalini aktivacije.


Tnx guys, proučit ću malo materijale o aktivaciji kundalini, do sada nisam na to previše obraćala pozornost. A čini se i da ću morati obnoviti gradivo CC.
:occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: ned okt 30, 2011 10:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 18, 2011 2:27 am
Postovi: 31
Lokacija: Srbija, Nis
pre neku noc sam imao san? izgledalo je "realno" ,sve se desavalo u prostoriji u kojoj sam bio.
znaci kako sam spavao ,'otvaram' oci,ispred mene neka osoba u belo ,imala je neki kaput tako nesto,bila je providna,kao da je duh...
stajala je ispred mene,spoustenih ruku,podigo sam pogled na gore ,gledala je u mene, nisam uspeo da vidim lice,zatvorio sam oci,pa opet otvorio (da vidim bolje,ili sam ocekivao davise ne bude tu)
medjutim i dalje je bila ,desnu ruku je pocela da "dize" pruza ka meni
e a onda ja vise nisam mogo da izdrzim pa sam se probudio :mrgreen:

sta bi moglo da bude ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon okt 31, 2011 2:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri sep 29, 2010 11:55 pm
Postovi: 36
Lokacija: City of broken dreams..
Sanjo sam "ih" neki dan, samo mi je san sada u magli.. Na zalost, nijesam ga zapisao..

Imao sam prosle godine u tri navrata kako mi se cini po vasim pricama "otmice". Sto sam i zapisao odmah kad sam dosao k sebi.
Kao djete, od najranijih dana sam osjecao jezu i nisam mogao gledati prema televiziji kad bi vanzemaljci biti ili trebali biti prikazani, o seriji x-files da ne govorim. Bas nekakav nerealan strah, osjecaj jeze u meni.. Uzas...
Ponovo sam prije nekoliko dana napipao malu grudicu promjera 3-4mm na desnom uhu, tocno izmedju usne resice i valjda usne hrskavice ili kako je vec nazvati. ..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto dec 27, 2011 10:24 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto dec 27, 2011 9:28 pm
Postovi: 7
imao sam snove, pomalo misrteriozne ali...
nedavno sam imao 3 sna, u 3 noci, uzastopne.
prvu noc sam sanjao da sam u nekoj beloj prostoriji sa stolom na sredini. jednostavno znam da su van sobe kristali, jako cudan osecaj. nekoliko "njih" je sa mnom u sobi. ne vidim ih, ne cujem ih, ali ih osecam. uce me da stvaram nesto nevidljivo i neopipljivo od moje energije! bio sam jako uzbudjen. cinilo mi se da je to trajalo 1min i zavrsilo se...
drugu noc sam sanjao da sam u dvoristu svoje kuce. jako je lijep dan. osjecam da sam povezan sa predmetima oko mene. predmeti imaju svoju svest i mogu da komuniciraju sa mnom!!! igraju se sa mnom! dozvoljavaju mi da ih pomjeram mislima!!! jako sam srecan!!!
trecu noc sam sanjao da sam u dvoristu svoje kuce. noc je, mracna. ispred moje kuce lebdi brod, oblik tanjira, skoro. proziran je, ali se povrsina negdje presijava, mesecina ga odaje. vidim unutar broda malo bice humanoidnog oblika, takodje prozirno. posmatra me. pojavljuje se zrak iz broda. obasjava me. stvari u zraku pocinju da lebde ka brodu, ali ja ne, jer znam kakva je svrha tog zraka i ne dozvoljavam mu da me uzme. zrak nestaje. cudno bice me i dalje posmatra. budim se...
nadam se da nesto vidite u ovim snovima...

_________________
There is no greater weapon than a prepared mind.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pet jan 13, 2012 8:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
Sjenko je napisao/la:
Mislim da znam koji su ti što si vidjela. Ja ih nazivam crnim sirianima no naziv uopće nije bitan. Nije sve što je crno zlo i opasno, to je isto jedna od predrasuda. Isto tako je i sa njima. Ovdje su po zadatku, koji ima veze sa svim svetima ove godine. Crna energija koju koriste dolazi iz...


naziv , slažem se da i nije toliko bitan , to su Anubisi . taj bog-pas kako su ga poznavali stari egipćani , i ta vrsta bića.
ali nije loše nikad ni dodatno znat odakle tačno ''vjetar puše'' , tj odakle se ''čuje lavež'' ,jer sam ih i ja bio doživio slično kako Lampa ih opisuje. A ne eto samo da se ''lavež čuje'', nego eto navodno i još njih su na putu ka ovamo ??
I to kako je lampa osjetila , nešto su preblizu, ako je san bio realan i osjetan.
A Siruis je ono baš u pojasu ''velikog i malog psa''. koincidencija ili ne, ko je nazvao tako taj pojas. Stari grci Heleni.
Oni su uostalom prvi ozbiljnije i mapirali većinu sazviježđa koja su vidljiva sa naše Zemlje, i uostalom i dali im sva ta imena koja se koriste i do danas. I ja sam ih sretao ,i isti mi je dojam i osjećaj bio od njih kao i Lampa što opisuje, pa ako bi mogao pojasniti to da nisu ''zli i opasni'' , koji su tvoji dojmovi o njima. I kažeš da su ovdje po zadatku ?
Ako može pojašnjenje po kojem i kakav im je zadatak ? Jer kako sam dobio dojam to kako kažeš da si kompatibilan sa njima, da bi mogao i znati koji im je to zadatak dolaska ka ovamo .


Sjenko je napisao/la:
Oni se mogu činiti i jezivi i opasni, jer su ozbiljni, nemilosrdni i nepopustljivi, što i moraju biti s obzirom da uglavnom imaju posla s demonima i kliphotima. Koliko kužim, ono što te maknulo od njih je bijeli sirian



nemilosrdni i nepopustljivi , pa psi i jesu takvi, poznato je ono kad neki boxer ili doberman (baš je Anubis uvijek i opisivan kao doberman)
ujede a ne popušta. samo to je meni malo preagresivno i svirepo, posebno kad se obruše na oko deset puta manje od njih mačke i ubijaju ih, ne znam.
Prije bi po meni oni onda imali tog ''posla sa demonima'' , ali da im upravo služe , i to naravno onako kakvi takvi psi i jesu.
Slijepo poslušno i dresirano da agresivno služe te ''demone'' , čime ih onda te njihove gazde imaju kao svoju produženu ruku (ratničke zube) i lako ih nahuškaju i napuckaju da odrade već sad koje i kakve te ''zadatke'' , a kažeš i sam da su oni ovdje upravo po nekom zadatku ?
a i (crni) Sirius se nerijetko spominje u nekom malo drugačijem kontekstu ,da nisu baš iskreni i prijateljski nastrojeni , nego da i oni upravo imaju prste u manipulacijama ljudi na zemlji. Taj drugi (bijeli) sirius, neko od njih je po tebi uletilo Lampi i pomogao glede Anubisa.
pa ako bi mogao to pojasniti ako znaš nešto više o tome .
jer upravo se i spominjalo negdje u svim tim pričama da na siriusu postoje (između ostalog) bića koja opisuju kao mačija, tj ''lavovi'' , to je jedna od fizičkih vrsta velikih mački ovdje i na zemlji. e sad , jesu li ti ''bijeli sirijani'' ta mačija bića?
ali onda mi ne stoji da su uletili Lampi ''otjerati psa'' zato što sarađuju sa ''crnim sirijanima/anubisima'' , već upravo je u pitanju dio tog stalnog i očito jako starog konflikta psa koji napada mačija bića. no koliko ja znam, one njega nikad prve ne napadnu, tj nikad ga nisu ''ružno pogledale'' a kamoli šta više. Ogrebali po njušci jesu nakon što ih zaganja i napadne. A također se i sukobi spominju u vezi samog Siriusa, ne sjećam se sad čija planeta i u kojim je to od textova bilo, ali sjećam se spomenuto je bilo da je neka planeta tamo malo hladnija , tj dislocirana malo od svog sunca usljed udara (kometa ,asteroid šta već) , da su njeni stanovnicu tako u periodu ''ledenog doba'' i sl. Ako je to to , nije baš da nešto sarađuju .


Sjenko je napisao/la:
ja sam osobno kompatibilan sa bićima iz crne hijerarhije, pa nikad nisam doživio nikakav strah u vezi bilo kojeg od njih


ovo mi je logično da ako si ''dobar'' sa njima , da su i oni sa tobom otprilike, pa nisi imao strah od njih.
Ali evo Lampa opisuje da očito prema nekim bićima isijavaju užasom i izazivaju ukočenost od straha, zvanje u nekakvu pomoć koja ne znaš kako bi trebala i hoće li stići, i da ih se tako doživljava.... nejasno mi to malo. šta bi trebalo recimo se uradit pa da čovjek bude kompatibilniji sa njima, tim ''crnim sirijanima'' , zapravo anubisima. ja sam imao ranije određene kontakte ili polu-kontakte sa tim ''bićima iz snova'' ,ali koje bi najbliskije mogao opisati kao mačija bića, a znam kako su anubisi-psi nastrojeni spram vrste mačke, pa možda mi je bila ''ostala neka naljepnica'' da sam bio u doticaju sa tim ''mačkama'' koju su ti isti Anubisi koje Lampa opisuje osjetili ,pa sam i ja kad sam imao sličan kontakt/san ili šta već sa njima imao isti taj osjećaj ko i lampa.
A i meni je bio ostao dojam da im je neko bio uletio i ''sklonio me malo odatle'' , ili kako kaže lampa njoj su ''omotali zaštitnu čahuru'' , tj da se odigrao opet taj neki incident po pas-mačka odnosu.

napisat ću možda kakav je moj dojam o tome svemu bio prilikom tog mog ''izvirivanja izvan 3D svijeta'' , ali ono što sam ja shvatio , isto kako psi koji su nekoliko puta veći od male mačke proganjaju ju i ubiju ako to uspiju , da je tako tog anubisa nešto zapravo ščepalo s leđa i prilično ga deformisalo i izgrizlo, tj neka od njega nekoliko puta veća mačka, a to bi bili tigrovi, lavovi, leopardi, puma....
upravo i na zemlji su im fizičke životinje u tim veličinskim omjerima, pa mi se nekako po tome najviše i uklopilo to.
a obje vrste (psi i mačke) i jesu lovačko-mesojedne , pa tako mi i jeste bio dojam da se oni malo ''potkače zubima'' .

pa ako se o tome radi, mali moj dojam o tome i osvrt na to , jer ako su to ti crni anubisi na koje mislim, a ti si ''kompatibilan sa njima'' , to je svakako registrovano od strane tih nekih ''bijelih sirijana'' ili i drugih nekih mačijih bića koji se isto motaju valjda tuda gore po 4 ili 5D.
jer vidim i po ovom Lampinom da znaju svakako jedni za druge i jedni upadaju drugima da bi pomogli ili umirili biće koje je prestrašeno.

ili ako ti oni sami (ukoliko imaš određena iskustva s njima ili neke vrste kontakata) pojasne o čemu se radi , jer ako ih zapravo zaskaču mačke iz zasjede i s leđa, nije se loše možda demagnetisati od ''crnih sirijana koji isijavaju bliskom opasnošću i užasom i blokiraju nekog od užasa'' ,kako ih je Lampa (vjerovatno i ona ima te neke mačije ''genetike'') shvatila .

i ako si upoznat to oko zadatka po kojem su oni ovdje , bilo bi mozda korisno znati svima koji su imali posla sa anubisima, ili će tek imati u tom slučaju ?? Šta da rade oni koji imaju te neke ''mačije krvi'' i nisu kompatibilni sa njima, a psima Anubisima recimo ne bude do neke komunikacije, i počnu režati, lajati.... ?

i nije mi jasno još ono, ko su kliphoti ? pozdrav

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pet jan 13, 2012 2:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Catandy je napisao/la:
Sjenko je napisao/la:
Mislim da znam koji su ti što si vidjela. Ja ih nazivam crnim sirianima no naziv uopće nije bitan. Nije sve što je crno zlo i opasno, to je isto jedna od predrasuda. Isto tako je i sa njima. Ovdje su po zadatku, koji ima veze sa svim svetima ove godine. Crna energija koju koriste dolazi iz...


naziv , slažem se da i nije toliko bitan , to su Anubisi . taj bog-pas kako su ga poznavali stari egipćani , i ta vrsta bića.
ali nije loše nikad ni dodatno znat odakle tačno ''vjetar puše'' , tj odakle se ''čuje lavež'' ,jer sam ih i ja bio doživio slično kako Lampa ih opisuje. A ne eto samo da se ''lavež čuje'', nego eto navodno i još njih su na putu ka ovamo ??
I to kako je lampa osjetila , nešto su preblizu, ako je san bio realan i osjetan.
A Siruis je ono baš u pojasu ''velikog i malog psa''. koincidencija ili ne, ko je nazvao tako taj pojas. Stari grci Heleni.
Oni su uostalom prvi ozbiljnije i mapirali većinu sazviježđa koja su vidljiva sa naše Zemlje, i uostalom i dali im sva ta imena koja se koriste i do danas. I ja sam ih sretao ,i isti mi je dojam i osjećaj bio od njih kao i Lampa što opisuje, pa ako bi mogao pojasniti to da nisu ''zli i opasni'' , koji su tvoji dojmovi o njima. I kažeš da su ovdje po zadatku ?
Ako može pojašnjenje po kojem i kakav im je zadatak ? Jer kako sam dobio dojam to kako kažeš da si kompatibilan sa njima, da bi mogao i znati koji im je to zadatak dolaska ka ovamo .


Sjenko je napisao/la:
Oni se mogu činiti i jezivi i opasni, jer su ozbiljni, nemilosrdni i nepopustljivi, što i moraju biti s obzirom da uglavnom imaju posla s demonima i kliphotima. Koliko kužim, ono što te maknulo od njih je bijeli sirian



nemilosrdni i nepopustljivi , pa psi i jesu takvi, poznato je ono kad neki boxer ili doberman (baš je Anubis uvijek i opisivan kao doberman)
ujede a ne popušta. samo to je meni malo preagresivno i svirepo, posebno kad se obruše na oko deset puta manje od njih mačke i ubijaju ih, ne znam.
Prije bi po meni oni onda imali tog ''posla sa demonima'' , ali da im upravo služe , i to naravno onako kakvi takvi psi i jesu.
Slijepo poslušno i dresirano da agresivno služe te ''demone'' , čime ih onda te njihove gazde imaju kao svoju produženu ruku (ratničke zube) i lako ih nahuškaju i napuckaju da odrade već sad koje i kakve te ''zadatke'' , a kažeš i sam da su oni ovdje upravo po nekom zadatku ?
a i (crni) Sirius se nerijetko spominje u nekom malo drugačijem kontekstu ,da nisu baš iskreni i prijateljski nastrojeni , nego da i oni upravo imaju prste u manipulacijama ljudi na zemlji. Taj drugi (bijeli) sirius, neko od njih je po tebi uletilo Lampi i pomogao glede Anubisa.
pa ako bi mogao to pojasniti ako znaš nešto više o tome .
jer upravo se i spominjalo negdje u svim tim pričama da na siriusu postoje (između ostalog) bića koja opisuju kao mačija, tj ''lavovi'' , to je jedna od fizičkih vrsta velikih mački ovdje i na zemlji. e sad , jesu li ti ''bijeli sirijani'' ta mačija bića?
ali onda mi ne stoji da su uletili Lampi ''otjerati psa'' zato što sarađuju sa ''crnim sirijanima/anubisima'' , već upravo je u pitanju dio tog stalnog i očito jako starog konflikta psa koji napada mačija bića. no koliko ja znam, one njega nikad prve ne napadnu, tj nikad ga nisu ''ružno pogledale'' a kamoli šta više. Ogrebali po njušci jesu nakon što ih zaganja i napadne. A također se i sukobi spominju u vezi samog Siriusa, ne sjećam se sad čija planeta i u kojim je to od textova bilo, ali sjećam se spomenuto je bilo da je neka planeta tamo malo hladnija , tj dislocirana malo od svog sunca usljed udara (kometa ,asteroid šta već) , da su njeni stanovnicu tako u periodu ''ledenog doba'' i sl. Ako je to to , nije baš da nešto sarađuju .


Sjenko je napisao/la:
ja sam osobno kompatibilan sa bićima iz crne hijerarhije, pa nikad nisam doživio nikakav strah u vezi bilo kojeg od njih


ovo mi je logično da ako si ''dobar'' sa njima , da su i oni sa tobom otprilike, pa nisi imao strah od njih.
Ali evo Lampa opisuje da očito prema nekim bićima isijavaju užasom i izazivaju ukočenost od straha, zvanje u nekakvu pomoć koja ne znaš kako bi trebala i hoće li stići, i da ih se tako doživljava.... nejasno mi to malo. šta bi trebalo recimo se uradit pa da čovjek bude kompatibilniji sa njima, tim ''crnim sirijanima'' , zapravo anubisima. ja sam imao ranije određene kontakte ili polu-kontakte sa tim ''bićima iz snova'' ,ali koje bi najbliskije mogao opisati kao mačija bića, a znam kako su anubisi-psi nastrojeni spram vrste mačke, pa možda mi je bila ''ostala neka naljepnica'' da sam bio u doticaju sa tim ''mačkama'' koju su ti isti Anubisi koje Lampa opisuje osjetili ,pa sam i ja kad sam imao sličan kontakt/san ili šta već sa njima imao isti taj osjećaj ko i lampa.
A i meni je bio ostao dojam da im je neko bio uletio i ''sklonio me malo odatle'' , ili kako kaže lampa njoj su ''omotali zaštitnu čahuru'' , tj da se odigrao opet taj neki incident po pas-mačka odnosu.

napisat ću možda kakav je moj dojam o tome svemu bio prilikom tog mog ''izvirivanja izvan 3D svijeta'' , ali ono što sam ja shvatio , isto kako psi koji su nekoliko puta veći od male mačke proganjaju ju i ubiju ako to uspiju , da je tako tog anubisa nešto zapravo ščepalo s leđa i prilično ga deformisalo i izgrizlo, tj neka od njega nekoliko puta veća mačka, a to bi bili tigrovi, lavovi, leopardi, puma....
upravo i na zemlji su im fizičke životinje u tim veličinskim omjerima, pa mi se nekako po tome najviše i uklopilo to.
a obje vrste (psi i mačke) i jesu lovačko-mesojedne , pa tako mi i jeste bio dojam da se oni malo ''potkače zubima'' .

pa ako se o tome radi, mali moj dojam o tome i osvrt na to , jer ako su to ti crni anubisi na koje mislim, a ti si ''kompatibilan sa njima'' , to je svakako registrovano od strane tih nekih ''bijelih sirijana'' ili i drugih nekih mačijih bića koji se isto motaju valjda tuda gore po 4 ili 5D.
jer vidim i po ovom Lampinom da znaju svakako jedni za druge i jedni upadaju drugima da bi pomogli ili umirili biće koje je prestrašeno.

ili ako ti oni sami (ukoliko imaš određena iskustva s njima ili neke vrste kontakata) pojasne o čemu se radi , jer ako ih zapravo zaskaču mačke iz zasjede i s leđa, nije se loše možda demagnetisati od ''crnih sirijana koji isijavaju bliskom opasnošću i užasom i blokiraju nekog od užasa'' ,kako ih je Lampa (vjerovatno i ona ima te neke mačije ''genetike'') shvatila .

i ako si upoznat to oko zadatka po kojem su oni ovdje , bilo bi mozda korisno znati svima koji su imali posla sa anubisima, ili će tek imati u tom slučaju ?? Šta da rade oni koji imaju te neke ''mačije krvi'' i nisu kompatibilni sa njima, a psima Anubisima recimo ne bude do neke komunikacije, i počnu režati, lajati.... ?

i nije mi jasno još ono, ko su kliphoti ? pozdrav


Mislim da si unio dosta nepotrebne dramaturgije u svoj tekst.
Nema skakanja iz zasjede i s leđa jer nema ni zasjede ni leđa, makar ne meni kao promatraču u spomenutom slučaju. Ta bića nisu imala namjeru napada na mene, ali je energija koju su isijavali izazivala užas u mojoj svijesti. U međuvremenu sam naučila ploviti prostranstvom tame i osjećam se sigurno u svojoj čahuri od svjetla. Vidim i druga svjetla kako plove.
Jasno mi je da se trebam naučiti suočavati s tamom, no neću to potencirati, neka stvari idu svojim tokom.

Inače, nemam "mačje krvi" nego dominantno ptičje. Toliko za sada znam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pet jan 13, 2012 5:48 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ja "Anubise" doživljavam ko kraljevsku stražu, kad spominjem kraljeve, mislim na viša bića koja moraju doći tu blizu fizikale da bi se nešto obavilo.
Ta straža je koliko kužim više za zaštitu fizikalaca nego viših bića pošto bi napadanje viših bića jednostavno bila budalaština i ogromno talasanje koje je nepotrebno i nepoželjno po matriks.

Ta viša bića u biti i ne gledam kao nekog ko dolazi ovdje, nego više kao razinu naše probuđenosti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: ned jan 15, 2012 9:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 15, 2012 7:08 pm
Postovi: 9
Molila bih da neko pruži odgovor. Uclanila sam se ovdje s tom nadom jer za ovu oblast sam totalni laik, jer nisam nikad imala interesovanja a zivot mije prilicno usmjeren na druge oblasti.

Moji snovi su uvijek bili jednostavni, ako smijem istaci nacesce sam sanjala da letim, lebdim. Uvijek sam svjesna da sanjam, kako ne znam. Svjesna sam da je to sve samo san i mogu odlucivati kuda cu sta cu...Donedavno sam mislila da i drugi ljudi imaju takve snove. Nebitno. NE pisem radi toga.

OVDJE PRICA POCINJE I ZAISTA POTREBAN MI JE ODGOVOR KAKO NE BIH PROVELA SATE ISCITAVAJUCI SVE NAPISANO PO NETU.

Prije par noci sanjala sam san u kojem nisam imala moc odlucivanja. Sanjala sam leteci objekat koji prolazi iznad kuce gdje zivim. Osjecala se doza straha. Pokusaj bijega, gasenje svjetala. To su drugi pokusavali dok sam ja u podsvijesti znala da je nemoguce od takve napredne civilizacije se sakriti. Zatim bjezimo u sumu, objekat prelece preko nas, i sama osjecam na trenutak strah, dok su svi skriveni ispod drveca, grmlja izlazim na prosirenje. Iznad mene taj brod kojeg se ne sjecam kako je izgledao, ali sjecam se vanzemaljca koji mi se priblizava. U tom trenutku ne osjecam uopste strah kao da mi govori da se ne trebam bojati. Bio je visok, vise mi je licio na robota nego neku vrstu zivotinje kako obicno opisuju. Imaju je dvije izduzene blago povijene noge, pljosnatu glavu i cini mi se sivkaste boje.... U tom trenutku govorim sebi da je to sve san i da je vrijeme da se probudim. Medjutim taj mi vanzemaljac prilazi i ne znam da li je prstom ili nekim stapom jer bilo je tanko i nekih 15cm dugo i obasjano i prislanja mi na lijevu stranu mozga. Nije mi pricao "JEZIKOM" vec kao da sam mu misli citala cijelo vrijeme. Ne sjecam se doslovno rijeci jer znam da sam cijelo vrijeme se htjela probuditi jer do sad sam mogla to ciniti, ali govorio je u smislu da se necu sjecati nicega sto se desilo, i znam da su mi nekakve slike u tom trenutku dok mi je "to" drzao na glavi" letjele pred ocima. STRAHA NIJE BILO. Tu se je javila u meni ZELJA DA NE ZABORAVIM (IAKO SADA NEMAM POJMA STA) i da sam se probudilai bila sretna sto nisam zaboravila TAJ SUSRET S NJIMA. I ovo budjenje je bilo LAZNO.

Kasnije sam se probudila i sjetila se ovoga sto sam pokusala ukratko prepricati. Inace mislila bih san kao i svaki drugi ali od tog sna velika je promjena u meni i mom ponasanju sto govore i ljudi koji me poznaju. SAda to mozda nije toliko bitno pa vas necu s tim opterecavati. Samo me zanima imali moj san neko znacenje? Jer nikad do sada me ova oblast nit je zanimala,, cak sam je smatrala fikcijom.

Medjutim moj zivot je promjenjen, i dal je glupo vjerovati da ta promjena dolazi od sna?

Ukoliko nema ova moja prica nikakve veze sa stvarnoscu, ja se ispricavam;)

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: ned jan 15, 2012 9:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
carolllina je napisao/la:
Molila bih da neko pruži odgovor. Uclanila sam se ovdje s tom nadom jer za ovu oblast sam totalni laik, jer nisam nikad imala interesovanja a zivot mije prilicno usmjeren na druge oblasti.

Moji snovi su uvijek bili jednostavni, ako smijem istaci nacesce sam sanjala da letim, lebdim. Uvijek sam svjesna da sanjam, kako ne znam. Svjesna sam da je to sve samo san i mogu odlucivati kuda cu sta cu...Donedavno sam mislila da i drugi ljudi imaju takve snove. Nebitno. NE pisem radi toga.

OVDJE PRICA POCINJE I ZAISTA POTREBAN MI JE ODGOVOR KAKO NE BIH PROVELA SATE ISCITAVAJUCI SVE NAPISANO PO NETU.

Prije par noci sanjala sam san u kojem nisam imala moc odlucivanja. Sanjala sam leteci objekat koji prolazi iznad kuce gdje zivim. Osjecala se doza straha. Pokusaj bijega, gasenje svjetala. To su drugi pokusavali dok sam ja u podsvijesti znala da je nemoguce od takve napredne civilizacije se sakriti. Zatim bjezimo u sumu, objekat prelece preko nas, i sama osjecam na trenutak strah, dok su svi skriveni ispod drveca, grmlja izlazim na prosirenje. Iznad mene taj brod kojeg se ne sjecam kako je izgledao, ali sjecam se vanzemaljca koji mi se priblizava. U tom trenutku ne osjecam uopste strah kao da mi govori da se ne trebam bojati. Bio je visok, vise mi je licio na robota nego neku vrstu zivotinje kako obicno opisuju. Imaju je dvije izduzene blago povijene noge, pljosnatu glavu i cini mi se sivkaste boje.... U tom trenutku govorim sebi da je to sve san i da je vrijeme da se probudim. Medjutim taj mi vanzemaljac prilazi i ne znam da li je prstom ili nekim stapom jer bilo je tanko i nekih 15cm dugo i obasjano i prislanja mi na lijevu stranu mozga. Nije mi pricao "JEZIKOM" vec kao da sam mu misli citala cijelo vrijeme. Ne sjecam se doslovno rijeci jer znam da sam cijelo vrijeme se htjela probuditi jer do sad sam mogla to ciniti, ali govorio je u smislu da se necu sjecati nicega sto se desilo, i znam da su mi nekakve slike u tom trenutku dok mi je "to" drzao na glavi" letjele pred ocima. STRAHA NIJE BILO. Tu se je javila u meni ZELJA DA NE ZABORAVIM (IAKO SADA NEMAM POJMA STA) i da sam se probudilai bila sretna sto nisam zaboravila TAJ SUSRET S NJIMA. I ovo budjenje je bilo LAZNO.

Kasnije sam se probudila i sjetila se ovoga sto sam pokusala ukratko prepricati. Inace mislila bih san kao i svaki drugi ali od tog sna velika je promjena u meni i mom ponasanju sto govore i ljudi koji me poznaju. SAda to mozda nije toliko bitno pa vas necu s tim opterecavati. Samo me zanima imali moj san neko znacenje? Jer nikad do sada me ova oblast nit je zanimala,, cak sam je smatrala fikcijom.

Medjutim moj zivot je promjenjen, i dal je glupo vjerovati da ta promjena dolazi od sna?

Ukoliko nema ova moja prica nikakve veze sa stvarnoscu, ja se ispricavam;)

Pozdrav.

Draga Carollina,
ako želiš naučiti voziti bicikl, tad moraš sjesti na njega i krenuti. Koliko ćeš puta pasti, ovisi isključivo o tvojoj brzini učenja tehnike vožnje bicikla. Ista je stvar s tvojim snom. Ako ti je život promijenjen, kako kažeš, tada ti nema druge nego naučiti "voziti bicikl". To znači, da tvoj san tebi nešto poručuje, pa ako te zanima što to znači, trebaš sama istražiti, makar to značilo ne samo sate, nego mjesece i mjesece čitanja materijala na ovom forumu. Do kojeg ćeš zaključka doći ovisi isključivo o tebi. Sretno s učenjem. :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: ned jan 15, 2012 11:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
carolllina je napisao/la:
Molila bih da neko pruži odgovor. Uclanila sam se ovdje s tom nadom jer za ovu oblast sam totalni laik, jer nisam nikad imala interesovanja a zivot mije prilicno usmjeren na druge oblasti.

Moji snovi su uvijek bili jednostavni, ako smijem istaci nacesce sam sanjala da letim, lebdim. Uvijek sam svjesna da sanjam, kako ne znam. Svjesna sam da je to sve samo san i mogu odlucivati kuda cu sta cu...Donedavno sam mislila da i drugi ljudi imaju takve snove. Nebitno. NE pisem radi toga.

OVDJE PRICA POCINJE I ZAISTA POTREBAN MI JE ODGOVOR KAKO NE BIH PROVELA SATE ISCITAVAJUCI SVE NAPISANO PO NETU.

Prije par noci sanjala sam san u kojem nisam imala moc odlucivanja. Sanjala sam leteci objekat koji prolazi iznad kuce gdje zivim. Osjecala se doza straha. Pokusaj bijega, gasenje svjetala. To su drugi pokusavali dok sam ja u podsvijesti znala da je nemoguce od takve napredne civilizacije se sakriti. Zatim bjezimo u sumu, objekat prelece preko nas, i sama osjecam na trenutak strah, dok su svi skriveni ispod drveca, grmlja izlazim na prosirenje. Iznad mene taj brod kojeg se ne sjecam kako je izgledao, ali sjecam se vanzemaljca koji mi se priblizava. U tom trenutku ne osjecam uopste strah kao da mi govori da se ne trebam bojati. Bio je visok, vise mi je licio na robota nego neku vrstu zivotinje kako obicno opisuju. Imaju je dvije izduzene blago povijene noge, pljosnatu glavu i cini mi se sivkaste boje.... U tom trenutku govorim sebi da je to sve san i da je vrijeme da se probudim. Medjutim taj mi vanzemaljac prilazi i ne znam da li je prstom ili nekim stapom jer bilo je tanko i nekih 15cm dugo i obasjano i prislanja mi na lijevu stranu mozga. Nije mi pricao "JEZIKOM" vec kao da sam mu misli citala cijelo vrijeme. Ne sjecam se doslovno rijeci jer znam da sam cijelo vrijeme se htjela probuditi jer do sad sam mogla to ciniti, ali govorio je u smislu da se necu sjecati nicega sto se desilo, i znam da su mi nekakve slike u tom trenutku dok mi je "to" drzao na glavi" letjele pred ocima. STRAHA NIJE BILO. Tu se je javila u meni ZELJA DA NE ZABORAVIM (IAKO SADA NEMAM POJMA STA) i da sam se probudilai bila sretna sto nisam zaboravila TAJ SUSRET S NJIMA. I ovo budjenje je bilo LAZNO.

Kasnije sam se probudila i sjetila se ovoga sto sam pokusala ukratko prepricati. Inace mislila bih san kao i svaki drugi ali od tog sna velika je promjena u meni i mom ponasanju sto govore i ljudi koji me poznaju. SAda to mozda nije toliko bitno pa vas necu s tim opterecavati. Samo me zanima imali moj san neko znacenje? Jer nikad do sada me ova oblast nit je zanimala,, cak sam je smatrala fikcijom.

Medjutim moj zivot je promjenjen, i dal je glupo vjerovati da ta promjena dolazi od sna?

Ukoliko nema ova moja prica nikakve veze sa stvarnoscu, ja se ispricavam;)

Pozdrav.

Nekako sam stekao utisak da te je tvoj san prilicno uznemirio buduci da kako kazes imas "drugacije opredjeljenje" od "klime" koja vlada na ovom forumu.Moje misljenje je da si ili oteta(sto nije bas dobro) ili si imala drugacije(negativno) iskustvo. Mogu samo da nagadjam sta je realno ali nemoj posustati da dodjes do odgovora(imas na forumu brdo materijala).Iako nisi(po tvojim rijecima) "jedna od nas" meni se cini da jesi.Izgleda da je tvoj budilnik zazvonio.Ne ignorisi ga.

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon jan 16, 2012 9:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
zdravo carollina

meni izgleda da si se počela buditi iz 'sna' i uradila prvi korak ka upoznavanju objektivne stvarnosti
na tebi je da izabereš šta dalje
ako si spremna na dobru dozu objektivne stvarnosti pogledaj govor karle turner o fenomenu abdukcije

http://video.google.com/videoplay?docid ... 7576290459

ostaj otvorenog uma i sretan put


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon jan 16, 2012 11:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Catandy je napisao/la:
Sjenko je napisao/la:
Mislim da znam koji su ti što si vidjela. Ja ih nazivam crnim sirianima no naziv uopće nije bitan. Nije sve što je crno zlo i opasno, to je isto jedna od predrasuda. Isto tako je i sa njima. Ovdje su po zadatku, koji ima veze sa svim svetima ove godine. Crna energija koju koriste dolazi iz...


naziv , slažem se da i nije toliko bitan , to su Anubisi . taj bog-pas kako su ga poznavali stari egipćani , i ta vrsta bića.
ali nije loše nikad ni dodatno znat odakle tačno ''vjetar puše'' , tj odakle se ''čuje lavež'' ,jer sam ih i ja bio doživio slično kako Lampa ih opisuje. A ne eto samo da se ''lavež čuje'', nego eto navodno i još njih su na putu ka ovamo ??
I to kako je lampa osjetila , nešto su preblizu, ako je san bio realan i osjetan.
A Siruis je ono baš u pojasu ''velikog i malog psa''. koincidencija ili ne, ko je nazvao tako taj pojas. Stari grci Heleni.
Oni su uostalom prvi ozbiljnije i mapirali većinu sazviježđa koja su vidljiva sa naše Zemlje, i uostalom i dali im sva ta imena koja se koriste i do danas. I ja sam ih sretao ,i isti mi je dojam i osjećaj bio od njih kao i Lampa što opisuje, pa ako bi mogao pojasniti to da nisu ''zli i opasni'' , koji su tvoji dojmovi o njima. I kažeš da su ovdje po zadatku ?
Ako može pojašnjenje po kojem i kakav im je zadatak ? Jer kako sam dobio dojam to kako kažeš da si kompatibilan sa njima, da bi mogao i znati koji im je to zadatak dolaska ka ovamo .


Sjenko je napisao/la:
Oni se mogu činiti i jezivi i opasni, jer su ozbiljni, nemilosrdni i nepopustljivi, što i moraju biti s obzirom da uglavnom imaju posla s demonima i kliphotima. Koliko kužim, ono što te maknulo od njih je bijeli sirian



nemilosrdni i nepopustljivi , pa psi i jesu takvi, poznato je ono kad neki boxer ili doberman (baš je Anubis uvijek i opisivan kao doberman)
ujede a ne popušta. samo to je meni malo preagresivno i svirepo, posebno kad se obruše na oko deset puta manje od njih mačke i ubijaju ih, ne znam.
Prije bi po meni oni onda imali tog ''posla sa demonima'' , ali da im upravo služe , i to naravno onako kakvi takvi psi i jesu.
Slijepo poslušno i dresirano da agresivno služe te ''demone'' , čime ih onda te njihove gazde imaju kao svoju produženu ruku (ratničke zube) i lako ih nahuškaju i napuckaju da odrade već sad koje i kakve te ''zadatke'' , a kažeš i sam da su oni ovdje upravo po nekom zadatku ?
a i (crni) Sirius se nerijetko spominje u nekom malo drugačijem kontekstu ,da nisu baš iskreni i prijateljski nastrojeni , nego da i oni upravo imaju prste u manipulacijama ljudi na zemlji. Taj drugi (bijeli) sirius, neko od njih je po tebi uletilo Lampi i pomogao glede Anubisa.
pa ako bi mogao to pojasniti ako znaš nešto više o tome .
jer upravo se i spominjalo negdje u svim tim pričama da na siriusu postoje (između ostalog) bića koja opisuju kao mačija, tj ''lavovi'' , to je jedna od fizičkih vrsta velikih mački ovdje i na zemlji. e sad , jesu li ti ''bijeli sirijani'' ta mačija bića?
ali onda mi ne stoji da su uletili Lampi ''otjerati psa'' zato što sarađuju sa ''crnim sirijanima/anubisima'' , već upravo je u pitanju dio tog stalnog i očito jako starog konflikta psa koji napada mačija bića. no koliko ja znam, one njega nikad prve ne napadnu, tj nikad ga nisu ''ružno pogledale'' a kamoli šta više. Ogrebali po njušci jesu nakon što ih zaganja i napadne. A također se i sukobi spominju u vezi samog Siriusa, ne sjećam se sad čija planeta i u kojim je to od textova bilo, ali sjećam se spomenuto je bilo da je neka planeta tamo malo hladnija , tj dislocirana malo od svog sunca usljed udara (kometa ,asteroid šta već) , da su njeni stanovnicu tako u periodu ''ledenog doba'' i sl. Ako je to to , nije baš da nešto sarađuju .


Sjenko je napisao/la:
ja sam osobno kompatibilan sa bićima iz crne hijerarhije, pa nikad nisam doživio nikakav strah u vezi bilo kojeg od njih


ovo mi je logično da ako si ''dobar'' sa njima , da su i oni sa tobom otprilike, pa nisi imao strah od njih.
Ali evo Lampa opisuje da očito prema nekim bićima isijavaju užasom i izazivaju ukočenost od straha, zvanje u nekakvu pomoć koja ne znaš kako bi trebala i hoće li stići, i da ih se tako doživljava.... nejasno mi to malo. šta bi trebalo recimo se uradit pa da čovjek bude kompatibilniji sa njima, tim ''crnim sirijanima'' , zapravo anubisima. ja sam imao ranije određene kontakte ili polu-kontakte sa tim ''bićima iz snova'' ,ali koje bi najbliskije mogao opisati kao mačija bića, a znam kako su anubisi-psi nastrojeni spram vrste mačke, pa možda mi je bila ''ostala neka naljepnica'' da sam bio u doticaju sa tim ''mačkama'' koju su ti isti Anubisi koje Lampa opisuje osjetili ,pa sam i ja kad sam imao sličan kontakt/san ili šta već sa njima imao isti taj osjećaj ko i lampa.
A i meni je bio ostao dojam da im je neko bio uletio i ''sklonio me malo odatle'' , ili kako kaže lampa njoj su ''omotali zaštitnu čahuru'' , tj da se odigrao opet taj neki incident po pas-mačka odnosu.

napisat ću možda kakav je moj dojam o tome svemu bio prilikom tog mog ''izvirivanja izvan 3D svijeta'' , ali ono što sam ja shvatio , isto kako psi koji su nekoliko puta veći od male mačke proganjaju ju i ubiju ako to uspiju , da je tako tog anubisa nešto zapravo ščepalo s leđa i prilično ga deformisalo i izgrizlo, tj neka od njega nekoliko puta veća mačka, a to bi bili tigrovi, lavovi, leopardi, puma....
upravo i na zemlji su im fizičke životinje u tim veličinskim omjerima, pa mi se nekako po tome najviše i uklopilo to.
a obje vrste (psi i mačke) i jesu lovačko-mesojedne , pa tako mi i jeste bio dojam da se oni malo ''potkače zubima'' .

pa ako se o tome radi, mali moj dojam o tome i osvrt na to , jer ako su to ti crni anubisi na koje mislim, a ti si ''kompatibilan sa njima'' , to je svakako registrovano od strane tih nekih ''bijelih sirijana'' ili i drugih nekih mačijih bića koji se isto motaju valjda tuda gore po 4 ili 5D.
jer vidim i po ovom Lampinom da znaju svakako jedni za druge i jedni upadaju drugima da bi pomogli ili umirili biće koje je prestrašeno.

ili ako ti oni sami (ukoliko imaš određena iskustva s njima ili neke vrste kontakata) pojasne o čemu se radi , jer ako ih zapravo zaskaču mačke iz zasjede i s leđa, nije se loše možda demagnetisati od ''crnih sirijana koji isijavaju bliskom opasnošću i užasom i blokiraju nekog od užasa'' ,kako ih je Lampa (vjerovatno i ona ima te neke mačije ''genetike'') shvatila .

i ako si upoznat to oko zadatka po kojem su oni ovdje , bilo bi mozda korisno znati svima koji su imali posla sa anubisima, ili će tek imati u tom slučaju ?? Šta da rade oni koji imaju te neke ''mačije krvi'' i nisu kompatibilni sa njima, a psima Anubisima recimo ne bude do neke komunikacije, i počnu režati, lajati.... ?

i nije mi jasno još ono, ko su kliphoti ? pozdrav



Pozdrav Catandy. Dosta je bitno odmah na početku znati o čemu pričamo. Oni nisu biću od krvi i mesa kao ti i ja, to su nefizičke svijesti, principi kozmosa puno starijeg nego što je naš s određenim zadatkom. Nazvati ih Anubisima je pomalo naivno, pošto je egipatski bog podzemlja Anubis dobio ime po njima i to s razlogom. Izgled humanoidnog bića s glavom psa je samo način na koji naš um arhetipski dešifirira ono što nemože drugačije pojmiti. Od tud religijska simbolika, koju, makar je u osnovi točna, treba znati čitati. Pojavnost sa glavom psa nije jedina koja postoji, pošto njih ima na različitim razinama i sa različitim zadatcima. Oni su jedinstvena vrsta pošto su voljno odlučili pasti, inkarnirati se i pomješati sa gadnim stvarima da bi održavali balans i bili neka vrsta pete kolone među ops silama. Trenutačno im je uloga da stražare na granici između suštinskog djela crnog svemira i vampirskog, da bi omogućili više svjesti da djeluju.

Na žalost, ne postoji kozmička borba mačke i psa. Postoje mačja bića, njih također ima puno vrsta, od onih koji su jako visoko po frekvencijskoj ljestvici, do onih koji su praktički na nešto višim raznimama fizikale od naše, te ta bića nisu u nikakvoj zavadi sa sirianima, ni bjelim ni crnim. Znam to jer sam i s njima kompatibilan.

Inače, ne znam zašto imaš takav naboj prema psećem principu i psima općenito. I psi i mačke love sve što je manje od njih a kreće se. Ako nisi zamjetio, mačke love i ptice i ribe i miševe. Jel to znači da su one zli demonski sluge pošto im jadne ptice/ribe/miševi nikad nisu ništa učinili? Ne, to znači da samo žive u ops sustavu gdje je uzeti drugom jedini način da ti nastaviš dalje.

Što se tiče Sirianske "planete", ako bi se to moglo uslovno nazvat planetom pošto su oni nefizička i polufizička rasa pa pojam planete koji mi imamo pada u vodu. Postoji priča da su Siriani nešto prčkali s vremenom, pa su čuvari vremena (koji nemaju nikakve veze s mačjim bićima) navodno odbacili siriansku planetu Khoom sa orbite te je njena površina sad zaleđena. Ovu bi priču, vjerujem, također trebalo shvatiti veoma simbolično.

Kompatibilan znači dopustiti da se sjetiš sebe na toj razini. To ne vrijedi samo za crne siriane, to vrijedi za sve genetike/frekvencije koje postoje. S razlogom je Lampa, a očito i ti sam maknut od crnih siriana. Ako si nemožeš dopustiti, što zbog programiranja, što zbog vlastitih strahova da upoznaš tamni dio sebe, onda će ti preuranjena spoznaja samo štetiti, doći će ti kao radijacija, zato ste maknuti od njih. Koliko shvaćam oboje ste obavijeni sferom i maknuti, a obavijanje sferom je isto sirianski način rada.

Riječ qliphot ima više značenja. Orginalno dolazi iz kabale i označava područja na drvu smrti, antitezi drva života. Kako na drvu života postoje sephire (u prevodu posude sa svjetlom), tako na drvu smrti postoje qliphe (posude bez svjetla). U ovom kontekstu ja riječ kliphot koristim da bi označio ljudsku osobnost/ego (posudu) poslije smrti, nakon što ode suština/duša (svjetlo). Ljudske osobnosti, pošto su umjetna tvorevina, nemogu dalje u inkarnacijski ciklus, te zapinu negdje u vampirskom djelu tamnog svemira. S vremenom njihovo ponašanje ne postane različitog od demonskog pošto im je jedini cilj namaknuti si još malo svjetla, s kojim nemogu ništa, beskonačna petlja. Tu se može povuć paralela sa egipatskog mitologijom. Duša mora proći podzemni svijet prepun opasnosti da bi došla do završne odaje. Tamo ju čekaju bogovi, jedan od njih je Anubis. Božica pravde ma'at važe joj srce (suštinu), uspoređuje ga sa svojim perom. Ako srce ne uspije na izazovu biva pojedeno od čudovišta ammut (inkarnacijski ciklus), dok tijelo bez srca (kliphot) je osuđeno zauvijek lutati podzemnim svjetom.

Nadam se da će ti nešto od mog teksta pomoći.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: čet jan 19, 2012 11:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Dugo vremena sam imala snove vezane za pse... U tim snovima su bili prikazani kao dobermani i neke vrste ,,opasnijih,, pasa i za njih mi je ,,neko,, u tim istim snovima rekao da se zovu vrlo konkretno hehehe, DEMONI. Čak sam gledala i njihove ,,borbe,, doista na malo neuobičajenim mjestima, i vidjela nekog glavnog psa kojem su opet dali naziv DEMON itd,itd i to je sve bilo nekad...
Uglavnom više sam bila posmatrač koji gleda šta rade međusobno, a i nekim ljudima...
I odjednom iskače moj januarski san od prije dvije noći u kojem se odjednom nakon podosta vremena pojavljuje pas koji mi je još uvijek ostao upitan jer ovu vrstu psa prvi put vidim u snu...

Mada odmah na prvu mislim da je scenario sa psom bio malo nebitniji dio koji će voditi do saopštavanja bitnijeg info nakon sna koji mi treba biti saopšten ili da se kristalizira i iskoči kao neko moje znanje i još se kontam koji bi mogao biti pravi izvor saopštenja između ova dva...

San:
Dok sjedim u nečijoj kući sa nekim osobama, odjednom uočavam da se sa plafona spušta pauk, kao padobran.Prvo je mali i čista klasika koju je svako od nas vidio na javi sto puta.Zbog te uobičajenosti i njegove nebitnosti niko na njega ni ne obraća pažnju... taj paučić je nekako skontao da sam ga uočila i spuštajući se na pod želi da pobjegne pod neki namještaj u toj sobi...
Mene nešto alarmira i ja krećem u potragu za njim da ga ubijem. Trčim za njim po sobi i on bježeći mijenja oblik, tj. raste ali tako da su mu samo vidljim svjetlucave-fluoroscentne tačke koje su spojni dijelovi udova i pipaka sa trupom-glavnim dijelom tijela...Sada taj svjetleći ,,pauk,, može i da odskakuje sa zemlje (znam da mi je to odmah u snu bila čudna osobina za jednog pauka).
U istom djeliću sekunde postajem svjesna tog očavanja, u istom tom djeliću sekunde osjetim još veću želju da ga uništim i u istom tom momentu on se pretvara u malog ALBINO PSIĆA koji je bezopasan i jednostavno sad samo leži na podu i posmatra me prestrašenim i tužnim pogledom kakav obično imaju mala štenad kad se nađu na nepoznatoj- nesigurnoj teritoriji...
Ja ga posmatram i u sjećanju mi ostaje taj njegov albino izgled prebijelog krzna koje je toliko bijelo da se ispod njega vidi roza koža...

Iza toga ide samo jedna obavijest,koja blinka kao natpis svjetlećim slovima u mom umu...i koja nema nikakve veze sa svim predhodnim, i glasi...
- Razne vrste bolesti ,kao u nekom mom području-okruženju su se povećale zbog nekih osoba koje su prije par godina tu PUŠTALE NEKI ZVUK, koji ljudi ne mogu čuti...-
Ne znam zašto, ali tada sam imala sliku u tom istom snu da je glavna junakinja tog djelovanja bila ŽENA koja dolazi prvo iz pravca-područja AUSTRIJE, pa onda nekako i iz Njemačke...

(Hahaha samo da na kraju ne bude ona ista žena koja je šaptala papi kako se izvući iz situacije vezano za pedofiliju i vjerske službenike koju sam imala u snu netom prije zvaničnog izbijanja te sage)

Hehehe, na prvi pogled ,,niđe veze,,ovaj moj opisani san, što obično i biva to sa snovima...i moje pitanje jeli ko imao ovog albino psa u snovima, a može i ovo sa paukom :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: čet jan 19, 2012 3:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
ja viđam zlatnog retrivera i to gotovo uvijek uz osjećaj straha prema istome.na javi se uopće ne bojim pasa.par puta kad me ugrizao u snu san bi se pretvorio u tipični fenomen napada u snu i osjećaj paraliziranosti,a u drugim snovima gdje bih sanjao da letim uz divan osjećaj lakoće zno bih sanjati da me po zemlji prati pas i imo bih osječaj da ukoliko izgubim sposobnost letenja pas bi me dohvatio i loše bi mi se pisalo..
takve snove gdje letim imam kada utonem u san bez ikakve zabrinustosti za sebe,u totalno opuštenom ali pozitivnom unutrašnjem ozračju i osobno povezujem letenje u snu s višim frekvencijama ili STO bliskim frekvencijama,znam da se možda neš složit sudeći po tvom postu na topic o abdukcijama ali to je moje osobno iskustvo i mislim da je vrlo moguće da kontrolori rade napad/abdukciju na osobama koje takoreć pobjegnu van njihovog frekvencijskog? dometa da ih vrate natrag na svoj tanjur pomoću svojih 'trikova' i 'napada'.
kad se sjetim posljednji san u koji sam utonuo u osjećajući se 'slobodan i pozitivan' i gdje sam letio i bježao od psa koji me pratio završio je da se pojavila moja pokojna majka(osoba koja je imala najveći utjecaj na mene) i zvala me da dođem,da se spustim.. nakon što sam čuo govor karle turner da se vanzemaljci prerušavaju u naše bližnje ili isusa itd. kako bi im se 'prepustili' shvatio sam da je možda kod mene bio isti slučaj.
i možda kada me ugrize pas u snu je samo simboličko sjećanje koje je stiglo do svijesnog uma na abdukciju koja se desila a paraliza i osječaj napada isto su sjećanja energetskog tijela koja se onda procesuiraju/otpupuštaju za vrijeme sna..
eto malo mojih razmišljanja , živi bili :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: čet jan 19, 2012 6:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Kada pišem o frekfencijama obuhvatam jako široke raspone ,,gledanja i praćenja,, uticaja lične , a i trenutne frekfencije osobe na sva ta zbivanja, tako da sam kroz to vidjela svašta (djelovanje i nedjelovanje) i otud takvo moje mišljenje, koje ću zadržati, hebi ga...

- Inače pokazana mi je moja frekfencija koju nevidljivi smatraju vrlo visokom što mi obično tumačimo kao pojačanu senzibilnost (super nos, super uho, super osjet itd,itd), a bogami i ubitačnom za neka nevidljiva bića, i da odem u detalje tada sam čula čak i njen zvuk (najsličnije zvuku neke vibracije koju sam ja tada naravno nesvjesno mogla po potrebi smanjiti da bi im postala nevidljiva), jer po tome nas ,,mirišu,,-traže-raspoznaju, i da se vratim na svoju frekfenciju da su mi nevidljiva ,,gospoda,, pokazala nekad i njen oblik, koji najviše liči jednoj spirali koju sam ja tada vidjela na jednom od crteža prikazanih ,,krugovi u žitu,, i jednostavno mi je tada u umu sinulo to je to,i sjećanje na taj san se vratio, koji sam tek nakon te nađene kockice mogla sklopiti u jasniju sliku mozaika...

- Zbog svega toga mi se jako svidjela priča o vibratornom zaštitnom zvonu koje je predloženo u Malanginom pristupu oslobađanja, ne znam tačno objasniti, ali čitajući to, jednostavno se u mom umu odmah pojavilo takvo zvono i čula sam mu vibru koja je u nekom dubinskom dijelu mene izazvalo neku čudnu pozitivnu poznatost da taj vibrirajući oblik može ,,piti vode,,...

- Nix oni doista često uzimaju likove onih koji su prešli i koji su bili bliski ljudima, ali ne i uvijek, jer postoje razlike i na prvi pogled kroz određeni san su doista teško zamjetljive... ali samo osvješćivanje i prihvatanje te mogućnosti već čini pomake u otkrivanju i prevazilaženju jednog od trikova...
- Što se tiče preuzimanja lika Isusa, ali i ostalih likova opisanih kroz različite religijske knjige,to je već spomenuto kao mogućnost tj. trik u svim religijama kao opasnost za vjernike i njihovo vjerovanje...međutim pošto ja nisam u tom fazonu (religijskom) meni su te stvari bile smiješne kad su mi ih po koji put znali servirati u mojim snovima...

- Doista me znaju po koji put iznenaditi sa kojim likom aktuelnog političara, a tek šifra,,Lepa Brena,, i ostali poznati glumci i pjevači, mada ona doista još uvijek drži primat i prvo mjesto u snovima za mnoge koji su je slušali i znali, kao i za one kojima se njeno muziciranje i pjevanje najblaže rečeno gadi...
Zbog prijave velikog broja snova sa Lepom Brenom na našim balkanskim prostorima, ja sam je nazvala šifra -Lepa Brena-, mislim smiješno i nevjerovatno do bola, ali hebi ga istinito...i tu je ipak uključen ljudski faktor i djelovanje, jer mora da se tim nekim ljudskim programerima ona jako dopadala...ma svaki put na masovniju Lepu Brenu u snovima istovremeno i upadnem od smijeha i dobijem osip zbog spoznaje koji smo mi pokusni kunići i zamorci bili, i još uvijek smo na ovim našim balkanoid prostorima... :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz