Sada je: čet mar 28, 2024 7:53 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon aug 20, 2012 8:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
alf je napisao/la:
Moguće je da su te baš dobro sredili! Ja na tvome mjestu ne bih bila oduševljena da su mi išta dali. Naravno, moguće je i da je riječ o običnom snu! To je uvijek moguće! Ali - ako se na javi događaju "promijene" onda svakako "otvori oči"....pogotovo što si sretan jer si ih "pobijedio"!

Alf :blob:


Moguće je naravno, nikad to ne isključujem ali svejedno bilo kako bilo ne bojim ih se bar za sad. Tako ću i dalje nastojati. No nisu mi ništa dali niti sam išta tražio, samo sam se išao suočiti sa tim dok mi nije postalo dosadno. I mislim da je velika stvar biti ih svijestan u svakom momentu što upravo kažeš da otvorim oči. Možda već tako izgledaju mnogo jadnije nego su predstavljeni kojekuda, a i inače mislim da su to obične sasre i šupčine. Nisam ni oduševljen nešto posebno nego samo kroz šalu pokušavam da opišem stanje stvari... nemam zašto biti oduševljen jer plivanje u govnima #-o je i dalje na nivou, možda je to bio samo onaj trenutak kad uzimam zrak no za sad ne vidim nikakve obale na vidiku a kondicije ima još bar neko vrijeme hehe... :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon aug 20, 2012 8:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Super, u biti sam se samo osvrnula na "paravan memoriju" kao mogućnost, a to što bi imao sjećanje na događanje s njima - bio bi samo znak da si u stanju vidjeti "san" baš zato što nemaš strah! Ali ne potpunu sliku, ako ne uzmeš u obzir paravanku....pa je bolje osatti miran, možda ispliva još nešto...

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon aug 20, 2012 8:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Alfica jedna kritika. Imamo te tu kao insajdera sa Velikog Melmaka a ne daješ informacije. A sve znaš pa vi ste komšije, mislim alieni. \:D/

Ostalima koji se srijeću sa istima: Jači su i napredniji ali ima nešto što nas ne da inače bi nas oni odavno sve utorili. Ne bi pimplali.
Da li je to snaga uma, čuvari iz dubina, nešto treće... ne znam. Ali znam da nam tim redosljedom shvatanja ne ide loše u borbi s njiha.

A i vrijeme je majstorsko rešeto. Skupljš skupljaš pa šta ispadne.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon aug 20, 2012 9:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Mislim da ću morati povući ovo što sam rekao :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

legolas47 je napisao/la:
Možda već tako izgledaju mnogo jadnije nego su predstavljeni kojekuda, a i inače mislim da su to obične sasre i šupčine.


Zbog ovoga dolje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ghost je napisao/la:
Imamo te tu kao insajdera sa Velikog Melmaka a ne daješ informacije. A sve znaš pa vi ste komšije, mislim alieni. \:D/


Izvinjavam se Alfice :-# :love3: :love9:
:blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon aug 20, 2012 9:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
ghost je napisao/la:
Alfica jedna kritika. Imamo te tu kao insajdera sa Velikog Melmaka a ne daješ informacije. A sve znaš pa vi ste komšije, mislim alieni. \:D/

Ostalima koji se srijeću sa istima: Jači su i napredniji ali ima nešto što nas ne da inače bi nas oni odavno sve utorili. Ne bi pimplali.
Da li je to snaga uma, čuvari iz dubina, nešto treće... ne znam. Ali znam da nam tim redosljedom shvatanja ne ide loše u borbi s njiha.

A i vrijeme je majstorsko rešeto. Skupljš skupljaš pa šta ispadne.


Ha, ha, zavjetovan sam na šutnju!

Pa vrijeme i je problem, točnije rješenje. Točnije mi u tom vremenu! I ja uopće ne mislim da su oni jači - dapače, ali trenutno zbog razno raznih okolnosti recimo da su "korak ispred" bar što se vremena tiče. Pa im je lakše postavljati nogu da padamo na nos. Ali ja ne mislim da je situacija "crna" - dapače. Samo što da bi vidio vrijeme trebaš vidjeti i situaciju - sebe samoga. Cijela se priča i vrti oko toga....

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon aug 20, 2012 9:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
legolas47 je napisao/la:
Mislim da ću morati povući ovo što sam rekao :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

legolas47 je napisao/la:
Možda već tako izgledaju mnogo jadnije nego su predstavljeni kojekuda, a i inače mislim da su to obične sasre i šupčine.


Zbog ovoga dolje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ghost je napisao/la:
Imamo te tu kao insajdera sa Velikog Melmaka a ne daješ informacije. A sve znaš pa vi ste komšije, mislim alieni. \:D/


Izvinjavam se Alfice :-# :love3: :love9:
:blob:


Ma ja sam već "udomaćena"....a i dijelim tvoje mišljenje! \:D/ Sve šupak do šupka....

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon aug 20, 2012 9:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Tu ili tamo?

Mi ili Oni?

Ili se šupče i tu i tamo, čini mi se. Porijeklo ne čini nekoga šupkom

BTW Alfice--kako te šupak ne zaboli od tolko skakanja? :love10:

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: pon aug 20, 2012 9:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
ghost je napisao/la:
Tu ili tamo?

Mi ili Oni?

Ili se šupče i tu i tamo, čini mi se. Porijeklo ne čini nekoga šupkom

BTW Alfice--kako te šupak ne zaboli od tolko skakanja? :love10:


To se samo tebi tako čini - da ja skačem! A o porijeklu ne bih, ne znam ni svoje, kako bih njihovo. Nije stvar u porjeklu nego u djelima.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci i NLO-i u snovima
PostPostano: čet aug 30, 2012 2:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2011 3:36 pm
Postovi: 248
Lokacija: skopje


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz