Sada je: čet mar 28, 2024 6:05 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon jan 23, 2012 4:24 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 15, 2012 7:08 pm
Postovi: 9
Zahvaljujem Lampa, Nix, Nicaze.

Nakon sto sam ovdje objavila svoj san pomislila sam da sam stvarno skrenula s uma, bez uvrede. Nisam htjela nista iscitavati, vec sam odlucila uzeti godisnji odmor, otici daleko i odmoriti se od "sna" i kojekakvih promjena koje su se desile u mom zivotu, a koje sam ja sebi objasnila sa snom.

Promjene se odnose na iznenadnu dozu "koncentracije", rjesavanje testova, zadataka koje prije nisam znala, dobijanje posla gdje sam na testiranju izvukla maksimum (neke sam igrala na srecu kao i prije s tim da sad je doslo do 100% uspjeha), ostavljanje "ljubavi" jer vise taj osjecaj mi nije potreban, i itd itd. Ne da mi se zalaziti u detalje jer me neka jeza obuzme kad pomislim u 15 dana koliko se zivot moze promjeniti,. Ja sam te svoje promjene na kraju povezala sa snom, pa sam pomislila da sam prolupala sto sam tako nesto mogla i pomisliti.

ZATO ODLAZIM NA ODMOR DA BISTRE GLAVE RAZMISLIM O SVEMU, nisam zelila nista iscitavati o vanzemaljcima, iako vjerujem da nismo jedini u ovom prostoru, ali tu se zavrsava moja misao.

NA ODMORU MI SE DESAVA NESTO LUDJE, NESTO STO CE ME NATJERATI DA OD VECERAS SJEDEM I PRELISTAM SVE STO SE MOZE NACI NA INTERNETU, a vi svi koji imate linkove, smjernice, odakle poceti, zahvaljujem. Na privatne poruke ne odgovaram.

Na odmoru se desava sljedece. Uobicajen odlazak na spavanje.

Ujutro se budim a prijateljica mi govori "JELI TI SPALA TEMPERATURA; NE ZNAM ODAKLE TI IDEJA DA SE VANI HLADIS"
Nisam imala pojma o cemu prica i o kakvoj temperaturi. Pa sam je preupitala. Da ne citiram vec cu prepricati sta se desilo.

Rekla je da je oko 3h navece krenula u toalet, i da je primjetila da su vrata od apartmana otvorena. Na prvu se prepala i kad je otvorila vrata ugledala je mene vani u pidzami. Zovnula me je al je u tom trenutku zabljesnula neka svjetlost.

Ja sam kroz par minuta se okrenula i rekla joj da ne brine, da su to svjetla od auta jer se nalazimo blizu autoputa. A na pitanje sta radim u sred noci vani u pidzami na 1 stepen rekla sam da imam temperaturu i da mi prija hladan zrak.


Ona mi je sve to prepricavala a ja sam klimala glavom kao da se svega sjecam, dok su mi se trnci penjali tijelom. Niceg se nisam sjecala, a temperaturu nisam imala. OD KUD DA SE NADJEM VANI-pojma nemam. KAKO SAM USPJELA JOJ LAGATI I ZASTO- pojma nemam.

Pomislila sam da sam pocela mjesecariti, ali ostali su tragovi na lijevoj ruci-tri plave parnice koje su kroz dva dana nestale.



Znam da nista ne znam, ali znam da se nesto desava i da cu naci odgovor.

Jednostavno vrijeme je da ostavim svoj rutinski zivot i da procitam koju knjigu;)

iako sam stavila smajl, nije mi do smijeha:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon jan 23, 2012 7:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Pozdrav Carollina. Ovo što je tebi čudno, mnogima od nas je normalno. Ni knjige ni drugi ljudi ti nemogu dati konkretan odgovor na pitanja koje ti roje glavom, jer upravo ulaziš u oblast koja je sve samo ne konkretna. Ako iskreno tražiš, odgovori će doći. Moj osobni savjet je, da ako se već bacaš na čitanje materijala o vanzemaljcima, da paralelno čitaš i nešto iz područja metafizike pošto su te dvije oblasti nerazdjeljive, makar na prvi pogled ne djeluje tako. Ovdje na forumu se spominje jako puno kvalitetnih autora i djela, tako prošvljaj podforumom metafizike, možda ti nešto zapne za oko.

Također, strah je prirodan, ono što je bitno je da mu nedaš da zavlada tvojim životom.

Sretno i do čitanja :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto feb 07, 2012 8:54 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub okt 29, 2011 6:00 pm
Postovi: 2
Mislim da ne bi bilo u redu da je netko obrisao prvi post, jer ljudi moraju znati istinu i ukoliko im se dogodila slicna stvar, lakse ju je prebroditi znajuci da nisu sami... Tolko od mene. :read:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto feb 07, 2012 9:06 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Koji prvi post?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto feb 07, 2012 9:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
promatrač je napisao/la:
Koji prvi post?
mozda ovaj viewtopic.php?f=2&t=127&p=123006#p123006 8)

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto feb 07, 2012 9:32 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ma znam :) ali ajde nek vidi da nije nikakva urota, nego primjećujem da se u zadnje vrijeme energetski vampirizam pojačao u svim oblicima, teško se diše.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto feb 07, 2012 9:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
promatrač je napisao/la:
Ma znam :) ali ajde nek vidi da nije nikakva urota, nego primjećujem da se u zadnje vrijeme energetski vampirizam pojačao u svim oblicima, teško se diše.
jeste..a pogotovo u snovima... :D

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: sri feb 08, 2012 2:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
nisu bas vanzemaljci al evo, nocas sam sanjao planet Nibiru......

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon feb 13, 2012 2:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 03, 2009 6:50 am
Postovi: 70
Lokacija: pod zvjezdama
Treba se znati razlika, između snova i "snova", nisam neki strucnjak, ali npr: ako navecer citas teme o katastrofi, jako je velika mogucnost da ces to i sanjat, treba ici puno dublje, da se da konkretan odgovor (dali su snovi ogledalo buducnosti), jer nismo svi vidoviti, iako neki vole mislit da su posebni.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon feb 13, 2012 5:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
yasuni je napisao/la:
Treba se znati razlika, između snova i "snova", nisam neki strucnjak, ali npr: ako navecer citas teme o katastrofi, jako je velika mogucnost da ces to i sanjat, treba ici puno dublje, da se da konkretan odgovor (dali su snovi ogledalo buducnosti), jer nismo svi vidoviti, iako neki vole mislit da su posebni.


Uopće nije bitno što će netko drugi misliti, pojedinac se treba fokusirati na svoja iskustva. Da li će ga netko drugi procjenjivati to je njegov problem. Pa prema tome i preporuka za tebe, ako budeš malo manje obraćao pažnju na iskustva drugih nećeš propustiti primjetiti svoja iskustva. :glasses7:

BTW
Svi jesmo vidoviti, samo je pitanje do koje razine taj vid doseže.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon feb 13, 2012 9:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 03, 2009 6:50 am
Postovi: 70
Lokacija: pod zvjezdama
Lampa je napisao/la:
yasuni je napisao/la:
Treba se znati razlika, između snova i "snova", nisam neki strucnjak, ali npr: ako navecer citas teme o katastrofi, jako je velika mogucnost da ces to i sanjat, treba ici puno dublje, da se da konkretan odgovor (dali su snovi ogledalo buducnosti), jer nismo svi vidoviti, iako neki vole mislit da su posebni.


Uopće nije bitno što će netko drugi misliti, pojedinac se treba fokusirati na svoja iskustva. Da li će ga netko drugi procjenjivati to je njegov problem. Pa prema tome i preporuka za tebe, ako budeš malo manje obraćao pažnju na iskustva drugih nećeš propustiti primjetiti svoja iskustva. :glasses7:

BTW
Svi jesmo vidoviti, samo je pitanje do koje razine taj vid doseže.


Objasni mi molim te boldani dio.

Trebas znati razliku između vidovitosti, intuicije, i onostranih iskustava.
Ne, nismo svi vidoviti, znam, da je ljepo mislit za sebe, da je poseban zbog toga, sta je malo
jadno, jer svi smo mi posebni, i nema razloga, uzdizati se na neku razinu na kojoj nisi.
Jos jednom cu rec, NE, nisu svi vidoviti.
To me podsjeca i na indigo djecu #-o kada odjednom, svi misle da su posebni, lol.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: uto feb 14, 2012 12:08 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
yasuni je napisao/la:
Lampa je napisao/la:
yasuni je napisao/la:
Treba se znati razlika, između snova i "snova", nisam neki strucnjak, ali npr: ako navecer citas teme o katastrofi, jako je velika mogucnost da ces to i sanjat, treba ici puno dublje, da se da konkretan odgovor (dali su snovi ogledalo buducnosti), jer nismo svi vidoviti, iako neki vole mislit da su posebni.


Uopće nije bitno što će netko drugi misliti, pojedinac se treba fokusirati na svoja iskustva. Da li će ga netko drugi procjenjivati to je njegov problem. Pa prema tome i preporuka za tebe, ako budeš malo manje obraćao pažnju na iskustva drugih nećeš propustiti primjetiti svoja iskustva. :glasses7:

BTW
Svi jesmo vidoviti, samo je pitanje do koje razine taj vid doseže.


Objasni mi molim te boldani dio.

Trebas znati razliku između vidovitosti, intuicije, i onostranih iskustava.
Ne, nismo svi vidoviti, znam, da je ljepo mislit za sebe, da je poseban zbog toga, sta je malo
jadno, jer svi smo mi posebni, i nema razloga, uzdizati se na neku razinu na kojoj nisi.
Jos jednom cu rec, NE, nisu svi vidoviti.
To me podsjeca i na indigo djecu #-o kada odjednom, svi misle da su posebni, lol.


Ako smo svi vidoviti, po čemu je tu netko poseban, svi smo isti, kako ne kužiš?
:glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: sri feb 15, 2012 3:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 03, 2009 6:50 am
Postovi: 70
Lokacija: pod zvjezdama
Odustajem.

Sve vas volim, i sretno valentinovo svima!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pet maj 04, 2012 3:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Evo i meni se desilo sinoć nešto čudno što se tiče vezanosti za ovu temu. Mislim da je prvi put otkad pamtim. Dakle sanjao sam neku vrstu bića koja ne liče baš na ljude već više onako između reptila i humanoidnog oblika i nečeg tamnog, uglavnom neko zločesto stvorenje više od čovjeka bar po tome kako me je gledalo i kao da me htjelo ispiti pogledom izvući nešto iz mene neka interakcija energije ili sl. Ne sjećam se baš dobro svega al ugla bilo je neugodno. U tom sam se probudio i osjećao sam da pokrivač ni izbliza ne stoji ispravno na meni. jorgan u navlaci je pobjega na neku čudnu foru kao da je presavijen popola unutar navlake. Trebalo mi je podosta dok to vratim u prvobitnu fazu onako kako treba da rasporedim sve na svoje mjesto još pogotovo onako iza sna. Vidim da nešto ne štima i eto palo mi je na pamet da bi moglo biti neke veze al opet tko zna, možda mi je samo bilo vruće :mrgreen: ugl skresao sam mu onako hladnokrvno da se goni u p.m. tko je da je :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: sub maj 12, 2012 4:52 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
ugl skresao sam mu onako hladnokrvno da se goni u p.m. tko je da je


:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Tako i treba! Svaka čast! =D>

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: čet jul 05, 2012 10:35 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet okt 21, 2011 9:55 am
Postovi: 16
Neki dan za vrijeme kratkog popodnevnog spavanca odsanjao sam jedan NLO san, pa da podijelim s pukom :)
Čekamo moja cura i ja tramvaj na stanici (u Zagrebu, kod Cibone), kad spazim na nebu iznad Studentskog centra NLO, trokutastog oblika ali sa zaobljenim uglovima, ne ''špičasti'', kako se u nepredvidivim smjerovima kreće nebom. Sjetim se da sam takav NLO već vidio, u jednom snu prije par mjeseci mi je preletio iznad glave. U svakom od tih uglova trokuta bilo je nekakvo svjetlo, tj. tri kruga svjetleća. Na stanici su s nama bili i drugi ljudi koji su također vidjeli da se pojavio. Svi gledamo u čudne kretnje i primijetim da je na jednom od krakova taj NLO spojen na mrežu koja je izgledala nešto kao shema stabla života (ili kao raspored chakri) prikačena na njega, i djelovao je kao izvan kontrole.
Odjednom se začula čudna invazivna frekvencija, ljudi su se bacili na pod ali i dalje hipnotički gledali show na nebu. Nisam osjećao strah, ali ta frekvencija (poput one koju se može nekad čuti kao zujanje u ušima/glavi kod meditacije ili prije spavanja) mi je prodirala u svijest i bacio sam se i ja na pod iza klupice i hipnotički gledao u nebo...a u sljedećem trenutku zujanje te frekvencije se pojačalo i iz NLO-a se proširila ciklički nekakva plava energija... ljudi na stanici u agoniji, i tad mi prekipi i prizovem si svijest. Postanem svjestan sebe i situacije, u tom trenutku lucidnosti iščupam se iz te gadne frekvencije i prekinem zuriti u NLO.
Počinjem curi i ljudima na stanici govoriti da to ništa nije stvarno i da se samo usredotoče i da se mogu izvući iz ovoga...
Probudim se s glavoboljom koja je potrajala par sati. I naravno odmah krenem analizirati si šta je to sad bilo. Zaključujem običan san povezan s postovima o BlueBeam-u koje sam čitao prije kojih mjesec dana. a i ta tajanstvena frekvencija me i inače zna nervirati :?
Jedino što si NLO nikad nisam predočavao da tak trokutasto izgleda, nego klasika, tanjur :P

Peace!

_________________
What's God if not the Spark that started Life,
Smile of a Stranger, sweet Music, starry Sky
Wonder, Mystery,
Wherever my Road goes...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon aug 20, 2012 10:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Ovo je moj najduži san kojeg pamtim a desio se sinoć ili bolje rečeno jutros :mrgreen:

Velika je suša, ja zalijevam kukuruze i razgovaram sa starim kako su smiješni oblaci na nebu. On veli bit će kiše i nakon nekog vremena oblaci postaju sve krupniji i crnji. dolaze do faze strahopoštovanja i svaki momenat iz tih crnih gromada očekujemo prve kapi. Gledam prema jugozapadu odakle u moj kraj obično dolaze kišni oblaci povrh jedod manjeg brdašca kad iz crnog oblaka počinji da izbijaju dva svjetla jako blizu. Već je skoro mrak i ja si velim a moža neki zrakoplov, no pojavljuje se i treće svijetlo odmah do ovih i idu prema nama. stari gleda na kontra stranu a ja mu dovikujem da vidi što leti gore po nebu točno iznad nas. I on ugleda isto što i ja. Prvo su prošla dva broda u obliku bubnja za vešmašinu a onda iznad njih na većoj visini dva velika matična broda u obliku cigare sa manjim krakovima sa strana. Prizor je bio fenomenalan ali straha nije bilo nego više radost zbog okončanja jedne ere pa taman da će ova biti još gora. Stari me pita koji su ovo, koja je ovo vrsta, a ja mu velim nemam pojma tko će znati postoji oko 80 vrsta koje posjećuju Zemlju ali vjerojatno su loši dečki. Zaputili smo se prema kući i prema cestii usput gledali kako horde brodova prelijeću nad nama. I drugi su se čudili i gledali prizor. Razne vrste brodova razna svijetla iz njih izbijaju. Došao sam do ceste i pratim nekih 7-8 identičnih brodova kako se vrlo nisko poljem kreću prema meni. možda samo nekih desetak metara ali nisu bili veliki možda svega 5-6 metara u prečniku. Iz njih izbija svakakva svijetlost na sve strane ali većinom je ružičasta preovladavala. U to,m momentu dobivam poziv na mob koji tražim u džepu i nikako da ga nađem da bi na ktraju dobio jedan glupi poziv od jednog dečka iz sela koji je malo mentalno nazadan i tražio me kuglu od bilijara da stavi na mjenjač od auta iako nisam imao te kugle. I sad ono najbitnije. Tih 7-8 NLO-a idu prema meni i jedan dolazi točno iznad glave i pokušava prvi put da me usisa prema brodu. digne me nekih metar ali se ritnem i vratim na pod. Drugi put je sila privlačenja puno jača i kao da nisam mogao da se odlijepim ali sam i svjesno rekao idem baš da vidim što će se zbiti. Ono obostarno prihvaćanje. Dok su me dizali tu u blizini nekih 30 metara se nalazi lokalni birc i bilo je još nekih ljudi koji su kao pravili neka skloništa od toga birca pregrađujući zidove nekim blokovima. I tako dižem se ja prema brodu a usput psujem sve u šesnest. Toooo majku vam jebem šta ste čekali do sad, vidite da smo svi gladni promjene. Neznam da li je to psovanje bio moj ego jer su me čuli drugi koji su dolje zidali te zidove i šetalo okolo svuda. I zbog te posebnosti što su mene izabrali. No da nastavim i dalje sam psovao: pizda vam materina idioti jedni, pičke da vas vidim itd... Uglavnom znao sam da su loši dečki. i tako ja dolazim do broda ali ostajem visiti zakačen na dnu broda za neku kuglu koja me skenirala duže vremena ali i dalje vidim sve dolje što se zbiva. U brodu kao da čujem neki podrugljivi smijeh kao neke vještice i sl. strah nije prisutan ni jedan momenat. Iz broda se izvlači jedan pipak koji ugrađuje neku stvarčicu u jedan od blokova zida dolje u bircu što zidaju neki ljudi. Sve sam to snimio i koji blok. Ne željeh više da visim na brodu trznem se i skočim da vidim što se dešava s tim blokom. Odem do zida i još jednom priupitam zidare u koji blok je to ugrađeno mada već znam koji je. Oni mi potvrđuju i usput me pitaju tko su ovi u brodovima a ja velim najvjerovatnije loši dečki tj Grejevi i da se ne plaše jer ne smiju da nam puno narušavaju slobodnu volju i da samo ne surađujemo s njima i neće nam puno nauditi. Dakle stekao sam utisak da nas samo smiju manipulacijama i prevarama i nekom kontrolom uma navesti da surađujemo s njima ali ako smo toga svijesni ne mogu nam ništa. Odem ja do bloka da vidim što su to ugradili. uzmen blok okrenem ga i džepnim nožićem izvalim to nešto koje je na kraju ispalo kao neki metalni leptir ili insekt. Uzmem to bacim pod noge dobro satarem i to je kraj tog veoma čuddnog sna u kojem sam opet izašao živ a možda čak i pobjednik :lol:
Jest da sam se probudio sa bolom u leđima što nemam običaj no tko će znati možda je to od visenja hehehhe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nešto slično nisam nikad sanjao ali sam i prije nekih dva tjedna sanjao isto prvi susret u kojem sam opet zaključio da su prevaranti u pitanju. Prvi kontakt i rukovanje sa rasom plukokoša poluljudi sa krijestom pijetla na glavi. Na kraju sam skontao da su svi oni homoseksualci jer sam vidio razna orgijanja u brodu gdje se dešavalo upoznavanje. Pokušao me poljubiti pri upoznavanju ali sam se uspješno odupro što mi je bilo dovoljan znak da se radi opet o lošim dečkima.

Sve u svemu zanimljivo :occasion5: :love3: :love3: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon aug 20, 2012 10:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Sve u svemu zgodno i liči na jedan potpuno rezonski nerealitet.

Ja sam tu, vi ste tu, daj da jedanput vidimo na čemu smo. Realno, bez emocija, racionalno. I normalno je da te ispunjava ushićenjem. Taj osjećaj u grudima sam opisao jedanput pa me napalo da sam mučitelj i da se iživljavam.

A oni bi te ljubili- svjesni tvoje snage. Ne boje se snage nego znaju da si siguran i da nećeš iz straha i panike napravit sranje bez potrebe. Kod svih susreta civilizacije sa nečim nepoznatim taj prvi doživljaj je određivao dalji tok. Doduše mi smo zajahali ko god nas je fino primio od Afrike do Amerike.

Mislim da je veliki napredak tako gledati na mogući susret. Ustvari neminovni, samo je pitanje kad.

PS ne zaboravi luknut položaj sunca 31og čini mi se. Ako ne odeš do Siriusa prije toga.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon aug 20, 2012 11:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Da jer kad god u snu pobjedim sve napasti osjećam se potpuno svježe i naspavano pogotovo kad se radi o tim susretima sa nekim drugim bićima meni nepoznatim. Uvijek pokušavaju da me nečim ispiju. Ili farovima iz očiju ili ljubljenjem ili brodovima itd. To su mi tri najbolja primjera od kojih sam se odupro i poslije se osjećao kao da se ovako nisam naspavao godinama iako sam većinom nenaspavan. Prije dok nisam imao pojma o ovakvim stvarima u snovima sam uvijek bio luzer i vječni strah od svega. A sad neznam kako uvijek izmigoljim nekako. Čak mislim da sam na kraju dobio jedan dio energije i od njih kad sam se uspio osloboditi i sa sobom ponijetu energiju koju su oni pokušali uložiti da iz mene izvuku nešto i da me pridobiju.

E da 31. 08 obavezno :occasion5: svaki dan mi je na pameti, navijam alarm u 4h heheheh, ako me prije toga ne uspiju uvući u kakav brod što čisto sumnjam jer hebat ću im mamicu :rofl :rofl :rofl

:occasion5: :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon aug 20, 2012 8:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Moguće je da su te baš dobro sredili! Ja na tvome mjestu ne bih bila oduševljena da su mi išta dali. Naravno, moguće je i da je riječ o običnom snu! To je uvijek moguće! Ali - ako se na javi događaju "promijene" onda svakako "otvori oči"....pogotovo što si sretan jer si ih "pobijedio"!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz